Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:20:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 176 177 178 179 180 181 182 [183] 184 185 186 187 188 189 190 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593448 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #9100 Dátum: 2009.07.21 kedd, 02:46:33 »

Sziasztok!

Az Mondeomban 6000 cd rds-eon cd lejátszó van 4 db. gyári hangszóróval. A két első "hibátlanul" szól (11-éves korához képest jól). Ha beállítom hogy csak a hátsó hangszórók szóljanak akkor mind a kettő "recsegve" szól, ha a balance-t (csak a hátsókon) jobbra illetve balra elállítom, akkor észlelhetően nem egyformán szól, és továbbra is recseg(nek). A kérdésem az lenne, hogy a cd lejátszónak van e baja vagy a hangszóróknak? Mert kicsit furcsállom, hogy az elsők ilyen "sokáig" birták a hátsók meg nem....A hangszórók pontos mérete érdekelne ha valaki tudna ebben segíteni, mert ha a hangszórókkal van a baj akkor cserélném őket. Milyen gyártmányra érdemes cserélni? Nem vagyok egy nagy hifis...Elég lenne e csak a két hátsót vagy mind a négyet kellene cserélni?
A segítséget előre is köszönöm,
Tisztelettel
Ficsor Zsolt

a hangszóró méret 6x8-as ovál
gondolom azzal tisztában vagy, hogy az ár erősen megszabja a minőséget majd a hangzásban
többen ajánlották itt korábbi hozzászólásaikban a Pioneer TSH687 típust, mert ez kifejezetten Ford specifikus
én GroundZero-t vettem előre és Blaut hátulra. A hátsókat már a beépítés utáni második napon megbántam.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9101 Dátum: 2009.07.21 kedd, 09:04:13 »

a hangszóró méret 6x8-as ovál
gondolom azzal tisztában vagy, hogy az ár erősen megszabja a minőséget majd a hangzásban
többen ajánlották itt korábbi hozzászólásaikban a Pioneer TSH687 típust, mert ez kifejezetten Ford specifikus
én GroundZero-t vettem előre és Blaut hátulra. A hátsókat már a beépítés utáni második napon megbántam.

én a hátsókat ki is szedtem, nem tetszett, hogy ott is szól
Naplózva
Nitroboy
Vendég
« Új hozzászólás #9102 Dátum: 2009.07.21 kedd, 09:39:54 »

Sziasztok!
Kicsivel több magashangot szeretnék kicsikarni szeretett(vagy majd még elválik) mondeomból.
Most vettem az autót 1 hete kb. Gyári 6006E CD-rádió van benne, a 4 gyári hangszórókkal az ajtókban.
A mélyhanggal megvagyok elégedve, de a magashangok elég gyatrán jönnek hiába van max(+7) re állítva a cucc. levele
Lehetne valami csipogót bekötni plusszba valami egyszerű módon? help
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #9103 Dátum: 2009.07.21 kedd, 11:07:04 »

Sziasztok!
Kicsivel több magashangot szeretnék kicsikarni szeretett(vagy majd még elválik) mondeomból.
Most vettem az autót 1 hete kb. Gyári 6006E CD-rádió van benne, a 4 gyári hangszórókkal az ajtókban.
A mélyhanggal megvagyok elégedve, de a magashangok elég gyatrán jönnek hiába van max(+7) re állítva a cucc. levele
Lehetne valami csipogót bekötni plusszba valami egyszerű módon? help

Szia.

Én is ilyen gondokkal küszködtem, így oldottam meg a helyzetet:

http://kepfeltoltes.hu/view/090507/K_p_015_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090507/77614197K_p_016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090507/K_p_017_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Nitroboy
Vendég
« Új hozzászólás #9104 Dátum: 2009.07.21 kedd, 11:37:03 »

Bekötést hogy oldottad meg? Hangváltót tettél?
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #9105 Dátum: 2009.07.21 kedd, 11:40:58 »

Bekötést hogy oldottad meg? Hangváltót tettél?

