Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 20:23:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593389 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #2050 Dátum: 2005.07.02 szombat, 15:04:00 »

RDS-es, sőt még az órát is ki tudod tenni a kijelzőre...
Az jó!:)
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #2051 Dátum: 2005.07.02 szombat, 17:22:00 »

Beszélgettem a tulajdonossal.1995-ös évjáratú,3800 ccm,V6-os a paripa.Teljesen egyedi építésű,a mostani tuning/stereo ujságban van róla egy hosszabb cikk.Ha valaki szeretné megvenni,10 milla az ára.Üdv.Zsoel.

Szerintem egy kicsit túlzásba vitte a monitor beszerelést! Például az ajtó aljában minek? Esetleg a földön mászva egy nagy buli után! De egyébként?
Meg az egymás melletti monitorok?
 
Ez a Ford Mustang
egy igen szép kocsi,
De nekem jó ami van!
Mondeo kombi! Bocsi!
 
Tíz millát kér érte.
Ezt megcsapta a huzat!
Ennyi pénzért inkább
Vennék egy új ST220-at!
 
Lenne benne monitor
Kettő hátra, egy előre.
Fekete fényezés, jó motor!
S nekem egy lenne belőle!
 
Ettől lenne igazán egyedi!
Nem akarok több bajt szülni!
Mit is szólna a család?
Apu! Mi hova fogunk ülni?
 
Én tehát maradok a Mondinál!
Bevált nekem ez a szekér!
De itt tudja már mindenki
Lehet fekete vagy fehér!
 
Nincs benne monitor.
S lehet, nem is lesz!
Guruló zenedobozt pedig
Családos apa úgysem vesz!
 
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #2052 Dátum: 2005.07.02 szombat, 17:34:00 »

Szerintem egy kicsit túlzásba vitte a monitor beszerelést! Például az ajtó aljában minek? Esetleg a földön mászva egy nagy buli után! De egyébként?
Meg az egymás melletti monitorok?
 
Ez a Ford Mustang
egy igen szép kocsi,
De nekem jó ami van!
Mondeo kombi! Bocsi!
 
Tíz millát kér érte.
Ezt megcsapta a huzat!
Ennyi pénzért inkább
Vennék egy új ST220-at!
 
Lenne benne monitor
Kettő hátra, egy előre.
Fekete fényezés, jó motor!
S nekem egy lenne belőle!
 
Ettől lenne igazán egyedi!
Nem akarok több bajt szülni!
Mit is szólna a család?
Apu! Mi hova fogunk ülni?
 
Én tehát maradok a Mondinál!
Bevált nekem ez a szekér!
De itt tudja már mindenki
Lehet fekete vagy fehér!
 
Nincs benne monitor.
S lehet, nem is lesz!
Guruló zenedobozt pedig
Családos apa úgysem vesz!
 

Józsibarát!
 
Nagyon jó:))))))))))))))))))))))))))
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2053 Dátum: 2005.07.02 szombat, 17:38:00 »

Primitív poén volt: ha már a So nem jó:((((( #1884
 
(jaaaaa, pottty, úúúúúú neeee :-)
Napu!
 
Úgy tűnik kicsit lassan kattognak a kerekek!!!
LEESETT!!!!!!!!!!! És tetszik! Smiley)))
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2054 Dátum: 2005.07.02 szombat, 22:36:00 »

Szerintem egy kicsit túlzásba vitte a monitor beszerelést! Például az ajtó aljában minek? Esetleg a földön mászva egy nagy buli után! De egyébként?
Meg az egymás melletti monitorok?
 
Ez a Ford Mustang
egy igen szép kocsi,
De nekem jó ami van!
Mondeo kombi! Bocsi!
 
Tíz millát kér érte.
Ezt megcsapta a huzat!
Ennyi pénzért inkább
Vennék egy új ST220-at!
 
Lenne benne monitor
Kettő hátra, egy előre.
Fekete fényezés, jó motor!
S nekem egy lenne belőle!
 
Ettől lenne igazán egyedi!
Nem akarok több bajt szülni!
Mit is szólna a család?
Apu! Mi hova fogunk ülni?
 
Én tehát maradok a Mondinál!
Bevált nekem ez a szekér!
De itt tudja már mindenki
Lehet fekete vagy fehér!
 
Nincs benne monitor.
S lehet, nem is lesz!
Guruló zenedobozt pedig
Családos apa úgysem vesz!
 

