Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:22:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 210 211 212 213 214 215 216 [217] 218 219 220 221 222 223 224 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593573 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10800 Dátum: 2011.08.27 szombat, 16:50:18 »

hát be kell kábelezni nyes

az szellőző illesztéseinél szivacs van "szigetelésnek", ott behúzható a vezeték Wink

Azokhoz a szellőzőkhöz vezet valami levegőt? Nem lesz gond, ha beleteszek egy csipogót?
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10801 Dátum: 2011.08.28 vasárnap, 01:18:38 »

Azokhoz a szellőzőkhöz vezet valami levegőt? Nem lesz gond, ha beleteszek egy csipogót?

Ne haragudj de nem egészen értem ezt a koax+magassugárzó ügyet... Nem egyszerűbb venni egy komponens szettet egy passzív váltóval és az összes illesztési, bekötési probléma megszűnik, ráadásul a koax hangképét nem üti szét a teljesen más márkájú, frekimenetben nem hozzáillesztett magas. Ráadásul nekem a beépítési irányokkal is van némi problémám, mert én még szobai hangfalban sem láttam nagyon olyat (kivéve Bose) ahol a magassugárzó a középmélyhez képest 90 fokkal el van forgatva és úgy sugároz (tudom az autó belső tere más, no meg a dizájn...). Bocs ha kötekedésnek tűnik, ez a szubjektív véleményem, egyáltalán nem kell rám hallgatni, mindenki a saját ízlésének megfelelően építkezzen  eljen

u.i. amibe a hangszóró be van téve az az oldalablak párátlanító...
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10802 Dátum: 2011.08.28 vasárnap, 08:25:20 »



u.i. amibe a hangszóró be van téve az az oldalablak párátlanító...
[/quote]

A komponens szetthez át kellene alakítani a fél ajtókárpitot, hogy normálisan álljon benne és a megfelelő irányba szóljon. Az a nagy műanyagburkolat nem keveset fog le a hangból. A +magas az ajtóban hülyén elhelyezett hangszóró színpadképét javítandó jön a képbe. Az irányok miatt nem aggódom egy cseppet sem, illetve a frekivel sem hiszem, hogy annyira mellé lőnék Smiley Addig jegelem a magas kérdést egyébként, amíg a koaxok be nem kerülnek az ajtóba, akkor látom majd meg, hogy miújság. Az A-oszlopra egyébként csak akkore tennék magasat, mint ahogy nálad van, ha lenne hozzá építve egy burkolat. Egy aktív mélyet is eltudnék képzelni majd a jövőben, de abból sem kell komoly, csak támogassa meg egy kicsit a hangkép alját. Nézegettem a különféle ülés alá rakható cuccokat, de azok újan drágák, használtan meg nem találtam eladót Sad
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10803 Dátum: 2011.08.28 vasárnap, 11:48:00 »


u.i. amibe a hangszóró be van téve az az oldalablak párátlanító...


A komponens szetthez át kellene alakítani a fél ajtókárpitot, hogy normálisan álljon benne és a megfelelő irányba szóljon. Az a nagy műanyagburkolat nem keveset fog le a hangból. A +magas az ajtóban hülyén elhelyezett hangszóró színpadképét javítandó jön a képbe. Az irányok miatt nem aggódom egy cseppet sem, illetve a frekivel sem hiszem, hogy annyira mellé lőnék Smiley Addig jegelem a magas kérdést egyébként, amíg a koaxok be nem kerülnek az ajtóba, akkor látom majd meg, hogy miújság. Az A-oszlopra egyébként csak akkore tennék magasat, mint ahogy nálad van, ha lenne hozzá építve egy burkolat. Egy aktív mélyet is eltudnék képzelni majd a jövőben, de abból sem kell komoly, csak támogassa meg egy kicsit a hangkép alját. Nézegettem a különféle ülés alá rakható cuccokat, de azok újan drágák, használtan meg nem találtam eladót Sad
Igen az ülés alá rakható aktív dobozkák szerintem is drágák, vaterán elvétve szokott lenni elérhető pénzért. Ha a pótmagasat párhuzamosan kötöd le fog menni az ellenállás 2ohmra, azt meg nem biztos hogy a gyári fej nagyon díjazza.
Nekem az A oszlopon a magas a saját tartójában van, gondoltam rá én is hogy megcsináltatom profira, de aztán letettem róla. Mivel nekem az ajtóban csak a mélyközép van a rács gyakorlatilag semmit nem tesz a hangképbe, mióta meg van merevítve bitumennel végképp nem.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10804 Dátum: 2011.08.28 vasárnap, 13:50:39 »

