Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:27:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 117 118 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 130 131 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593455 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #6150 Dátum: 2007.11.07 szerda, 11:41:32 »

Hol és mennyi pénzért sikerült leakasztani???
Véletlenszerű lejátszás megoldható vele, vagy csak MP3 lejátszóval? - vagy azzal sem szomoru1 szomoru1

Haverom a duen.hu-n találta, de még tavasszal, az 8e volt.
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #6151 Dátum: 2007.11.07 szerda, 16:44:02 »

Akkor csak az enyém kuka? rinya
zsapeti, ne hallgass rám  hehe

Ne aggódj, nem csak a tiéd ócska, én is kipróbáltam már, egyetértek a hangminőség szintjével: SOKOL rádió. Én még a rossz fülemmel se vennék ilyet meghallgatás nélkül, mert azért a levelekből az tűnik ki, hogy lehet ebből is jót kapni. Mondjuk én egy amerikai cuccot hallgattam meg, azt kb. 50 USD áron vették, de rettenetes hangja volt.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6152 Dátum: 2007.11.07 szerda, 18:17:33 »

Scratch!

Az MP3-mas cuccodat nem bizniszeljük ez az alufelnijeimre?
A keres-kínálba raktam be 2 linket róla. MKII - Scorpio ghia 16"os, 12 köllős. Szép állapot, anyákkal, kerékőrökkel.
megfontolandó, mint holni papírpénz!  Wink

Köszönöm, meggondolom, amennyiben akutális lesz, és Maffy-nak nem kell az MP3 beszélgetünk róla.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6153 Dátum: 2007.11.07 szerda, 18:21:21 »

Akkor csak az enyém kuka? rinya
zsapeti, ne hallgass rám  hehe

Ne aggódj, nem csak a tiéd ócska, én is kipróbáltam már, egyetértek a hangminőség szintjével: SOKOL rádió. Én még a rossz fülemmel se vennék ilyet meghallgatás nélkül, mert azért a levelekből az tűnik ki, hogy lehet ebből is jót kapni. Mondjuk én egy amerikai cuccot hallgattam meg, azt kb. 50 USD áron vették, de rettenetes hangja volt.
Biztos így van, vannak rosszak, meg jobbak. Az a magyar zenei cucc, s mobil rack-es, asszem densio, na az árul, egész jó minőségűt (mp3-hoz valót eplus2). Nekem tetszett a minősége. Tehát, akár jó is lehet. De meg kell hallgatni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #6154 Dátum: 2007.11.07 szerda, 18:23:21 »

Scratch!

Az MP3-mas cuccodat nem bizniszeljük ez az alufelnijeimre?
A keres-kínálba raktam be 2 linket róla. MKII - Scorpio ghia 16"os, 12 köllős. Szép állapot, anyákkal, kerékőrökkel.
megfontolandó, mint holni papírpénz!  Wink

Köszönöm, meggondolom, amennyiben akutális lesz, és Maffy-nak nem kell az MP3 beszélgetünk róla.

Okés!  wave
Naplózva
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #6155 Dátum: 2007.11.07 szerda, 18:28:42 »

én is használok Fm adót nekem nagyon bevált....

Hol és mennyi pénzért sikerült leakasztani???
Véletlenszerű lejátszás megoldható vele, vagy csak MP3 lejátszóval? - vagy azzal sem szomoru1 szomoru1
Olyat válassz amit az antennakábelbe kell kötni, az elviselhető, ezek a külsők nagyon xarok.
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6156 Dátum: 2007.11.07 szerda, 18:43:10 »

Olyat válassz amit az antennakábelbe kell kötni, az elviselhető, ezek a külsők nagyon xarok.

Benedek nem írta de neki iPodhoz való gyári van - más árfekvés Wink
Naplózva
Nolfi
Vendég
« Új hozzászólás #6157 Dátum: 2007.11.07 szerda, 19:10:56 »

Sziasztok

Kis segítség kellene, a tavaszi talin többek mondijában láttam, hogy Alpine fejegységet vettetek. Melyik típus volt, és milyen tapasztalat van vele kapcsolatban?
Azért kérdezem mert fejegységet tervezek cserélni, és befefulladtam a túlkínálatba. Vagy tudtok ajánlani valamit 40 és 100e között?

