Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:25:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 127 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 141 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593454 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #6650 Dátum: 2008.01.25 péntek, 08:19:32 »

Akkor minden autónak ilyen lenne, és autólopás, mint olyan max történelem. LENNE...
Sajnos mindent ki lehet nyitni. Úgyhogy pur-habot a vízlehúzó és az ablak közé, ne lehessen benyúni  vigyor3 vigyor3 vigyor3

Jaja, az ajtókat meg körbehegeszteni. Éljen a totális biztonság! nyes nyes nyes
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6651 Dátum: 2008.01.25 péntek, 08:31:38 »

Én raktam fel egy linket egy progiról, hogy lehet kiütni a rádió kódot, ha ELFELEJTETTED. Tudtommal ilyen progi nem illegális, és még freeware is. Na mindegy. Akinek kell link, priviben Wink
(UI: és múltkor tényleg láttam dokumentációt arról, hogy kell hajlítani az eszközt, hogy ablaküveg mögé bújtatva nyissa az MKI-MKII-t. De ezt nem kapjátok meg Tongue  )

Szedted már szét azt a részt? A záron meg a rudazaton van egy burkolat, ha lebontod a kárpitot akkor sem férsz hozzá a nyitómechanizmushoz csak ha félig kibontod. Szóval drótok ellen szerintem elég jól védett a rendszer.
Naplózva
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #6652 Dátum: 2008.01.25 péntek, 08:37:16 »

Tudtommal ilyen progi nem illegális, és még freeware is.
A gond csak az, ha könnyen hozzáférhetőek a kódok, többet fognak ellopni belőle...
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6653 Dátum: 2008.01.25 péntek, 09:00:37 »

A gond csak az, ha könnyen hozzáférhetőek a kódok, többet fognak ellopni belőle...
Tudom, bár hozzáteszem, hogy a program ingyenesen tölthető, és yahoo-ból is kikereshető percek alatt. Sajnos, vagy nem sajnos, az internet ilyen. De legközelebb bomba-receptet kaptok Tongue  nyes
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #6654 Dátum: 2008.01.25 péntek, 09:49:02 »

De legközelebb bomba-receptet kaptok Tongue  nyes
Sirály! Jöhet!
Naplózva
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #6655 Dátum: 2008.01.25 péntek, 10:32:07 »

legközelebb bomba-receptet kaptok Tongue  nyes
A csokibomba receptjét elküldhetnéd. ravasz1
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6656 Dátum: 2008.01.25 péntek, 13:12:32 »

Én raktam fel egy linket egy progiról, hogy lehet kiütni a rádió kódot, ha ELFELEJTETTED. Tudtommal ilyen progi nem illegális, és még freeware is. Na mindegy. Akinek kell link, priviben Wink
(UI: és múltkor tényleg láttam dokumentációt arról, hogy kell hajlítani az eszközt, hogy ablaküveg mögé bújtatva nyissa az MKI-MKII-t. De ezt nem kapjátok meg Tongue  )

Tudod, arról van szó, ha valaki olyan beleolvas a fórumra, rájön, hogy ez nem is rossz ötlet, elkezdi felnyomni a Ford-okat, ez alapján ad hozzá kódot, és használként dobja piacra a cuccot. Még mindig sokan vágynak olcsón, a kazettás helyett CD-re...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6657 Dátum: 2008.01.25 péntek, 13:20:34 »

Tudtommal ilyen progi nem illegális, és még freeware is.

Persze, a program fríver. Ez ok. A nokiához is van olyan prg, amivel ki lehet ütni a szolg. tiltást.
A progi nem illegállis, csak a használata, azaz, ő legenerálhatja a kódot, viszont te nem írhatod be a telefonba.
Ahogy a mindenféle sztésönök buherálása is tilos.
Na mind1, már lerágták előttem, de tényleg ne linkeljünk ilyesmit.
Ha meg valaki enélkül is megtalálja, az már legyen az ő baja.
Értem én, hogy te jót akarsz, de akik ellenezték, azoknak igazuk van.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
bpetyka
Vendég
« Új hozzászólás #6658 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 16:22:33 »

Sziasztok!

