Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:06:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 125 126 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 138 139 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593530 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6550 Dátum: 2007.12.24 hétfő, 23:11:53 »

Scratchnek igaza van, ez megoli a belso szinharmoniat. Passat kiralykek muszerfalvilagitasahoz valo. Ambar ha eleg okos (RGB LED) talan valtoztathato a hatterfvilagitas, ugyis az a jovo ha piacon akarnak maradni.
 
Nemreg kellett hasznalnom egy berautot, ford focus volt a legujabb szeriabol. A fordokkal kapcsolatban van nemi pozitiv eloiteletem, korabban sok focus-t hasznaltam, jelenleg meg mondeom van. Hat lehet hogy ennek vege. Azt a barom tervezot a foteren vernem agyon lapattal aki lang-narancs-voros szinu belso vilagitast talalt ki. Ez a szin rohadtul hasonlit a figyelmezteto (sarga) es veszely  voros) jelzesehez, es egyaltalan nem nyugtato. A periferikus latoszogben folyamatosan ott az inger hogy nezz oda valami baj van. Persze lehet hogy az volt a cel hogy folyamatosan ideges legyek es igy jo esellyel nem szenderedek el vezetes kozben...

10 éve is már tudták a rádiók a gombok és a kijelző szinének változtatását, ugye volt a zöld, és a borostyán. Régen 90%-ban csak ebben a két színben készültek a műszerfalvilágítások, és mindegy volt milyen komolyabb hifit veszel, passzolt az autóba. Most meg a sok csili-vili csoda pont ezt a lényeges dolgot nem tudja.
Abban pedig tökéletesen egyetértünk, hogy a legszebb a zöld, hangulatos, és kiméli a szemet vezetés közben. Én mikor éjjel Passat-al utaztam majd kifolyt a szemem a kéktől...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #6551 Dátum: 2007.12.24 hétfő, 23:29:37 »

Nekem is ezek tetszenek, de a szememben van egy hatalmas hibájuk, hogy kék a gombok megvilágítása, ami így igen bután néz ki egy teljesen zölden pompázó autóban.
Bíztos,igazad van gondolom nem véletlen állítod.De én már csak kifejezetten audio cd.t használok és 1*-es vagy 2*-szeres sebességgel,a bíztonság kedvéért.

teljesen mindegy, hogy "audio" lemezt veszel-e vagy bármilyen más írható cd-t. nem attól függ a minősége.Az un. audio írható cd-n van egy kód ami miatt az asztali egyszeres audio írók meg tudják írni, mást lemezt ezek nem fogadnak el. de számítógépes íróval nem számít. De ettől még vannak *** lemezek, és jó lemezek is
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6552 Dátum: 2007.12.24 hétfő, 23:40:47 »

Én sokáig csak TDK-t használtam, de valahogy egyre gyengébb lett a mintőségük, most Verbatim lemezeket használok.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #6553 Dátum: 2007.12.24 hétfő, 23:45:06 »

a régi híres TDK az utóbbi időben (kb 3 év) elég gyengén muzsikál. Én is a Verbatim-ra esküszöm
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6554 Dátum: 2007.12.25 kedd, 03:05:35 »

a régi híres TDK az utóbbi időben (kb 3 év) elég gyengén muzsikál. Én is a Verbatim-ra esküszöm

 eljen
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Schmidi
Vendég
« Új hozzászólás #6555 Dátum: 2007.12.25 kedd, 12:58:49 »


6000-es, újabb (tekerőgombos) fejegység a Balance/Fade gomb lenyomására csak Balance-ot enged állítani, Fade lehetőséget nem ad. Lehet annyira intelligens hogy tudja magáról hogy nincs hátsó hangszórópár rákötve, ezért nem engedi? Szükségem épp ezért nincs is rá, csak feltűnt és nem értem...
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #6556 Dátum: 2007.12.25 kedd, 15:30:01 »

