Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:04:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 110 111 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 123 124 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593428 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5800 Dátum: 2007.08.31 péntek, 20:43:58 »

..köszi már 3-4 hónapja "muzsikál" az Fm adó...

és ez milyen? mármint az FM adó? mert egyet szerzett Tomi is, de olyan ócska *** volt, hogy kihajította. borzalmas minősége volt, se magas hang se mély, mint egy sokol rádio.  Cheesy police


 miaz Kengsington (?) nekem be vált, I-pod-hoz használom, extra csatlakozóval (nem sima "DZSEG" dugóval).. talán ezért sem tűnik rossz mínőségűnek a zene...vagy nekem van bot fülem... (mondjuk ez gondoltam...)
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #5801 Dátum: 2007.08.31 péntek, 20:52:39 »

miaz Kengsington (?) nekem be vált, I-pod-hoz használom, extra csatlakozóval (nem sima "DZSEG" dugóval).. talán ezért sem tűnik rossz mínőségűnek a zene...vagy nekem van bot fülem... (mondjuk ez gondoltam...)

kíváncsi vagyok nagyon a cuccra! nagytalira jössz? vagy esetleg a tatabánya-balatonszárszó bulira jövő héten?  Grin Huh?
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #5802 Dátum: 2007.08.31 péntek, 20:58:13 »

..köszi már 3-4 hónapja "muzsikál" az Fm adó...

és ez milyen? mármint az FM adó? mert egyet szerzett Tomi is, de olyan ócska *** volt, hogy kihajította. borzalmas minősége volt, se magas hang se mély, mint egy sokol rádio.  Cheesy police

Jaja, nálam egy amerikai cucc volt, de kritikán aluli a minősége. Nyilván lehet ilyen cuccból olyan, ami legalább a rádióadás minőségét tudja adni. Én is kíváncsi lennék a te készülékedre, egy találkozón megnézném szívesen.
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5803 Dátum: 2007.08.31 péntek, 20:59:43 »

miaz Kengsington (?) nekem be vált, I-pod-hoz használom, extra csatlakozóval (nem sima "DZSEG" dugóval).. talán ezért sem tűnik rossz mínőségűnek a zene...vagy nekem van bot fülem... (mondjuk ez gondoltam...)

kíváncsi vagyok nagyon a cuccra! nagytalira jössz? vagy esetleg a tatabánya-balatonszárszó bulira jövő héten?  Grin Huh?
...

...tata"BANYA" kedvezőnek tűnik...nyagytalival kapcsolatban meg fűzöm a feleségem, gyerekeket meg kezdem hangolni a dologra... TataB' mikor lesz?Huh?
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #5804 Dátum: 2007.08.31 péntek, 21:10:48 »

Nekem is pont ilyen van... ck7w és megvan minden cucc hozzá.


Esetleg nincs valakinek ilyen eladó?
Egy megunt darabot keresek.
Naplózva
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #5805 Dátum: 2007.08.31 péntek, 21:16:39 »

Viszont ha már szóbajött a rádió dolog, nekem ez a Nokia kihangosító nem kapcsolja ki a rádiót, ha hívnak. Angel, Zacci, ez Nektek is ilyen?

Mindegyik némításra kapcsol, ha jól van bekötve.
Naplózva
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #5806 Dátum: 2007.08.31 péntek, 21:27:57 »

Akkor most igen szomorú vagyok. Utólag ezt nem lehet beledákolni valahogyan?
A CD lejátszóm alapból nem tud ilyet, vagy csak egy kábel kérdése az egész?

