Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:04:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593527 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #900 Dátum: 2004.10.27 szerda, 09:06:00 »

help!
 
beszereltettem egy 4 csatornás mac audio erősítőt a kocsimba, ami egy első komponens szettet és egy mélynyomó ládát hajt. az a bajom, hogy a fejegység bekapcsolásakor hang először csak a mélynyomóban jön elő, és 1-2 másodperc után szólal csak meg az első szett. (fader-től független, tekergettem) ez az erősítő és mélyláda a korábbi kocsimban nem csinálta ezt. lehet ezt orvosolni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #901 Dátum: 2004.10.27 szerda, 09:10:00 »

Scratch!A 6006-os gyári fejegység "tipushibája" javitható.Igazából sok apró hiba összegsége produkálta azt a jelenséget,amit a "Te" 6006-osod mutatott.Aki a talin nem látta,annak röviden összegezve:a cd-t nem vette be,illetve csak zörgött a lemez,a korábban betett lemezt nem adta ki,gyakorlatilag a cd rész használhatatlan.János több hibát regisztrált:1,mechanikai rész tengelyei lógtak.1,több műanyag fogaskerék kopott volt.3,fejegység beltere koszos,piszkos.4,gyári hézagoló alátétek elkoptak.5,stb,stb...János gyakorlatilag darabokra szedte,amit kellett kicserélt,komplett belső nagytakaritás és a fejegység megujúlva ismét jól muzsikál.Megj:akinek van hasonló hibákkal megáldott fejegysége,és a ford nem foglalkozik vele,az üzenjen,és a hibát megoldjuk.Üdv.Zsoel.Ui.Szolnokon a ford márkaszervizben a következő ajánlatot adták.Vigyük be a hibás készüléket,fizessünk rá 100.e ft-ot,és ők adnak egy újat.Nahát ennek töredékéért elháritható a "tipushiba".
zsoel
 
nekem a 6006-osban a rádió vacakol. csak néhány csatorna jön be, az is sistereg. korábban vagy 15 állomást lehetett fogni, de egyszercsak elromlott. szívesen megnézetném az embereddel :-)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #902 Dátum: 2004.10.27 szerda, 10:57:00 »

zsoel
 
nekem a 6006-osban a rádió vacakol. csak néhány csatorna jön be, az is sistereg. korábban vagy 15 állomást lehetett fogni, de egyszercsak elromlott. szívesen megnézetném az embereddel :-)
Zsoel,
 
látod, ha egyszer beindul az üzlet! Smiley Úgy érzem Jani barátodnak lesz szöszölni való ezekkel a 6006 -osokkal bőven. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #903 Dátum: 2004.10.27 szerda, 11:22:00 »

Scratch!Peppin!Én is ugy gondoltam,hogy várjunk egy kicsit,tesztelődjön a fejegység,és akkor november végén visszatérhetünk a dologra.Addig megrenoválja az enyémet is,mert nekem a hangerőszabályzó gomb működik rosszul.Amikor a hangerőt felfelé tekerem,akkor halkul és forditva.Ugyanezt csinálja mély és magas állitásnál is.Remélem a hétvégén meggyógyul,a tapasztalatokat majd ismét közzéteszem.Üdv.Zsoel.Peppin.Az árakat megkérdezem,János általában óradijban dolgozik,és csakis a konkrétan ráforditott időt számlázza + az esetleges alkatrészek.
Köszi !
 
De mennyi az az órának a díja Smiley))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #904 Dátum: 2004.10.27 szerda, 11:24:00 »

Kérdések:
 
Jól van bekötve hídba a mélynyomó??
Milyen kábellel dolgoztak?
Be van kalibrálva a rendszer, vagy csak berakták és hajdod??
 
Azt hizószem némi állítási szükségleted van.
 
