Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:23:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593452 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #800 Dátum: 2004.08.31 kedd, 14:28:00 »

Képzeljétek beraktam előre az "új" hangszórókat ,-)))
Most meg ki kell kötnöm a hátsó ajtókban lévőket, mert a szó szoros értelemben üvölt a különbség ;-((
Persze már be volt tervezve egy ilyen kapcsoló a gyerekek miatt. Ha hátul alszanak, azért elől szólhat valami alapon. Ráadásul a régiben bent volt ez az extra, most meg reklamál a sok húsevő.
Tapasztalatom, hogy hátul nem fér bele nagyobb hangszóró. Ugy, hogy a kijött elsők mennek tartaléknak hátulra (fel a polcra egyelőre).
Üdv  ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #801 Dátum: 2004.08.31 kedd, 14:40:00 »

Képzeljétek beraktam előre az "új" hangszórókat ,-)))
Most meg ki kell kötnöm a hátsó ajtókban lévőket, mert a szó szoros értelemben üvölt a különbség ;-((
Persze már be volt tervezve egy ilyen kapcsoló a gyerekek miatt. Ha hátul alszanak, azért elől szólhat valami alapon. Ráadásul a régiben bent volt ez az extra, most meg reklamál a sok húsevő.
Tapasztalatom, hogy hátul nem fér bele nagyobb hangszóró. Ugy, hogy a kijött elsők mennek tartaléknak hátulra (fel a polcra egyelőre).
Üdv  ND
mit pakoltál bele? (én is most tervezem megvenni az új hangszórókat...)
off:emilt láttad az ikervárqkacon?:ffo
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #802 Dátum: 2004.08.31 kedd, 15:12:00 »

mit pakoltál bele? (én is most tervezem megvenni az új hangszórókat...)
off:emilt láttad az ikervárqkacon?:ffo
nd, + wan oldwa, mél...Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #803 Dátum: 2004.08.31 kedd, 15:33:00 »

Képzeljétek beraktam előre az "új" hangszórókat ,-)))
Most meg ki kell kötnöm a hátsó ajtókban lévőket, mert a szó szoros értelemben üvölt a különbség ;-((
Persze már be volt tervezve egy ilyen kapcsoló a gyerekek miatt. Ha hátul alszanak, azért elől szólhat valami alapon. Ráadásul a régiben bent volt ez az extra, most meg reklamál a sok húsevő.
Tapasztalatom, hogy hátul nem fér bele nagyobb hangszóró. Ugy, hogy a kijött elsők mennek tartaléknak hátulra (fel a polcra egyelőre).
Üdv  ND
Persze cseréld hátul is, ha muszájjj, de azt tudod ugye, hogy a 2006R bír faderelni ;-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #804 Dátum: 2004.08.31 kedd, 15:37:00 »

Persze cseréld hátul is, ha muszájjj, de azt tudod ugye, hogy a 2006R bír faderelni ;-)
ND! Neked nem 2006R van? Nincs manuálod hozzá?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #805 Dátum: 2004.08.31 kedd, 15:57:00 »

ND! Neked nem 2006R van? Nincs manuálod hozzá?
Napu!
Nem találod a bekepcsoló gombját? Ha ki vittél volna, megmutattam volna, melyik gomb mire jó. Persze csak az alapokat, nehogy megterheljelek ;-))))
Sajna nincs hozzá, de holnap körül nézek majd. Lengyelből tudsz fordítani?
Üdv ND
UI.:mit jelent a faderelni? ez nem valami német asztalos kifejezés magyar fordítása/ferdítése?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #806 Dátum: 2004.09.01 szerda, 09:16:00 »

Ja, majd figyelek (erre is, arra is) :-), viszont nincs a 2006R - hez Lúzer manuálod, monnyuk magyar? Vagy másnak?
Nekem van!
 
ND!
 
FAD= külön lehalkítani az első kettőt, ill. a hátsó kettőt. Milyen magnetofonod van?
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #807 Dátum: 2004.09.01 szerda, 10:14:00 »

Nekem van!
 
ND!
 
