Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 23:11:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593726 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #2500 Dátum: 2005.10.04 kedd, 08:53:00 »

A funpic.hu -ról nem nagyon megy ez a képes dolog, csak így, ahogy kijavítottam.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2501 Dátum: 2005.10.04 kedd, 09:29:00 »

sziasztok!keresnék 2002 -s mondeoba gyári cd-s rádiót,ha lenne valakinek....
a számom:06709409044
köszi,sziasztok!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2502 Dátum: 2005.10.04 kedd, 17:14:00 »

Sziasztok!
 
Akik voltak Kunmadarason láthatták hogy próbálkozom az autó konfortosabbá tételével. Jelenleg egy dvd lejátszó és 2 tft van beépítve, bár még a beépítésen lehet finomítani. Be kell vallanom, hogy azért nem csináltam/tuk meg jobban, mert tudtam hogy nem ez a végleges megoldás. Bár van gyári navi az autóban, de sose lesz hozzá Mo. térkép, és bár a dvd lejátszón keresztül megy az mp3, de annak meg nincs olyan jó hangja, így hát sokat gondolkoztam az autós számítógépen és most ezt találtam. Lehet hogy ez vagy valami hasonló kerül véglegesen beépítésre egy érintőképernyős tft-vel a középkonzolon, így minden nyűgöm megoldódik.  
Akit érdekel:
 
cucc
 
üdv.
 
titta
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2503 Dátum: 2005.10.04 kedd, 17:34:00 »

Sziasztok!
 
Akik voltak Kunmadarason láthatták hogy próbálkozom az autó konfortosabbá tételével. Jelenleg egy dvd lejátszó és 2 tft van beépítve, bár még a beépítésen lehet finomítani. Be kell vallanom, hogy azért nem csináltam/tuk meg jobban, mert tudtam hogy nem ez a végleges megoldás. Bár van gyári navi az autóban, de sose lesz hozzá Mo. térkép, és bár a dvd lejátszón keresztül megy az mp3, de annak meg nincs olyan jó hangja, így hát sokat gondolkoztam az autós számítógépen és most ezt találtam. Lehet hogy ez vagy valami hasonló kerül véglegesen beépítésre egy érintőképernyős tft-vel a középkonzolon, így minden nyűgöm megoldódik.  
Akit érdekel:
 
cucc
 
üdv.
 
titta
A kedvenc témám, majd jövök és beszélünk!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2504 Dátum: 2005.10.05 szerda, 09:30:00 »

Sziasztok!
 
Akik voltak Kunmadarason láthatták hogy próbálkozom az autó konfortosabbá tételével. Jelenleg egy dvd lejátszó és 2 tft van beépítve, bár még a beépítésen lehet finomítani. Be kell vallanom, hogy azért nem csináltam/tuk meg jobban, mert tudtam hogy nem ez a végleges megoldás. Bár van gyári navi az autóban, de sose lesz hozzá Mo. térkép, és bár a dvd lejátszón keresztül megy az mp3, de annak meg nincs olyan jó hangja, így hát sokat gondolkoztam az autós számítógépen és most ezt találtam. Lehet hogy ez vagy valami hasonló kerül véglegesen beépítésre egy érintőképernyős tft-vel a középkonzolon, így minden nyűgöm megoldódik.  
Akit érdekel:
 
cucc
 
üdv.
 
titta
Ez tényleg jónak tűnő cucc, kell hozzá egy érintős tft, valami software és ha jól számolom árban sem nyaldossa az eget. Ha frankók azok az árak amit a lapon írnak nagyjából a teljes kiépítés + TFT + drótos GPS vevővel duplája egy PDA-s cucc árának.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2505 Dátum: 2005.10.05 szerda, 19:24:00 »

Sziasztok!
 