Igen, adták a csipogóhoz. Párhuzamosan rákötni a hangszóróra, és készen is van.
Szép a hangja, és nem is drága, talán 5 e Ft volt.
Naplózva
Nitroboy
Vendég
« Új hozzászólás #9106 Dátum: 2009.07.21 kedd, 11:46:47 »

Ok, Köszi!
Akkor egy ilyenbe beruházok én is, aztán majd megpróbálom ízlésesen elhelyezni.
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #9107 Dátum: 2009.07.21 kedd, 11:50:26 »

Ok, Köszi!
Akkor egy ilyenbe beruházok én is, aztán majd megpróbálom ízlésesen elhelyezni.

Ha ilyenre szeretnék megműanyagoztatni, akkor keresd itt Rocco-t, nekem is ő csinálta meg. Szép lett. Bőrözést bármelyik kárpitos megcsinálja.
Így legalább kicsit gyárosnak néz ki.
Naplózva
mleslie
Vendég
« Új hozzászólás #9108 Dátum: 2009.07.21 kedd, 17:21:30 »

Sziasztok!
Kicsivel több magashangot szeretnék kicsikarni szeretett(vagy majd még elválik) mondeomból.
Most vettem az autót 1 hete kb. Gyári 6006E CD-rádió van benne, a 4 gyári hangszórókkal az ajtókban.
A mélyhanggal megvagyok elégedve, de a magashangok elég gyatrán jönnek hiába van max(+7) re állítva a cucc. levele
Lehetne valami csipogót bekötni plusszba valami egyszerű módon? help

Szia!

Én nem vagyok egy vájtfülű, de amikor lecseréltem a 6006-ost egy ilyen Blaura: akkor még én is meglepődtem, hogy mennyivel jobban szólnak a gyári hangszórók!!!
A vége az lett, hogy hangszóróra nem is költöttem, mert nekem így is megfelel. (Ezért még a guruktól mit fogok kapni...)
Ráadásul mp3-as a cucc. Ja igen a berakásához kell venni egy kb. 1-2 ezer forintos Ford - ISO átalakítót, de semmmi egyéb.
Nekem meg még jobban is tetszik, mint a régi.  Wink
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.21 kedd, 17:24:24 írta mleslie » Naplózva
zsot0715
Vendég
« Új hozzászólás #9109 Dátum: 2009.07.21 kedd, 23:33:17 »

Sziasztok!

Nézegettem hangszórókat..6x8 és 5x7 között tudom, hogy méretbeli különbség van, de miért "kezelik" ezt a gyártók úgymond egy méretként?...A II-es Mondiba 6x8-as kell, úgy tudom...mi a helyzet ha 5x7-est veszek? Attól még a rögzítési pontjai ugyanúgy passzolnak, csak a membrán méret különbözik?
Segítsen aki tud, mondom nem vagyok nagy HI-FI-s... rinya
Üdvözlettel
Ficsor Zsolt
Naplózva
Zsozef
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Új hozzászólás #9110 Dátum: 2009.07.21 kedd, 23:38:41 »

Sziasztok!

6000-es CD-rádióm van.Pár perccel a bekapcsolás után a rádió hangja akadozni kezd,majd elhalgat.Néhány helyen próbálkoztam,de nem értenek hozzá!  :falbav:Magam jöttem rá,ha leszerelem a tetőantennát az erősebb állomások jönnek.Ez nem megoldás. :help:Segítsetek kérlek!Előre is köszi.
Naplózva

Ford Mondeo 2.0TDCI 180 LE Titanium 2015 kombi
Ford Mondeo 2.0 TDCI 96kW Titanium 2006/09 /5ajtós/eladva
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #9111 Dátum: 2009.07.22 szerda, 07:17:36 »

Sziasztok!

Nézegettem hangszórókat..6x8 és 5x7 között tudom, hogy méretbeli különbség van, de miért "kezelik" ezt a gyártók úgymond egy méretként?...A II-es Mondiba 6x8-as kell, úgy tudom...mi a helyzet ha 5x7-est veszek? Attól még a rögzítési pontjai ugyanúgy passzolnak, csak a membrán méret különbözik?
Segítsen aki tud, mondom nem vagyok nagy HI-FI-s... rinya
Üdvözlettel
Ficsor Zsolt

vannak olyan gyártók és azon belül olyan modellek, ahol a keret tartalmazza a 6x8 illetve az 5x7 felfogatási pontokat is
nekem sem a GZ sem a Blau nem tudja a 6x8-at ezért új lukakat kellett fúrni az ajtólemezbe sajnos
nem beszélve arról, hogy a gyári vágatot be sem takarja rendesen  falbav
Naplózva
MaxFecky
Vendég
« Új hozzászólás #9112 Dátum: 2009.07.22 szerda, 08:58:59 »