Mit kötnél rá? mp3 lejáccót? ultrabéna hangja lesz. Veszel 50Ft ért írható CD-t és ami kell kikarcolod. Ellőtte célszerű Pinnacle Clean ilyesmivel megtisztogatva feljavítani a mp3 kacatokat jobban fog szólni. De legjobb ha eredeti audio cdről másolsz 1:1 ben

CSak a faceliftes Sony-s MKIII as ok kesztyűtartójában van AUX bemenet, amire mp3 lejátszót rányomod egy DZSEKK dugasszal és kész. és nem szól csúnyán egyáltalán , persze mp3 minőségétől is függ, de ha minden ok akkor CD minőség ha nem jobb.
6006 nál pedig érdemes lenne megnézni magának a fejegységnek a hátulján,h van-e AUX és nem a kesztyűtartóban túrkálni Smiley

Az mp3 sosem lesz CD minőség, mivel kb. 8-szor több zene van ugyanazon a MB-on.
Ezért 8-szor rosszabb.
A tömörítéssel lehet kicsit variálni, de akkor meg kevesebb zene megy rá.
Persze az is "elcsörömpöl" valahogy, de a HI-FI-től nagyon messze van.
Naplózva
nc
Vendég
« Új hozzászólás #5807 Dátum: 2007.08.31 péntek, 21:40:15 »

No én is kicsit meghekkeltem a zenét benne. Smiley
- Audiovox VME 9311TS
- Hollywood Digital X2-1240-D4 subwoofer
- Soundstream PCA4.400
- Powerbass 3XL-6C

De majd még fejlesztem, ha lesz hozzávaló. Tongue
Csstuningos srác kreálta nekem, ajánlom.
Naplózva
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #5808 Dátum: 2007.08.31 péntek, 21:44:04 »

..köszi már 3-4 hónapja "muzsikál" az Fm adó...

és ez milyen? mármint az FM adó? mert egyet szerzett Tomi is, de olyan ócska *** volt, hogy kihajította. borzalmas minősége volt, se magas hang se mély, mint egy sokol rádio.  Cheesy police

Nagy cégek is használják ezt a megoldást,LCD kijelzős FM modulátor CD tárral.
Nem mind Rossz, persze a 15khz-es sávszélességgel meg kell barátkozni, mert ugye nem szól jobban mint a rádió, mert az is "benne van a láncban".Persze ha még ráadásúl mp3-mat hallgatunk rajta nem kell csodát várni tőle.
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5809 Dátum: 2007.08.31 péntek, 21:58:47 »

..köszi már 3-4 hónapja "muzsikál" az Fm adó...

és ez milyen? mármint az FM adó? mert egyet szerzett Tomi is, de olyan ócska *** volt, hogy kihajította. borzalmas minősége volt, se magas hang se mély, mint egy sokol rádio.  Cheesy police

Jaja, nálam egy amerikai cucc volt, de kritikán aluli a minősége. Nyilván lehet ilyen cuccból olyan, ami legalább a rádióadás minőségét tudja adni. Én is kíváncsi lennék a te készülékedre, egy találkozón megnézném szívesen.


http://www.pixmania.com/hu/hu/332370/art/kensington/digital-feher-fm-jelatado.html ... ja ja én ezzel "operálok"....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #5810 Dátum: 2007.08.31 péntek, 21:59:04 »

Hali!

Van egy eladó 7000-es gyári fejegység+hozzá való 6lemezes cd tár+kormányvezérlő.Minden müködik kiprobálható.Ára:65ezerFT

Egy 5000es fejegységet + 6os CD váltót beszámítasz? Smiley
Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5811 Dátum: 2007.08.31 péntek, 22:03:00 »

Jánosmester-nek!
Szia!Szeretnék érdeklődni,ha elől cserélnék hangszórókábelt,ez sima ügy lesz,
vagy kicsit trükkösebb  a manőver,mire készüljek?
üdv.wofer
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #5812 Dátum: 2007.08.31 péntek, 22:31:34 »

Jánosmester-nek!
Szia!Szeretnék érdeklődni,ha elől cserélnék hangszórókábelt,ez sima ügy lesz,
vagy kicsit trükkösebb  a manőver,mire készüljek?
üdv.wofer

