Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:16:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 282 283 284 285 286 287 288 [289] 290 291 292 293 294 295 296 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593553 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #14400 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 10:49:43 »

Sajnos nem BP, hanem Paks. Hihetetlen hogy egy városban nem lehet ilyet venni, vagy csak rossz helyen kerestem Cheesy


Ahogy Lacika is irja, e-bay-ről vegyél!  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
chiro052
Vendég
« Új hozzászólás #14401 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 10:58:37 »

Akkor marad az e-bay csak gondoltam van itt valakinek eladó és nem kell rá várnom annyit mert nagyon kiszedném már a magnóm.  vigyor3
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #14402 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 11:02:23 »

Akkor marad az e-bay csak gondoltam van itt valakinek eladó és nem kell rá várnom annyit mert nagyon kiszedném már a magnóm.  vigyor3

Dekopir lap. Vagy biztos van pakson auto hifivel foglalkozó szerviz, ahol kiszedik neked a rádiódat.
Naplózva
chiro052
Vendég
« Új hozzászólás #14403 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 11:11:54 »

Dekopir lap. Vagy biztos van pakson auto hifivel foglalkozó szerviz, ahol kiszedik neked a rádiódat.

Van persze már 2x kiszedettem csak nincs pofám megint odamenni meg gondoltam nem árt ha van nekem is. Nem mindennap szedegeti ki az ember a magnóját de ha van nem kell máshoz rohangálni.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #14404 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 11:14:13 »

Van persze már 2x kiszedettem csak nincs pofám megint odamenni meg gondoltam nem árt ha van nekem is. Nem mindennap szedegeti ki az ember a magnóját de ha van nem kell máshoz rohangálni.

Kérd el tőle az egyiket, rajzold körbe, aztán 1mm-es lemezből vágd ki. Miért szeded ki olyan sűrűn a rádiót? Amióta megvan az autó talán 2x, ha kiszedtem. Egyszer amikor megjött a kiszedő, egyszer meg akkor, amikor megnéztem, hogy hogy van bekötve a kihangosító.
« Utoljára szerkesztve: 2013.11.04 hétfő, 11:16:13 írta Lacika71 » Naplózva
chiro052
Vendég
« Új hozzászólás #14405 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 12:37:31 »

Kérd el tőle az egyiket, rajzold körbe, aztán 1mm-es lemezből vágd ki. Miért szeded ki olyan sűrűn a rádiót? Amióta megvan az autó talán 2x, ha kiszedtem. Egyszer amikor megjött a kiszedő, egyszer meg akkor, amikor megnéztem, hogy hogy van bekötve a kihangosító.

Egyszer a kódot kerestem hátha rá van ragasztva a hátuljára akksi cserénél, másodszor pedig az aux csatlakozót akartam megnézni hogy egyáltalán rá van-e dugva vagy miért nem működik.Most hirtelen felindulásból szintén az aux-ot csinálnám meg, mert akkor kihúzattam a magnót de menni kellett valahová rá 10 percre és visszanyomtam Cheesy
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #14406 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 14:52:38 »

Egyszer a kódot kerestem hátha rá van ragasztva a hátuljára akksi cserénél, másodszor pedig az aux csatlakozót akartam megnézni hogy egyáltalán rá van-e dugva vagy miért nem működik.Most hirtelen felindulásból szintén az aux-ot csinálnám meg, mert akkor kihúzattam a magnót de menni kellett valahová rá 10 percre és visszanyomtam Cheesy

A kódot nem ragasztják rá, mert akkor nincs értelme a kódnak. Azt amúgy megtalálod a rádióhoz adott kezelési könyvbe beragasztva.

 
Kiszedő
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14407 Dátum: 2013.11.12 kedd, 19:58:58 »

Sziasztok Szakik! Érdeklődnék, hogy nincs-e valakinek alternatív ötlete can-bus adapterre. Tudom, hogy lehet venni, de egy kicsit borsosnak tartom az árát ahhoz képest, hogy én csak a kapcsolt áram és a dimmer miatt tartok rá igényt...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14408 Dátum: 2013.11.12 kedd, 20:33:46 »

Sziasztok Szakik! Érdeklődnék, hogy nincs-e valakinek alternatív ötlete can-bus adapterre. Tudom, hogy lehet venni, de egy kicsit borsosnak tartom az árát ahhoz képest, hogy én csak a kapcsolt áram és a dimmer miatt tartok rá igényt...