FAD= külön lehalkítani az első kettőt, ill. a hátsó kettőt. Milyen magnetofonod van?
 
Tisztelettel!
Mindigis tutttam :-) Maj' kell! Köszi.
FAD = FADE
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #808 Dátum: 2004.09.01 szerda, 10:18:00 »

Mindigis tutttam :-) Maj' kell! Köszi.
FAD = FADE
Tudtam!:-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #809 Dátum: 2004.09.01 szerda, 10:25:00 »

Nekem van!
 
ND!
 
FAD= külön lehalkítani az első kettőt, ill. a hátsó kettőt. Milyen magnetofonod van?
 
Tisztelettel!
Szia Joe!
 
Ha minden igaz, akkor 2006-os a rádióm. Még nem kerestem benne ilyen funkciót ;-( Merre kotorászak?
A cikk nincs elfelejtve, este nekiesek megint. Kilóra megvan, de a logikai sorrendet még nem lőttem össze. Bocsi a lassuságomért, futok két kört a kocsi körül bűntiből.
Üdv ND
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #810 Dátum: 2004.09.01 szerda, 10:35:00 »

Szia Joe!
 
Ha minden igaz, akkor 2006-os a rádióm. Még nem kerestem benne ilyen funkciót ;-( Merre kotorászak?
A cikk nincs elfelejtve, este nekiesek megint. Kilóra megvan, de a logikai sorrendet még nem lőttem össze. Bocsi a lassuságomért, futok két kört a kocsi körül bűntiből.
Üdv ND
A balance környékén! Majd megnézem pontosan.
 
A cikkel meg ne is törődj.:-))))))))))))))))))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #811 Dátum: 2004.09.01 szerda, 10:43:00 »

A balance környékén! Majd megnézem pontosan.
 
A cikkel meg ne is törődj.:-))))))))))))))))))
Várom a kisdoktoridat a hátsó hangszórók lehalkításáról ;-)))
Mentségemre szól, hogy a km óra reparálási projekt eddig sikeres. Legalábbis Napu és Iwan elégedett, remélem Hajlo77 -ét is sikerült tegnap megcsinálni, bár oda a Napu féle javított került, mert Hajlo77-é nagyon gyanus volt.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #812 Dátum: 2004.09.01 szerda, 11:01:00 »

Várom a kisdoktoridat a hátsó hangszórók lehalkításáról ;-)))
Mentségemre szól, hogy a km óra reparálási projekt eddig sikeres. Legalábbis Napu és Iwan elégedett, remélem Hajlo77 -ét is sikerült tegnap megcsinálni, bár oda a Napu féle javított került, mert Hajlo77-é nagyon gyanus volt.
Üdv ND
Baloldali kezelősor felső-közép a Select gomb, talán az első a fader, majd alul a hangerőset + ill - irányba nyomod és láss csodát :-) picidoktorinak ölég? :-D
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #813 Dátum: 2004.09.01 szerda, 15:52:00 »

RTETRETRTERTERTERTE
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #814 Dátum: 2004.09.01 szerda, 18:04:00 »

Baloldali kezelősor felső-közép a Select gomb, talán az első a fader, majd alul a hangerőset + ill - irányba nyomod és láss csodát :-) picidoktorinak ölég? :-D
Igen. Bár így, hogy kerestem, megtaláltam és örültem, hogy nem kell dolgoznom rajta, pedig milyen jó kis cikk kerekedhetett volna ki belőle ;-))))
Üdv  ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #815 Dátum: 2004.09.02 csütörtök, 11:55:00 »

mondeo III ban hogy tudom kicserélni az első ajtóban a hangszórót? hogyan kell leszedni a kárpitot?
thx
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #816 Dátum: 2004.09.08 szerda, 16:23:00 »

Üdv!
 
Adott egy MK2 -es Mondeo, melyben szeretnék hangszórót cserélni. A kérdés, hogy milyenre? Az én egyszerű füleimnek a gyári is jól szól, de azért hallottam már jobbat is. Szóval cserélném... De mire? Javaslat? Nagyon nem szeretném átalakítani a belteret mindenféle HIFI wizard cégekkel, jó lenne egy olyan hangszóró, ami passzol az eredeti helyre, de jobban szól...
 