Miért akarod kicserélni?
Ha erősítővel hajtod, akkor is elég az ajtóoszlopnál toldani.
Nincs akkora veszteség azon a kétszer 50cm 1mm2-es vezetéken, hogy érdemes legyen kicserélni.Egyébként ilyen vastag vezetéket adnak a szett be is. 1.5mm2-es nél nagyobb felesleges.
Persze,ha valami "japán szutyok" lenne, akkor rendben, mert azokban 0,5-ös a vezeték.
Minőség,megbízhatóság Ford!
Naplózva
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #5813 Dátum: 2007.09.01 szombat, 01:14:54 »

azért a Japán szutyok kicsit erős Grin
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #5814 Dátum: 2007.09.01 szombat, 08:21:32 »

...tata"BANYA" kedvezőnek tűnik...nyagytalival kapcsolatban meg fűzöm a feleségem, gyerekeket meg kezdem hangolni a dologra... TataB' mikor lesz?Huh?

hát most volt egy nagy horgászbuli, a következő az inkább a környéken lesz, de mi tébányaiak is megyünk, Balatonszárszóra! NagyTomi barátunk hívott meg egy támadásra. lesz minden: féknyeregfestés, stb. meg ha jól érzem, akkor bográcsozunk is. nézz át a fejérmondi topikba, ott készülődnek mindig az ilyen középdunántúli balhék!  police Grin
Naplózva
krisztian
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 276



E-mail
« Új hozzászólás #5815 Dátum: 2007.09.01 szombat, 12:07:17 »

Sziasztok !

Tudom hogy biztos volt már kérdés vagy sok felvetett gond: Cd-táras 6006E Fejegység van a mondeoban csak nem működik a cd- része. Azaz nem is tudok Cd-t belehelyezni.

Kérdés: Hol lehetne ezt megjavítani mert szétszedtem de nem láttam semmit amin el tudtam volna indulni.
Javítható mert  a ford szalonban azt mondták felejtsem el. De vhol olvastam hogy csak összeakad vagy mi és ez orvosolható.
HA volt már erről szó akkor melyik hozzászólásnál találom a megoldást?

Köszi előre is .

A Jánosmestert keresd.

Köszönöm !
Naplózva

MKIV. 2,2 TDCI TIT-S
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5816 Dátum: 2007.09.01 szombat, 22:42:29 »



Miért akarod kicserélni?
Ha erősítővel hajtod, akkor is elég az ajtóoszlopnál toldani.
Nincs akkora veszteség azon a kétszer 50cm 1mm2-es vezetéken, hogy érdemes legyen kicserélni.Egyébként ilyen vastag vezetéket adnak a szett be is. 1.5mm2-es nél nagyobb felesleges.
Persze,ha valami "japán szutyok" lenne, akkor rendben, mert azokban 0,5-ös a vezeték.
Minőség,megbízhatóság Ford!
[/quote]
Köszönöm a válaszod!
Teljesen rendben van amit írtál,előző mondiban így is volt,de ott az az igazság meg sem néztem,hogy
lehetne befűzni új kábelt a hangszórónak,vezetéket jó minőségűnek láttam be is kötöttem.
Most készülök a másik autó beszerelésére,és amennyire csak lehet felkészülnék mindenre ami várható.
Tiszt.wofer.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Borzzz
Vendég
« Új hozzászólás #5817 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 13:29:45 »

Sziasztok,
 a jobb első ajtózár néha nem nyílik ki. Ha bentről a reteszelő fület megmozdítom, akkor egy egész picit kijjeb jön, és máris nyitható az ajtó. Szóval szerintem vagy akad, vagy valami elkopott. Mindenesetre szeretnék ránézni, de nem tudom hogyan szedjem le az ajtókárpitot úgy, hogy ne károsodjon, és szépen vissza tudjam majd rakni! Nem tudjátok esetleg hogyan kell? Azért írok ide, mert gondoltam, hogy hangszóró csere miatt Ti már számos alkalommal leborítottátok a kárpitot... Mire vigyázzak? Esetleg ha szerepelt már a leírás, akkor hol keressem? Átolvasgattam ezt a topicot is, meg az egész fórumban kerestem, de nem akadtam sajna rá :-(

Előre is köszönöm,
Borzzz
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5818 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 13:31:27 »