6000-es, újabb (tekerőgombos) fejegység a Balance/Fade gomb lenyomására csak Balance-ot enged állítani, Fade lehetőséget nem ad. Lehet annyira intelligens hogy tudja magáról hogy nincs hátsó hangszórópár rákötve, ezért nem engedi? Szükségem épp ezért nincs is rá, csak feltűnt és nem értem...

ha a balacet már állítottad, akkor előlről kell kezdeni a menübe lépést is. asszem második gombnyomásra jön a fade de csak ha közbe nem állítassz.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #6557 Dátum: 2007.12.25 kedd, 19:37:05 »

Üdv!

Nem igazán jutok dülőre, hogy Mondiba a gyári helyett ugyan úgy 6x9" ,de jobb minősségü hangszórót
(pl.: http://www.vatera.hu/3_utas_triaxalis_autohangszoro_par_2x100w_47803262.html ) tegyek vagy inkább valami normál komponens szettet??
Mondjuk egy ilyet: http://www.vatera.hu/pioneer_ts_a_172_c_komponens_szett_47178126.html  ??
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #6558 Dátum: 2007.12.25 kedd, 22:35:44 »

Üdv!

Nem igazán jutok dülőre, hogy Mondiba a gyári helyett ugyan úgy 6x9" ,de jobb minősségü hangszórót
(pl.: http://www.vatera.hu/3_utas_triaxalis_autohangszoro_par_2x100w_47803262.html ) tegyek vagy inkább valami normál komponens szettet??
Mondjuk egy ilyet: http://www.vatera.hu/pioneer_ts_a_172_c_komponens_szett_47178126.html  ??

Mennyi pénz ez a 17 centis? Van direkt gyári méretről 17cm-re való foglalat-átalakító, de pl, ha van léd a pio is csinál direkt bele valót. Nekem is olyan van. 20 ropi per pár 6x8 colos, tökéletes bele. Mondeo, Focus, Mazda Jaguár
Ezek jól szólnak
Naplózva
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #6559 Dátum: 2007.12.26 szerda, 19:30:32 »



Mennyi pénz ez a 17 centis? Van direkt gyári méretről 17cm-re való foglalat-átalakító, de pl, ha van léd a pio is csinál direkt bele valót. Nekem is olyan van. 20 ropi per pár 6x8 colos, tökéletes bele. Mondeo, Focus, Mazda Jaguár
Ezek jól szólnak


Azt nem tudom mennyi pénz, de a lényeg, hogy milyen a jobb választás?? Gyári ovál forma mondjuk 3 vagy 4 utasban vagy a sima kerek komponens szettel??
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #6560 Dátum: 2007.12.26 szerda, 19:33:42 »



Azt nem tudom mennyi pénz, de a lényeg, hogy milyen a jobb választás?? Gyári ovál forma mondjuk 3 vagy 4 utasban vagy a sima kerek komponens szettel??

[/quote]

Közben utánanéztem: az általad említett hangszóró 23/pár 2 utas + passzív váltó, nem tudom hogy szól, az ovál pio 20/pár 3 utas és tudom hogy jól szól. ehez az is hozzájárul, hogy az ajtó akkusztikája nagyon jó a mondeonak
Naplózva
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #6561 Dátum: 2007.12.26 szerda, 19:43:17 »

Közben utánanéztem: az általad említett hangszóró 23/pár 2 utas + passzív váltó, nem tudom hogy szól, az ovál pio 20/pár 3 utas és tudom hogy jól szól. ehez az is hozzájárul, hogy az ajtó akkusztikája nagyon jó a mondeonak

Nekem inkább az ovál tetszene, az bemenne a gyári helyére. A prolyekt lényege az lenne, hogy szebben szóljon mint a gyári. Nem akarok bömbölő zenét csak szépet és jót. A fej egy 7000 rds.
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #6562 Dátum: 2007.12.26 szerda, 19:53:06 »

