Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 20:54:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593423 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #4150 Dátum: 2006.08.22 kedd, 10:09:00 »

Ja, így már értem. Szóval akkor ghia business csomag nem is létezik.
Mindössze arról van szó, hogy van a ghia, és ahhoz megvették a business csomagot.
Szerintem csak 2 fajta ghia van: ghia és ghia executive. De a tiéd nem ghia executive, mert abban van xenon is, tempomat meg ülésklíma.
Ezenkívül a 6 sebességes váltón nincs valódi fabetét: az csak az automata váltóhoz jár.
Ghia X?
Külföldön van ilyen,sőt mACSmannnak is X-es van!-:)
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4151 Dátum: 2006.08.22 kedd, 10:11:00 »

Ghia X=ghia executive
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4152 Dátum: 2006.08.22 kedd, 11:09:00 »

Ghia modell Business csomaggal. Az enyém 6 sebességes, xenon is van benne, tempomat és ülésklíma (hűt/fűt) egyaránt. És szerintem valódi fabetét van benne, mert megnéztem más ghia fabetétet és más színe volt mint az enyémben.
De nem a váltógombon! legalábbis a katalógus szerint. A fabetét pedig műfa. Az enyém is, a tiéd is.
Akkor szerintem a tiéd Ghia executive (Ghia-X), nálunk is van ilyen, pl a Gabóé (Macsman).
Még mindig érdekes a kazettás magnó... az szvsz kizárt.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4153 Dátum: 2006.08.22 kedd, 12:02:00 »

Egyre jobban foglalkoztat a rádió.
 
Ezt találtam: http://www.addacdchanger.co.uk/MP3_Products/Factory_Fit_MP3_Changers/Ford_MP3_Changer/Option_2/Ford_MP3_Changer_%28PACK_2_-_Alpine%29.
 
Ez mindent megmagyaráz.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4154 Dátum: 2006.08.22 kedd, 12:07:00 »

Szerintem a 200 font az nem kevés... ennyiért inkább egy dension mp3+wincshester. Mondjuk egy 200 gigás. Arra több évre való zene ráfér.
 
Az autót használtan vetted?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4155 Dátum: 2006.08.22 kedd, 12:23:00 »

Igen Németországban. 1 éves.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4156 Dátum: 2006.08.22 kedd, 15:14:00 »

Sziasztok!
Ereősítő tápkábelét hol szokás átfűzni II-es Mondi motorteréből? Épp félbe vagyok egy alvázkezeléses-kárpittisztításos mókával, és ha már úgyis szét van döntve, bekábelezném. Ja, és 10-es, vagy 16-os kábel a szokásos? thx előre is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4157 Dátum: 2006.08.22 kedd, 15:16:00 »

Mekkor erősítő teljesítményről besz?
Szemben állsz a mondival akkor jobb oldalon(amelyiken a kormány van)megy be egy halom kábel gumicsőben.Kilyukaszt aztán ott bemész.Fasza játék....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4158 Dátum: 2006.08.22 kedd, 17:49:00 »

Nagyon erdekes dolgokrol irogattok, az en mondim is olasz behozatal, es tenyleg nincs benne szelvedo futes, nagyon csodalkoztam is rajta, de hat nincs, pedig ghia. De van benne Sony hifi, es itt olvastam hogy ra lehet nyomni mp3 lejatszot is, a kesztyutarton keresztul. Ha en megtalaltam azt a lyukat is meg minden csak a hifi-t nem tudom AUX modba alitani, hogy lehet ezt megoldani??? Valami osszekottetes hianyzik a dugo es a radio kozott??? Ha tudtok legyszi irjatok
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4159 Dátum: 2006.08.22 kedd, 17:57:00 »

Sziasztok!
Ereősítő tápkábelét hol szokás átfűzni II-es Mondi motorteréből? Épp félbe vagyok egy alvázkezeléses-kárpittisztításos mókával, és ha már úgyis szét van döntve, bekábelezném. Ja, és 10-es, vagy 16-os kábel a szokásos? thx előre is
Ahogy Bodicsek mondja, sőt még van is kihagyva azt hiszem 2 gumidugó amin keresztül biztonságosan befűzheted a kábeleket.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #4160 Dátum: 2006.08.22 kedd, 20:28:00 »

Na visszatért a kontakthiba szerű recsegés a rádiómba. Sad
Az út egyenetlenségei szerint van/nincs adás...
 
