Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 07:07:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 29   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Futómű  (Megtekintve 593006 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #350 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 12:22:24 »

Te most összekeversz a Yooccoo-val szerintem. eplus2
kizárt!
fotók is igazolják, hogy még tető sem volt azon a talicskán, míg nem raktunk rá taps
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #351 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 12:29:00 »

kizárt!
fotók is igazolják, hogy még tető sem volt azon a talicskán, míg nem raktunk rá taps

 hehe duhos2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #352 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 13:42:25 »

Nem tom mi ez a nagy szenvedés a féktárcsával. Évente kell cserélni és nem lesz ideje rárohadni. hehe

Az enyém konkrétan magától leesik, ha levetted a nyerget. :hehe Igaz-e Yokkó? pias
oszt még felfelé se akar menni utána magától, annyira taszítja kosz  eplus2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #353 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 13:44:24 »

mi az, ami nálad nem esik le magától? hehe
ahogy te használod azt a szerencsétlen csoffadékot beka3
jah és minden csavar be van zsírozva, mert olyan helyre vitte szerelni ... pfff  hehe
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #354 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 15:53:56 »

jah és minden csavar be van zsírozva, mert olyan helyre vitte szerelni ... pfff  hehe

Amiket én rakok vissza, azok be vannak. Amiket Yokkó (pl.: motortartó bak) azok nincsenek.  hehe

Arról nem is beszélve, hogy mindkét váznyúlvány be van nyomkodva 2 hete, mert Pilisen és Nyáregyházán az emelési pont mögött 10-20 centivel szeretnek autót emelni, mondván, hogy a nagyok is így csinálják....... gun gun eplus2

Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #355 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 16:11:01 »

Amiket én rakok vissza, azok be vannak. Amiket Yokkó (pl.: motortartó bak) azok nincsenek.  hehe

Arról nem is beszélve, hogy mindkét váznyúlvány be van nyomkodva 2 hete, mert Pilisen és Nyáregyházán az emelési pont mögött 10-20 centivel szeretnek autót emelni, mondván, hogy a nagyok is így csinálják....... gun gun eplus2


azt mondtam ugye a múltkor, hogy legközelebb ne hívj, ugye?  eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #356 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 16:13:32 »

azt mondtam ugye a múltkor, hogy legközelebb ne hívj, ugye?  eplus2

Mondani nem mondtad, de a ráutaló magatartásokból és a tettekből értettem a célzást........ action
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #357 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 16:17:34 »

Mondani nem mondtad, de a ráutaló magatartásokból és a tettekből értettem a célzást........ action
party0038
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #358 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 22:44:33 »

Amiket én rakok vissza, azok be vannak. Amiket Yokkó (pl.: motortartó bak) azok nincsenek.  hehe

Arról nem is beszélve, hogy mindkét váznyúlvány be van nyomkodva 2 hete, mert Pilisen és Nyáregyházán az emelési pont mögött 10-20 centivel szeretnek autót emelni, mondván, hogy a nagyok is így csinálják....... gun gun eplus2


a pöcsnek emelteted a kocsidat, mikor vannak első osztályú fakockáid hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #359 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 08:03:05 »

a ***nek emelteted a kocsidat, mikor vannak első osztályú fakockáid hehe
eplus2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #360 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 08:05:26 »

a ***nek emelteted a kocsidat, mikor vannak első osztályú fakockáid hehe
azzal még nagyobb lett a luk, szal nem az emeléssel van a gond  eplus2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #361 Dátum: 2011.07.20 szerda, 21:34:56 »

Leszedtem az alvázkeretről a két első lengőkart.Sajnos a bontás-szállítás alatt a gömbfejek tönkrementek,azokat lecsavarozom róla,de a szilentek gyakorlatilag sértetlenek.A lengőkarokat így 6e/pár áron eladók mk1-mk2-be.
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #362 Dátum: 2011.07.22 péntek, 15:14:39 »

Van valakinek bal hátsó hosszanti lengőkarja eladó? Olyan érdekelne ami teljesen egyenes, nincs elcsavarodva, meghajolva...mint az enyém:)
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #363 Dátum: 2011.07.22 péntek, 15:42:19 »

Van valakinek bal hátsó hosszanti lengőkarja eladó? Olyan érdekelne ami teljesen egyenes, nincs elcsavarodva, meghajolva...mint az enyém:)
Hi!
Ugyan kicsit messze vagy Dunakeszitől, de asssszem nekem még megvan a donorban. Holnap tudom megnézni.
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #364 Dátum: 2011.07.22 péntek, 15:50:29 »

Hi!
Ugyan kicsit messze vagy Dunakeszitől, de asssszem nekem még megvan a donorban. Holnap tudom megnézni.

