Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 14:37:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lakatos, Fényező  (Megtekintve 438350 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #350 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 14:58:00 »

Angel,
 
koszi ! A 22 az jo ar. Ez komplett elem + le-fel szerelessel 1ut ? Es merre vannak ?
web cimuk vanik ? Na es tel szam ?
Olvass vissza!!!
Éndzsöléktől 3 percre!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #351 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 15:08:00 »

Olvass vissza!!!
Éndzsöléktől 3 percre!!!
3200 Ft ért kevertettem szint meg töltettem spraybe és sk lefújtam Cheesy szerintem árához képest igen jó lett - nem metál sima P9 es piros. Kellett még szórógitt, csizolópapír, szilikon eltávolító összes költség kb 5K
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #352 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 15:10:00 »

3200 Ft ért kevertettem szint meg töltettem spraybe és sk lefújtam Cheesy szerintem árához képest igen jó lett - nem metál sima P9 es piros. Kellett még szórógitt, csizolópapír, szilikon eltávolító összes költség kb 5K
A Fejér Mondis topicba ugorj vissza léccci!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #353 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 15:53:00 »

Angel,
 
koszi ! A 22 az jo ar. Ez komplett elem + le-fel szerelessel 1ut ? Es merre vannak ?
web cimuk vanik ? Na es tel szam ?
Szigetszentmikin van a hely, 20/921-4636.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #354 Dátum: 2006.07.12 szerda, 16:26:00 »

Sziasztok,
valami eszement (rondábbra gondoltam) nekiállt egy parkolóban az autóm oldalának egy kulccsal és 3 elemen hagyta ott a névjegyét. Nem mély a karc, de nem polírozható. Nem akarom újrafényeztetni minhárom elemet (az első sárvédőtől hátrafelé az összes érintett) de hallottam, van egy olyan csapat, aki vlmilyen hőkezeléses eljárással dolgozik. Magyarán csak a karcot javítja, nem fényezi újra az egészet. Valaki hallott már erről /van tapasztalata? köszi előre is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #355 Dátum: 2006.07.13 csütörtök, 09:51:00 »

Sziasztok,
valami eszement (rondábbra gondoltam) nekiállt egy parkolóban az autóm oldalának egy kulccsal és 3 elemen hagyta ott a névjegyét. Nem mély a karc, de nem polírozható. Nem akarom újrafényeztetni minhárom elemet (az első sárvédőtől hátrafelé az összes érintett) de hallottam, van egy olyan csapat, aki vlmilyen hőkezeléses eljárással dolgozik. Magyarán csak a karcot javítja, nem fényezi újra az egészet. Valaki hallott már erről /van tapasztalata? köszi előre is.
Még nem, de ha megtucc valamit róla, hagyj infot nekünk is
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #356 Dátum: 2006.07.18 kedd, 15:20:00 »

Szigetszentmikin van a hely, 20/921-4636.
Zacci! Elhoztuk a fiestát. Nekem tetszik a munkájuk, elég igényesen mindent megcsináltak, még a lámpát is beállították, kívül-belül takarították, azaz lemosták.
A szín az ugyanaz, persze a régin látszik, hogy régi. Polírozni kellene, és teljesen egyforma lenne.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #357 Dátum: 2006.07.18 kedd, 15:23:00 »

Angel,
 
Ez jo hir !
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #358 Dátum: 2006.07.18 kedd, 15:53:00 »

Zacci! Elhoztuk a fiestát. Nekem tetszik a munkájuk, elég igényesen mindent megcsináltak, még a lámpát is beállították, kívül-belül takarították, azaz lemosták.
A szín az ugyanaz, persze a régin látszik, hogy régi. Polírozni kellene, és teljesen egyforma lenne.
Gratula hozzá. Majd dobj róla egy fotót had lássuk a munkájukat.
Hali.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #359 Dátum: 2006.07.18 kedd, 16:28:00 »

Gratula hozzá. Majd dobj róla egy fotót had lássuk a munkájukat.
Hali.
Úgy néz ki, mint régen :-)))
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #360 Dátum: 2006.07.22 szombat, 10:07:00 »