Akik voltak Kunmadarason láthatták hogy próbálkozom az autó konfortosabbá tételével. Jelenleg egy dvd lejátszó és 2 tft van beépítve, bár még a beépítésen lehet finomítani. Be kell vallanom, hogy azért nem csináltam/tuk meg jobban, mert tudtam hogy nem ez a végleges megoldás. Bár van gyári navi az autóban, de sose lesz hozzá Mo. térkép, és bár a dvd lejátszón keresztül megy az mp3, de annak meg nincs olyan jó hangja, így hát sokat gondolkoztam az autós számítógépen és most ezt találtam. Lehet hogy ez vagy valami hasonló kerül véglegesen beépítésre egy érintőképernyős tft-vel a középkonzolon, így minden nyűgöm megoldódik.  
Akit érdekel:
 
cucc
 
üdv.
 
titta
Mindenképpen próbáld ki mielőtt megvennéd, mert az 1 Ghz-es Nemiah nem egy erőművész. 4-500 Mhz-es Celeronok szintjén mozog körülbelül, ami éppen elég a DVD lejátszáshoz. Amiről nem vagyok meggyőződve: vajon képes-e futattni párhuzamossan több programot? GPS + zenelejátszás, GPS + DVD v. Video lejátszás.
Szintén le kell tisztázni, hogy az integrált videókártya meghajtóprogramja képes-e két monitort meghajtani egymástól függetlenül (hasonlóan, mint az ATI-nál a Hydravision). Ennek azért fontos, mert a gyerkőcök hátul nézhetik a mesét (az RCA kimenetrő), mig te elöl használhatod a GPS-t.  
Nekem a régi gépemnél (900 MHz cerka 256Mb ram)beszagatott a tévén a DVD, miközben én neteztem, pedig be volt kapcsolva a hardveres dekódolás.  
 
Nagyon gyorsan fel fog merülni egy USB-s második hangkártya használata is. Negyedszerre elég unalmas végighalgatni az Oroszlánkirály II.-t. A Win képes kezelni 2 hangkártyát is. Pl. az alaplapi hangkártyán lehet halgatni a video hangját a gyerkőcöknek (egy Y kábellel és két fejhalgatóval). Az USB-s hangkártyán pedig lehet halkan zenét hallgatni vagy rádiózni. Az USB-s hankártyák általában hangminőség szempontjából is leverik az alaplapi hangkütyüket.
   
Ha tunert is akarsz (márpedig muszáj a rádió miatt, és egy TV-rádió kártya alig drágább, mint a csak rádió vételére alkalmas kártya), akkor választhatsz PCI-ost vagy USB csatolásút. Ezek is elég sok adatot paszíroznának át a PCI-sínen, vagy az USB csatolón.
 
Nem leszólni akarom a Via Epia platformját, csak alaposan nézd meg mielőtt megvennéd. Gondold át, hogy mire akarod használni.
 
-----
 
Nekem a CarPC átcsúszik jövőre, idén másra kültöttem és fogok költeni.
 
Én egy ATI9100IGP chipszettes mATX-es deszkát néztem ki a legkisebb Northwood magos cerkával (1,6-1,8 Ghz). A procit használtan is ki lehet fogni, nagyon jó áron. Ez már egy elég izmos konfig minden feleadtra. Mondjuk ez ilyen barkácsolós, sufnituningolós dolog, de én nagyon birom az ilyesmit. Viszont ehhez meg tápegység kell. Létezik DC/DC ATX táp, de elég horror áron. Feltúrtam a netet kapcsolási rajzokért és szerencsére találtam szép számmal. (Másnak is drága 100-150€) A lelkük ezeknek a nagyáramú stabilizátor IC-k. Az áruk elég húzós, de lehet kérni a félvezető gyártóktól free samle-t. Nekem már a Nationaltól meg is jött, ott figyel a fiókomba. A Maxim viszont nem igazán akarja küldeni.
 
A Touchscreen TFT-t meg kell venni, mese nincs. Elég rizikós 140-nél egerészni, vagy trackballt kezelni.
 