Józsibarát,
 
nagyon jó! Smiley
Ki is gyűjtöttem a Mondeo verseskötetbe, hamarosan nyilvánosságra kerül, csak még az első versek nincsennek meg.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2055 Dátum: 2005.07.02 szombat, 22:59:00 »

Az nagyon király lesz gondolom! Már alig várom, hogy olvasgathassam a verseket! Ha megkérhetnélek rá, azok közül egyet vagy ketőt tudnál küldeni az e-mail címemre? Nagyon jó lenne! Előre is kössz, ha küldöd meg ha nem is! Majd úgyis meglátom ha nyilvánosságra hozod! Csak már most alig bírom várni azt a pillanatott.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2056 Dátum: 2005.07.02 szombat, 23:02:00 »

Az nagyon király lesz gondolom! Már alig várom, hogy olvasgathassam a verseket! Ha megkérhetnélek rá, azok közül egyet vagy ketőt tudnál küldeni az e-mail címemre? Nagyon jó lenne! Előre is kössz, ha küldöd meg ha nem is! Majd úgyis meglátom ha nyilvánosságra hozod! Csak már most alig bírom várni azt a pillanatott.
Na, jó: Mondeo versek
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2057 Dátum: 2005.07.02 szombat, 23:07:00 »

KÖSSZZSZZZZZZiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2058 Dátum: 2005.07.02 szombat, 23:30:00 »

Józsibarát,
 
nagyon jó! Smiley
Ki is gyűjtöttem a Mondeo verseskötetbe, hamarosan nyilvánosságra kerül, csak még az első versek nincsennek meg.
Scratch!
 
Megvannak!!!!!!!!!!!
Elküldtem!!!!!!!!!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2059 Dátum: 2005.07.02 szombat, 23:55:00 »

Szerintem egy kicsit túlzásba vitte a monitor beszerelést! Például az ajtó aljában minek? Esetleg a földön mászva egy nagy buli után! De egyébként?
Meg az egymás melletti monitorok?
 
Ez a Ford Mustang
egy igen szép kocsi,
De nekem jó ami van!
Mondeo kombi! Bocsi!
 
Tíz millát kér érte.
Ezt megcsapta a huzat!
Ennyi pénzért inkább
Vennék egy új ST220-at!
 
Lenne benne monitor
Kettő hátra, egy előre.
Fekete fényezés, jó motor!
S nekem egy lenne belőle!
 
Ettől lenne igazán egyedi!
Nem akarok több bajt szülni!
Mit is szólna a család?
Apu! Mi hova fogunk ülni?
 
Én tehát maradok a Mondinál!
Bevált nekem ez a szekér!
De itt tudja már mindenki
Lehet fekete vagy fehér!
 
Nincs benne monitor.
S lehet, nem is lesz!
Guruló zenedobozt pedig
Családos apa úgysem vesz!
 

Józsibarát!
 
Látom ki vagy jól  pihenve,
ezért futja ilyen jó versre.
A mustáng is csak ford,ha öreg is,
és ez inditott meg téged is.
 
Amugy igazad van,jó nekünk a mondi,
és nem kell bele fullos autó hi-fi.
Zenedoboz sem kell,inkább 5-6 gang,
és a csendben jól hallatszik a gyermekhang!
 
Családos apának mit is kívánhatnék,
balesetmentes utakat,és no vészfék!
És ha éjszaka közlekedsz,figyeld a csillagokat,
mindíg megmutatják a hazafelé vezető utat.
 
Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2060 Dátum: 2005.07.04 hétfő, 20:19:00 »

Helló srácok!
Érdekel valakit egy 7000-es rádió, gyári cd tárral!35e ft-ért!97-es mondiban van.
Esetleg bevennék 4000-est.
Tomcsi!!!!!
 
Küldtem neked mailt de nem válaszoltál.Sad((((((((
Nagyon érdekel a dolog.
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2061 Dátum: 2005.07.05 kedd, 11:43:00 »

Hú, ez nekem nagyon megtetszett... 2DIN méretű, valószínűleg pont bemenne a Ford 6000-s helyére. Ha a gyárit sikerülne egy 30k-ért eladni akkor kb. 90k lenne...
 
Egyetlen dolog nem kóser, hogy valószínüleg nem levehető a monitor, így meg csak úgy integet a tolvajok felé, hogy "gyere törjél fel, vigyél el...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2062 Dátum: 2005.07.05 kedd, 11:57:00 »

Hú, ez nekem nagyon megtetszett... 2DIN méretű, valószínűleg pont bemenne a Ford 6000-s helyére. Ha a gyárit sikerülne egy 30k-ért eladni akkor kb. 90k lenne...
 