Nálunk is van egy nagyon profi csapat, ide A8-at, chrislert, lambo-t!!!, jagcsit, mergát, lexust, Aston martin db9-est!!! hordanak.
Én hozzájuk fogom vinni a mondeót, mert meg van húzva. Vettem vadi új sárvédőt (tudjuk, kitől), és a muki azt állítotja, még festékmérővel sem lehet majd megállapítani a cserét.
Ő 22-ért fényez. Biztos nem a legolcsóbb, de hát ez van. Az ő munkájukat nagyon dicsérik, a régi mondeómat is ők javították, és nagyon szép lett.
És az sem utolsó, hogy gyalog 3 perc.
Angel!
A "vettem vadiúj sárvédőt(tudjuk, kitől)"-ben ki a tudjuk kitől?(új vagyok, majdnem minent elolvastam de nem találom).Nagyautó?Bárdi?Cromax?
Tegnap pórul járt a mondeom - benéztem egy stop táblát és lepattant az elejéről egy corsa. Szerencsére senkinek semmi baja de az orra összetört. Az egyik ajtóm is szépséghibás már és a 2002-es festés sem hat túl fényesnek úgyhogy ráfér egy kis kozmetika.
Az első lököst megvenném komplett valahonnan a többit meg rábíznám a Szigetszentmiklósiakra.
Persze valahol meg kellene nézetnem azt is, hogy a belseje ép maradt e. A pénzt nem sajnálom rá csak nem akarom hogy átvágjanak. Előre is köszi a segítséget.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #361 Dátum: 2006.07.22 szombat, 11:29:00 »

Angel!
A "vettem vadiúj sárvédőt(tudjuk, kitől)"-ben ki a tudjuk kitől?(új vagyok, majdnem minent elolvastam de nem találom).Nagyautó?Bárdi?Cromax?
Tegnap pórul járt a mondeom - benéztem egy stop táblát és lepattant az elejéről egy corsa. Szerencsére senkinek semmi baja de az orra összetört. Az egyik ajtóm is szépséghibás már és a 2002-es festés sem hat túl fényesnek úgyhogy ráfér egy kis kozmetika.
Az első lököst megvenném komplett valahonnan a többit meg rábíznám a Szigetszentmiklósiakra.
Persze valahol meg kellene nézetnem azt is, hogy a belseje ép maradt e. A pénzt nem sajnálom rá csak nem akarom hogy átvágjanak. Előre is köszi a segítséget.
A tudjuk ki az a fox79@freemail.hu
Ő tud gyári alkatrészeket, külföldről hozzák be, nagyker áron. Mindenki jól jár alapon.
A lenti telefonszámon megtalálod a lakatos/fényezőt. Én megvenném az alkatrészeket a foxtól, és odavinnem a fényezőhöz - így jössz ki a legolcsóbban. Szerintem.
Lököst meg vehetsz használtat is, például ahol én: +36 20/3939116, +36 70/5314772 a két szám ugyanazt az ürgét jelenti. Na neki több, mint ezer mindenféle lököse, lámpája, díszrácsa, miegymása van. Biztosan találsz mondeóra valót, akár még színben egyezőt is, de valószínűleg akkor is fényezni kell, mert a szállítástól karcosak.
Ami meglepő, becsületes a fickó (ami elég ritka a bontósok világában). És jók az áraik. Én a fiestára 10k-ért vettem színegyező lököst. Ha nem nézem a karcolásokat, akár fényezés nélkül fel lehetett volna rankni. De lehet, hogy neked nagyobb szerencséd lesz.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #362 Dátum: 2006.07.22 szombat, 11:39:00 »

Angel!
A "vettem vadiúj sárvédőt(tudjuk, kitől)"-ben ki a tudjuk kitől?(új vagyok, majdnem minent elolvastam de nem találom).Nagyautó?Bárdi?Cromax?
Tegnap pórul járt a mondeom - benéztem egy stop táblát és lepattant az elejéről egy corsa. Szerencsére senkinek semmi baja de az orra összetört. Az egyik ajtóm is szépséghibás már és a 2002-es festés sem hat túl fényesnek úgyhogy ráfér egy kis kozmetika.
Az első lököst megvenném komplett valahonnan a többit meg rábíznám a Szigetszentmiklósiakra.
Persze valahol meg kellene nézetnem azt is, hogy a belseje ép maradt e. A pénzt nem sajnálom rá csak nem akarom hogy átvágjanak. Előre is köszi a segítséget.
Köszi a gyors reakciót és temérdek infót.
Én is úgy tervezem, hogy az alkatrészeket magam szerzem be - ezt valamiért manapság mindenki így csinálja olyat még nem hallottam, hogy elvittem az autót, kicseréltek benne mindent helyben gyorsan olcsón és elégedett is vagyok.
Akkor benézek a használt lökhárítóshoz is.
Mondom a fényezés, polírozás meg már úgyis ráfér a verdára. Ráadásul Szigetszentmiklóson lakom így megúszom talán autóbérlés nélkül.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #363 Dátum: 2006.07.22 szombat, 11:41:00 »