Néhány link:
www.linitx.com
www.cartft.com
www.mp3car.com
 
De érdemes átnézni a Focusos tezsvírek oldalára is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2506 Dátum: 2005.10.07 péntek, 21:50:00 »

sziasztok eladnám gyári ford 5000 rds eon cd és telefon kompatibilis magnomat reális áron .ki it ajánl érte?tel:06-20-3-167-154
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2507 Dátum: 2005.10.07 péntek, 22:18:00 »

Mindenképpen próbáld ki mielőtt megvennéd, mert az 1 Ghz-es Nemiah nem egy erőművész. 4-500 Mhz-es Celeronok szintjén mozog körülbelül, ami éppen elég a DVD lejátszáshoz. Amiről nem vagyok meggyőződve: vajon képes-e futattni párhuzamossan több programot? GPS + zenelejátszás, GPS + DVD v. Video lejátszás.
Szintén le kell tisztázni, hogy az integrált videókártya meghajtóprogramja képes-e két monitort meghajtani egymástól függetlenül (hasonlóan, mint az ATI-nál a Hydravision). Ennek azért fontos, mert a gyerkőcök hátul nézhetik a mesét (az RCA kimenetrő), mig te elöl használhatod a GPS-t.  
Nekem a régi gépemnél (900 MHz cerka 256Mb ram)beszagatott a tévén a DVD, miközben én neteztem, pedig be volt kapcsolva a hardveres dekódolás.  
 
Nagyon gyorsan fel fog merülni egy USB-s második hangkártya használata is. Negyedszerre elég unalmas végighalgatni az Oroszlánkirály II.-t. A Win képes kezelni 2 hangkártyát is. Pl. az alaplapi hangkártyán lehet halgatni a video hangját a gyerkőcöknek (egy Y kábellel és két fejhalgatóval). Az USB-s hangkártyán pedig lehet halkan zenét hallgatni vagy rádiózni. Az USB-s hankártyák általában hangminőség szempontjából is leverik az alaplapi hangkütyüket.
   
Ha tunert is akarsz (márpedig muszáj a rádió miatt, és egy TV-rádió kártya alig drágább, mint a csak rádió vételére alkalmas kártya), akkor választhatsz PCI-ost vagy USB csatolásút. Ezek is elég sok adatot paszíroznának át a PCI-sínen, vagy az USB csatolón.
 
Nem leszólni akarom a Via Epia platformját, csak alaposan nézd meg mielőtt megvennéd. Gondold át, hogy mire akarod használni.
 
-----
 
Nekem a CarPC átcsúszik jövőre, idén másra kültöttem és fogok költeni.
 
Én egy ATI9100IGP chipszettes mATX-es deszkát néztem ki a legkisebb Northwood magos cerkával (1,6-1,8 Ghz). A procit használtan is ki lehet fogni, nagyon jó áron. Ez már egy elég izmos konfig minden feleadtra. Mondjuk ez ilyen barkácsolós, sufnituningolós dolog, de én nagyon birom az ilyesmit. Viszont ehhez meg tápegység kell. Létezik DC/DC ATX táp, de elég horror áron. Feltúrtam a netet kapcsolási rajzokért és szerencsére találtam szép számmal. (Másnak is drága 100-150€) A lelkük ezeknek a nagyáramú stabilizátor IC-k. Az áruk elég húzós, de lehet kérni a félvezető gyártóktól free samle-t. Nekem már a Nationaltól meg is jött, ott figyel a fiókomba. A Maxim viszont nem igazán akarja küldeni.
 
A Touchscreen TFT-t meg kell venni, mese nincs. Elég rizikós 140-nél egerészni, vagy trackballt kezelni.
 
Néhány link:
www.linitx.com
www.cartft.com
www.mp3car.com
 
De érdemes átnézni a Focusos tezsvírek oldalára is.
Egy észrevétel, hogy lehet 2 hangkártyát dugni a gépbe, nem fontos annak USB-s eszköznek lennie. Egy hangkártya 1000 ft.
 
Mindenesetre sok sikert, kitartást anaygi eszközt (della). Majd ha eljutottatok valamilyen szintre, akkor szóljatok, megnézzük. Egy biztos, hogy ez a jövő
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2508 Dátum: 2005.10.08 szombat, 10:43:00 »

Egy észrevétel, hogy lehet 2 hangkártyát dugni a gépbe, nem fontos annak USB-s eszköznek lennie. Egy hangkártya 1000 ft.
 
Mindenesetre sok sikert, kitartást anaygi eszközt (della). Majd ha eljutottatok valamilyen szintre, akkor szóljatok, megnézzük. Egy biztos, hogy ez a jövő

Így igaz!
 