Üdv
új magyar szó:
 
hizoszem a hiszem helyett Smiley)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #905 Dátum: 2004.10.27 szerda, 11:24:00 »

help!
 
beszereltettem egy 4 csatornás mac audio erősítőt a kocsimba, ami egy első komponens szettet és egy mélynyomó ládát hajt. az a bajom, hogy a fejegység bekapcsolásakor hang először csak a mélynyomóban jön elő, és 1-2 másodperc után szólal csak meg az első szett. (fader-től független, tekergettem) ez az erősítő és mélyláda a korábbi kocsimban nem csinálta ezt. lehet ezt orvosolni?
Kérdések:
 
Jól van bekötve hídba a mélynyomó??
Milyen kábellel dolgoztak?
Be van kalibrálva a rendszer, vagy csak berakták és hajdod??
 
Azt hizószem némi állítási szükségleted van.
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #906 Dátum: 2004.10.27 szerda, 14:25:00 »

új magyar szó:
 
hizoszem a hiszem helyett Smiley)))
Azaz: a gazdáé a jószágot ;-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #907 Dátum: 2004.10.27 szerda, 14:34:00 »

Köszi !
 
De mennyi az az órának a díja Smiley))
A ford szervizekben kb.4000 ft az óradíj./ha jól tudom/Jánosnál 1000 ft az óradíj./ez biztos/A hétvégén megcsinálja az enyémet is,annak a költségét majd leirom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #908 Dátum: 2004.10.27 szerda, 14:35:00 »

zsoel
 
nekem a 6006-osban a rádió vacakol. csak néhány csatorna jön be, az is sistereg. korábban vagy 15 állomást lehetett fogni, de egyszercsak elromlott. szívesen megnézetném az embereddel :-)
akoiR!Oké,megbeszélem vele.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #909 Dátum: 2004.10.27 szerda, 23:31:00 »

zsoel
 
nekem a 6006-osban a rádió vacakol. csak néhány csatorna jön be, az is sistereg. korábban vagy 15 állomást lehetett fogni, de egyszercsak elromlott. szívesen megnézetném az embereddel :-)
Az biza inkább antenna gond! meg kellene nézni, hogy hátul nem csúszott-e le Smiley)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #910 Dátum: 2004.10.27 szerda, 23:35:00 »

A ford szervizekben kb.4000 ft az óradíj./ha jól tudom/Jánosnál 1000 ft az óradíj./ez biztos/A hétvégén megcsinálja az enyémet is,annak a költségét majd leirom.
János egy nagyon korrekt ember, minden tisztelet mellett ha viccelhetek egy kicsit, hasonlít mindannyiunk által biztosan jól ismert Árpádra, aki mint tudjuk ugyancsak jó munkásember, csakhogy míg Árpád a vizbül vonta ki a zokszigént, János a cédésrádijóbul vonja ki a működésképtelenséget és ez így jó.
 
Üdv Jánosnak!!!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #911 Dátum: 2004.10.28 csütörtök, 09:28:00 »

Az biza inkább antenna gond! meg kellene nézni, hogy hátul nem csúszott-e le Smiley)
peppin
 
antenna gond nem lehet, mert az eladó sorban lévő 5000-es rádiót rádugom, hibátlanul szól. egy autóhifis barátom azt mondta hogy szerinte akkor cseszték el, amikor erősítőkimenetet szerelt rá egy cég... :-(
arra, meg hogy a mélynyomó előbb szólal meg mint az első szett azt mondta, hogy erősítő hiba lehet. én nemtom. csak az a furcsa hogy az előző autómban ez a hiba nem jelentkezett. egyébként impact kábellel dolgoztak, ha jól láttam.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #912 Dátum: 2004.10.28 csütörtök, 09:51:00 »

János egy nagyon korrekt ember, minden tisztelet mellett ha viccelhetek egy kicsit, hasonlít mindannyiunk által biztosan jól ismert Árpádra, aki mint tudjuk ugyancsak jó munkásember, csakhogy míg Árpád a vizbül vonta ki a zokszigént, János a cédésrádijóbul vonja ki a működésképtelenséget és ez így jó.
 