Köszi a gyors reakciót és temérdek infót.
Én is úgy tervezem, hogy az alkatrészeket magam szerzem be - ezt valamiért manapság mindenki így csinálja olyat még nem hallottam, hogy elvittem az autót, kicseréltek benne mindent helyben gyorsan olcsón és elégedett is vagyok.
Akkor benézek a használt lökhárítóshoz is.
Mondom a fényezés, polírozás meg már úgyis ráfér a verdára. Ráadásul Szigetszentmiklóson lakom így megúszom talán autóbérlés nélkül.
Én is ott lakom, a faluban... Az enyém sötétkék, 4 ajtós, ahogy a logómnál látod. A tiéd?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #364 Dátum: 2006.07.22 szombat, 11:43:00 »

Köszi a gyors reakciót és temérdek infót.
Én is úgy tervezem, hogy az alkatrészeket magam szerzem be - ezt valamiért manapság mindenki így csinálja olyat még nem hallottam, hogy elvittem az autót, kicseréltek benne mindent helyben gyorsan olcsón és elégedett is vagyok.
Akkor benézek a használt lökhárítóshoz is.
Mondom a fényezés, polírozás meg már úgyis ráfér a verdára. Ráadásul Szigetszentmiklóson lakom így megúszom talán autóbérlés nélkül.
Egyébként, ha az ember trükkök nélkü, boltban vásárolna, akkor nem érné meg foglalkozni vele. Ez a fényező csapat egyébként teljesen korrekt.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #365 Dátum: 2006.07.22 szombat, 11:51:00 »

Egyébként, ha az ember trükkök nélkü, boltban vásárolna, akkor nem érné meg foglalkozni vele. Ez a fényező csapat egyébként teljesen korrekt.
Sötétkék kombim van.
2002 - oválködlámpás.
Tiéd az egyedi rendszámos?
A fényezőcsapatot tutira letesztelem - már olyan sápadt szerencsétlen autó mintha kiszívta volna a nap.
Persze az egyhónapja esett dunavarsányi jég sem tett neki jót Sad.
Ettől a folyamatos rettegéstől meg, hogy hogyan vágnak át a boltban meg a szervízben már hányingerem van.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #366 Dátum: 2006.07.22 szombat, 11:58:00 »

Nem, nem egyedi rendszámos.  
Az enyém faceliftes. IZD rendszám. De általában a fiestával közlekedünk. Az is sötétkék, ghia, prizmás hűtőráccsal. De nem az, ami az utcán szokott állni, és fehér foltos a hátsó lököse.
Sötétkék kombija kbtddi-nek is van, ő is itt lakik.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #367 Dátum: 2006.07.22 szombat, 12:11:00 »

Nem, nem egyedi rendszámos.  
Az enyém faceliftes. IZD rendszám. De általában a fiestával közlekedünk. Az is sötétkék, ghia, prizmás hűtőráccsal. De nem az, ami az utcán szokott állni, és fehér foltos a hátsó lököse.
Sötétkék kombija kbtddi-nek is van, ő is itt lakik.
Akkor azt már tudom melyik autók nincsenek a birtokodban Smiley.
Kicsi ez a világ - egy fórumon sok szigetszentmiklósi.
Ha találok faceliftes lököst meg hűtőrácsot a cimboránál akit írtál akkor az rámegy vajon az enyimre?
Az feldobná egy kicsit az elejét.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #368 Dátum: 2006.07.22 szombat, 13:15:00 »

Akkor azt már tudom melyik autók nincsenek a birtokodban Smiley.
Kicsi ez a világ - egy fórumon sok szigetszentmiklósi.
Ha találok faceliftes lököst meg hűtőrácsot a cimboránál akit írtál akkor az rámegy vajon az enyimre?
Az feldobná egy kicsit az elejét.
A lökös valszeg rámegy. A rács is, de annál ki kell vágni a közepét a ford jel alatt, mert a zár beljebb van.
 
