Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:25:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593574 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #850 Dátum: 2004.09.29 szerda, 15:31:00 »

testkábel: elqrták a dension beszerelést, azt csiszolgatom, kéne egy testpont mondjuk ugyanolyan kábelen mint a +12v
antenna: romlott az érzékenység, ez vagy antenna/kábel, vagy bexart a fejegység
 
dvd: azér' a dvd kissé érzékenyebb a rázkódásra, tán emiatt nem <5k a különbség az autós verzióban
Az lehet, hogy a dvd érzékenyebb a remegésre, mint a CD, de a wincsi se szereti az ilyesmit, és mégis bírja. Nálad a wincsi mereven van beépítve, vagy valami gumiizével? Egyébként kíváncsi lennék, nem lesz-e szép lassan hibás a winyó, mert valszeg soxor beleverődik a fej a lemezbe, ha mondjuk rázós úton mész. Meddig bírja a vinyó? Nem szokott hibás lenni? Vagy néha újra kell formázni, és kizárni az esetleges hibás részeket?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #851 Dátum: 2004.09.29 szerda, 16:59:00 »

Az lehet, hogy a dvd érzékenyebb a remegésre, mint a CD, de a wincsi se szereti az ilyesmit, és mégis bírja. Nálad a wincsi mereven van beépítve, vagy valami gumiizével? Egyébként kíváncsi lennék, nem lesz-e szép lassan hibás a winyó, mert valszeg soxor beleverődik a fej a lemezbe, ha mondjuk rázós úton mész. Meddig bírja a vinyó? Nem szokott hibás lenni? Vagy néha újra kell formázni, és kizárni az esetleges hibás részeket?
gumis
az egyik az több mint 2 éve bírja (igaz 5400 rpm), minden hiba nélkül
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #852 Dátum: 2004.09.29 szerda, 17:12:00 »

gumis
az egyik az több mint 2 éve bírja (igaz 5400 rpm), minden hiba nélkül
Mi az, hogy az egyik? Több is van? Vagy csak cserélgeted? Ja, még jó hogy 5400. Képzeld el a 15000-es scsi-t, hogy szeretné a tdci-t. Persze annak már hangja is van... ami még mindig nem tudja elnyomni a dízel hangját. A mindenféle ciripelést, zúgást sikerült eltüntetni?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #853 Dátum: 2004.09.29 szerda, 17:17:00 »

kettő van, egy az enyémben egy meg asszonyéban
az újabb, az 7200-es, de még csak 4 hónapos
a csomagtartóban meg nyugodtan zajonghat...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #854 Dátum: 2004.09.29 szerda, 17:42:00 »

Az asszonynak milyen járgánya van? Az is ford? Más. Ne legyél off, gyere a talira, ki eszi meg különben a jobban átsült (odaégett) flekkeneket? Nekem sincs mostanság szabad időm, mégis jövök.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #855 Dátum: 2004.09.29 szerda, 18:24:00 »

Az asszonynak milyen járgánya van? Az is ford? Más. Ne legyél off, gyere a talira, ki eszi meg különben a jobban átsült (odaégett) flekkeneket? Nekem sincs mostanság szabad időm, mégis jövök.
asszony: polo (sárga)
tali: menék én, de nagy valószínüséggel Milánoban esz majd a fene, illetve én a pizzát (sajna meló, nem hájlájf)
A megégett flekkent meg jól elrakod, én meg majd jól megeszem kedden.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #856 Dátum: 2004.09.29 szerda, 18:26:00 »

asszony: polo (sárga)
tali: menék én, de nagy valószínüséggel Milánoban esz majd a fene, illetve én a pizzát (sajna meló, nem hájlájf)
A megégett flekkent meg jól elrakod, én meg majd jól megeszem kedden.
Ha nem jössz, teszek neked félre (és emailban elküldöm).
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #857 Dátum: 2004.10.01 péntek, 00:39:00 »

asszony: polo (sárga)
tali: menék én, de nagy valószínüséggel Milánoban esz majd a fene, illetve én a pizzát (sajna meló, nem hájlájf)
A megégett flekkent meg jól elrakod, én meg majd jól megeszem kedden.
A polo az milyen Ford Huh???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #858 Dátum: 2004.10.01 péntek, 10:09:00 »

Gondvan: mijé csinájja a 2006R RDS azt, hogy a rádióval mindkét oldal jól szól, a magnó bekapcs után csak a jobb oldalról jön?Huh? :-( a balansz értelemszerűen középen áll. Mit tegyek: elállítódott a fej? Koszos lett a fele?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #859 Dátum: 2004.10.01 péntek, 10:33:00 »

Gondvan: mijé csinájja a 2006R RDS azt, hogy a rádióval mindkét oldal jól szól, a magnó bekapcs után csak a jobb oldalról jön?Huh? :-( a balansz értelemszerűen középen áll. Mit tegyek: elállítódott a fej? Koszos lett a fele?
Próbáltad már több kazettával is?
 