Egyetlen dolog nem kóser, hogy valószínüleg nem levehető a monitor, így meg csak úgy integet a tolvajok felé, hogy "gyere törjél fel, vigyél el...
Ne felejtd el, hogy a 6000-res az 1,5DIN-es! De ez nem azt jelenti, hogy méretben ne egyezne...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2063 Dátum: 2005.07.05 kedd, 12:27:00 »

Ne felejtd el, hogy a 6000-res az 1,5DIN-es! De ez nem azt jelenti, hogy méretben ne egyezne...
100 mm magasnak írja, lemértem a 6000-t az is annyi. A szélesség 177 mm ez meg kevés a 185 mm-hez. Bár adnak beépítőkeretet, de akkor annak csak a két oldala kell. Kicsi sufnituning
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2064 Dátum: 2005.07.05 kedd, 13:49:00 »

100 mm magasnak írja, lemértem a 6000-t az is annyi. A szélesség 177 mm ez meg kevés a 185 mm-hez. Bár adnak beépítőkeretet, de akkor annak csak a két oldala kell. Kicsi sufnituning
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2065 Dátum: 2005.07.05 kedd, 20:01:00 »

100 mm magasnak írja, lemértem a 6000-t az is annyi. A szélesség 177 mm ez meg kevés a 185 mm-hez. Bár adnak beépítőkeretet, de akkor annak csak a két oldala kell. Kicsi sufnituning
Hello Csaba. Nem akarom rontani a kedved, de csak kókányolva lehet betenni... Én már letettem róla... Volt egy szuper Navi-Plus-om (vw, audi)de, csak úgy lehet betenni ha kivágsz kb. 2 cm-t. Csak egy baj van: akkor leesik az a rész is ami a középkonzolt fogja. (persze nem írtad, hogy II-es vagy III-asba kell-e.) Ez a III-asra vonatkozik... Most tudnék szerezni vadiúj érintőképernyős face-liftes 3 DIN-es navit, de ez se passzol, - kókányolni meg nem akarom -  igy végül vettem egy komplett VNR 9000-t mert az egy az egybe passzol. Pedig ez a faceliftes egy csoda... A 6000 meg egyébként is csak 1,5 DIN....
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2066 Dátum: 2005.07.05 kedd, 21:05:00 »

Hello Csaba. Nem akarom rontani a kedved, de csak kókányolva lehet betenni... Én már letettem róla... Volt egy szuper Navi-Plus-om (vw, audi)de, csak úgy lehet betenni ha kivágsz kb. 2 cm-t. Csak egy baj van: akkor leesik az a rész is ami a középkonzolt fogja. (persze nem írtad, hogy II-es vagy III-asba kell-e.) Ez a III-asra vonatkozik... Most tudnék szerezni vadiúj érintőképernyős face-liftes 3 DIN-es navit, de ez se passzol, - kókányolni meg nem akarom -  igy végül vettem egy komplett VNR 9000-t mert az egy az egybe passzol. Pedig ez a faceliftes egy csoda... A 6000 meg egyébként is csak 1,5 DIN....
r911,
 
ha nem titok mennyiért sikerült VNR 9000 -ret szerezni?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2067 Dátum: 2005.07.05 kedd, 21:30:00 »

Hello Csaba. Nem akarom rontani a kedved, de csak kókányolva lehet betenni... Én már letettem róla... Volt egy szuper Navi-Plus-om (vw, audi)de, csak úgy lehet betenni ha kivágsz kb. 2 cm-t. Csak egy baj van: akkor leesik az a rész is ami a középkonzolt fogja. (persze nem írtad, hogy II-es vagy III-asba kell-e.) Ez a III-asra vonatkozik... Most tudnék szerezni vadiúj érintőképernyős face-liftes 3 DIN-es navit, de ez se passzol, - kókányolni meg nem akarom -  igy végül vettem egy komplett VNR 9000-t mert az egy az egybe passzol. Pedig ez a faceliftes egy csoda... A 6000 meg egyébként is csak 1,5 DIN....
Mk2-es mondi
 
Elméletileg bemegy, mert 100 mm magas, akárcsak a jelenlegi. Akkor amit kinéztem az sem egész 2 dines, max beépítőkerettel. Mondjuk nem is most azonnal akarok venni, csak mint lehetőség, nagyon megtetszett. Egy dolog miatt fázok tőle: ezért simán felnyomják az autót, míg egy 6000-ért nem annyira. Le kéne fóliáztatni az első ablakokat, de az meg ugye nem lehet...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2068 Dátum: 2005.07.06 szerda, 08:23:00 »

60 EFT volt kompletten (VNR+antenna+csatik+lemez+könyv) és adtam még az 5000-es magnót....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2069 Dátum: 2005.07.06 szerda, 08:24:00 »

Ja a legújabb 3 Din-est ajánlották 130 eft-ért...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2070 Dátum: 2005.07.06 szerda, 10:04:00 »

60 EFT volt kompletten (VNR+antenna+csatik+lemez+könyv) és adtam még az 5000-es magnót....
r911,
 
nem olcsó, nekem is ennyiből jött ki a navi, de magyar térképpel. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2071 Dátum: 2005.07.06 szerda, 12:57:00 »

Olvasta valaki a Focusos tesóknál a CarPC-s cikkeket?
 
