Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:04:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 280 281 282 283 284 285 286 [287] 288 289 290 291 292 293 294 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593428 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14300 Dátum: 2013.10.17 csütörtök, 22:51:41 »

hát azért... jó lenne látni valamit abból hogy miből van... láttam ilyet-hasonlót- mondiban, az is ilyen kínai cucc volt, atomlassú... elég pixeles... szerintem ha már mondeod van spórolj még 3 hónapig és vegyél egy értelmes fejet. akár használtan is, de legyen neve a gyereknek...
szerintem.
nem bántásból.  Wink

 A baj, hogy a 3-400 e ftos pájó is kínai fhos. vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14301 Dátum: 2013.10.18 péntek, 04:54:55 »

Retail Price   for    $202.36
1 or more for    $172.96
3 or more for    $158.43

Nem mintha ilyet akarnék venni, de sehol nem látok 211USD-t.
Ha be vagy jelentkezve, akkor a kosárnál látod a DHL-es postaköltséget is.  Wink
http://i.imgur.com/Tx9sZS8.jpg

Arabic!
Hidd el, hogy egy pár ilyen és ehhez hasonló fejegység megfordult már a kezemben és tudom, hogy mit ajánlok. A 800x480-as felbontás teljesen rendben van ekkora méretnél. A gyári Denso ha jól mléxem csupán 480x272-es. Smiley Lehet venni "értelmes" fejet, mondjuk Densot itt a fórumon valakitől de soha sem lesz rá olyan térképed mint amit erre fogok tenni. eplus2
Namindegy! Változatlanul azt gondolom, hogy igen jó vétel. Persze ez csak egy ajánlat volt, tehettem volna az érdekes topikba is.
« Utoljára szerkesztve: 2013.10.18 péntek, 05:00:52 írta BDWTeam » Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14302 Dátum: 2013.10.18 péntek, 07:33:22 »

A baj, hogy a 3-400 e ftos pájó is kínai fhos. vigyor3

Azért mert neves gyártók kínában gyártatnak, nem adódik egyből, hogy fhos.
Lassan minden kínai, ami nem.....az hamis.  vigyor3
Nem is a kínában való gyártással van a gond, mert komoly márkák ott is minőséget biztosítanak! Tehát mindegy, hogy melyik ország áramával működnek a gyártó sorok......a minőségbiztosítás, meo ugyanaz, mintha otthon gyártana a cég.

Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14303 Dátum: 2013.10.18 péntek, 07:41:25 »

Ha be vagy jelentkezve, akkor a kosárnál látod a DHL-es postaköltséget is.  Wink
http://i.imgur.com/Tx9sZS8.jpg

Arabic!
Hidd el, hogy egy pár ilyen és ehhez hasonló fejegység megfordult már a kezemben és tudom, hogy mit ajánlok. A 800x480-as felbontás teljesen rendben van ekkora méretnél. A gyári Denso ha jól mléxem csupán 480x272-es. Smiley Lehet venni "értelmes" fejet, mondjuk Densot itt a fórumon valakitől de soha sem lesz rá olyan térképed mint amit erre fogok tenni. eplus2
Namindegy! Változatlanul azt gondolom, hogy igen jó vétel. Persze ez csak egy ajánlat volt, tehettem volna az érdekes topikba is.

Hát nem tudom......
Én minőségben inkább zenét szeretek hallgatni a kocsiban.
GPS-t nem használok..... annyira "butitja és nem gondolkodásra kényszeríti az embert". Ha olyan eldugott helyre megyek, amit nem tudom pontosan hol van, akkor megnézem a térképen (online) és utána odamegyek.
Számomra vicces és leginkább elgondolkodtató, hogy sokan már az utca végére sem tudnak eljutni GPS nélkül.... egy kerületen belül is GPS-el megy, de még kis településeknél vidéken is.
Droid dolog ez, szerintem.....

Filmet sem kocsiban kell nézni......

