Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 20:52:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593423 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1400 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 15:16:00 »

ND:
Thx az ajánlatot, de sajna nem élek vele. Egy viszonylag jobb fejet akarok venni az én kicsikémbe (MKII), ami ugye azt jelenti, ha nem muszáj, akkor ha eladom nem azzal adnám el Cheesy Tehát megmaradna a 4000-es "kaki" is...
Azért köszi :d
 
Kisbér
 
Ui.: Amúgy pesti vagyok (illetve budai) Cheesy
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1401 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 15:16:00 »

Sziasztok!
 
Gondolom millióan kérdezték már, de azért feltenném a kérdést:
 
Van egy gyári 4000-es "kakim" a Mondeomban... Ezt kellene lecserélni valami értelmesebb darabra. Írtózom a gyári fejektől, így venni szeretnék.
Hol tudok keretet, illetve ilyen műanyag cuccot venni hozzá (Mert ugye kb 2x akkora a gyári, mint a normál fejek)? Durván mennyibe kerül? És a maradék helyen mi lesz (rekesz, amibe pakolhatok, vagy egy műanyag panel?) Cheesy
Ahogy elnéztem a Ghia-ban is "csak" 4 hangszóró van gyárilag. 4 jó minőségű hangszóróval is el lehet érni azt a hangzást, amit az átlag huszonévesek elvárnak? Cheesy (Inkább úgy kérdezem felesleges kivágni a kalaptartót?) Cheesy
 
Thx a válaszokat!
A Cromkaxnál is lehet átalakítót kapni, olyan 3-4000HUF körül, és nem lesz alatta rekesz, csak egy takaró műanyag.(www.cromax.hu)
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1402 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 15:18:00 »

ND:
Thx az ajánlatot, de sajna nem élek vele. Egy viszonylag jobb fejet akarok venni az én kicsikémbe (MKII), ami ugye azt jelenti, ha nem muszáj, akkor ha eladom nem azzal adnám el Cheesy Tehát megmaradna a 4000-es "kaki" is...
Azért köszi :d
 
Kisbér
 
Ui.: Amúgy pesti vagyok (illetve budai) Cheesy
http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=2452
 
itt az oldalamon megnézheted a keretet!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1403 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 15:33:00 »

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=2452
 
itt az oldalamon megnézheted a keretet!
Megnéztem a fordulatos képedet, hát elég szegény!
 
Nekem ugyan itt 4750-nél vót csak!!!
 
 
Tisztelettel!
Ui: nem hiába dudáltalak le tavaly összel!;-)))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1404 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 15:43:00 »

Megnéztem a fordulatos képedet, hát elég szegény!
 
Nekem ugyan itt 4750-nél vót csak!!!
 
 
Tisztelettel!
Ui: nem hiába dudáltalak le tavaly összel!;-)))
hja,de kijött elém egy eke a pályán:-))
de ez egy vacak kis 2.0 ami csigabiga:-)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1405 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 15:53:00 »

Thx a válaszokat...
A kalaptartógyilkolós, 4 hangszórós kérdésemre viszont egyikőtök sem válaszolt :d
 
Megtenné valaki? Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1406 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 16:01:00 »

Thx a válaszokat...
A kalaptartógyilkolós, 4 hangszórós kérdésemre viszont egyikőtök sem válaszolt :d
 
Megtenné valaki? Cheesy
kalaptartóba tegyél sapkát vaby kalapot és ne hangszórókat!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1407 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 16:05:00 »

Thx a válaszokat...
A kalaptartógyilkolós, 4 hangszórós kérdésemre viszont egyikőtök sem válaszolt :d
 
Megtenné valaki? Cheesy
Biztos lenne értelme, de sztem egy első szettel, illetve egy szépen szóló ládával csodákra képes bármilyen tér. Elöl szól a magas, mellőled a közép, és hátulról pedig duruzsol a mély. Kell ennél több egy magunkfajta 20-on évesnek???;-)))
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1408 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 16:48:00 »