Sziasztok,
 a jobb első ajtózár néha nem nyílik ki. Ha bentről a reteszelő fület megmozdítom, akkor egy egész picit kijjeb jön, és máris nyitható az ajtó. Szóval szerintem vagy akad, vagy valami elkopott. Mindenesetre szeretnék ránézni, de nem tudom hogyan szedjem le az ajtókárpitot úgy, hogy ne károsodjon, és szépen vissza tudjam majd rakni! Nem tudjátok esetleg hogyan kell? Azért írok ide, mert gondoltam, hogy hangszóró csere miatt Ti már számos alkalommal leborítottátok a kárpitot... Mire vigyázzak? Esetleg ha szerepelt már a leírás, akkor hol keressem? Átolvasgattam ezt a topicot is, meg az egész fórumban kerestem, de nem akadtam sajna rá :-(

Előre is köszönöm,
Borzzz

Milyen évjáratról van szó
Naplózva
Borzzz
Vendég
« Új hozzászólás #5819 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 13:44:15 »

Ja, bocs, 2004.08 kombi 2.0tdci automata mondi, szerelem első látásra :-)
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5820 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 13:53:27 »

Ja, bocs, 2004.08 kombi 2.0tdci automata mondi, szerelem első látásra :-)

Ime Doorcard szerelési útmutató
Naplózva
Borzzz
Vendég
« Új hozzászólás #5821 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 13:55:25 »

És még a műszerfal jobb része felől, kb. ahol az üveggel találkozik, ahogyan megy az autó és rázkódik, olyan nyikorgó-nyiszorgó hang hallatszik, elég idegesítő. Mintha valami valamihez érne, ahogy rázkódik az autó a kiváló budapesti utcákon :-) Van esetleg valamelyőtöknek tapasztalata? Tudom, ez HIFI topic, és nem pont ide való, de azt remélem, hogy Ti, kedves vájtfülű sorstársaim, talán tudtok segíteni!

Köszi előre is,

Borzzz
Naplózva
Borzzz
Vendég
« Új hozzászólás #5822 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 13:57:02 »

Ja, bocs, 2004.08 kombi 2.0tdci automata mondi, szerelem első látásra :-)

Ime Doorcard szerelési útmutató

Kedves fusim, köszönöm!! Kipróbálom, és  majd referálok!
Üdv,
Borzzz
Naplózva
zoolan
Vendég
« Új hozzászólás #5823 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 18:52:18 »

Sziasztok, 2-es Mondiban szeretnék hangszórókat cserélni elől,sajna a gyáriak kicsit már recsegnek.
Túl sokat nem akarok rákölteni,megpróbálnám az arany középutat  laugh
A gyári magnó van benne és marad is.
Megköszönöm a segítő javaslatokat mi az amit bele lehet és érdemes is tenni.

Zoli
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5824 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 18:58:23 »

Sziasztok, 2-es Mondiban szeretnék hangszórókat cserélni elől,sajna a gyáriak kicsit már recsegnek.
Túl sokat nem akarok rákölteni,megpróbálnám az arany középutat  laugh
A gyári magnó van benne és marad is.
Megköszönöm a segítő javaslatokat mi az amit bele lehet és érdemes is tenni.

Zoli

Komponens szettet válassz előre - ha van motoros külső tüköt annak a takarójára fel tudod tenni a csipogókat 16.5cm fér be beépítő keret kell hozzá vagy veszel vagy faragsz. www.mondeo.hu alatt van cikk a beépítésről.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5825 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 20:49:30 »


Esetleg nincs valakinek ilyen eladó?
Egy megunt darabot keresek.

Nekem van egy Blue telefonkihangosítóm, bontatlan, garis, részletek a Képes hirdetésekbe!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5826 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 20:50:37 »

Viszont ha már szóbajött a rádió dolog, nekem ez a Nokia kihangosító nem kapcsolja ki a rádiót, ha hívnak. Angel, Zacci, ez Nektek is ilyen?

Mindegyik némításra kapcsol, ha jól van bekötve.