Ráadásul töltöttem fel a cd-tárat és az egyik lemezre fűrészelés szerű hanggal reagált az egység. Gyorsan ki akartam venni belőle, de erre meg egyszerűen eltünt a kijelzőről a száma. Mintha be se tettem volna. Most 5 lemezt ír ki és hat van benne. Természetesen semmi nem müxik, még kiadni sem adja egyiket sem.
Volt már ilyesmi valakinek?
Szervízbe vigyem, vagy inkább valami hifi-szerelő műhelybe? Esetleg ha szétkapom van esélyem megcsinálni?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4161 Dátum: 2006.08.22 kedd, 21:02:00 »

Na visszatért a kontakthiba szerű recsegés a rádiómba. Sad
Az út egyenetlenségei szerint van/nincs adás...
 
Ráadásul töltöttem fel a cd-tárat és az egyik lemezre fűrészelés szerű hanggal reagált az egység. Gyorsan ki akartam venni belőle, de erre meg egyszerűen eltünt a kijelzőről a száma. Mintha be se tettem volna. Most 5 lemezt ír ki és hat van benne. Természetesen semmi nem müxik, még kiadni sem adja egyiket sem.
Volt már ilyesmi valakinek?
Szervízbe vigyem, vagy inkább valami hifi-szerelő műhelybe? Esetleg ha szétkapom van esélyem megcsinálni?
Vagy inkább Jánosnak. Az ért hozzá.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4162 Dátum: 2006.08.22 kedd, 21:03:00 »

Nagyon erdekes dolgokrol irogattok, az en mondim is olasz behozatal, es tenyleg nincs benne szelvedo futes, nagyon csodalkoztam is rajta, de hat nincs, pedig ghia. De van benne Sony hifi, es itt olvastam hogy ra lehet nyomni mp3 lejatszot is, a kesztyutarton keresztul. Ha en megtalaltam azt a lyukat is meg minden csak a hifi-t nem tudom AUX modba alitani, hogy lehet ezt megoldani??? Valami osszekottetes hianyzik a dugo es a radio kozott??? Ha tudtok legyszi irjatok
Van egy olyan gomb rajta, hogy cd/aux. Azt nyomd meg.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4163 Dátum: 2006.08.22 kedd, 21:20:00 »

Vagy inkább Jánosnak. Az ért hozzá.
miskolci vagyok, ő pedig, ha jól sejtem pesti, nem?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4164 Dátum: 2006.08.22 kedd, 22:35:00 »

miskolci vagyok, ő pedig, ha jól sejtem pesti, nem?
Nem.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4165 Dátum: 2006.08.22 kedd, 22:35:00 »

Na visszatért a kontakthiba szerű recsegés a rádiómba. Sad
Az út egyenetlenségei szerint van/nincs adás...
 
Ráadásul töltöttem fel a cd-tárat és az egyik lemezre fűrészelés szerű hanggal reagált az egység. Gyorsan ki akartam venni belőle, de erre meg egyszerűen eltünt a kijelzőről a száma. Mintha be se tettem volna. Most 5 lemezt ír ki és hat van benne. Természetesen semmi nem müxik, még kiadni sem adja egyiket sem.
Volt már ilyesmi valakinek?
Szervízbe vigyem, vagy inkább valami hifi-szerelő műhelybe? Esetleg ha szétkapom van esélyem megcsinálni?
Csak Jánosmester kezébe add.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4166 Dátum: 2006.08.22 kedd, 22:39:00 »

miskolci vagyok, ő pedig, ha jól sejtem pesti, nem?
Törökszentmiki...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4167 Dátum: 2006.08.22 kedd, 23:52:00 »