Nem, ez így teljesen okés... De fingom sincs, hogy 1 szettel elöl, illetve egy, az ajtóba beférő hangszórópárral mit lehet kihozni.
Nem akarok én discó-konkurencia lenne, egyszerűen, ha kicsit élvezni akarom a zenét, akkor szóljon rendesen :DDDDD
 
Akkor a kalaptartóreszelést felejtős kategóriába soroljam? Cheesy
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1409 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 16:55:00 »

S ha én akarnám megvenni? ;-) De atól, hogy egy Ford rádiót annyiért adnak amennyit nem szégyelnek kiírni, az még nem azt jelenti, hogy az annnyit is ér. Érdekes, hogy még sehol sem találtam, még szórólap szintű technikai leírást róluk. Vajon miért nem? Rossz helyen kerestem? A net azért nem rossz hely ;-))) Szóval bármennyire is fáj, már 30-ért tudsz venni olyat ,ami kenterbe veri adott esetben egyik - másik gyárit. Persze nem egér moziban ;-)))
Üdv ND
ND, úgy általában igazad van, de a 30k-s rádió nem jó a gyári rádió helyére. Nem tudod már a kormányról bezérelni, meg ilyesmi. Még az I, II-ben csak-csak, mert ott meg lahat oldani, és berax egy rakodóizét (az enyémet már odaadtam valakinek), de a III-ban egy kicsit necces. Még leírni is rossz, hogy az én Sony-2-es rádióm 230 ezer forintba kerül. Hát azért már sok mindent lehet venni, de hát az nem fog passzolni ennek a helyére. Semmi sem tökéletes. A sony-val meg elvagyok.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1410 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 16:57:00 »

ND, úgy általában igazad van, de a 30k-s rádió nem jó a gyári rádió helyére. Nem tudod már a kormányról bezérelni, meg ilyesmi. Még az I, II-ben csak-csak, mert ott meg lahat oldani, és berax egy rakodóizét (az enyémet már odaadtam valakinek), de a III-ban egy kicsit necces. Még leírni is rossz, hogy az én Sony-2-es rádióm 230 ezer forintba kerül. Hát azért már sok mindent lehet venni, de hát az nem fog passzolni ennek a helyére. Semmi sem tökéletes. A sony-val meg elvagyok.
mennyit adna az ebered a cd6000ért?
vegye meg 45ért!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1411 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 17:05:00 »

ND:
Thx az ajánlatot, de sajna nem élek vele. Egy viszonylag jobb fejet akarok venni az én kicsikémbe (MKII), ami ugye azt jelenti, ha nem muszáj, akkor ha eladom nem azzal adnám el Cheesy Tehát megmaradna a 4000-es "kaki" is...
Azért köszi :d
 
Kisbér
 
Ui.: Amúgy pesti vagyok (illetve budai) Cheesy
Szia Kisber!
Csak a tartó vasat akartam cserélni, ami pozicióban tartja, de inkább nem ragozom, hogy kinek milyen előnye lett volna belöle. Már alakulok amugy is.  
Üdv ND
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1412 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 17:13:00 »

mennyit adna az ebered a cd6000ért?
vegye meg 45ért!
A múltkor 35-öt kértél érte. Én ennyit mondtam már neki, nem emelhetem fel az árat. De ha a másik muki megveszi annyiért, add neki.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1413 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 17:14:00 »

mikor vennétek meg?
ha tutti kell akkor lemondom  a másikat.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1414 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 17:15:00 »

faroman@freemail.hu ra írj.
 
most lépek szerelőhöz.
holnapra friss műszaki!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1415 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 17:17:00 »