Múlt héten érkezett meg az új Mondeo, júniusban (!) rendeltem... És hát sikerült simán kihagyniuk belőle a Bluetooth-os rádiót, egyszerű, egy lemezes, MP3-as Sony van a kocsiban.
Van valakinek valami tippje arra, hogy mi módon lehetne megoldani a BT-os, rádiós kihangosítást ezzel az egységgel? Tökre meg akarom spórolni a gyári cuccra cserét, hátha megy másként is. Talán egy BT adapter, hekkelés, varázsigék, vagy tudomisén Smiley
Előre is köszi!
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #6659 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 18:08:40 »

És hát sikerült simán kihagyniuk belőle a Bluetooth-os rádiót, egyszerű, egy lemezes, MP3-as Sony van a kocsiban.
Van valakinek valami tippje arra, hogy mi módon lehetne megoldani a BT-os, rádiós kihangosítást ezzel az egységgel? Tökre meg akarom spórolni a gyári cuccra cserét, hátha megy másként is. Talán egy BT adapter, hekkelés, varázsigék, vagy tudomisén Smiley
Előre is köszi!
A Fordnál raknak bele utólag is BT adaptert. Én a helyedben hiánypótlásban kérnék egyet, ha meg volt rendelve!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #6660 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 18:15:52 »

Sziasztok!

Múlt héten érkezett meg az új Mondeo, júniusban (!) rendeltem... És hát sikerült simán kihagyniuk belőle a Bluetooth-os rádiót, egyszerű, egy lemezes, MP3-as Sony van a kocsiban.
Van valakinek valami tippje arra, hogy mi módon lehetne megoldani a BT-os, rádiós kihangosítást ezzel az egységgel? Tökre meg akarom spórolni a gyári cuccra cserét, hátha megy másként is. Talán egy BT adapter, hekkelés, varázsigék, vagy tudomisén Smiley
Előre is köszi!
Nekem Bluetooth "C" van benne szintén ugyanezzel a Sony-val. A kihahangisításhoz sajna kell egy kártya. Az egyik clubtagnak megtetszett "C" hangvezérléses opciom. Bementünk a Fordékhoz és lazán közölték hogy valami 126eFt lenne neki. Sajna ide hardver is kell. Lehet hogy jobban jársz ha veszel huszonx ezer forintért egy nokia kihangosítót. fejvakaras
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #6661 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 18:18:41 »

Nekem Bluetooth "C" van benne szintén ugyanezzel a Sony-val. A kihahangisításhoz sajna kell egy kártya. Az egyik clubtagnak megtetszett "C" hangvezérléses opciom. Bementünk a Fordékhoz és lazán közölték hogy valami 126eFt lenne neki. Sajna ide hardver is kell. Lehet hogy jobban jársz ha veszel huszonx ezer forintért egy nokia kihangosítót. fejvakaras
Úgy emlékszem, nekem hatvanért raktak volna bele! Viszont, ha megrendelte, szerintem kérje! Sőt! Követelje! falbav gun eplus2
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #6662 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 20:42:33 »

Sziasztok!

Múlt héten érkezett meg az új Mondeo, júniusban (!) rendeltem... És hát sikerült simán kihagyniuk belőle a Bluetooth-os rádiót, egyszerű, egy lemezes, MP3-as Sony van a kocsiban.
Van valakinek valami tippje arra, hogy mi módon lehetne megoldani a BT-os, rádiós kihangosítást ezzel az egységgel? Tökre meg akarom spórolni a gyári cuccra cserét, hátha megy másként is. Talán egy BT adapter, hekkelés, varázsigék, vagy tudomisén Smiley
Előre is köszi!

Örülj neki hogy nem olyan a rádiód, az egy ügyfelemnek ilyen van. Az autóval rendelte és állandóan s**r. A Fordba gözük nincsen, hogy mitől nem jó. 1 hetes volt az autó mikor 1re garba cserélték.

Ha jót szeretnél maradj a nokia ck7w és nem fogsz benne csalódni:)
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #6663 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 21:20:41 »

Örülj neki hogy nem olyan a rádiód, az egy ügyfelemnek ilyen van. Az autóval rendelte és állandóan s**r. A Fordba gözük nincsen, hogy mitől nem jó. 1 hetes volt az autó mikor 1re garba cserélték.