Törökszentmiki...
Hát az sajna nincs túl közel...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4168 Dátum: 2006.08.23 szerda, 00:24:00 »

Ahogy Bodicsek mondja, sőt még van is kihagyva azt hiszem 2 gumidugó amin keresztül biztonságosan befűzheted a kábeleket.
THX, megnézem. Erősítő nem szerepel a rövidtávú tervek között, de ha lesz, majd nem kell újra szétburítani az autót.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4169 Dátum: 2006.08.23 szerda, 16:32:00 »

Ha megnyomom az AUX gombot, akkor nem tortenik semmi, nem irja ki a kijelzore, hogy AUX. mi lehet a hiba???
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4170 Dátum: 2006.08.23 szerda, 17:03:00 »

Ha megnyomom az AUX gombot, akkor nem tortenik semmi, nem irja ki a kijelzore, hogy AUX. mi lehet a hiba???
Kap hangjelet? Nyomd meg kétszer...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4171 Dátum: 2006.08.23 szerda, 17:05:00 »

Hát az sajna nincs túl közel...
Az igaz, de Macsman (miskolc) szokott járni a Zsoelhez, és az ő szomszédja a János. Szóval minden megoldható.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4172 Dátum: 2006.08.23 szerda, 17:54:00 »

Hát az sajna nincs túl közel...
mleslie!
 
Gyere el az őszi talira,Jánosmester is jön velem,ott átadhatod neki.
 
Ha sűrgősebb a dolog,akkor gyere el Törökszentmiklósra.János a postai leküldést nem szereti,mert kapott már postán olyan fejegységet,ami sajna egy kicsit sérült szállítás során!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4173 Dátum: 2006.08.23 szerda, 20:59:00 »

mleslie!
 
Gyere el az őszi talira,Jánosmester is jön velem,ott átadhatod neki.
 
Ha sűrgősebb a dolog,akkor gyere el Törökszentmiklósra.János a postai leküldést nem szereti,mert kapott már postán olyan fejegységet,ami sajna egy kicsit sérült szállítás során!
Hát sajnos pont akkorra lesz meg a baba! Nem nagyon fogok semerre sem elindulni, mert örülök majd ha néha alszok és a meló mellett a családra is lesz időm...
Azért köszi, nagyon sajnálom egyébként, hogy nem tudok ott lenni a talin.
 
Azért lehet, hogy az Angel által ajánlott utat kipróbálom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4174 Dátum: 2006.08.25 péntek, 09:41:00 »

Sziasztok! Nagy dilemmában vagyok: Van egy tipp-topp gépem, szép is, jó is, ezek arra sarkalnak, hogy amit nem muszály, ne bontsak meg. Van viszont az előző Fordomból egy tizes cd tár. Ez persze nem jön össze az 5000-es fejegységgel...  
Mit tegyek inkább?
1.: A gyári fejhez keressek hatos cd tárt (még sehol nem találtam, illetve ebay-en, az nem rizikós?)
2.: A meglévő cd táramhoz vegyek  új fejegységet (a régi is megvan, de az kazettás, az meg idejétmúlt, azt már nem akarom).
A félelmeim a következők: a gyári 1,5? 2? DIN-es helyet hogyan lehet szépen kitölteni? Mekkora "barkácsolással" jár? Szükség esetén nyomtalanul visszaállítható az eredeti állapot?
Szóval, ilyen kérdések foglalkoztatnak. Az idő ne sürget, mert egy rendes cucc ára sincs még egyben, meg rá is ér akár  tavaszig is, mindenesetre addig dűlőre kéne jutnom.  
Esetleg Fejér megyében (vagy környékén) van olyan topik/márkatárs aki felkarolná az ügyet?
Az őszi találkozóra szeretnék elmenni, az is nagyot lendítene sztem.
Addig is mondjatok tippeket.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4175 Dátum: 2006.08.25 péntek, 10:01:00 »