Bár a Via Epia-n ált. csak 1 PCI sín van, nagyon meg kell gondolni, hogy mit teszünk bele. USB-s ezközök meg soxor egy szép darab kábelen csatlakoznak, és ez nagy szabadságot ad az elhelyezésnél (nem kell mindent bezsúfolni a házba az anyósülés alá.
 
mATX-nél igaz, hogy van 2-3 PCI sín, de itt is érdemes a kártyát egy fektetővel beszerelni (ez egy olyan adapter amive 90 fokos döntéssel lehet betenni alacsony gépházba a kártyát. De viszont rátakar a többi PCI-re.
 
Üdv. Csab
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2509 Dátum: 2005.10.08 szombat, 14:35:00 »

ma beraktam egy magnot a haverom off omegájába. eléggé szivás volt, mert előtte valami barbar szétvágott minden kábelt. es Rampart sem jott segíteni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2510 Dátum: 2005.10.08 szombat, 15:58:00 »

ma beraktam egy magnot a haverom off omegájába. eléggé szivás volt, mert előtte valami barbar szétvágott minden kábelt. es Rampart sem jott segíteni.
Még biztos alszik!!!!
Tegnap mondta, hogy megy aztán + azt, hogy biztos nem fog fölébredni!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2511 Dátum: 2005.10.09 vasárnap, 18:23:00 »

Még biztos alszik!!!!
Tegnap mondta, hogy megy aztán + azt, hogy biztos nem fog fölébredni!!!
majd hetfön kikérdezzük!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2512 Dátum: 2005.10.10 hétfő, 13:50:00 »

érdekelne a ford 6000-es cd
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2513 Dátum: 2005.10.10 hétfő, 13:54:00 »

keresek 2-es mondeóba /2000-ES évjárat/ 6000-es cdrádiót.legjobb lenne csere az én 5000-esemre ráfizetéssel. tel: 06-20-8084264
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2514 Dátum: 2005.10.10 hétfő, 14:09:00 »

keresek továbbá az 5000-esemhez új tekerőgombot. gázolajos kézzel ne fogjátok meg a gombot, mert szétfolyik.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2515 Dátum: 2005.10.10 hétfő, 16:26:00 »

érdekelne a ford 6000-es cd
zsemberi,
 
a Keres-Kínál topic alatt folytassátok.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2516 Dátum: 2005.10.13 csütörtök, 20:50:00 »

érdekelne a ford 6000-es cd
helo.. nekem lessz valoszinű.cd 6000 de csak hétfőn,Ha meglessz a másik.De nem tudom mi az ára megegyezünk addig érdeklödök én is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2517 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 10:11:00 »

Sziasztok!
 
Eljutottam odáig, hogy az MKII-esmbebelerakom a zenét, ami a régi MKI-esbe volt. Csak az erősítőknek a tápkábeljét nem tudom, hogy hol tudnám frankón belehúzni a motortérből az utastérbe. A régin az első sárvégő alatt húztal el az ajtó "farc"-nál, és ott húztam bele a csatlakozó bellett az utastérbe. Eléggé kókány megoldás volt, de máshol nem láttam lehetőséget rá. Viszont ennél nem szeretném ugyan így. Akinek van ez irányú tapasztalata, kérem segítsen.
Előre is köszi, sziasztok!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2518 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 10:25:00 »

Sziasztok!
 
Eljutottam odáig, hogy az MKII-esmbebelerakom a zenét, ami a régi MKI-esbe volt. Csak az erősítőknek a tápkábeljét nem tudom, hogy hol tudnám frankón belehúzni a motortérből az utastérbe. A régin az első sárvégő alatt húztal el az ajtó "farc"-nál, és ott húztam bele a csatlakozó bellett az utastérbe. Eléggé kókány megoldás volt, de máshol nem láttam lehetőséget rá. Viszont ennél nem szeretném ugyan így. Akinek van ez irányú tapasztalata, kérem segítsen.
Előre is köszi, sziasztok!
Vezető oldalon a motortérből az alsó kábelköteg mellett be lehet gépészkedni. Ha van ott valami dieselnél van, vagy tempomat azt ki kellesz szerelni, húzós de bemegy.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2519 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 10:50:00 »

Vezető oldalon a motortérből az alsó kábelköteg mellett be lehet gépészkedni. Ha van ott valami dieselnél van, vagy tempomat azt ki kellesz szerelni, húzós de bemegy.
Szia.
 