Ha jót szeretnél maradj a nokia ck7w és nem fogsz benne csalódni:)
Azért tartok tőle hogy a gyári "C"-s kihangosító üti CK7W-t az olyan apró opciók miatt mint látod a rádió kijelzőjén hívó számot, van hozzá hangvezérlés ami szerintem egyedül a telfonnnál használható, de ott hihetetlenül kényelmes. Nem nyomkodsz nem pislogsz lefele, nem vonja el a figyelmed a vezetéstől.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6664 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 21:23:16 »

Azért tartok tőle hogy a gyári "C"-s kihangosító üti CK7W-t az olyan apró opciók miatt mint látod a rádió kijelzőjén hívó számot, van hozzá hangvezérlés ami szerintem egyedül a telfonnnál használható, de ott hihetetlenül kényelmes. Nem nyomkodsz nem pislogsz lefele, nem vonja el a figyelmed a vezetéstől.

Nyilván hogy jó a C. De hanghívást a sima telefonnal is tudsz, mondjuk a ck7w-vel. A tiédben van antenna?
Mert ahogy nézem, a 4-es mondeóban van. Írod, hogy kell kártya a C-be. De minek az neki? Annak másik száma van?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
bpetyka
Vendég
« Új hozzászólás #6665 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 21:31:42 »

Hi!
Megnéztem a papírokat, és nem is volt rajta a BT-os rádió.. Külön mondtam pedig, h olyat szeretnék, a rendelést felvevő értette is, de ezek szerint mégsem sikeredett rögzítenie... Vagy azt hitte, alapból benne van a csomagban. Ugyanis június végén rendeltem, amikor pl. még azt is csak én tudtam az egész szalonban, h Titanium szinten a hátsó sornak is van külön szellőzője. Nem tudom, minden esetre nagyon vártam a dologra, és mégsincs.

Végtére is, akkor most nem igazán van más választásom, mint gyári kiegészítőkkel próbákozni? Az opciós listán látható 'vezeték nélküli telefon (BT?) előkészítés' az én emberem? Mert ha csak ez maradt hátra, akkor érzésem szerint le fogok mondani róla  Cool
Nincs vajon egy a rádióra köthető vmilyen hardware? A rádió tutira ugyanaz, a kábelezés is biztosan...

Üdv: B.P.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6666 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 22:27:13 »

Ha jót szeretnél maradj a nokia ck7w és nem fogsz benne csalódni:)

Nekem ilyen van, 3 telefonnal van pároztatva, de nem mindig sikerül neki automatikusan kapcsolódni.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6667 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 23:00:05 »

Nekem ilyen van, 3 telefonnal van pároztatva, de nem mindig sikerül neki automatikusan kapcsolódni.

Nekem is, de nokia telefonnal. Betonbiztosan működik, amióta bennvan, mindig tökéletesen csatlakozik. Nincs visszhang, megszakadás, probléma. Csak szimplán működik. Nem frissítettem szoftvert.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #6668 Dátum: 2008.01.29 kedd, 04:33:51 »

Nyilván hogy jó a C. De hanghívást a sima telefonnal is tudsz, mondjuk a ck7w-vel. A tiédben van antenna?
Mert ahogy nézem, a 4-es mondeóban van. Írod, hogy kell kártya a C-be. De minek az neki? Annak másik száma van?
Ugye ez most beugratós kérédős volt hogy van-e benne antenna? Wink Nem SIM kártya kell neki te  nyes hanem a fedélzeti copmputerhez kell egy adapter a hangvezérlés miatt. Legalább is ezzel indokolták az árát a fordban.  Undecided
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6669 Dátum: 2008.01.29 kedd, 12:04:22 »

Nekem is, de nokia telefonnal. Betonbiztosan működik, amióta bennvan, mindig tökéletesen csatlakozik. Nincs visszhang, megszakadás, probléma. Csak szimplán működik. Nem frissítettem szoftvert.

Ez a Nokia hülye Blue szabványtól való elzárkózása, a saját eszközei még csak-csak működnek, de mással nem nagyon szeretnek kommunikálni. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6670 Dátum: 2008.01.29 kedd, 12:11:15 »

Ez a Nokia hülye Blue szabványtól való elzárkózása, a saját eszközei még csak-csak működnek, de mással nem nagyon szeretnek kommunikálni. Smiley

