Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 00:08:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 212 213 214 215 216 217 218 [219] 220 221 222 223 224 225 226 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593848 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #10900 Dátum: 2011.10.06 csütörtök, 08:16:52 »

- nem kerül egy másik autó árába Cheesy (30-50ezer között legyen valahol)
hát persze  eplus2
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #10901 Dátum: 2011.10.06 csütörtök, 08:21:06 »

Üdv! Tud valaki olyan fejegységről, ami tudja a következőket:

- sd kártyáról mp3 (és ha lehet flac) lejátszás
- bluetooth kihangosító
- erősítő nélkül meghajtja a hangszórókat, legalább úgy, mint a gyári sony 6cd-s cucc
- illik a kocsiba, világítás színe zöld vagy állítható, nem diszkó, nem színes
- hozzá lehet kötni a gyári távirányítót
- nem kerül egy másik autó árába Cheesy (30-50ezer között legyen valahol)

Asszem hirtelen ennyi.  worship

Ez ugye a vicc volt? Cheesy
100 alatt ne keressél ilyet.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10902 Dátum: 2011.10.06 csütörtök, 08:37:59 »

Ez ugye a vicc volt? Cheesy
100 alatt ne keressél ilyet.
Én is pont ezen kacarásztam  nyes
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10903 Dátum: 2011.10.06 csütörtök, 08:41:47 »

Üdv! Tud valaki olyan fejegységről, ami tudja a következőket:

- sd kártyáról mp3 (és ha lehet flac) lejátszás
- bluetooth kihangosító
- erősítő nélkül meghajtja a hangszórókat, legalább úgy, mint a gyári sony 6cd-s cucc
- illik a kocsiba, világítás színe zöld vagy állítható, nem diszkó, nem színes
- hozzá lehet kötni a gyári távirányítót
- nem kerül egy másik autó árába Cheesy (30-50ezer között legyen valahol)

Asszem hirtelen ennyi.  worship
Ha olyat akarsz amihez van külön kormánytáv illesztő akkor Clarion, Alpine, Pioneer jöhet szóba. Azokból meg az általad megjelölt tudású, nem az általad megjelölt árkategória. Egyetlen pozitívum van, a Sony 4*5 wattjánál bármelyik többet tud ártól függetlenül.
pl.: http://www.alpine.hu/termekek/product-singleview/cd-head-units/cde-125bt.html  zöld gombvilágítás opció amúgy is elég ritka manapság (kék a divat)
« Utoljára szerkesztve: 2011.10.06 csütörtök, 08:44:42 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10904 Dátum: 2011.10.06 csütörtök, 09:52:13 »



Asszem hirtelen ennyi.  worship
[/quote]

Hello!

Kicsit magasra tetted a mércét Smiley
Én ezt megnézném a helyedben, ugyan nem minden elképzelésednek felel meg:

http://www.arukereso.hu/fejegyseg-c3617/jvc/kw-xr611-p40955351/termek-leiras.html
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10905 Dátum: 2011.10.06 csütörtök, 09:55:43 »

Üdv! Tud valaki olyan fejegységről, ami tudja a következőket:

- sd kártyáról mp3 (és ha lehet flac) lejátszás
- bluetooth kihangosító
- erősítő nélkül meghajtja a hangszórókat, legalább úgy, mint a gyári sony 6cd-s cucc
- illik a kocsiba, világítás színe zöld vagy állítható, nem diszkó, nem színes
- hozzá lehet kötni a gyári távirányítót
- nem kerül egy másik autó árába Cheesy (30-50ezer között legyen valahol)

Asszem hirtelen ennyi.  worship

És legyen dupla magas, mert ha ide egy szimplát beraksz, elég furán fog kinézni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10906 Dátum: 2011.10.06 csütörtök, 10:05:44 »

És legyen dupla magas, mert ha ide egy szimplát beraksz, elég furán fog kinézni.
Egy rendes beépítő kerettel nem lesz vészes. És még egy pakoló rekeszt is nyert.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10907 Dátum: 2011.10.06 csütörtök, 10:14:04 »

Egy rendes beépítő kerettel nem lesz vészes. És még egy pakoló rekeszt is nyert.
worship
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Novy
Vendég
« Új hozzászólás #10908 Dátum: 2011.10.07 péntek, 14:00:42 »

Bepattintottam a tetőmonitort.  Cool



A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Naplózva
Husqi
Vendég
« Új hozzászólás #10909 Dátum: 2011.10.08 szombat, 17:44:58 »

Sziasztok!