Meg fogom találni szerinted? Mert az előzőnél is feladtam, hogy a motortérből húzzam be, esélytelennek láttam a dolgot. Nekem 2 kábelt kellene behúzni. Egy 16-20mm2, és egy 10-16 mm2-es keresztmetszetűt. Ki kell ott vágni vmit hozzá? Mert szétvagdalni se nagyon szeretném.akkor az utastérbe a szőnyeget kell kiszedni onnan? Hol jön ki a másik vége? A pedálok környékén vhol?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2520 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 11:15:00 »

Szia.
 
Meg fogom találni szerinted? Mert az előzőnél is feladtam, hogy a motortérből húzzam be, esélytelennek láttam a dolgot. Nekem 2 kábelt kellene behúzni. Egy 16-20mm2, és egy 10-16 mm2-es keresztmetszetűt. Ki kell ott vágni vmit hozzá? Mert szétvagdalni se nagyon szeretném.akkor az utastérbe a szőnyeget kell kiszedni onnan? Hol jön ki a másik vége? A pedálok környékén vhol?
Nem nehéz megtalálni, kivágni nem kellett semmit az eredeti zárógyűrün át lehet préselni. Ha egy bent van mellé be kell menni a másiknak. Valami tompa szerszámot dugj be a kábelköteg mellé - műanyag rúd ilyesmi - ne csavarhúzót megsérted a kábeleket.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2521 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 11:30:00 »

Sziasztok! MKIII kombi-ba nem tudjátok, hogy hol,milyet, mennyiért lehet hangszórót szerezni, a csomagtartónál lévő hangszóróhelyre?? Előre is köszi a segítséget!!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2522 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 16:04:00 »

Sziasztok! MKIII kombi-ba nem tudjátok, hogy hol,milyet, mennyiért lehet hangszórót szerezni, a csomagtartónál lévő hangszóróhelyre?? Előre is köszi a segítséget!!
gregos,
 
az nem hangszórhely, hanem ott lehet kicsavarozni a hátsó lámpát mögötte. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2523 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 16:05:00 »

Szia.
 
Meg fogom találni szerinted? Mert az előzőnél is feladtam, hogy a motortérből húzzam be, esélytelennek láttam a dolgot. Nekem 2 kábelt kellene behúzni. Egy 16-20mm2, és egy 10-16 mm2-es keresztmetszetűt. Ki kell ott vágni vmit hozzá? Mert szétvagdalni se nagyon szeretném.akkor az utastérbe a szőnyeget kell kiszedni onnan? Hol jön ki a másik vége? A pedálok környékén vhol?
PádárZoli,
 
MK3 facelift -be múltkor éjjel nézegettem a motort, nyitva volt az ajtaja is, ment belül a lábtérvilágítás, és láttam a fényét a motortérbe is. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2524 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 17:12:00 »

PádárZoli,
 
MK3 facelift -be múltkor éjjel nézegettem a motort, nyitva volt az ajtaja is, ment belül a lábtérvilágítás, és láttam a fényét a motortérbe is. Smiley
Hát, ez jó hír, bár csak én is láthatnám az enyémbe. De nekem "sajna" csak MKII-m van. Hát akkor berakok egy steklámpát a pedálokhoz, és kukucskálok majd erősen a fényre koncentrálva. hátha... Ha meg semmi, akkor van otthon rombolócsörlő, magzatvízelhajtó, meg mindenféle okos gép, és csinálok rajta helyet a fénynek! Smiley)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2525 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 17:20:00 »

PádárZoli,
 
MK3 facelift -be múltkor éjjel nézegettem a motort, nyitva volt az ajtaja is, ment belül a lábtérvilágítás, és láttam a fényét a motortérbe is. Smiley
Este nem a motortérben kell nézelődni...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2526 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 23:10:00 »