Igen az ülés alá rakható aktív dobozkák szerintem is drágák, vaterán elvétve szokott lenni elérhető pénzért. Ha a pótmagasat párhuzamosan kötöd le fog menni az ellenállás 2ohmra, azt meg nem biztos hogy a gyári fej nagyon díjazza.
Nekem az A oszlopon a magas a saját tartójában van, gondoltam rá én is hogy megcsináltatom profira, de aztán letettem róla. Mivel nekem az ajtóban csak a mélyközép van a rács gyakorlatilag semmit nem tesz a hangképbe, mióta meg van merevítve bitumennel végképp nem.

Gyári fejre ezek szerinte nem lehet bekötni plusz hangszórót? Az öntapadós bitumenlapot raktad bele?
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10805 Dátum: 2011.08.28 vasárnap, 20:36:21 »

Gyári fejre ezek szerinte nem lehet bekötni plusz hangszórót? Az öntapadós bitumenlapot raktad bele?
Nem tudom gyári fejre hogy lehet kötni, de láttam már itt képeket olyanról ahol a kiegészítő magast megoldották, meg írta is valaki hogy neki van. Soudaband van ragasztva az ajtókárpit belső felére, az ajtókba ha lesz egy kis időm Sinus Live zajcsökkentő lapok mennek.
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.02 péntek, 04:12:18 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
ATA30
Vendég
« Új hozzászólás #10806 Dátum: 2011.09.01 csütörtök, 23:10:44 »

Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni 4 év alatt már harmadszor sikerül ugyan abba a hibába esnem megint le kellet húznom az akkusarukat és nem találom, a rádió kódját eddig kétszer már a márkaszervizben kifizetem,hogy le kérjék, de már harmadszorra nagyon égne a fejem szóval ebben kérnék segítséget, ha lenne valaki aki betudná szerezni a kódot.
Előre is köszönöm a segítséget
Üdv Attila
Naplózva
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10807 Dátum: 2011.09.02 péntek, 00:17:42 »

Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni 4 év alatt már harmadszor sikerül ugyan abba a hibába esnem megint le kellet húznom az akkusarukat és nem találom, a rádió kódját eddig kétszer már a márkaszervizben kifizetem,hogy le kérjék, de már harmadszorra nagyon égne a fejem szóval ebben kérnék segítséget, ha lenne valaki aki betudná szerezni a kódot.
Előre is köszönöm a segítséget
Üdv Attila

Alf segít ha bajvan  Grin
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2567



WWW
« Új hozzászólás #10808 Dátum: 2011.09.02 péntek, 05:37:06 »

Alf segít ha bajvan  Grin
És érdemes papírt és tollat is előkészíteni. nyes
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
reefer
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


E-mail
« Új hozzászólás #10809 Dátum: 2011.09.02 péntek, 06:39:58 »

Vicsi, a neked belinkelt sima kábel nem jó, mkiiben lévő gyári fejnek nincs aux bemenetje. Ezért kell intarface, ami imitálja a cd tárat. Amit te találtál 10e körül, az tökéletes. Beszerelni egyszerű, kell egy rádiókiszedő, bedugod a rádió hátuljába, és az mp3 lejátszóba a másik végét, rádió vissza, és kész is.
A kollégák által belinkelt csak egy vezeték, két csatival, későbbi ford fejekhez jó
Naplózva

98. 1.8 Zetec kombi
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10810 Dátum: 2011.09.02 péntek, 09:18:57 »

Le kell cserélnem a csodás 2ezer ft-os transzmitterem, mert a végét járja...