Válasz

Az sztem jó választás. Én Pio fejegységgel használom, nagyon szépen szól. Ég és föld a gyárihoz képest
Naplózva
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #6563 Dátum: 2007.12.26 szerda, 20:02:07 »

Az sztem jó választás. Én Pio fejegységgel használom, nagyon szépen szól. Ég és föld a gyárihoz képest

Régebben én is Pio-t használtam, de mostanában a gyári fejeket szeretem. Mostmár csak az a kérdés, hogy a hátsó ajtóba is érdemes uyan olyan hangszórókat tenni vagy oda másabb kell. Az öszhang kedvéért én oda is azt tennék, de oda szerintem nem muszáj 3 utas.
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #6564 Dátum: 2007.12.26 szerda, 20:07:01 »



Régebben én is Pio-t használtam, de mostanában a gyári fejeket szeretem. Mostmár csak az a kérdés, hogy a hátsó ajtóba is érdemes uyan olyan hangszórókat tenni vagy oda másabb kell. Az öszhang kedvéért én oda is azt tennék, de oda szerintem nem muszáj 3 utas.
[/quote]

Nekem az van hátul is. Kisebbnek látszik kívülről, de a beépítési hely ogyanolyan. Csak kérni kell a boltban csatlakozó sarukat  is, mert a gyárinak saját műanyag csatija van. Viszont elég vastag kábel van hozzá, azt érdemes megtartani
Naplózva
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #6565 Dátum: 2007.12.26 szerda, 20:18:25 »

Nekem az van hátul is. Kisebbnek látszik kívülről, de a beépítési hely ogyanolyan. Csak kérni kell a boltban csatlakozó sarukat  is, mert a gyárinak saját műanyag csatija van. Viszont elég vastag kábel van hozzá, azt érdemes megtartani

Az jó, akkor ezek szerint nem csak én gondolkodtam igy. Erőlködőt én nem akarok. A fej eleget nyom. Igen a csati az igen furi. Tapasztaltam én is. Elég bajos leszedni a hangszóróról. Smiley  Csatim az van nekem is polcon, azt megoldom. Wink
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #6566 Dátum: 2007.12.26 szerda, 20:21:38 »

Nekem az van hátul is. Kisebbnek látszik kívülről, de a beépítési hely ogyanolyan. Csak kérni kell a boltban csatlakozó sarukat  is, mert a gyárinak saját műanyag csatija van. Viszont elég vastag kábel van hozzá, azt érdemes megtartani

Az jó, akkor ezek szerint nem csak én gondolkodtam igy. Erőlködőt én nem akarok. A fej eleget nyom. Igen a csati az igen furi. Tapasztaltam én is. Elég bajos leszedni a hangszóróról. Smiley  Csatim az van nekem is polcon, azt megoldom. Wink

nekem is 4x50 a fej, és a hangszórók is 50 Wattosak
Naplózva
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #6567 Dátum: 2007.12.26 szerda, 20:29:49 »

nekem is 4x50 a fej, és a hangszórók is 50 Wattosak

A fej nekem is 4x52 a hangszóró még a gyári 20 Watt, de pont azért akarom cserélni. Meghát a magas hangok igen hiányoznak a gyáriból! A Pio csak jobb lesz azzal a 3 utas okosságal! Wink
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #6568 Dátum: 2007.12.26 szerda, 20:33:08 »

ha valakit érdekel van eladó gyárim is 3 db + 1 szemét
Naplózva
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #6569 Dátum: 2007.12.26 szerda, 20:38:34 »

ha valakit érdekel van eladó gyárim is 3 db + 1 szemét

Az nekem is lesz ha benne lesz az új! Wink
Naplózva
Schmidi
Vendég
« Új hozzászólás #6570 Dátum: 2007.12.26 szerda, 21:18:56 »

ha a balacet már állítottad, akkor előlről kell kezdeni a menübe lépést is. asszem második gombnyomásra jön a fade de csak ha közbe nem állítassz.