ND, úgy általában igazad van, de a 30k-s rádió nem jó a gyári rádió helyére. Nem tudod már a kormányról bezérelni, meg ilyesmi. Még az I, II-ben csak-csak, mert ott meg lahat oldani, és berax egy rakodóizét (az enyémet már odaadtam valakinek), de a III-ban egy kicsit necces. Még leírni is rossz, hogy az én Sony-2-es rádióm 230 ezer forintba kerül. Hát azért már sok mindent lehet venni, de hát az nem fog passzolni ennek a helyére. Semmi sem tökéletes. A sony-val meg elvagyok.
Szia Angel!
Tudhatod, hogy MK III-ügyében sohasem szólok, az majdhogynem egy teljesen más autó ;-))) A felíraton kivül mi az azonos a "két" autóban? (MK I-II vs MK III) Hát igen, ennyi pénzért már adhatnak valamit, csak aztán meg is kapd ;-))) Nálam is bent lenne egy napig és ugy kilopnák, mint a husss. Azért nem is veszek CD-s rádiót, mert manapság már csak az a kelendő. Bár a legutóbb feltört Mondeo I-ből egy használt láthatóan gagyit vittek el. Erre a 5000-esre is ugy szántam rá magam, hogy ennek már egy darabja eltávolítható. Persze a fő szempont, hogy tekerője legyen, ez biztonsági és nem kényelmi szempont nálam. Hifi-t meg nem várok el, komolytalan az egész. Mész egy zajos dobozban, ami akusztikusan nulla és belefeccelni pénzt? Ha meg áll a kocsi, akor én megyek. Max ha nem lesz hol laknom ;-))))
Üdv ND
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1416 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 17:38:00 »

Szia Angel!
Tudhatod, hogy MK III-ügyében sohasem szólok, az majdhogynem egy teljesen más autó ;-))) A felíraton kivül mi az azonos a "két" autóban? (MK I-II vs MK III) Hát igen, ennyi pénzért már adhatnak valamit, csak aztán meg is kapd ;-))) Nálam is bent lenne egy napig és ugy kilopnák, mint a husss. Azért nem is veszek CD-s rádiót, mert manapság már csak az a kelendő. Bár a legutóbb feltört Mondeo I-ből egy használt láthatóan gagyit vittek el. Erre a 5000-esre is ugy szántam rá magam, hogy ennek már egy darabja eltávolítható. Persze a fő szempont, hogy tekerője legyen, ez biztonsági és nem kényelmi szempont nálam. Hifi-t meg nem várok el, komolytalan az egész. Mész egy zajos dobozban, ami akusztikusan nulla és belefeccelni pénzt? Ha meg áll a kocsi, akor én megyek. Max ha nem lesz hol laknom ;-))))
Üdv ND
Azért nem teljesen más. Pl a 6006 azt asszem mindkettőbe rakták. Drágát én se vennék, nekem a régiben egy cd-s clarion volt, ami jól szólt, és ennyi. Nem volt egy lóerőbajnok. Ezzel meg garázsban állok (riasztó is van a garázsban), onnan azért nehéz lenne elvinni. Meg nem hinném hogy ellopnák, mert ez a rádió javarészt csak forba való.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1417 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 17:55:00 »

Azért nem teljesen más. Pl a 6006 azt asszem mindkettőbe rakták. Drágát én se vennék, nekem a régiben egy cd-s clarion volt, ami jól szólt, és ennyi. Nem volt egy lóerőbajnok. Ezzel meg garázsban állok (riasztó is van a garázsban), onnan azért nehéz lenne elvinni. Meg nem hinném hogy ellopnák, mert ez a rádió javarészt csak forba való.
Szia Angel!
Ügye nem gondolod, hogy a Ford autó tulajdonlásából következtetni lehet a tulajdonos becsületességére? Tízből kilenc megvenné a 230 eFt-os szettedet 80 eFt-ért, az az egy meg süket, mint én. ;-))) Anno digitgépet is ugy vettem, hogy ha használom, akor ne kelljen rettegnem, hogy most mi lesz ha odaverem valahová. Ha "drága" lenne, akkor valószinüleg feleennyit nem használnám, pedig ez sem 100 alatt volt. Megígérem, ha felajánlják az ellopott készülékedet, akkor nem fogom megvenni. ;-)))
Üdv ND
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1418 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 20:56:00 »

