Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 18:31:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: benzines hengerfej  (Megtekintve 690 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bertha85
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286


E-mail
« Dátum: 2014.02.04 kedd, 21:18:29 »

szasztok mk2 benzines hengerfejre van szükségem, csak olyan kell ami már eleve kukába menne mert szét akarom vágni és nem akarok rá sokat költeni, akinek van 1.6, 1.8 avagy 2.0 hengerfeje( azt hiszem maga a hengerfej önvény ugyan az, valaki erősítsen vagy cáfoljon meg) az jelentkezzen. köszike

légyszi privi
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.02.05 szerda, 10:37:16 »

szasztok mk2 benzines hengerfejre van szükségem, csak olyan kell ami már eleve kukába menne mert szét akarom vágni és nem akarok rá sokat költeni, akinek van 1.6, 1.8 avagy 2.0 hengerfeje( azt hiszem maga a hengerfej önvény ugyan az, valaki erősítsen vagy cáfoljon meg) az jelentkezzen. köszike

légyszi privi

Ha pénteken írtad volna ki akkor alcsiárban elvihetted volna. Így sajnos a vas telepen landolt. Kb fél évig hirdettem.  szomoru1 Amúgy igen aluminium öntvény.
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.02.05 szerda, 21:25:06 »

szasztok mk2 benzines hengerfejre van szükségem, csak olyan kell ami már eleve kukába menne mert szét akarom vágni és nem akarok rá sokat költeni, akinek van 1.6, 1.8 avagy 2.0 hengerfeje( azt hiszem maga a hengerfej önvény ugyan az, valaki erősítsen vagy cáfoljon meg) az jelentkezzen. köszike

légyszi privi
  Én írtam. MEGNÉZTED Huh?
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.055 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.