Ezek szerint nekem nem jól van bekötve. Sad Pontosabban minden működik, kivéve ezt az opciót. Ezt nagy munka orvosolni? Kunmadarason meg tudod csinálni nekem?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #5827 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 21:24:53 »


Esetleg nincs valakinek ilyen eladó?
Egy megunt darabot keresek.

Nekem van egy Blue telefonkihangosítóm, bontatlan, garis, részletek a Képes hirdetésekbe!


Autóba építős,CD némítósat szeretnék.(Pl.nokia CK-7W)
« Utoljára szerkesztve: 2007.09.02 vasárnap, 21:28:09 írta Jánosmester » Naplózva
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #5828 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 21:30:25 »

Viszont ha már szóbajött a rádió dolog, nekem ez a Nokia kihangosító nem kapcsolja ki a rádiót, ha hívnak. Angel, Zacci, ez Nektek is ilyen?

Mindegyik némításra kapcsol, ha jól van bekötve.

Ezek szerint nekem nem jól van bekötve. Sad Pontosabban minden működik, kivéve ezt az opciót. Ezt nagy munka orvosolni? Kunmadarason meg tudod csinálni nekem?

Igen.
Naplózva
Bazsusz
Vendég
« Új hozzászólás #5829 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 21:37:02 »

Hali. Ford 5000-es rádiómhoz keresek cd tárat.Sacra mennyit lehet érte adni?
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5830 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 21:39:53 »

Hali. Ford 5000-es rádiómhoz keresek cd tárat.Sacra mennyit lehet érte adni?

Tarnak van egy rossz eladó - neha belapozza a cdket, Laslow árul egyet kábellel én meg tudok egy komplett szettet cd+7000es rádió, kormánytáv, interface doboz, kábelek hozzá 55eFt
Naplózva
Bazsusz
Vendég
« Új hozzászólás #5831 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 21:46:02 »

Hali. Ford 5000-es rádiómhoz keresek cd tárat.Sacra mennyit lehet érte adni?

Tarnak van egy rossz eladó - neha belapozza a cdket, Laslow árul egyet kábellel én meg tudok egy komplett szettet cd+7000es rádió, kormánytáv, interface doboz, kábelek hozzá 55eFt
Érdekell a szetted! 5000-est nem számítanád be? Képed van róla?
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5832 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 21:49:03 »

Hali. Ford 5000-es rádiómhoz keresek cd tárat.Sacra mennyit lehet érte adni?

Tarnak van egy rossz eladó - neha belapozza a cdket, Laslow árul egyet kábellel én meg tudok egy komplett szettet cd+7000es rádió, kormánytáv, interface doboz, kábelek hozzá 55eFt
Érdekell a szetted! 5000-est nem számítanád be? Képed van róla?

Sajna nem , kormányoszlop burkolat is van
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #5833 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 21:52:34 »

Hali. Ford 5000-es rádiómhoz keresek cd tárat.Sacra mennyit lehet érte adni?

nekem van egy... működőképes...
Amióta 6006-ra cseréltem a fejegységet, nem használom... a csomagtartóban pihen, ki kellene szerelni
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Bazsusz
Vendég
« Új hozzászólás #5834 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 22:00:56 »

Sajna nem , kormányoszlop burkolat is van
[/quote]
Gyári távkütyüm megvan az indexkar alatt.Gyári a cd-s szetted ügye? Alpine utólagos 6-os táram van,csak annak van egy plussz kijelzője amit nem szeretnék befaragni az autóba.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5835 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 22:05:39 »

Gyári távkütyüm megvan az indexkar alatt.Gyári a cd-s szetted ügye? Alpine utólagos 6-os táram van,csak annak van egy plussz kijelzője amit nem szeretnék befaragni az autóba.

ülés alá szerelhető gyári cdtár - kábellel ford cimkés
Naplózva
Bazsusz
Vendég
« Új hozzászólás #5836 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 22:12:21 »

Gyári távkütyüm megvan az indexkar alatt.Gyári a cd-s szetted ügye? Alpine utólagos 6-os táram van,csak annak van egy plussz kijelzője amit nem szeretnék befaragni az autóba.