Ok, köszönöm! Azt elfelejtettem mondani, hogy kombihoz kell!
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #365 Dátum: 2011.07.22 péntek, 16:40:34 »

Ok, köszönöm! Azt elfelejtettem mondani, hogy kombihoz kell!
csak kombiban van ...
amúgy megkalapálod és jó lesz az még
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #366 Dátum: 2011.07.22 péntek, 17:06:18 »

csak kombiban van ...
amúgy megkalapálod és jó lesz az még

A bal oldali még lehet menthető lenne, de jobbra muszáj voltam venni a bárdinál. Úgy elhajlott, hogy beleér a hátsó kerékbe, sajna sos-be kellett. A jobb oldalra meg ráérek használtat keresni. Az még nem olyan gáz, de most hogy látom, hogy kellene kinéznie...azt is cserélni kell.
Naplózva
Styv
Vendég
« Új hozzászólás #367 Dátum: 2011.07.24 vasárnap, 19:48:37 »

Sziasztok!
Vasárnapi programként bekerült az "új" hátsó futómű.

 taps




Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #368 Dátum: 2011.07.24 vasárnap, 22:24:30 »

Sziasztok!
Vasárnapi programként bekerült az "új" hátsó futómű.

 taps
eljen
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.28 csütörtök, 10:59:42 írta Joe » Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #369 Dátum: 2011.07.26 kedd, 20:31:35 »

eljen

Ez az aláírásban szereplő mattfekete járgány érdekelne nagyon! Képet plíz!  Wink
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #370 Dátum: 2011.07.26 kedd, 21:55:09 »

Ez az aláírásban szereplő mattfekete járgány érdekelne nagyon! Képet plíz!  Wink
optikai tuning topickba éppen tegnap tettem fel...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #371 Dátum: 2011.07.28 csütörtök, 10:59:10 »

optikai tuning topickba éppen tegnap tettem fel...

Megnéztem, a biciklimet is ilyenre fújtam át, az persze nem néz ki ilyen jól!  finom
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #372 Dátum: 2011.08.18 csütörtök, 23:01:44 »

Sziasztok!

Most jöttem haza a szerelőtől. Azt mondta, a két féltengelyem cserés lett. Az autó eléggé ráz gázadásra. Valakinek van esetleg jó állapotú bontott? A másik bajom, hogy kb 3 hónapja vettem a Gara bontóból kormányművet és azóta ropog a kormány és folyik a szervó olaj is (a régi *** komolyan jobb volt)... A bontott alkatrész átka. Szóval most megint vennem kell és azóta sem lett pénzem újra. 1 megbízható eladót tudtok mondani? Nagy szükségem van a kocsira, mert Franciaországba és olaszba járnék vele, de nincs pénzem mindenből újat vagy 2xbontottat  venni.
Naplózva
lacasa
Vendég
« Új hozzászólás #373 Dátum: 2011.08.18 csütörtök, 23:16:22 »

Sziasztok!

Most jöttem haza a szerelőtől. Azt mondta, a két féltengelyem cserés lett. Az autó eléggé ráz gázadásra. Valakinek van esetleg jó állapotú bontott? A másik bajom, hogy kb 3 hónapja vettem a Gara bontóból kormányművet és azóta ropog a kormány és folyik a szervó olaj is (a régi *** komolyan jobb volt)... A bontott alkatrész átka. Szóval most megint vennem kell és azóta sem lett pénzem újra. 1 megbízható eladót tudtok mondani? Nagy szükségem van a kocsira, mert Franciaországba és olaszba járnék vele, de nincs pénzem mindenből újat vagy 2xbontottat  venni.
Szia!
Van mind a 2 nekem általánosan jó állapotban. Reggel lefotózom ha akarod. Még autóban van,a csukló,és a kormánymű is de kioperálom,ha gondolod.
 integet2
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #374 Dátum: 2011.08.18 csütörtök, 23:57:16 »

Sziasztok!