Így próbáltam, nem csinálja.
Naplózva
mmendejó
Vendég
« Új hozzászólás #6571 Dátum: 2007.12.30 vasárnap, 13:41:28 »

Sziasztok!1 dines gyári kazettás és 1 dines gyári cd-s fejegységet keresek 96'-os 1,8td mondeomba!Haveromnak gyárilag benne van,nagyon tetszik de sehol nem találok!
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6572 Dátum: 2007.12.30 vasárnap, 19:38:46 »

Sziasztok!1 dines gyári kazettás és 1 dines gyári cd-s fejegységet keresek 96'-os 1,8td mondeomba!Haveromnak gyárilag benne van,nagyon tetszik de sehol nem találok!

Nehéz ügy, lesz ott egy erősítő is a kesztyűtartó mögött
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6573 Dátum: 2007.12.30 vasárnap, 21:51:33 »

Sziasztok!1 dines gyári kazettás és 1 dines gyári cd-s fejegységet keresek 96'-os 1,8td mondeomba!Haveromnak gyárilag benne van,nagyon tetszik de sehol nem találok!

Keresd Burczyt a Szegedi topicban! Neki van 1...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
bigalexander
Vendég
« Új hozzászólás #6574 Dátum: 2007.12.31 hétfő, 14:20:12 »

a régi híres TDK az utóbbi időben (kb 3 év) elég gyengén muzsikál. Én is a Verbatim-ra esküszöm

 eljen
SZVSZ:
Sajnos azt kell mondani ,hogy ,,mindenki" gyártat mindenkivel és rászitázza a saját nevét.
És + az adott lemezhez milyen lézerkalibráciot ,energiát irt a programozo az iro firmware be.
Érdemes kiprobálni és tesztelni ,hogy az iroddal és adott lemezeddel melyik a legjobb ami nem akad nem ugrál
kicsi zötykölödésnél persze ez is egy következö lemezszériánál változhat.
Szerintem is az egyik legstabilabb minöség a verbatim (Mitsubishi Chemical Corporation) és a Taiyo Yuden lemezek + még néhány de azokat nem probáltam.
Titkos favoritom a teccsos szines maxell ek ez mind japán Yuden lemez .
Vitába nem szállok senkivel mert ez is olyan diesel vs benzin windows vs linux szerü.Kinek ez kinek az.
« Utoljára szerkesztve: 2007.12.31 hétfő, 14:22:01 írta bigalexander » Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6575 Dátum: 2007.12.31 hétfő, 14:50:15 »

SZVSZ:
Sajnos azt kell mondani ,hogy ,,mindenki" gyártat mindenkivel és rászitázza a saját nevét.
És + az adott lemezhez milyen lézerkalibráciot ,energiát irt a programozo az iro firmware be.
Érdemes kiprobálni és tesztelni ,hogy az iroddal és adott lemezeddel melyik a legjobb ami nem akad nem ugrál
kicsi zötykölödésnél persze ez is egy következö lemezszériánál változhat.
Szerintem is az egyik legstabilabb minöség a verbatim (Mitsubishi Chemical Corporation) és a Taiyo Yuden lemezek + még néhány de azokat nem probáltam.
Titkos favoritom a teccsos szines maxell ek ez mind japán Yuden lemez .
Vitába nem szállok senkivel mert ez is olyan diesel vs benzin windows vs linux szerü.Kinek ez kinek az.