Üdv:nolfi wave
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6158 Dátum: 2007.11.07 szerda, 19:19:21 »

Sziasztok

Kis segítség kellene, a tavaszi talin többek mondijában láttam, hogy Alpine fejegységet vettetek. Melyik típus volt, és milyen tapasztalat van vele kapcsolatban?
Azért kérdezem mert fejegységet tervezek cserélni, és befefulladtam a túlkínálatba. Vagy tudtok ajánlani valamit 40 és 100e között?

Üdv:nolfi wave

Ennyiért már repülőgépet lehet kapni! Wink
http://www.suranyihifi.hu/autohifi/autoradiok/CD-MP3_radio/?step=10&start=20&rendezes=tenyleges_ar&gyarto=
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6159 Dátum: 2007.11.07 szerda, 19:23:06 »

Azért kérdezem mert fejegységet tervezek cserélni, és befefulladtam a túlkínálatba. Vagy tudtok ajánlani valamit 40 és 100e között?
Üdv:nolfi wave
Keresd Lv6 ot most kinálja 9831-et asszem 60 pénz.Itt mo nem forgalmazott jó termék./fél évesek a termékei,karcmentes,most mindent elad,szvsz hülyeség de ő tudja./
Alpinon általában minden jól szól,jó választásnak tünik ,de ha már van legalább hangszóród lehet próbálni.
Ezt azért írom minden cucc,másik hszóróval,fejjel,teljesen másképp szol. eljen
« Utoljára szerkesztve: 2007.11.07 szerda, 19:32:44 írta wofer » Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6160 Dátum: 2007.11.07 szerda, 19:36:26 »

Alapjában véve igazad van.Igen,de az ördög a részletekben búvik!Van 8rca,nincs időkorrekció,rázkódásállóság,meg kutyafüle hehe
« Utoljára szerkesztve: 2007.11.08 csütörtök, 08:41:48 írta wofer » Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6161 Dátum: 2007.11.07 szerda, 21:35:45 »

Tud nekem vki ajánlani olcsó helyet mélynyomó bekábelezésére szolgáló kábel beszerzéséhez?
Nem kell szettben, jó akár m-ben, vagy ahogy olcsóbb!
És pontosan milyet ajánlotok?
Nem nagy a cucc: 200W 20cm JBL subcső, és ezt egy Magnat erölködővel akarom hajtani 1x180W-al hídban...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6162 Dátum: 2007.11.07 szerda, 22:57:41 »

Sziasztok

Kis segítség kellene, a tavaszi talin többek mondijában láttam, hogy Alpine fejegységet vettetek. Melyik típus volt, és milyen tapasztalat van vele kapcsolatban?
Azért kérdezem mert fejegységet tervezek cserélni, és befefulladtam a túlkínálatba. Vagy tudtok ajánlani valamit 40 és 100e között?

Üdv:nolfi wave

Én Clarion vagy JVC DVD-éset vennék!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #6163 Dátum: 2007.11.07 szerda, 23:34:28 »

Tud nekem vki ajánlani olcsó helyet mélynyomó bekábelezésére szolgáló kábel beszerzéséhez?
Nem kell szettben, jó akár m-ben, vagy ahogy olcsóbb!
És pontosan milyet ajánlotok?
Nem nagy a cucc: 200W 20cm JBL subcső, és ezt egy Magnat erölködővel akarom hajtani 1x180W-al hídban...

DIETZ 10mm2-es szett, kb.5000Ft.Ez a legjobb ár/érték arányú.
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6164 Dátum: 2007.11.10 szombat, 08:47:42 »

LVÉÉÉÉ hat itt vagy???
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6165 Dátum: 2007.11.10 szombat, 10:25:30 »

Tar
Akkor cserélünk?
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6166 Dátum: 2007.11.10 szombat, 14:14:22 »

Tar
Akkor cserélünk?