Miről is beszélünk?
Hova kell kapcsolt és hova kell dimmer? Mihez?
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14409 Dátum: 2013.11.12 kedd, 20:43:30 »

Miről is beszélünk?
Hova kell kapcsolt és hova kell dimmer? Mihez?
fejegység. Gyári helyére raktam be egy másik fejegységet off autóba. Az occó iso átalakító ugyan ad összeköttetést a hangszórókkal és áramellátással is....de... mivel a kocsi can bus-os, így nincs a kötegben kapcsolt szál... az, hogy a vss jel nem jut el, nem zavar. az viszont igen, hyogy kapcsolt áramot úgy kellett heckelni hozzá és az mégjobban zavar, hogy éjszaka majd kifolyik a szemem a 2dines pofareflektortól...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14410 Dátum: 2013.11.12 kedd, 20:48:35 »

fejegység. Gyári helyére raktam be egy másik fejegységet off autóba. Az occó iso átalakító ugyan ad összeköttetést a hangszórókkal és áramellátással is....de... mivel a kocsi can bus-os, így nincs a kötegben kapcsolt szál... az, hogy a vss jel nem jut el, nem zavar. az viszont igen, hyogy kapcsolt áramot úgy kellett heckelni hozzá és az mégjobban zavar, hogy éjszaka majd kifolyik a szemem a 2dines pofareflektortól...

Na ez mindjárt más. Félszavaból furcsáltam, hogy mk1-be milyen can-bus -ról beszélsz.  vigyor3
Opel?

A dimmer-t meg lehet oldani, mert a környéken lévő kapcsolók/gomb világításról rá kell kötni a fejegység dimmer vezetékére.

Mond meg a gyári rádió típusát és amit beraktál.

Naplózva

Imádom a dízeleket!    
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14411 Dátum: 2013.11.12 kedd, 20:53:36 »

Na ez mindjárt más. Félszavaból furcsáltam, hogy mk1-be milyen can-bus -ról beszélsz.  vigyor3
Opel?

A dimmer-t meg lehet oldani, mert a környéken lévő kapcsolók/gomb világításról rá kell kötni a fejegység dimmer vezetékére.

Mond meg a gyári rádió típusát és amit beraktál.


pócvágen....golfV. a fej típusát meg kell nézzem... Amit beraktam, az audiovox... a számokat ehhez is ki kell kotorjam... ez ment be  ez volt
« Utoljára szerkesztve: 2013.11.12 kedd, 21:07:02 írta astor72 » Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14412 Dátum: 2013.11.13 szerda, 19:42:12 »

Hmm...ezek szerint nincs alternatív megoldás. Kár, mert drágállom azt az adaptert.... rinya
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #14413 Dátum: 2013.11.13 szerda, 20:23:25 »

Hmm...ezek szerint nincs alternatív megoldás. Kár, mert drágállom azt az adaptert.... rinya

mármint mire alternatív megoldás?
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14414 Dátum: 2013.11.13 szerda, 21:06:05 »

Hmm...ezek szerint nincs alternatív megoldás. Kár, mert drágállom azt az adaptert.... rinya

elfelejtettél adatokat írni
Elnézést, de így mit kellett volna válaszolnom?
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Kispusi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 625


BLACK SMOKE & HIGH TORQUE


E-mail
« Új hozzászólás #14415 Dátum: 2013.11.13 szerda, 21:12:53 »

Szevasztok skacok!

Nem tudja valaki véletlenül Denso nagynavi zenei teljesítményét?
Ki akarom cserélni a gyári hangszórót, kéne valami támpont milyen wattosat vegyek.....
Naplózva

2.2 ST TDCi, 2004/9, MACHINE SILVER, DENSO navi, 6 GANG, EGéR-ke OFF, KATALYST OFF, INA, ,CHIP, STRAIGHT PIPE + BLACK SMOKE, FOCUS ST ELSŐ FÉKEK, EBC BETÉT,
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14416 Dátum: 2013.11.13 szerda, 21:34:26 »

elfelejtettél adatokat írni
Elnézést, de így mit kellett volna válaszolnom?
milyen adatokat? mindkét szerkezethez ott a link. ennél több adatot nem tudok szolgáltatni....
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14417 Dátum: 2013.11.13 szerda, 21:51:18 »

milyen adatokat? mindkét szerkezethez ott a link. ennél több adatot nem tudok szolgáltatni....