Üdv Jánosnak!!!!!
Tényleg igy van,ebben a k..va világba ritkán találkozni becsületes emberrel.De Jani barátom az ilyen.Megkérdeztem tőle,hogy mennyiért tudna egy Scratch-éhez hasonló állapotu fejegységet javitani.Elmondása szerint,mivel ez első darab volt kb.18-20 órát dolgozott rajta,de ennek köszönhetően most már jól ismeri a 6006-ost,igy egy ilyen hasonló feladatra kb.10 órát szánna,és ismét jó lenne a fejegység.Mint tudjátok itt komplett szétszerelés volt,egyes elkopott fogaskerekek cseréje,vagy áthelyezése,megvezető tengelyek lógtak,ezek kiküszöbölése,hézagpótlások teflonos ill.ugynevezett kopó/müanyag/ alátétekkel,teljes belső nagytakarítás,stb,stb...Tehát egy ilyen munka most kb.10.e ft.Természetesen ha valakinek olyan hibája van,ami gyorsabban megoldható,vagy csak pld.tisztitást kér,akkor az kevesebbe kerül.Annyit kell fizetni,mint a munkára ráforditott tényleges idő,szorozva 1000 ft-al.És garantálom,hogy becsületes munkát kaptok.Akik voltak a talin,azok láthatták az én autómon végrehajtott utólagos beszereléseket,hát azt kell mondanom,hogy hibátlan.Ha Bp-ről kell lehozni fejegységet,abban tudok segiteni,havonta 1-2 alkalommal megyek fel a fővárosba.Ha összegyűjtitek a problémásokat,szivesen lehozom.Üdv.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #913 Dátum: 2004.11.02 kedd, 10:09:00 »

A hétvégén a 6006-os fejegységem kapott egy komplett nagytakaritást.A legjobban érzékelhető hiba az volt,hogy a hangerő szabályzó gomb szinte forditva működött,amikor erősiteni akartam,akkor halkult a zene,és forditva.Értelemszerűen ugyanez mély és magas állitásnál is.Teljes szétszerelés,nagytakaritás,lézertisztitás,szükséges  alkatrészek olajzása,zsírzása stb,stb...Munkadij 3.e ft.Eddig a hangerőszabályzó gomb szinte simán forgatható volt,most érzem,hogy racsnin halad.Kivül-belül megújulva,mintha új lenne.Üdv.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #914 Dátum: 2004.11.06 szombat, 23:39:00 »

Scratch.
 
Folytatom, és küldök róla képet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #915 Dátum: 2004.11.10 szerda, 18:15:00 »

Tegnap voltam egy Panasonic boltban TV ügyben. Volt 8 lemezes cd váltó 69990 forintról le vplt értékelve 22990-re. Mondjuk nem tudom mennyi belőle a valóság és mennyi a marketing. Ha valakit érdekel, és nem ellenkezik a fórumszabályzattal akkor majd leírom a címet is...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #916 Dátum: 2004.11.10 szerda, 22:23:00 »

Tegnap voltam egy Panasonic boltban TV ügyben. Volt 8 lemezes cd váltó 69990 forintról le vplt értékelve 22990-re. Mondjuk nem tudom mennyi belőle a valóság és mennyi a marketing. Ha valakit érdekel, és nem ellenkezik a fórumszabályzattal akkor majd leírom a címet is...
Csaba,
 
nem ellenkezik, az a cél, hogy segíteni tudjunk egymásnak. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #917 Dátum: 2004.11.11 csütörtök, 06:54:00 »

 Oké, akkor a cím: Panasonoc Áruház 1092 Bp. Ferenc krt. 46 (Üllői út sarok)Van egy ingyenes reklámujságuk (Video-Part magazin), amit ott lehet elvenni, és annak a 13. oldalán láttam.Most minden akcióban van(gondolom mert jön a karácsony). Lehet Plazmás házimozink is potom 1 milkáért...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #918 Dátum: 2004.11.11 csütörtök, 09:52:00 »