Tisztelettel!
Ui: persze nem ecccerrre!:-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #860 Dátum: 2004.10.01 péntek, 10:34:00 »

Próbáltad már több kazettával is?
 
Tisztelettel!
Ui: persze nem ecccerrre!:-)
:-) naná
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #861 Dátum: 2004.10.01 péntek, 10:44:00 »

:-) naná
Nekem vót hasonló. A nyák törött el, és össze kellett forrasztani, illetve áthidalni a törést.
Amikor benyomtam a kazettát, akkor keledkezhetett rés a nyákon. Egyébként nem nagyon csinálta más esetben.
 
Tisztelettel!
Csak egy ötlet!?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #862 Dátum: 2004.10.01 péntek, 10:46:00 »

szerinte...fejtisztítás, lehet, hogy a fejről leszakadt az egyik oldal vezetéke, vagy a nyák...szerintem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #863 Dátum: 2004.10.01 péntek, 10:51:00 »

szerinte...fejtisztítás, lehet, hogy a fejről leszakadt az egyik oldal vezetéke, vagy a nyák...szerintem
... szegggyem szét? 8-O abból baj lesz ... az elején jó volt, és balanszal tudom hangra bírni a másik oldalt is, de csak éppenhogy szól :-(
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #864 Dátum: 2004.10.01 péntek, 20:43:00 »

... szegggyem szét? 8-O abból baj lesz ... az elején jó volt, és balanszal tudom hangra bírni a másik oldalt is, de csak éppenhogy szól :-(
elsőre mindenképp egy fejtisztítás...jó esetben eléred fülpocolóval a fejet...+alkohol
de most néztem, nem lehet elérni azzal. de talán szól walaki, aki hozább értő...
ÜdW
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #865 Dátum: 2004.10.02 szombat, 00:14:00 »

elsőre mindenképp egy fejtisztítás...jó esetben eléred fülpocolóval a fejet...+alkohol
de most néztem, nem lehet elérni azzal. de talán szól walaki, aki hozább értő...
ÜdW
Ha nem érded el, és nem akarod szétszedni, akkor van fejtisztító kazetta.
De lehet csak be van mágneseződve a fej, és azt kéne megszüntetni. Erre is van spec. eszköz, vagy lemágnesező kazetta.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #866 Dátum: 2004.10.02 szombat, 08:56:00 »

elsőre mindenképp egy fejtisztítás...jó esetben eléred fülpocolóval a fejet...+alkohol
de most néztem, nem lehet elérni azzal. de talán szól walaki, aki hozább értő...
ÜdW
Ha rövid meg kell toldani egy hurkapálcával
Vagy csak arra tekerni egy kis vattát az alkoholt én gyógyszertárba veszem, hogy vízmentes legyen!
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #867 Dátum: 2004.10.02 szombat, 21:47:00 »

... szegggyem szét? 8-O abból baj lesz ... az elején jó volt, és balanszal tudom hangra bírni a másik oldalt is, de csak éppenhogy szól :-(
megjöttek a szakik!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #868 Dátum: 2004.10.03 vasárnap, 18:45:00 »

Ja a link:
FORD MP3 - EBAY
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #869 Dátum: 2004.10.03 vasárnap, 18:45:00 »

MP3 lejátszó az USA-ból:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=7925746832&category=43947&sspagename=WD2V
Sajna nem tudom, működik-e a rádió része EU-ban.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #870 Dátum: 2004.10.04 hétfő, 09:28:00 »

megjöttek a szakik!
Köszi SzaKik!
Nos, a fordulat beállt: most meg minden OK. Lehet, hogy csajszi és hát ugye ... ahogyan ébred :-) ha így marad, megmarad ;-) 2006R rds
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #871 Dátum: 2004.10.04 hétfő, 14:07:00 »