Ennyire nem értek hozzá. A ck7w elég elterjedt, az ismerősök használják off telefonnal is, és jól működik.
Próbálj a telefonodon egy sw frissítést, hátha segít.
Nekem eddig 1 blútút dolog vacakolt: a nokia füles, a legrégebbi, arany szinű. Na az horror volt. Állandóan lekapcsolt, meg minden, mindezt azért, mert kicsi volt az aksija, és hamar lemerült. Az ezüst szinű jobb volt, az 2x annyi ideig bírta (de olyat már nem vettem), a következő meg végképp.
De azokat én már nem próbáltam ki, jobban bejött a beépített. Előnyei:
Nem hagyom otthon. Nem veszítem el. Nem merül le, és nem kell tölteni. Nem röhögnek ki (mi nőtt a füledre).
Fixen be van lőve, mindig működik.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #6671 Dátum: 2008.01.29 kedd, 12:13:40 »

az ismerősök használják off telefonnal is, és jól működik.
Nekem a sharp-pal nem akar jól működni.  rinya
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6672 Dátum: 2008.01.29 kedd, 12:14:46 »

Nekem a sharp-pal nem akar jól működni.  rinya

Akkor bukott az elméletem. szomoru1 email pias
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6673 Dátum: 2008.01.29 kedd, 16:04:35 »

Ennyire nem értek hozzá. A ck7w elég elterjedt, az ismerősök használják off telefonnal is, és jól működik.
Próbálj a telefonodon egy sw frissítést, hátha segít.
Nekem eddig 1 blútút dolog vacakolt: a nokia füles, a legrégebbi, arany szinű. Na az horror volt. Állandóan lekapcsolt, meg minden, mindezt azért, mert kicsi volt az aksija, és hamar lemerült. Az ezüst szinű jobb volt, az 2x annyi ideig bírta (de olyat már nem vettem), a következő meg végképp.
De azokat én már nem próbáltam ki, jobban bejött a beépített. Előnyei:
Nem hagyom otthon. Nem veszítem el. Nem merül le, és nem kell tölteni. Nem röhögnek ki (mi nőtt a füledre).
Fixen be van lőve, mindig működik.

Pont ez az, 3 telefonnal használom, 3 különböző tipus, 3 különböző SW és mégse oké. De ha kézzel párosítom akkor nem akad le, csak automatán nem mindig találnak egymásra. A hangminősége viszont teljesen oké, a Sony kingosító roszabb volt.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
noorby87
Vendég
« Új hozzászólás #6674 Dátum: 2008.01.29 kedd, 22:53:31 »

Sziasztok! integet2

Van egy '98-as Mondeonk, és az lenne a kérdésem, hogy a gyári hangszóróhelyek hány centisek? Gondolom csak az egész ajtókárpit leszedése után válik láthatóvá a cucc, és azt nem bántanám, míg meg nincs az új hangszóró.
A fej, ami 6000 rds, az mennyit tud? 2-4 csatorna, hány watt?
Esetleg hídba kötni lehet ha 4 csatorna?
Ennyi év után kicsit elkopott a gyári hang... valami új kellene...

Talán SAL.

Még nem tudom.
 help help help
Segítsetek légyszi! worship
Naplózva
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #6675 Dátum: 2008.01.30 szerda, 07:16:19 »

Sziasztok! integet2

Van egy '98-as Mondeonk, és az lenne a kérdésem, hogy a gyári hangszóróhelyek hány centisek? Gondolom csak az egész ajtókárpit leszedése után válik láthatóvá a cucc, és azt nem bántanám, míg meg nincs az új hangszóró.
A fej, ami 6000 rds, az mennyit tud?
A hangszóró 6x9"
Valóban le kell szedni a kárpitot hozzá.
Ha nagy zenét akarsz az autóba, sztem cseréld ki a fejet is, nincs rajt RCA, uh nem a legjobb tuningalap.
Naplózva
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #6676 Dátum: 2008.01.30 szerda, 08:09:27 »

Akkor bukott az elméletem. szomoru1 email pias
Nem bukott, bluetooth 1.2 szabványt, vagy újabbat kell támogatni a telefonnak, és tuti jó  eljen
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6677 Dátum: 2008.01.30 szerda, 10:10:29 »

Sziasztok! integet2

Van egy '98-as Mondeonk, és az lenne a kérdésem, hogy a gyári hangszóróhelyek hány centisek? Gondolom csak az egész ajtókárpit leszedése után válik láthatóvá a cucc, és azt nem bántanám, míg meg nincs az új hangszóró.
A fej, ami 6000 rds, az mennyit tud? 2-4 csatorna, hány watt?
Esetleg hídba kötni lehet ha 4 csatorna?
Ennyi év után kicsit elkopott a gyári hang... valami új kellene...

Talán SAL.