Vakítás ez mind, elhitetik az emberrel, hogy szüksége van ilyenre és enélkül nem élet az élet....... aztán egy idő után kiderül, hogy alig használják a sok sok funkciót, amiért ugye "meg kellett" venni.

 wave
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14304 Dátum: 2013.10.18 péntek, 08:57:59 »

Hát nem tudom......
Én minőségben inkább zenét szeretek hallgatni a kocsiban.
GPS-t nem használok..... annyira "butitja és nem gondolkodásra kényszeríti az embert". Ha olyan eldugott helyre megyek, amit nem tudom pontosan hol van, akkor megnézem a térképen (online) és utána odamegyek.
Számomra vicces és leginkább elgondolkodtató, hogy sokan már az utca végére sem tudnak eljutni GPS nélkül.... egy kerületen belül is GPS-el megy, de még kis településeknél vidéken is.
Droid dolog ez, szerintem.....

Filmet sem kocsiban kell nézni......

Vakítás ez mind, elhitetik az emberrel, hogy szüksége van ilyenre és enélkül nem élet az élet....... aztán egy idő után kiderül, hogy alig használják a sok sok funkciót, amiért ugye "meg kellett" venni.

 wave
Tudnánk erről beszélgetni órákat, de inkább az offtopikban kellene. Smiley Ha vájtfülű vagy, akkor a gyári Densot is kukázni fogod az első percben. Ha egy viszonylag all in one eszközt akarsz, akkor egy ilyen vagy ehhez hasonló kütyüvel kell megelégedni. Ha gyerek van, sokat utaztok, akkor érdemes egy filmnéző készség is a kocsiba. A GPS pedig csak azt hülyíti meg aki vakon hisz benne. De aki feltétel nélkül elhiszi amit a GPS mond, attól el kellene venni a jogosítványt is....szerintem. eplus2
Aki a saját életét szeretné megkönnyíteni az bizony fogja használni a GPS-t. Persze, megnézed térképen indulás előtt, de azért azt nem hiszem, hogy körzővel és léptékvonalzóval három-négy lehetséges útvonalat ki fogsz találni, meg fogsz tervezni. Mert bizony egy nagyobb távolságnál akár egy kétszáz kilométer különbség is lehet, valamint a papírtérkép kevés információt ad az adott útszakasz minőségéről az esetleges útfelbontásokról, forgalmi torlódásokról, stb.
De abban egyetértünk, hogy a technika erősen rátelepedett a mindennapjainkra, és egyéntől függ, hogy ezt áldásnak vagy átoknak fogja fel.
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14305 Dátum: 2013.10.18 péntek, 09:01:42 »

Hát nem tudom......
Én minőségben inkább zenét szeretek hallgatni a kocsiban.
GPS-t nem használok..... annyira "butitja és nem gondolkodásra kényszeríti az embert". Ha olyan eldugott helyre megyek, amit nem tudom pontosan hol van, akkor megnézem a térképen (online) és utána odamegyek.
Számomra vicces és leginkább elgondolkodtató, hogy sokan már az utca végére sem tudnak eljutni GPS nélkül.... egy kerületen belül is GPS-el megy, de még kis településeknél vidéken is.
Droid dolog ez, szerintem.....

Filmet sem kocsiban kell nézni......

Vakítás ez mind, elhitetik az emberrel, hogy szüksége van ilyenre és enélkül nem élet az élet....... aztán egy idő után kiderül, hogy alig használják a sok sok funkciót, amiért ugye "meg kellett" venni.

 wave

Pl. utazd be fél Amerikát (észak) egy GPS nélkül, ott aztán nézegetheted online...  vigyor3 Vagy menj el sielni, nyaralni, bizony kitörlheted egy papír alapú térképpel...

Illetve ültess két kis gyereket 6-8 órán át a sheggén a kocsiba...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #14306 Dátum: 2013.10.18 péntek, 11:19:06 »

Pl. utazd be fél Amerikát (észak) egy GPS nélkül, ott aztán nézegetheted online...  vigyor3 Vagy menj el sielni, nyaralni, bizony kitörlheted egy papír alapú térképpel...

