Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 20:52:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593423 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1000 Dátum: 2004.11.26 péntek, 09:00:00 »

Joe! Bocs a nyomulásért, de hol az a kanóc, amelyik a sebességet viszi fel a rádióhoz?
Most már tényleg befekszem az autóm alá, és lefotózom!:-)
 
Tegnap voltam a Fordéknál TDDI-t szervízeltetni(ez élményvót), és megnéztük, hogy az 5000-nek hova van bekötve az sebességfüggő hangereje, és beszéltem az elektromosokkal, és már csináltak ilyet MKI-en is!!! Tehát az már biztos, hogy nem beszéltem hülyeséget!:-)))
 
7        12  
  ------    Ez a CD váltó csatija akar lenni!(ződ)
  -----(-)
1         6
 
Alsósor 1-6-ig ugye felső...
Ebben a nézetben alul van a pöcök, amivel ki lehet akasztani a helyéről.
Megoldás: 6-os!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1001 Dátum: 2004.11.26 péntek, 15:23:00 »

Most már tényleg befekszem az autóm alá, és lefotózom!:-)
 
Tegnap voltam a Fordéknál TDDI-t szervízeltetni(ez élményvót), és megnéztük, hogy az 5000-nek hova van bekötve az sebességfüggő hangereje, és beszéltem az elektromosokkal, és már csináltak ilyet MKI-en is!!! Tehát az már biztos, hogy nem beszéltem hülyeséget!:-)))
 
7        12  
  ------    Ez a CD váltó csatija akar lenni!(ződ)
  -----(-)
1         6
 
Alsósor 1-6-ig ugye felső...
Ebben a nézetben alul van a pöcök, amivel ki lehet akasztani a helyéről.
Megoldás: 6-os!
 
Tisztelettel!
Meg vannak a fotók!
 
Bebújtam az autóm alá, de rossz hírem is van ezzel kapcsolatban:-(. Három vezeték jön ki belőle(1-2 kép), ami később egy csatlakozóba(3-as), majd egy kötegbe(4-es) rendeződve megy felfelé. A köteg 4 felé ágazik(: három micsodába az akkumlátor mögött, és a negyedik a MAF szenzorba megy. Azt hogy melyikbe marad anyag azt már sajnos nem tudom!:(4-es kép szintén)
 
Hát egyenlőre ennyi!
Ha van vkinek kapcsolási rajza ezzel kapcsolatban az szólhatna!:-)
 
Mailben elküldöm a képeket.
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1002 Dátum: 2004.11.26 péntek, 15:39:00 »

Sziasztok sracok!Szeretnem kikerni a velemenyetek ugyanis vettem egy mondit(st-)!hogy hova vigyem szervizbe.Ugy halottam hogy az Esztergomiak a legjobbak.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1003 Dátum: 2004.11.26 péntek, 15:43:00 »

Sziasztok sracok!Szeretnem kikerni a velemenyetek ugyanis vettem egy mondit(st-)!hogy hova vigyem szervizbe.Ugy halottam hogy az Esztergomiak a legjobbak.
Hát! Ezt hol hallottad? Én járok hozzájuk, de azért oda kell figyelni rájuk! Nem éri meg ott hagyni sztem.
 
Hol laksz? Csaknem a környéken?
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1004 Dátum: 2004.11.28 vasárnap, 16:15:00 »

Hali!
 
Mondeo I-hez keresek bal első hangszórót! Köszi előre is a válaszokat!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1005 Dátum: 2004.11.28 vasárnap, 16:24:00 »

Hali!
 
Mondeo I-hez keresek bal első hangszórót! Köszi előre is a válaszokat!
Hali.
Gyárira gondoltál??? mert ha igen nekem megvan mind a négy, de ha cseréled akkor inkább vegyél bele vmi komolyabbat. De ha érdekel irj.
 
Üdv, Viktr
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1006 Dátum: 2004.11.28 vasárnap, 16:28:00 »

Hali!
 