Sziasztok! Nekem 6006E CD RDS E-O-N van a szekérbe és volna egy kérdésem: ez ugye cd-táras és néha gondja van a lemezbevétellel. Csak kerreg de nem tudja olvasni, de x.dik próbálkozásra beveszi és minden gond nélkül lejátsza. Minden típusú cd-nél tapasztaltam. Tehát a kérdés: elképzelhető, hogy ezek a cd-s tisztítók rendbe rakják valamelyest, avagy mechanikus probléma lesz vele? Akkor meg teljesen szétkattan, ha teletolom a cd-tárat. Alig bírtam rábírni, hogy kiadja a lemezt. Jelenleg 5 cd van benne és viszi mindet szépen. Köszi az ötleteket előre is. Ja, van hozzá leírásom, de nem sokra mentem vele, hiszen a kiírt hibakódok alapján mindenre azt írja, hogy: "FORDuljon márkaszervízhez!"  falbav
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #9113 Dátum: 2009.07.23 csütörtök, 17:08:50 »

Ezt be lehet tenni egyébként fészlift előttibe? És minőségileg jobb mint ami nekem van (6cdtáras valami, passz...)?

Lehet tévedek, de úgy tudom hogy nem lehet beletenni, legalábbis a gyári helyre nem. Talán faragással...  Roll Eyes
Más a forma, ez elvileg fejre állított trapéz alakú, Neked meg egyenes oldalai vannak a helynek, ha minden igaz.
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3360



« Új hozzászólás #9114 Dátum: 2009.07.23 csütörtök, 17:10:49 »

Lehet tévedek, de úgy tudom hogy nem lehet beletenni, legalábbis a gyári helyre nem. Talán faragással...  Roll Eyes
Más a forma, ez elvileg fejre állított trapéz alakú, Neked meg egyenes oldalai vannak a helynek, ha minden igaz.

Pedig az a gyári sony jól mutatna, nekem ilyen fekete fa (utánzat?) betétek vannak...
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3360



« Új hozzászólás #9115 Dátum: 2009.07.23 csütörtök, 17:22:33 »

Hali!

http://www.expressz.hu/szorakoztatoelektronika/autohifi/fejegyseg_autoradio/hirdetes-15258997/

Ez a fejegység jó a fészlift előtti Mondeoba is? És milyen "minőséget" képvisel?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
mleslie
Vendég
« Új hozzászólás #9116 Dátum: 2009.07.23 csütörtök, 18:46:03 »

Hali!

http://www.expressz.hu/szorakoztatoelektronika/autohifi/fejegyseg_autoradio/hirdetes-15258997/

Ez a fejegység jó a fészlift előtti Mondeoba is? És milyen "minőséget" képvisel?

Én úgy tudom, hogy simán nem megy bele, de gondolom egy kis barkácsolással be lehet tenni. Kérdés, hogy megéri-e szétnyírni a középkonzolt miatta.
Én a netről szereztem be a kicsit lejjebb belinkelt Blaut, az a tuti a miénkbe szerintem.
De majd a nagy-zene-mániások kijavítanak, ha tévedtem. Cheesy
Naplózva
mleslie
Vendég
« Új hozzászólás #9117 Dátum: 2009.07.23 csütörtök, 18:49:23 »

Más dolog!

Van otthon egy 6006-os gyári fejegységem, csak az asszony eltökítette azt a kis levehető előlapot, vagy mi az, ami nélkül nem müxik.  rinya
Nincs valakinek egy olyan legalább kölcsön, hogy kipróbáljam megy-e még? Lenne rá egy vevő, de addig nem költene rá, amíg ki nem próbáljuk...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9118 Dátum: 2009.07.23 csütörtök, 22:37:37 »

Hali!

http://www.expressz.hu/szorakoztatoelektronika/autohifi/fejegyseg_autoradio/hirdetes-15258997/

Ez a fejegység jó a fészlift előtti Mondeoba is? És milyen "minőséget" képvisel?