Csak ha vallasz!!! eplus2
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6167 Dátum: 2007.11.10 szombat, 14:33:19 »

Csak ha vallasz!!! eplus2
Még hadd ne kelljen!Most intézem azillető cégnél a nagymennyiségű részvényvásárlást,mérg mielőtt a tízszeresére
emelkedne! eljen

Amúgy elfelejtettem neked meondani,ugymond kábelt tisztáztuk,de az rca-ról annyit,hogy teljesen atlagos 2-3szor árnyákolású,de a lényeg:a 10ez tápkábelt a vezetői oldalon,míg a rca-t a másik oldalon kell-illik vinni.Lehet hogy tudod,akkor bocsi de ezt a nagy sietségben nem beszéltük meg.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #6168 Dátum: 2007.11.10 szombat, 15:48:32 »

Úgy tűnik, hamarosan eladó lesz a 6006-os fejegységem...
(igen, megvettem... igen, azt  Wink )
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Tar
Vendég
« Új hozzászólás #6169 Dátum: 2007.11.10 szombat, 18:26:51 »

Tar
Akkor cserélünk?

Előbb meghallgatnám az én szettemet úgy hogy azt is erősitő hajtja már  vigyor3 Pü.-ben igazán elmondhatnád a „titkot”  eplus2
A kondi beszerelése már majdnem készen van, az a gáz hogy ránksötétedett. Holnap reggel megyek vissza Fusimhoz és beszereli nekem a kábelezést is.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6170 Dátum: 2007.11.10 szombat, 18:49:33 »

Csak ha vallasz!!! eplus2
Még hadd ne kelljen!Most intézem azillető cégnél a nagymennyiségű részvényvásárlást,mérg mielőtt a tízszeresére
emelkedne! eljen

Amúgy elfelejtettem neked meondani,ugymond kábelt tisztáztuk,de az rca-ról annyit,hogy teljesen atlagos 2-3szor árnyákolású,de a lényeg:a 10ez tápkábelt a vezetői oldalon,míg a rca-t a másik oldalon kell-illik vinni.Lehet hogy tudod,akkor bocsi de ezt a nagy sietségben nem beszéltük meg.

Köszi!
úgy tűnik, hogy Jánosmester által elösször ajánlott, azóta már többektől hallottam, hogy a dietz szett elég nekem!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6171 Dátum: 2007.11.10 szombat, 19:57:01 »

Tar
Akkor cserélünk?

Előbb meghallgatnám az én szettemet úgy hogy azt is erősitő hajtja már  vigyor3 Pü.-ben igazán elmondhatnád a „titkot”  eplus2
A kondi beszerelése már majdnem készen van, az a gáz hogy ránksötétedett. Holnap reggel megyek vissza Fusimhoz és beszereli nekem a kábelezést is.

Meghegesztettem a rövid kanócaidat, meg a töltőizzóra is forrasztottam drótokat csipeszekkel. Viszont a hammerite még mindíg nem száradt meg - hideg van -  úgy néz ki marad a földes utcás szerelés, autó meg bakolva. Remélem délutánra mire Rampart jön a csodapiros franciával vissza bírom tenni a kereket és félreállhatok a garage elöl.
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6172 Dátum: 2007.11.10 szombat, 20:22:07 »

Előbb meghallgatnám az én szettemet úgy hogy azt is erősitő hajtja már  vigyor3 Pü.-ben igazán elmondhatnád a „titkot”  eplus2
Még hadd ne!Mellesleg neked csak a ládát nyomja az erősítő ugye?/az asszem csak két csatis./
Rátehetjük a tiedre is az erősítőmet,de szerintem nem éri el azt a szintet amit nálam hallottál.
Ennek az egyik oka a magasam nem egy nagy teljesítményü/kb50-75w lehet/de egyet tud,natur lejátszik mindent
nem tesz hozzá nemkívánatos hangokat,ha a kapott jel tiszta.Mellesleg a hangszórón nincs márkajelzés,elég gagyi mi?De ha ennek ellenére igényt tartasz a másik szett magasára nembánom a cserét! nyes
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Tar
Vendég
« Új hozzászólás #6173 Dátum: 2007.11.10 szombat, 20:25:46 »