Engem nagyon felcsigázott... Kb. mindent tud, amit egy autós multimédia központnak tudni kell. Én amúgy is szeretek ilyen kütyük berhelésével foglalkozni. Tegnap este nézegettem a netet a témában, meg átgondoltam. Szerintem induláshoz elég a Via Epia alaplap, memória, autóstáp, HDD + az érintőképernyő. Egy 40 Gb-os vinyóra rengeteg MP3 vagy WMA  zene felfér, meg vagy 20 divx-es film, vagy esetleg 4-5 DVD .iso.  Egy 1,2 Ghz-es proci szerintem elég a lejátszáshoz. Házat lehetne csinálni hozzá, pont akkorát, hogy beférjen az anyósülés alá.
Később, ahogy pénze van az embernek lehetne bővíteni TV-rádió tunerrel, GPS vevővel, slim dvd olvasóval, Bluetooth-al.  
  Azért az egészen fantasztikus lehet, amikor az ember odaáll az  ablak alá és Bluetooth-on vagy 50 MP3-at küld át -- az autójába
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2072 Dátum: 2005.07.06 szerda, 13:36:00 »

Olvasta valaki a Focusos tesóknál a CarPC-s cikkeket?
 
Engem nagyon felcsigázott... Kb. mindent tud, amit egy autós multimédia központnak tudni kell. Én amúgy is szeretek ilyen kütyük berhelésével foglalkozni. Tegnap este nézegettem a netet a témában, meg átgondoltam. Szerintem induláshoz elég a Via Epia alaplap, memória, autóstáp, HDD + az érintőképernyő. Egy 40 Gb-os vinyóra rengeteg MP3 vagy WMA  zene felfér, meg vagy 20 divx-es film, vagy esetleg 4-5 DVD .iso.  Egy 1,2 Ghz-es proci szerintem elég a lejátszáshoz. Házat lehetne csinálni hozzá, pont akkorát, hogy beférjen az anyósülés alá.
Később, ahogy pénze van az embernek lehetne bővíteni TV-rádió tunerrel, GPS vevővel, slim dvd olvasóval, Bluetooth-al.  
  Azért az egészen fantasztikus lehet, amikor az ember odaáll az  ablak alá és Bluetooth-on vagy 50 MP3-at küld át -- az autójába
A blútút lassú. Akkómá wifi.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2073 Dátum: 2005.07.06 szerda, 18:52:00 »

Mindenki!!!!
 
Nem ismeri valaki személyesen Tomcsit?Huh?Huh?
Feladott 1 hirdetést (#1889) amire már lassan 1 hete nem reagál.
Nekem + elég fontos lenne. Nem tudja valaki a telefonszámát?Huh?
Előre is köszi.
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2074 Dátum: 2005.07.07 csütörtök, 10:13:00 »

Olvasta valaki a Focusos tesóknál a CarPC-s cikkeket?
 
Engem nagyon felcsigázott... Kb. mindent tud, amit egy autós multimédia központnak tudni kell. Én amúgy is szeretek ilyen kütyük berhelésével foglalkozni. Tegnap este nézegettem a netet a témában, meg átgondoltam. Szerintem induláshoz elég a Via Epia alaplap, memória, autóstáp, HDD + az érintőképernyő. Egy 40 Gb-os vinyóra rengeteg MP3 vagy WMA  zene felfér, meg vagy 20 divx-es film, vagy esetleg 4-5 DVD .iso.  Egy 1,2 Ghz-es proci szerintem elég a lejátszáshoz. Házat lehetne csinálni hozzá, pont akkorát, hogy beférjen az anyósülés alá.
Később, ahogy pénze van az embernek lehetne bővíteni TV-rádió tunerrel, GPS vevővel, slim dvd olvasóval, Bluetooth-al.  
  Azért az egészen fantasztikus lehet, amikor az ember odaáll az  ablak alá és Bluetooth-on vagy 50 MP3-at küld át -- az autójába
Csaba,
 
jó dolog az biztos, de nagy munka, meg barkács. Kiváncsi leszek a végre, hogy áll össze.
Én a helyébe nem Win2000 -ret tettem volna rá, hanem van a Microsoft -nak, valami Windows XP Multimedia Edition változata, direkt ilyesmi felhasználásra, otthon szórakoztató központokra, stb... telepítik.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2075 Dátum: 2005.07.07 csütörtök, 20:32:00 »

A blútút lassú. Akkómá wifi.
Angel,
Akár wifi is, vagy amit a kedves felhasználó akar, mert ez is csak egy PC, amit tetszőlegesen testre szabhatunk. Bár a blútút egyébként is kell majd a telefon miatt .
 
Scratch,
A win 2000 csak az alap, a Centrafuse a speckó kezelő felület, valószínűleg jobban kielégíti az autós igényeket, mint a WinXP MME. Bár én is inkább egy ügyesen  kiherélt Xp-re tenném. Ha rászán az ember 1Gb ramot, akkor be lehet állítani, hogy a rendszermag a memóriában fusson, és a Windowsnak nem kell kinyúlkálnia állandóan  a vinyóra.
 