Köszi SzaKik!
Nos, a fordulat beállt: most meg minden OK. Lehet, hogy csajszi és hát ugye ... ahogyan ébred :-) ha így marad, megmarad ;-) 2006R rds
ciklus volt nála bizti:)))
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #872 Dátum: 2004.10.04 hétfő, 16:04:00 »

ciklus volt nála bizti:)))
Vagy vmi el van repedve, most összeér, kerüld a rázós utat, mer megint xar lesz!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #873 Dátum: 2004.10.04 hétfő, 18:07:00 »

hali!
dél után szép idő wolt, meg yó kedvem, gondoltam , behekkelem a werdába a 6x9 es jvc hangszórókat...előre halott ügy wolt, mert nem lehetett ablakot tekerni (isten a német tudás, motoros szék-qrblis ablak), hátra befért, yól is szólt, de nagyon feszült a kárpit...maradt egyenlőre a gyári...majd keresek valami belevaló méretet...
ÜdW!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #874 Dátum: 2004.10.04 hétfő, 19:16:00 »

hali!
dél után szép idő wolt, meg yó kedvem, gondoltam , behekkelem a werdába a 6x9 es jvc hangszórókat...előre halott ügy wolt, mert nem lehetett ablakot tekerni (isten a német tudás, motoros szék-qrblis ablak), hátra befért, yól is szólt, de nagyon feszült a kárpit...maradt egyenlőre a gyári...majd keresek valami belevaló méretet...
ÜdW!
Szia Iwan!
Csak előre érdemes jobb hangszorókat szerelni és olyan rádió mellett, ami le tudja a hátsókat halkítani. Különben megette a fene, mert a leggyengébb láncszem elv alapján a régi bekorlátoz. Előre meg ha beteszel kiemelőt/ távtartót be kellene férnie a jvc-nek, nem lehet az olyan mély. Jómagam nem rég raktam be egy "négyutast", ami eléggé mély volt, de van még egy centi, hogy elfér az ablak. 12-es rétegeltből faragj két távtartót, bár valahol lehet kapni is ilyen műanyagot. A lényeg ne add fel!
Üdv ND
ui.: Nyugaton vagy most?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #875 Dátum: 2004.10.05 kedd, 14:40:00 »

Szia Iwan!
Csak előre érdemes jobb hangszorókat szerelni és olyan rádió mellett, ami le tudja a hátsókat halkítani. Különben megette a fene, mert a leggyengébb láncszem elv alapján a régi bekorlátoz. Előre meg ha beteszel kiemelőt/ távtartót be kellene férnie a jvc-nek, nem lehet az olyan mély. Jómagam nem rég raktam be egy "négyutast", ami eléggé mély volt, de van még egy centi, hogy elfér az ablak. 12-es rétegeltből faragj két távtartót, bár valahol lehet kapni is ilyen műanyagot. A lényeg ne add fel!
Üdv ND
ui.: Nyugaton vagy most?
ja, ja itthon:)))
távtartó nékkül, hosszú csavarral oldottam meg, és ahol felfexik az oval gödörbe, nagyon kiáll belőle...a fejjel nincs ilyen gáz, tudná a frankót:)))
nem adom fel azé még...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #876 Dátum: 2004.10.05 kedd, 14:58:00 »

milyen markaju hangfalakat szereltek be ?
 
en regebb kivantam egy komponens szettet, de nemtom van-e ertelme Smiley
 
fejegyseget nem akarok cserelni, oszt a radiot hallgatni minek a komponens szett?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #877 Dátum: 2004.10.05 kedd, 22:21:00 »

milyen markaju hangfalakat szereltek be ?
 
en regebb kivantam egy komponens szettet, de nemtom van-e ertelme Smiley
 
fejegyseget nem akarok cserelni, oszt a radiot hallgatni minek a komponens szett?
Minden szettnek van értelme, főleg mivel a gyári ford hangfalak egyáltalán nem jók !!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #878 Dátum: 2004.10.06 szerda, 08:12:00 »

milyen markaju hangfalakat szereltek be ?
 
en regebb kivantam egy komponens szettet, de nemtom van-e ertelme Smiley
 
fejegyseget nem akarok cserelni, oszt a radiot hallgatni minek a komponens szett?
attól függ, milyen rádiót hallgatsz...
kossuthhoz tényleg elég a gyári:))) de más a fíling, ha pengén jön valami zenei adó
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #879 Dátum: 2004.10.07 csütörtök, 10:42:00 »