Előbb meghallgatnám az én szettemet úgy hogy azt is erősitő hajtja már  vigyor3 Pü.-ben igazán elmondhatnád a „titkot”  eplus2
Még hadd ne!Mellesleg neked csak a ládát nyomja az erősítő ugye?/az asszem csak két csatis./
Rátehetjük a tiedre is az erősítőmet,de szerintem nem éri el azt a szintet amit nálam hallottál.
Ennek az egyik oka a magasam nem egy nagy teljesítményü/kb50-75w lehet/de egyet tud,natur lejátszik mindent
nem tesz hozzá nemkívánatos hangokat,ha a kapott jel tiszta.Mellesleg a hangszórón nincs márkajelzés,elég gagyi mi?De ha ennek ellenére igényt tartasz a másik szett magasára nembánom a cserét! nyes
Igen. 2 csatis az erölködő. 1 próbát megérne az erősitőre kötés.
A kábel miatt mindjárt ir neked Fusim. Kiváncsi vagyok hogy mi a véleményed.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6174 Dátum: 2007.11.10 szombat, 20:36:04 »


A kábel miatt mindjárt ir neked Fusim. Kiváncsi vagyok hogy mi a véleményed.

Úgy néz ki a kondi és az erősítő közé hosszabb kábelre van szükség mint 30cm valahol 40-50cm között lenne, mivel elég vastag a kábel és az aksi a kocsi orrában van - az aksi és a kondi közötti szakasz 6-8szorosa az erősítő és a kondi közötti kábelnek. Jó ez az elmélet vagy tegyük máshova a kondit, hogy rövidebb legyen a kábel.
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6175 Dátum: 2007.11.10 szombat, 20:51:32 »

Úgy néz ki a kondi és az erősítő közé hosszabb kábelre van szükség mint 30cm valahol 40-50cm között lenne, tegyük máshova a kondit, hogy rövidebb legyen a kábel.
Hát mivel én nem vagyok doktor bácsi,csak elméletben megszerzett tudás alapján: a kondi és az erősítő közötti
kábel sajna nem lehet több 30cm-nél, különben hatástalan./mondják,de ha a teljes hatékonysághoz viszonyítunk
ami 100%/30cm és feszülségesés csak néhány tized, valszeg az eredmény így is jobb mint kondi nélkül/
De ezt nem hangoztatnám,mivel ez fizika,és vele vitatkozni lehetetlen.
Tehát ha van mód rá,közelebb kell tenni.Estleg megfordítani az erősítőt,de csak akkor ha a táp kábel bíztonsággal
rögzithető.
Sajna ez tegnap ez nem került szóba.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6176 Dátum: 2007.11.10 szombat, 21:18:14 »

Úgy néz ki a kondi és az erősítő közé hosszabb kábelre van szükség mint 30cm valahol 40-50cm között lenne, tegyük máshova a kondit, hogy rövidebb legyen a kábel.
Hát mivel én nem vagyok doktor bácsi,csak elméletben megszerzett tudás alapján: a kondi és az erősítő közötti
kábel sajna nem lehet több 30cm-nél, különben hatástalan./mondják,de ha a teljes hatékonysághoz viszonyítunk
ami 100%/30cm és feszülségesés csak néhány tized, valszeg az eredmény így is jobb mint kondi nélkül/
De ezt nem hangoztatnám,mivel ez fizika,és vele vitatkozni lehetetlen.
Tehát ha van mód rá,közelebb kell tenni.Estleg megfordítani az erősítőt,de csak akkor ha a táp kábel bíztonsággal
rögzithető.
Sajna ez tegnap ez nem került szóba.


Ha egy 20cm es kábelen tizedvoltok esnek akkor az aksitól a kondiig mennyi eshet 2-3 volt?
Ám legyen levágunk a kábelből ha kell befaragom a kondit a könyöklőbe, nagy az alapterülete az erősítőnek a csatlakozó messzebb van a széklétől mint 30cm Sad
Tar mikor voltál fülészeten? Hétfőre jelentkezz be hallójárat-tisztításra  Wink ha 3 hónapnál régebben !!!   beka3
És eredményt akarok !!! két héten belül be kell mutass egy jó nőt akit ott szállítasz a szuperhangzásu kondenzáltan erősített fülkében!  pias  eplus2
Naplózva
Tar
Vendég
« Új hozzászólás #6177 Dátum: 2007.11.10 szombat, 21:22:57 »