A gyári mk3 fejegységre lehet utólagos usb kimenetet rakni?Olyanra gondolok amit rá lehet csatlakoztatni és a pendrivot meg eldugom a kesztyűtartóba.
Naplózva
Tbandee
Vendég
« Új hozzászólás #10910 Dátum: 2011.10.08 szombat, 18:40:32 »

Ha vezérel cd-tárat akkor igen, de nem olcsó úgy tudom, a DENSION gyárt ilyet például.
Sziasztok!

A gyári mk3 fejegységre lehet utólagos usb kimenetet rakni?Olyanra gondolok amit rá lehet csatlakoztatni és a pendrivot meg eldugom a kesztyűtartóba.
Naplózva
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10911 Dátum: 2011.10.08 szombat, 23:10:46 »

Sziasztok!

A gyári mk3 fejegységre lehet utólagos usb kimenetet rakni?Olyanra gondolok amit rá lehet csatlakoztatni és a pendrivot meg eldugom a kesztyűtartóba.

Szerintem egyszerübb megoldás, amit én is választottam: Az aux aljzatra dugtam egy jack-jack kábelt, amire aztán akár telefont, akár mp3 lejátszót is rátudok akasztani. Mp3 játékosból válasz micro sd kártyával bővíthetőt  wave
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Khelben
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648



E-mail
« Új hozzászólás #10912 Dátum: 2011.10.09 vasárnap, 19:46:08 »


Ez nem rossz, kösz, utánaolvasok.
Naplózva

Ford Mondeo Turnier 2.5 V6 24V Ghia 2004. - Sopron
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10913 Dátum: 2011.10.09 vasárnap, 19:47:01 »

Ez nem rossz, kösz, utánaolvasok.

Jó cucc  eljen
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Gab013
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133



E-mail
« Új hozzászólás #10914 Dátum: 2011.10.11 kedd, 10:07:33 »

sziasztok!
Meg tudja valaki mondani. hogy ki írta a"Wiki"-ben található "Rádió lábkiosztások" című anyagot? Értekeznék vele.  help
Naplózva

'97 MK II 2,5 V6 Automata Tournier Ghia
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10915 Dátum: 2011.10.14 péntek, 19:22:13 »

Sokan fikáztátpk a gyári Sony-t, hogy *** a hangja, illetve magashiányos. Nekem most a macaudioval olyan gyönyörűen csilingel, hogy öröm hallgatni.

Úgy néz ki, hogy kapok egy pár Hertz csipogót, ki kell találnom neki vmi jó helyet Wink Ja, kizárólag beépítéses megoldást tartok elképzelhetőnek. Nem akarom felragasztani, fúrni sehova...
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #10916 Dátum: 2011.10.14 péntek, 20:00:45 »

sziasztok!
Meg tudja valaki mondani. hogy ki írta a"Wiki"-ben található "Rádió lábkiosztások" című anyagot? Értekeznék vele.  help
Ő vele nem fogsz tudni értekezni-legalább is itt.Tádé írta azt a cikket. Wink wave
de hátha tud más is segíteni.....! Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10917 Dátum: 2011.10.14 péntek, 23:29:18 »

Sokan fikáztátpk a gyári Sony-t, hogy *** a hangja, illetve magashiányos. Nekem most a macaudioval olyan gyönyörűen csilingel, hogy öröm hallgatni.

Úgy néz ki, hogy kapok egy pár Hertz csipogót, ki kell találnom neki vmi jó helyet Wink Ja, kizárólag beépítéses megoldást tartok elképzelhetőnek. Nem akarom felragasztani, fúrni sehova...
Javarészt csak én fikázom a Sonyt a többiek az esetek nagy többségében védik. Én meg még mindig azt mondom hogy magashiányos (az számomra nem egyenlő a csilingeléssel), természetesen nem mp3-ból konvertált eleve összenyomorított sávszélű anyagokkal (8-10kHz-ig), hanem gyári lemezekkel ahol még esetleg 10-12-őt is lehet hallani. A hangja számomra túlságosan lágy és andalító, nekem hiányzik belőle az igazi lendület. De mint írom is minden esetben ez nyilván szubjektív nem kell rám hallgatni, csak beszélek mindenféléket  nyes
Nem akarok kötekedni mert a Hertz már a jobbak közül való, de ha elég a Mac magasa akkor minek a külön magassugárzó? Nem fog nagyon a közép-felső tartomány irányába elbillenni a hangkép (frekimenet)?
Nyáregyházán aki beült az autómba hallhatott kicsit mást mint a Sony és én egész nap mondogattam hogy nem úgy szól a cucc mint kellene. Nos kb. 2 hetes tipródás meg állítgatás után végső kínomban lereseteletem a fejegységet és egyből helyreállt minden. Hogy a szoftvere vagy a DSP dilizett-e be nem tudom, de most már ismét olyan mint amilyennek lennie kell, a zenékben mindenki és minden freki nagyjából a helyére került  vigyor3
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #10918 Dátum: 2011.10.15 szombat, 06:50:53 »