 
 
Üdv,
Lasso
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #817 Dátum: 2004.09.09 csütörtök, 00:16:00 »

Üdv!
 
Adott egy MK2 -es Mondeo, melyben szeretnék hangszórót cserélni. A kérdés, hogy milyenre? Az én egyszerű füleimnek a gyári is jól szól, de azért hallottam már jobbat is. Szóval cserélném... De mire? Javaslat? Nagyon nem szeretném átalakítani a belteret mindenféle HIFI wizard cégekkel, jó lenne egy olyan hangszóró, ami passzol az eredeti helyre, de jobban szól...
 
 
 
Üdv,
Lasso
Hifi Wizasd is általában gyáris specifikust rak be úgyhogy ajánlom a legszimpatikusabbat keresd meg. Abban az esetben ha mégsem fülne hozzá a fogad, 2 lehetőséged van:
 
1) Veszel gyári specifikust és berakod, Pioneer biztos gyárt és ha jól tévedek az Alpine, meg a Magnat is
2) Valahol itt megalálod a legjobb forrását az átalakító gyürűnek ami ahhoz kell hogy bármelyik 13 centist ami mélységben megengedhető azzal magad beaplikáld.
 
Nekem gyári méretű Pioneer 2 utas szett van benne és nem zongorázható a különbség, úgyhogy hajrá....
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #818 Dátum: 2004.09.10 péntek, 15:06:00 »

Hello Mindenkinek!
 
Bocs, hogy egy Mondeos honlapon zavarok, de van egy Explorerem es a 7000-es kazettäs ketyeret le szeretnem cserelni egy 6000-es cd re.De ha jol tudom, akkor ez megoldhato, de ha valakinek van jobb ötlete vagy ez nem lehetseges amit leirtam akkor jo lenne, ha irna nekem a               pop-si@freemail.hu ra  
 
Elöre is köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #819 Dátum: 2004.09.13 hétfő, 15:25:00 »

Hello Mindenki!
 
3000 TRAFFIC Autoradio (Ford system Rc) szerintetek tud cd-váltót kezelni Huh?
 
axi
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #820 Dátum: 2004.09.13 hétfő, 15:43:00 »

Hello Mindenki!
 
3000 TRAFFIC Autoradio (Ford system Rc) szerintetek tud cd-váltót kezelni Huh?
 
axi
Nem!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #821 Dátum: 2004.09.15 szerda, 09:35:00 »

Gondom van a beltéri ventilátorral nincs a három fokozat csak a 4 es ami a makszimum, valahol vannak a kocsiban ellenálások amik szabájozák de hol?? segiség
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #822 Dátum: 2004.09.15 szerda, 09:38:00 »

Gondom van a beltéri ventilátorral nincs a három fokozat csak a 4 es ami a makszimum, valahol vannak a kocsiban ellenálások amik szabájozák de hol?? segiség
A hangszórónak nincs is ventillátora!
 
Ami a levegőztetést illeti a kesztyűtartót kell kipattintani, és mögötte megtalálod.
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #823 Dátum: 2004.09.19 vasárnap, 00:50:00 »

Hello Mindenki!
 
3000 TRAFFIC Autoradio (Ford system Rc) szerintetek tud cd-váltót kezelni Huh?
 
axi
nem !
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #824 Dátum: 2004.09.24 péntek, 14:30:00 »

Szegény Scratch!
Mennyi dolgod lesz! És milyen mérges leszel, ha egyszer ide eljössz!
 
Tisztelettel!
Ui: egy beesőnek nem egyértelmű, hogy az egész autónkal foglalkozunk, és nem csak részletekben használjuk ki egymást?Huh?Huh?Huh?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #825 Dátum: 2004.09.24 péntek, 14:32:00 »

Szegény Scratch!
Mennyi dolgod lesz! És milyen mérges leszel, ha egyszer ide eljössz!
 