Szia Angel!
Ügye nem gondolod, hogy a Ford autó tulajdonlásából következtetni lehet a tulajdonos becsületességére? Tízből kilenc megvenné a 230 eFt-os szettedet 80 eFt-ért, az az egy meg süket, mint én. ;-))) Anno digitgépet is ugy vettem, hogy ha használom, akor ne kelljen rettegnem, hogy most mi lesz ha odaverem valahová. Ha "drága" lenne, akkor valószinüleg feleennyit nem használnám, pedig ez sem 100 alatt volt. Megígérem, ha felajánlják az ellopott készülékedet, akkor nem fogom megvenni. ;-)))
Üdv ND
Nem, hanem arra gondoltam, hogy szűkebbek a lehetőségek az értékesítésre, és így nehezebb a szajrét elpasszolni. Ha viszont az enyémet elemelik, nálad fogom keresni. :-))
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1419 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 21:11:00 »

Nem, hanem arra gondoltam, hogy szűkebbek a lehetőségek az értékesítésre, és így nehezebb a szajrét elpasszolni. Ha viszont az enyémet elemelik, nálad fogom keresni. :-))
Szia Angel!
De hát te mondtad, hogy számomra nem olyan értékes mivel nem tudom kormányról vezérelni. Inkább valaki MK III-ast kell majd kuksizni.
 
Egyébként van egy ötletem (van több is ebben a témában, de azok ráérnek), ha mindenki leírja,a rádiója gyáriszámát és ellopás esetén itt Scrathnél felkerülne egy listába, akkor minden jó szándékú Mondis tudná, hogy nem lopott-e amit vesz. Remélem Moireé nem az volt, mert nem szívesen adnám vissza ;-)))
Üdv ND
ui.: ha megmondod, hogyé vegyem, akkor visszavásárlom a rádiódat majd ;-))) Bár annak a valószinűsége, hogy engem ezzel megkinálnak közel nulla
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1420 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 21:18:00 »

Szia Angel!
De hát te mondtad, hogy számomra nem olyan értékes mivel nem tudom kormányról vezérelni. Inkább valaki MK III-ast kell majd kuksizni.
 
Egyébként van egy ötletem (van több is ebben a témában, de azok ráérnek), ha mindenki leírja,a rádiója gyáriszámát és ellopás esetén itt Scrathnél felkerülne egy listába, akkor minden jó szándékú Mondis tudná, hogy nem lopott-e amit vesz. Remélem Moireé nem az volt, mert nem szívesen adnám vissza ;-)))
Üdv ND
ui.: ha megmondod, hogyé vegyem, akkor visszavásárlom a rádiódat majd ;-))) Bár annak a valószinűsége, hogy engem ezzel megkinálnak közel nulla
A II-esben már van távirányító, nem?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1421 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 23:49:00 »

Szia Angel!
De hát te mondtad, hogy számomra nem olyan értékes mivel nem tudom kormányról vezérelni. Inkább valaki MK III-ast kell majd kuksizni.
 
Egyébként van egy ötletem (van több is ebben a témában, de azok ráérnek), ha mindenki leírja,a rádiója gyáriszámát és ellopás esetén itt Scrathnél felkerülne egy listába, akkor minden jó szándékú Mondis tudná, hogy nem lopott-e amit vesz. Remélem Moireé nem az volt, mert nem szívesen adnám vissza ;-)))
Üdv ND
ui.: ha megmondod, hogyé vegyem, akkor visszavásárlom a rádiódat majd ;-))) Bár annak a valószinűsége, hogy engem ezzel megkinálnak közel nulla
ND,
 
küldhetitek a lopott számokat, csinálhatunk neki egy részt az oldalon. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1422 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 23:50:00 »

A II-esben már van távirányító, nem?
Angel,
 
nem mindbe!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1423 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 23:56:00 »

Szia Angel!
De hát te mondtad, hogy számomra nem olyan értékes mivel nem tudom kormányról vezérelni. Inkább valaki MK III-ast kell majd kuksizni.
 