Illetve ültess két kis gyereket 6-8 órán át a sheggén a kocsiba...
Nem lehetetlen, de minek szívjunk, ha lehet könnyebb is!  vigyor3
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14307 Dátum: 2013.10.18 péntek, 11:32:30 »

Pl. utazd be fél Amerikát (észak) egy GPS nélkül, ott aztán nézegetheted online...  vigyor3 Vagy menj el sielni, nyaralni, bizony kitörlheted egy papír alapú térképpel...

Illetve ültess két kis gyereket 6-8 órán át a sheggén a kocsiba...

Hátulról úgysem látják az első "TV"-t.......  Adok nekik egy okostelefont és elvannak, mint a befőtt.  vigyor3
Egyáltalán nem volt nálunk GPS, mikor Vegasból mentünk a Grand Canyonhoz, Zion-ba, L.A-ba.....oda lehet találni mindenhova.
Ki van írva minden. wave

Nem papír alapú térképet mondtam, neten megnézem mi és merre. Mi van mellette, esetleg mégy másik útvonalat is...... nekem sikerül így is.  Cool
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #14308 Dátum: 2013.10.18 péntek, 11:46:03 »

Hátulról úgysem látják az első "TV"-t.......  Adok nekik egy okostelefont és elvannak, mint a befőtt.  vigyor3
Egyáltalán nem volt nálunk GPS, mikor Vegasból mentünk a Grand Canyonhoz, Zion-ba, L.A-ba.....oda lehet találni mindenhova.
Ki van írva minden. wave

Nem papír alapú térképet mondtam, neten megnézem mi és merre. Mi van mellette, esetleg mégy másik útvonalat is...... nekem sikerül így is.  Cool
Azért nekem nem tűnt egyszerűbbnek amikor Észak-Karolinában 400 km-t oda (időre), majd ugyanannyit vissza autóztam, A4-es lapokra kinyomtatott google mappal. Oda találtam, de GPS-el könnyebb. Wink

3500 Km Floridában papír térképekkel, sem volt gond, de GPS-el egyszerűbb.  wave
« Utoljára szerkesztve: 2013.10.18 péntek, 11:48:11 írta Styleair » Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14309 Dátum: 2013.10.18 péntek, 12:04:58 »

Milyen szerencse, hogy az jelenlévők közül már majdnem mindenki járt az USA-ban!  eplus2 Miért nem beszél senki Jászalsószentgyörgy és Putnok viszonylatról? L.A., Las Vegas, Grand Canyon......nekem meg bezzeg csak a Jarda szigetek jutott!  eplus2
« Utoljára szerkesztve: 2013.10.18 péntek, 12:26:07 írta BDWTeam » Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14310 Dátum: 2013.10.18 péntek, 12:05:41 »

Tudnánk erről beszélgetni órákat, de inkább az offtopikban kellene. Smiley Ha vájtfülű vagy, akkor a gyári Densot is kukázni fogod az első percben. Ha egy viszonylag all in one eszközt akarsz, akkor egy ilyen vagy ehhez hasonló kütyüvel kell megelégedni. Ha gyerek van, sokat utaztok, akkor érdemes egy filmnéző készség is a kocsiba.

Sztem ha már az autóba filmnéző készség kell, akkor praktikusabb olyan eszközt beszerezni ami az első ülések fejtámlájára(ba) szerelhető, mert nincs gyerek aki az ülésben szabályosan ülve látná az üléstámlák takarásában a középkonzol aljába rejtett egérmozit  szomoru1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #14311 Dátum: 2013.10.18 péntek, 12:07:55 »

Milyen szerencse, hogy az jelenlévők közül mér majdnem mindenki járt az USA-ban!  eplus2 Miért nem beszél senki Jászalsószentgyörgy és Putnok viszonylatról? L.A., Las Vegas, Grand Canyon......nekem meg bezzeg csak a Jarda szigetek jutott!  eplus2