Tisztelettel!
Ui: egy beesőnek nem egyértelmű, hogy az egész autónkal foglalkozunk, és nem csak részletekben használjuk ki egymást?Huh?Huh?Huh?
Ugye nem baj, hogy ezt nem írtam be mindenhova?:-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #826 Dátum: 2004.09.25 szombat, 00:35:00 »

Ugye nem baj, hogy ezt nem írtam be mindenhova?:-)
Joe,
 
nem. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #827 Dátum: 2004.09.25 szombat, 00:35:00 »

Szegény Scratch!
Mennyi dolgod lesz! És milyen mérges leszel, ha egyszer ide eljössz!
 
Tisztelettel!
Ui: egy beesőnek nem egyértelmű, hogy az egész autónkal foglalkozunk, és nem csak részletekben használjuk ki egymást?Huh?Huh?Huh?
Joe,
 
hát ja! Most törölgethetem itt éjjel 00:35 -kor mindenhonnan!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #828 Dátum: 2004.09.26 vasárnap, 13:16:00 »

Urak,
 
Tudja valaki, hol/hogyan lehetne beszerezni/csinálni egy kiszedősszerszámot a mk3facelift-ben lakó sony fejegység kipiszkálásához?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #829 Dátum: 2004.09.26 vasárnap, 13:53:00 »

Urak,
 
Tudja valaki, hol/hogyan lehetne beszerezni/csinálni egy kiszedősszerszámot a mk3facelift-ben lakó sony fejegység kipiszkálásához?
Rádiót akarsz lopni, vagy a sajátod akarod kiszedni? Ha az első, akkor a ... nénikéd!!! Egyébként meg miért nem nézed meg egy márkaszervizben, hogy néz ki, tutira nem lehet nehéz elkészíteni, vagy vetesd ki ott a rádiót, visszarakni már szerszám nélkül is lehet.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #830 Dátum: 2004.09.26 vasárnap, 14:46:00 »

Urak,
 
Tudja valaki, hol/hogyan lehetne beszerezni/csinálni egy kiszedősszerszámot a mk3facelift-ben lakó sony fejegység kipiszkálásához?
Szia Englishman!
Hagyományos úton, két svéd szeggel nem jön ki ? ;-)))  Valahogy, így lehet behúzni a karmokat, bár ez Ford rádió.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #831 Dátum: 2004.09.26 vasárnap, 16:49:00 »

Sziasztok Mondeosok!Szeretnék cserélni 7000 rds magnot,cd-s rádióra. Dobok rá egy kis lét! elértek a vizekura@freemail.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #832 Dátum: 2004.09.26 vasárnap, 21:32:00 »

halo! szeretném megtudni hogy ha kiszedem a gyári magnót a moniból (mk2) és teszek bele egy másikat (egy fele akkorát) akkor azt a tátongó lyukat mivel tudom kitölteni és hol kapok olyasmit? köszi
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #833 Dátum: 2004.09.26 vasárnap, 22:23:00 »

Van olyan műanyag kacattartó izé, ami pont oda való. Nekem van egy felesleges, ha kell, elviszem a talira, ingyér odaadom.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #834 Dátum: 2004.09.27 hétfő, 09:57:00 »

waaz, én meg wettem egyet:)))))))))
de kell átalakító kábel is, mert elég érdekes a ford gyári, kb 2k az ára.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #835 Dátum: 2004.09.27 hétfő, 10:16:00 »

Szia Englishman!
Hagyományos úton, két svéd szeggel nem jön ki ? ;-)))  Valahogy, így lehet behúzni a karmokat, bár ez Ford rádió.
Üdv ND

Ehhez valami lapos karmos izé kell, már láttam, de emlékezetből nem tudtam reprodukálni.
 
Angel, annyira nem járok sűrűn márkaszervízbe... meg nem szoktak ennyire segítőkészek sem lenni.
 