Egyébként van egy ötletem (van több is ebben a témában, de azok ráérnek), ha mindenki leírja,a rádiója gyáriszámát és ellopás esetén itt Scrathnél felkerülne egy listába, akkor minden jó szándékú Mondis tudná, hogy nem lopott-e amit vesz. Remélem Moireé nem az volt, mert nem szívesen adnám vissza ;-)))
Üdv ND
ui.: ha megmondod, hogyé vegyem, akkor visszavásárlom a rádiódat majd ;-))) Bár annak a valószinűsége, hogy engem ezzel megkinálnak közel nulla
Dehogynem, felnyomtam egy mondit, azt' elemeltem, mér', nem mondtad, hogy tiszta kee'...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1424 Dátum: 2005.02.08 kedd, 08:12:00 »

Dehogynem, felnyomtam egy mondit, azt' elemeltem, mér', nem mondtad, hogy tiszta kee'...
Kérnék egy smile-t a végére ;-)
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1425 Dátum: 2005.02.08 kedd, 09:27:00 »

Kérnék egy smile-t a végére ;-)
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1426 Dátum: 2005.02.08 kedd, 16:50:00 »


Szia Moire!
Ügyes vagy. Nem mint én ;-((( El kezdtem bebarkácsolni az egyesbe az 5000-t. Hát azért Joe és Shadow szólhatott volna, hogy épeszű ember ilyenre ne vállalkozzon. ;-((( Most már, hogy nem vagyok épeszű, már be kell fejeznem ;-))) Azt a ghia takaró lemezt nálam nem pattentek, hanem valami fém beadadó tartja. Na a váltózár végett- ami elmozdíthatatlanná tette a középső könyöktámasztós boxot - volt mit furni faragni, amíg az alsó rögzítéseket lefurtam és ki tudtam szedni azt a műanyagot. A két fejtetőn berakott csavar láttán joggal kérdezem, nornálisak ezek? Sajna már régóta tudom, hogy ez a Mondeo egyszer összerakós verzió.  
Elnézést kérek mindazoktól, akiknek valaha is mondtam, hogy vegyenek Mondeot ;-((( Szerelhetetlen szemét!!!! Még az Opel is jobb lehet tán? Vagy mit vegyek helyette?
Szószerint lement a nap mire azt a négy torxot kivarázsoltam spáéci szerszámok segítségével. Aztán jött a kiforgatási hadművelet, hogy hogyan is lehet azt a tartóvasat kiszedni a fészkéből. Most már kint van minden, de már nincs erőm kinlódni ezzel.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1427 Dátum: 2005.02.08 kedd, 17:02:00 »

Szia Moire!
Ügyes vagy. Nem mint én ;-((( El kezdtem bebarkácsolni az egyesbe az 5000-t. Hát azért Joe és Shadow szólhatott volna, hogy épeszű ember ilyenre ne vállalkozzon. ;-((( Most már, hogy nem vagyok épeszű, már be kell fejeznem ;-))) Azt a ghia takaró lemezt nálam nem pattentek, hanem valami fém beadadó tartja. Na a váltózár végett- ami elmozdíthatatlanná tette a középső könyöktámasztós boxot - volt mit furni faragni, amíg az alsó rögzítéseket lefurtam és ki tudtam szedni azt a műanyagot. A két fejtetőn berakott csavar láttán joggal kérdezem, nornálisak ezek? Sajna már régóta tudom, hogy ez a Mondeo egyszer összerakós verzió.  
Elnézést kérek mindazoktól, akiknek valaha is mondtam, hogy vegyenek Mondeot ;-((( Szerelhetetlen szemét!!!! Még az Opel is jobb lehet tán? Vagy mit vegyek helyette?
Szószerint lement a nap mire azt a négy torxot kivarázsoltam spáéci szerszámok segítségével. Aztán jött a kiforgatási hadművelet, hogy hogyan is lehet azt a tartóvasat kiszedni a fészkéből. Most már kint van minden, de már nincs erőm kinlódni ezzel.
Üdv ND
Szia ND,
Most akkor meg én kérek smiley-t oda a kérdőjelek utánra, különben megharagszom...Smiley))
 
Egyébként ne aggódj, ezt itt programmal csináltam, majdnem 30 másodperc volt + konverzió + ftp.
 
