Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 16:24:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 es mondeohoz keresek autóemelőt és akár fölé "takaró farostlemezt"  (Megtekintve 1404 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kimo
Vendég
« Dátum: 2011.07.13 szerda, 15:02:56 »

Asszem a téma mindent elárúl, még annyit írnék hogy lecsökkentsem esélyeimet hogy budapesten keresek és még a héten kellene mert utazok el.. Ha nem jön össze a héten azért később is érdekel de most jó lenne nagyon.
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.07.13 szerda, 15:20:41 »

Asszem a téma mindent elárúl, még annyit írnék hogy lecsökkentsem esélyeimet hogy budapesten keresek és még a héten kellene mert utazok el.. Ha nem jön össze a héten azért később is érdekel de most jó lenne nagyon.

nekem a héten lesz egy faros lemezem, ha mást nem mintának az jó... vegyél OSB lapot, és vágd ki...

nekem a kutya miatt két 10mm-s OSB lap van a szőnyeg mintájára vágva....
Naplózva
kimo
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.07.13 szerda, 15:56:17 »

Az OSB lap jó ötlet mégha nem is gyári megoldás. Viszont sajnos az emelő fontosabb mert most másik kocsié van bent és így abból hiányzik..=)
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.07.13 szerda, 15:57:35 »

Asszem a téma mindent elárúl, még annyit írnék hogy lecsökkentsem esélyeimet hogy budapesten keresek és még a héten kellene mert utazok el.. Ha nem jön össze a héten azért később is érdekel de most jó lenne nagyon.
Gyári emelőt én például a vaterán vettem kemény 1500 ft-ért+1000 ft postáért.De tény,a lemezt valamivel masszívabb anyagból kell vágatni,mert ez xart sem ér.A lejjeb írt is tőlem származik,elvégre kettő töröttel ugyanúgy nem tudok mihez kezdeni mint eggyel...
a kereső kidobott egy jópárat...mármint emelőt,1000-2000 ft között.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.13 szerda, 16:00:00 írta misi107 » Naplózva
kimo
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.07.13 szerda, 16:05:35 »

Igeeen néztem a keresőben én is csak a legtöbb vidéki. És hát mennyivel könnyebb lenne az élet ha Bp-en találnék egyet..=)
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.07.13 szerda, 19:08:33 »

Igeeen néztem a keresőben én is csak a legtöbb vidéki. És hát mennyivel könnyebb lenne az élet ha Bp-en találnék egyet..=)

elvileg holnap találkozom Yooccoo-val, akkor hozom el tőle a misi107-től szerzett faroslemezt.

Nem tudom mennyire SOS, én ha gondolod úgyis mintára vágom az enyémet, utána az egyik OSB-t viheted, mivel nincs kutya így már egy is elég....

emelőben nem tudok segíteni...
Naplózva
kimo
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.07.14 csütörtök, 00:41:37 »

Köszönöm szépen, most lehet találtam emelőt mindenestűl (emelőn van a hangsúly), akkor azt úgy egyben illik megvenni, ha az nem jön össze és hazajövök ÉS még aktuális akkor visszatérek ide!=) Azért köszönöm szépen!
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.07.14 csütörtök, 00:46:31 »

nekem felesleges, úgy sem azzal emelem a kocsit
berakom a kocsiba holnap
ha kell, 5-6 óráig pesten belül leszek
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2011.07.14 csütörtök, 07:35:06 »

Köszönöm szépen, most lehet találtam emelőt mindenestűl (emelőn van a hangsúly), akkor azt úgy egyben illik megvenni, ha az nem jön össze és hazajövök ÉS még aktuális akkor visszatérek ide!=) Azért köszönöm szépen!

a fát is megoldottad?

csak mert ha igen, én az OSB-imből az egyiket kidobom ha nem kell...
Naplózva
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2011.07.14 csütörtök, 12:42:29 »

Asszem a téma mindent elárúl, még annyit írnék hogy lecsökkentsem esélyeimet hogy budapesten keresek és még a héten kellene mert utazok el.. Ha nem jön össze a héten azért később is érdekel de most jó lenne nagyon.
Hali!

Van gyári emelőm 1000ft/db,van gyári faroslemez is 800ft/db.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.051 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.