Ilyet veszek:
http://www.bestdigital.hu/fm-transmitter-soundfly-auto-p-150.html
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10811 Dátum: 2011.09.02 péntek, 11:03:25 »

Le kell cserélnem a csodás 2ezer ft-os transzmitterem, mert a végét járja...

Ilyet veszek:
http://www.bestdigital.hu/fm-transmitter-soundfly-auto-p-150.html

Takiattitól vehettél volna 1.500-ért valami Alcor márkájút. Múltkor csinált kiárusítást. Talán maradt még neki pár db.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10812 Dátum: 2011.09.02 péntek, 11:06:44 »

Mostanában mentem pár hosszabb utat, többször barátnőmmel kettesben, és az új hifi kapcsán kiderült, hogy szeret hangosan zenét hallgatni Cheesy Eddig mindig halkan ment a hifi, mert a zenei ízlésünk azért nincs 100%-os átfedésben. Most viszont hogy ez a rendszer van benne, ő kérdezgeti mindig, hogy miért szól ilyen halkan  vigyor3
No meg a korábbi állapotokhoz képest én is állítgattam kicsit az erősítőn, meg hát tovább járatódtak a hangszórók, és még mindig változott a hangja.

Eddig a nagyon "élvezem állapot" volt, most viszont már a "k*rvára élvezem" van  nyes
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10813 Dátum: 2011.09.02 péntek, 11:23:30 »

Takiattitól vehettél volna 1.500-ért valami Alcor márkájút. Múltkor csinált kiárusítást. Talán maradt még neki pár db.

Annál egy picit komolyabbat szeretnék Smiley Ez legalább már tud RDS-re rádióra infókat kiírni és a hangja is elfogadható a többihez képest...
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10814 Dátum: 2011.09.02 péntek, 11:23:47 »

Mostanában mentem pár hosszabb utat, többször barátnőmmel kettesben, és az új hifi kapcsán kiderült, hogy szeret hangosan zenét hallgatni Cheesy Eddig mindig halkan ment a hifi, mert a zenei ízlésünk azért nincs 100%-os átfedésben. Most viszont hogy ez a rendszer van benne, ő kérdezgeti mindig, hogy miért szól ilyen halkan  vigyor3
No meg a korábbi állapotokhoz képest én is állítgattam kicsit az erősítőn, meg hát tovább járatódtak a hangszórók, és még mindig változott a hangja.

Eddig a nagyon "élvezem állapot" volt, most viszont már a "k*rvára élvezem" van  nyes
Látod én régebben már többször leírtam ezt az érzést az autóba szerelt zenével kapcsolatban. Nem mindegy hogy csak szól a zene a háttérben azért hogy szóljon, vagy tényleg élvezed hogy szól és az utazás során nem hogy fárasztana hanem épp ellenkezőleg felfrissít, kikapcsol és sokkal könnyebbé teszi az utat, ráadásul sokszor érzi az ember hogy szóljon már hangosabban, töltse be az utasteret mintha a zene közepén ülne  Smiley De ezt az érzést csak az éli át aki rászánja magát a gyári (sokszor igen gagyi minőségű) cucc kiszedésére és beépít egy nem biztos hogy drága de minőségileg kiegyenlített elemekből álló rendszert, figyelve a részletekre (tápellátás, hangszórókábelek, csatlakozók, biztik, kábelelhelyezés stb.) Örülök hogy ennyire jól sikerült az install, és tényleg a te esetedben is viszonylag hosszú idő múlva élvezed a beépítés gyümölcsét, de gondolom most már végképp úgy vagy vele hogy bizony nagyon megérte  vigyor3

u.i. Nagyon szemezgetek az Onkyo tx-nr905-tel még mindig... Azért annyira nem lehet xar egy csúcskategóriás erősítő
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.02 péntek, 11:29:26 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10815 Dátum: 2011.09.02 péntek, 11:33:01 »