Egyébként számolgattam egy kicsit:
Via Epia alaplap   100 euro környékén láttam az ebayon
Indulásnak 512 Mb ram          7-8k használtan
Vinyó (normál)               15K   5400 fordulatos, ha még gyártanak egyáltalán
Slot-in-es Dvd-rom Pio.(normál) 6-8k, ha sikerül szerezni
DC-DC táp        60-70 euro (na ez nem olcsó)
 
Érintőképernyő  7”      260 euro    (ez q…va drága)
 
Ház: házi gyártás elfekvő régi ház ( meg flex és dekopir) felhasználásával, így nem köt a atx szabvány sem és használhatunk normál HDD-t és DVD-ROM-ot
 
Összesen kb. 120k. Indulásnak elég. Hát nem olcsó, de gyári CD-váltós MP3-as rádió sem olcsó, és annál jóval többet tud, és tetszőlegesen bővíthető.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2076 Dátum: 2005.07.07 csütörtök, 21:06:00 »

Angel,
Akár wifi is, vagy amit a kedves felhasználó akar, mert ez is csak egy PC, amit tetszőlegesen testre szabhatunk. Bár a blútút egyébként is kell majd a telefon miatt .
 
Scratch,
A win 2000 csak az alap, a Centrafuse a speckó kezelő felület, valószínűleg jobban kielégíti az autós igényeket, mint a WinXP MME. Bár én is inkább egy ügyesen  kiherélt Xp-re tenném. Ha rászán az ember 1Gb ramot, akkor be lehet állítani, hogy a rendszermag a memóriában fusson, és a Windowsnak nem kell kinyúlkálnia állandóan  a vinyóra.
 
Egyébként számolgattam egy kicsit:
Via Epia alaplap   100 euro környékén láttam az ebayon
Indulásnak 512 Mb ram          7-8k használtan
Vinyó (normál)               15K   5400 fordulatos, ha még gyártanak egyáltalán
Slot-in-es Dvd-rom Pio.(normál) 6-8k, ha sikerül szerezni
DC-DC táp        60-70 euro (na ez nem olcsó)
 
Érintőképernyő  7”      260 euro    (ez q…va drága)
 
Ház: házi gyártás elfekvő régi ház ( meg flex és dekopir) felhasználásával, így nem köt a atx szabvány sem és használhatunk normál HDD-t és DVD-ROM-ot
 
Összesen kb. 120k. Indulásnak elég. Hát nem olcsó, de gyári CD-váltós MP3-as rádió sem olcsó, és annál jóval többet tud, és tetszőlegesen bővíthető.
+ veszel hozzá oprendszert és multimédiás szoftver(eke)t...
Bye
Cit
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2077 Dátum: 2005.07.07 csütörtök, 21:26:00 »

+ veszel hozzá oprendszert és multimédiás szoftver(eke)t...
Bye
Cit
Szerinted?
Tegye fel a kezét akinek minden oprendszere és programja jogtiszta. Szerintem elég kevés kezet látnánk.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2078 Dátum: 2005.07.07 csütörtök, 23:13:00 »

Angel,
Akár wifi is, vagy amit a kedves felhasználó akar, mert ez is csak egy PC, amit tetszőlegesen testre szabhatunk. Bár a blútút egyébként is kell majd a telefon miatt .
 
Scratch,
A win 2000 csak az alap, a Centrafuse a speckó kezelő felület, valószínűleg jobban kielégíti az autós igényeket, mint a WinXP MME. Bár én is inkább egy ügyesen  kiherélt Xp-re tenném. Ha rászán az ember 1Gb ramot, akkor be lehet állítani, hogy a rendszermag a memóriában fusson, és a Windowsnak nem kell kinyúlkálnia állandóan  a vinyóra.
 
Egyébként számolgattam egy kicsit:
Via Epia alaplap   100 euro környékén láttam az ebayon
Indulásnak 512 Mb ram          7-8k használtan
Vinyó (normál)               15K   5400 fordulatos, ha még gyártanak egyáltalán
Slot-in-es Dvd-rom Pio.(normál) 6-8k, ha sikerül szerezni
DC-DC táp        60-70 euro (na ez nem olcsó)
 
Érintőképernyő  7”      260 euro    (ez q…va drága)
 
Ház: házi gyártás elfekvő régi ház ( meg flex és dekopir) felhasználásával, így nem köt a atx szabvány sem és használhatunk normál HDD-t és DVD-ROM-ot
 
Összesen kb. 120k. Indulásnak elég. Hát nem olcsó, de gyári CD-váltós MP3-as rádió sem olcsó, és annál jóval többet tud, és tetszőlegesen bővíthető.
Csaba,
 
és akkor a nagy kérdés az, hogy ez minek? Smiley
Zenét hallgatni tudsz egy sima fejegységen is, DVD -t nézni szerintem nem a kocsiba kell, aki meg ott akar 20-30e Ft körül vannak hordozható DVD lejátszók, de ha van notebook -od az még jobb is. Smiley
Biztos jó, meg csicsa meg minden, de drága ahhoz képest, amit szerintem kihasznál ebből a kocsiba az ember.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2079 Dátum: 2005.07.07 csütörtök, 23:29:00 »