Oké, akkor a cím: Panasonoc Áruház 1092 Bp. Ferenc krt. 46 (Üllői út sarok)Van egy ingyenes reklámujságuk (Video-Part magazin), amit ott lehet elvenni, és annak a 13. oldalán láttam.Most minden akcióban van(gondolom mert jön a karácsony). Lehet Plazmás házimozink is potom 1 milkáért...
Ez meg a honlapjuk!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #919 Dátum: 2004.11.11 csütörtök, 14:51:00 »

Tegnap voltam egy Panasonic boltban TV ügyben. Volt 8 lemezes cd váltó 69990 forintról le vplt értékelve 22990-re. Mondjuk nem tudom mennyi belőle a valóság és mennyi a marketing. Ha valakit érdekel, és nem ellenkezik a fórumszabályzattal akkor majd leírom a címet is...
Ez a királyság!
 
Nálunk az a fórumszabályzat hogy nincs fórumszabályzat. Ha lenne többet talán nem is írnék Smiley)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #920 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 11:02:00 »

Sziasztok! Valaki pls Segítsen MILYEN CD TÁRAT tudok berakni az autómba a Mondimban 5000es fejegység van....Ha valakinek van valami átalakitós ötlete,megköszönném!!!!!!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #921 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 11:05:00 »

Sziasztok! Valaki pls Segítsen MILYEN CD TÁRAT tudok berakni az autómba a Mondimban 5000es fejegység van....Ha valakinek van valami átalakitós ötlete,megköszönném!!!!!!
Ismétlődő kérdések!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
És soha többet ne írj be 1000 helyre egy kérdést!!!!!!!!!!!!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #922 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 17:06:00 »

Hali!
 
Tanácsot kérnék!
 
Most veszek egy 2000/8 mondeo-t.
Nincs benne CD tár és szertnék! Milyen a gyári? (Típus?) mennyibe kerül? Van-e vamalilyen alternatív megoldás?
 
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Üdv:
Ger
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #923 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 18:50:00 »

Hali!
 
Tanácsot kérnék!
 
Most veszek egy 2000/8 mondeo-t.
Nincs benne CD tár és szertnék! Milyen a gyári? (Típus?) mennyibe kerül? Van-e vamalilyen alternatív megoldás?
 
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Üdv:
Ger
Ger,
 
a gyári elég drága. Sony -val szokták helyettesíteni, mert ahhoz van átalakító Ford -hoz, 20e körül, ha jól tudom.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #924 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 19:11:00 »

Sziasztok,
tudtok nekem segíteni? Honnan lehetne szerezni új szériás MP3 kompatibilis gyári CD-t?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #925 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 19:29:00 »

Sziasztok,
tudtok nekem segíteni? Honnan lehetne szerezni új szériás MP3 kompatibilis gyári CD-t?
Mármint mp3-at lejátszó CD-s autórádiót? Elég nehéz ügy. Ha máshol nem, a fordnál biztos. Túl fiatal még ahhoz, hogy használtban legyen.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #926 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 19:34:00 »

Mármint mp3-at lejátszó CD-s autórádiót? Elég nehéz ügy. Ha máshol nem, a fordnál biztos. Túl fiatal még ahhoz, hogy használtban legyen.
Igen, arra gondoltam. A Mondeo katalógusban láttam. A listaára - konkrét modellhez rendelve - elképesztően magas. Sajnos még sehol nem találtam eladót - használtan. Azért köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #927 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 20:52:00 »

Ger,
 
a gyári elég drága. Sony -val szokták helyettesíteni, mert ahhoz van átalakító Ford -hoz, 20e körül, ha jól tudom.
Ajánlat: ha valakit érdekel Blaupunkt rádió, lehet, hogy tudnék segíteni. BP szervíz által javított, de garanciával és sokkal olcsóbb, mint a boltban. Kazettás, CD-s, MP3, stb. (mellettünk van a szervíz, van kapcsolat)
 
Kérés: ki tudja, honnan lehet valami vezetéket találni Mondeo I-nél, ami a sebességfüggő hangerőhöz kell? Tudná a Blaum, de hol a vezeték?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #928 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 21:05:00 »