Látod én régebben már többször leírtam ezt az érzést az autóba szerelt zenével kapcsolatban. Nem mindegy hogy csak szól a zene a háttérben azért hogy szóljon, vagy tényleg élvezed hogy szól és az utazás során nem hogy fárasztana hanem épp ellenkezőleg felfrissít, kikapcsol és sokkal könnyebbé teszi az utat, ráadásul sokszor érzi az ember hogy szóljon már hangosabban, töltse be az utasteret mintha a zene közepén ülne  Smiley De ezt az érzést csak az éli át aki rászánja magát a gyári (sokszor igen gagyi minőségű) cucc kiszedésére és beépít egy nem biztos hogy drága de minőségileg kiegyenlített elemekből álló rendszert, figyelve a részletekre (tápellátás, hangszórókábelek, csatlakozók, biztik, kábelelhelyezés stb.) Örülök hogy ennyire jól sikerült az install, és tényleg a te esetedben is viszonylag hosszú idő múlva élvezed a beépítés gyümölcsét, de gondolom most már végképp úgy vagy vele hogy bizony nagyon megérte  vigyor3
Igen, tudom hogy mondtad. Én is mondtam, csak nem csináltam Cheesy Aztán belefogtam, és jó lett. Az az első pillanatban látszott, hogy jót alkottunk. De akkor a gyári fej DSP módja még a gyári hangszóróhoz volt beállítva, és hiába erőlködtem, sehogy se lett igazán jó. Ekkor kb. 40%-os volt a rendszer.
Akkor ugrott be, hogy lehet DSP módokat váltogatni. Mikor azt ráállítottam a számomra megfelelőre, akkor már olyan 60%-os lett.
Kis magas-mély utánállítással már 70%. További bejáratódással 80%, és most a "végleges" erősítő állásokkal, és a nagyjából teljesen bejáratott állapotban mondok egy olyan 90-95%-ot.
100% természetesen soha nem lesz, mert zenében az nem elérhető. Mindennél van egy "csak még egy kicsit" jobb, persze iszonyat pénzekért  vigyor3 Így a 100% elérhetetlen.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10816 Dátum: 2011.09.02 péntek, 11:43:53 »

Igen, tudom hogy mondtad. Én is mondtam, csak nem csináltam Cheesy Aztán belefogtam, és jó lett. Az az első pillanatban látszott, hogy jót alkottunk. De akkor a gyári fej DSP módja még a gyári hangszóróhoz volt beállítva, és hiába erőlködtem, sehogy se lett igazán jó. Ekkor kb. 40%-os volt a rendszer.
Akkor ugrott be, hogy lehet DSP módokat váltogatni. Mikor azt ráállítottam a számomra megfelelőre, akkor már olyan 60%-os lett.
Kis magas-mély utánállítással már 70%. További bejáratódással 80%, és most a "végleges" erősítő állásokkal, és a nagyjából teljesen bejáratott állapotban mondok egy olyan 90-95%-ot.
100% természetesen soha nem lesz, mert zenében az nem elérhető. Mindennél van egy "csak még egy kicsit" jobb, persze iszonyat pénzekért  vigyor3 Így a 100% elérhetetlen.
Az biztos hogy az érzésed szerinti 90-95% tényleg nagyon bizalomgerjesztő adat Smiley  Ezek szerint már attól is sokkal jobban szól amit én az Aréna garázsban hallottam? Pont a te esetedben nagyon jól nyomon követhető, hogy nem elég csak a cuccot beépíteni, az igazi hangzás a részletekben rejlik  wow1 és van aki addig állítgat míg jó nem lesz (aki zeneértő pontosan ezt teszi), van aki beül és azt mondja hogy első hallásra semmi nem változott, akkor meg mi a bánatnak kellett átépíteni, olyan szép volt benne a gyári  falbav
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.02 péntek, 11:46:25 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10817 Dátum: 2011.09.02 péntek, 12:07:04 »