Most jöttem haza a szerelőtől. Azt mondta, a két féltengelyem cserés lett. Az autó eléggé ráz gázadásra. Valakinek van esetleg jó állapotú bontott? A másik bajom, hogy kb 3 hónapja vettem a Gara bontóból kormányművet és azóta ropog a kormány és folyik a szervó olaj is (a régi *** komolyan jobb volt)... A bontott alkatrész átka. Szóval most megint vennem kell és azóta sem lett pénzem újra. 1 megbízható eladót tudtok mondani? Nagy szükségem van a kocsira, mert Franciaországba és olaszba járnék vele, de nincs pénzem mindenből újat vagy 2xbontottat  venni.
ha bontóból veszel, beszerelési gari nélkül el se hozd. hibáztál, megfizettél érte. legközelebb már óvatosabb leszel
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #375 Dátum: 2011.08.19 péntek, 05:29:05 »

ha bontóból veszel, beszerelési gari nélkül el se hozd. hibáztál, megfizettél érte. legközelebb már óvatosabb leszel

Volt 1 hét gari rá. Mikor berakta a szerelő nézte direkt, hogy folyik e az olaj, de nem volt semmi baja. A ropogás olyan kicsi volt, hogy azt mondta a toronycsapágy. Sajna kiderült, nem az (csere után) és az olaj is elkezdett folyni belőle azóta. 1 hétig nem folyt. Tényleg csúnyán megjártam, mert nem is volt olcsó! 
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #376 Dátum: 2011.08.19 péntek, 05:49:37 »

Szia!
Van mind a 2 nekem általánosan jó állapotban. Reggel lefotózom ha akarod. Még autóban van,a csukló,és a kormánymű is de kioperálom,ha gondolod.
 integet2

Első körben a két féltengely kellene, mert most nem állok jól anyagilag. 2.0 benzines, kombi mondeohoz. A kérdésem, hogy nagy kanyarodásnál ropog e és, hogy valamennyi garit tudsz e rá adni? Na meg az ára! A komplett féltengely kellene, mind a kettő.

Pocska
Naplózva
lacasa
Vendég
« Új hozzászólás #377 Dátum: 2011.08.19 péntek, 09:51:05 »

Első körben a két féltengely kellene, mert most nem állok jól anyagilag. 2.0 benzines, kombi mondeohoz. A kérdésem, hogy nagy kanyarodásnál ropog e és, hogy valamennyi garit tudsz e rá adni? Na meg az ára! A komplett féltengely kellene, mind a kettő.

Pocska
12.000,- a két féltengely,12.000,- a kormánymű,ha egyben kell akkor egy 20.-as a kettő és egy hónap garihoz mit szolnál? integet2
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #378 Dátum: 2011.08.19 péntek, 10:23:37 »

12.000,- a két féltengely,12.000,- a kormánymű,ha egyben kell akkor egy 20.-as a kettő és egy hónap garihoz mit szolnál? integet2

Elkérhetem a telefonszámod, mert érdekelne. Baráti árnak tartom. A kormánymű gyári száma az kellene, mert az nem mindegy. Milyen autóból van?
Naplózva
lacasa
Vendég
« Új hozzászólás #379 Dátum: 2011.08.19 péntek, 10:24:44 »

Elkérhetem a telefonszámod, mert érdekelne. Baráti árnak tartom. A kormánymű gyári száma az kellene, mert az nem mindegy. Milyen autóból van?
MkI 1996 zetec kombi
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #380 Dátum: 2011.08.28 vasárnap, 18:41:14 »

Sziasztok, most szeretném cserélni a hátsó lengéscsillapítókat a 93 as csapott Mondeomban és szerintetek, véleményetek szerint milyet érdemes venni?Huh? Gázosat, vagy olajosat.... Márka stb... .... és még azon kívül venni kéne valamit a cseréhez? Cheesy kb mennyire számíthatok a munkadíjnál? Smiley

 worship worship worship worship
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #381 Dátum: 2011.08.28 vasárnap, 18:55:37 »

Sziasztok, most szeretném cserélni a hátsó lengéscsillapítókat a 93 as csapott Mondeomban és szerintetek, véleményetek szerint milyet érdemes venni?Huh? Gázosat, vagy olajosat.... Márka stb... .... és még azon kívül venni kéne valamit a cseréhez? Cheesy kb mennyire számíthatok a munkadíjnál? Smiley

 worship worship worship worship
én csak gyári alkatrészt rakok be.neked is azt ajánlom.gáz vs olaj hosszas parázs vitát lehetne fojtatni no-kontra alapon.olyat rakjál be amilyen eredetileg volt.nekem is gyári eredeti és még nem volt cserélve és tökéletes.
« Utoljára szerkesztve: 2011.08.28 vasárnap, 18:57:48 írta Ragasits » Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #382 Dátum: 2011.08.28 vasárnap, 18:58:51 »