Legközelebb húzd már alá vagy írd más színnel, mert nem derül ki, hogy ott link van!
Én nem úgy olvasok, hogy húzom az egérmutatót a soron. Akkor észrevettem volna, hogy a teljesen homogén szöveg hivatkozást takar.

VW RDC 300  nem is létezik.
Helyesen VW RCD 300.
« Utoljára szerkesztve: 2013.11.13 szerda, 21:53:06 írta GSR » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #14418 Dátum: 2013.11.13 szerda, 22:27:43 »

Legközelebb húzd már alá vagy írd más színnel, mert nem derül ki, hogy ott link van!
Én nem úgy olvasok, hogy húzom az egérmutatót a soron. Akkor észrevettem volna, hogy a teljesen homogén szöveg hivatkozást takar.

VW RDC 300  nem is létezik.
Helyesen VW RCD 300.


én még mindig nem látom, hogy miről is van szó  wow1
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14419 Dátum: 2013.11.13 szerda, 22:27:54 »

Legközelebb húzd már alá vagy írd más színnel, mert nem derül ki, hogy ott link van!
Én nem úgy olvasok, hogy húzom az egérmutatót a soron. Akkor észrevettem volna, hogy a teljesen homogén szöveg hivatkozást takar.

VW RDC 300  nem is létezik.
Helyesen VW RCD 300.

a felvetés jogos, de jelenleg mobilról nyomom... így is kínlódtam vele, hogy a linket elrejtsem és ne egy túlterhelt modinak kelljen fabrikálni...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14420 Dátum: 2013.11.13 szerda, 22:37:47 »

a felvetés jogos, de jelenleg mobilról nyomom... így is kínlódtam vele, hogy a linket elrejtsem és ne egy túlterhelt modinak kelljen fabrikálni...

Mivel a kapcsolt +12 V-t megoldottad már, így csak a dimmer szálat kell valamelyik kapcsolóvilágításra kötni.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14421 Dátum: 2013.11.13 szerda, 23:18:26 »

Mivel a kapcsolt +12 V-t megoldottad már, így csak a dimmer szálat kell valamelyik kapcsolóvilágításra kötni.
megoldani megoldottam, de lufihibát jelez ki.... Tehát ez a megoldás nem igazán jó így. és attól félek, bárhova kötök bármit az megzavarja a can-bus buciját....
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14422 Dátum: 2013.11.14 csütörtök, 08:02:44 »

megoldani megoldottam, de lufihibát jelez ki.... Tehát ez a megoldás nem igazán jó így. és attól félek, bárhova kötök bármit az megzavarja a can-bus buciját....

Ejha........... hova kötöttél te kapcsolt + 12 V-t?  Shocked

A can-bus -nak nincs bucija. Ha nem bántod a vezetékeit, akkor nem okoz zavart sehol. (a can-bus csak egy vezeték pár, amiket összeköt azok értik a rajta folyó kommunikációt)
A BCM-nek van kivezetése, ami a kulcs behelyezésére vagy eltávolítására jelet ad.
A dimmer-t nem írom le többször. Bármelyik kapcsoló világítására ráköthető.  Cool
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Dei
Vendég
« Új hozzászólás #14423 Dátum: 2013.11.14 csütörtök, 08:28:35 »

Sziasztok!

Van egy Mondeo MK IV-em (2009) és van egy egyedinek mutatkozó problémám. Az audiorendszer nem működik, be sem kapcsol, a kijelzőn semmi nem jelenik meg.
Először úgy jelentkezett a probléma, hogy 4-5 napig nem indítottam be
az autót és a következő használatnál meglepve tapasztaltam, hogy nem kapcsol be a rádió.
Elmentem szervizbe, ahol horror összegért javítanák illetve a cserét javasolták.
Négy hónapig gyűjtöttem rá a pénzt és amikor vittem volna a szervizbe, rácsatlakoztattam és láss csodát: elindult. 
Aztán két hónapig ismét volt rádió, navi, egyszóval helyreállt. Aztán történt egyszer, hogy 3 napig nem indítottam el az autót és azóta újból ez a hiba. Be sem kapcsol.
Szerintetek mi lehet a gond? Másnak is van hasonló problémája?
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14424 Dátum: 2013.11.14 csütörtök, 08:59:48 »

Sziasztok!