Ezek itt mind lottómilliárdos burzsujok, csak ide bújnak el, hogy ne szúrjanak szemet!  eplus2
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
netcore
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1107


netcoore@gmai.com
E-mail
« Új hozzászólás #14312 Dátum: 2013.10.18 péntek, 12:08:49 »

Milyen szerencse, hogy az jelenlévők közül mér majdnem mindenki járt az USA-ban!  eplus2 Miért nem beszél senki Jászalsószentgyörgy és Putnok viszonylatról? L.A., Las Vegas, Grand Canyon......nekem meg bezzeg csak a Jarda szigetek jutott!  eplus2


én járok arra pont Smiley
és usában meg sosem még , de nem is szeretnék oda menni ahová nem visz el a mondeóm.
Naplózva

0670-5882782


A nőknek 70 házimunkához kell érteniük:a főzés és a 69!
Mk4 2008 2,0Tdci 143Le? Titanium-x
Ex:Focus mk2 1,6tdci kombi 18"
R.I.P. Mondeo mk3(2002)2.0 tddi(tdci vgt turbo 1,5bar boost+csipsz)kombi -8cm
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14313 Dátum: 2013.10.18 péntek, 12:22:47 »

Milyen szerencse, hogy az jelenlévők közül mér majdnem mindenki járt az USA-ban!  eplus2 Miért nem beszél senki Jászalsószentgyörgy és Putnok viszonylatról? L.A., Las Vegas, Grand Canyon......nekem meg bezzeg csak a Jarda szigetek jutott!  eplus2

BT hozta fel példának, hogy ott nem lehetne utazni GPS nélkül..... innen indult és én erre reagáltam.  wave
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14314 Dátum: 2013.10.18 péntek, 12:25:42 »

BT hozta fel példának, hogy ott nem lehetne utazni GPS nélkül..... innen indult és én erre reagáltam.  wave
Én meg csak vicceltem!  smile integet2
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14315 Dátum: 2013.10.18 péntek, 12:37:20 »

Ezek itt mind lottómilliárdos burzsujok, csak ide bújnak el, hogy ne szúrjanak szemet!  eplus2

Te hüle vagy? Egy Torontó oda-vissza 5500 Ft volt annó nekem, ráadásul ebben benne volt a szállás is.  eplus2

Hasonló képpen jutottam el New Yorkba, Phuketra, Bangkokba, Pekingbe, és még vagy ezer helyre...  hehe

Ugyanez volt a Stillerrel is, és ő is bexopta mára már.  rinya
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14316 Dátum: 2013.10.18 péntek, 12:39:27 »

Te hüle vagy? Egy Torontó oda-vissza 5500 Ft volt annó nekem, ráadásul ebben benne volt a szállás is.  eplus2
Ha céges útra mentél akkor még az 5500 is sok volt!  eplus2
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14317 Dátum: 2013.10.18 péntek, 12:53:19 »

Milyen szerencse, hogy az jelenlévők közül már majdnem mindenki járt az USA-ban!  eplus2 Miért nem beszél senki Jászalsószentgyörgy és Putnok viszonylatról? L.A., Las Vegas, Grand Canyon......nekem meg bezzeg csak a Jarda szigetek jutott!  eplus2
ez a westend szimulátorban volt, csak annyira élethű volt, hogy elhitték...
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14318 Dátum: 2013.10.18 péntek, 12:53:32 »

Ha céges útra mentél akkor még az 5500 is sok volt!  eplus2

Nem volt az céges... Azaz céges volt, de nem az én cégem.  vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #14319 Dátum: 2013.10.18 péntek, 12:55:00 »

Te hüle vagy? Egy Torontó oda-vissza 5500 Ft volt annó nekem, ráadásul ebben benne volt a szállás is.  eplus2
Hasonló képpen jutottam el New Yorkba, Phuketra, Bangkokba, Pekingbe, és még vagy ezer helyre...  hehe
Ugyanez volt a Stillerrel is, és ő is bexopta mára már.  rinya

Én ezt tudom nagyon jól, de attól még lehettek lottómilliárdos burzsujok!  Wink eplus2
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14320 Dátum: 2013.10.18 péntek, 12:56:20 »

ez a westend szimulátorban volt, csak annyira élethű volt, hogy elhitték...