Úgy néz ki a kondi és az erősítő közé hosszabb kábelre van szükség mint 30cm valahol 40-50cm között lenne, tegyük máshova a kondit, hogy rövidebb legyen a kábel.
Hát mivel én nem vagyok doktor bácsi,csak elméletben megszerzett tudás alapján: a kondi és az erősítő közötti
kábel sajna nem lehet több 30cm-nél, különben hatástalan./mondják,de ha a teljes hatékonysághoz viszonyítunk
ami 100%/30cm és feszülségesés csak néhány tized, valszeg az eredmény így is jobb mint kondi nélkül/
De ezt nem hangoztatnám,mivel ez fizika,és vele vitatkozni lehetetlen.
Tehát ha van mód rá,közelebb kell tenni.Estleg megfordítani az erősítőt,de csak akkor ha a táp kábel bíztonsággal
rögzithető.
Sajna ez tegnap ez nem került szóba.


Ha egy 20cm es kábelen tizedvoltok esnek akkor az aksitól a kondiig mennyi eshet 2-3 volt?
Ám legyen levágunk a kábelből ha kell befaragom a kondit a könyöklőbe, nagy az alapterülete az erősítőnek a csatlakozó messzebb van a széklétől mint 30cm Sad
Tar mikor voltál fülészeten? Hétfőre jelentkezz be hallójárat-tisztításra  Wink ha 3 hónapnál régebben !!!   beka3
És eredményt akarok !!! két héten belül be kell mutass egy jó nőt akit ott szállítasz a szuperhangzásu kondenzáltan erősített fülkében!  pias  eplus2
Hogy jött ez a fülészet Huh?
A zene a kocsimban az én játékom lesz, a nőknek ehhez semmi köze  Grin
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6178 Dátum: 2007.11.10 szombat, 21:46:09 »


Ha egy 20cm es kábelen tizedvoltok esnek akkor az aksitól a kondiig mennyi eshet 2-3 volt?
Bocsi a fogalmazásom itt ott még reszelésre szorul.Nem .A 20mm2 táp 5méteren 0,5v esik összesen,maximaális terhelés mellett/5m-en 80Ampernál/ami a réz ellenállásából adódik.
De ez az én olvasatomban azt jelenti,hogy megfelő szakszerü beszerelés mellett 5méteren 1-2tized volt az esés
terhelésnél/a kondenzátoron/.A valóságban mégis nagyobb mivel az elektronika bizonyos időnként ellenőrzi a feszszintet,ami lassabb
mint a hirtelen áramingadozással járó feszültségesés.
ha baj van phone
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6179 Dátum: 2007.11.10 szombat, 21:53:35 »


Ha egy 20cm es kábelen tizedvoltok esnek akkor az aksitól a kondiig mennyi eshet 2-3 volt?
Bocsi a fogalmazásom itt ott még reszelésre szorul.Nem .A 20mm2 táp 5méteren 0,5v esik összesen,maximaális terhelés mellett/5m-en 80Ampernál/ami a réz ellenállásából adódik.
De ez az én olvasatomban azt jelenti,hogy megfelő szakszerü beszerelés mellett 5méteren 1-2tized volt az esés
terhelésnél/a kondenzátoron/.A valóságban mégis nagyobb mivel az elektronika bizonyos időnként ellenőrzi a feszszintet,ami lassabb
mint a hirtelen áramingadozással járó feszültségesés.
ha baj van phone

A gyári aksisarun mekkora feszültség eshet? Azt is kéne cserélni aranyozottra - szerintem?
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6180 Dátum: 2007.11.10 szombat, 22:02:04 »

A gyári aksisarun mekkora feszültség eshet? Azt is kéne cserélni aranyozottra - szerintem?
Szinte semmi,de a legjobb a pólus.spray,vagy zsir.Aranyat meghagyhatjuk ékszernek.pénzkidobás
 jó generátornál,járo motor mellett 14.4./nekem nem sokáig volt kb 2hét/ha nem változott,most 14.05 két hete.
akksi 12.8 akkor frankó minden.