Még nem tudom.
 help help help
Segítsetek légyszi! worship
Eszedbe ne jusson!Sal felejtő!Majd Annyiért Jbl-t adok.Nem lehet hídba kötni,elszál a végfok.
Fej+rca átalakíto+kis erősítő+4db jó hszóró,...../cca 35-40 pénz/szvsz.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6678 Dátum: 2008.01.30 szerda, 10:13:10 »

Eszedbe ne jusson!Sal felejtő!Majd Annyiért Jbl-t adok.Nem lehet hídba kötni,elszál a végfok.
Fej+rca átalakíto+kis erősítő+4db jó hszóró,...../cca 35-40 pénz/szvsz.
Nekem kis erősítőnek Magnat ultra 4000 van, azzal elégedett vagyok, hídba remekül megy. Azért azt a ca 35-40 pénzt megnézem...
Erősítő: 20-25 pénz
Hangszóró (1pár) 15-20 pénz
Fej: min 30 pénz (usb, cd, 4*50 mosfet)

Szóval inkább 75-100. NOT?
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6679 Dátum: 2008.01.30 szerda, 11:35:02 »

Nekem kis erősítőnek Magnat ultra 4000 van, azzal elégedett vagyok, hídba remekül megy. Azért azt a ca 35-40 pénzt megnézem...
Erősítő: 20-25 pénz
Hangszóró (1pár) 15-20 pénz
Fej: min 30 pénz (usb, cd, 4*50 mosfet)

Szóval inkább 75-100. NOT?
Nekem ha minden jól megy, jövő héten csinálják át...
Fej: 40
Erősítő: 40
Hangszórók: össz 45.
Láda: 25
+ kábelek.

Remélem szépen fog szólni.... eplus2
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6680 Dátum: 2008.01.30 szerda, 13:27:58 »

Nekem ha minden jól megy, jövő héten csinálják át...
Fej: 40
Erősítő: 40
Hangszórók: össz 45.
Láda: 25
+ kábelek.
Remélem szépen fog szólni.... eplus2
Én meg magamnak szerelek.
Aki hallotta az autómat tudja miről van szó.Lássatok egy kicsit a sorok közé,nem csúcs rendszert ajánlottam!
A gyári fejhez?De az én kocsimban tizenezres szett van,....azt jöhettek nekem....amivel akartok......az a baj
sokan nem igazán vágják ezt a témát,még én sem.Mindenesetre kédezzétek TAR-t hogy xar-e.......

Tehát ahogy én látom:használt jó erősítő 10pénz,két szett 20pénz,rca-jel alakító 3-5 pénz,diezt 10mm2-es kábel
szett 5pénz,1-2ezer rca kábel,.....lehet fikázni..........mert a beszerelés nincs benne,de aki ügyes,.......
....és ennek a rendszernek a leggyengébb eleme a gyári fej.......üdv.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
kamix
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 74


E-mail
« Új hozzászólás #6681 Dátum: 2008.01.31 csütörtök, 16:23:37 »

Sziasztok

Van egy 2002-es mondeom gyari 6006e 6cds hifivel, ami nemigen jatszik le semmit, ha megis elindul akkor akad, de nagyon.
Nos nem tudom mennyibe faj a javitasa, de inkabb szeretnek egy mp3as fejegyseget bele.
Ahogy tajekozodtam, olvastam hogy hozza bele beepito keret meg kabel atalakito.
A kormanytaviranyitot szeretnem megtartani, a cd tar nem fontos.
Ki is neztem egy fejegyseget, amin van egy olyan hogy: - kormany taviranyitorol vezerelheto (opcio)
Nos az lenne a kerdesem, hogy egy ilyen masinaval mukodni fog-e az eredeti taviranyito?

Valaszotokat elore is koszi, udv
Naplózva

2002, MK3, tdci, 130, 5 ajtó
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6682 Dátum: 2008.01.31 csütörtök, 20:15:32 »

Sziasztok

Van egy 2002-es mondeom gyari 6006e 6cds hifivel, ami nemigen jatszik le semmit, ha megis elindul akkor akad, de nagyon.
Nos nem tudom mennyibe faj a javitasa, de inkabb szeretnek egy mp3as fejegyseget bele.
Ahogy tajekozodtam, olvastam hogy hozza bele beepito keret meg kabel atalakito.
A kormanytaviranyitot szeretnem megtartani, a cd tar nem fontos.
Ki is neztem egy fejegyseget, amin van egy olyan hogy: - kormany taviranyitorol vezerelheto (opcio)
Nos az lenne a kerdesem, hogy egy ilyen masinaval mukodni fog-e az eredeti taviranyito?