Szal ha van valakinek efféle eszköze, megköszönném a (pontos) rajzát.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #836 Dátum: 2004.09.27 hétfő, 12:25:00 »

Urak,
 
Tudja valaki, hol/hogyan lehetne beszerezni/csinálni egy kiszedősszerszámot a mk3facelift-ben lakó sony fejegység kipiszkálásához?
4 megfelelo meretu csavarhuzo boven megteszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #837 Dátum: 2004.09.28 kedd, 14:36:00 »

Iley formájú/méretű csavarhúzóm sajna nincs...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #838 Dátum: 2004.09.28 kedd, 15:37:00 »

Iley formájú/méretű csavarhúzóm sajna nincs...

Szia Englishman!
Vegyél egy fémszálas ablaktörlő lapátot, abból kapd ki a két fémszálat, csinálj mindegyikből egy csipesz formát, laposfogóval fordíts rajtuk 90 fokot és már kész is a spéci szerszám ;-)))
Ha nincs otthon elfekvőben, akkor gyere csütörtökön, Hiltivel kiszedjük ;-)))
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #839 Dátum: 2004.09.29 szerda, 09:11:00 »

Szia Englishman!
Vegyél egy fémszálas ablaktörlő lapátot, abból kapd ki a két fémszálat, csinálj mindegyikből egy csipesz formát, laposfogóval fordíts rajtuk 90 fokot és már kész is a spéci szerszám ;-)))
Ha nincs otthon elfekvőben, akkor gyere csütörtökön, Hiltivel kiszedjük ;-)))
Üdv ND
Valami hasonlón már töprenkedtem, de kevés kezem van a mutatványhoz (<4)...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #840 Dátum: 2004.09.29 szerda, 10:32:00 »

Valami hasonlón már töprenkedtem, de kevés kezem van a mutatványhoz (<4)...
Ne vicceljetek már a kiszedő egy 4 forintos dolog, nekem mindíg van az autóban, ugye az ember nem tudhatja jártában keltében, hogy nem lát-e valahol egy jobb fejegységet mint az övé!
 
egyébként mindössze annyi, hogy egy keményebb drót mindkét végére kb 3 mm-re vágsz/reszelsz egy hornyot a belső oldalon és méretre hajlítod.
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #841 Dátum: 2004.09.29 szerda, 11:14:00 »

Ne vicceljetek már a kiszedő egy 4 forintos dolog, nekem mindíg van az autóban, ugye az ember nem tudhatja jártában keltében, hogy nem lát-e valahol egy jobb fejegységet mint az övé!
 
egyébként mindössze annyi, hogy egy keményebb drót mindkét végére kb 3 mm-re vágsz/reszelsz egy hornyot a belső oldalon és méretre hajlítod.
 
Üdv:
Kollega úr, sasolja meg a képet!
Ez nem drót, hanem egy lapos 8-12mm széles ~1mm vastag elég kemény fém darab.
Nem hasonlít a korábbi mk2/mk3 készülékek kiszedőjére. Olyat már csináltam.
Próbáltam ilyet is faragni fémlemezből, de nem találtam el a méretet több kísérletre sem.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #842 Dátum: 2004.09.29 szerda, 11:42:00 »

Mit akarsz a rádió helyére tenni?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #843 Dátum: 2004.09.29 szerda, 12:29:00 »

Mit akarsz a rádió helyére tenni?
semmit
1, be akarok kötni egy testkábelt a rádió tápellátásába
2, gyanús, hogy meglazult az antennacsatlakozó
+1, nehogymá szervízberohangáljak minden apró moccanatért
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #844 Dátum: 2004.09.29 szerda, 13:06:00 »