Tudja vki, hogy mibe kerülne egy törött kijelzős Sony gyári (Ford) CD-s rádió megjavíttatása? Csak a kijelző a hibás! És hogy annak(a rádiónak) mik a méretei?
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #880 Dátum: 2004.10.07 csütörtök, 15:30:00 »

puki!Nekem van egy komponens szettem eladó,ha érdekel.MacAudio Dynamic 2.16-os.Nagyon megkimélt /mélyláda szólt mellette/,középmély + külön magas + hangváltó.Megvan a gyári doboz,szerelési utmutató,a hangfalrácson még rajta van a neylon.Ha érdekel,dobj egy mailt,és elviszem a talira,ha kell.Egyenlőre a haveromnál van értékesitésen,20.000 ft az ára.Kipróbálása megoldható,de tuti jók a hangszórók,az előző autómban volt benne,de a mondiba már nem szereltük be.Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #881 Dátum: 2004.10.07 csütörtök, 15:36:00 »

a buli az , hogy az elso ket hagszoro ki van cserelve pioneer oval-ra, ahhoz kepest nem tudom nyujtana-e sokkal tobbet a komp szett...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #882 Dátum: 2004.10.07 csütörtök, 15:48:00 »

a buli az , hogy az elso ket hagszoro ki van cserelve pioneer oval-ra, ahhoz kepest nem tudom nyujtana-e sokkal tobbet a komp szett...
Próba,szerencse!Viszem magammal az autó hi-fi-s haveromat,ezügyben fordulj hozzá bizalommal.A pio-cuccokat is szereti,valószinüleg  tárgyilagos lesz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #883 Dátum: 2004.10.11 hétfő, 17:48:00 »

rds 7000 radion hogy lehet az orat beallitani?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #884 Dátum: 2004.10.11 hétfő, 23:38:00 »

rds 7000 radion hogy lehet az orat beallitani?
butyok,
 
az RDS -ről veszi a pontos ídőt. Talán a Petőfi sugároz pontos időt is.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #885 Dátum: 2004.10.12 kedd, 10:47:00 »

rds 7000 radion hogy lehet az orat beallitani?
Bartók!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #886 Dátum: 2004.10.13 szerda, 15:09:00 »

HI! nem érdekel valakit egy KENWOOD 9070 cd-rádió. 1-gyel kisebb mint a csúcs.(1 DIN, beforduló D_MASK teli színes előlap, menű, cd-tár vez., EQ.....) Az ára elég baráti: 25 eft.(csak mellesleg 1.5 éve 104 eft volt..) Ha valakit érdekel a talin a próba lehetséges. + még mindig van egy MK-II. hátsó lökös (18 eft) bal hátsó jó dob (4eft), 1pár MK-III gyári csipogó (3 eft). Ha érd valakit megbeszéljük.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #887 Dátum: 2004.10.13 szerda, 15:16:00 »

HI! nem érdekel valakit egy KENWOOD 9070 cd-rádió. 1-gyel kisebb mint a csúcs.(1 DIN, beforduló D_MASK teli színes előlap, menű, cd-tár vez., EQ.....) Az ára elég baráti: 25 eft.(csak mellesleg 1.5 éve 104 eft volt..) Ha valakit érdekel a talin a próba lehetséges. + még mindig van egy MK-II. hátsó lökös (18 eft) bal hátsó jó dob (4eft), 1pár MK-III gyári csipogó (3 eft). Ha érd valakit megbeszéljük.
A Kenwoodot megnézném,az MKIII gyári csipogó is érdekel.Talin találkozunk.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #888 Dátum: 2004.10.13 szerda, 22:19:00 »

HI! nem érdekel valakit egy KENWOOD 9070 cd-rádió. 1-gyel kisebb mint a csúcs.(1 DIN, beforduló D_MASK teli színes előlap, menű, cd-tár vez., EQ.....) Az ára elég baráti: 25 eft.(csak mellesleg 1.5 éve 104 eft volt..) Ha valakit érdekel a talin a próba lehetséges. + még mindig van egy MK-II. hátsó lökös (18 eft) bal hátsó jó dob (4eft), 1pár MK-III gyári csipogó (3 eft). Ha érd valakit megbeszéljük.
De eltüntél, és milyen jó hogy írtál, bár most lamentálás közben jutott eszembe, hogy egyszer a multkor nem hívtalak vissza, szégyenlem magam, de sebaj, majd szombaton.
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #889 Dátum: 2004.10.14 csütörtök, 09:04:00 »