Az biztos hogy az érzésed szerinti 90-95% tényleg nagyon bizalomgerjesztő adat Smiley  Ezek szerint már attól is sokkal jobban szól amit én az Aréna garázsban hallottam? Pont a te esetedben nagyon jól nyomon követhető, hogy nem elég csak a cuccot beépíteni, az igazi hangzás a részletekben rejlik  wow1 és van aki addig állítgat míg jó nem lesz (aki zeneértő pontosan ezt teszi), van aki beül és azt mondja hogy első hallásra semmi nem változott, akkor meg mi a bánatnak kellett átépíteni, olyan szép volt benne a gyári  falbav
Na igen, ez fontos, hogy érzésem szerinti 90-95%. Lehet másnak ez messze van az igényeitől, a saját értékrendjétől. És még csak azt se lehet mondani, hogy az én zenei világomnak megfelelően lett belőve, mert hallgatok rajta trance, progressive, house, chill-out, downtempo, 1-1 R'n'B számot, barátnőm kedvence Caro Emerald (ez is ő), és ez is nagyon szépen szól rajta. De ezen kívül még több féle zene is van kiírva nekem, és úgy általánosságban szépen veszi az akadályokat.
A legújabb kiírt számom jelenleg ez: http://www.youtube.com/watch?v=Iqf-I3UIyZ4 A hétvégén Balatonra menet a shuffle listába ez is belekerült. Hát, kicsit meghajtva szétvitte a kocsit Cheesy De éjjel 11-kor baromi jó dolog egy szépen szóló rendszert hangosan hallgatni az autópályán!
Vasárnap 850km autópályázás jön. Már előre várom!!  nyes
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10818 Dátum: 2011.09.02 péntek, 12:16:33 »

Na igen, ez fontos, hogy érzésem szerinti 90-95%. Lehet másnak ez messze van az igényeitől, a saját értékrendjétől. És még csak azt se lehet mondani, hogy az én zenei világomnak megfelelően lett belőve, mert hallgatok rajta trance, progressive, house, chill-out, downtempo, 1-1 R'n'B számot, barátnőm kedvence Caro Emerald (ez is ő), és ez is nagyon szépen szól rajta. De ezen kívül még több féle zene is van kiírva nekem, és úgy általánosságban szépen veszi az akadályokat.
A legújabb kiírt számom jelenleg ez: http://www.youtube.com/watch?v=Iqf-I3UIyZ4 A hétvégén Balatonra menet a shuffle listába ez is belekerült. Hát, kicsit meghajtva szétvitte a kocsit Cheesy De éjjel 11-kor baromi jó dolog egy szépen szóló rendszert hangosan hallgatni az autópályán!
Vasárnap 850km autópályázás jön. Már előre várom!!  nyes
Ugye milyen gáz hogy jobban szeret az ember beülni az autóba zenét hallgatni, mint a szobába? Pedig nálad a szoba se rossz  taps
Jó kis zene amit linkeltél... Nyáregyházára jössz? Hozhatnál ilyeneket a külső vinyón  poigneemain
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10819 Dátum: 2011.09.02 péntek, 12:24:08 »

Ugye milyen gáz hogy jobban szeret az ember beülni az autóba zenét hallgatni, mint a szobába? Pedig nálad a szoba se rossz  taps
Jó kis zene amit linkeltél... Nyáregyházára jössz? Hozhatnál ilyeneket a külső vinyón  poigneemain
Hát, azt azért nem mondom, hogy jobb a kocsiban zenét hallgatni Cheesy A H/K - Dynaudio - JBL trió azért még szépen leveri a kocsit. De tény, hogy olyan nagyon sokkal nincs lemaradva az autó az itthonihoz képest.
Melyik zenére mondod hogy jó? Mert linkeltem kettőt is (Caro Emerald, meg a Global Underground).
Nyáregyházára megyek. Külsőn kint van minden zeném. Viszek mindent, és másolsz amihez kedved van.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10820 Dátum: 2011.09.02 péntek, 12:36:06 »

Hát, azt azért nem mondom, hogy jobb a kocsiban zenét hallgatni Cheesy A H/K - Dynaudio - JBL trió azért még szépen leveri a kocsit. De tény, hogy olyan nagyon sokkal nincs lemaradva az autó az itthonihoz képest.
Melyik zenére mondod hogy jó? Mert linkeltem kettőt is (Caro Emerald, meg a Global Underground).
Nyáregyházára megyek. Külsőn kint van minden zeném. Viszek mindent, és másolsz amihez kedved van.
Caro Emerald-ot most hallgattam. Minden jöhet Smiley Viszek notit, van rajta hely dögivel.
Tudom hogy ezért kapok a pofámra: beszéltem az Onkyo-s pasival (NR905) lehet meg tudunk egyezni, Dunaújvárosban van meg akarom hallgatni mit szól úgysem hallottam még Onkyo-t. A H/K 660-hoz mit szólsz amit AV-n hirdetnek?
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10821 Dátum: 2011.09.02 péntek, 12:54:54 »