semmit
1, be akarok kötni egy testkábelt a rádió tápellátásába
2, gyanús, hogy meglazult az antennacsatlakozó
+1, nehogymá szervízberohangáljak minden apró moccanatért
Miért a testkábel? Minőségi/teljesítményi javulást vársz? Antennacsatlakozó: mit csinál? Nekem is szokott néha egy pillanatra másik adó beugrani, bár asszem pont te mondtad, hogy valszeg az adó hibásan küldi az rds jelet. Más. A másik rádió beszerelésénél esélytelen a gyári távirányító bekötése? Merthogy tutira lehetne jobb rádiót beszerelni - nem is olyan horribilis pénzért. Megint más. Meg kéne próbálni 6 lemezesbe berakni az mp3 lejátszó modult, azaz megnézni az 1 lemezest, miben különbözik a 6 lemezestől (az 5 lemezen kívül), és megvizsgálni, át lehet-e operálni. Mert úgy már egészen jó lenne, a 6 lemeznyi cd-re kb 6 album férne. De az is marhaság, hogy nem dvd-játszót raknak (pár ezer ft <5 a különbség). Esetleg a 6 lemezes dvd az mp3 jáccóval - na az lenne a tuti. Ezt egyébként a densionnak kéne tudni, mert ahogy wincsit tud, ugyanúgy dvd romot is tudnia kéne, mindkettő ide buszos, és megcsinálni a következőt: wincsi+dvd rom. Na, abbahagyom. Persze, amiről itt vízionálok, pár év múlva széria lesz, vagyis elgé sok gyári rádió tud majd wincsit vezérelni, és 1 lemezes dvd is lesz hozzá.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #845 Dátum: 2004.09.29 szerda, 14:39:00 »

Miért a testkábel? Minőségi/teljesítményi javulást vársz? Antennacsatlakozó: mit csinál? Nekem is szokott néha egy pillanatra másik adó beugrani, bár asszem pont te mondtad, hogy valszeg az adó hibásan küldi az rds jelet. Más. A másik rádió beszerelésénél esélytelen a gyári távirányító bekötése? Merthogy tutira lehetne jobb rádiót beszerelni - nem is olyan horribilis pénzért. Megint más. Meg kéne próbálni 6 lemezesbe berakni az mp3 lejátszó modult, azaz megnézni az 1 lemezest, miben különbözik a 6 lemezestől (az 5 lemezen kívül), és megvizsgálni, át lehet-e operálni. Mert úgy már egészen jó lenne, a 6 lemeznyi cd-re kb 6 album férne. De az is marhaság, hogy nem dvd-játszót raknak (pár ezer ft <5 a különbség). Esetleg a 6 lemezes dvd az mp3 jáccóval - na az lenne a tuti. Ezt egyébként a densionnak kéne tudni, mert ahogy wincsit tud, ugyanúgy dvd romot is tudnia kéne, mindkettő ide buszos, és megcsinálni a következőt: wincsi+dvd rom. Na, abbahagyom. Persze, amiről itt vízionálok, pár év múlva széria lesz, vagyis elgé sok gyári rádió tud majd wincsit vezérelni, és 1 lemezes dvd is lesz hozzá.
testkábel: elqrták a dension beszerelést, azt csiszolgatom, kéne egy testpont mondjuk ugyanolyan kábelen mint a +12v
antenna: romlott az érzékenység, ez vagy antenna/kábel, vagy bexart a fejegység
 
dvd: azér' a dvd kissé érzékenyebb a rázkódásra, tán emiatt nem <5k a különbség az autós verzióban
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #846 Dátum: 2004.09.29 szerda, 15:17:00 »

Sziasztok,
lehet, hogy hülye kérdés, kettes mondim kormányról is vezérelhető 5000-es rds-es magnóját ki tudom cserélni olyan cd-s lejátszóra ami nem gyári, de kormányról továbbra is tudom működtetni?
 
Köszi
Nem!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #847 Dátum: 2004.09.29 szerda, 15:17:00 »

Sziasztok,
lehet, hogy hülye kérdés, kettes mondim kormányról is vezérelhető 5000-es rds-es magnóját ki tudom cserélni olyan cd-s lejátszóra ami nem gyári, de kormányról továbbra is tudom működtetni?
 
Köszi
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #848 Dátum: 2004.09.29 szerda, 15:18:00 »

Nem!
Kivéve, ha az újhoz van távirányító!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #849 Dátum: 2004.09.29 szerda, 15:21:00 »

Köszi Joe, akkor kénytelen vagyok egy 6000-es fejegységet szerezni... :-)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.07 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.