Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 18:37:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ST220  (Megtekintve 3070 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
daddario76
Vendég
« Dátum: 2016.10.26 szerda, 16:42:25 »

Költözés miatt vált eladóvá az autó. 2002. évjárat, 186.000 km. Német eredetű, idén tavasszal vettem egy fórumtárstól honosítás után. Vásárlás után először is átesett egy 30 pontos ellenőrzésen, majd az összes felmerült javítás/csere megtörtént. Számlák a részletes listával nálam vannak, végig egy helyen volt szervízelve a gödi Ess Motors-nál (Fordra specializálodott szervíz). Kapott még egy teljeskörű külső-belső autó kozmetikát is. A vezető ülés oldalán van megkopva a bőr, illetve középen a varrás elengedett, ezt lehetne még javítattni. A casco megkötésekor a biztosítós körbemérte az autót festékvastagság mérővel, ez alapján nem volt törve az autó. Eddig garázst béreltem az autónak és mivel elég sok pénzt költöttem rá, nem szeretném a továbbiakkban sem utcán tárolni. Mielőtt felteszem Ha.hu-ra gondoltam megkérdezem, hogy itt van-e érdeklődés, mivel ideális esetben a típust értékelőnek adnám el az autót. Árban 1,3 millióra gondoltam, ami figyelembe véve a külső-belső állapotot és a futás teljesítményt versenyképes a Ha.hu-n jelenleg fent lévő ST-árakkal. További részletek: 30-665-8320
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2016.10.26 szerda, 17:13:01 »

Költözés miatt vált eladóvá az autó. 2002. évjárat, 186.000 km. Német eredetű, idén tavasszal vettem egy fórumtárstól honosítás után. Vásárlás után először is átesett egy 30 pontos ellenőrzésen, majd az összes felmerült javítás/csere megtörtént. Számlák a részletes listával nálam vannak, végig egy helyen volt szervízelve a gödi Ess Motors-nál (Fordra specializálodott szervíz). Kapott még egy teljeskörű külső-belső autó kozmetikát is. A vezető ülés oldalán van megkopva a bőr, illetve középen a varrás elengedett, ezt lehetne még javítattni. A casco megkötésekor a biztosítós körbemérte az autót festékvastagság mérővel, ez alapján nem volt törve az autó. Eddig garázst béreltem az autónak és mivel elég sok pénzt költöttem rá, nem szeretném a továbbiakkban sem utcán tárolni. Mielőtt felteszem Ha.hu-ra gondoltam megkérdezem, hogy itt van-e érdeklődés, mivel ideális esetben a típust értékelőnek adnám el az autót. Árban 1,3 millióra gondoltam, ami figyelembe véve a külső-belső állapotot és a futás teljesítményt versenyképes a Ha.hu-n jelenleg fent lévő ST-árakkal. További részletek: 30-665-8320
Bár én ugyan csak tavasszal, február környékén, de valami hasonlót keresek. Ez milyen színű, mekkora motorral van? Azt írod, a Hahun fentlevő árakkal versenyképes. Én csak ezt látom fent: http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_3.0_st_220_friss_muszaki.full-full-10585808   és ez tetszik. Tudnál esetleg valami bővebb tájékoztatást adni, képekkel, stb? Kombi, vagy szedan, esetleg 5 ajtós? Nem írtál semmit erről. Jó lenne. Köszi. Az én V6-osom öregszik, le kéne cserélni. Lehet, erre?
 integet2 vigyor3
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2016.10.26 szerda, 17:58:34 »

