Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 02:48:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mondeo St220 eladó vagy keménytetős cabriora cserélhető !!  (Megtekintve 1667 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tnorbee
Vendég
« Dátum: 2012.11.26 hétfő, 22:32:02 »

Sziasztok,

Van egy magyarországi 2002-es GYÁRI St220-am és most gondolkozom, hogy lecserélem (keménytetős cabriot szeretnék), viszont még nem hirdettem meg hasznaltauton. Ha valakit érdekel íme a részletek: Az autó nagyon szép állapotban van, 222e km van benne (az Auto-fort szerint is). 10.5l-es országúti és 12l -es autópályás/városi fogyasztással. Amit én cseréltem rajta: klíma szabadon futó (30e), akksi, kuplungszett (motocraft) 150e, első fék tárcsa (brembo), első fékbetét (ferrodo premier), vízpumpa (gyári, bontott) (15e), klíma újratöltve a szabadonfutó cseréje miatt, alapjárai motor (szelep) gyári - Ivanicsban cserélve számlával,teljes 3M sötétítés Budakeszi profi műhelyben rakták fel hátul 95%-os, elől 5%-os az autó elején pedig Venture Shield fólia a köfelverődések ellen (60 ezer forint volt csak a fólia értéke) illetve van benne a gyári védelmen kívül egy Cerberos mágneskártyás rendszer, ami motorteret és váltót zár az indításgátláson kívül (még garis 90e forintért rakták be).

UI: Az enyém a 230-as fotó az m6-oson, szóval megyeget és nem akar szétesni (igaz 230-nál nem is 12-t fogyaszt):DD

Gyári felszereltség: sperr difi, tetőablak 6006-os 6 CD-s fejegység, brutál jó hifi, recaro ülések, xenon és a megölhetetlen 226 lovas motor Cheesy

Az autó tényleg nagyon szép, bármikor kipróbálható és megtekinthető. Irányára 1.9M.

Privátban tudtok keresni vagy ezen a számon:
tel.: 30/454 26 88

Üdv,

Norbi
« Utoljára szerkesztve: 2012.11.26 hétfő, 22:34:03 írta tnorbee » Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.067 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.