Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:23:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kutyarácsot keresek  (Megtekintve 2961 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Diego
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 146


E-mail
« Dátum: 2011.06.09 csütörtök, 12:11:54 »

MK II-es kombiba keresek kutyarácsot.
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.06.19 vasárnap, 09:15:40 »

MK II-es kombiba keresek kutyarácsot.

Én a Fressnapf-ban láttam univerzálisat 13k körül....

anno a Grand Cherokee-mba pedig csináltunk szerelvény boltból vett rácsból meg pár csavarból.... (ha nem az esztétika a lényeg, és nem egy bernáthegyi méret "ellen" kell )
Naplózva
Diego
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 146


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.06.19 vasárnap, 14:04:35 »

Hello.

Köszi,majd megnézem.Esztétika nem lényeg,de a méretet majden eltaláltad.60kilós a kicsike.
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.06.19 vasárnap, 21:24:36 »

Szia!
Nekem MkI-é van, "spaniferrel" fejtámlához húzva, mert a rögzítés más, de külméret OK.
De igazából egy rácsos boxot használok, ami pont passzol a 2es kombiba. Fressnapf-ban vettük, összehajtogatható, igazából nem szállításra, hanem mobil "kutyakennelként" használják, állítólag, van rajta 2db ajtó, elöl és oldalt. Annyival jobb mint a rács, hogy nagyobb kanyarban ill fékezésnél nem jön megy, "lötyög" a kutya a csomagtérban. Nekem egy 40 -45 kg-os kan, németjuhászom van, az bőven elfér benne, sőt néha még egy kan, labrador is behúzodott mellé, és elfértek.
Egy idegesítő dolog van benne, hogy rácsos szerkezet lévén menet közben zörög, főleg összecsukott állapotban.
(Neten nem találtam se típust, se semmit)
Üdv.

Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.06.19 vasárnap, 21:34:30 »

Szia!
Nekem MkI-é van, "spaniferrel" fejtámlához húzva, mert a rögzítés más, de külméret OK.
De igazából egy rácsos boxot használok, ami pont passzol a 2es kombiba. Fressnapf-ban vettük, összehajtogatható, igazából nem szállításra, hanem mobil "kutyakennelként" használják, állítólag, van rajta 2db ajtó, elöl és oldalt. Annyival jobb mint a rács, hogy nagyobb kanyarban ill fékezésnél nem jön megy, "lötyög" a kutya a csomagtérban. Nekem egy 40 -45 kg-os kan, németjuhászom van, az bőven elfér benne, sőt néha még egy kan, labrador is behúzodott mellé, és elfértek.
Egy idegesítő dolog van benne, hogy rácsos szerkezet lévén menet közben zörög, főleg összecsukott állapotban.
(Neten nem találtam se típust, se semmit)
Üdv.




egyébként ebben egyetértek, hogy a box jobb.... nekem az 5 ajtósba nem fért el a box, rácsot meg nem vettem, hála istennek jól nevelt kutya volt, így nem mászott előre....

a box ugyan drágább, de biztosabb.... 60kg-sra is van box, és az be kell, hogy férjen...
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.06.20 hétfő, 08:19:46 »


egyébként ebben egyetértek, hogy a box jobb.... nekem az 5 ajtósba nem fért el a box, rácsot meg nem vettem, hála istennek jól nevelt kutya volt, így nem mászott előre....

a box ugyan drágább, de biztosabb.... 60kg-sra is van box, és az be kell, hogy férjen...
Jaja! Nekem műa. csomagtértálca van hátul, az meg csúszik, így a kutya a kanyarban is csúszkál, valamint a box meg alacsonyabb, abban kénytelen lefeküdni, és annak gumírozott az alja, abban nem csúszkál az eb. Előre sosem mászott, azzal nem volt hiba, pedig volt olyan, hogy box vagy rács nélkül utazott az eb hátul.
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Diego
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 146


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.06.20 hétfő, 09:04:58 »

Köszi a tippeket.Akkor majd szétnézek box ügyben,hátha találok valami méretben és árban is megfelelőt.
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.06.20 hétfő, 12:26:28 »

Köszi a tippeket.Akkor majd szétnézek box ügyben,hátha találok valami méretben és árban is megfelelőt.

jó lehet az is ami nem műanyag box, hanem fém... tudod rögzíteni is ha akarod...

fressnapf, vatera stb....
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2011.09.24 szombat, 20:30:48 »

MK II-es kombiba keresek kutyarácsot.

Nekem Van egy ilyen gyári rácsom (fém), bár az én autómba végül sose került be.
12000 Ft és adok még hozzá 2db csomagtartó ablak alatt futó műanyag elemet is (tartalékba).
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Diego
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 146


E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2011.09.24 szombat, 20:55:48 »

Én már szereztem,igaz nem gyárit de ez sem rossz 7000 pénzért.Ha hamarabb jeleztél volna biztos azt veszem.Így csak tartalék lenne,azért meg nem igazán akarok annyit adni.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2011.09.24 szombat, 21:15:48 »

Én már szereztem,igaz nem gyárit de ez sem rossz 7000 pénzért.Ha hamarabb jeleztél volna biztos azt veszem.Így csak tartalék lenne,azért meg nem igazán akarok annyit adni.

Érthető. Mostanában nem igazán fórumoztam. Nálam most van autóváltás, a megmaradó alkatrészeket fel fogom tenni, miután az autó elment.  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Diego
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 146


E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2011.09.24 szombat, 21:31:30 »

Egyébként milyen alkatrészeid maradtak meg?Hátha kell nekem valami belőle
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2011.09.25 vasárnap, 10:22:07 »

Egyébként milyen alkatrészeid maradtak meg?Hátha kell nekem valami belőle

Össze kell szedegetnem őket (pl.gyári Ford/Thule zárható csomagtartó, téli gumi garnitúra lemezfelnin, üzemanyag szivattyú, kormány légzsák, légzsák nyitó modul, gumi kéder garnitúra, 1 pár első lámpa, 1 pár új ködlámpa(depo), 1db csomagtartó teleszkóp, stb.),..... a vevő ha olyan lesz, lehet elviszi az autóval az alkatrészeket/tartozékokat/kiegészítőket.
Addig nem szeretném kiárulni a cuccokat. Ami megmarad az majd föl lesz téve a fórumra.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
him007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 505


02. 06. Ford Mondeo Turner 2.0 TDCI Ghia


E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2011.09.29 csütörtök, 21:24:12 »

Nekem Van egy ilyen gyári rácsom (fém), bár az én autómba végül sose került be.
12000 Ft és adok még hozzá 2db csomagtartó ablak alatt futó műanyag elemet is (tartalékba).

Szia!
Engem érdekelne, amennyiben még meg van!
Naplózva

Jó utat mindenkinek, és vigyázzunk a motorosokra is, akkor is ,ha nem mindig  is érdemlik meg... Smiley
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.035 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.