Caro Emerald-ot most hallgattam. Minden jöhet Smiley Viszek notit, van rajta hely dögivel.
Tudom hogy ezért kapok a pofámra: beszéltem az Onkyo-s pasival (NR905) lehet meg tudunk egyezni, Dunaújvárosban van meg akarom hallgatni mit szól úgysem hallottam még Onkyo-t. A H/K 660-hoz mit szólsz amit AV-n hirdetnek?
Ez olyan mint autóban a gumi, vagy autóhifiben a fejegyság. Mindenki esküszik valamire, és szerinte megdönthetelen érvei vannak  nyes Nekem amióta a hm erősítőm H/K, másként szól minden, minden kinyílt, dinamikusabb lett, erősebbek (de nem toilakodóak) a mélyek, zenében minden hangszer kihallatszik, filmeknél meg a hallkabb, eldugottabb effektek is tisztán előjönnek, hallatszanak.
Nyílván ezt más márka is tudja (bár ugye más tónussal), de én ebbe beleszerettem, ha cserélek is valaha, az csak H/K lesz. Persze "megtéríteni" nem akarok senkit. Lehet te meg az Onkyo hangjába bolondulsz bele. Ez a szép a hifiben Smiley
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10822 Dátum: 2011.09.02 péntek, 13:05:43 »

Ez olyan mint autóban a gumi, vagy autóhifiben a fejegyság. Mindenki esküszik valamire, és szerinte megdönthetelen érvei vannak  nyes Nekem amióta a hm erősítőm H/K, másként szól minden, minden kinyílt, dinamikusabb lett, erősebbek (de nem toilakodóak) a mélyek, zenében minden hangszer kihallatszik, filmeknél meg a hallkabb, eldugottabb effektek is tisztán előjönnek, hallatszanak.
Nyílván ezt más márka is tudja (bár ugye más tónussal), de én ebbe beleszerettem, ha cserélek is valaha, az csak H/K lesz. Persze "megtéríteni" nem akarok senkit. Lehet te meg az Onkyo hangjába bolondulsz bele. Ez a szép a hifiben Smiley
Igen szubjektív tudom... Meglátom, ha a pasinak megfelel az általam tett árajánlat meghallgatom, de még akkor sem biztos hogy megveszem. Nem akarom elkapkodni, időm van kivárni a legjobb elérhetőt.
Kétségtelen a H/K nálad nem volt rossz élmény, többé-kevésbé a fülemben van a hangja, ezért vagyok kíváncsi a másikra hogy számomra is tisztuljon a helyzet.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10823 Dátum: 2011.09.02 péntek, 13:12:01 »

Igen szubjektív tudom... Meglátom, ha a pasinak megfelel az általam tett árajánlat meghallgatom, de még akkor sem biztos hogy megveszem. Nem akarom elkapkodni, időm van kivárni a legjobb elérhetőt.
Kétségtelen a H/K nálad nem volt rossz élmény, többé-kevésbé a fülemben van a hangja, ezért vagyok kíváncsi a másikra hogy számomra is tisztuljon a helyzet.
Az meg a másik, hogy ugye itthon is úgy van beállítva, ahogy az én fülemnek kedves. Nem biztos, hogy te is így hallgatnád. Egy kis finomhangolás csodákra képes...

Nyáregyházára hozol te is zenéket? Elhoznék én is egy adagot, ne már mindig a sajátjaimat hallgassam  vigyor3 worship
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10824 Dátum: 2011.09.02 péntek, 13:36:24 »

Az meg a másik, hogy ugye itthon is úgy van beállítva, ahogy az én fülemnek kedves. Nem biztos, hogy te is így hallgatnád. Egy kis finomhangolás csodákra képes...