Nem jó, csak ha kicseréled a műszerfal betétet is! Az mindent jelet...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3360



« Új hozzászólás #9119 Dátum: 2009.07.23 csütörtök, 22:49:02 »

Nem jó, csak ha kicseréled a műszerfal betétet is! Az mindent jelet...

Köszi! worship
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
Szilo
Vendég
« Új hozzászólás #9120 Dátum: 2009.07.23 csütörtök, 23:09:12 »

Lehet tévedek, de úgy tudom hogy nem lehet beletenni, legalábbis a gyári helyre nem. Talán faragással...  Roll Eyes
Más a forma, ez elvileg fejre állított trapéz alakú, Neked meg egyenes oldalai vannak a helynek, ha minden igaz.
Hali!
Sony-t nem lehet sima CD6000 helyére tenni, de nem a forma, hanem a középkonzol hátsó/belső kialakítása miatt.
Mondeo-nak trapéz alakú a rádiója, facelift előtti II-es Focusnak téglalap.

Nacsá
Sz
Naplózva
lacbp
Vendég
« Új hozzászólás #9121 Dátum: 2009.07.24 péntek, 02:33:37 »

sziasztok!

Ma vettem egy gyári Nokia bluetooth, info , voice egységet, bedugtam. Összepárosítottam a nokiámmal. tárcsázni tudok, meg látom a telefon könyvet is a sony -n.(ovális sony mp3) de nem kapcsolja be a hangszórót, szóval, mint kihangosító nem működik. Van valakinek valami ötlete?
Mondjuk sajnos a mikrofon egység még nincs bekötve, de attól még szólhatna a hangszórón a telefon! Esetleg ha valakinek van voice, és gyári BT kihangosító a kocsijában, az dobhatna egy pü -t Smiley

köszi! : Laci
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #9122 Dátum: 2009.07.24 péntek, 09:59:47 »

Hali!
Sony-t nem lehet sima CD6000 helyére tenni, de nem a forma, hanem a középkonzol hátsó/belső kialakítása miatt.
Mondeo-nak trapéz alakú a rádiója, facelift előtti II-es Focusnak téglalap.

Nacsá
Sz

Ezt biztos csak Én nem értem!
Nekem nem Focusom van...  fejvakaras idiota wow2 nemtudom nemtudom
És ez is trapéz alakú!
Akkor csak a hátsó kiképzés nem olyan? Vagy most mi van?  nemtudom nemtudom
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
mleslie
Vendég
« Új hozzászólás #9123 Dátum: 2009.07.24 péntek, 10:22:46 »

Ezt biztos csak Én nem értem!
Nekem nem Focusom van...  fejvakaras idiota wow2 nemtudom nemtudom
És ez is trapéz alakú!
Akkor csak a hátsó kiképzés nem olyan? Vagy most mi van?  nemtudom nemtudom

Szerintem a facelift előtti Mondeoról volt szó!  fejvakaras

Abba nem megy be a ti Sony cuccotok...
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #9124 Dátum: 2009.07.24 péntek, 10:26:55 »

Szerintem a facelift előtti Mondeoról volt szó!  fejvakaras

Abba nem megy be a ti Sony cuccotok...

Az okés, ezt Én is tudom!  eljen
De az én f1-esembe sem?  vigyor3 nemtudom
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #9125 Dátum: 2009.07.24 péntek, 15:41:34 »

Az okés, ezt Én is tudom!  eljen
De az én f1-esembe sem?  vigyor3 nemtudom
Nekünk az van benne, Sony, 6 lemezes. Nem tud MP3-at, csak sima CD-t.
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #9126 Dátum: 2009.07.24 péntek, 16:19:09 »

Műxik jól? Esetleg MP3-at játszik? Nem ismerem ezért kérdezem. Azt hiszem ennek is van(volt/lehet) bluetooth funkciója. Van neki?
A gyári 6000-es helyére be lehet tenni faragás nélkül?
Ha igen akkor lehet, hogy érdekel!  worship
Szeintem F1-be bemegy a 6000-es helyére, facelift előttinél meg nem.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #9127 Dátum: 2009.07.24 péntek, 17:44:49 »

Nekünk az van benne, Sony, 6 lemezes. Nem tud MP3-at, csak sima CD-t.

