Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:23:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593453 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #4250 Dátum: 2006.09.09 szombat, 11:43:00 »

És minek koax kimenet?
Ami neked kell az rca(analog)az pedig biztos van legalább 1pár.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4251 Dátum: 2006.09.09 szombat, 11:58:00 »

Köszönöm a segitséget!
A javaslatodat már a multkor elolvastam, de mivel ez egy fórum és én shadow 3 néven futok nem pedig shadow,a név pedig nincs kiemelve úgy mint a barátodénál ezért úgyérzem hogy kellőképpen meglehet külömböztetni a két nevet .
Másrészt a motorom honda shadow 750 így ne keljen már a te kis egyszerű ámde szerintem kissé gyermeteg indokod miatt nevet változtatnom!
Harmadrészt merem remélni hogy ezt az árnyékdolgot csak viccnek szántad!
Remélem nem sértettelek meg üdv:SHADOW 3
Egy ilyen beszólás után érthetően nem sok segítő válasz érkezett.  
Ezt a stílust itt nem tolerálják a népek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4252 Dátum: 2006.09.09 szombat, 12:59:00 »

Egy ilyen beszólás után érthetően nem sok segítő válasz érkezett.  
Ezt a stílust itt nem tolerálják a népek.
Szia Sabat!
"Köszönöm a segitséget!"Ezzel kezdtem a mondatomat,
" Remélem nem sértettelek meg"ezzel fejeztem be
Szerintem ha napu neked irta volna ezt az árnyék dolgot az neked sem esett volna jól!Az hogy egy hónapja vagyok még csak tagja ennek a fórumnak azért az még nem ok arra hogy ilyen lekezelő hangnemben beszéljen bárki is velem.
Ha shadow szól majd nekem ,hogy őt igenis zavarja az én nicknevem akkor megfogom változtatni mert ekkora bonyodalmat nem ér ez az egész!
Üdvözlettel Shadow3
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4253 Dátum: 2006.09.09 szombat, 14:27:00 »

Szia Sabat!
"Köszönöm a segitséget!"Ezzel kezdtem a mondatomat,
" Remélem nem sértettelek meg"ezzel fejeztem be
Szerintem ha napu neked irta volna ezt az árnyék dolgot az neked sem esett volna jól!Az hogy egy hónapja vagyok még csak tagja ennek a fórumnak azért az még nem ok arra hogy ilyen lekezelő hangnemben beszéljen bárki is velem.
Ha shadow szól majd nekem ,hogy őt igenis zavarja az én nicknevem akkor megfogom változtatni mert ekkora bonyodalmat nem ér ez az egész!
Üdvözlettel Shadow3
Ne szívd mellre, szerintem hagyd így a neved, ha majd Shadow szól, akkor megbeszléitek.
Feleslegesen ilyen butaságon összeveszni.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4254 Dátum: 2006.09.09 szombat, 14:32:00 »

Szia Sabat!
"Köszönöm a segitséget!"Ezzel kezdtem a mondatomat,
" Remélem nem sértettelek meg"ezzel fejeztem be
Szerintem ha napu neked irta volna ezt az árnyék dolgot az neked sem esett volna jól!Az hogy egy hónapja vagyok még csak tagja ennek a fórumnak azért az még nem ok arra hogy ilyen lekezelő hangnemben beszéljen bárki is velem.
Ha shadow szól majd nekem ,hogy őt igenis zavarja az én nicknevem akkor megfogom változtatni mert ekkora bonyodalmat nem ér ez az egész!
Üdvözlettel Shadow3
Én is azt gondolom, hogy túlontúl hasonlít a nicked a Shaow-éhoz. Én is azt tudnám javasolni, hogy tegyél nagyobb különbséget, pl úgy, hogy a shadow szó ne is szerepeljen benne! Remélem, nem tűnik gyermetegnek! Ha igen, akkor a hozzászólásom vedd sértésnek! Ha ez nem elég, írok ennél sokkal cifrábbat is.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4255 Dátum: 2006.09.09 szombat, 14:37:00 »

Én is azt gondolom, hogy túlontúl hasonlít a nicked a Shaow-éhoz. Én is azt tudnám javasolni, hogy tegyél nagyobb különbséget, pl úgy, hogy a shadow szó ne is szerepeljen benne! Remélem, nem tűnik gyermetegnek! Ha igen, akkor a hozzászólásom vedd sértésnek! Ha ez nem elég, írok ennél sokkal cifrábbat is.
Ne bántsátok már. Ő is látja, hogy hasonló, biztos megváltoztatja.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4256 Dátum: 2006.09.09 szombat, 14:46:00 »

Igaza van Scratchnek, tényleg erős.
 