Nyáregyházára hozol te is zenéket? Elhoznék én is egy adagot, ne már mindig a sajátjaimat hallgassam  vigyor3 worship

Milyen cucc került az autódba?
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10825 Dátum: 2011.09.02 péntek, 13:59:59 »

Milyen cucc került az autódba?

Itt a teljes leírás: http://mondeo.hu/index.php?topic=7.msg544698#msg544698
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10826 Dátum: 2011.09.02 péntek, 18:03:51 »

magas beépítés. és még a tükör kapcsolója is megmaradt taps:



Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10827 Dátum: 2011.09.02 péntek, 19:13:01 »

magas beépítés. és még a tükör kapcsolója is megmaradt taps:

[img width=800 height=532]http://www.mondeomk3.de/wcf/images/photos/thumbnails/large/photo-8082-9dd3a006.jpg[/img


Vaze ez nem hülyeség!! Csak kellene egy jobbos tükörállítós fül nyes
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10828 Dátum: 2011.09.02 péntek, 19:18:49 »

Vaze ez nem hülyeség!! Csak kellene egy jobbos tükörállítós fül nyes
Motorcraftnak szerintem halomban áll nyes ott abban van a kapcsoló
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10829 Dátum: 2011.09.02 péntek, 19:29:21 »

Vaze ez nem hülyeség!! Csak kellene egy jobbos tükörállítós fül nyes

Az ablakemelő kapcsolói előtt nincsen elég hely szerintetek?
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10830 Dátum: 2011.09.02 péntek, 19:32:00 »

Az ablakemelő kapcsolói előtt nincsen elég hely szerintetek?
úgy rémlik, hogy ott is van annyi...
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10831 Dátum: 2011.09.02 péntek, 19:36:09 »

úgy rémlik, hogy ott is van annyi...

Szerintem ott praktikusabb is lenne, és jobban is nézne ki! Én pl gyakran használom, mert gyakran behajtom a tükröket a parkolás miatt...
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10832 Dátum: 2011.09.02 péntek, 19:36:52 »

Szerintem ott praktikusabb is lenne, és jobban is nézne ki! Én pl gyakran használom, mert gyakran behajtom a tükröket a parkolás miatt...
meg kell mérni, hogy odafér-e
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10833 Dátum: 2011.09.02 péntek, 19:55:41 »

meg kell mérni, hogy odafér-e

A kormányon láttátok a kapcsolót? Az mi lehet?
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10834 Dátum: 2011.09.02 péntek, 20:03:03 »

A kormányon láttátok a kapcsolót? Az mi lehet?
"F1 váltó" vigyor3

kormányról lehetett kapcsolni egyes automatákat
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10835 Dátum: 2011.09.02 péntek, 20:28:49 »

Az meg a másik, hogy ugye itthon is úgy van beállítva, ahogy az én fülemnek kedves. Nem biztos, hogy te is így hallgatnád. Egy kis finomhangolás csodákra képes...

Nyáregyházára hozol te is zenéket? Elhoznék én is egy adagot, ne már mindig a sajátjaimat hallgassam  vigyor3 worship
Van a notin pár giga régi is meg új is  eljen
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
badzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 219


a másik egy Honda CBR600RR '07...


E-mail
« Új hozzászólás #10836 Dátum: 2011.09.03 szombat, 12:06:11 »

"F1 váltó" vigyor3

kormányról lehetett kapcsolni egyes automatákat
Csak az a kérdés, hogy az F1 váltókapcsolókkal mit is kezd egy kéziváltós kocsiban? Mert nekem az automatában hibátlanul müxik, igaz, nagyon ritkán használom "kézi" módban...
Naplózva

'05 mk3 kombi, 2.0 TDCi, F1 automata, GHIA+
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10837 Dátum: 2011.09.03 szombat, 12:16:54 »

Csak az a kérdés, hogy az F1 váltókapcsolókkal mit is kezd egy kéziváltós kocsiban? Mert nekem az automatában hibátlanul müxik, igaz, nagyon ritkán használom "kézi" módban...
dísznek jó nyes
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10838 Dátum: 2011.09.03 szombat, 12:36:32 »