Nos kb. 2 hetes tipródás meg állítgatás után végső kínomban lereseteletem a fejegységet és egyből helyreállt minden. Hogy a szoftvere vagy a DSP dilizett-e be nem tudom, de most már ismét olyan mint amilyennek lennie kell, a zenékben mindenki és minden freki nagyjából a helyére került  vigyor3
Ahan, akkor ezért maradt csendben a zenegép a "tón vón jó" szalonna sütés alkalmával. Hiába piszkáltunk, hogy van áram, meg töltő, meg nagy a csend, meg jó volna valami zajféle, továbbra is csendben ültük végig a zabálást. Így már érthető, nem akartál bennünket hamis zenei élvezeteknek kitenni!?  vigyor3 nyes rinya
Naplózva
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10919 Dátum: 2011.10.15 szombat, 08:23:01 »

összenyomorított sávszélű anyagokkal (8-10kHz-ig), hanem gyári lemezekkel ahol még esetleg 10-12-őt is lehet hallani. A hangja számomra túlságosan lágy és andalító, nekem hiányzik belőle az igazi lendület. De mint írom is minden esetben ez nyilván szubjektív nem kell rám hallgatni, csak beszélek mindenféléket  nyes
Nem akarok kötekedni mert a Hertz már a jobbak közül való, de ha elég a Mac magasa akkor minek a külön magassugárzó? Nem fog nagyon a közép-felső tartomány irányába elbillenni a hangkép (frekimenet)?

[/quote]
Értem amit mondasz, alapból én is vájtfülű vagyok wave Autóban viszont nem cd-zek, mert nem tudok rá ott vigíázni. Nem viszem ki a telarc, vagy chesky lemezeimet. De még a mam-ra írottakat sem  Wink Nem rosszak a mac magasai, viszont a színpadkép gyalázatos. Azért lesz a plusz magas, hogy ezt orvosoljam. Ha nagyon egészségtelen irányba billen, akkor a mac-en kell lekötni a csipogót  hehe
Szeretnék majd valami mélymegoldást is a csomiba, ha lezajlik a költözés, de annak mobilnak kell lennie, hogy könnyen kivehető legyen. Ja meg jó lenne átkábelezni az egész kocsit... Szóval itt tart sendrew autőhifije Smiley
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10920 Dátum: 2011.10.15 szombat, 08:53:08 »

Értem amit mondasz, alapból én is vájtfülű vagyok wave Autóban viszont nem cd-zek, mert nem tudok rá ott vigíázni. Nem viszem ki a telarc, vagy chesky lemezeimet. De még a mam-ra írottakat sem  Wink Nem rosszak a mac magasai, viszont a színpadkép gyalázatos. Azért lesz a plusz magas, hogy ezt orvosoljam. Ha nagyon egészségtelen irányba billen, akkor a mac-en kell lekötni a csipogót  hehe
Szeretnék majd valami mélymegoldást is a csomiba, ha lezajlik a költözés, de annak mobilnak kell lennie, hogy könnyen kivehető legyen. Ja meg jó lenne átkábelezni az egész kocsit... Szóval itt tart sendrew autőhifije Smiley
[/quote]
Ha úgy érzed hogy a Mac tere nem igazán olyan mint kellene ki kell tényleg próbálni a Hertz-et. Az elhelyezésen rengeteg fog múlni, igaz én nem tettem de a helyedben megpróbálnám először nem beépíteni a hangszórókat hanem többféle elhelyezést kipróbálni (ha van hozzá kedved, időd stb.) Lehet tényleg igazít a hangképen, de nem vagyok benne biztos. Viszont ha kikötöd a magasat akkor gyakorlatilag elértél egy váltó nélküli komponens szetthez, amiről ha jól emléxem egyszer már beszéltünk  nyes és lehet így nyersz a legtöbbet. A mélyközép megmarad a Mac-nek, a felső frekiket pedig egy kategóriával jobb magas biztosítja.
Az átkábelezést nekem profik csinálták a hangszórók installjával és a tápellátással együtt kb. egy közepes autóhifi szett áráért, de megérte szerintem. A nafta az erősítőkhöz a bal küszöbben megy hátra, az rca-k és a hangszóró kábelek a jobb küszöbben vannak, így biztosan nem szed össze zajt. Az átkábelezett rendszer teljes egészében független a gyáritól, ha el akarom adni az autót akkor profi kábelek ki, az eredeti hangszórókat/fejet csak vissza kell pattintani a gyári kábelek végére.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10921 Dátum: 2011.10.15 szombat, 09:21:30 »