ülés alá szerelhető gyári cdtár - kábellel ford cimkés
Szuper Cheesy Holnap megyek Battára és pénteken jövök majd haza.Pénteken ha ráérnél sacra délután öt körül,akkor beugornék megnézni
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5837 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 22:30:35 »

Gyári távkütyüm megvan az indexkar alatt.Gyári a cd-s szetted ügye? Alpine utólagos 6-os táram van,csak annak van egy plussz kijelzője amit nem szeretnék befaragni az autóba.

ülés alá szerelhető gyári cdtár - kábellel ford cimkés
Szuper Cheesy Holnap megyek Battára és pénteken jövök majd haza.Pénteken ha ráérnél sacra délután öt körül,akkor beugornék megnézni

oks, pénteken lesz a szülinapon Wink déután tol késődélutánig lenne jó
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #5838 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 22:38:07 »

Hali. Ford 5000-es rádiómhoz keresek cd tárat.Sacra mennyit lehet érte adni?

nekem van egy... működőképes...
Amióta 6006-ra cseréltem a fejegységet, nem használom... a csomagtartóban pihen, ki kellene szerelni

Ha csak ki kell szerelni, akkor az engem is érdekel Grin
(Mennyi nálad a tár ára?  conf)
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Bazsusz
Vendég
« Új hozzászólás #5839 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 22:45:12 »

Gyári távkütyüm megvan az indexkar alatt.Gyári a cd-s szetted ügye? Alpine utólagos 6-os táram van,csak annak van egy plussz kijelzője amit nem szeretnék befaragni az autóba.

ülés alá szerelhető gyári cdtár - kábellel ford cimkés
Szuper Cheesy Holnap megyek Battára és pénteken jövök majd haza.Pénteken ha ráérnél sacra délután öt körül,akkor beugornék megnézni

oks, pénteken lesz a szülinapon Wink déután tol késődélutánig lenne jó
Akkor esztet megdumcsiztuk Grin pénteken gurulok érte wave
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5840 Dátum: 2007.09.02 vasárnap, 22:53:48 »

Igen.

 worship
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #5841 Dátum: 2007.09.03 hétfő, 08:08:08 »

Hali. Ford 5000-es rádiómhoz keresek cd tárat.Sacra mennyit lehet érte adni?

nekem van egy... működőképes...
Amióta 6006-ra cseréltem a fejegységet, nem használom... a csomagtartóban pihen, ki kellene szerelni

Ha csak ki kell szerelni, akkor az engem is érdekel Grin
(Mennyi nálad a tár ára?  conf)

Jó kérdés... holnap reggeltől péntek estig vidéken vagyok...közben megpróbálom megálmodni :-)  (Fusim komplett szettjéhez képest valahol 30 környékén...)
« Utoljára szerkesztve: 2007.09.03 hétfő, 08:10:15 írta Maffy » Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #5842 Dátum: 2007.09.03 hétfő, 08:37:47 »

Hali. Ford 5000-es rádiómhoz keresek cd tárat.Sacra mennyit lehet érte adni?

nekem van egy... működőképes...
Amióta 6006-ra cseréltem a fejegységet, nem használom... a csomagtartóban pihen, ki kellene szerelni

Ha csak ki kell szerelni, akkor az engem is érdekel Grin
(Mennyi nálad a tár ára?  conf)

Jó kérdés... holnap reggeltől péntek estig vidéken vagyok...közben megpróbálom megálmodni :-)  (Fusim komplett szettjéhez képest valahol 30 környékén...)