Hát amit leírtál, az teljesen OK. Mindenki szitáz... meg hogy melyik a legjobb az íródhoz. És állítólag tényleg a Taiyo Yuden lemezek a legjobbak.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #6576 Dátum: 2007.12.31 hétfő, 16:42:35 »

Titkos favoritom a teccsos szines maxell ek ez mind japán Yuden lemez .
Vitába nem szállok senkivel mert ez is olyan diesel vs benzin windows vs linux szerü.Kinek ez kinek az.

színes maxel eljen se CD_be se DVD-be nem csalódtam még a sok idijótaszínű kacat közül. írható, és mindenféle nyűgös vacak olvasó vissza is olvassa  eljen
most Verbatimom van éppen itthon, mee ez volt óccsós (80Ft/db), de ha hirtelen lemez kell akkor csakis szivárványos maxellt veszek Smiley
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
mmendejó
Vendég
« Új hozzászólás #6577 Dátum: 2008.01.01 kedd, 13:41:08 »

Köszi Joe és Fusim! wave
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.01 kedd, 17:30:03 írta Joe » Naplózva
speeedy
Vendég
« Új hozzászólás #6578 Dátum: 2008.01.02 szerda, 13:23:57 »

Sziasztok!

Segítségeteket kérném:

Mondeo MK-II 4 ajtós kivitel. A hátsó ajtókat ha kinyitom, olyan köldök magasságban a C oszlopon van egy tenyérnyi nagyságú műanyag (olyan lekerekített háromszög forma).
Nem tudom ennek mi a szerepe de most elég komoly autohifi alakul az autóban és már most is valami iszonyat módon berezonál Sad
Ki lehet ezt onnan valahogy venni? Lenne valami következménye?!

Előre is köszi,

Speeedy
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6579 Dátum: 2008.01.02 szerda, 13:25:48 »

Sziasztok!

Segítségeteket kérném:

Mondeo MK-II 4 ajtós kivitel. A hátsó ajtókat ha kinyitom, olyan köldök magasságban a C oszlopon van egy tenyérnyi nagyságú műanyag (olyan lekerekített háromszög forma).
Nem tudom ennek mi a szerepe de most elég komoly autohifi alakul az autóban és már most is valami iszonyat módon berezonál Sad
Ki lehet ezt onnan valahogy venni? Lenne valami következménye?!

Előre is köszi,

Speeedy


Ott megy ki a levegő, ez a szellőzőrendszer része. Sziloplasztozd be...

És vedd komolyan, amit a piros szöveg ír: egy témát csak egy topicban. Mindegyikat olvassuk, nem kell több helyre bemásolni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
speeedy
Vendég
« Új hozzászólás #6580 Dátum: 2008.01.02 szerda, 13:45:17 »

Szia!

Ha ez a szellőzőrendszer része, nem probléma ha "betömi" az ember?!

Sziasztok!

Segítségeteket kérném:

Mondeo MK-II 4 ajtós kivitel. A hátsó ajtókat ha kinyitom, olyan köldök magasságban a C oszlopon van egy tenyérnyi nagyságú műanyag (olyan lekerekített háromszög forma).
Nem tudom ennek mi a szerepe de most elég komoly autohifi alakul az autóban és már most is valami iszonyat módon berezonál Sad
Ki lehet ezt onnan valahogy venni? Lenne valami következménye?!

Előre is köszi,

Speeedy


Ott megy ki a levegő, ez a szellőzőrendszer része. Sziloplasztozd be...

És vedd komolyan, amit a piros szöveg ír: egy témát csak egy topicban. Mindegyikat olvassuk, nem kell több helyre bemásolni.
Naplózva
Vitya
Vendég
« Új hozzászólás #6581 Dátum: 2008.01.02 szerda, 14:01:03 »

Sziasztok!

Hamarosan egy 2003/12 havi Mondeo tulajdonosa leszek. Olvasom a fórumokat és tetszik az oldal. Kérdésem az lenne hogy Sony 6cd-s hifi van benne, ami ugye nem tud MP3at, de ezt ki lehetne küszöbölni azzal ha esetleg található lenne rajta a kábelek között egy Line-in kábelvég. Létezik ilyen? Mit tudtok róla?