Érdekelne 6000 rds eon vagy 6006-os fej.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1007 Dátum: 2004.11.28 vasárnap, 16:38:00 »

Ford Solymár, Bp-n pedig a Petrányi (szerintem)
 
(voltam már: AutoFort-nál és a Szeleczky-nél is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1008 Dátum: 2004.11.28 vasárnap, 22:15:00 »

hali!
egyszerü hangszórócseréről lenne szó nálam. Látom már volt ilyen másoknál is. Ti átkebeleztétek a gépet? A gyári 6000es rádió mennyire erősít? köszi
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1009 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 09:01:00 »

hali!
egyszerü hangszórócseréről lenne szó nálam. Látom már volt ilyen másoknál is. Ti átkebeleztétek a gépet? A gyári 6000es rádió mennyire erősít? köszi
Sztem az átkábelezést hanyagold. A 6000-s elég jó, de attól is függ, hogy mire kell!
 
Vagy még se! Inkább add el nekem!!!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1010 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 11:11:00 »

Hi!
megtudnátok nekem mondani milyen méretü hangszóró kell mk2-be elsö-hátsó ajtóba gyárilag? bármilyen ilyen méretü beépithetö a lyukak stimmelnek
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1011 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 12:01:00 »

Hali.
Gyárira gondoltál??? mert ha igen nekem megvan mind a négy, de ha cseréled akkor inkább vegyél bele vmi komolyabbat. De ha érdekel irj.
 
Üdv, Viktr
Viktr! Ha nincs érdeklődő, akkor valszeg kellene egy (a jobb) hátsó, ha végre kiderítem mi a zörgés :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1012 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 12:47:00 »

hali!
egyszerü hangszórócseréről lenne szó nálam. Látom már volt ilyen másoknál is. Ti átkebeleztétek a gépet? A gyári 6000es rádió mennyire erősít? köszi
hi!
nekem a gyári 6000res egy mac reference elsőszettet hajt.
sztem szépen is szól.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1013 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 13:00:00 »

Sziasztok!
 
Ford 9000-es navigáció használható vajon itt nálunk, illetve tőlünk keletebbre?
Tudtok erről vmit? Én abszolút nem értek a berendezéshez, csak az autó, amit vennék ezzel van felszerelve, s gondoltam tájékozódom.  
Köszi
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1014 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 16:30:00 »

Sziasztok!
 
Ford 9000-es navigáció használható vajon itt nálunk, illetve tőlünk keletebbre?
Tudtok erről vmit? Én abszolút nem értek a berendezéshez, csak az autó, amit vennék ezzel van felszerelve, s gondoltam tájékozódom.  
Köszi
xtria,
 
én úgy tudom nincs még hozzá magyar térkép.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1015 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 17:02:00 »

vettem magnatot a mediaban, nem fér be csak úgy....készen vagyok. segítsetek, pls!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1016 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 17:29:00 »

Hali
Egy kis tanácsra van szükségem...
Van egy 97-es mondeom asszem RDS eon 6000-el. Lassan szeretném kicserélni egy  MP3-as CD lejátszóval, mert rossz a magnó-része. Pioneer-t vennék....tök mindegy mit Smiley....az a kérdésem, hogy ti hogyan oldanátok meg azt a  nagy luk betömését ami marad az új lejátszó mellett?
Magyarul mi tartaná a CD játszót a helyén? Nem tudom hogyan fogom megoldani.
Előre is köszi a válaszokat
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1017 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 18:18:00 »

Hali
Egy kis tanácsra van szükségem...
Van egy 97-es mondeom asszem RDS eon 6000-el. Lassan szeretném kicserélni egy  MP3-as CD lejátszóval, mert rossz a magnó-része. Pioneer-t vennék....tök mindegy mit Smiley....az a kérdésem, hogy ti hogyan oldanátok meg azt a  nagy luk betömését ami marad az új lejátszó mellett?
Magyarul mi tartaná a CD játszót a helyén? Nem tudom hogyan fogom megoldani.
Előre is köszi a válaszokat
Azt hiszem erre a megoldás itten van.
  Rádió méretátalkító középső fedél a neve.
Mondjuk van ára, mert 4000 pénz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1018 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 18:25:00 »