Én is most gyári Fordot néztem. A lengéscsillapító mellé még érdemes valamit vennem? Smiley
és kb mennyi szerelési díjra számíthatok ? mert még erre nincs szerelőm  Grin Grin Grin

 worship worship worship
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #383 Dátum: 2011.08.28 vasárnap, 19:51:42 »

Sziasztok, most szeretném cserélni a hátsó lengéscsillapítókat a 93 as csapott Mondeomban és szerintetek, véleményetek szerint milyet érdemes venni?Huh? Gázosat, vagy olajosat.... Márka stb... .... és még azon kívül venni kéne valamit a cseréhez? Cheesy kb mennyire számíthatok a munkadíjnál? Smiley

 worship worship worship worship
hát,gyárilag a normál futómű olajos.Én például a gázosat szeretem,most is azok vannak.Ami nagyon bejött,hogy hátul LIP csillapítók vannak,amik szerintem jobbak mint egy normál gázos.Elölre az egyik itteni tagtól vettem új SRL (olasz) gázos telókat,eddig nagyon meg vagyok vele elégedve ráadásul árban is nagyon jók (10e/db...) Amit érdemes cseréltetni még azok a toronycsapágyak és toronyszilentek.De ha még nem ejtetted meg,egy komplett futóműcsere is megéri,ég és föld lesz a különbség a végén.
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #384 Dátum: 2011.08.28 vasárnap, 22:12:51 »

Esetleg lenne valakinek elfekvőben 93 ashoz 5 ajtós Mondihoz hátsó lengéscsillapítója ami jó állapotú??? Smiley
és múltkor történt valami gikszer....elkezdett hátul ütni valami..... éreztem hogy kopog...és hallani hogy két fém üti egymást.... megállás után láttam hogy jobb oldalt hátul egy (szerintem Stabilizátor rúd) ami a kerék mögött vízszintesen fekszik kiugrott.... az egyik része kis kiálló a másikból amibe bele passzol.... emeltem a kocsit és vissza préselte,...gondolom egy gumi szilent kieshetett :S
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #385 Dátum: 2011.08.29 hétfő, 10:39:18 »

...Amit érdemes cseréltetni még azok a toronycsapágyak és toronyszilentek.
Szerintem ilyen nem nem fog neki kelleni hátra.  nyes
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #386 Dátum: 2011.08.29 hétfő, 10:45:36 »

Szerintem ilyen nem nem fog neki kelleni hátra.  nyes
toronyszilent hátul is van.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #387 Dátum: 2011.08.29 hétfő, 11:30:06 »

a kombiban nincs...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #388 Dátum: 2011.08.29 hétfő, 11:33:23 »

a lényeg hogy az a kis kar aminek az egyik végén kis pöcök van és bele megy egy rúdba amin egy fém van a végén egy kis karikával eléggé mozog mivel ki eshetett belőle a szillent.... képet rakok fel Cheesy:D:d
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #389 Dátum: 2011.08.29 hétfő, 12:00:38 »

a kombiban nincs...
azt írja,csapott mondi...az szerintem nem kombi...ergo akár ezt is cserélheti ha el van kopva:http://www.cromax.hu/index.php?keres_res=1&katid=45535049&termek_al_id=7808
amit meg mondasz,az a kereszt stab. rúd és a függőleges rúd.A tiéd 93-as,akkor a függőleges rúd egy függesztőszemen keresztül csatlakozik a keresztrúdhoz.A későbbiek csavarosak.Neked az egész függőleges kart cserélni kell,ez kell hozzá:


Ha úgy látod,hogy a keresztrúd gumiszilent alatti része el van kopva érdemes az újabb csavarosra cserélni a rudat.Ja és lehetőleg párban cseréld ki a stab.rudakat.
« Utoljára szerkesztve: 2011.08.29 hétfő, 12:07:46 írta misi107 » Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #390 Dátum: 2011.08.29 hétfő, 12:24:51 »

hegegabi miatt írtam teeee Wink
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #391 Dátum: 2011.08.29 hétfő, 12:42:46 »

hegegabi miatt írtam teeee Wink
eee wave
figyi csak,véletlenül pedálsorod nincs elfekvőben?hidrós kuplunghoz.Ha nem lett volna hülye,akkor kiszedem.
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #392 Dátum: 2011.08.29 hétfő, 13:50:55 »

pontosan ez az a cucc amiből kiugrott a kis kar... Csepelen a szabad kikötőnél.... 40 fokban a porban szerelhettem Cheesy:D:D
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #393 Dátum: 2011.08.29 hétfő, 14:30:35 »

eee wave
figyi csak,véletlenül pedálsorod nincs elfekvőben?hidrós kuplunghoz.Ha nem lett volna hülye,akkor kiszedem.
egy még bent van a kocsiban, a másik elvileg a kincstárban hever. ha minden igaz, a héten meg tudom nézni...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #394 Dátum: 2011.08.29 hétfő, 16:11:59 »

Srácok ez                                                                                                                                                                                                                 http://www.rs-shop.hu/OUTLET-STORE-50-80/LENGESCSILLAPITOK/STREETSTAR-Szeria-LENGESCSILLAPITOK/FORD/MONDEO/163041-R52-FORD-MONDEO-StreetStar-Hatso-Lengescsillapito.html

mehetne a 93 as 1.8 as csapott mondimba??? és valaki szerelőt ehhez nem tudna Bp en aki belerakná???

 worship worship worship worship
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #395 Dátum: 2011.08.29 hétfő, 20:53:41 »

Srácok ez                                                                                                                                                                                                                 http://www.rs-shop.hu/OUTLET-STORE-50-80/LENGESCSILLAPITOK/STREETSTAR-Szeria-LENGESCSILLAPITOK/FORD/MONDEO/163041-R52-FORD-MONDEO-StreetStar-Hatso-Lengescsillapito.html

mehetne a 93 as 1.8 as csapott mondimba??? és valaki szerelőt ehhez nem tudna Bp en aki belerakná???

 worship worship worship worship
hát ami a képen van, az mondjuk nem az, de írja, hogy illusztráció
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #396 Dátum: 2011.08.30 kedd, 08:21:06 »

azt írja,csapott mondi...az szerintem nem kombi...ergo akár ezt is cserélheti ha el van kopva:http://www.cromax.hu/index.php?keres_res=1&katid=45535049&termek_al_id=7808
amit meg mondasz,az a kereszt stab. rúd és a függőleges rúd.A tiéd 93-as,akkor a függőleges rúd egy függesztőszemen keresztül csatlakozik a keresztrúdhoz.A későbbiek csavarosak.Neked az egész függőleges kart cserélni kell,ez kell hozzá:


Ha úgy látod,hogy a keresztrúd gumiszilent alatti része el van kopva érdemes az újabb csavarosra cserélni a rudat.Ja és lehetőleg párban cseréld ki a stab.rudakat.


Ezt kéne cserélnem meg a hozzá tartozó rudazatot is szerintem, na most néztem a Cromaxnál de nem találtam. Bp en hol lehetne még ilyet venni? Smiley
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #397 Dátum: 2011.08.30 kedd, 08:28:19 »


Ezt kéne cserélnem meg a hozzá tartozó rudazatot is szerintem, na most néztem a Cromaxnál de nem találtam. Bp en hol lehetne még ilyet venni? Smiley
mármint a merevítőt? miért?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #398 Dátum: 2011.08.30 kedd, 08:31:25 »


Ezt kéne cserélnem meg a hozzá tartozó rudazatot is szerintem, na most néztem a Cromaxnál de nem találtam. Bp en hol lehetne még ilyet venni? Smiley
Autóalkatrész kereskedésben?  fejvakaras
Én speciel Unixban vettem, de biztos kapni Bárdiban, Lángban, vagy akármelyikben.
Amúgy itt van.
Naplózva
Miamidade
Vendég
« Új hozzászólás #399 Dátum: 2011.08.30 kedd, 08:31:45 »

mármint a merevítőt? miért?

mert 2 hete nekem szétcsúszott hátul jobb oldalt és kiugrott belőle a másik..... na most nehezen vissza raktam és láthatóan nincs benne a tömités...így most csörög.... fém fémhez ér.... :S
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 29   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.076 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.