Csak az a kérdés, hogy az F1 váltókapcsolókkal mit is kezd egy kéziváltós kocsiban? Mert nekem az automatában hibátlanul müxik, igaz, nagyon ritkán használom "kézi" módban...
Te nem szoktál járni minitalikra? Mert egyszer nagyon szívesen megnéznék egy automata TDCi-t. Ha esetleg van rá lehetőség, akkor kipróbálnám egy pár száz méteren. Nem mintha automatát szeretnék, csak nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy milyen egy automata. Meg erre az "F1-váltós" kézi nyomkodásra is kíváncsi vagyok.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10839 Dátum: 2011.09.03 szombat, 13:11:49 »

Az ablakemelő kapcsolói előtt nincsen elég hely szerintetek?


biztos van annyi hely nyes
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #10840 Dátum: 2011.09.03 szombat, 13:16:57 »


biztos van annyi hely nyes
Ez elég necces, én inkább letenném a fényszoró kapcsolóhoz
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10841 Dátum: 2011.09.03 szombat, 13:18:52 »

Ez elég necces, én inkább letenném a fényszoró kapcsolóhoz
ahoz viszont nagyon vissza kell kábelezni szomoru1 annak még én sem kezdenék neki...
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #10842 Dátum: 2011.09.03 szombat, 13:20:57 »

ahoz viszont nagyon vissza kell kábelezni szomoru1 annak még én sem kezdenék neki...
De legalább jól nézne ki  Wink
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #10843 Dátum: 2011.09.03 szombat, 13:35:32 »

ahoz viszont nagyon vissza kell kábelezni szomoru1 annak még én sem kezdenék neki...
miért?
ott megy el a kábelköteg az ajtóhoz  vigyor3
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10844 Dátum: 2011.09.03 szombat, 13:42:24 »

miért?
ott megy el a kábelköteg az ajtóhoz  vigyor3
jah, csak a balos tükör kábelei az ajtón belül vannak, akkor meg vissza ki kéne kábelezni...
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #10845 Dátum: 2011.09.03 szombat, 14:24:12 »

jah, csak a balos tükör kábelei az ajtón belül vannak, akkor meg vissza ki kéne kábelezni...
wyctor szerintem a csipogót rakná a kapcsolóhoz
Naplózva
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10846 Dátum: 2011.09.03 szombat, 21:50:42 »




biztos van annyi hely nyes
[/quote]

Na ilyenre gondoltam  nyes

Kicseréltem végre az első ajtóban a hangszórókat, ideje volt. Már első hallásra óriási a különbség, de persze még járatni kell...
Az a baj, hogy nagyon nézegetem a mélynyomókat  Roll Eyes
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10847 Dátum: 2011.09.03 szombat, 22:29:43 »

Kicseréltem végre az első ajtóban a hangszórókat, ideje volt. Már első hallásra óriási a különbség, de persze még járatni kell...
Az a baj, hogy nagyon nézegetem a mélynyomókat  Roll Eyes
Egy jól megválasztott mélynyomó hatalmasat dob a hangon, úgyhogy megéri beruházni  nyes
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10848 Dátum: 2011.09.03 szombat, 23:17:41 »

Egy jól megválasztott mélynyomó hatalmasat dob a hangon, úgyhogy megéri beruházni  nyes

Egyelőre aktív subokat nézek... Berakom a kocsiba majd a otthoni Wharfedale-t  eplus2
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #10849 Dátum: 2011.09.04 vasárnap, 08:36:01 »

Akkor várom a tapasztalatokat  Wink

igaz még nincsenek bejáratva a hangszórók de tegnap este már élveztem az új hangszórók hangzását.
este hazafelé egyedül az autóban adtam neki egy pici hangerőt (asszem 8-ig tekertem, gyári 6006e cd) és az adele rolling in the deep már nem csak a fülemben csengett, a belső szerveim is kaptak egy kis vájbot  Wink
ja, és nálam flat-re van állítva...
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
Oldalak: 1 ... 210 211 212 213 214 215 216 [217] 218 219 220 221 222 223 224 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.101 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.