Valaszotokat elore is koszi, udv
Szia!
Elöszöris lehet, de nem biztos hogy megéri.Ugyanis közel annyi egy adapter mint egy gyengébb mp3.
Pontos árat nem tudok írni,de cca:15-35 ezer.Mivel ezek csak "rendelhető tételek várni kell rá.
Alpine,Kenwood,Jvc,....ezehez biztos van.     Nézz át egy katalógot.
Javítás ügyben írj,kérdezz Jánosmestertől,....ö itt a "guru"......ebben a témában.(hogy megéri-e esetleg.)
Üdv.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6683 Dátum: 2008.01.31 csütörtök, 20:25:10 »

Én meg magamnak szerelek.
Aki hallotta az autómat tudja miről van szó.Lássatok egy kicsit a sorok közé,nem csúcs rendszert ajánlottam!
A gyári fejhez?De az én kocsimban tizenezres szett van,....azt jöhettek nekem....amivel akartok......az a baj
sokan nem igazán vágják ezt a témát,még én sem.Mindenesetre kédezzétek TAR-t hogy xar-e.......

Tehát ahogy én látom:használt jó erősítő 10pénz,két szett 20pénz,rca-jel alakító 3-5 pénz,diezt 10mm2-es kábel
szett 5pénz,1-2ezer rca kábel,.....lehet fikázni..........mert a beszerelés nincs benne,de aki ügyes,.......
....és ennek a rendszernek a leggyengébb eleme a gyári fej.......üdv.

Ne érts félre, eszem ágában sem volt fikázni, csakis tájékoztató jelleggel írtam azt, amit. Sajnos én nem vagyok ilyen ügyes, mondhati hogy műszaki érzékem = 0!  eplus2 De ezek után azért kíváncsivá tettél, meghallgatnám szívesen a szerkódat! Remélem hamarosan találkozunk.  integet2
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6684 Dátum: 2008.01.31 csütörtök, 20:43:03 »

Ne érts félre, eszem ágában sem volt fikázni, csakis tájékoztató jelleggel írtam azt, amit. Sajnos én nem vagyok ilyen ügyes, mondhati hogy műszaki érzékem = 0!  eplus2 De ezek után azért kíváncsivá tettél, meghallgatnám szívesen a szerkódat! Remélem hamarosan találkozunk.  integet2
Persze lehet,..neked több esélyed van ha jól látom azonos a városunk,... eplus2 eplus2
Cd-t hozz amin tudod mi a dögés!!

Ui:én sem vagyok ügyes,elöször szerencsére öreg kocsiba szereltem hifi :eplus2:t,..aztán mindig egy picit előrébb léptem, most már egy ötéves autóba is tudok kontárkodni. eplus2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
zsapeti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974



E-mail
« Új hozzászólás #6685 Dátum: 2008.02.01 péntek, 11:32:36 »

Úgy néz ki sikerül megoldani a gyári CD-tár kábel problémát.
Sikerült találni olyan anyacsatit, ami belemegy a fejegység hátuljába.
Így ha minden jól megy a hétvégén be is szerelném, viszont volna még két kérdésem:

Mikor a neten keresgéltem ilyen kábelt, akkor láttam, hogy bele van integrálva egy biztosíték. Lehet abból nagy baj, ha én ezt a biztit kihagyom?

A másik kérdés pedig az volna, hogy lehet a legkulturáltabb módon elvezetni a kábelt a tártól (anyósülés) a fejegységig?
(Gyárilag, ha jól láttam az ülés alatt eltűnik a kábel a szellőzőnyílások mellett.)
Naplózva

MKIII. 2.0 TDCi Trend kombi /2002.12./ --> ex/Citroen Evasion 1.9 TD --> ex/Galaxy 2.0 TDCi 2006-->ex/Renault Grand Espace 2.0T
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #6686 Dátum: 2008.02.01 péntek, 18:25:27 »

Mikor a neten keresgéltem ilyen kábelt, akkor láttam, hogy bele van integrálva egy biztosíték. Lehet abból nagy baj, ha én ezt a biztit kihagyom?
A másik kérdés pedig az volna, hogy lehet a legkulturáltabb módon elvezetni a kábelt a tártól (anyósülés) a fejegységig?
(Gyárilag, ha jól láttam az ülés alatt eltűnik a kábel a szellőzőnyílások mellett.)