Hát, ez jó hír, bár csak én is láthatnám az enyémbe. De nekem "sajna" csak MKII-m van. Hát akkor berakok egy steklámpát a pedálokhoz, és kukucskálok majd erősen a fényre koncentrálva. hátha... Ha meg semmi, akkor van otthon rombolócsörlő, magzatvízelhajtó, meg mindenféle okos gép, és csinálok rajta helyet a fénynek! Smiley)
PádárZoli,
 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2527 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 23:12:00 »

Este nem a motortérben kell nézelődni...
Hanem? Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2528 Dátum: 2005.10.19 szerda, 21:58:00 »

Ki szeret erősítőt kábelezi?Huh??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2529 Dátum: 2005.10.20 csütörtök, 08:32:00 »

eladom sony mp3 cd vadi uj ha tud rá valaki vevőt akkor jelentkezzen 06302114053
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2530 Dátum: 2005.10.20 csütörtök, 15:28:00 »

eladom sony mp3 cd vadi uj ha tud rá valaki vevőt akkor jelentkezzen 06302114053
Irányár, leírás?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2531 Dátum: 2005.10.21 péntek, 09:14:00 »

Nincs valahol vkinek véletlenül elfekvőben egy kezdő kategóriás erősítője? Egy 200W-os JBL subcsövet akarnék vele meghajtani, de nem szeretnék rá sokat szánni?!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2532 Dátum: 2005.10.21 péntek, 09:38:00 »

Nincs valahol vkinek véletlenül elfekvőben egy kezdő kategóriás erősítője? Egy 200W-os JBL subcsövet akarnék vele meghajtani, de nem szeretnék rá sokat szánni?!
(még mindig csak a bontásnál tartotok, vagy nem arra kell )
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2533 Dátum: 2005.10.21 péntek, 09:51:00 »

(még mindig csak a bontásnál tartotok, vagy nem arra kell )
Már a rombolást kezdjük helyre hozni!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2534 Dátum: 2005.10.21 péntek, 13:01:00 »

hahó, 98-as mondeoba előre befér a 16-os hangszoro kerettel vagy csak 13as átalakitó keret van oda?? Kicsit hlyén tettem fel a kérdést de remélem értitek.. köszi
 
Másik: nincs valakinek egy fél dines toldaléka a fej fölé?? mert ugye a gyári fej az nagyobb volt és most van egy pici lyuck..  
 
na köszi előre is mindent, hellló
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2535 Dátum: 2005.10.21 péntek, 13:03:00 »

a sony mp 3 hoz nincs leirás.Én se kaptam de minek  könnyú bekapcsolni.  70000 az ára
 
hivjon akit érdekel 06302114053
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2536 Dátum: 2005.10.21 péntek, 15:48:00 »

hahó, 98-as mondeoba előre befér a 16-os hangszoro kerettel vagy csak 13as átalakitó keret van oda?? Kicsit hlyén tettem fel a kérdést de remélem értitek.. köszi
 
Másik: nincs valakinek egy fél dines toldaléka a fej fölé?? mert ugye a gyári fej az nagyobb volt és most van egy pici lyuck..  
 
na köszi előre is mindent, hellló
A gyári méret az 5*8(12*18cm) col! De ezen kívül a 6*9-es(18*24-es) is bemegy, csak kell hozzá egy kiemelő keret, vagy vmi toldalék a kiemeléshez. Hogy a kérdésedre válaszolja a 16,5-höz van átalakító keret. Ilyen!
Ma hívtam őket: Nagykanizsán vannak, és +1500HUF a házhoz szállítás, de a postai is megoldható olyan 800HUF-ért.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2537 Dátum: 2005.10.21 péntek, 16:10:00 »

hálásan köszönöm a segítséged=)  
hello
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2538 Dátum: 2005.10.21 péntek, 19:43:00 »

Nincs valahol vkinek véletlenül elfekvőben egy kezdő kategóriás erősítője? Egy 200W-os JBL subcsövet akarnék vele meghajtani, de nem szeretnék rá sokat szánni?!
Joe!
 