Üdvözlettel : Vitya
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #6582 Dátum: 2008.01.02 szerda, 14:36:53 »

Sziasztok! Hamarosan egy 2003/12 havi Mondeo tulajdonosa leszek. Olvasom a fórumokat és tetszik az oldal. Kérdésem az lenne hogy Sony 6cd-s hifi van benne, ami ugye nem tud MP3at, de ezt ki lehetne küszöbölni azzal ha esetleg található lenne rajta a kábelek között egy Line-in kábelvég. Létezik ilyen? Mit tudtok róla? Üdvözlettel : Vitya

üdv a klubban! elvileg lehet szerencséd: a kesztyűtartóban olyakor van egy line in bemenet. kukkants be oda!  wave
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6583 Dátum: 2008.01.02 szerda, 14:40:08 »

Ha ez a szellőzőrendszer része, nem probléma ha "betömi" az ember?!

Nem kell betömni, hanem csak a remegést megszüntetni, azaz a műanyag alá rakni, ahol remeg.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vitya
Vendég
« Új hozzászólás #6584 Dátum: 2008.01.02 szerda, 14:49:50 »

Sziasztok! Hamarosan egy 2003/12 havi Mondeo tulajdonosa leszek. Olvasom a fórumokat és tetszik az oldal. Kérdésem az lenne hogy Sony 6cd-s hifi van benne, ami ugye nem tud MP3at, de ezt ki lehetne küszöbölni azzal ha esetleg található lenne rajta a kábelek között egy Line-in kábelvég. Létezik ilyen? Mit tudtok róla? Üdvözlettel : Vitya

üdv a klubban! elvileg lehet szerencséd: a kesztyűtartóban olyakor van egy line in bemenet. kukkants be oda!  wave


Köszi szépen a segítséget,... ma megnézem, mert ha ott van akkor elvileg egy sima mp3 lejátszót is rá lehet kötni.

 worship
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6585 Dátum: 2008.01.02 szerda, 14:56:43 »

Köszi szépen a segítséget,... ma megnézem, mert ha ott van akkor elvileg egy sima mp3 lejátszót is rá lehet kötni.
 worship
Nem elvileg, hanem biztos, hogy ott van, és biztos, hogy rá lehet kötni. Olyan kábel kell, amelyiknek mindkét végén 3,5-ös jack van.
Esetleg még engedélyezni kell a menüben az AUX ON dolgot. Ennyi.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
kzsolti
Vendég
« Új hozzászólás #6586 Dátum: 2008.01.05 szombat, 11:41:52 »

Sziasztok!

Légy szíves segítsetek, nem tudom hová tettem a mondómban lévó cd-s rádiónak a kódkártyáját. Most viszont kellene a kód.
Rádió típusa:FD 6006E
Kódja: M008868
Sorozatszáma: 1S7F-18C815-AD
Előre is köszi!
Naplózva
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #6587 Dátum: 2008.01.05 szombat, 12:04:53 »

Sziasztok!

Légy szíves segítsetek, nem tudom hová tettem a mondómban lévó cd-s rádiónak a kódkártyáját. Most viszont kellene a kód.
Rádió típusa:FD 6006E
Kódja: M008868
Sorozatszáma: 1S7F-18C815-AD
Előre is köszi!

Alvázszámmal  Típusszámmal írj levelet Scratchnek.
Joe után szabadon  hehe
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.05 szombat, 14:28:34 írta ms02 » Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6588 Dátum: 2008.01.05 szombat, 14:16:30 »

Sziasztok!