.
[/quote]

Nem a mac terével van gondom, az meglepően jó. Az asszony is felkapta a fejét, amikor először hallotta. Sőt még részletezőnek is mondható a hangja, kiválóan hallani a gitárhúr rezgéseket, vagy a rezesk tortyogását, a zongorbillentyű koppanását. Az a gond, hogy nem jól vannak elhelyezve gyárilag az ajtóban a hangszórók, nem úgy vesz körbe a zene, ahogy azt én elvárom. Persze először próbálkozni akarok, hova is kerüljön. Ha ez beváltja a hozzáfűzött reményeket és a körülmények is adottak lesznek, akkor nézek bele szerintem egy JBL szettet (amp,sub) nem nagyot, hiszen gyerek ül majd a kocsiban, hanem olyet, ami kellemesen kiegészíti a mélytartomány hiányait. Ezt már persze szakemberrel rakatom be, rendes kábelekkel.
Autóba szerinted az otthon bevált kábelekből is lehet behúzni?
Jól tetted, hogy nem véglelgesre installáltattad a motyót  eljen
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #10922 Dátum: 2011.10.15 szombat, 14:50:38 »

Jáj, mámám!
Hogy lehet ennyi pénzt/időt/energiát fordítani egy autóhifire? Sosem lesz olyan, mintha otthon, csendben, csak a zenére figyelve hallgatnád. Már egy picit gyorsabban mész, már egy picit szarabb utón zajosabb a gumi, már egy picit nagyobb a szél egyből beleszól ez egész hallgatásba. Nem hinném, hogy 130-as tempó mellett is hallod a zongorabillentyű koppanását.
Szerintem.
Jó, elismerem, kell bele valami értékelhető zene, szerintem sem a "3e Ft/600W"-os erősítő beépítése a megoldás, de részemről elég egy jobb fejegység, és jobb hangszórók az ajtókba. Igaz, ez az én véleményem.
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10923 Dátum: 2011.10.15 szombat, 17:50:03 »

Nem a mac terével van gondom, az meglepően jó. Az asszony is felkapta a fejét, amikor először hallotta. Sőt még részletezőnek is mondható a hangja, kiválóan hallani a gitárhúr rezgéseket, vagy a rezesk tortyogását, a zongorbillentyű koppanását. Az a gond, hogy nem jól vannak elhelyezve gyárilag az ajtóban a hangszórók, nem úgy vesz körbe a zene, ahogy azt én elvárom. Persze először próbálkozni akarok, hova is kerüljön. Ha ez beváltja a hozzáfűzött reményeket és a körülmények is adottak lesznek, akkor nézek bele szerintem egy JBL szettet (amp,sub) nem nagyot, hiszen gyerek ül majd a kocsiban, hanem olyet, ami kellemesen kiegészíti a mélytartomány hiányait. Ezt már persze szakemberrel rakatom be, rendes kábelekkel.
Autóba szerinted az otthon bevált kábelekből is lehet behúzni?
Jól tetted, hogy nem véglelgesre installáltattad a motyót  eljen
Nekem az egész kábelezés Audison (Connection Sonus és Best) kábelekkel történt. A tápkábel ami nem árt hogy autóba való legyen mivel néha elég nagy áramok képesek mozogni, a többiből a szobai is mehet.