Írtat legalább rendesen viszi?
A 6000-es alig akarja olvasni, faxom kivan tőle néha, mikor 100x kiírja, hogy "BAD DISC"!  falbav
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Szilo
Vendég
« Új hozzászólás #9128 Dátum: 2009.07.24 péntek, 17:52:11 »

Ezt biztos csak Én nem értem!
Nekem nem Focusom van...  fejvakaras idiota wow2 nemtudom nemtudom
És ez is trapéz alakú!
Akkor csak a hátsó kiképzés nem olyan? Vagy most mi van?  nemtudom nemtudom
Jajaja, nem fogalmaztam világosan.
Facelift utáni mondeokba lehetett rendelni 2 féle SONY fejegységet, az egyik hat lemezes CD váltós, a másik
mp3. A 6 lemezes nem tud mp3-at, de arra ott van a kesztyűtartóban a 3,5-ös jack bemenet.
Amikor én kerestem, akkor volt a neten mp3-as 80.000 királyi pengő magyar forintért!!!
Az enyémet 38.000-ért vettem.
Ez azért ilyen "olcsó" mert a belvilágban hajlandóak tönkremenni a műa. fogaskerekek.
Én a sima CD6000-t cseréltem CD váltós SONY-ra, no ez egyáltalán nem egyszeű mutatvány.
Ugyanis a fejegység előlapjához (gombok, kijelző, CDbetöltés) képest a hardver dőlésszöge, és a mélysége is tök más.
Ezért nem lehet a SONY-t beletenni a kisebb (CD6000) fejegység helyére. mert "mélyebb".
Kompletten kell cserélni a középkonzolt. Itt van néhány fénykép a régiről: http://mondeo.hu/index.php?topic=27.msg434510#msg434510
Gyakorlatilag csak a Sztárain-n volt képben a gyerek, hogy különféle gyári rádiókhoz, különféle középkonzol kell.
A többi bontóban (amiket felhívtam) nemhogy nem volt ilyen cucc, hanem lövésük sem volt a különbségről.
A szakszervizben is csak értetlenkedtek...
Szóval a Sztárain volt (11.000), de csak olyan, hogy majdnem elsírtam magam, a parasztja csavarhúzóval barmolta ki a fejegységet,
el lehet képzelni, hogy nézett ki... De meg kellett venni, mert ritka mint a fehér holló.
Meg tudtam csináltatni (6.000), utána nekiálltam kiszerelni a középkonzolt, de egy idő múlva feladtam, mert valamit tutti eltörtem volna.
Szakszerviz szerelte be (6.000).

Q szépen szól, szebb is, meg minden, de nem egyszerű tortúra.

A formával kapcsolatban: előfordult már olyan hiba, hogy a neten a faszi hirdette, hogy focus/mondeo SONY fejegység, de vigyázni kell,
mert a fókáé téglalap alakú, a mondeóé pedig trapéz.
Facelift előtti II-es fókáról, és facelift utáni III-as mondeo-ról van szó.

És hogy a topic-nak is megfeleljek  vigyor3-> a linken található cuccok eladóak.

Üdv
Sz
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #9129 Dátum: 2009.07.24 péntek, 17:56:50 »

A 6 lemezes nem tud mp3-at, de arra ott van a kesztyűtartóban a 3,5-ös jack bemenet.

Ez azért ilyen "olcsó" mert a belvilágban hajlandóak tönkremenni a műa. fogaskerekek.

Igen, Jack bemenet nálam is van...  eljen
Ha ez a csere ilyen macerás, akkor francba vele!  falbav
Majd veszek egy olyan Mondit amiben nagynavi van, úgyis arra fáj a fogam, meg az automata váltóra! (de ez itt off, szóval bocsi érte)
Köszi, így valszeg nem fog érdekelni a dolog!  szomoru1
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #9130 Dátum: 2009.07.25 szombat, 06:57:11 »

Írtat legalább rendesen viszi?
A 6000-es alig akarja olvasni, faxom kivan tőle néha, mikor 100x kiírja, hogy "BAD DISC"!  falbav
Igen viszi rendesen. Sőtt volt egy lemezünk, ahol az eredetit folyton elakasztotta valamiért, lemásotuk, azt meg simán játsza. Mi szeretjük, szépen szól, és esztétikus is.  smile
Naplózva
szell.n
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


E-mail
« Új hozzászólás #9131 Dátum: 2009.07.25 szombat, 17:17:27 »

Sziasztok!