Üdv,
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1428 Dátum: 2005.02.08 kedd, 17:43:00 »

Szia Moire!
Ügyes vagy. Nem mint én ;-((( El kezdtem bebarkácsolni az egyesbe az 5000-t. Hát azért Joe és Shadow szólhatott volna, hogy épeszű ember ilyenre ne vállalkozzon. ;-((( Most már, hogy nem vagyok épeszű, már be kell fejeznem ;-))) Azt a ghia takaró lemezt nálam nem pattentek, hanem valami fém beadadó tartja. Na a váltózár végett- ami elmozdíthatatlanná tette a középső könyöktámasztós boxot - volt mit furni faragni, amíg az alsó rögzítéseket lefurtam és ki tudtam szedni azt a műanyagot. A két fejtetőn berakott csavar láttán joggal kérdezem, nornálisak ezek? Sajna már régóta tudom, hogy ez a Mondeo egyszer összerakós verzió.  
Elnézést kérek mindazoktól, akiknek valaha is mondtam, hogy vegyenek Mondeot ;-((( Szerelhetetlen szemét!!!! Még az Opel is jobb lehet tán? Vagy mit vegyek helyette?
Szószerint lement a nap mire azt a négy torxot kivarázsoltam spáéci szerszámok segítségével. Aztán jött a kiforgatási hadművelet, hogy hogyan is lehet azt a tartóvasat kiszedni a fészkéből. Most már kint van minden, de már nincs erőm kinlódni ezzel.
Üdv ND
Bocs nem akarom tetézni a gondot, de valahol a multkor írtam, hogy meg fogsz vele küzdeni.....
 
A legjobbakat (azért opelt mégse..)
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1429 Dátum: 2005.02.08 kedd, 17:56:00 »

Bocs nem akarom tetézni a gondot, de valahol a multkor írtam, hogy meg fogsz vele küzdeni.....
 
A legjobbakat (azért opelt mégse..)
 
Üdv:
Na de ennyit? Miért pont én? Összetörném kalapáccsal a kezét annak a mérnök kollegának aki ezt kitalálta így. Hát számítógéphez értett, de életében nem volt a kezébe csavarhúzó. ;-(((
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1430 Dátum: 2005.02.09 szerda, 02:45:00 »

Na de ennyit? Miért pont én? Összetörném kalapáccsal a kezét annak a mérnök kollegának aki ezt kitalálta így. Hát számítógéphez értett, de életében nem volt a kezébe csavarhúzó. ;-(((
Üdv ND
Sebaj, gondolj arra, hogy mennyi máshogy meg nem szerezhető tapasztalat fog összegződni a kezedben ha végre elkészülsz vele !
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1431 Dátum: 2005.02.09 szerda, 09:06:00 »

Sebaj, gondolj arra, hogy mennyi máshogy meg nem szerezhető tapasztalat fog összegződni a kezedben ha végre elkészülsz vele !
 
Üdv:
Az biztos, de le is beszélek róla mindnkit.
Üdv ND
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1432 Dátum: 2005.02.09 szerda, 09:08:00 »

Szia Moire!
Ügyes vagy. Nem mint én ;-((( El kezdtem bebarkácsolni az egyesbe az 5000-t. Hát azért Joe és Shadow szólhatott volna, hogy épeszű ember ilyenre ne vállalkozzon. ;-((( Most már, hogy nem vagyok épeszű, már be kell fejeznem ;-))) Azt a ghia takaró lemezt nálam nem pattentek, hanem valami fém beadadó tartja. Na a váltózár végett- ami elmozdíthatatlanná tette a középső könyöktámasztós boxot - volt mit furni faragni, amíg az alsó rögzítéseket lefurtam és ki tudtam szedni azt a műanyagot. A két fejtetőn berakott csavar láttán joggal kérdezem, nornálisak ezek? Sajna már régóta tudom, hogy ez a Mondeo egyszer összerakós verzió.  
Elnézést kérek mindazoktól, akiknek valaha is mondtam, hogy vegyenek Mondeot ;-((( Szerelhetetlen szemét!!!! Még az Opel is jobb lehet tán? Vagy mit vegyek helyette?
Szószerint lement a nap mire azt a négy torxot kivarázsoltam spáéci szerszámok segítségével. Aztán jött a kiforgatási hadművelet, hogy hogyan is lehet azt a tartóvasat kiszedni a fészkéből. Most már kint van minden, de már nincs erőm kinlódni ezzel.
Üdv ND
Nem értek!!!
 