Légy szíves segítsetek, nem tudom hová tettem a mondómban lévó cd-s rádiónak a kódkártyáját. Most viszont kellene a kód.
Rádió típusa:FD 6006E
Kódja: M008868
Sorozatszáma: 1S7F-18C815-AD
Előre is köszi!
Ne alvázszámmal, hanem a fejegységen lévő típusszámmal!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Godot
Vendég
« Új hozzászólás #6589 Dátum: 2008.01.05 szombat, 15:50:42 »

sziasztok! lehet, volt már... de sony 6cd-hez kérek segítséget:
mp3-at tud lejátszani, azt mondja legalábbis a könyve.
iso 9660-as szabvány juliet verziójú legyen a file.  falbav
megnéztem, ez 8.3 formátum, és csak nagybetűs.
átírtam a zenéket. így sem hajlandó lejátszani.... mi lehet még?
(lejátszik mp3-at, mert volt olyan cd-m, amiből 6-7 számot látott  a 30-ból és játszott is.)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6590 Dátum: 2008.01.05 szombat, 16:11:01 »

sziasztok! lehet, volt már... de sony 6cd-hez kérek segítséget:
mp3-at tud lejátszani, azt mondja legalábbis a könyve.
iso 9660-as szabvány juliet verziójú legyen a file.  falbav
megnéztem, ez 8.3 formátum, és csak nagybetűs.
átírtam a zenéket. így sem hajlandó lejátszani.... mi lehet még?
(lejátszik mp3-at, mert volt olyan cd-m, amiből 6-7 számot látott  a 30-ból és játszott is.)


A Sony 6CD nem játszik MP3-at!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Godot
Vendég
« Új hozzászólás #6591 Dátum: 2008.01.05 szombat, 16:21:44 »

sziasztok! lehet, volt már... de sony 6cd-hez kérek segítséget:
mp3-at tud lejátszani, azt mondja legalábbis a könyve.
iso 9660-as szabvány juliet verziójú legyen a file.  falbav
megnéztem, ez 8.3 formátum, és csak nagybetűs.
átírtam a zenéket. így sem hajlandó lejátszani.... mi lehet még?
(lejátszik mp3-at, mert volt olyan cd-m, amiből 6-7 számot látott  a 30-ból és játszott is.)


A Sony 6CD nem játszik MP3-at!

könyve azt írja tud, ill. volt amit lejátszott nálam is.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6592 Dátum: 2008.01.05 szombat, 16:39:06 »

könyve azt írja tud, ill. volt amit lejátszott nálam is.

Két féle Sony van.

- Beépített CD váltóval (6CD), csak audio CD lejátszással
- CD váltó nélkül, MP3, és audio CD lejátszással

Nem lehet, hogy Te egy hibrid lemezzel próbálkoztál, amin volt audio track, és MP3 is? Ez megmagyarázná, hogy egyes számokat lejátszott, és a többit nem.
De a kérdés egyszerűbben is kideríthető, ha az előlapon rajta van az MP3 logo akkor MP3 képes. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Godot
Vendég
« Új hozzászólás #6593 Dátum: 2008.01.05 szombat, 17:06:36 »

Két féle Sony van.

- Beépített CD váltóval (6CD), csak audio CD lejátszással
- CD váltó nélkül, MP3, és audio CD lejátszással

Nem lehet, hogy Te egy hibrid lemezzel próbálkoztál, amin volt audio track, és MP3 is? Ez megmagyarázná, hogy egyes számokat lejátszott, és a többit nem.
De a kérdés egyszerűbben is kideríthető, ha az előlapon rajta van az MP3 logo akkor MP3 képes. Smiley

Smiley most nem megyek a kocsihoz, de nem hibrid lemez volt, metallica albumok voltak rajta és az első mappát simán véginyomta.
nem számít - ha nem megy - és ez már idegesít, kiszedem, és az sem édekel, ha nagy lesz a lyuk, majd valami bőr-párnával körbebélelem az új, használható cuccot...  Roll Eyes
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.05 szombat, 18:54:59 írta Angel » Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6594 Dátum: 2008.01.05 szombat, 18:17:25 »

könyve azt írja tud, ill. volt amit lejátszott nálam is.
Ez egy intelligens lejátszó, tanítható.
Miután lejátszott pár Mp3-at, rájött, hogy ő ezt nem tudja, ezek után többet nem játszik le lama
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
zsapeti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974