Köszi....
olcsóbb megoldás nem létezik?
Ezen a 4 rugón vehetnék akár egy jobb playert is  Smiley
De ha nincs más választás, muszáj lesz ez
Vagy fabrikálok én valamit...vagy kitömöm újsággal  :DDDD
Köszi mégegyszer
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1019 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 18:38:00 »

Köszi....
olcsóbb megoldás nem létezik?
Ezen a 4 rugón vehetnék akár egy jobb playert is  Smiley
De ha nincs más választás, muszáj lesz ez
Vagy fabrikálok én valamit...vagy kitömöm újsággal  :DDDD
Köszi mégegyszer
 Kell még más okosság is, mert ha jól tudum a Fordnál semmi sem szabványos, a rádió sem, az antaenna csatlakozó sem, meg a CD tár csatlakozó sem (mondjuk ez téged nem érint)
   
  Volt főnököm mindenféle rés, üreg, lyuk problémát PUR hab, sziló és gipsz hármasával oldott meg. Smiley))))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1020 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 22:12:00 »

 Kell még más okosság is, mert ha jól tudum a Fordnál semmi sem szabványos, a rádió sem, az antaenna csatlakozó sem, meg a CD tár csatlakozó sem (mondjuk ez téged nem érint)
   
  Volt főnököm mindenféle rés, üreg, lyuk problémát PUR hab, sziló és gipsz hármasával oldott meg. Smiley))))
Hát tőle sem vennék autót.
 
Egyébként van jobb megoldás, igaz e-bay.de-n, és olyan 5e+szállítás árért, magam is gondolkodom rajt, mivel nekem is ez a Cromax-os van, de csak felülre lehet elhelyezni ezért nehézkes az 1din-be a CD betöltés, 1,3,5 fokozatokban.
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1021 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 22:23:00 »

Viktr! Ha nincs érdeklődő, akkor valszeg kellene egy (a jobb) hátsó, ha végre kiderítem mi a zörgés :-)
OK.
Van négy. Lehet válogatni is. Smiley
Nekem már minden Hertz lesz a kocsiban. Legjobb!!!
Smiley)
Zörgésről...
A Hátsó ajtón a szellőzők elég hangosan zörögnek azzal mit lehet csinálni, hogy ne látszódjon? (és ne is zörögjön)
Amúgy minden ok csak azokkal a műanyagokkal van baj.
 
Üdv, Viktr
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1022 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 22:26:00 »

hát..... akkor gondolkozom tovább azon, hogy csinálok egyet valahogy fából. Soha nem dolgoztam igazán fával, de technikából ötös voltam ált. iskolában :DD
Sztem meg lehet valahogy csinálni jól is. Nem csak PUR habbal Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1023 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 22:28:00 »

jaa
én is azon vagyok, hogy a sebváltótól nem lehet kezelni rendesen (CD ki- ill. berakás), ha alulra kerül a fejegység.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1024 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 22:48:00 »

 Kell még más okosság is, mert ha jól tudum a Fordnál semmi sem szabványos, a rádió sem, az antaenna csatlakozó sem, meg a CD tár csatlakozó sem (mondjuk ez téged nem érint)
   
  Volt főnököm mindenféle rés, üreg, lyuk problémát PUR hab, sziló és gipsz hármasával oldott meg. Smiley))))
Kicsit off: az egyik ismerősöm mergájánál (kisteher) kezdett a sárfédő rohadni. Kifaragta fából, merhogy ő asztalos. Lefestette, és olyan, mint az eredeti. A másik ismerősöm meg a sárvédőnél található otromba hiányosságokat BETONNAL oldotta meg (le is fényezték). Majd a vizsga után pár nappal kiesett az egész. A sziló+purhab OK, de gipsz? Autóban?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1025 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 23:02:00 »