Nekem az egyetlen időigényes művelet a fabetétben lévő elválasztó eltávolítása volt. A többi max. negyed órát vett igénybe!
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1433 Dátum: 2005.02.09 szerda, 09:37:00 »

Nem értek!!!
 
Nekem az egyetlen időigényes művelet a fabetétben lévő elválasztó eltávolítása volt. A többi max. negyed órát vett igénybe!
 
 
Tisztelettel!
Szia Joe!
Majd elmesélem egyszer, de a mese is több mint negyedóra, pedig nem vayok fakezű.
Amugy alulra, vagy felülre tetted a rádiót? Ha alulra teszem, akkor felül tudok rakni bele egy boxot (ha a közepét kikapom), ha alulra, akkor a tartóvas végett csak takarólap megy bele, ami valami kapcsolót műszert majd csak kap ;-)
Üdv ND
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1434 Dátum: 2005.02.09 szerda, 10:33:00 »

Szia Joe!
Majd elmesélem egyszer, de a mese is több mint negyedóra, pedig nem vayok fakezű.
Amugy alulra, vagy felülre tetted a rádiót? Ha alulra teszem, akkor felül tudok rakni bele egy boxot (ha a közepét kikapom), ha alulra, akkor a tartóvas végett csak takarólap megy bele, ami valami kapcsolót műszert majd csak kap ;-)
Üdv ND
Felül van a rádió, és alulra pedig visszament a lekicsinyített fakk!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1435 Dátum: 2005.02.09 szerda, 10:40:00 »

Felül van a rádió, és alulra pedig visszament a lekicsinyített fakk!
Hogyan fogadtad fel a rádiót? Ezek szerint nem az eredeti tartóvassal alulról.
Üdv ND
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1436 Dátum: 2005.02.09 szerda, 10:47:00 »

Hogyan fogadtad fel a rádiót? Ezek szerint nem az eredeti tartóvassal alulról.
Üdv ND
Csak simán bent van a helyén! Még ágyúval sem lehetne letolni fentről!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1437 Dátum: 2005.02.09 szerda, 11:00:00 »

Csak simán bent van a helyén! Még ágyúval sem lehetne letolni fentről!
Joe!!!
Milyen imádság tartja a levegőben? Nekem ki kellett venni a régit tartó profil tartót. Ezek szerint az alsó fakkot feltámasztottad a hamutartóra és azzal támasztottad alá a rádiót?
Üdv ND
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1438 Dátum: 2005.02.09 szerda, 12:00:00 »

Joe!!!
Milyen imádság tartja a levegőben? Nekem ki kellett venni a régit tartó profil tartót. Ezek szerint az alsó fakkot feltámasztottad a hamutartóra és azzal támasztottad alá a rádiót?
Üdv ND
Berakom a fakkot (log a levegőben, és betolom a magnót. Már másfél éve meg sem mozdult semerre. Nem kell izgulni!!!;-)))
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1439 Dátum: 2005.02.09 szerda, 13:32:00 »

Berakom a fakkot (log a levegőben, és betolom a magnót. Már másfél éve meg sem mozdult semerre. Nem kell izgulni!!!;-)))
 
 
Tisztelettel!
Szia Joe!
Jókor szólsz, más szédszedtem a videót, mert csak azon volt olyan lemez, amit megtudtam volna hajlítani tartónak. Most már nem tudom összerakni a videot ;-( Na de ha lesz egyszer rádióm, akkor megérte.  
Üdv ND
ui.: megnézem ezt a lebegő pontos verziót, hogyan is néz ki.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1440 Dátum: 2005.02.09 szerda, 14:58:00 »

Szia Joe!
Jókor szólsz, más szédszedtem a videót, mert csak azon volt olyan lemez, amit megtudtam volna hajlítani tartónak. Most már nem tudom összerakni a videot ;-( Na de ha lesz egyszer rádióm, akkor megérte.  
Üdv ND
ui.: megnézem ezt a lebegő pontos verziót, hogyan is néz ki.
Ha minden jól megy, akkor holnap Pesten leledzem! Gondolod megmutatom az igazat!;-)
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1441 Dátum: 2005.02.09 szerda, 16:02:00 »