Érintőképernyő nélkül nincs sok értelme, egeret kezelni elég bonyi, főleg menet közben. Esetleg hanyattegér beépíthető valahová. Mondjuk notebook, usb gps vevő, érintőképernyő, tolató kamera, végerősítő és valami spéci keretsoftware, ami lekezeli az autós dolgokat meg a zenét.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2080 Dátum: 2005.07.08 péntek, 08:06:00 »

Csaba,
 
és akkor a nagy kérdés az, hogy ez minek? Smiley
Zenét hallgatni tudsz egy sima fejegységen is, DVD -t nézni szerintem nem a kocsiba kell, aki meg ott akar 20-30e Ft körül vannak hordozható DVD lejátszók, de ha van notebook -od az még jobb is. Smiley
Biztos jó, meg csicsa meg minden, de drága ahhoz képest, amit szerintem kihasznál ebből a kocsiba az ember.
Hát ez mondjuk igaz, de minden ember különböző. Van aki egy szép felniért nem sajnál 200k-t, van aki motortuningra költ súlyos tizezreket. Van egy cimborám, aki most új autót akar venni, de 300k-t különített el autó hifire(csili-vili fejegység, 1000W-os hang, 1 Farad-os kondenzátor stb.)  Nekem ezek kevésbé fontosak.
Én egy kicsit számítógép-bolond vagyok, és a gondolat, hogy az autómban is lehet egy saját építésű multimédiás gép, nagyon csábító.  
 Notebook: macerás a használata az autóban, meg az is vagy 200k fölött van.
Nekem egy kicsit kihívás is lenne a rendszr finomhangolása, "belövése".
 
Misi
Az egész "lelke" az érintőképernyő. Autóba szerintem még a trackball sem jó ötlet.
 
Ja igen lefelejtettem az erősítőt mondjuk max 10k Urbán elektronikás, vagy esetleg somogyis, Bár ez drágább.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2081 Dátum: 2005.07.08 péntek, 09:42:00 »

Hát ez mondjuk igaz, de minden ember különböző. Van aki egy szép felniért nem sajnál 200k-t, van aki motortuningra költ súlyos tizezreket. Van egy cimborám, aki most új autót akar venni, de 300k-t különített el autó hifire(csili-vili fejegység, 1000W-os hang, 1 Farad-os kondenzátor stb.)  Nekem ezek kevésbé fontosak.
Én egy kicsit számítógép-bolond vagyok, és a gondolat, hogy az autómban is lehet egy saját építésű multimédiás gép, nagyon csábító.  
 Notebook: macerás a használata az autóban, meg az is vagy 200k fölött van.
Nekem egy kicsit kihívás is lenne a rendszr finomhangolása, "belövése".
 
Misi
Az egész "lelke" az érintőképernyő. Autóba szerintem még a trackball sem jó ötlet.
 
Ja igen lefelejtettem az erősítőt mondjuk max 10k Urbán elektronikás, vagy esetleg somogyis, Bár ez drágább.
Csaba,
 
én is ez a "számítógép-bolond" kategória vagyok, én ezt kiélem az autóba egy PDA -val. Smiley
Kicsi, könnyen elrejthető a parkolóba, van benne GPS, WLAN, MP3, szokásos Windows dolgok, elég. Smiley Ja, és érintőképernyő! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2082 Dátum: 2005.07.10 vasárnap, 11:58:00 »

r911,
 
nem olcsó, nekem is ennyiből jött ki a navi, de magyar térképpel. Smiley
szia,hogy jött ki neked a navi 60pénzböl?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2083 Dátum: 2005.07.10 vasárnap, 16:04:00 »

szia,hogy jött ki neked a navi 60pénzböl?
somi,
 
PDA = 59.990Ft de SuliNet miatt ez mind vissza is jött egy év múlva, eddig 0Ft. GPS antenna = 60.000Ft, és ennyi. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2084 Dátum: 2005.07.12 kedd, 19:49:00 »

Szevasztok!
MK2-hez keresnék gyári cd lejátszot!Ha esetleg van valakinek dobjon egy emailt,az árban meg egyezünk!!!cim: atesz123@freemail
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2085 Dátum: 2005.07.12 kedd, 20:05:00 »

Szevasztok!
MK2-hez keresnék gyári cd lejátszot!Ha esetleg van valakinek dobjon egy emailt,az árban meg egyezünk!!!cim: atesz123@freemail
Én is keresek Kb:fél éve
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2086 Dátum: 2005.07.13 szerda, 12:49:00 »

Én is keresek Kb:fél éve
Én is ilyet kerestem pár hónapig, aztán meguntam és egy kedves kis sony mp3-as fejegységet raktam be egy ford 6000-es áráért. Nézd meg az Ebay-t halomszámra árulják, postaköltségel együtt kb 35-40.000 pénz, ráadásul most már müxik a paypal nálunk is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2087 Dátum: 2005.07.13 szerda, 14:52:00 »

Én is ilyet kerestem pár hónapig, aztán meguntam és egy kedves kis sony mp3-as fejegységet raktam be egy ford 6000-es áráért. Nézd meg az Ebay-t halomszámra árulják, postaköltségel együtt kb 35-40.000 pénz, ráadásul most már müxik a paypal nálunk is.
Komikaze!
 