Mit tud a társaság az alábbi szerkentyűről?
Autós kazettás magnó kazetta-helyére behelyezhető oly kazetta, hogy a végéből fejhallgató zsinór lóg ki. Direkt úgy árulják, hogy ha nincs CD-s autorádiód, de van discmaned, e cuccal összeházasíthatod őket. 2-3eFt. (a kaziban vmilyen fej van)
Naplózva

MKI 2.0i
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1026 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 23:28:00 »

Mit tud a társaság az alábbi szerkentyűről?
Autós kazettás magnó kazetta-helyére behelyezhető oly kazetta, hogy a végéből fejhallgató zsinór lóg ki. Direkt úgy árulják, hogy ha nincs CD-s autorádiód, de van discmaned, e cuccal összeházasíthatod őket. 2-3eFt. (a kaziban vmilyen fej van)
ocsigep1,
 
azt mondják nem túl jó, inkább kis FM adó, ha már ilyen kell.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1027 Dátum: 2004.11.29 hétfő, 23:40:00 »

Mit tud a társaság az alábbi szerkentyűről?
Autós kazettás magnó kazetta-helyére behelyezhető oly kazetta, hogy a végéből fejhallgató zsinór lóg ki. Direkt úgy árulják, hogy ha nincs CD-s autorádiód, de van discmaned, e cuccal összeházasíthatod őket. 2-3eFt. (a kaziban vmilyen fej van)
a régi kocsimban sony rádió volt, az "full logic" mechanikáju volt, 10 mp után kiköpte, előtte mechanikus kenwood az szerette, és szépen szólt, csak elég hangosan. A fej is gyorsan felmágneseződött tőle, és eltompult a hangja a magnónak. most 7000 RDS van a kocsiban, azzal még nem próbáltam, de évek óta ott van a kacatok közt, ha lesz türelmem előkeresni kipróbálhatom hogy ezzel megy e.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1028 Dátum: 2004.11.30 kedd, 08:19:00 »

Mit tud a társaság az alábbi szerkentyűről?
Autós kazettás magnó kazetta-helyére behelyezhető oly kazetta, hogy a végéből fejhallgató zsinór lóg ki. Direkt úgy árulják, hogy ha nincs CD-s autorádiód, de van discmaned, e cuccal összeházasíthatod őket. 2-3eFt. (a kaziban vmilyen fej van)
ocsigep1
Nekem is van ilyen, tök bevált, nem kellett mp3-as cd lejátszót vennem a kocsiba! ND több típust is tesztelt, Ő tudja, hogy melyik a legjobb!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1029 Dátum: 2004.11.30 kedd, 08:45:00 »

vettem magnatot a mediaban, nem fér be csak úgy....készen vagyok. segítsetek, pls!
hasonlóképpen jártam én is ugyanott, csak éppen én nem vettem meg a hangszórót, amit a számítógépes program(!) kidobott.
A mondeoban a csavarlyukkiosztás sem négyzetes, hanem trapéz alakú.
Az lett belőle, hogy egy jó szerelőműhelyben benyomtak egy kétutas, 150W-os oválhangszórót előre, a hátsó ajtóba nem volt pénzem.
Nagyobb hangszóró is bement volna, csak akkor nem ment le az ablak, kiemelőkerettel meg nem ment fel a kárpit8-(
A hátsó ajtóba már be fog menni a nagyobb hangszóró (ha lesz pénz).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1030 Dátum: 2004.11.30 kedd, 10:10:00 »

ocsigep1
Nekem is van ilyen, tök bevált, nem kellett mp3-as cd lejátszót vennem a kocsiba! ND több típust is tesztelt, Ő tudja, hogy melyik a legjobb!
Nekem is van, műxik ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1031 Dátum: 2004.11.30 kedd, 10:19:00 »

OK.
Van négy. Lehet válogatni is. Smiley
Nekem már minden Hertz lesz a kocsiban. Legjobb!!!
Smiley)
Zörgésről...
A Hátsó ajtón a szellőzők elég hangosan zörögnek azzal mit lehet csinálni, hogy ne látszódjon? (és ne is zörögjön)
Amúgy minden ok csak azokkal a műanyagokkal van baj.
 