Ui:bevettem az elalvás  előtti gyógyszerem 15perce,amit lefekvés előtt szoktam fél órával bevenni! eplus2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Tar
Vendég
« Új hozzászólás #6181 Dátum: 2007.11.11 vasárnap, 19:41:27 »

Ma reggel bekerült a kocsimba az autóhifim utolsó darabja is  vigyor3
Szeretnék köszönetet mondani Lv6-nak és Fusimnak a szerelésekért, valamint wofernek a kondi bekötésével kapcsolatos tanácsaiért  worship
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6182 Dátum: 2007.11.11 vasárnap, 20:35:25 »

Ma reggel bekerült a kocsimba az autóhifim utolsó darabja is  vigyor3
Szeretnék köszönetet mondani Lv6-nak és Fusimnak a szerelésekért, valamint wofernek a kondi bekötésével kapcsolatos tanácsaiért  worship

Remélem mielöbb letépi egy nőröl a ruhát a basszus  wave eplus2
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6183 Dátum: 2007.11.12 hétfő, 09:26:16 »

Ma reggel bekerült a kocsimba az autóhifim utolsó darabja is  vigyor3
Szeretnék köszönetet mondani Lv6-nak és Fusimnak a szerelésekért, valamint wofernek a kondi bekötésével kapcsolatos tanácsaiért  worship
Nem kellett volna, igazán....,de esetleg némi védelmi pénz a bankszámlámra,meg egy kis.. pias
a rem szálról nem esett szó,de akkor ezek szerint bekötöttétek.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6184 Dátum: 2007.11.12 hétfő, 09:30:06 »

Remélem mielöbb letépi egy nőröl a ruhát a basszus  wave eplus2
Milyen érdekes!A fiam azt mondta tegnap,mikor a hó ráesett az autóra ,feletsem el a ezt akefe dolgot
KAPCSOLJAM be a mélynyomót.Jól vág az esze...,milyen találékony! eplus2 eljen

ezekszerint,nem fagytatok meg.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Bazsusz
Vendég
« Új hozzászólás #6185 Dátum: 2007.11.13 kedd, 19:54:23 »

 help Hali.Van egy ford rádióm amiben 13szor cseszték el a kódot és nemakarja kérni,pedig már utólag megvan hozzá a kód  szomoru1 Hogyan lehetne előhívni  azt hogy kérje a kódot? Valamit zárjak összebenne eplus2 vagy akármi. Ha bekapcsolva hagyom,egyszercsak kikapcsolódik. Ford 3000  Előre is köszönöm.
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #6186 Dátum: 2007.11.13 kedd, 20:03:44 »

Remélem mielöbb letépi egy nőröl a ruhát a basszus  wave eplus2
Milyen érdekes!A fiam azt mondta tegnap,mikor a hó ráesett az autóra ,feletsem el a ezt akefe dolgot
KAPCSOLJAM be a mélynyomót.Jól vág az esze...,milyen találékony! eplus2 eljen

ezekszerint,nem fagytatok meg.

Fűtőmágnes van a mélynyomóban?  eplus2
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6187 Dátum: 2007.11.13 kedd, 20:13:02 »

help Hali.Van egy ford rádióm amiben 13szor cseszték el a kódot és nemakarja kérni,pedig már utólag megvan hozzá a kód  szomoru1 Hogyan lehetne előhívni  azt hogy kérje a kódot? Valamit zárjak összebenne eplus2 vagy akármi. Ha bekapcsolva hagyom,egyszercsak kikapcsolódik. Ford 3000  Előre is köszönöm.

Pedig bekapcsolva kell hagyni, csak a kulccsal együtt. Ha csak gyújtáson, akkor menet közebn, ha 1-es állásban, akkor úgy. És akkor nem kapcsol ki 1 óra múlva, viszont rá kb 1/2 órára kérni fogja a kódot....
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Bazsusz
Vendég
« Új hozzászólás #6188 Dátum: 2007.11.13 kedd, 20:20:10 »

help Hali.Van egy ford rádióm amiben 13szor cseszték el a kódot és nemakarja kérni,pedig már utólag megvan hozzá a kód  szomoru1 Hogyan lehetne előhívni  azt hogy kérje a kódot? Valamit zárjak összebenne eplus2 vagy akármi. Ha bekapcsolva hagyom,egyszercsak kikapcsolódik. Ford 3000  Előre is köszönöm.