Telhetetlen vagyok!!!!
Nekem gyári kell mert erősítőt úgy is kell venni a hangszórókhoz. (már 4 golden eye-m van)
Nem szeretném átépítgetni, nekem így tetszik.
Valamikor csak találok!!! Vaterán most csúsztam le kettőről.
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2088 Dátum: 2005.07.13 szerda, 15:48:00 »

Komikaze!
 
Telhetetlen vagyok!!!!
Nekem gyári kell mert erősítőt úgy is kell venni a hangszórókhoz. (már 4 golden eye-m van)
Nem szeretném átépítgetni, nekem így tetszik.
Valamikor csak találok!!! Vaterán most csúsztam le kettőről.
 
Üdv: Álmos
Én az Ebayen vagy ötről...:-)))
Nekem is Golden Eye van elől (emlékszel...?) de egy sima cd-s rádió sima kimenete szerintem bőven elég, nekem így is szépen szól, azaz jobban minta gyári :-)
 
De sok szerencsét a keresgéléshez, remélem neked sikerül :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2089 Dátum: 2005.07.13 szerda, 16:07:00 »

Én az Ebayen vagy ötről...:-)))
Nekem is Golden Eye van elől (emlékszel...?) de egy sima cd-s rádió sima kimenete szerintem bőven elég, nekem így is szépen szól, azaz jobban minta gyári :-)
 
De sok szerencsét a keresgéléshez, remélem neked sikerül :-)
EMLÉKSZEL!!!!!!!!!!!
 
Hát hogy felejthetném el!!!
Szívességet tettél nem felejtek el ilyeneket.
De én szereztem azóta még 1 párt:-))))
Keresgélek is továbbbbbbbbbbbbbb.
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2090 Dátum: 2005.07.18 hétfő, 09:15:00 »

A CD váltós 6006E megevett a Mondeomban két lemezt, melyeket nem hajlandó kiadni, hanem csak ˝hörög˝. A hibakód: E3.
 
Szerintetek mi a teendő ilyenkor?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2091 Dátum: 2005.07.18 hétfő, 10:34:00 »

A CD váltós 6006E megevett a Mondeomban két lemezt, melyeket nem hajlandó kiadni, hanem csak ˝hörög˝. A hibakód: E3.
 
Szerintetek mi a teendő ilyenkor?
srac,
 
írj Zsoel -nek, és majd János Mester megjavítja. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2092 Dátum: 2005.07.18 hétfő, 14:56:00 »

A CD váltós 6006E megevett a Mondeomban két lemezt, melyeket nem hajlandó kiadni, hanem csak ˝hörög˝. A hibakód: E3.
 
Szerintetek mi a teendő ilyenkor?
Most jövök a Ford szervízből.  
 
Kiszedték a beragadt lemezeket, meg egy letört műanyag darabot - végeredmény: a hatlemezes CD váltó megszűnt működni, csak a rádió maradt.
 
A 6006E ilyen gyenge konstrukció? 2 év alatt megpusztul?
 
A szervízben azt mondták, hogy 90-100 ezer forintba kerülne egy új darab, és csak akkor ha leadom a régi. Ellenben ugyanis 140 ezer az ára.
 
Most elszomorodtam Sad Lehet, hogy inkább valami egylemezes MP3 lejátszót veszek bele 40 ezerért a Media Marktban...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2093 Dátum: 2005.07.18 hétfő, 15:28:00 »

Most jövök a Ford szervízből.  
 
Kiszedték a beragadt lemezeket, meg egy letört műanyag darabot - végeredmény: a hatlemezes CD váltó megszűnt működni, csak a rádió maradt.
 
A 6006E ilyen gyenge konstrukció? 2 év alatt megpusztul?
 
A szervízben azt mondták, hogy 90-100 ezer forintba kerülne egy új darab, és csak akkor ha leadom a régi. Ellenben ugyanis 140 ezer az ára.
 
Most elszomorodtam Sad Lehet, hogy inkább valami egylemezes MP3 lejátszót veszek bele 40 ezerért a Media Marktban...
A 6006 sajnos ilyen. Nálunk a cégesekben a garanciaidő lejárta után 1-2 héttel szoktak bedögleni. Javítani nem lehet, marad a CS.
 
