Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 19:02:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kombi bézs bőrülés szett kisebb hibákkal óccóér' - 8 irányú ülések csak fűtéssel  (Megtekintve 4139 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Dátum: 2019.11.14 csütörtök, 10:36:01 »

Csak fűthető, de nem szellőztethető ülések, bézs színben, 8 irányú motoros állíthatósággal, ez rendben működik is. (Bézs ajtóbetétek nincsenek hozzá.)

A vezetőülés váza egy helyen törött, hegesztéssel javítható, de én az amatőr ívhegesztőmmel otthon nem állnék neki. Ennek a huzata is kíván némi varrócérnát és ügyességet, ez otthon is megoldható.

Az első utasülés és a hátsó ülés rendben van, nyilván nem új, de sérülés, ilyesmi nincs rajta.

2-3 üveg jobbfajta száraz vörösborért vagy hasonló cserealapért vihető Bp. III-ból.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2019.11.14 csütörtök, 12:39:26 »

Csak fűthető, de nem szellőztethető ülések, bézs színben, 8 irányú motoros állíthatósággal, ez rendben működik is. (Bézs ajtóbetétek nincsenek hozzá.)

A vezetőülés váza egy helyen törött, hegesztéssel javítható, de én az amatőr ívhegesztőmmel otthon nem állnék neki. Ennek a huzata is kíván némi varrócérnát és ügyességet, ez otthon is megoldható.

Az első utasülés és a hátsó ülés rendben van, nyilván nem új, de sérülés, ilyesmi nincs rajta.

2-3 üveg jobbfajta száraz vörösborért vagy hasonló cserealapért vihető Bp. III-ból.

AndyA
Szia!
Ment privát.


Én passzolom, szabad a gazda.
« Utoljára szerkesztve: 2019.11.16 szombat, 07:07:40 írta legyozo » Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.042 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.