Pedig bekapcsolva kell hagyni, csak a kulccsal együtt. Ha csak gyújtáson, akkor menet közebn, ha 1-es állásban, akkor úgy. És akkor nem kapcsol ki 1 óra múlva, viszont rá kb 1/2 órára kérni fogja a kódot....

 worship worship worship Szóval ha jólértem,akkor a rádiót az autóm kapcsolta ki? Na ezt majd megbeszélem vele laugh Na akkor ezt holnap kipróbálom majd. Ezer köszönet taps taps Jelentkezem majd eljen
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6189 Dátum: 2007.11.13 kedd, 21:04:10 »

worship worship worship Szóval ha jólértem,akkor a rádiót az autóm kapcsolta ki? Na ezt majd megbeszélem vele laugh Na akkor ezt holnap kipróbálom majd. Ezer köszönet taps taps Jelentkezem majd eljen

Ha már 13 rossz kód volt akkor kuka kivéve ha ismered Jánosmestert  help
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6190 Dátum: 2007.11.14 szerda, 17:58:39 »

Fűtőmágnes van a mélynyomóban?  eplus2
Nem,az nincs,de amikor jön egy harminc hertzes jel, fölpuposodik a kasztni egy pillanat alatt! eplus2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #6191 Dátum: 2007.11.14 szerda, 19:29:36 »

help Hali.Van egy ford rádióm amiben 13szor cseszték el a kódot és nemakarja kérni,pedig már utólag megvan hozzá a kód  szomoru1 Hogyan lehetne előhívni  azt hogy kérje a kódot? Valamit zárjak összebenne eplus2 vagy akármi. Ha bekapcsolva hagyom,egyszercsak kikapcsolódik. Ford 3000  Előre is köszönöm.

Szia.

Ha gondolod, elviszem Jánosmesternek. Hétvégén megyek Szolnokra, átszaladhatok vele Tszmiklósra.
Ja, én most Pesten vagyok. Csörögj rám, ha gondolod.

Szia.
Naplózva
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #6192 Dátum: 2007.11.14 szerda, 23:53:34 »

help Hali.Van egy ford rádióm amiben 13szor cseszték el a kódot és nemakarja kérni,pedig már utólag megvan hozzá a kód  szomoru1 Hogyan lehetne előhívni  azt hogy kérje a kódot? Valamit zárjak összebenne eplus2 vagy akármi. Ha bekapcsolva hagyom,egyszercsak kikapcsolódik. Ford 3000  Előre is köszönöm.

Pedig bekapcsolva kell hagyni, csak a kulccsal együtt. Ha csak gyújtáson, akkor menet közebn, ha 1-es állásban, akkor úgy. És akkor nem kapcsol ki 1 óra múlva, viszont rá kb 1/2 órára kérni fogja a kódot....
Az ötlet jó, de itt már nem segít.
Kb. 24óra kell ilyen üzem, aminek meg az akku nem "örül".
Ha a 30perc jó, akkor kiírja, hogy meddig várj még.
A lock után már csak a forever lock van.
Na ott kész a dolog.
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
AUX
« Új hozzászólás #6193 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 10:33:30 »

Jánosmester!
Akkor mi van, ha bedugom a kesztyűtartóban lévő AUX aljzatba az ipodomat (3,5mm jack - 3,5mm jack összekötéssel), majd nyomom a sony 6000 6CD-n az CD/AUX gombot, de nem áll át aux módra?
van valami trükk, vagy szimlán hibás a rendszer?
Elvileg volt valamikor a kocsiban nokia kihangosító. Lehet, a kiszerelésnél elbasztak valamit?

Kösz.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6194 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 11:38:49 »

Jánosmester!
Akkor mi van, ha bedugom a kesztyűtartóban lévő AUX aljzatba az ipodomat (3,5mm jack - 3,5mm jack összekötéssel), majd nyomom a sony 6000 6CD-n az CD/AUX gombot, de nem áll át aux módra?
van valami trükk, vagy szimlán hibás a rendszer?
Elvileg volt valamikor a kocsiban nokia kihangosító. Lehet, a kiszerelésnél el***tak valamit?