Üdv, Viktr
Kösz előre is! Nekem viszont tuti a hangszórónál zörög ... csak nem tudom a rögzítés, vagy a membrán, vagy mi? Tudod, mint amikor kintről hallod a fullaudio trabi kaszniját ;-P
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1032 Dátum: 2004.11.30 kedd, 11:17:00 »

hasonlóképpen jártam én is ugyanott, csak éppen én nem vettem meg a hangszórót, amit a számítógépes program(!) kidobott.
A mondeoban a csavarlyukkiosztás sem négyzetes, hanem trapéz alakú.
Az lett belőle, hogy egy jó szerelőműhelyben benyomtak egy kétutas, 150W-os oválhangszórót előre, a hátsó ajtóba nem volt pénzem.
Nagyobb hangszóró is bement volna, csak akkor nem ment le az ablak, kiemelőkerettel meg nem ment fel a kárpit8-(
A hátsó ajtóba már be fog menni a nagyobb hangszóró (ha lesz pénz).
ma szépen az volt, hogy elmentem mediaba és vettem 165ös kört.(mert ugye ott cserélnek mindent 3 napon belül) okosan legyártom a  keretet hozzá, hogy még az ajtót se nagyon kelljen furkálni és kész lesz, remélem.ha nem jó ezt is visszaviszem:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1033 Dátum: 2004.11.30 kedd, 11:52:00 »

Mit tud a társaság az alábbi szerkentyűről?
Autós kazettás magnó kazetta-helyére behelyezhető oly kazetta, hogy a végéből fejhallgató zsinór lóg ki. Direkt úgy árulják, hogy ha nincs CD-s autorádiód, de van discmaned, e cuccal összeházasíthatod őket. 2-3eFt. (a kaziban vmilyen fej van)
milyen mákom van, nekem egy régi jvc kdsx100r van, otvar már nagyod, DE van erősítő bemenete, én +úsztam egy kábellel a dolgot:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1034 Dátum: 2004.11.30 kedd, 13:23:00 »

Hali
Egy kis tanácsra van szükségem...
Van egy 97-es mondeom asszem RDS eon 6000-el. Lassan szeretném kicserélni egy  MP3-as CD lejátszóval, mert rossz a magnó-része. Pioneer-t vennék....tök mindegy mit Smiley....az a kérdésem, hogy ti hogyan oldanátok meg azt a  nagy luk betömését ami marad az új lejátszó mellett?
Magyarul mi tartaná a CD játszót a helyén? Nem tudom hogyan fogom megoldani.
Előre is köszi a válaszokat
Nem régen cseréltem ki a TÁDÉ-mban a sony rádiót egy 5000 rds eon-ra. A méretátalakító középső fedelet jelenleg nem használom, ha érdekel küldj egy E-mailt!
  Üdv.  
       Papi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1035 Dátum: 2004.11.30 kedd, 19:54:00 »

Hali.
 
Az Alpine SPS-690 az belefér, keretet is adnak hozzá, csak lyukat kell neki fúrni.
Szerintem....
Smiley
Lényeg, hogy a beépítési mélysége ne legyen több 7-8 centinél.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1036 Dátum: 2004.12.01 szerda, 09:20:00 »

Kösz előre is! Nekem viszont tuti a hangszórónál zörög ... csak nem tudom a rögzítés, vagy a membrán, vagy mi? Tudod, mint amikor kintről hallod a fullaudio trabi kaszniját ;-P
Vagy forrasztás!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1037 Dátum: 2004.12.03 péntek, 15:34:00 »

tudtok mondani egy olyan beszerelot aki hetvegen is dolgozik (szombat)
egy baratomank kellene OFF Volvo 460-ba ON betenni egy szettet elore.
 
