Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 06:52:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mk1-Mk2 kombi hátsó gátló és rugó - fékdob  (Megtekintve 3053 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
HegeGabi
Vendég
« Dátum: 2012.04.10 kedd, 11:58:00 »

Sziasztok!

Eladnám a kombi kocsimból kiszerelt hátsó gátló és rugó párt, hátha érdekel valakit.
Legutóbbi vizsgán 60-65%-osnak mondták a gátlókat a vizsgáztatók, azóta nem tudom, mennyit romolhatott, azt sem tudom, mióta van a nálam bő 3 éve levő kocsiban.
Ezen kívül, akit érdekel, ugyanez a quartet eladó a donorból is. Ennek az állapotát végképp nem tudom.

Van még egy pár fékdobom is eladó. A belső átmérőt ma este lemérem, de csak mérőszalaggal fogom tudni, mert nincs ekkora tolómérőm, úgyhogy ne várjatok századmilliméter pontos adatokat Smiley.

A cuccos fele egyelőre a kocsimban van, hétvégén elkerül a XVI. kerületbe, a többi mellé.
Elértek itt, vagy emilen.

Üdv, HegeGabi.

Szerk.: Mai napon minden kikerült a XVI. kerületbe, ahol leginkább csak hétvégén jutok a cuccoshoz. Ezt kéretik figyelembe venni.
Megmértem a dobokat, mindkettő 23cm belső átmérővel rendelkezik.
Van még használt komplett gólyaláb pár is eladó egyben: gátló, rugó, toronycsapágy, szilent.
Üdv!
« Utoljára szerkesztve: 2012.04.10 kedd, 22:09:42 írta HegeGabi » Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.04.12 csütörtök, 21:25:16 »

Sziasztok!

Van egy ilyenem:


Dunakesziről elvihető, aki szeretné magáévá tenni, vagy a köv. minitalira el tudom vinni. Ha nem kell senkinek, kidobásra kerül.
Annyi a bibi vele, hogy kivágtam rajta a helyet a lámpáknak:
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.04.14 szombat, 15:40:31 »

Szia !

Ha esetleg kidobásra kerül, vagy ilyesmi, a rajta lévő plüsst le tudnád húzni? Nem nagy darabok, de talán olyan mint amilyen nekem kéne. Természetesen fizetek értük. Egy fotót ha készítenél magáról az anyagról, megköszönném. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.04.15 vasárnap, 21:03:41 »

Ha esetleg kidobásra kerül, vagy ilyesmi, a rajta lévő plüsst le tudnád húzni? Nem nagy darabok, de talán olyan mint amilyen nekem kéne. Természetesen fizetek értük. Egy fotót ha készítenél magáról az anyagról, megköszönném. Smiley
Hi!
Azért csak a szövet rész kell, mert az egész nagy a postához? Vagy más színű a műanyagod? Oké képezem.

Amúgy megtaláltam a másik oldalát is (anyuméknál a padláson, XVI.-ban), ha érdekel valakit. Az is ugyanilyen állapotban van, nem szakadt, ép a hangszórórácsa is.
Egyéb alkatrészek is vannak még, ha érdekel valakit, lassan elbontom az autót, és dobálom ki a cuccokat, amik nem jók, vagy nem látom azt, hogy valakinek kellhet. Itt találtok képeket, nem minden van már meg, holnap törlöm, ami már elkelt és rakok fel képeket a gátlókról dobokról is.

Üdv, HegeGabi.

Szerk.: Képek módosítva, lehet böngészni, kérdezni. A 'kocsi' a XVI. kerületben van. Köszi!
« Utoljára szerkesztve: 2012.04.16 hétfő, 10:05:53 írta HegeGabi » Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2012.05.03 csütörtök, 23:04:05 »

Sziasztok!

Ténykedek az autó elbontásán, és sorra kerültek a műanyagok, csomagtér kárpitok. Némelyik nincs egyben (előző tulaj eltörte, átcsavarozta őket), de némelyik jó. Szürke színűek, nekem nem jó, mert az én autóm fekete belsejű. Ha érdekel valakit, jöjjön és vigye - esetleg holnap minire el tudom vinni -, mert ki fogom dobni őket.
A képek róluk ebben az albumban vannak. Pl.:

Klikkre megnő.
Ja, és vannak egyéb cuccok is, nyugodtan lehet kérdezni.

Köszi, Üdv, HegeGabi.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2012.05.10 csütörtök, 11:42:19 »

Sziasztok!

További cuccok a donoromból.
Képek itt vannak:
És raktam fel már pár dolgot a vaterára is:
Minden picipénzért, remélem ez látható is a vaterás árszabásomból Smiley.

Illetve várok kérdéseket, ha valami kellene, de nincs rajta a képeken, vagy nem látszódik jól.
A cuccok Budapest XVI. kerületében vannak, ahova leginkább csak hétvégén jutok ki, így a szükséges dolgok akkor vehetők át, vagy a következő héten tudom postázni.

Köszönöm a figyelmet!

Üdv, HegeGabi.
Naplózva
Fekete7625
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2012.05.29 kedd, 21:38:33 »

Sziasztok!

További cuccok a donoromból.
Képek itt vannak:
És raktam fel már pár dolgot a vaterára is:
Minden picipénzért, remélem ez látható is a vaterás árszabásomból Smiley.

Illetve várok kérdéseket, ha valami kellene, de nincs rajta a képeken, vagy nem látszódik jól.
A cuccok Budapest XVI. kerületében vannak, ahova leginkább csak hétvégén jutok ki, így a szükséges dolgok akkor vehetők át, vagy a következő héten tudom postázni.

Köszönöm a figyelmet!

Üdv, HegeGabi.

Helló!

Bal első fényszóróüveg és bal első ködlámpa érdekelne (esetleg párban is).
Valamint kesztyűtartó ajtó és légbeömlő műanyag rácsok.

Üdv.
Laci
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2012.05.30 szerda, 11:25:07 »

Bal első fényszóróüveg és bal első ködlámpa érdekelne (esetleg párban is).
Valamint kesztyűtartó ajtó és légbeömlő műanyag rácsok.
Szia!
Lámpa már nincs, felhasználtam.
Fekete kesztyűtartó1, kesztyűtartó2, légbeömlőrács szürke jobb oldali, légbeömlőrács fekete középső, sajnos törött a vízszintes irányú állítókája.
A cuccok XVI. kerületben vannak. Kesztyűtartóban ki van alakítva hely a gyári zseblámpának (ami nincs Sad ).

Köszi, Üdv, HegeGabi.
Naplózva
fercisti
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2012.05.31 csütörtök, 08:45:27 »

Szia!

Érdeklődnék, hogy az ablaktörlő karokért mit kérsz. A motorra nincs szükségem, de ha jó árat mondasz... Wink

Köszi!
Naplózva

LilaSárkány:) alias: padlizsán lila, Ghia 95' V6 ferdehátú
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.05 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.