Más:
Szakemberek, kérdezni szeretnék:  
Előfordult már valakinél, hogy CD lejátszás közben a kijelzőn a perc első számjegye villogott? (6000)
Komoly a baj vagy csak a másolt CD nem jön be neki? Esteleg a lejátszóm a szerzői jogvédő hivatal lefizetett kémje?
 
ZK
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2094 Dátum: 2005.07.18 hétfő, 15:32:00 »

Sziasztok!
Én is szemezgetek egy 6000-el. Az eBay-en van elég sok, csak egy kicsit félek megvenni. Lehet nekik valamilyen rejtett hibájuk? Az árakból ítélve elég nagy eltérés van közöttük, de átszámolva kb 30 körül mozog az ára szállítási költséggel együtt.
Vásárolt már valaki ilyet az interneten? Mi a tapasztalat?
Köszönöm
ms02
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2095 Dátum: 2005.07.18 hétfő, 16:50:00 »

Én már többször vásároltam ebayen is. Egy valamire nagyon vigyázz! EU-n belül adják fel a csomagot. Amerikából vagy ávolkeletről érkező csomagok néha nem éik el az úticéljukat. A kereskedő rendben feladja, aztán a magyar vám ráül és annyi. Egyébként a világ egyéb részein kevésbé divatos átverni így az ügyfelet, sőt az ebay még jogi segítséget is ad, ha ilyesmi megtörténne.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2096 Dátum: 2005.07.18 hétfő, 16:53:00 »

Én már többször vásároltam ebayen is. Egy valamire nagyon vigyázz! EU-n belül adják fel a csomagot. Amerikából vagy ávolkeletről érkező csomagok néha nem éik el az úticéljukat. A kereskedő rendben feladja, aztán a magyar vám ráül és annyi. Egyébként a világ egyéb részein kevésbé divatos átverni így az ügyfelet, sőt az ebay még jogi segítséget is ad, ha ilyesmi megtörténne.
Félreérthető voltam: nem a magyar vámhivatal elleni jogsegélyről akartam beszélni, hanem a kereskedők átveréseiről.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2097 Dátum: 2005.07.18 hétfő, 16:57:00 »

Most jövök a Ford szervízből.  
 
Kiszedték a beragadt lemezeket, meg egy letört műanyag darabot - végeredmény: a hatlemezes CD váltó megszűnt működni, csak a rádió maradt.
 
A 6006E ilyen gyenge konstrukció? 2 év alatt megpusztul?
 
A szervízben azt mondták, hogy 90-100 ezer forintba kerülne egy új darab, és csak akkor ha leadom a régi. Ellenben ugyanis 140 ezer az ára.
 
Most elszomorodtam Sad Lehet, hogy inkább valami egylemezes MP3 lejátszót veszek bele 40 ezerért a Media Marktban...
srac!
 
A szomszédomban lakik János barátom,aki ezen fejegységek szakértője.Már több darabot megjavitott,így többek között az enyémet is.
Akiét megcsinálta még problémát nem jelzett vissza.Most 1-2 napig szabin van,de ha érdekel a dolog megadom a tel.számát.Zsoel.
 
Ui:Törökszentmiklóson lehet megtalálni,Szolnok mellett a 4-esen Debrecen irányába.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2098 Dátum: 2005.07.18 hétfő, 17:01:00 »

A 6006 sajnos ilyen. Nálunk a cégesekben a garanciaidő lejárta után 1-2 héttel szoktak bedögleni. Javítani nem lehet, marad a CS.
 
Más:
Szakemberek, kérdezni szeretnék:  
Előfordult már valakinél, hogy CD lejátszás közben a kijelzőn a perc első számjegye villogott? (6000)
Komoly a baj vagy csak a másolt CD nem jön be neki? Esteleg a lejátszóm a szerzői jogvédő hivatal lefizetett kémje?
 
ZK
Zoldkuta!
 
:Javítani nem lehet, marad a CS.

A problémák arra vannak,hogy megoldjuk.Tessék minket megkeresni,és a gondok megszűnnek.Még a 6006-osoknál is.Üdv.zsoel.
 
Tudod mi már csak olyanok vagyunk,hogy szeretjük látni az elégedett arcokat!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2099 Dátum: 2005.07.18 hétfő, 17:02:00 »

A 6006 sajnos ilyen. Nálunk a cégesekben a garanciaidő lejárta után 1-2 héttel szoktak bedögleni. Javítani nem lehet, marad a CS.
 
Más:
Szakemberek, kérdezni szeretnék:  
Előfordult már valakinél, hogy CD lejátszás közben a kijelzőn a perc első számjegye villogott? (6000)
Komoly a baj vagy csak a másolt CD nem jön be neki? Esteleg a lejátszóm a szerzői jogvédő hivatal lefizetett kémje?
 
ZK
Előfordult már valakinél, hogy CD lejátszás közben a kijelzőn a perc első számjegye villogott?
 
Igen,szerintem cd probléma.Nálam 1x volt ilyen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.087 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.