Kedves Shadow3! Szépen kérünk, változtass nicket, lehetőleg úgy, hogy a Shadow szó ne is szerepeljen benne - a félreértések elkerülése végett.
Ha megnézed, ennyire hasonló nickek nincsenek. Valahogy ne sértődj meg, mert minden bántó szándék nélül kérem (kérjük) ezt.
Kellő tisztelettel.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4257 Dátum: 2006.09.09 szombat, 16:05:00 »

Igaza van Scratchnek, tényleg erős.
 
Kedves Shadow3! Szépen kérünk, változtass nicket, lehetőleg úgy, hogy a Shadow szó ne is szerepeljen benne - a félreértések elkerülése végett.
Ha megnézed, ennyire hasonló nickek nincsenek. Valahogy ne sértődj meg, mert minden bántó szándék nélül kérem (kérjük) ezt.
Kellő tisztelettel.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4258 Dátum: 2006.09.09 szombat, 16:30:00 »

Szia Sabat!
"Köszönöm a segitséget!"Ezzel kezdtem a mondatomat,
" Remélem nem sértettelek meg"ezzel fejeztem be
Szerintem ha napu neked irta volna ezt az árnyék dolgot az neked sem esett volna jól!Az hogy egy hónapja vagyok még csak tagja ennek a fórumnak azért az még nem ok arra hogy ilyen lekezelő hangnemben beszéljen bárki is velem.
Ha shadow szól majd nekem ,hogy őt igenis zavarja az én nicknevem akkor megfogom változtatni mert ekkora bonyodalmat nem ér ez az egész!
Üdvözlettel Shadow3
Shadow3, tévedsz, ez nem csak egy fórum, hanem Baráti Társaság. A rendszeres találkozóinkon egymást a Nick neveinken szólítjuk. Shadow (az eredeti) oszlopos tagja a csapatnak.
 
Hogy a kérdésedre is próbáljak válaszolni:
A Ford gyári fejegységeken nincsen alacsonyszintű (vonal) kimenet. Az erősítő fotón viszont látom, hogy van rajta magas szintű bemenet. A megoldás lehet, hogy a hátsó hangszóró kimeneteket kötöd az erősítő magas szintű bemenetére (High Input), kék tápvezetéket pedig szintén elviszed az erősítőhöz, mert ez fogja bekapcsolni, ha a fejegység áramot kap
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4259 Dátum: 2006.09.09 szombat, 16:40:00 »

Sziasztok. Lenne egy rövid kérdésem remélem tudtok segíteni nekem. 95-ös mondeomban van egy panasonic fejegység, de sehogysem tudom kivenni mintha odabetonozták volna. Félek tőle hogy a tulaj elég véglegesen rakta bele. A kérdésem az lenne hogy lehet kibontani a középső konzolt valahogy ugyesen hogy egybe maradjon. Vagy csinált már valamelyikőtök ilyet ? Előre is köszönöm a választ.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4260 Dátum: 2006.09.09 szombat, 20:36:00 »

Sziasztok. Lenne egy rövid kérdésem remélem tudtok segíteni nekem. 95-ös mondeomban van egy panasonic fejegység, de sehogysem tudom kivenni mintha odabetonozták volna. Félek tőle hogy a tulaj elég véglegesen rakta bele. A kérdésem az lenne hogy lehet kibontani a középső konzolt valahogy ugyesen hogy egybe maradjon. Vagy csinált már valamelyikőtök ilyet ? Előre is köszönöm a választ.
Gabesz,
 
lehet hátulról van belecsavarozva, hogy ne lopják ki.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4261 Dátum: 2006.09.09 szombat, 22:02:00 »

Sziasztok!
Akkor megszólalok én is ha már megszólíttattak. Valóban zavaró elsőre egy kicsit ez a névduplázás, de nem tragédia szerintem . Egy picit meg is lepődtem először, hogy nem is emlékszem, hogy olyasmit írtam volna, de nem shadow3 és én vagyok az első akiknek hasonló neve lenne. Pl. ugye Gabo és SGabo neve (bocs a példálózásért) is eléggé hasonlít de megszoktuk. Szerintem Shadow 3 ha téged nem zavar, hogy esetleg nehezebben fognak megszólítani részemről maradhat a neved. Esetleg csinálj magadnak valami jópofa nick képet és el van intézve szerintem.
Remélem nincs harag és tényleg ne bántsuk ezért Shadow3-at mert nem ártó szándékkal van itt és nyilván tagja szeretne lenni ennek a nem mindennapi közösségnek.
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4262 Dátum: 2006.09.09 szombat, 22:52:00 »