Ajánlat: ha valakit érdekel Blaupunkt rádió, lehet, hogy tudnék segíteni. BP szervíz által javított, de garanciával és sokkal olcsóbb, mint a boltban. Kazettás, CD-s, MP3, stb. (mellettünk van a szervíz, van kapcsolat)
 
Kérés: ki tudja, honnan lehet valami vezetéket találni Mondeo I-nél, ami a sebességfüggő hangerőhöz kell? Tudná a Blaum, de hol a vezeték?
Szerintem a I-esnek nincs ilyenje. A III-as faceliftben tud ilyet a rádió, de az sem sebességfüggő, hanem a mikrofonon keresztül nézi, mekkora a zaj, és ennek függvényében hangosít/halkít.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #929 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 21:19:00 »

Ajánlat: ha valakit érdekel Blaupunkt rádió, lehet, hogy tudnék segíteni. BP szervíz által javított, de garanciával és sokkal olcsóbb, mint a boltban. Kazettás, CD-s, MP3, stb. (mellettünk van a szervíz, van kapcsolat)
 
Kérés: ki tudja, honnan lehet valami vezetéket találni Mondeo I-nél, ami a sebességfüggő hangerőhöz kell? Tudná a Blaum, de hol a vezeték?
Hali Luli!
Ha jól tudom azoknál a típusoknál van amelyiknél nem bowden hajtja a kilóméter órát. A váltóból kilépő vezetéket kell megcsapolni. Bár SZVSZ a km-órához érkző is megtesui ha megtalálod melyik szál az. ND-t  kérdezd, hátha Ő többet tud.
Angel nem jól tudod nekem az 5000 RDS is tudná csak lustaság fél egészség. AVC a megnevezése a menüben (Automatic Volume Control)
Üdv Shadow.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #930 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 23:49:00 »

Sziasztok,
tudtok nekem segíteni? Honnan lehetne szerezni új szériás MP3 kompatibilis gyári CD-t?
xtria,
 
az Index Mondeo fórumon, most hirdetett valaki.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #931 Dátum: 2004.11.16 kedd, 00:48:00 »

Kérdésem a CDtárral kapcsolatos. A géppel együtt örököltem, működik is, de szegény nagyon nem bírja a pesti kátyúkat. Ugrik...sokat. Létezik valami olyan rögzítési, felfüggesztési mód, amivel ez javítható, vagy ez ilyen és kész? Shocked)
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #932 Dátum: 2004.11.16 kedd, 09:15:00 »

Kérdésem a CDtárral kapcsolatos. A géppel együtt örököltem, működik is, de szegény nagyon nem bírja a pesti kátyúkat. Ugrik...sokat. Létezik valami olyan rögzítési, felfüggesztési mód, amivel ez javítható, vagy ez ilyen és kész? Shocked)
maffy, az autómban lévő Sony tár sohasem ugrott. Nálam az anyósülés alá van beszerelve az eredeti tár helyére, annak a felfüggesztési pontjait használva (valaha az volt benne, de az előző tulaj a gyárit lenyúlta). Persze az én autómban normál rugózás van, ez csak egy 2000-es benyás.  
Most a DMP3 sem ugrik soha.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #933 Dátum: 2004.11.16 kedd, 09:53:00 »

HALI! Ha valakit érdekel, van egy feleslegessé vált 7000 -es gyári rádiom{fullos} 6000-es re váltottam.
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #934 Dátum: 2004.11.16 kedd, 10:15:00 »

maffy, az autómban lévő Sony tár sohasem ugrott. Nálam az anyósülés alá van beszerelve az eredeti tár helyére, annak a felfüggesztési pontjait használva (valaha az volt benne, de az előző tulaj a gyárit lenyúlta). Persze az én autómban normál rugózás van, ez csak egy 2000-es benyás.  
Most a DMP3 sem ugrik soha.
Hmm... az enyém a csomagtartóba van szerelve..amennyire meg tudom ítélni, elég fix és pont a kerék mellett...
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #935 Dátum: 2004.11.16 kedd, 10:44:00 »