E-mail
« Új hozzászólás #6595 Dátum: 2008.01.09 szerda, 12:57:24 »

Sziasztok,

 help help help help

Ha egy 5000-es rádióval felszerelt trend felszereltségű autóba be szeretnék tenni egy CD tárat az mennyire nagy meló?
Ki lehet építve a vezetékelés (megnéztem az aülés alatt, és van egy böszme nagy csati, de pont ott középen, ahol a donor autóban maga a tár foglal helyet)?
Ha jó a kábelezés, és rá is tudom dugni, akkor kell tanítani a kocsit vagy simán felismeri és szól a zene?
(A donor autó Hollandiából van behozva, nagynavi volt benne - egyáltalán kompatibilis-e a magnómmal Huh? Huh? Huh?)

Előre is  worship worship worship
Naplózva

MKIII. 2.0 TDCi Trend kombi /2002.12./ --> ex/Citroen Evasion 1.9 TD --> ex/Galaxy 2.0 TDCi 2006-->ex/Renault Grand Espace 2.0T
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6596 Dátum: 2008.01.09 szerda, 13:24:59 »

Sziasztok,

 help help help help

Ha egy 5000-es rádióval felszerelt trend felszereltségű autóba be szeretnék tenni egy CD tárat az mennyire nagy meló?
Ki lehet építve a vezetékelés (megnéztem az aülés alatt, és van egy böszme nagy csati, de pont ott középen, ahol a donor autóban maga a tár foglal helyet)?
Ha jó a kábelezés, és rá is tudom dugni, akkor kell tanítani a kocsit vagy simán felismeri és szól a zene?
(A donor autó Hollandiából van behozva, nagynavi volt benne - egyáltalán kompatibilis-e a magnómmal Huh? Huh? Huh?)

Előre is  worship worship worship

A nagynavis cdtár már canbus interfaces, lehet nem fog menni a sima 5000es radióval
Naplózva
zsapeti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974



E-mail
« Új hozzászólás #6597 Dátum: 2008.01.09 szerda, 13:29:39 »

A nagynavis cdtár már canbus interfaces, lehet nem fog menni a sima 5000es radióval

Akkor lehet hogy nem nagynavishanem más gyári navis fejegység volt benne.
A két autó gyártási idejében 2 hónap difi van. Ettől még lehet kanbusz?
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.09 szerda, 20:19:39 írta zsapeti » Naplózva

MKIII. 2.0 TDCi Trend kombi /2002.12./ --> ex/Citroen Evasion 1.9 TD --> ex/Galaxy 2.0 TDCi 2006-->ex/Renault Grand Espace 2.0T
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6598 Dátum: 2008.01.09 szerda, 22:47:53 »

Akkor lehet hogy nem nagynavishanem más gyári navis fejegység volt benne.
A két autó gyártási idejében 2 hónap difi van. Ettől még lehet kanbusz?

Ha ugyan az a csatija, mint a Te 5000-ed hátuljában, akkor még nem az...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zsapeti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974



E-mail
« Új hozzászólás #6599 Dátum: 2008.01.10 csütörtök, 07:29:21 »

Ha ugyan az a csatija, mint a Te 5000-ed hátuljában, akkor még nem az...
Hát épp ez az....
Sajnos már az a fejegység nincs benne, -a kereskedő eladáskor kivette, mert nem lehetett életre kelteni.
Most egy utólagos Blau van benne....

Na mindegy, 5000-ért megér egy próbát, ha meg nem bedobom a közösbe!

 integet2
Naplózva

MKIII. 2.0 TDCi Trend kombi /2002.12./ --> ex/Citroen Evasion 1.9 TD --> ex/Galaxy 2.0 TDCi 2006-->ex/Renault Grand Espace 2.0T
Oldalak: 1 ... 125 126 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 138 139 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.071 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.