No senkinek se ajánlom, hogy az MK3 kormánytávot szétszedje. Nem javításra tervezték.
Sikerült csak egyetlen pöcköt letörnöm róla. Még nem raktam össze, de a forrasztásokkal készen vagyok. Nincs valakinek eladó Weller pákáj ocsóér
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4263 Dátum: 2006.09.09 szombat, 22:53:00 »

No senkinek se ajánlom, hogy az MK3 kormánytávot szétszedje. Nem javításra tervezték.
Sikerült csak egyetlen pöcköt letörnöm róla. Még nem raktam össze, de a forrasztásokkal készen vagyok. Nincs valakinek eladó Weller pákáj ocsóér
pákáj = pákája (bocs)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4264 Dátum: 2006.09.09 szombat, 23:11:00 »

Sziasztok!
Akkor megszólalok én is ha már megszólíttattak. Valóban zavaró elsőre egy kicsit ez a névduplázás, de nem tragédia szerintem . Egy picit meg is lepődtem először, hogy nem is emlékszem, hogy olyasmit írtam volna, de nem shadow3 és én vagyok az első akiknek hasonló neve lenne. Pl. ugye Gabo és SGabo neve (bocs a példálózásért) is eléggé hasonlít de megszoktuk. Szerintem Shadow 3 ha téged nem zavar, hogy esetleg nehezebben fognak megszólítani részemről maradhat a neved. Esetleg csinálj magadnak valami jópofa nick képet és el van intézve szerintem.
Remélem nincs harag és tényleg ne bántsuk ezért Shadow3-at mert nem ártó szándékkal van itt és nyilván tagja szeretne lenni ennek a nem mindennapi közösségnek.
Üdv Shadow
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4265 Dátum: 2006.09.09 szombat, 23:12:00 »

No senkinek se ajánlom, hogy az MK3 kormánytávot szétszedje. Nem javításra tervezték.
Sikerült csak egyetlen pöcköt letörnöm róla. Még nem raktam össze, de a forrasztásokkal készen vagyok. Nincs valakinek eladó Weller pákáj ocsóér
A Weller páka milyen?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4266 Dátum: 2006.09.09 szombat, 23:17:00 »

A Weller páka milyen?
Cserélhető hegyes, jó és roppant drága.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4267 Dátum: 2006.09.10 vasárnap, 11:01:00 »

Cserélhető hegyes, jó és roppant drága.
Nekem csak sima olcsó Cora-s van.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4268 Dátum: 2006.09.10 vasárnap, 16:03:00 »

Sziasztok. Lenne egy rövid kérdésem remélem tudtok segíteni nekem. 95-ös mondeomban van egy panasonic fejegység, de sehogysem tudom kivenni mintha odabetonozták volna. Félek tőle hogy a tulaj elég véglegesen rakta bele. A kérdésem az lenne hogy lehet kibontani a középső konzolt valahogy ugyesen hogy egybe maradjon. Vagy csinált már valamelyikőtök ilyet ? Előre is köszönöm a választ.
Két karom van a bal jobb oldalon a felsó részen. Két tapétázókés és két csavarhúzó kell hogy kivedd. Leveszed az előlapot és a keretet. Alatta meg fogod látni a két reteszelőt és a hozzá tartozó nyílást. Csavarhúzóval kiakasztod a reteszt és bedugsz a keret és a rádió közé egy slicert mindkét oldalon utána simán kijön.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4269 Dátum: 2006.09.10 vasárnap, 20:43:00 »

sziasztok!
kívánci vagyok hogy az érintő képernyős navi cucchoz lehet-e tv tunert csatlakoztatni? Ha igen kit ajánlotok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4270 Dátum: 2006.09.10 vasárnap, 20:47:00 »

kívánci=kiváncsi
bocs
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4271 Dátum: 2006.09.10 vasárnap, 20:50:00 »

A Weller páka milyen?
Az AWS es cikkembe látszik egy Weller forrasztóállomás, a csomiban a mondeos izzókészlet mellett Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4272 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 06:01:00 »