Jáj, mámám!
Hogy lehet ennyi pénzt/időt/energiát fordítani egy autóhifire? Sosem lesz olyan, mintha otthon, csendben, csak a zenére figyelve hallgatnád. Már egy picit gyorsabban mész, már egy picit ***abb utón zajosabb a gumi, már egy picit nagyobb a szél egyből beleszól ez egész hallgatásba. Nem hinném, hogy 130-as tempó mellett is hallod a zongorabillentyű koppanását.
Szerintem.
Jó, elismerem, kell bele valami értékelhető zene, szerintem sem a "3e Ft/600W"-os erősítő beépítése a megoldás, de részemről elég egy jobb fejegység, és jobb hangszórók az ajtókba. Igaz, ez az én véleményem.
Valamire el kell költeni a fölös zsét ha nem cigizek és nem is iszom el  nyes
Ha kellően nagy a hangerő és elég komoly a cucc ahhoz, hogy a kicsit nagyobb hangerőn se zavaróan ordítson mint általában a gyári cuccok 90%-a, akkor bizony a zenehallgatás élményéből nem von le túl sokat az hogy közben 130-cal gurulsz. Természetesen itt nem a gyári RMS 20 Wattos hangszórókról, meg a 4x15 Wattos fejegységről beszélek, mert az tényleg csak arra jó hogy az ember vmi népnek szóló rádió adást halgasson az összes többi zaj mellett.
Igazad van egy jól megválasztott fej és a hozzá illő hangszórók bazi nagyot tudnak dobni az utazás közbeni zenehallgatás élményén.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10924 Dátum: 2011.10.15 szombat, 17:50:57 »

, kell bele valami értékelhető zene, szerintem sem a "3e Ft/600W"-os erősítő beépítése a megoldás, de részemről elég egy jobb fejegység, és jobb hangszórók az ajtókba. Igaz, ez az én véleményem.
[/quote]

Az Mk3 már kiválóan szigetelt ám belülről! Nem recseg-ropog, a menetzaj is minimális. Ez is olyan dolog, hogy kinek, mire van igénye?
Nekem pl kimondott kínszenvedés, ha valahol *** minőségben kell zenét hallgatnom...  falbav
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10925 Dátum: 2011.10.15 szombat, 17:52:21 »

Az Mk3 már kiválóan szigetelt ám belülről! Nem recseg-ropog, a menetzaj is minimális. Ez is olyan dolog, hogy kinek, mire van igénye?
Nekem pl kimondott kínszenvedés, ha valahol *** minőségben kell zenét hallgatnom...  falbav
[/quote]
 poigneemain
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10926 Dátum: 2011.10.15 szombat, 17:55:56 »

Az Mk3 már kiválóan szigetelt ám belülről! Nem recseg-ropog, a menetzaj is minimális. Ez is olyan dolog, hogy kinek, mire van igénye?
Nekem pl kimondott kínszenvedés, ha valahol *** minőségben kell zenét hallgatnom...  falbav

 poigneemain

Más téma, de a topic profiljába vág.
Jelenleg a háttérsugárzóim a falra vannak szerelve, Wharfedale WH-2- AZ új kéróban viszont állványos megoldás kell, máshogy nem tudom elhelyezni. Nincsen ötleteted ezeket mire lehet tenni?

Bevált az Onkyo? Én pár hónapja nyúzom a HK avr135 Black edition-ömet, imádom Smiley
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10927 Dátum: 2011.10.15 szombat, 19:41:14 »

Más téma, de a topic profiljába vág.
Jelenleg a háttérsugárzóim a falra vannak szerelve, Wharfedale WH-2- AZ új kéróban viszont állványos megoldás kell, máshogy nem tudom elhelyezni. Nincsen ötleteted ezeket mire lehet tenni?

Bevált az Onkyo? Én pár hónapja nyúzom a HK avr135 Black edition-ömet, imádom Smiley
Én akár készülék, akár hangfal állványokból elég rágóta a Söund Arts darabjait használom. Listát az állványairól EZEN A LINKEN találsz.
Készülékállványból nekem az MA4003/S van (üveg helyett fa polccal). Háttér hangfalak alá meg GLS 2630 (homokkal tölthető).
Természetesen minden egyénileg méretre kérhető. Nekem a készülékállvány 4 készüléket tud fogadni, az erősítő helye magasabb, és a méretét is növeltem. A hangfal állványnak az alapzata nagyobb minden irányban, és magasabb is az állvány. A kiírt 63cm helyett 80cm-re kértem.
Maglódon van a "központ", de sokat jár Pesten, itt is átvehetőek. Nekem az Örsre, a Sugárhoz mindig behozta az állványt.
Én ezt a márkát csak ajánlani tudom. Nekem nagyon bevált. De több házimozis ismerősöm is ilyet használ, szintén nagy megelégedettséggel.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10928 Dátum: 2011.10.15 szombat, 20:40:20 »