Elég sok olyan autó van, ami nincs a tulajdonomban...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #369 Dátum: 2006.07.22 szombat, 13:38:00 »

A lökös valszeg rámegy. A rács is, de annál ki kell vágni a közepét a ford jel alatt, mert a zár beljebb van.
 
Elég sok olyan autó van, ami nincs a tulajdonomban...
Akkor "faceliftes" lesz a gép Smiley.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #370 Dátum: 2006.07.22 szombat, 21:20:00 »

Akkor "faceliftes" lesz a gép Smiley.
Micu_2006,
 
vigyázz, mert a ködlámpa más!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #371 Dátum: 2006.07.23 vasárnap, 08:44:00 »

Micu_2006,
 
vigyázz, mert a ködlámpa más!
Scratch,
úgy tervezem veszek azt is, vagy arra gondolsz, hogy nemcsak az alakja más hanem problémáim lesznek a beszerelésnél?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #372 Dátum: 2006.07.23 vasárnap, 12:01:00 »

Scratch,
úgy tervezem veszek azt is, vagy arra gondolsz, hogy nemcsak az alakja más hanem problémáim lesznek a beszerelésnél?
Micu_2006,
 
ha azt is veszel, akkor nincs gond szerintem.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #373 Dátum: 2006.07.23 vasárnap, 12:06:00 »

Micu_2006,
 
ha azt is veszel, akkor nincs gond szerintem.
Scratch,
az jó mert már beleéltem magam, hogy átalakul a gép eleje.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #374 Dátum: 2006.07.23 vasárnap, 21:03:00 »

Scratch,
az jó mert már beleéltem magam, hogy átalakul a gép eleje.
Micu_2006,
 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #375 Dátum: 2006.07.23 vasárnap, 21:19:00 »

Scratch,
az jó mert már beleéltem magam, hogy átalakul a gép eleje.
Én már megcsináltam ezt az átalakítást és nagyon jól néz ki!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #376 Dátum: 2006.07.26 szerda, 12:41:00 »

előre is bocs, a kérdés már beküldtem, de nem találom. A lényeg, hogy 2-3 hete egy *** nekiesett a teljesen szabályosan parkoló autóm oldalának egy kulccsal. Sajna nem voltam ott, mert kitéptem volna a kezét. Az eredmény: 3 elem szépen végighúzva. A fém ugyan nem látszik, de elég mély a dolog. Kérdés, hogy hogyan javíttassam? Fényezni nem akarom, mert aztán senki nem mossa le rólam, hogy rommá törtem valamikor. Állítólag van egy porfestékes-hőkezeléses eljárás (valahol szigetszentmiklóson) de nem tudok többet. Ha valakinek volt ilyen problémája és sikeresen megoldotta, kérem ossza meg velem. Köszi!
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #377 Dátum: 2006.07.26 szerda, 13:14:00 »

előre is bocs, a kérdés már beküldtem, de nem találom. A lényeg, hogy 2-3 hete egy *** nekiesett a teljesen szabályosan parkoló autóm oldalának egy kulccsal. Sajna nem voltam ott, mert kitéptem volna a kezét. Az eredmény: 3 elem szépen végighúzva. A fém ugyan nem látszik, de elég mély a dolog. Kérdés, hogy hogyan javíttassam? Fényezni nem akarom, mert aztán senki nem mossa le rólam, hogy rommá törtem valamikor. Állítólag van egy porfestékes-hőkezeléses eljárás (valahol szigetszentmiklóson) de nem tudok többet. Ha valakinek volt ilyen problémája és sikeresen megoldotta, kérem ossza meg velem. Köszi!
Ha nem sikerülne csak komplett fényezéssel, akkor elötte készíts fényképeket közelről, távolról, hogy jól felimerhető legyen a kocsi és a bibi. A fényképek után már nem fognak mást feltételezni. Az ilyennek tőböl ...
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #378 Dátum: 2007.01.22 hétfő, 18:15:00 »

Tud valaki rendes lakatost pesten? Olyan kéne aki teljes lakatolást is vállal (rohadó kaszin küszöbcsere stb.) Nem a mondival van baj
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #379 Dátum: 2007.01.22 hétfő, 18:18:00 »

Tud valaki rendes lakatost pesten? Olyan kéne aki teljes lakatolást is vállal (rohadó kaszin küszöbcsere stb.) Nem a mondival van baj
Gá-Ja Garázs, 8.ker, Asztalos Sándor 5-7 (a Cromax mellett)!
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #380 Dátum: 2007.01.22 hétfő, 18:19:00 »