Két karom van a bal jobb oldalon a felsó részen. Két tapétázókés és két csavarhúzó kell hogy kivedd. Leveszed az előlapot és a keretet. Alatta meg fogod látni a két reteszelőt és a hozzá tartozó nyílást. Csavarhúzóval kiakasztod a reteszt és bedugsz a keret és a rádió közé egy slicert mindkét oldalon utána simán kijön.
Két karom van a bal jobb oldalon a felsó részen
A majmoknak meg 4 karjuk van... bal jobb oldalon, alsó, felső részen ...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4273 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 08:15:00 »

Két karom van a bal jobb oldalon a felsó részen
A majmoknak meg 4 karjuk van... bal jobb oldalon, alsó, felső részen ...
Ez jó...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4274 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 09:52:00 »

Köszönöm a segitséget!
A javaslatodat már a multkor elolvastam, de mivel ez egy fórum és én shadow 3 néven futok nem pedig shadow,a név pedig nincs kiemelve úgy mint a barátodénál ezért úgyérzem hogy kellőképpen meglehet külömböztetni a két nevet .
Másrészt a motorom honda shadow 750 így ne keljen már a te kis egyszerű ámde szerintem kissé gyermeteg indokod miatt nevet változtatnom!
Harmadrészt merem remélni hogy ezt az árnyékdolgot csak viccnek szántad!
Remélem nem sértettelek meg üdv:SHADOW 3
Nem is én javasoltam de látom figyelsz nekem mindegy, de ha meglátom a neved (nem csak én) -sajnos vagy nem- nekem egyből ... na ki jut eszembe?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4275 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 17:19:00 »

Az AWS es cikkembe látszik egy Weller forrasztóállomás, a csomiban a mondeos izzókészlet mellett Cheesy
Vagány!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4276 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 22:32:00 »

Vagány!
őőőő, tudom nem illik ilyet csinálni, hogy ennyiszer irogatni valamiről, de hátha még aktuális a dolog:
TáDé elvitte a fejegységet, viszont a mélyláda meg az erőlködő még itt van. gondolom most nem aktuális a dolog ugyi, mert különben úgyis szóltál volna...
 
szal ha valakinek kell, akkor még mindig itt csetlik-botlik az előszobában egy Magnat erősítő, meg egy láda. asszony jövő héten kihajítja a negyedikről, úgyhogy lehet gyülekezni az ablak előtt... de ha kell valakinek, akkor jutányos áron odaadom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4277 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 23:13:00 »

őőőő, tudom nem illik ilyet csinálni, hogy ennyiszer irogatni valamiről, de hátha még aktuális a dolog:
TáDé elvitte a fejegységet, viszont a mélyláda meg az erőlködő még itt van. gondolom most nem aktuális a dolog ugyi, mert különben úgyis szóltál volna...
 
szal ha valakinek kell, akkor még mindig itt csetlik-botlik az előszobában egy Magnat erősítő, meg egy láda. asszony jövő héten kihajítja a negyedikről, úgyhogy lehet gyülekezni az ablak előtt... de ha kell valakinek, akkor jutányos áron odaadom.
Jah, most megint álmatlanul fogok aludni. Lennfelejtettem a zautóba a kivett 2004es gyári magnót. Ésha kilopják?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4278 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 23:19:00 »

őőőő, tudom nem illik ilyet csinálni, hogy ennyiszer irogatni valamiről, de hátha még aktuális a dolog:
TáDé elvitte a fejegységet, viszont a mélyláda meg az erőlködő még itt van. gondolom most nem aktuális a dolog ugyi, mert különben úgyis szóltál volna...
 
szal ha valakinek kell, akkor még mindig itt csetlik-botlik az előszobában egy Magnat erősítő, meg egy láda. asszony jövő héten kihajítja a negyedikről, úgyhogy lehet gyülekezni az ablak előtt... de ha kell valakinek, akkor jutányos áron odaadom.
Igazából régóta szeretnék egy ládát hátra, csak itt a kábelezésen akadtam le, hogy ki fogja nekem behuzni, mert én nem az tuti. Smiley
Meg a gyári fejegységre rávarázsolni. Én igazából még időm se volt utána nézni. Sad Úgyhogy ha lesz vevőd add el, ha nem akkor engem továbbra is foglalkoztat a gondolat.
Még mindig annyi az ára? Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4279 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 23:20:00 »