HI! nem érdekel valakit egy KENWOOD 9070 cd-rádió. 1-gyel kisebb mint a csúcs.(1 DIN, beforduló D_MASK teli színes előlap, menű, cd-tár vez., EQ.....) Az ára elég baráti: 25 eft.(csak mellesleg 1.5 éve 104 eft volt..) Ha valakit érdekel a talin a próba lehetséges. + még mindig van egy MK-II. hátsó lökös (18 eft) bal hátsó jó dob (4eft), 1pár MK-III gyári csipogó (3 eft). Ha érd valakit megbeszéljük.
Az MKIII gyári csipogónak hol a helye?Olyan,mintha nekem ilyen nem lenne.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #890 Dátum: 2004.10.14 csütörtök, 15:15:00 »

Nem tüntem el, csak utána megoldodott a probléma. Ne szégyenkezz, ha nagyon fontos lett volna, úgysem hagylak békén...Smiley) Azért tudsz választani mivel gyere....? Na majd megdumáljuk szombaton. Hiányzás kizárva! (nincs mentség - jogilag sem!!!)
Zsoel! Ne kérdezd hol van, mert nem tudom... Itt gyártják a mondeo hangszórókat Kunhegyesen - vagy csak tavaly-ig gyártották. Mindegy. Még a szürke külsője is megvan talán... Megnézem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #891 Dátum: 2004.10.15 péntek, 09:33:00 »

Nem tüntem el, csak utána megoldodott a probléma. Ne szégyenkezz, ha nagyon fontos lett volna, úgysem hagylak békén...Smiley) Azért tudsz választani mivel gyere....? Na majd megdumáljuk szombaton. Hiányzás kizárva! (nincs mentség - jogilag sem!!!)
Zsoel! Ne kérdezd hol van, mert nem tudom... Itt gyártják a mondeo hangszórókat Kunhegyesen - vagy csak tavaly-ig gyártották. Mindegy. Még a szürke külsője is megvan talán... Megnézem.
r911.Oké.köszi.Akkor várlak a talin a fejegységgel,meg a csipogókkal.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #892 Dátum: 2004.10.15 péntek, 14:15:00 »

Bartók!
Igaza van Joe-nak.Ma reggel kipróbáltam.Az órám több mint 10 percet késett.Ráálltam a Bartókra,2 percen belül megjött a pontos idő.Üdv.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #893 Dátum: 2004.10.15 péntek, 16:05:00 »

Nem tüntem el, csak utána megoldodott a probléma. Ne szégyenkezz, ha nagyon fontos lett volna, úgysem hagylak békén...Smiley) Azért tudsz választani mivel gyere....? Na majd megdumáljuk szombaton. Hiányzás kizárva! (nincs mentség - jogilag sem!!!)
Zsoel! Ne kérdezd hol van, mert nem tudom... Itt gyártják a mondeo hangszórókat Kunhegyesen - vagy csak tavaly-ig gyártották. Mindegy. Még a szürke külsője is megvan talán... Megnézem.
Igen tudok, ha minden igaz ott lesz mindkettő Smiley)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #894 Dátum: 2004.10.21 csütörtök, 23:46:00 »

HAli! Meg tudná mondani cki, hogy fél éves mondeoban gyári sony fejegységen van e vonal szintű kimenet?  Minden esetreköszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #895 Dátum: 2004.10.22 péntek, 16:17:00 »

HAli! Meg tudná mondani cki, hogy fél éves mondeoban gyári sony fejegységen van e vonal szintű kimenet?  Minden esetreköszi.
bemenet az biztos van...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #896 Dátum: 2004.10.25 hétfő, 07:39:00 »

Scratch!A 6006-os gyári fejegység "tipushibája" javitható.Igazából sok apró hiba összegsége produkálta azt a jelenséget,amit a "Te" 6006-osod mutatott.Aki a talin nem látta,annak röviden összegezve:a cd-t nem vette be,illetve csak zörgött a lemez,a korábban betett lemezt nem adta ki,gyakorlatilag a cd rész használhatatlan.János több hibát regisztrált:1,mechanikai rész tengelyei lógtak.1,több műanyag fogaskerék kopott volt.3,fejegység beltere koszos,piszkos.4,gyári hézagoló alátétek elkoptak.5,stb,stb...János gyakorlatilag darabokra szedte,amit kellett kicserélt,komplett belső nagytakaritás és a fejegység megujúlva ismét jól muzsikál.Megj:akinek van hasonló hibákkal megáldott fejegysége,és a ford nem foglalkozik vele,az üzenjen,és a hibát megoldjuk.Üdv.Zsoel.Ui.Szolnokon a ford márkaszervizben a következő ajánlatot adták.Vigyük be a hibás készüléket,fizessünk rá 100.e ft-ot,és ők adnak egy újat.Nahát ennek töredékéért elháritható a "tipushiba".
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #897 Dátum: 2004.10.25 hétfő, 10:26:00 »