Sziasztok! Nagy dilemmában vagyok: Van egy tipp-topp gépem, szép is, jó is, ezek arra sarkalnak, hogy amit nem muszály, ne bontsak meg. Van viszont az előző Fordomból egy tizes cd tár. Ez persze nem jön össze az 5000-es fejegységgel...  
Mit tegyek inkább?
1.: A gyári fejhez keressek hatos cd tárt (még sehol nem találtam, illetve ebay-en, az nem rizikós?)
2.: A meglévő cd táramhoz vegyek  új fejegységet (a régi is megvan, de az kazettás, az meg idejétmúlt, azt már nem akarom).
A félelmeim a következők: a gyári 1,5? 2? DIN-es helyet hogyan lehet szépen kitölteni? Mekkora "barkácsolással" jár? Szükség esetén nyomtalanul visszaállítható az eredeti állapot?
Szóval, ilyen kérdések foglalkoztatnak. Az idő ne sürget, mert egy rendes cucc ára sincs még egyben, meg rá is ér akár  tavaszig is, mindenesetre addig dűlőre kéne jutnom.  
Esetleg Fejér megyében (vagy környékén) van olyan topik/márkatárs aki felkarolná az ügyet?
Az őszi találkozóra szeretnék elmenni, az is nagyot lendítene sztem.
Addig is mondjatok tippeket.
Az eredeti rádióhelyhez lehet kapni többféle szerelőkeretet burkolatot ilyesmiket amik később visszalakíthatók. Úgy gondolom MKII es géped lehet 1.5 es DIN helyre kapsz Cromaxban bépítő keretet és be tudod szerelni a régi rádiódat a 10es tárral. Használhasz kazetta adapterrel akár mp3 lejátszót is benne - minőség ugyan nem überhifi, de szól.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4176 Dátum: 2006.08.25 péntek, 10:07:00 »

Köszönöm! Ez a kazetta adapteres mp3 lejátszó ez miféle kütyü??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4177 Dátum: 2006.08.25 péntek, 10:13:00 »

Köszönöm! Ez a kazetta adapteres mp3 lejátszó ez miféle kütyü??
kb 2000HUF alatt vehetsz ilyet. Egy kazettának látszó cucc 3.5es jack dugasszal. Benyomod a kazettafészekbe és szegény magnó át lesz verve. Bármilyen műsorforrást rádugaszolhatsz a kilógó madzagra Discman, mp3 lejáccó, laptop, pda, mp3as telcsi és szólni fog az autó hangrendszerén. Olyan mint egy AUX dugasz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4178 Dátum: 2006.08.25 péntek, 10:25:00 »

kb 2000HUF alatt vehetsz ilyet. Egy kazettának látszó cucc 3.5es jack dugasszal. Benyomod a kazettafészekbe és szegény magnó át lesz verve. Bármilyen műsorforrást rádugaszolhatsz a kilógó madzagra Discman, mp3 lejáccó, laptop, pda, mp3as telcsi és szólni fog az autó hangrendszerén. Olyan mint egy AUX dugasz
Hát ez állat...!Kösz!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4179 Dátum: 2006.08.25 péntek, 15:37:00 »

Ja en is orulok annak az MP3as megoldasnak, sot en magam gyartottam egyett par evvel ezelot mikor meg nem nagyon lehetett kapni, de sajnos az en problemamrol senki sem beszel :-(.  
Van egy SONY HIFI a mondimban, a kesztyutartoban egy dugasz, es ha rakotok valamit nem szol, es hiaba nyomkodom az AUX gombot az nem valt sehova. Mi lehet a gond? Lehet hogy nincs a ket dolog osszehuzalozva?? Latott mar valaki ilyet kozelebrol, mert ha szetkapnam is nem biztos hogy tudnam mihez nyuljak, elore is kosz...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4180 Dátum: 2006.08.25 péntek, 20:29:00 »