Kosziii
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1038 Dátum: 2004.12.03 péntek, 16:04:00 »

ocsigep1,
 
azt mondják nem túl jó, inkább kis FM adó, ha már ilyen kell.
Scratch
Mi az a kis FM adó, mit tud, mennyi, és hol lehet kapni. Megéri?
Előre is kösz.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1039 Dátum: 2004.12.03 péntek, 22:27:00 »

Scratch
Mi az a kis FM adó, mit tud, mennyi, és hol lehet kapni. Megéri?
Előre is kösz.
El_Nino,
 
egy kis FM -em üzemelő rádió adó. Rádugod egy eszköz kimenetére, és egy előre beprogramott frekvencián szórja a jelet, mint egy rádióadó. Tehát úgy fogod be a discman -t, mintha rádiót hallgatnál. Árba minőségtől függően elég váltózó 1000 -tól felfelé.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1040 Dátum: 2004.12.04 szombat, 09:39:00 »

Scratch
Mi az a kis FM adó, mit tud, mennyi, és hol lehet kapni. Megéri?
Előre is kösz.
Szia El Nino!
 
Ár/érték arány mutatója nem éppen kedvező. A képen egy usb drájval együttműködő darabot láthatsz. Természetesen az usb Pendrájvra annyi mp3-at tölthetsz fel, amennyit akarsz. A számok közti navigálást a gombok segítik. Ha a vétel nem tiszta, akkor van lehetőség másik frekvenciára átkapcsolni a kütyűt.

Másik megoldá a kazettás. Ajánlom figyelmedbe: Nézzél be az egyebekbe és keresd a SWRDFISH CAR KIT:-kazetta adapter -univerzális szivargyujtó táp állítható feszültséggel és polaritással,6 féle csatlakozó.
2e, de lehet olcsóbb is.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1041 Dátum: 2004.12.04 szombat, 12:55:00 »

ND,
 
hogy muxik ez a szerkentyu !?
hove teszed a pendrajvodat !?!?
 
hol lehet ilyet kapni?
Lehet erdekelne a dolog
 
kazetta adapterem van, de eleg korulmenyes a dolog ,
discamnannek nem igazan van helye,  
ha az adaptert bedugod a szivargyujtoba,  
a kazettat meg a magnoba akkor eleg
nagy kaosz alakul ki a muszerfalon  
a sok drottol Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1042 Dátum: 2004.12.04 szombat, 12:59:00 »

lehet igazabol iwan-tol kellett volan kerdezni
hogy hogy is muxik az szivargyujtos, mp3 lejaccos, pendrajvos zenehallgatas. Szerinte
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1043 Dátum: 2004.12.04 szombat, 13:40:00 »

lehet igazabol iwan-tol kellett volan kerdezni
hogy hogy is muxik az szivargyujtos, mp3 lejaccos, pendrajvos zenehallgatas. Szerinte
Ez télleg jó :-) lenne! Figyelek, mert fejlődni akarunk mi is ;-D
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1044 Dátum: 2004.12.04 szombat, 15:11:00 »

ND,
 
hogy muxik ez a szerkentyu !?
hove teszed a pendrajvodat !?!?
 