Annyim most nem lesz rá, csak annyira akciósan hangzott, abban a szövegkörnyezetben.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
dsmowner
Vendég
« Új hozzászólás #5843 Dátum: 2007.09.03 hétfő, 14:46:15 »

Üdv!
Van egy '06-os TDCI Mondeom 6000-es cd-vel. A kérdésem az lenne, hogy hol lehet olyan célszerszámot venni (csinálni, kölcsönkérni, mittomén), amivel a fejegységet ki lehet bányászni? Esetleg ha van valakinek Bp-en, és van annyira jólelkű hogy kipattintja nekem, akkor bárhová odagurulnék emiatt.
Köszi,
Gy
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5844 Dátum: 2007.09.03 hétfő, 14:52:07 »

Üdv!
Van egy '06-os TDCI Mondeom 6000-es cd-vel. A kérdésem az lenne, hogy hol lehet olyan célszerszámot venni (csinálni, kölcsönkérni, mittomén), amivel a fejegységet ki lehet bányászni? Esetleg ha van valakinek Bp-en, és van annyira jólelkű hogy kipattintja nekem, akkor bárhová odagurulnék emiatt.
Köszi,
Gy

www.nagyauto.hu nál tudsz hozzá rendelni kiszedőt nem olyan ördögin drága. Mi a terved vele, mert a 2006 os modelleknél eléggé integrálva van az autóba meg az autóhoz.
Naplózva
dsmowner
Vendég
« Új hozzászólás #5845 Dátum: 2007.09.03 hétfő, 15:11:18 »

Üdv!
Van egy '06-os TDCI Mondeom 6000-es cd-vel. A kérdésem az lenne, hogy hol lehet olyan célszerszámot venni (csinálni, kölcsönkérni, mittomén), amivel a fejegységet ki lehet bányászni? Esetleg ha van valakinek Bp-en, és van annyira jólelkű hogy kipattintja nekem, akkor bárhová odagurulnék emiatt.
Köszi,
Gy

www.nagyauto.hu nál tudsz hozzá rendelni kiszedőt nem olyan ördögin drága. Mi a terved vele, mert a 2006 os modelleknél eléggé integrálva van az autóba meg az autóhoz.

Köszi a gyors választ! Erősítőt és ládát akarok bekötni, RCA híján az egyik hátsó hangszóró jelére, azokra úgysincs szükségem.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5846 Dátum: 2007.09.04 kedd, 11:41:30 »

MK3 facelfit-be ha Sony Hi-Fi-t akarok cserélni, kell hozzá WDS? Vagy csak, simán ki-be rakhatom.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
dsmowner
Vendég
« Új hozzászólás #5847 Dátum: 2007.09.04 kedd, 20:46:46 »



www.nagyauto.hu nál tudsz hozzá rendelni kiszedőt nem olyan ördögin drága. Mi a terved vele, mert a 2006 os modelleknél eléggé integrálva van az autóba meg az autóhoz.
[/quote]

Nos, tegnap óta sikerült megpróbálni frankó gyári méretű célszerszámmal, de azzal sem adja magát a mocsok... Hol van még rögzítve, nem tudjátok véletlenül? Előtte Focusom volt, abból simán kiesett magától ahogy kipattantak a rögzítések, de ez meg sem moccan... Sad
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5848 Dátum: 2007.09.04 kedd, 20:55:26 »

MK3 facelfit-be ha Sony Hi-Fi-t akarok cserélni, kell hozzá WDS? Vagy csak, simán ki-be rakhatom.

Vigyázat!!! Ha wds nélkül szeded ki, lesz nagy móka! Xopni fox... először uninstall, akkor kiszedni, majd instal, és be az újat.
Olyan helyre vidd, ahol már csináltak ilyet.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5849 Dátum: 2007.09.04 kedd, 21:31:56 »

MK3 facelfit-be ha Sony Hi-Fi-t akarok cserélni, kell hozzá WDS? Vagy csak, simán ki-be rakhatom.

Vigyázat!!! Ha wds nélkül szeded ki, lesz nagy móka! Xopni fox... először uninstall, akkor kiszedni, majd instal, és be az újat.
Olyan helyre vidd, ahol már csináltak ilyet.

Ugyanezt írtam neki privibe  Tongue , hogy vigyázzon vele ha kiszedi! Elsőre hihetetlen, de így van Gabo fordította le valamelyik márkaszrvizes szerelőnek ahol garba cserélték a rossz sony-t, miután nem indult az új.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 110 111 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 123 124 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.09 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.