Hmm... az enyém a csomagtartóba van szerelve..amennyire meg tudom ítélni, elég fix és pont a kerék mellett...
Ugrik/nem ugrik: a CD nagy zökkenőknél márpedig ugrik, ezt nem igazán lehet kiküszöbölni (esetleg minél kisebb tömegű fej, másfajta kar, stb), sokkal egyszerűbb, ha a cd-ben van memória, és ha ugrik a fej, akkor memóriából játszik, majd ha helyrejött a dolog, folytatja az olvasást, és újra teletömi a memóriát. Így az ugrásból semmit sem veszel észre. Ilyen pl az új sony rádió, mert amikor vége a cd-nek, és rakja be az új lemezt, hallani, ahogy cserél, pedig a régi szám még szól. Így a számok között nincs az a 10 másodperc szünet - amennyi a lemezcseréhez kell - hanem normálisan váltják egymást.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #936 Dátum: 2004.11.16 kedd, 10:57:00 »

Igen, tudom, hogy ez memóriával áthidalható, de gondolom ez egy "régebbi" szerkezet... vagy nem jó Shocked) Lehet, hogy egy újabb fejegység megoldás lenne?
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #937 Dátum: 2004.11.16 kedd, 11:12:00 »

Igen, tudom, hogy ez memóriával áthidalható, de gondolom ez egy "régebbi" szerkezet... vagy nem jó Shocked) Lehet, hogy egy újabb fejegység megoldás lenne?
maffy,
 
szerintem biztosan! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #938 Dátum: 2004.11.16 kedd, 11:39:00 »

xtria,
 
az Index Mondeo fórumon, most hirdetett valaki.
Scratch,
 
köszi, megnézem az Index-en az MP3-as cd-t!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #939 Dátum: 2004.11.16 kedd, 15:02:00 »

Ger,
 
a gyári elég drága. Sony -val szokták helyettesíteni, mert ahhoz van átalakító Ford -hoz, 20e körül, ha jól tudom.
Scratch!
 
Köszi a válaszod!
Tudnál tanácsot adni, hogy hol lehet ezt beszerezni?Huh?? Mind az átalakító, mind a CD tár érdekelne!
 
Előre is köszi!
 
Üdv,
 
Ger
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #940 Dátum: 2004.11.16 kedd, 16:21:00 »

Scratch!
 
Köszi a válaszod!
Tudnál tanácsot adni, hogy hol lehet ezt beszerezni?Huh?? Mind az átalakító, mind a CD tár érdekelne!
 
Előre is köszi!
 
Üdv,
 
Ger
Ger,
 
sajnos nem tudom a pontos tipust, de Sabat -nak van ilyen, Őt keresd meg.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #941 Dátum: 2004.11.16 kedd, 18:05:00 »

Ger,
 
sajnos nem tudom a pontos tipust, de Sabat -nak van ilyen, Őt keresd meg.
Ismétlődő kérdések topic legeleje
Nincs kedvem újra leírni
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #942 Dátum: 2004.11.17 szerda, 09:17:00 »

Hali Luli!
Ha jól tudom azoknál a típusoknál van amelyiknél nem bowden hajtja a kilóméter órát. A váltóból kilépő vezetéket kell megcsapolni. Bár SZVSZ a km-órához érkző is megtesui ha megtalálod melyik szál az. ND-t  kérdezd, hátha Ő többet tud.
Angel nem jól tudod nekem az 5000 RDS is tudná csak lustaság fél egészség. AVC a megnevezése a menüben (Automatic Volume Control)
Üdv Shadow.
Nekem bovdenes(MKI), és van olyan madzagom!!!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #943 Dátum: 2004.11.17 szerda, 10:35:00 »

Kérdésem a CDtárral kapcsolatos. A géppel együtt örököltem, működik is, de szegény nagyon nem bírja a pesti kátyúkat. Ugrik...sokat. Létezik valami olyan rögzítési, felfüggesztési mód, amivel ez javítható, vagy ez ilyen és kész? Shocked)
Maffy!
 
ha a csomitartódba van szerelve az biztos nem gyári, mert ugye gyárilag mindegyiknél az anyósülés alatt van a tár, csak a III-as nem faceliftesbe lehetett kapni multimédia rendszert ahol viszont a vhs-t szerelték a csomagtartóba, más megoldás gyárilag nincs, ezért nézd meg hogy milyen tpus aztán csörögj rám.
 