Van egy Mondeo MK IV-em (2009) és van egy egyedinek mutatkozó problémám. Az audiorendszer nem működik, be sem kapcsol, a kijelzőn semmi nem jelenik meg.
Először úgy jelentkezett a probléma, hogy 4-5 napig nem indítottam be
az autót és a következő használatnál meglepve tapasztaltam, hogy nem kapcsol be a rádió.
Elmentem szervizbe, ahol horror összegért javítanák illetve a cserét javasolták.
Négy hónapig gyűjtöttem rá a pénzt és amikor vittem volna a szervizbe, rácsatlakoztattam és láss csodát: elindult. 
Aztán két hónapig ismét volt rádió, navi, egyszóval helyreállt. Aztán történt egyszer, hogy 3 napig nem indítottam el az autót és azóta újból ez a hiba. Be sem kapcsol.
Szerintetek mi lehet a gond? Másnak is van hasonló problémája?


Tudni kellene, hogy milyen fejegység, illetve azt is, hogy nem utólag került-e bele...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14425 Dátum: 2013.11.14 csütörtök, 10:25:22 »

Szevasztok skacok!

Nem tudja valaki véletlenül Denso nagynavi zenei teljesítményét?
Ki akarom cserélni a gyári hangszórót, kéne valami támpont milyen wattosat vegyek.....
szerintem kezdetnek...
http://autohifioutlet.hu/termekek/hangszoro---melysugarzo-autoba/hangszoro-szett-komponens/165-cm-hangszoro-szett-/t:4089/audio-system-mx-165-plus

Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14426 Dátum: 2013.11.14 csütörtök, 12:12:47 »


Jónak tűnik!  eljen
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #14427 Dátum: 2013.11.14 csütörtök, 20:45:49 »

na az erősítőm megint új dolgot művel. Vasárnap azt vettem észre, hogy útközben elhallgatott a láda. Azóta ha bekapcsolom, akkor az erősítőn a protected piros lámpa világít és nincs hang. Ha kikapcsolom a hifit, akkor elalszik a lámpa. Az erősítő egy redattack 2500.

Van valakinek 5lete, hogy mit csináljak vele azon kívűl, hogy flexeljem szét?
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14428 Dátum: 2013.11.14 csütörtök, 20:52:13 »

na az erősítőm megint új dolgot művel. Vasárnap azt vettem észre, hogy útközben elhallgatott a láda. Azóta ha bekapcsolom, akkor az erősítőn a protected piros lámpa világít és nincs hang. Ha kikapcsolom a hifit, akkor elalszik a lámpa. Az erősítő egy redattack 2500.

Van valakinek 5lete, hogy mit csináljak vele azon kívűl, hogy flexeljem szét?

Kösd le a ládát, azaz ne legyen terhelés a kimeneten. Ha akkor is bekapcsol a védelem, akkor zárlat...túlmelegedés (bár hidegen egyből nem lehet túl meleg)
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #14429 Dátum: 2013.11.14 csütörtök, 21:15:45 »

Kösd le a ládát, azaz ne legyen terhelés a kimeneten. Ha akkor is bekapcsol a védelem, akkor zárlat...túlmelegedés (bár hidegen egyből nem lehet túl meleg)

megcsináltam, utána is bekapcskor kapásból prot. Aztán levettem a tápot és újra ráraktam. Most éppen jó. Érdekes.

Lehet, hogy rakok egy relét, ami akkor ad powert az erősítőnek, ha a rádiót bekapcsoltam. Pedig szerintem a bekapcsoló lábnak lenne ez a feladata, de ezek szerint nem teljesen szakítja meg az áramkört kikapcskor.

Az érdekes, hogy ez egy 2500-as és egy 250W-os mélyvan rajta, ráadásúl eléggé le is van tekerve, mert a gyerekek annyira nem bírják a kombiban. Szóval lehet, hogy vége lassan a pirosnak?
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14430 Dátum: 2013.11.14 csütörtök, 21:19:17 »

megcsináltam, utána is bekapcskor kapásból prot. Aztán levettem a tápot és újra ráraktam. Most éppen jó. Érdekes.

Lehet, hogy rakok egy relét, ami akkor ad powert az erősítőnek, ha a rádiót bekapcsoltam. Pedig szerintem a bekapcsoló lábnak lenne ez a feladata, de ezek szerint nem teljesen szakítja meg az áramkört kikapcskor.