Mennyit tudsz rászánni?János barátomnál szokott lenni 1-2 darab,átmehetek megnézni,ha gondolod.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2539 Dátum: 2005.10.22 szombat, 11:08:00 »

Hello!
Tud valaki segíteni, hogy az MK III. kombi hátsó hangszója mekkora? köszi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2540 Dátum: 2005.10.22 szombat, 21:25:00 »

Lenne egy kerdesem, van egy Kenwood  hangszorom elfekvőben, de sajnos a közepső papir harang vagy nem is tudom hogy hivjam meg van gyűrödve! Érdmes ezt még beszerelni? vagy nagyon gynege lesz a hangja Huh?
Mellékelve küldök egy linket hogy milyen a szerkezett :
 
http://www.caraudiowarehouse.co.uk/product.php/25142/Kenwood-KFC1756C.html
 
Előre is köszi!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2541 Dátum: 2005.10.23 vasárnap, 11:51:00 »

Semmi javaslat?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2542 Dátum: 2005.10.23 vasárnap, 12:01:00 »

Lenne egy kerdesem, van egy Kenwood  hangszorom elfekvőben, de sajnos a közepső papir harang vagy nem is tudom hogy hivjam meg van gyűrödve! Érdmes ezt még beszerelni? vagy nagyon gynege lesz a hangja Huh?
Mellékelve küldök egy linket hogy milyen a szerkezett :
 
http://www.caraudiowarehouse.co.uk/product.php/25142/Kenwood-KFC1756C.html
 
Előre is köszi!!
Gondoltam bejelentkezem, és válaszolok:-)
Sztem vagy megjavíttatod(kb 3000HUF), vagy így belerakod, és kipróbálod, hogy hogyan szól. Én az utóbbit tenném, mert ennyit megér(fél óra berakás), és nem egy rossz darab...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2543 Dátum: 2005.10.23 vasárnap, 12:02:00 »

Joe!
 
Mennyit tudsz rászánni?János barátomnál szokott lenni 1-2 darab,átmehetek megnézni,ha gondolod.
Csak nagyon keveset tudnék, és akarok...:-(
Megköszönném, ha rákérdeznél, de csak ha jársz arra!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2544 Dátum: 2005.10.24 hétfő, 09:48:00 »

Csak nagyon keveset tudnék, és akarok...:-(
Megköszönném, ha rákérdeznél, de csak ha jársz arra!
Joe!
 
Megkérdeztem,sajna most nincs.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2545 Dátum: 2005.10.24 hétfő, 09:58:00 »

Joe!
 
Megkérdeztem,sajna most nincs.Zsoel.
Sziasztok!
Van valakinek fogalma arról, hogyan lehetne egy Tranzitba tv-t, ill. dvd-t telepíteni. Tudom, hogy léteznek ezek ilyen autós tv-k, de azoknak túl kicsi a képernyője.Nekünk legalább egy 14-15" kellene.
Létezik ilyen és ha igen, hol érdemes túrkálni utánuk?
Köszi
ms02
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2546 Dátum: 2005.10.24 hétfő, 10:13:00 »

Sziasztok!
Van valakinek fogalma arról, hogyan lehetne egy Tranzitba tv-t, ill. dvd-t telepíteni. Tudom, hogy léteznek ezek ilyen autós tv-k, de azoknak túl kicsi a képernyője.Nekünk legalább egy 14-15" kellene.
Létezik ilyen és ha igen, hol érdemes túrkálni utánuk?
Köszi
ms02
János Mestert keresd meg, a talira hozott két TFT -s TV -t.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2547 Dátum: 2005.10.24 hétfő, 10:18:00 »

Joe!
 
Megkérdeztem,sajna most nincs.Zsoel.
Köszönöm!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2548 Dátum: 2005.10.24 hétfő, 10:20:00 »

János Mestert keresd meg, a talira hozott két TFT -s TV -t.
Arra gondoltam én is, de túl kicsi a képernyő...Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2549 Dátum: 2005.10.24 hétfő, 10:30:00 »

Arra gondoltam én is, de túl kicsi a képernyő...Sad
Szia!
 
A Westendben a MM-ben láttam nagyobb kijelzőt, sajna nem néztem az árát, de az biztos hogy az autóhifi részen volt.
 
Üdv.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.087 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.