Volt is a Universal Studio-ban olyan 4D-s szimulátor.....amit el is hittem, olyan illúziós élmény volt!  eljen
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14321 Dátum: 2013.10.18 péntek, 13:00:52 »

Én ezt tudom nagyon jól, de attól még lehettek lottómilliárdos burzsujok!  Wink eplus2

Mondjuk akkor éppen a Szerencsejáték Zrt-nél dolgoztam.  vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14322 Dátum: 2013.10.18 péntek, 13:44:06 »

Mondjuk akkor éppen a Szerencsejáték Zrt-nél dolgoztam.  vigyor3
minden kormányváltáskor oda teszik a felesleget, ne reklámozd.

fogadjunk te találtad ki a Luxort. Sexorr akart lenni de nem tudtad át"verni" a marketingest  eplus2

Arabic
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #14323 Dátum: 2013.10.18 péntek, 16:18:25 »

Én ezt tudom nagyon jól, de attól még lehettek lottómilliárdos burzsujok!  Wink eplus2
Na ja. Én olyan lottómilliárdos burzsuj vagyok, aki annyira perverz, hogy a te vakondokodat akarom elűzni széles sáv segítségével, hogy te nyugodtan hátradőlve zabálhass tovább!  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14324 Dátum: 2013.10.18 péntek, 18:24:45 »

Na ja. Én olyan lottómilliárdos burzsuj vagyok, aki annyira perverz, hogy a te vakondokodat akarom elűzni széles sáv segítségével, hogy te nyugodtan hátradőlve zabálhass tovább!  eplus2

13 kilométer egy literrel?  fejvakaras

Én is annyit megyek el. Most újra teletankoltam, hogy holnap telivel indulhassak.......
131 km és 10.3 litert tankoltam. 

Ja és ez benzines!  vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #14325 Dátum: 2013.10.18 péntek, 18:28:41 »

Na ja. Én olyan lottómilliárdos burzsuj vagyok, aki annyira perverz, hogy a te vakondokodat akarom elűzni széles sáv segítségével, hogy te nyugodtan hátradőlve zabálhass tovább!  eplus2

A lebetonozós hülyeségedre gondolsz??!
Ez is csak egy burzsujnak juthatott az eszébe!  eplus2
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14326 Dátum: 2013.10.18 péntek, 18:32:53 »

A lebetonozós hülyeségedre gondolsz??!
Ez is csak egy burzsujnak juthatott az eszébe!  eplus2

Naná.....drága a beton.  vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #14327 Dátum: 2013.10.18 péntek, 18:35:56 »

Naná.....drága a beton.  vigyor3

Ugye, mondtam, hogy burzsuj...  eplus2 eplus2
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14328 Dátum: 2013.10.18 péntek, 18:38:04 »

Ugye, mondtam, hogy burzsuj...  eplus2 eplus2

Inkább lottóból legyen burzsuj, mint hogy egy nő tartsa el... eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #14329 Dátum: 2013.10.18 péntek, 18:40:39 »

Inkább lottóból legyen burzsuj, mint hogy egy nő tartsa el... eplus2

Én ezt nem szégyellem, azok az idők elmúltak, amikor ez szégyen volt...
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14330 Dátum: 2013.10.18 péntek, 18:51:12 »

Inkább lottóból legyen burzsuj, mint hogy egy nő tartsa el... eplus2

Persze, sokkal jobb ha kettő vagy három nő tartsa el!  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #14331 Dátum: 2013.10.18 péntek, 21:07:36 »

13 kilométer egy literrel?  fejvakaras

Én is annyit megyek el. Most újra teletankoltam, hogy holnap telivel indulhassak.......
131 km és 10.3 litert tankoltam. 