Az érdekes, hogy ez egy 2500-as és egy 250W-os mélyvan rajta, ráadásúl eléggé le is van tekerve, mert a gyerekek annyira nem bírják a kombiban. Szóval lehet, hogy vége lassan a pirosnak?

Hát ugye múltkor adtál neki egy pofont rendesen a félrekötéssel........ lehet annak lett valami szövődménye.
A rádió vezérlőszálának elegendőnek kell lennie az erősítő bekapcsolásához.
Milyen fejegységről vezérled és melyik lábról?
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #14431 Dátum: 2013.11.14 csütörtök, 21:29:03 »

Hát ugye múltkor adtál neki egy pofont rendesen a félrekötéssel........ lehet annak lett valami szövődménye.
A rádió vezérlőszálának elegendőnek kell lennie az erősítő bekapcsolásához.
Milyen fejegységről vezérled és melyik lábról?

igen nekem is ez jutott eszembe. Juj de láma voltam akkor.   falbav
Az antenna vezérlőt használom. Amikor ki van kapcsolva a fejegység, akkor nincs rajta jel, ha be van kapcsolva, akkor megjelenik a +12V.
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14432 Dátum: 2013.11.14 csütörtök, 22:33:03 »

Egy kis rendszer tesztelő...
http://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14433 Dátum: 2013.11.16 szombat, 10:53:38 »

Egy kis rendszer tesztelő...
http://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI

Bizony....bizony!  eljen  taps
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Dei
Vendég
« Új hozzászólás #14434 Dátum: 2013.11.17 vasárnap, 19:16:15 »

Tudni kellene, hogy milyen fejegység, illetve azt is, hogy nem utólag került-e bele...

A fejegység gyári, navis, Ford márkájú (nem Sony) és 2008-as évjárat, memóriakártya olvasóval. (Automata.)
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14435 Dátum: 2013.11.30 szombat, 19:50:34 »

Hú, mim lett már megint  Tongue





Nincs rossz passzív rendszer, csak szhar hangváltó  smile
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Bonyi
Vendég
« Új hozzászólás #14436 Dátum: 2013.11.30 szombat, 23:56:48 »

Sziasztok !

Erről vélemény valakinek ?
Érdemes vele foglalkozni ?
http://apronet.hu/autohifi/egyeb/aprohirdetes=101081617
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #14437 Dátum: 2013.12.01 vasárnap, 10:30:05 »

ha mégsem lesz facca,a méhben még adnak a rézért vagy 2e ft ot...... nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14438 Dátum: 2013.12.01 vasárnap, 16:27:05 »

Hú, mim lett már megint  Tongue



Nincs rossz passzív rendszer, csak szhar hangváltó  smile

Beépült  finom Látod GSR nem csak időkorral lehet színpadot csinálni beka3 , igaz még a tér lehetne nagyobb, de ezen még lehet reszelni, és fogok is  eplus2
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14439 Dátum: 2013.12.01 vasárnap, 16:49:36 »

Beépült  finom Látod GSR nem csak időkorral lehet színpadot csinálni beka3 , igaz még a tér lehetne nagyobb, de ezen még lehet reszelni, és fogok is  eplus2

Próbáltad mindkettőt ugyanazzal a felállással? Szerintem nem...
Akkor nézd meg a különbséget.
Nem egyenlő a hallgatási pozíció távolsága, így két szimmetrikus eszközzel csak majdnem jó lehet.  vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14440 Dátum: 2013.12.01 vasárnap, 17:14:23 »

Beépült  finom Látod GSR nem csak időkorral lehet színpadot csinálni beka3 , igaz még a tér lehetne nagyobb, de ezen még lehet reszelni, és fogok is  eplus2
Ezt mondom én is egyfolytában, de az a baj hogy az "autó hifisek" nagy része gagyi cuccon hallgat zenét. Szerintem az meg elég xar dolog hogy beállítom az időkorrekciókat az én ülésemre, a többiek meg az autóban hallgassák a zenét ahogy akarják  falbav
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #14441 Dátum: 2013.12.01 vasárnap, 18:39:14 »

kellene ajánlanotok valami jó fejegységet, ami esetleg tud flac-et, van rajta usb, esetleg kormánytávot is
ezt az oldalt ismeri valaki?
http://www.testfreaks.hu/autohifik/?sort=score
« Utoljára szerkesztve: 2013.12.01 vasárnap, 21:07:51 írta yooccoo » Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14442 Dátum: 2013.12.02 hétfő, 19:32:32 »