Egy ilyen megoldáson gondolkodom:




Ki tudna segíteni nekem egy ilyen beépítésben?  worship
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10929 Dátum: 2011.10.15 szombat, 21:28:06 »



Ezeket szereztem konkrétan. Beépítő keret viszont nincsen hozzá  szomoru1
Valakinek elfekvőben?  Wink
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10930 Dátum: 2011.10.15 szombat, 21:43:23 »

Más téma, de a topic profiljába vág.
Jelenleg a háttérsugárzóim a falra vannak szerelve, Wharfedale WH-2- AZ új kéróban viszont állványos megoldás kell, máshogy nem tudom elhelyezni. Nincsen ötleteted ezeket mire lehet tenni?

Bevált az Onkyo? Én pár hónapja nyúzom a HK avr135 Black edition-ömet, imádom Smiley
Domi állványai profik  nyes
Végül nem Onkyo, hanem AVR660 Harman-Kardon lett a befutó és BDP8000 Philips Blu-ray  vigyor3  Nekem kicsit semleges és lágy a hangja, de összességében jól hallgathatónak tűnik, nyilván még állítgatni kellene meg ki kellene próbálni vajh mennyire hatékony a kalibráló mikrofonja. A tere tetszik a zenészek aránylag a helyükön vannak, az Infinity-knek köszönhetően (gondolom) a filmek és a zenék is jó nagy energiával szólalnak meg. Dominak igaza volt abban hogy ha az ember kicsit meg akarja küldeni nem fogy el a hangja és nem kezd el ordítani mint állat.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10931 Dátum: 2011.10.15 szombat, 21:46:55 »


Ezeket szereztem konkrétan. Beépítő keret viszont nincsen hozzá  szomoru1
Valakinek elfekvőben?  Wink
Ehhez nem jár gyárilag beépítő gyűrű  http://www.hertzaudiovideo.com/Doc/pdf_dt16.pdf
« Utoljára szerkesztve: 2011.10.17 hétfő, 10:17:06 írta Joe » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10932 Dátum: 2011.10.15 szombat, 21:55:38 »

Domi állványai profik  nyes
Végül nem Onkyo, hanem AVR660 Harman-Kardon lett a befutó és BDP8000 Philips Blu-ray  vigyor3  Nekem kicsit semleges és lágy a hangja, de összességében jól hallgathatónak tűnik, nyilván még állítgatni kellene meg ki kellene próbálni vajh mennyire hatékony a kalibráló mikrofonja. A tere tetszik a zenészek aránylag a helyükön vannak, az Infinity-knek köszönhetően (gondolom) a filmek és a zenék is jó nagy energiával szólalnak meg. Dominak igaza volt abban hogy ha az ember kicsit meg akarja küldeni nem fogy el a hangja és nem kezd el ordítani mint állat.

Elhiszem Smiley Főleg azért, mert ebben már normális méretű táp van. Nem úgy, mint amikor ráírják, hogy 500w, közben 100w-os táp van benne... Van benne energiatartalék.
Az enyém is egész jól szól, bár a 25éves sztereo Rotele-em kenterbe veri. Annyira dögös, füstös, analógos hangja van  nyes
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10933 Dátum: 2011.10.15 szombat, 21:56:52 »


Ehhez nem jár gyárilag beépítő gyűrű  http://www.hertzaudiovideo.com/Doc/pdf_dt16.pdf
[/quote]

Mit javasolsz?
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #10934 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 10:51:51 »

Csipogó beépítésem:


Ha a hangminőség is fontos,akkor nem a legjobb, hogy a csipogó az ablak felé néz.Ha megoldható akkor a füledet kell megcélózni vele.
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10935 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 19:59:22 »

Csipogó beépítésem:

Ha a hangminőség is fontos,akkor nem a legjobb, hogy a csipogó az ablak felé néz.Ha megoldható akkor a füledet kell megcélózni vele.
Nagyon szolid és a műszerfalba jól illeszkedő megoldás  poigneemain
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #10936 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 10:18:21 »

Ha a hangminőség is fontos,akkor nem a legjobb, hogy a csipogó az ablak felé néz.Ha megoldható akkor a füledet kell megcélózni vele.

 eljen
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
edu
Vendég
« Új hozzászólás #10937 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 10:40:26 »

Sziasztok,

Vettem egy 3as mondeót, a 6cds sony fejegység van benne, minden OK, viszont az MP3-as cd-imet nem akarja megszólaltatni.
Végig olvastam a leírást, már ott tartok, hogy a mappa név 1 karakter, meg a szám címek is, kb. a 15. variációt próbálom, és igazából be is olvassa, illetve megy a számláló, de hang nem jön belőle. Tud valaki segíteni, hogyan írjam ki a lemezeket, hogy valóban szóljon?