Érdeklődnék (mondi I) a magnónál lévő nem ISO csatlakozók bekötése (kiosztása) iránt. Mivel a megnóm se ISO ezért az ISo - Ford átalakító nemigen oké...
Ha valakinek megvan kéremossza meg velem.... Undecided Undecided
Naplózva

Mr.Windd
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9132 Dátum: 2009.07.25 szombat, 18:42:02 »

Sziasztok!

Érdeklődnék (mondi I) a magnónál lévő nem ISO csatlakozók bekötése (kiosztása) iránt. Mivel a megnóm se ISO ezért az ISo - Ford átalakító nemigen oké...
Ha valakinek megvan kéremossza meg velem.... Undecided Undecided

Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #9133 Dátum: 2009.07.28 kedd, 18:02:19 »

Srácok! Keresnék a Lányom pezsó206-osába egy minél kisebb mélyládát erősítővel együtt óccsón. Nem kell vele az utcát behangosítani, csak a mélyeken dobjon egy kicsit, mert ugye kalaptartós a verda és hiába az Alpine cucc, nincs alatta zárt láda, amibe vákuumot szippanthatna a membrán. Privi, köszi!
Naplózva
Novy
Vendég
« Új hozzászólás #9134 Dátum: 2009.07.28 kedd, 19:36:39 »

Srácok! Keresnék a Lányom pezsó206-osába egy minél kisebb mélyládát erősítővel együtt óccsón. Nem kell vele az utcát behangosítani, csak a mélyeken dobjon egy kicsit, mert ugye kalaptartós a verda és hiába az Alpine cucc, nincs alatta zárt láda, amibe vákuumot szippanthatna a membrán. Privi, köszi!


Itt nézd meg szerintem ezek a szettek messze jók lennének, ls ár/érték arányban nem találsz jobbat, feltéve ha újan akarsz venni...
http://www.autohifipont.hu/index.php?P=1&FK=64&AK=5
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9135 Dátum: 2009.07.28 kedd, 19:41:59 »

Srácok! Keresnék a Lányom pezsó206-osába egy minél kisebb mélyládát erősítővel együtt óccsón. Nem kell vele az utcát behangosítani, csak a mélyeken dobjon egy kicsit, mert ugye kalaptartós a verda és hiába az Alpine cucc, nincs alatta zárt láda, amibe vákuumot szippanthatna a membrán. Privi, köszi!

Nekem van egy felesleges eladó! Magnat, nagyon olcsóért a Tied.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9136 Dátum: 2009.07.28 kedd, 19:48:16 »

Srácok! Keresnék a Lányom pezsó206-osába egy minél kisebb mélyládát erősítővel együtt óccsón. Nem kell vele az utcát behangosítani, csak a mélyeken dobjon egy kicsit, mert ugye kalaptartós a verda és hiába az Alpine cucc, nincs alatta zárt láda, amibe vákuumot szippanthatna a membrán. Privi, köszi!
Ha nincsenek tényleg nagy igények és nagyon ócóé' kell, lehet gon dolkozni vmilyen somogyi motyóban. Ócó és nem olyan agresszívan sokcsillagos.

szerk. valami passzív motyesz kell, nekem volt aktív ilyenem, eléggé xar, a hangszórója nem rossz külön erölködővel.  wave
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #9137 Dátum: 2009.07.28 kedd, 21:00:17 »


Itt nézd meg szerintem ezek a szettek messze jók lennének, ls ár/érték arányban nem találsz jobbat, feltéve ha újan akarsz venni...
http://www.autohifipont.hu/index.php?P=1&FK=64&AK=5
Köszi, de véges a pénztárca, így csak használtban gondolkodunk.
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #9138 Dátum: 2009.07.28 kedd, 21:01:43 »

Nekem van egy felesleges eladó! Magnat, nagyon olcsóért a Tied.
Mit kérsz érte, mit tud? (kicsi láda kéne, mert kicsi a csomagtér. KB akkora, mint a tecsós "csövek")
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #9139 Dátum: 2009.07.28 kedd, 21:03:08 »

Ha nincsenek tényleg nagy igények és nagyon ócóé' kell, lehet gon dolkozni vmilyen somogyi motyóban. Ócó és nem olyan agresszívan sokcsillagos.