Próbáltad mindkettőt ugyanazzal a felállással? Szerintem nem...
Akkor nézd meg a különbséget.
Nem egyenlő a hallgatási pozíció távolsága, így két szimmetrikus eszközzel csak majdnem jó lehet.  vigyor3

persze, azért deq90rs-el sokkal jobb a színpad, és az meg egy +extra h minden egyes hszórónak külön tudom állítani a frekimeneteit stb stb. Viszont meglepő de a vezető ülésből hallgatva nuku fázis hiba, és gyönyörű természetes hangzás van... Nyilván nem technoról beszélünk. Szimetrikus eszköz? Biampolható ecsém beka3 és úgy is van bekötve+ a késleltetésre vannak azért megoldások, proci nélkül is.
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14443 Dátum: 2013.12.02 hétfő, 19:37:53 »

Ezt mondom én is egyfolytában, de az a baj hogy az "autó hifisek" nagy része gagyi cuccon hallgat zenét. Szerintem az meg elég xar dolog hogy beállítom az időkorrekciókat az én ülésemre, a többiek meg az autóban hallgassák a zenét ahogy akarják  falbav

Á, ha együl ülsz az autóban akkor használod a szinpados beállítást.. ha meg többen vagytok akkor használsz más beállítást. Csak be kell állítani, elmenteni, aztán már csak kapcsolgatni kell a beállítások közt  nyes jó dolog az. Én mind két rendszert támogatom. Viszont most ezt a hangváltót nagyon élvezem Smiley nem hiába két disznó ára ez  hehe 
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #14444 Dátum: 2013.12.04 szerda, 00:11:49 »

kellene ajánlanotok valami jó fejegységet, ami esetleg tud flac-et, van rajta usb, esetleg kormánytávot is
ezt az oldalt ismeri valaki?
http://www.testfreaks.hu/autohifik/?sort=score
senki semmit?
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14445 Dátum: 2013.12.04 szerda, 14:17:35 »

senki semmit?

http://www.mall.hu/autoradio/kenwood-kmm-257?v=550522
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #14446 Dátum: 2013.12.04 szerda, 14:51:28 »

ja és kék legyen  eplus2
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14447 Dátum: 2013.12.04 szerda, 15:18:48 »

ja és kék legyen  eplus2

ezt ismerem azért linkeltem. majd át ledezed  hehe
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
jasper
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

jasper@vnet.hu
E-mail
« Új hozzászólás #14448 Dátum: 2013.12.04 szerda, 18:45:31 »

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy ha egy ilyet  http://www.koberger-online.de/modules/shop/images/custom/item.f2d1183ee891d413745b48.png kiszedek mi fogad mögötte. Ilyet szeretnék betenni a helyére. http://autohifioutlet.hu/termekek/autoradio-fejegyseg/2-din-fejegyseg/t:4131/kenwood-dpx405bt

Mindenképpen hifishez kell vigyem vagy esetleg elképzelhető, hogy lehúzom és visszadugom csatlakozókkal én is megtudom oldani?

Előre is köszi.

Jasper
Naplózva

Üdv Jasper

 2014. MK4 Turnier Tit 2.0TDCi 140PS
Ex:2004 Mondeo  Tdci 2.0
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14449 Dátum: 2013.12.04 szerda, 18:47:28 »

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy ha egy ilyet  http://www.koberger-online.de/modules/shop/images/custom/item.f2d1183ee891d413745b48.png kiszedek mi fogad mögötte. Ilyet szeretnék betenni a helyére. http://autohifioutlet.hu/termekek/autoradio-fejegyseg/2-din-fejegyseg/t:4131/kenwood-dpx405bt

Mindenképpen hifishez kell vigyem vagy esetleg elképzelhető, hogy lehúzom és visszadugom csatlakozókkal én is megtudom oldani?

Előre is köszi.
Jasper
Egy 2DIN-es beépítőkeret mindenképpen kell! Szerintem kell egy ISO átalakító és csak össze kell dugni.
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Oldalak: 1 ... 282 283 284 285 286 287 288 [289] 290 291 292 293 294 295 296 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.05 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.