Scratch!A 6006-os gyári fejegység "tipushibája" javitható.Igazából sok apró hiba összegsége produkálta azt a jelenséget,amit a "Te" 6006-osod mutatott.Aki a talin nem látta,annak röviden összegezve:a cd-t nem vette be,illetve csak zörgött a lemez,a korábban betett lemezt nem adta ki,gyakorlatilag a cd rész használhatatlan.János több hibát regisztrált:1,mechanikai rész tengelyei lógtak.1,több műanyag fogaskerék kopott volt.3,fejegység beltere koszos,piszkos.4,gyári hézagoló alátétek elkoptak.5,stb,stb...János gyakorlatilag darabokra szedte,amit kellett kicserélt,komplett belső nagytakaritás és a fejegység megujúlva ismét jól muzsikál.Megj:akinek van hasonló hibákkal megáldott fejegysége,és a ford nem foglalkozik vele,az üzenjen,és a hibát megoldjuk.Üdv.Zsoel.Ui.Szolnokon a ford márkaszervizben a következő ajánlatot adták.Vigyük be a hibás készüléket,fizessünk rá 100.e ft-ot,és ők adnak egy újat.Nahát ennek töredékéért elháritható a "tipushiba".
Zsoel!
 
Én eddig nem hittem a csodának, de neked hiszek. Kérlek nyilatkoztasd meg János barátodat, hogy átlagosan mennyiért vállalja 6006-os teljes javítását, mert akkor Császári és Királyi javítónak fogja Scratch kinevezni, így végre több társunknak megoldódik ezirányú problémája.  
 
Köszönet érte
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #898 Dátum: 2004.10.25 hétfő, 12:00:00 »

Scratch!A 6006-os gyári fejegység "tipushibája" javitható.Igazából sok apró hiba összegsége produkálta azt a jelenséget,amit a "Te" 6006-osod mutatott.Aki a talin nem látta,annak röviden összegezve:a cd-t nem vette be,illetve csak zörgött a lemez,a korábban betett lemezt nem adta ki,gyakorlatilag a cd rész használhatatlan.János több hibát regisztrált:1,mechanikai rész tengelyei lógtak.1,több műanyag fogaskerék kopott volt.3,fejegység beltere koszos,piszkos.4,gyári hézagoló alátétek elkoptak.5,stb,stb...János gyakorlatilag darabokra szedte,amit kellett kicserélt,komplett belső nagytakaritás és a fejegység megujúlva ismét jól muzsikál.Megj:akinek van hasonló hibákkal megáldott fejegysége,és a ford nem foglalkozik vele,az üzenjen,és a hibát megoldjuk.Üdv.Zsoel.Ui.Szolnokon a ford márkaszervizben a következő ajánlatot adták.Vigyük be a hibás készüléket,fizessünk rá 100.e ft-ot,és ők adnak egy újat.Nahát ennek töredékéért elháritható a "tipushiba".
zsoel,
 
legyen igazatok, és jó legyen. De én azt mondom, inkább használjátok kocsiba legalább egy hónapot, és ha ez idő alatt se romlik el akkor nyugtázzuk a dolog.
Mikor a Ford javította, akkor nekem is jó volt, kb. 2hétig. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #899 Dátum: 2004.10.25 hétfő, 15:50:00 »

zsoel,
 
legyen igazatok, és jó legyen. De én azt mondom, inkább használjátok kocsiba legalább egy hónapot, és ha ez idő alatt se romlik el akkor nyugtázzuk a dolog.
Mikor a Ford javította, akkor nekem is jó volt, kb. 2hétig. Smiley
Scratch!Peppin!Én is ugy gondoltam,hogy várjunk egy kicsit,tesztelődjön a fejegység,és akkor november végén visszatérhetünk a dologra.Addig megrenoválja az enyémet is,mert nekem a hangerőszabályzó gomb működik rosszul.Amikor a hangerőt felfelé tekerem,akkor halkul és forditva.Ugyanezt csinálja mély és magas állitásnál is.Remélem a hétvégén meggyógyul,a tapasztalatokat majd ismét közzéteszem.Üdv.Zsoel.Peppin.Az árakat megkérdezem,János általában óradijban dolgozik,és csakis a konkrétan ráforditott időt számlázza + az esetleges alkatrészek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.064 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.