Ja és ez benzines!  vigyor3
Jó, de én benzinessel nem tudok annyit elmenni 1 literből, mint te, vagy mint én traktorral. Ráadásul más körülmények között, s másképp is használjuk, a másmilyen autónkat!
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #14332 Dátum: 2013.10.18 péntek, 21:08:47 »

A lebetonozós hülyeségedre gondolsz??!
Ez is csak egy burzsujnak juthatott az eszébe!  eplus2
Ja, meg a megfelelő ingyen macskára is! Harapjál egyet a konzervedbe!  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14333 Dátum: 2013.10.18 péntek, 21:10:22 »

Jó, de én benzinessel nem tudok annyit elmenni 1 literből, mint te, vagy mint én traktorral. Ráadásul más körülmények között, s másképp is használjuk, a másmilyen autónkat!

Ja és nekem nincs fogyasztásnövelő műbőr paplan a géptető elején! Ez lehet a bajod......  hehe
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #14334 Dátum: 2013.10.18 péntek, 21:12:08 »

Ja és nekem nincs fogyasztásnövelő műbőr paplan a géptető elején! Ez lehet a bajod......  hehe
Csak irigykedsz!  Cheesy
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14335 Dátum: 2013.10.18 péntek, 21:25:42 »

Csak irigykedsz!  Cheesy


Látod, ezen én is nevetek!  2funny
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
jancsoj
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 387



E-mail
« Új hozzászólás #14336 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 13:11:01 »

Sziasztok!

Kis segítség kellene, kicseréltem a Sony 6cd-t egy másik Sony 6cd-re, az előző kapcsolt a gyújtásra ki-be ez viszont nem.
Mi lehet az ok?
Naplózva

2010. 2.0 TDCI 140 Le
EX:2005 TDCI Ghia 130Le
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #14337 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 13:20:20 »

Sziasztok!

Kis segítség kellene, kicseréltem a Sony 6cd-t egy másik Sony 6cd-re, az előző kapcsolt a gyújtásra ki-be ez viszont nem.
Mi lehet az ok?

nincs meg neki egy +12v,illetve nem jó helyen van.lehet eltérés a vezeték elhelyezkedésében a csatiban.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
jancsoj
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 387



E-mail
« Új hozzászólás #14338 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 13:46:12 »

nincs meg neki egy +12v,illetve nem jó helyen van.lehet eltérés a vezeték elhelyezkedésében a csatiban.

Esetleg csati kiosztásról van valahol rajz?
Naplózva

2010. 2.0 TDCI 140 Le
EX:2005 TDCI Ghia 130Le
ZZotyo
Vendég
« Új hozzászólás #14339 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 14:24:44 »

Sziasztok!

Biztosan volt már kérdés, de nem akarok ennyi hozzászólást végböngészni, ti meg tuti kapásból tudjátok a választ.

Nos: A kocsimba 6000 CD fejegység van a kesztyűtartóban pedig ott figyel a 3,5-ös jack csati. Telefon bedug, fejegységen aux gomb megnyom, felirat: no cddj.

Következő lépés: fejegység kivesz, kesztyűtartó kivesz.....Be van kábelezve....  taps

Újra megpróbál....még mindig: NO CDDJ  falbav rinya

Kérdésem az lenne, hogy mi lehet a gond, illetve miért nem szólhat?

 Valamint találtam egy utólag bekötött kábelt amit valószínűleg az előző tulaj mókolhatott bele.
Ezek pedig a csatiban a Phone mod, a GND és a Batt helyekre vannak bekötve. Ez mi lehet?

Segítséget köszi előre is. worship

Zoli
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #14340 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 19:01:43 »

Sziasztok!

Biztosan volt már kérdés, de nem akarok ennyi hozzászólást végböngészni, ti meg tuti kapásból tudjátok a választ.

Nos: A kocsimba 6000 CD fejegység van a kesztyűtartóban pedig ott figyel a 3,5-ös jack csati. Telefon bedug, fejegységen aux gomb megnyom, felirat: no cddj.