Gá-Ja Garázs, 8.ker, Asztalos Sándor 5-7 (a Cromax mellett)!
Köszönöm
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #381 Dátum: 2007.02.08 csütörtök, 01:11:00 »

Én már megcsináltam ezt az átalakítást és nagyon jól néz ki!!!
Kevin!
Csepelen a Rákóczi úton van egy restaurálással is foglalkozó műhely, ahol vállalnak ilyen mukákat. Szerintem lehet, hogy ez gyógyír lehet a Te problémádra is. Ha érdekel szólj és holnap megnézem a pontos címet telefonszámot
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #382 Dátum: 2007.02.26 hétfő, 21:16:00 »

Sziasztok! Lakkcipő vagyok a Cornerről! Ugyan én nem vagyok Mondi tulaj de szeretnék itt is körbelesni egy kicsit! Szakmám fényező. Akinek tudok segíteni, nagyon szívesen megteszem!  
Üdv mindenkinek, Lakkcipő
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #383 Dátum: 2007.02.26 hétfő, 21:18:00 »

Ja, elfelejtettem mondani! Lécci látogassátok meg a  www.lakkcipo.hu  -t!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #384 Dátum: 2007.02.26 hétfő, 21:25:00 »

Ja, elfelejtettem mondani! Lécci látogassátok meg a  www.lakkcipo.hu  -t!
Hello Lakkcipo - már ajánlottam az iparegységedet pár Mondeosnak főleg talik alkalmával. A korosabb gépeken elő-elő fordul a hátsó sárvédőívnél némi rozsdásodás. Vállaltok ilyen hibák restaurálásást pl. olommal javítva nem a sárvédőív cseréjével - persze állapotig vagy ez már nem divat? Vannak jópár MKIII as gép - főleg a koraiak amiknek hajlamos az ajtók belső pereme rozsdásodni, valami hibás szigetelő paszta miatt. Egy pár ilyet meg kéne nézned és valami egységáras javítással előállni a problémára volna rá jelentkező - szerintem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #385 Dátum: 2007.02.26 hétfő, 21:31:00 »

Szia Fusim! Épp ma hívott egy Mondis kollégád és az ólom kiőntés után érdeklődött! Átirányítottam a "vasas" szakosztályhoz! Hozzátok bátran, megoldjuk a problémát!!
(Angyalka is hívott!!)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #386 Dátum: 2007.02.26 hétfő, 21:41:00 »

Szia Fusim! Épp ma hívott egy Mondis kollégád és az ólom kiőntés után érdeklődött! Átirányítottam a "vasas" szakosztályhoz! Hozzátok bátran, megoldjuk a problémát!!
(Angyalka is hívott!!)
pénteken Lurdynál néztem azt a vasat és - szerintem menthető HotRod os technikával, remélem dolgozik neked egy Roy nevű idősebb szaki
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #387 Dátum: 2007.02.26 hétfő, 21:43:00 »

Szia Fusim! Épp ma hívott egy Mondis kollégád és az ólom kiőntés után érdeklődött! Átirányítottam a "vasas" szakosztályhoz! Hozzátok bátran, megoldjuk a problémát!!
(Angyalka is hívott!!)
Lakkcipő! Ha felajánlasz némi kedvezményt a klubtagoknak, szerintem felkerülhetsz az oldalunkra, aztán mehet a biznisz... meg tudod, az a tuti, ha vannak elégedett ügyfelek - pl innen! Annál jobb reklám nem kell...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #388 Dátum: 2007.02.26 hétfő, 22:30:00 »

Ja, elfelejtettem mondani! Lécci látogassátok meg a  www.lakkcipo.hu  -t!
Mi ezt úgy szoktuk, hogy adsz x % kedvezményt, cserébe kapsz reklámot az oldalon, így korrekt, nem?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #389 Dátum: 2007.02.26 hétfő, 22:32:00 »

az x az általában 20%
De nem sértődünk meg, ha többet szán sz a mondeosoknak
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #390 Dátum: 2007.02.26 hétfő, 22:35:00 »

pénteken Lurdynál néztem azt a vasat és - szerintem menthető HotRod os technikával, remélem dolgozik neked egy Roy nevű idősebb szaki
Itt vagyok én is(, csak kicsit későn).
Beszéltem a vasas szakosztály topmenedzserével, és abba maradtunk, hogy elkanyarodok hozzá egy nézegetős, állapot felmérős, beszélgetős, árajánlatot adós, találkozásra.
Ő azon aggódott, oké hogy az ólom nem fog rohadni, de mellette a maradék vas igen.....
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #391 Dátum: 2007.02.26 hétfő, 22:36:00 »

Szia Fusim! Épp ma hívott egy Mondis kollégád és az ólom kiőntés után érdeklődött! Átirányítottam a "vasas" szakosztályhoz! Hozzátok bátran, megoldjuk a problémát!!
(Angyalka is hívott!!)