Üdv:
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #944 Dátum: 2004.11.17 szerda, 10:47:00 »

Igen, tudom, hogy ez memóriával áthidalható, de gondolom ez egy "régebbi" szerkezet... vagy nem jó Shocked) Lehet, hogy egy újabb fejegység megoldás lenne?
A tár pucolása is okozhat megoldást. Nekem az otthoni CD-met kell időnként tisztítani, hogy ne ugráljon a lejátszás!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #945 Dátum: 2004.11.17 szerda, 11:01:00 »

Maffy!
 
ha a csomitartódba van szerelve az biztos nem gyári, mert ugye gyárilag mindegyiknél az anyósülés alatt van a tár, csak a III-as nem faceliftesbe lehetett kapni multimédia rendszert ahol viszont a vhs-t szerelték a csomagtartóba, más megoldás gyárilag nincs, ezért nézd meg hogy milyen tpus aztán csörögj rám.
 
Üdv:
Láttam faceliftes ghia mondeót (a szalonban, 0 kilométerrel, átadás előtti mosás után), régi rádióval (6006?), tárral a csomagtartóban. Ez az első faceliftesek közül való, valszeg nem volt még sony rádiójuk raktáron.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #946 Dátum: 2004.11.17 szerda, 15:19:00 »

Láttam faceliftes ghia mondeót (a szalonban, 0 kilométerrel, átadás előtti mosás után), régi rádióval (6006?), tárral a csomagtartóban. Ez az első faceliftesek közül való, valszeg nem volt még sony rádiójuk raktáron.
Vazzeg ez azért átvágás, mert az új Sony rádió már nem 1.5 din, hanem egyedi méret, ezért a faceliftes középkonzol is más. Így ez a faceliftes amit láttál, nem is olyan faceliftes Smiley))
A másik kérdés meg hogy minek a tár külön a 6006-hoz ??
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #947 Dátum: 2004.11.17 szerda, 15:43:00 »

Vazzeg ez azért átvágás, mert az új Sony rádió már nem 1.5 din, hanem egyedi méret, ezért a faceliftes középkonzol is más. Így ez a faceliftes amit láttál, nem is olyan faceliftes Smiley))
A másik kérdés meg hogy minek a tár külön a 6006-hoz ??
Most hogy így mondod: lehet, hogy az új rádió volt, ami nem sony, (5000?), de tárral. Amit az ambientbe raknak. Az, hogy a sony rádó nem szabványos, az azt is jelenti, hogy nem lopják.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #948 Dátum: 2004.11.17 szerda, 21:47:00 »

Ismétlődő kérdések topic legeleje
Nincs kedvem újra leírni
Joe! Arról a madzagról beszélsz? Mármint sebességfüggő? Hol, merre, hogyan?
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #949 Dátum: 2004.11.17 szerda, 22:57:00 »

Maffy!
 
ha a csomitartódba van szerelve az biztos nem gyári, mert ugye gyárilag mindegyiknél az anyósülés alatt van a tár, csak a III-as nem faceliftesbe lehetett kapni multimédia rendszert ahol viszont a vhs-t szerelték a csomagtartóba, más megoldás gyárilag nincs, ezért nézd meg hogy milyen tpus aztán csörögj rám.
 
Üdv:
Peppin!
 
Nincs rajta semmi, ami a típusra utalna... egyetlen számot találtam a CD-k "kazettáján": F57F-18C833-AB
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.071 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.