Ja en is orulok annak az MP3as megoldasnak, sot en magam gyartottam egyett par evvel ezelot mikor meg nem nagyon lehetett kapni, de sajnos az en problemamrol senki sem beszel :-(.  
Van egy SONY HIFI a mondimban, a kesztyutartoban egy dugasz, es ha rakotok valamit nem szol, es hiaba nyomkodom az AUX gombot az nem valt sehova. Mi lehet a gond? Lehet hogy nincs a ket dolog osszehuzalozva?? Latott mar valaki ilyet kozelebrol, mert ha szetkapnam is nem biztos hogy tudnam mihez nyuljak, elore is kosz...
Ez vezetékszakadásnak tűnik, leveledből úgy gondolom, jobb, ha egy hi-fi szervizhez fordulsz. Azok pikk-pakk megtalálják a szakadást (vagy egyéb hibát).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4181 Dátum: 2006.08.26 szombat, 09:50:00 »

Ja en is orulok annak az MP3as megoldasnak, sot en magam gyartottam egyett par evvel ezelot mikor meg nem nagyon lehetett kapni, de sajnos az en problemamrol senki sem beszel :-(.  
Van egy SONY HIFI a mondimban, a kesztyutartoban egy dugasz, es ha rakotok valamit nem szol, es hiaba nyomkodom az AUX gombot az nem valt sehova. Mi lehet a gond? Lehet hogy nincs a ket dolog osszehuzalozva?? Latott mar valaki ilyet kozelebrol, mert ha szetkapnam is nem biztos hogy tudnam mihez nyuljak, elore is kosz...
CD gomb 2x megnyom és már müködik is az AUX.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4182 Dátum: 2006.08.26 szombat, 18:12:00 »

Sziasztok!
Abban tudtok segíteni, hogy a gyári rádiót milyen "szakszerű" módon kell kiszedni?
Köszi! Aszpik
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #4183 Dátum: 2006.08.26 szombat, 18:18:00 »

Sziasztok!
Abban tudtok segíteni, hogy a gyári rádiót milyen "szakszerű" módon kell kiszedni?
Köszi! Aszpik
Üdv,
 
a legyszerűbben egy kiszedő villával. Ha ez nincs kéznél, valami vastagabb, merevebb drót - vagy hegeztő pálca - is megteszi, ami éppen belemegy az oldalán látható két-két lyukba... ahogy betolod, kioldja a rögzítőket, és ki tudod húzni a rádiót. (MKI és MKII)
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #4184 Dátum: 2006.08.26 szombat, 18:26:00 »

Üdv,
 
a legyszerűbben egy kiszedő villával. Ha ez nincs kéznél, valami vastagabb, merevebb drót - vagy hegeztő pálca - is megteszi, ami éppen belemegy az oldalán látható két-két lyukba... ahogy betolod, kioldja a rögzítőket, és ki tudod húzni a rádiót. (MKI és MKII)
Köszi! Most megyek a hegesztő boltba :-)
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #4185 Dátum: 2006.08.26 szombat, 18:35:00 »

Shocked))
ha netán fővárosi vagy és jársz a 11. kerületben, segítek kizedni...
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #4186 Dátum: 2006.08.26 szombat, 18:41:00 »

Shocked))
ha netán fővárosi vagy és jársz a 11. kerületben, segítek kizedni...
Köszi, megoldjuk. Lesz ott hozzáértő is, csak gondoltam, hogy felkészülök spec. szerszámokkal, ha kell.  
Aszpik
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4187 Dátum: 2006.08.26 szombat, 21:10:00 »

Ki az a hozzáértő?Csak nem én?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4188 Dátum: 2006.08.26 szombat, 21:27:00 »

Ki az a hozzáértő?Csak nem én?
holnap tatabányai mondeotali! nem jöttök?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4189 Dátum: 2006.08.26 szombat, 21:27:00 »