szerk. valami passzív motyesz kell, nekem volt aktív ilyenem, eléggé xar, a hangszórója nem rossz külön erölködővel.  wave
Az erősítőjükkel semmi bajom, de a membránjai hagynak némi kívánnivalót maguk után. Summa: a sajátomba be nem tenném a somogyi sugárzókat.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9140 Dátum: 2009.07.28 kedd, 22:04:21 »

Mit kérsz érte, mit tud? (kicsi láda kéne, mert kicsi a csomagtér. KB akkora, mint a tecsós "csövek")

Ez egy nagyobb darab, állítva kb. térdig érő, mélységre pedig kb. 30cm, ha így is érdekel lemérem. 5000 Ft-ért oda adom, nekem csak a helyet foglalja, ebbe az autóba már nem lesz beépítve, a régibe szántam.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #9141 Dátum: 2009.07.29 szerda, 07:35:34 »

Ez egy nagyobb darab, állítva kb. térdig érő, mélységre pedig kb. 30cm, ha így is érdekel lemérem. 5000 Ft-ért oda adom, nekem csak a helyet foglalja, ebbe az autóba már nem lesz beépítve, a régibe szántam.
Megnézném. Minitalin ott leszek, ha az jó.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9142 Dátum: 2009.07.29 szerda, 13:02:20 »

Megnézném. Minitalin ott leszek, ha az jó.

Gyöngyösön tudod megnézni, vagy ősszel madarason.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #9143 Dátum: 2009.07.29 szerda, 19:40:56 »

Gyöngyösön tudod megnézni, vagy ősszel madarason.
Huhh wazze!!! Marad az utóbbi, ha el tudok menni, amit nagyon remélek.Ha addíg talál valamit a lány, szólok. Köszi!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9144 Dátum: 2009.07.29 szerda, 22:03:51 »

Huhh wazze!!! Marad az utóbbi, ha el tudok menni, amit nagyon remélek.Ha addíg talál valamit a lány, szólok. Köszi!

Rendben, csak elötte szólj, hogy itthon ne felejtsem. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #9145 Dátum: 2009.07.30 csütörtök, 20:29:21 »

Rendben, csak elötte szólj, hogy itthon ne felejtsem. Smiley
Csak aztán én el ne felejtsem, úgyhogy figyelmeztess, hogy szóljak, hogy el ne felejtsd! nyes
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9146 Dátum: 2009.07.30 csütörtök, 21:15:37 »

Csak aztán én el ne felejtsem, úgyhogy figyelmeztess, hogy szóljak, hogy el ne felejtsd! nyes

 eplus2
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Nitroboy
Vendég
« Új hozzászólás #9147 Dátum: 2009.07.31 péntek, 07:16:58 »

Nekem egy ilyen van http://www.sal.hu/termeklap.aspx?term_id=4816 eladó 10.000Ft
Ha valakit  esetleg érdekel.
Nemtudja valaki, hogy a gyári hifinek(6006E) van e alacsony szintű kimenete hátul erősítő felé?
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #9148 Dátum: 2009.08.03 hétfő, 10:43:52 »

Nekem egy ilyen van http://www.sal.hu/termeklap.aspx?term_id=4816 eladó 10.000Ft
Ha valakit  esetleg érdekel.
Nemtudja valaki, hogy a gyári hifinek(6006E) van e alacsony szintű kimenete hátul erősítő felé?

Szia.

Nincsen neki RCA kimenete. De SAL-éknál lehet kapni átalakító cuccost, ami a hangszóróról veszi le jelveszteség nélkül, nekem is így működik tökéletesen.
Naplózva
Goa
Vendég
« Új hozzászólás #9149 Dátum: 2009.08.03 hétfő, 11:02:44 »

Szevesztok!!!

Új vagyok érdeklődnék milyen hangszórót ajánlotok a gyári helyett mert az nagyon gyenge és ki szeretném cserélni JVC 4x50w-tos cd fej egységem van.Mint olvastam ne igen várjak csodákat mivel mélyet nem igen fog adni.Nem szeretnék ládát remélem azért meg lehet oldani valahogy.Előre is köszönöm.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 176 177 178 179 180 181 182 [183] 184 185 186 187 188 189 190 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.095 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.