Kösz.

És megjelent az Aux felirat? Mert lehet, hogy hosszan kell nyomni, vagy 2x, vagy ilyesmi.
Én most próbáltam ki az enyémet, és működik.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #6195 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 12:22:29 »

Jánosmester!
Akkor mi van, ha bedugom a kesztyűtartóban lévő AUX aljzatba az ipodomat (3,5mm jack - 3,5mm jack összekötéssel), majd nyomom a sony 6000 6CD-n az CD/AUX gombot, de nem áll át aux módra?
van valami trükk, vagy szimlán hibás a rendszer?
Elvileg volt valamikor a kocsiban nokia kihangosító. Lehet, a kiszerelésnél el***tak valamit?

Kösz.

És megjelent az Aux felirat? Mert lehet, hogy hosszan kell nyomni, vagy 2x, vagy ilyesmi.
Én most próbáltam ki az enyémet, és működik.
No.... nyomtam hosszan, sokszor, duplán, épp hogy húzni nem húztam a gombot. Kiszedtem a CD-ket a tárból, úgy sem ment. AUX felirat nincs. Ez akkor is megjelenik, ha nincs rádugva semmi és megnyomom a CD/AUX gombot?
Lehet, a menűben kellene állítanom valamit....

Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #6196 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 12:34:18 »

Ezt a jack dugaszt hol keressem a kesztyűtartóban? Minden típushoz van? A Focusban 6000-es CD-s rádió van, de nincs AUX felirat. Gondolom akkor nem is létezik ez a ficsőr Sad
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6197 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 12:39:54 »

Jánosmester!
Akkor mi van, ha bedugom a kesztyűtartóban lévő AUX aljzatba az ipodomat (3,5mm jack - 3,5mm jack összekötéssel), majd nyomom a sony 6000 6CD-n az CD/AUX gombot, de nem áll át aux módra?
van valami trükk, vagy szimlán hibás a rendszer?
Elvileg volt valamikor a kocsiban nokia kihangosító. Lehet, a kiszerelésnél el***tak valamit?

Kösz.

És megjelent az Aux felirat? Mert lehet, hogy hosszan kell nyomni, vagy 2x, vagy ilyesmi.
Én most próbáltam ki az enyémet, és működik.
No.... nyomtam hosszan, sokszor, duplán, épp hogy húzni nem húztam a gombot. Kiszedtem a CD-ket a tárból, úgy sem ment. AUX felirat nincs. Ez akkor is megjelenik, ha nincs rádugva semmi és megnyomom a CD/AUX gombot?
Lehet, a menűben kellene állítanom valamit....

Most nézem: sony 6000... vagy sony, vagy 6000... ha sony, akkor ha rádión volt, megnyomod a cd/aux gombot, átvált cd-re. Majd még egyszer, akkor aux-ra. Ennek működnie kell.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #6198 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 13:51:22 »


Most nézem: sony 6000... vagy sony, vagy 6000... ha sony, akkor ha rádión volt, megnyomod a cd/aux gombot, átvált cd-re. Majd még egyszer, akkor aux-ra. Ennek működnie kell.
Este újra megnézem. Lehet hogy reggel nem voltam elég fitt a megfelelő minőségű nyomkodáshoz Smiley
Angel, neked akkor is átáll aux-ra, ha nincs csatlakoztatva semmi se az aux in aljzatba?
Mert ha úgy is át kell állnia, akkor nálam komoly gondok lesznek... Sad


Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #6199 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 13:52:39 »

Ezt a jack dugaszt hol keressem a kesztyűtartóban? Minden típushoz van? A Focusban 6000-es CD-s rádió van, de nincs AUX felirat. Gondolom akkor nem is létezik ez a ficsőr Sad
MKIII sony 6cd esetén kesztyűtartó hátfalon, a bal oldali harmadban szürke kör alakú cucc. AUX In felirat, 3,5mm-es lyuk a közepén Smiley

Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Oldalak: 1 ... 117 118 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 130 131 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.101 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.