Igazából régóta szeretnék egy ládát hátra, csak itt a kábelezésen akadtam le, hogy ki fogja nekem behuzni, mert én nem az tuti. Smiley
Meg a gyári fejegységre rávarázsolni. Én igazából még időm se volt utána nézni. Sad Úgyhogy ha lesz vevőd add el, ha nem akkor engem továbbra is foglalkoztat a gondolat.
Még mindig annyi az ára? Smiley
SGabó! Te tartod a lámpát, én meg tépem a spagókat...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4280 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 23:27:00 »

Igazából régóta szeretnék egy ládát hátra, csak itt a kábelezésen akadtam le, hogy ki fogja nekem behuzni, mert én nem az tuti. Smiley
Meg a gyári fejegységre rávarázsolni. Én igazából még időm se volt utána nézni. Sad Úgyhogy ha lesz vevőd add el, ha nem akkor engem továbbra is foglalkoztat a gondolat.
Még mindig annyi az ára? Smiley
PDA-zni igen, dugdosni neeeem? Szép, mondhatom...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4281 Dátum: 2006.09.12 kedd, 00:06:00 »

PDA-zni igen, dugdosni neeeem? Szép, mondhatom...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4282 Dátum: 2006.09.12 kedd, 06:38:00 »

Scratch!
Én tudok embert aki tesz rá rca-t a fejre!
A talin meg szívesen bekábelezem neked,ha kell a kocsit.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4283 Dátum: 2006.09.12 kedd, 10:27:00 »

Kerdes....
 
Szeretnek egy autos kihangositot venni a Nokia 3650 telomhoz. Namost van a gyari nokia meg talaltam egy Siemens HKW-600 nevu szornyeteget. Ez a simeens vajon kepes 1utmukodni a nokia teloval ?  Bluetooth-os a cucc.
 
siemens HKW-600
Naplózva

blah blah blah
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4284 Dátum: 2006.09.12 kedd, 10:29:00 »

Kerdes....
 
Szeretnek egy autos kihangositot venni a Nokia 3650 telomhoz. Namost van a gyari nokia meg talaltam egy Siemens HKW-600 nevu szornyeteget. Ez a simeens vajon kepes 1utmukodni a nokia teloval ?  Bluetooth-os a cucc.
 
siemens HKW-600
Itt is nézted már?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4285 Dátum: 2006.09.12 kedd, 11:39:00 »

Kerdes....
 
Szeretnek egy autos kihangositot venni a Nokia 3650 telomhoz. Namost van a gyari nokia meg talaltam egy Siemens HKW-600 nevu szornyeteget. Ez a simeens vajon kepes 1utmukodni a nokia teloval ?  Bluetooth-os a cucc.
 
siemens HKW-600
Minen fórumba?
 
Nekem ckw-7 van és tökéletesen műxik.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4286 Dátum: 2006.09.12 kedd, 12:57:00 »

Nezegettem amr kulfoldi oldalakon is. Namost a speedshop oldala szerint kompatibilis. Mas kulfoldi oldalakon 3650-es telohoz is lehozta ezt a kihangositot. De nemtom, hogy mennyire compatible. Teccik, hogy van kijelzoje, es latom, hogy ki hiv. De ha pont a kijelzo resze nem muxik a nokia-val, akkor baxhatom. Most ilyen beszerelomuhelyeket hivogatok, hatha nekik van tapasztalatuk ezzel kapcsolatban.
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4287 Dátum: 2006.09.12 kedd, 18:19:00 »

Scratch!
Én tudok embert aki tesz rá rca-t a fejre!
A talin meg szívesen bekábelezem neked,ha kell a kocsit.
RCA bütykülés nélkül nem lehet rátenni? Igen ritka gyári Ford MP3-as fejegység van benne.
Mennyi idő bekábelezni Neked? És mennyiért csinálod meg a talin?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4288 Dátum: 2006.09.12 kedd, 18:21:00 »

Nezegettem amr kulfoldi oldalakon is. Namost a speedshop oldala szerint kompatibilis. Mas kulfoldi oldalakon 3650-es telohoz is lehozta ezt a kihangositot. De nemtom, hogy mennyire compatible. Teccik, hogy van kijelzoje, es latom, hogy ki hiv. De ha pont a kijelzo resze nem muxik a nokia-val, akkor baxhatom. Most ilyen beszerelomuhelyeket hivogatok, hatha nekik van tapasztalatuk ezzel kapcsolatban.
Vegyél Sony Ericsson-t annak is van kijelzője. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4289 Dátum: 2006.09.12 kedd, 19:43:00 »