Én voltam.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Vendég
« Új hozzászólás #392 Dátum: 2007.02.26 hétfő, 22:45:00 »

Itt vagyok én is(, csak kicsit későn).
Beszéltem a vasas szakosztály topmenedzserével, és abba maradtunk, hogy elkanyarodok hozzá egy nézegetős, állapot felmérős, beszélgetős, árajánlatot adós, találkozásra.
Ő azon aggódott, oké hogy az ólom nem fog rohadni, de mellette a maradék vas igen.....
A maradék vasról le kell szedni a rozsdát - gondolom. A HotRod-osok főleg ablakgumi alatti, melletti rohadást, eltávolított díszlécek után maradt lyukakat hasonló lyuggatott helyeket javítanak ezzel a technologiával - ráépítik a fémre a fémet. Igazából kihaló félben lévő technologia mióta léteznek mindenféle gittek.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #393 Dátum: 2007.02.26 hétfő, 22:54:00 »

A maradék vasról le kell szedni a rozsdát - gondolom. A HotRod-osok főleg ablakgumi alatti, melletti rohadást, eltávolított díszlécek után maradt lyukakat hasonló lyuggatott helyeket javítanak ezzel a technologiával - ráépítik a fémre a fémet. Igazából kihaló félben lévő technologia mióta léteznek mindenféle gittek.
Úgy értette, hogy utána fog rohadni a maradék vas.
Szerintem viszont ha javítás után jól le van kezelve, akkor nem kéne neki. Bár ez igaz lehet javítóíves javítás esetén is.
 
Vajon ha a gyárba jól le volt kezelve, akkor ott miért kezdte ki az idő vas foga?
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Vendég
« Új hozzászólás #394 Dátum: 2007.02.26 hétfő, 23:32:00 »

Úgy értette, hogy utána fog rohadni a maradék vas.
Szerintem viszont ha javítás után jól le van kezelve, akkor nem kéne neki. Bár ez igaz lehet javítóíves javítás esetén is.
 
Vajon ha a gyárba jól le volt kezelve, akkor ott miért kezdte ki az idő vas foga?
Fentebb van mint a fanéklemez kuszöbök amiket galvanizáltak a gyárban. Sajna nem logattk be az egész kasznit csak az alját
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #395 Dátum: 2007.02.27 kedd, 07:13:00 »

pénteken Lurdynál néztem azt a vasat és - szerintem menthető HotRod os technikával, remélem dolgozik neked egy Roy nevű idősebb szaki
Ismerek Hot Rod építőket, de azok nem nekem dolgoznak, sajnos!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #396 Dátum: 2007.02.27 kedd, 07:15:00 »

Lakkcipő! Ha felajánlasz némi kedvezményt a klubtagoknak, szerintem felkerülhetsz az oldalunkra, aztán mehet a biznisz... meg tudod, az a tuti, ha vannak elégedett ügyfelek - pl innen! Annál jobb reklám nem kell...
Előre is köszönöm! Így első nekifutásra 10% már biztos! Ha kéritek, küldök bannert hozzá
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #397 Dátum: 2007.02.27 kedd, 07:18:00 »

Előre is köszönöm! Így első nekifutásra 10% már biztos! Ha kéritek, küldök bannert hozzá
De az sem elképzelhetetlen, hogy mehet a 20%. Adjunk egymásnak egy kis időt!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #398 Dátum: 2007.02.27 kedd, 17:01:00 »

15% a mai árfolyam szerint a kedvezményetek!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #399 Dátum: 2007.02.27 kedd, 17:03:00 »

Előre is köszönöm! Így első nekifutásra 10% már biztos! Ha kéritek, küldök bannert hozzá
Nekem küldj egy kis cikket, a cégedről, és felteszem az oldalra a partnerek alá + címlap. Lehetnek benne képek is, tetszőleges hosszúságú lehet.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.079 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.