sztem betehetsz 1 függőbiztit, abból nem lehet baj és a foglalata filléres tétel.
a kábelt én behúznám a középkonzol alá, és onnan már csak 1 ugrás a fej Smiley
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
zsapeti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974



E-mail
« Új hozzászólás #6687 Dátum: 2008.02.01 péntek, 21:12:33 »

sztem betehetsz 1 függőbiztit, abból nem lehet baj és a foglalata filléres tétel.
a kábelt én behúznám a középkonzol alá, és onnan már csak 1 ugrás a fej Smiley

Meglesz! worship

Most már csak az a bajom, hogy nem tudom kiszedni a fejegyéget! violent violent violent
Hiába feszegettem-feszegettük Joe-val megmozdulni megmozdult, viszont mintha hátul le lenne cssavarozva!
Hogy lehet ahhoz a rögzítőcsavarhoz - ha van egyáltalán ilyen - hozzáférni?
Félek hogy bontás lesz belőle, csak nem tudom honnan induljak!

 help
Naplózva

MKIII. 2.0 TDCi Trend kombi /2002.12./ --> ex/Citroen Evasion 1.9 TD --> ex/Galaxy 2.0 TDCi 2006-->ex/Renault Grand Espace 2.0T
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6688 Dátum: 2008.02.01 péntek, 22:01:12 »

Meglesz! worship

Most már csak az a bajom, hogy nem tudom kiszedni a fejegyéget! violent violent violent
Hiába feszegettem-feszegettük Joe-val megmozdulni megmozdult, viszont mintha hátul le lenne cssavarozva!
Hogy lehet ahhoz a rögzítőcsavarhoz - ha van egyáltalán ilyen - hozzáférni?
Félek hogy bontás lesz belőle, csak nem tudom honnan induljak!

 help
Igen,hátul van egy háromszög alakú műanyag.Kihúzni csak egyenes pályán előre,mivel középen egy sinen fut végig.
Próbálkozzatok a kesztyűtartó leszerelésével,hátulról besegítve.De,ha szorosan is a blau 2db kiszedővel ki kéne jönnie.Kicsit minket is lefárasztott,pedig már elméletileg volt kiszedve.
sok sikert.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
zsapeti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974



E-mail
« Új hozzászólás #6689 Dátum: 2008.02.01 péntek, 22:09:34 »

Igen,hátul van egy háromszög alakú műanyag.Kihúzni csak egyenes pályán előre,mivel középen egy sinen fut végig.
Próbálkozzatok a kesztyűtartó leszerelésével,hátulról besegítve.De,ha szorosan is a blau 2db kiszedővel ki kéne jönnie.Kicsit minket is lefárasztott,pedig már elméletileg volt kiszedve.
sok sikert.
Köszi, neten találtam róla képet! http://www.caraudio-service.ru/Ford_5000-RDS_97AP-18K876-LA_EU-.jpg
Tehét arra fenti fehér vacakra kell figyelni? Csavaros rögzítés kizárva?
Naplózva

MKIII. 2.0 TDCi Trend kombi /2002.12./ --> ex/Citroen Evasion 1.9 TD --> ex/Galaxy 2.0 TDCi 2006-->ex/Renault Grand Espace 2.0T
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #6690 Dátum: 2008.02.01 péntek, 22:45:24 »

Úgy néz ki sikerül megoldani a gyári CD-tár kábel problémát.
Sikerült találni olyan anyacsatit, ami belemegy a fejegység hátuljába.
Így ha minden jól megy a hétvégén be is szerelném, viszont volna még két kérdésem:

Mikor a neten keresgéltem ilyen kábelt, akkor láttam, hogy bele van integrálva egy biztosíték. Lehet abból nagy baj, ha én ezt a biztit kihagyom?

A másik kérdés pedig az volna, hogy lehet a legkulturáltabb módon elvezetni a kábelt a tártól (anyósülés) a fejegységig?
(Gyárilag, ha jól láttam az ülés alatt eltűnik a kábel a szellőzőnyílások mellett.)