Bár én ugyan csak tavasszal, február környékén, de valami hasonlót keresek. Ez milyen színű, mekkora motorral van? Azt írod, a Hahun fentlevő árakkal versenyképes. Én csak ezt látom fent: http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_3.0_st_220_friss_muszaki.full-full-10585808   és ez tetszik. Tudnál esetleg valami bővebb tájékoztatást adni, képekkel, stb? Kombi, vagy szedan, esetleg 5 ajtós? Nem írtál semmit erről. Jó lenne. Köszi. Az én V6-osom öregszik, le kéne cserélni. Lehet, erre?
 integet2 vigyor3
ha jól sejtem ez az amit Atiii hirdetett miskolcon
Válasz
Ford Mondeo ST220 3.0 V6, 226le. 2002/12. havi
2017. októberig érvényes német okmányokkal. Digit klíma, xenon, fűthető recaro bőr belső (vezető oldalin sérülés, képen látszik), gyári 18"-os ST alufelnik, 4 db nagyon jó állapotú téli gumi lemezfelnin, 4 elablak, elektromos tükör, fűthető szélvédő stbstb.
Az autó 180.000 km-t futott. Magánszemélytől vásároltam, aki a 2. tulaja volt. 2013-ig vezetve van a szervízkönyve (Ford szakszervízben), onnantól pedig a számlák vannak meg az esetleges javításokról. A német tulajdonos mielőtt eladta rakott előre új rugókat és lengéscsillapitókat, tehát újak. Ha jól emlékszem, KYB márkájú.
Amiket már én cseréltettem rajta: komplett LUK kuplungszett (kinyomó, tárcsa, szerkezet), az önindító teljesen felújítva A-Z-ig, 2 db stabilizátor, friss szűrő + olajcsere (5w30), frissen fagyállózva, szervóolaj cserélve, új hosszbordásszíj. Mindenről van számlám.
Műszakilag teljesen átnézve, mondhatni hibátlan. A vezető oldali ülés emelő funkciója nem mindig működik (elkopott fogaskerék, típushiba, javítása kb. 6 ezer ft).
Két esztétikai hibája viszont van: a hátsó szárnyon van egy hajszálvékony repedés, valamint az első lökhárító jobb oldalán pár apróbb karc (képeken látszik).
A forgalombahelyezéshez szükséges összes papírja megvan, forgalmija szerint EURO 4, a regadó összege: 192.000 ft. Tudok ebben is, és a szállításban is segíteni.
Alku csak akkor van, ha a felsoroltakon kívül találsz rajta hibát!

Ára: 1.150.000 Ft
Helyileg: Miskolc
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2016.10.27 csütörtök, 08:21:30 »

ha jól sejtem ez az amit Atiii hirdetett miskolcon

Pontosan. Ráadásul ott az avatar képben. Ez az a kék kombi.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
daddario76
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2016.10.27 csütörtök, 09:30:09 »

Bár én ugyan csak tavasszal, február környékén, de valami hasonlót keresek. Ez milyen színű, mekkora motorral van? Azt írod, a Hahun fentlevő árakkal versenyképes. Én csak ezt látom fent: http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_3.0_st_220_friss_muszaki.full-full-10585808   és ez tetszik. Tudnál esetleg valami bővebb tájékoztatást adni, képekkel, stb? Kombi, vagy szedan, esetleg 5 ajtós? Nem írtál semmit erről. Jó lenne. Köszi. Az én V6-osom öregszik, le kéne cserélni. Lehet, erre?
 integet2 vigyor3
Az avatarban látható kék színű kombi, 3 literes V6-os motorral. Amit Ha.hu-ról linkeltél, az egy másik autó. A versenyképes árat arra értettem, hogy pár napja, amikor néztem, akkor több ST is volt fent, mind magasabb km-el és áron. Nyilván azok is kiváló autók, de én csak a sajátomról tudok nyilatkozni. Beszélhetünk telefonon, vagy e-mail-ben el tudom küldeni a részleteket, mi lett javítva/cserélve stb. Valóban a fent említett miskolci autóról van szó, mindjárt arra is hsz-ra is válaszolok.
Naplózva
daddario76
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2016.10.27 csütörtök, 09:41:56 »

ha jól sejtem ez az amit Atiii hirdetett miskolcon
Köszi, hogy beírtad, én is kerestem, de nem találtam meg az eredeti topic-ot, amit ATiii indított. Valóban erről az autóról van szó. Azóta megtörtént a magyar átírás/forgalomba helyezés. Annyit hozzátennék, hogy a 30 pontos átvizsgálás jó pár javítanivalót/cserélendőt kihozott az autón, amiket én mind elvégeztettem. Elöször is szerkezetileg akartam rendbe tenni az autót, az esztétika maradt későbbre. De ahogy írtam, járt autókozmetikában is autó, mert ráfért. A bőrülés javítása még várat magára (a megkeresett kárpitos szerint 2-4 szeletet kell cserélni, költségben 15-20 ezer Ft-ot mondott). 
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2016.10.27 csütörtök, 11:57:56 »

Köszi, hogy beírtad, én is kerestem, de nem találtam meg az eredeti topic-ot, amit ATiii indított. Valóban erről az autóról van szó. Azóta megtörtént a magyar átírás/forgalomba helyezés. Annyit hozzátennék, hogy a 30 pontos átvizsgálás jó pár javítanivalót/cserélendőt kihozott az autón, amiket én mind elvégeztettem. Elöször is szerkezetileg akartam rendbe tenni az autót, az esztétika maradt későbbre. De ahogy írtam, járt autókozmetikában is autó, mert ráfért. A bőrülés javítása még várat magára (a megkeresett kárpitos szerint 2-4 szeletet kell cserélni, költségben 15-20 ezer Ft-ot mondott). 

eljen

azt mindenképpen csináltasd meg annyiért, mert mindenki bele fog kötni és 50-100közötti alkuösszeggel fognak betámadni
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.064 másodperc alatt készült el 27 lekéréssel.