Ha minden jól megy, akkor holnap Pesten leledzem! Gondolod megmutatom az igazat!;-)
 
 
Tisztelettel!
Szia Joe!
Még várok, most nem vagyok menetkész állapotban, megaztán a telefonos lehetőségből csak egy van (legalábbis tévéék ezt mondják) ;-)))
Viszont annyit elárulhatnál, hogy a fakk tetjét végtad le vagy középről ki egy csíkot?
Üdv ND
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1442 Dátum: 2005.02.09 szerda, 16:09:00 »

Szia Joe!
Még várok, most nem vagyok menetkész állapotban, megaztán a telefonos lehetőségből csak egy van (legalábbis tévéék ezt mondják) ;-)))
Viszont annyit elárulhatnál, hogy a fakk tetjét végtad le vagy középről ki egy csíkot?
Üdv ND
Ha nem vagy menetkész, akkó én megyek a hegyhez! Tudom hol laksz!!!
A fakkból egy háromszöget vágtam ki, és így a tetejét rá tudtam hajtani az aljára. De a formája adja magát, hogy be is tud tolni a magnót!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1443 Dátum: 2005.02.09 szerda, 16:17:00 »

Ha nem vagy menetkész, akkó én megyek a hegyhez! Tudom hol laksz!!!
A fakkból egy háromszöget vágtam ki, és így a tetejét rá tudtam hajtani az aljára. De a formája adja magát, hogy be is tud tolni a magnót!
 
Tisztelettel!
Fakk óff ;-P hogy mást ne monygyak :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1444 Dátum: 2005.02.09 szerda, 16:28:00 »

Ha nem vagy menetkész, akkó én megyek a hegyhez! Tudom hol laksz!!!
A fakkból egy háromszöget vágtam ki, és így a tetejét rá tudtam hajtani az aljára. De a formája adja magát, hogy be is tud tolni a magnót!
 
Tisztelettel!
Szia Joe!
El ne áruld hol leledzem, mert akkor költöznöm kell. Bár nézegettem most egy palotát, csak hát folyton alá van ducolva, ne mindegy, majd alkuszom rá legalább. Tán a Kosuth tér 1 a száma? ;-))) Köszi a felajánlást, de most nem élnék vele még. A fakk nekem egy kazetta tartó volt eredetileg, de a közepét már eltávolítottam korában, este befejezem. Akkor a hátlapot hagytad egybe és két oldalt vágtál rést. Nem rossz ötlet bár még gondolkozom rajta.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1445 Dátum: 2005.02.09 szerda, 20:23:00 »

Sziasztok!
 
Egy kérdésem lenne.Egyik barátomnak van egy RDS EON 6000-es fejegysége zsír új és elég sok írt lemez nem megy el benn.megy 1-2 szám és ERROR.
Pedig VERBATIMRA írtam. Utoljára 1x-esen írtam  próbaképp és az is ***.Tudtok valami megoldást?
Lehet-e álítani a fejen (lézer).Ja és a lemezek máshol hibátlanul mennek.
Köszi
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1446 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 00:00:00 »

Sziasztok!
 
Egy kérdésem lenne.Egyik barátomnak van egy RDS EON 6000-es fejegysége zsír új és elég sok írt lemez nem megy el benn.megy 1-2 szám és ERROR.
Pedig VERBATIMRA írtam. Utoljára 1x-esen írtam  próbaképp és az is ***.Tudtok valami megoldást?
Lehet-e álítani a fejen (lézer).Ja és a lemezek máshol hibátlanul mennek.
Köszi
gyalak,
 
én audió lemezt 4x -en írok, CLV stratégiával, DAO módba, így teljesen jól megy a 6000MP3 -al.
Esetleg próbálj meg egy lézertisztó lemezt.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1447 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 07:32:00 »

Urak!
 
Ki a König a 6000-es cucc javitásában?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1448 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 09:08:00 »

Urak!
 
Ki a König a 6000-es cucc javitásában?
Zsoel János nevű barátja!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1449 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 09:33:00 »

Zsoel János nevű barátja!
Köszi!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.071 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.