Hat ez erdekes, en sehogy sem tudom atvaltani AUX-ra, ha van ra dugva valami ha nincs, ebbol mi a tanulsag? Lehet, hogy a 7vegen megnezem mi van a hifi mogott... aztan kerdezek tovabb ;-)
Idegen! Sikerült már AUX-ra váltani
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4290 Dátum: 2006.09.12 kedd, 21:56:00 »

rá lehet,ha van magas szintű bemenet az erősítőn,de az sztem xar.ha minden cucc megvan hozzá max 2-3 óra.(ingyen)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4291 Dátum: 2006.09.12 kedd, 23:14:00 »

rá lehet,ha van magas szintű bemenet az erősítőn,de az sztem xar.ha minden cucc megvan hozzá max 2-3 óra.(ingyen)
Bodicsek,
 
akkor kérdezzük SGabo-t, hogy van-e rajta magas szintű bemenet?
Te merre laksz helyileg, ha összejön a dolog, ne a talin vegyem el az időd. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4292 Dátum: 2006.09.13 szerda, 07:00:00 »

Bodicsek,
 
akkor kérdezzük SGabo-t, hogy van-e rajta magas szintű bemenet?
Te merre laksz helyileg, ha összejön a dolog, ne a talin vegyem el az időd. Smiley
Scratch,
 
Bodicsek Martonvásáron lakik. De ott lesz a 24-i székesfehérvári közös Tb-Szfvár minitalin, ha gondolod, gyere le (Ha lejöttél az alpokból úgyis, Pesttől pályán 30perc) ott elég sokan leszünk a dolgok jelenlegi állása szerint. Viszek kantárost meg kézmosóvizet úgyis, lesz elég szerelgetnivaló... Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4293 Dátum: 2006.09.13 szerda, 07:54:00 »

Bodicsek,
 
akkor kérdezzük SGabo-t, hogy van-e rajta magas szintű bemenet?
Te merre laksz helyileg, ha összejön a dolog, ne a talin vegyem el az időd. Smiley
őőőő passz. kenyában vgayok már megint, de a képek... őőő küldtem képeket róla?
szóval akkor este megkérem asszonypajtást küldje a képeket róla, aztán szeretettel várunk a 24-ei Fehérvári Mondeo talira.
onnan már düböröghetsz ahzáig!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4294 Dátum: 2006.09.13 szerda, 09:28:00 »

nuh, megvettem a ck7w kihangositot. Tud valaki segiteni abban, hogy mikent lehet rakotogetni a fejegyseg hangszoroira a kihangositast ? Beszerelo muhelekben valami kutyut emlegettek.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #4295 Dátum: 2006.09.13 szerda, 10:10:00 »

őőőő passz. kenyában vgayok már megint, de a képek... őőő küldtem képeket róla?
szóval akkor este megkérem asszonypajtást küldje a képeket róla, aztán szeretettel várunk a 24-ei Fehérvári Mondeo talira.
onnan már düböröghetsz ahzáig!
Gyanús vagy nekem, ismeri a jelszavadat is?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4296 Dátum: 2006.09.13 szerda, 11:10:00 »

Gyanús vagy nekem, ismeri a jelszavadat is?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4297 Dátum: 2006.09.13 szerda, 11:11:00 »

nuh, megvettem a ck7w kihangositot. Tud valaki segiteni abban, hogy mikent lehet rakotogetni a fejegyseg hangszoroira a kihangositast ? Beszerelo muhelekben valami kutyut emlegettek.
igen! kell hozzá egy kis dobozka. nekem egy Pioneer fejegységem volt, annak volt direkt telefon bemenete, de amiben nincsen, ahhoz kell ez a kis doboz.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4298 Dátum: 2006.09.13 szerda, 12:09:00 »

nuh, megvettem a ck7w kihangositot. Tud valaki segiteni abban, hogy mikent lehet rakotogetni a fejegyseg hangszoroira a kihangositast ? Beszerelo muhelekben valami kutyut emlegettek.
Szerintem ne kösd rá, tedd csak be azt a hangszórót, amit adtak hozzá. Kár lenne beleavatkozni a hifirendszerbe.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4299 Dátum: 2006.09.13 szerda, 12:29:00 »

Ha jol emlexem a 6006-osnak is van teflon bemenete. _Nem is 1, hanem 2. Mar csak azt a rajzot kene megtalalni, ahol ezt lattam...
Naplózva

blah blah blah
Oldalak: 1 ... 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.102 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.