Köszi,
Edu
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10938 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 10:43:17 »

Sziasztok,

Vettem egy 3as mondeót, a 6cds sony fejegység van benne, minden OK, viszont az MP3-as cd-imet nem akarja megszólaltatni.
Végig olvastam a leírást, már ott tartok, hogy a mappa név 1 karakter, meg a szám címek is, kb. a 15. variációt próbálom, és igazából be is olvassa, illetve megy a számláló, de hang nem jön belőle. Tud valaki segíteni, hogyan írjam ki a lemezeket, hogy valóban szóljon?

Köszi,
Edu
Úgy tudom, hogy a 6CD Sonyból is többféle van, és van amelyik nem eszi az mp3-at.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
edu
Vendég
« Új hozzászólás #10939 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 11:14:37 »

Úgy tudom, hogy a 6CD Sonyból is többféle van, és van amelyik nem eszi az mp3-at.

nem látok rajta semmilyen jelzést, a user guide szerint ennie kéne, 2006 januári a kocsi, ha ez segít azonosítani... de lehet akkor tényleg nem eszi, köszi!
Naplózva
Gab013
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133



E-mail
« Új hozzászólás #10940 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 11:43:12 »

Ő vele nem fogsz tudni értekezni-legalább is itt.Tádé írta azt a cikket. Wink wave
de hátha tud más is segíteni.....! Roll Eyes

Köszi!
Igazából a  7000 rds eon lábkiosztását szeretném megtudni. Pontosabban a Cd-tár csatlakozóét. Egy hordozható tv-dvd-t szeretnék ezen keresztül kötni, a vezérlés nem érdekes, csak a hangot vinnem ezen be. illetve esetleg a tápot oldanám erről meg.
A másik.
Tudja-e valaki, hogy a telefon némítás csatira a kihangosítóból milyen jel érkezik? Egy nem csatlakoztatható BT kihangosítot be tudok-e kötni a rádióra?
Ez egy szivargyújtós dolog, de utálom az ilyen lifegős cuccokat, meg dohányzom is, ezért fixre kötöttem és beépítettem, és igazán ideális lenne, ha nem kéne a rádió hangerővel külön foglalkoznom minden telefonálás alkalmával. Smiley
Naplózva

'97 MK II 2,5 V6 Automata Tournier Ghia
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #10941 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 13:34:41 »

Sziasztok,

Vettem egy 3as mondeót, a 6cds sony fejegység van benne, minden OK, viszont az MP3-as cd-imet nem akarja megszólaltatni.
Végig olvastam a leírást, már ott tartok, hogy a mappa név 1 karakter, meg a szám címek is, kb. a 15. variációt próbálom, és igazából be is olvassa, illetve megy a számláló, de hang nem jön belőle. Tud valaki segíteni, hogyan írjam ki a lemezeket, hogy valóban szóljon?

Köszi,
Edu

A 6-os Sony nem Mp3-as, csak a szimpla 1 lemezesben van Mp3-as, legjobb tudomásom szerint.
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #10942 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 14:21:11 »

Köszi!
Igazából a  7000 rds eon lábkiosztását szeretném megtudni. Pontosabban a Cd-tár csatlakozóét. Egy hordozható tv-dvd-t szeretnék ezen keresztül kötni, a vezérlés nem érdekes, csak a hangot vinnem ezen be. illetve esetleg a tápot oldanám erről meg.
A másik.
Tudja-e valaki, hogy a telefon némítás csatira a kihangosítóból milyen jel érkezik? Egy nem csatlakoztatható BT kihangosítot be tudok-e kötni a rádióra?
Ez egy szivargyújtós dolog, de utálom az ilyen lifegős cuccokat, meg dohányzom is, ezért fixre kötöttem és beépítettem, és igazán ideális lenne, ha nem kéne a rádió hangerővel külön foglalkoznom minden telefonálás alkalmával. Smiley

Otthon meg van. Majd előkeresem...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #10943 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 14:33:37 »

Otthon meg van. Majd előkeresem...