hol lehet ilyet kapni?
Lehet erdekelne a dolog
 
kazetta adapterem van, de eleg korulmenyes a dolog ,
discamnannek nem igazan van helye,  
ha az adaptert bedugod a szivargyujtoba,  
a kazettat meg a magnoba akkor eleg
nagy kaosz alakul ki a muszerfalon  
a sok drottol Sad
Szia Puki!
Van benne egy kis FM modulátor, ami rárom fix frekin működhet. Kocsin belül, illetve rádiója válogatja melyik még a szomszédos kocsiban is hallható.  
Anno 1995-ben a hallgatóimmal csináltattam ilyet három tranzisztorból és annak nagyobb volt a teljesítménye, igaz az nem volt sztereo ;-)))
Ahhoz képest hogy nem nagy durranás sokba kerül.
A pendrájvot bele kell dugni ebbe a vezérlőbe.
Üdv ND
ui.: ha tölthető aksit használsz a diskmanhez, akkor csak egy szál drót van, persze azon lehet pár kanyar, én gondolkodtam már, hogy behúzom a kazettatartón, a középső boxon keresztül a könyöktámaszig a kábelt és akkor nincs szem előtt és utban sincs.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1045 Dátum: 2004.12.04 szombat, 16:07:00 »

a pendrajvot gondolom a vezerlobe vizszintesen kell bele dugni. Nme lesz ugy tul hosszu, hogy akadalyozza a sebvaltast !?
 
tudod hun lehet kapni !?
 
ui : en is kiserleteztem a discman minel jobb
elhelyezesevel, ge vhogy nem fogott me g igazam azota ujra mar inkabb csak radiozok ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1046 Dátum: 2004.12.04 szombat, 16:29:00 »

a pendrajvot gondolom a vezerlobe vizszintesen kell bele dugni. Nme lesz ugy tul hosszu, hogy akadalyozza a sebvaltast !?
 
tudod hun lehet kapni !?
 
ui : en is kiserleteztem a discman minel jobb
elhelyezesevel, ge vhogy nem fogott me g igazam azota ujra mar inkabb csak radiozok ...
A vezérlő fele bent van a csatlakozóban, nem sok lóg ki belöle, kéziváltósnál nincs utban, aut.-t nem tudom.
Szerintem Iwan a legjobb forrás, de szerintem ő is lebeszél róla.
Discmanbe berakom az Mp3-t tíz óra zenével és egy három órás uton, csak ugrasztom, ha nem tetszik az aktuális szám.
Üdv ND
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1047 Dátum: 2004.12.04 szombat, 21:10:00 »

Én meg csak simán berakom a Ford fejegységbe az MP3 -as CD -t, és játsza is. Smiley))
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1048 Dátum: 2004.12.04 szombat, 22:02:00 »

Szia El Nino!
 
Ár/érték arány mutatója nem éppen kedvező. A képen egy usb drájval együttműködő darabot láthatsz. Természetesen az usb Pendrájvra annyi mp3-at tölthetsz fel, amennyit akarsz. A számok közti navigálást a gombok segítik. Ha a vétel nem tiszta, akkor van lehetőség másik frekvenciára átkapcsolni a kütyűt.

Másik megoldá a kazettás. Ajánlom figyelmedbe: Nézzél be az egyebekbe és keresd a SWRDFISH CAR KIT:-kazetta adapter -univerzális szivargyujtó táp állítható feszültséggel és polaritással,6 féle csatlakozó.
2e, de lehet olcsóbb is.
Üdv ND
Most nézem az ajánlott oldalt. Amit én láttam, az csak a kazetta adapter, semmi más nem volt hozzá, és 2000,-nél többe került. Ha jó a cucc, akkor megéri, mert a szivargyújtó táppal több. És olcsóbb.  
Csak nem'tom végülis, hogy vegyek-e... Klassz-nemklassz, mindent írtak a kollégák. Ja, a rádiómról nem sokat tudok, ennyi a felirat rajta: FORD 2004. Eléggé fapados, kazis és RDS mentes is. Ez zavar a legjobban autózás közben rádiózgatva.
Naplózva

MKI 2.0i
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1049 Dátum: 2004.12.04 szombat, 22:03:00 »

Én meg csak simán berakom a Ford fejegységbe az MP3 -as CD -t, és játsza is. Smiley))
Scratch, olvasom tapasztalatod, csapok homlokomra!
Naplózva

MKI 2.0i
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.071 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.