Nem tudom, hogy állsz cd-tár kábel ügyben, de én anno Ettől (http://www.vatera.hu/ford_autoradio_alkatreszek_51404485.html) a sráctól vettem egy 5,5 Méterest 6500 Ft-ért.
A rádió meg szerintem csak szorul, de kijön, nem kell bontani semmit.
« Utoljára szerkesztve: 2008.02.01 péntek, 22:53:59 írta szaszab75 » Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6691 Dátum: 2008.02.01 péntek, 22:57:18 »

Nem tudom, hogy állsz cd-tár kábel ügyben, de én anno Ettől (http://www.vatera.hu/ford_autoradio_alkatreszek_51404485.html) a sráctól vettem egy 5,5 Méterest 6500 Ft-ért.
A rádió meg szerintem csak szorul, de kijön, nem kell bontani semmit.
Katt a linkre, és ezt kaptam  nyes:
« Utoljára szerkesztve: 2008.02.01 péntek, 22:59:33 írta gezola » Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #6692 Dátum: 2008.02.02 szombat, 00:27:27 »

Katt a linkre, és ezt kaptam  nyes:


Jó van na! Elba......m. Ost??  falbav nyes
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6693 Dátum: 2008.02.02 szombat, 00:50:30 »

Jó van na! Elba......m. Ost??  falbav nyes
Nemnem... én a bekarikázott rész miatt mutattam.A pont után mindenki azt gondol amit akar?Vagy a win már ki van?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #6694 Dátum: 2008.02.02 szombat, 00:56:28 »

Nemnem... én a bekarikázott rész miatt mutattam.A pont után mindenki azt gondol amit akar?Vagy a win már ki van?

Na mindegy. Mi van a gépeddel? Mi ez a cd-tár kábel problem??
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6695 Dátum: 2008.02.02 szombat, 01:18:20 »

Na mindegy. Mi van a gépeddel? Mi ez a cd-tár kábel problem??
Nekem semmi bajom nincs vele, mert nincs ilyen a kocsiban.
De gondolom nem nekem címezted  wave
« Utoljára szerkesztve: 2008.02.03 vasárnap, 18:35:18 írta gezola » Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6696 Dátum: 2008.02.02 szombat, 07:50:38 »


A rádió meg szerintem csak szorul, de kijön, nem kell bontani semmit.
Az bíztos,és elsődleges,de hogy az a kis műanyag ne törjön el,valamint a középkonzol belső fele se sérüljön,
érdemes mintegy 30msperc alatt levenni a kesztyűtartót,és hátulról rásegíteni.
Warring:a kesztyűtartót határolót-leersztő műanyagra vigyázzni,ki kell akasztani!!!
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
zsapeti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974



E-mail
« Új hozzászólás #6697 Dátum: 2008.02.02 szombat, 10:02:23 »

Az bíztos,és elsődleges,de hogy az a kis műanyag ne törjön el,valamint a középkonzol belső fele se sérüljön,
érdemes mintegy 30msperc alatt levenni a kesztyűtartót,és hátulról rásegíteni.
Warring:a kesztyűtartót határolót-leersztő műanyagra vigyázzni,ki kell akasztani!!!

 worship worship worship worship Mindenkinek
Ma de. indul a projekt!
Naplózva

MKIII. 2.0 TDCi Trend kombi /2002.12./ --> ex/Citroen Evasion 1.9 TD --> ex/Galaxy 2.0 TDCi 2006-->ex/Renault Grand Espace 2.0T
Franky
Vendég
« Új hozzászólás #6698 Dátum: 2008.02.02 szombat, 16:58:51 »

Sziasztok!
A képes hírdetések között láttam, hogy r911-es kollégának Sony MP3-as fejegység van beszerelve a facelift előtti Mondeójába. Ez teljesen passzol a régi helyére, vagy faragni kell? Kábelek/csatlakozók megegyeznek? Esetleg valaki másnak is van ilyen? Érdekelne, hogy Ghiaba hogy nézne ki.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6699 Dátum: 2008.02.02 szombat, 17:12:14 »

Sziasztok!
A képes hírdetések között láttam, hogy r911-es kollégának Sony MP3-as fejegység van beszerelve a facelift előtti Mondeójába. Ez teljesen passzol a régi helyére, vagy faragni kell? Kábelek/csatlakozók megegyeznek? Esetleg valaki másnak is van ilyen? Érdekelne, hogy Ghiaba hogy nézne ki.

A középkonzol át van alakítva neki faceliftesre
Naplózva
Oldalak: 1 ... 127 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 141 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.096 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.