Következő lépés: fejegység kivesz, kesztyűtartó kivesz.....Be van kábelezve....  taps

Újra megpróbál....még mindig: NO CDDJ  falbav rinya

Kérdésem az lenne, hogy mi lehet a gond, illetve miért nem szólhat?

 Valamint találtam egy utólag bekötött kábelt amit valószínűleg az előző tulaj mókolhatott bele.
Ezek pedig a csatiban a Phone mod, a GND és a Batt helyekre vannak bekötve. Ez mi lehet?

Segítséget köszi előre is. worship

Zoli
...az kihangosító lehetett,illetve a némítása.

az aux be van kapcsolva a menüben?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
ZZotyo
Vendég
« Új hozzászólás #14341 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 20:00:16 »

...az kihangosító lehetett,illetve a némítása.

az aux be van kapcsolva a menüben?


És az lehet, hogy a menübe nem találok ilyet?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #14342 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 20:10:00 »

És az lehet, hogy a menübe nem találok ilyet?
menü gombot hosszan nyomod-aztán aux ki-be,értelem szerűen be.aztán próbáld újra. Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
ZZotyo
Vendég
« Új hozzászólás #14343 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 20:12:35 »

menü gombot hosszan nyomod-aztán aux ki-be,értelem szerűen be.aztán próbáld újra. Wink

Ez oké:) de nincs ilyen menüpont az létezik?
Végpörgettem hosszan nyomva meg röviden nyomva is a menüt.

No ilyenkor mi a teendő?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #14344 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 20:55:43 »

Ez oké:) de nincs ilyen menüpont az létezik?
Végpörgettem hosszan nyomva meg röviden nyomva is a menüt.

No ilyenkor mi a teendő?
főoldalon megtalálod a kezelési könyvét.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
ZZotyo
Vendég
« Új hozzászólás #14345 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 21:41:13 »

főoldalon megtalálod a kezelési könyvét.

A kezelési útmutatóval kezdtem én is a dolgot!
Nos a kocsiba ücsörgök de szétvet lassan az ideg..... falbav

menü első szint:
-manual
-scan
-date
-news
-avc

menü második szint:
-ta distant
-af auto
-vechile id
-clip detect
-clock24 hour
-rds time

Ezek között én nem találok AUX on/off gombot falbav
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #14346 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 21:42:39 »

menü gombot hosszan nyomod-aztán aux ki-be,értelem szerűen be.aztán próbáld újra. Wink

A 6000CD-ben nem tudod ki-be kapcsolni. Ott szerintem bekötési hiba lesz.
Naplózva
ZZotyo
Vendég
« Új hozzászólás #14347 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 21:53:19 »

A 6000CD-ben nem tudod ki-be kapcsolni. Ott szerintem bekötési hiba lesz.

Amit nem értek, az az, hogy a bekötés meg gyári lehet, mivel szépen össze van bandázsolva a többi kábellel, és amit ejtettek mókolást az ezt nem érintette.
Holnap mindenképp megnézem a bekötést.

Csak akkor nem fogja kiírni a "NO CDDJ" feliratot az aux gomb megnyomására, ha kap jelet?
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #14348 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 21:54:51 »

Amit nem értek, az az, hogy a bekötés meg gyári lehet, mivel szépen össze van bandázsolva a többi kábellel, és amit ejtettek mókolást az ezt nem érintette.
Holnap mindenképp megnézem a bekötést.

Csak akkor nem fogja kiírni a "NO CDDJ" feliratot az aux gomb megnyomására, ha kap jelet?


Próbálj meg rákötni mást. Mondjuk egy mp3 lejátszót.
Naplózva
ZZotyo
Vendég
« Új hozzászólás #14349 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 22:01:30 »

Próbálj meg rákötni mást. Mondjuk egy mp3 lejátszót.

Se laptop, se mp3 lejátszó, se telefonnal nem hajlandó működni szomoru1
Naplózva
Oldalak: 1 ... 280 281 282 283 284 285 286 [287] 288 289 290 291 292 293 294 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.087 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.