Köszi, megoldjuk. Lesz ott hozzáértő is, csak gondoltam, hogy felkészülök spec. szerszámokkal, ha kell.  
Aszpik
Szia Aszpik!
Végre megjöttél! Smiley Ha mondtad volna, hogy ki akarod szedni, akkor be se tettem volna!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4190 Dátum: 2006.08.27 vasárnap, 08:54:00 »

holnap tatabányai mondeotali! nem jöttök?
Sajna nem tudok menni. Amúgy nem tudtam, hogy a hozzáértő !BODICSEK! mikor ér rá, ezért kellett a gyári. De talán ma már összejön a téma.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4191 Dátum: 2006.08.27 vasárnap, 10:08:00 »

Sajna nem tudok menni. Amúgy nem tudtam, hogy a hozzáértő !BODICSEK! mikor ér rá, ezért kellett a gyári. De talán ma már összejön a téma.
na hajrá! ismét lesz jó kis hifi a régi gépemben?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4192 Dátum: 2006.08.27 vasárnap, 18:33:00 »

CD gomb 2x megnyom és már müködik is az AUX.
Ritkán szólsz,de akkor lényegretörően!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4193 Dátum: 2006.08.27 vasárnap, 19:51:00 »

Sziasztok. Mondeo I-esbe keresek a bal első ajtómba gyári hangszórót. Ha van valakinek légyszi szóljatok. Nem akarok barkácsolni kiemelő keretet meg egyebet hogy beletudjak tenni másikat. Köszönöm
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4194 Dátum: 2006.08.27 vasárnap, 22:08:00 »

Hát sajnos pont akkorra lesz meg a baba! Nem nagyon fogok semerre sem elindulni, mert örülök majd ha néha alszok és a meló mellett a családra is lesz időm...
Azért köszi, nagyon sajnálom egyébként, hogy nem tudok ott lenni a talin.
 
Azért lehet, hogy az Angel által ajánlott utat kipróbálom.
Na szétkaptam a Cd-t néhány szög segítségével! Smiley
A kis okos a 6. lemezt valahogy úgy tette be, hogy  mindig kettőt összefogott. Ezért se ki se be nem ment lemez. Miután kiszedtem nagy nehezen a lemezeket a cd újra rendesen ment! Smiley
Hazáig azt hallgattuk, aztán amikor átnyomtam a rádióra kiderült, hogy menet közben megsüketült! Cheesy
Amikor elindultunk még jó volt. A múltkori kinlódásakor az állomásokat nem találta, most szépen megtalál mindent csak nincs hang kifelé. Három kábel is szigetelőszallagozva van a jobb oldali csatin. Lehetséges lenne, hogy azok szivatnak
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4195 Dátum: 2006.08.27 vasárnap, 22:33:00 »

Sziasztok. Mondeo I-esbe keresek a bal első ajtómba gyári hangszórót. Ha van valakinek légyszi szóljatok. Nem akarok barkácsolni kiemelő keretet meg egyebet hogy beletudjak tenni másikat. Köszönöm
Jó abba a jobb oldali is.
Ha Miskolcon jársz +oldhatjuk. (van első, hátsó is)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4196 Dátum: 2006.08.28 hétfő, 08:04:00 »

Gabesz!
Aszpikébúól most szedtuk ki mind a 4et.Nem érdekel?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4197 Dátum: 2006.08.28 hétfő, 08:41:00 »

Szia. Érdekel persze csak ha jó. Mit kérsz érte ? Hol lehet megtekinteni ? Add meg a számodat. Köszönöm
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4198 Dátum: 2006.08.28 hétfő, 10:11:00 »

Gabesz!
Aszpikébúól most szedtuk ki mind a 4et.Nem érdekel?
kiszedtétek a fasza MAgnatokat is előről???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4199 Dátum: 2006.08.28 hétfő, 11:32:00 »

nem azok bennt maradtak!(még..)
06309226282
4db 5 rugóért?
Ja meg eladó a rádió magnó is.(gyári)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.079 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.