Sőt:
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
edu
Vendég
« Új hozzászólás #10944 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 15:11:05 »

A 6-os Sony nem Mp3-as, csak a szimpla 1 lemezesben van Mp3-as, legjobb tudomásom szerint.

ohh ...szuskulcs, most látom a kézikönyvben, hogy "(csak Sony CD-nél)" köszi mindenkinek!
Naplózva
Gab013
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133



E-mail
« Új hozzászólás #10945 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 16:14:21 »

Sőt:
Köszi, közben megtaláltam én is. Smiley Ellenben, hogy mi mit jelent..... (Az L, R + -, az ok, de a többi?)
« Utoljára szerkesztve: 2011.10.20 csütörtök, 10:34:50 írta Joe » Naplózva

'97 MK II 2,5 V6 Automata Tournier Ghia
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #10946 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 20:54:07 »

Köszi!
Igazából a  7000 rds eon lábkiosztását szeretném megtudni. Pontosabban a Cd-tár csatlakozóét. Egy hordozható tv-dvd-t szeretnék ezen keresztül kötni, a vezérlés nem érdekes, csak a hangot vinnem ezen be. illetve esetleg a tápot oldanám erről meg.
A másik.
Tudja-e valaki, hogy a telefon némítás csatira a kihangosítóból milyen jel érkezik? Egy nem csatlakoztatható BT kihangosítot be tudok-e kötni a rádióra?
Ez egy szivargyújtós dolog, de utálom az ilyen lifegős cuccokat, meg dohányzom is, ezért fixre kötöttem és beépítettem, és igazán ideális lenne, ha nem kéne a rádió hangerővel külön foglalkoznom minden telefonálás alkalmával. Smiley
negatívot kell kapjon a megfelelő lábra a némításhoz.
Szerintem belehet kötni a kihangosítót a rádióba,ha kell akkor a kesztyűtartóban lévő bemenetre is..... Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
onurisz
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 159



E-mail
« Új hozzászólás #10947 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 21:52:48 »

Sziasztok!


Van egy Denso navim.
Vettem mélynyomót+erősitőt.
Van Rca e  kimenet a hátulján esetleg egy képet tudna e valaki küldeni?
Ha nincs kimenet valahogy össze lehet e hozni a kettőt?
Nem akarom addig szétszedni amig nem biztos.

Köszi mindenkinek a segítséget előre is!
Naplózva

2003/11 Ford Mondeo Turneir  Ghia 1.8B 110Le
Gab013
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133



E-mail
« Új hozzászólás #10948 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 23:39:17 »

negatívot kell kapjon a megfelelő lábra a némításhoz.
Szerintem belehet kötni a kihangosítót a rádióba,ha kell akkor a kesztyűtartóban lévő bemenetre is..... Roll Eyes
Köszi!
Ez egy MK II. Smiley A rádió csatiján van telefon kihangosító bemenet, telefon némítás, a kihangosítónak nincs semmi kimenete. A hangot levettem a saját hangszórójáról, majd kiokoskodom valahogy.
Naplózva

'97 MK II 2,5 V6 Automata Tournier Ghia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10949 Dátum: 2011.10.18 kedd, 09:16:55 »

Sziasztok!


Van egy Denso navim.
Vettem mélynyomót+erősitőt.
Van Rca e  kimenet a hátulján esetleg egy képet tudna e valaki küldeni?
Ha nincs kimenet valahogy össze lehet e hozni a kettőt?
Nem akarom addig szétszedni amig nem biztos.

Köszi mindenkinek a segítséget előre is!
Ha minden igaz, akkor ez a nagynavi háta / lábkiosztása:



Nekem februárban lett a nagynavira kötve egy erősítő-mélynyomó páros. RCA kimenet nem volt rajta, kellett egy átalakító. Én ettől az eladótól vettem: http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/kiegeszito_tartozek/rca_atalakito_hangszoro_jelbol_rca_kimenet_1488168563.html

Így lett RCA jelem, ezt vittem hátra az erősítőhöz, ott meg szét lett osztva.
Remélem segítettem.

Egyébként milyen cuccokat vettél? A beépítésről majd tehetsz fel képeket.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Oldalak: 1 ... 212 213 214 215 216 217 218 [219] 220 221 222 223 224 225 226 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.095 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.