Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:27:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593455 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #650 Dátum: 2004.02.17 kedd, 12:57:00 »

AHP 69S ez a tipus szama! a www.sal.hu oldalon megtudod nézni a többi infot!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #651 Dátum: 2004.02.17 kedd, 19:41:00 »

Hallott vki Coral hangszorkat? aminap ajanlottak komponens szettet 18 rugoert. Erdemes beruhazni ra?
Nekem egy autóhifi szaküzletben ajánlották mondeoba a blk 507-et, azt mondták jó. Gyári helyre ajánlották.
Autohifi mobilban is olvastam Coral-ról, nem lehet rossz (lehet én is olyat veszek, nekem is 18-ért mondták:-) )
www.coralelectronics.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #652 Dátum: 2004.02.17 kedd, 23:21:00 »

Tisztelt Urak!
Somogyi audio line hangszórókról van valami értékelhető vélemény? Pozitív és negatív is érdekelne. A mediamarktban árulják 12 pénzért 100W komponens szett hangváltóval. méret 6x9" mélység 40 mm.  
Köszönettel Shadow
A SAL jó és megbízható magyar termék bazi olcsón. Rosszat nem hallhatsz róla ezekért az árakért nem is lehet...
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #653 Dátum: 2004.02.18 szerda, 08:55:00 »

És melyiket éri meg jobban? A SAL-t vagy a MNC-t?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #654 Dátum: 2004.02.19 csütörtök, 19:49:00 »

6006E CD-s rádióhoz keresek leírást.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #655 Dátum: 2004.02.20 péntek, 11:09:00 »

Jimie, melyik szakuzletben ajanlottak? engem azert zavar, hogy az egesz neten sehol nem kaptam semmi inoft roluk Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #656 Dátum: 2004.02.20 péntek, 11:10:00 »

mas : van vkinek csipogo beepitve a kis haromszgbe ami a tukor mogott van ?! jo hely az?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #657 Dátum: 2004.02.20 péntek, 11:17:00 »

Sziasztok!
 
Most vettem egy 300 Wattos melynyomot es hozza egy 2*120 + 1*220 Wattos 3 csatornas erositot!
A 2*120 Wattos kimenetet az elso ajtokban levo Hertz hangszorokra szeretnem kotni.
Tippeket szeretnek toletek kerni a beszereleshez.Hova rakjam az erositot, hol huzzam a kabeleket.... stb.
 
Akinek van tapasztalata e téren , kérem ossza meg velem Smiley
 
Udv: Atti
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #658 Dátum: 2004.02.20 péntek, 11:50:00 »

Sziasztok!
 
Most vettem egy 300 Wattos melynyomot es hozza egy 2*120 + 1*220 Wattos 3 csatornas erositot!
A 2*120 Wattos kimenetet az elso ajtokban levo Hertz hangszorokra szeretnem kotni.
Tippeket szeretnek toletek kerni a beszereleshez.Hova rakjam az erositot, hol huzzam a kabeleket.... stb.
 
Akinek van tapasztalata e téren , kérem ossza meg velem Smiley
 
Udv: Atti
Atti78
 
Azt ugye megosztod velünk, hogy mekkora a mérete az erülködődnek, meg hogy a Hertz sima hangszóró esetleg szett, és hogy milyen karosszériájú a gép (mivel Atta78 néven tagok közt képeket nem találtam) és hova biztosan nem szeretnéd tenni az erőlködőt, valamint hogy 2-vagy 4 hangszóró van most bekötve és milyen fejegységet használsz (közelebbről, arra vagyok kiváncsi, hogy a 3 csat mellett akarod e használni a fejegység erősítőjét)
 
Ennyi infóból már talán okosabbak leszünk
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #659 Dátum: 2004.02.20 péntek, 11:54:00 »

Sziasztok!
 
Most vettem egy 300 Wattos melynyomot es hozza egy 2*120 + 1*220 Wattos 3 csatornas erositot!
A 2*120 Wattos kimenetet az elso ajtokban levo Hertz hangszorokra szeretnem kotni.
Tippeket szeretnek toletek kerni a beszereleshez.Hova rakjam az erositot, hol huzzam a kabeleket.... stb.
 
Akinek van tapasztalata e téren , kérem ossza meg velem Smiley
 
Udv: Atti
Hát ebben nem tudok segíteni nem értek hozzá:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #660 Dátum: 2004.02.20 péntek, 11:57:00 »

Hát ebben nem tudok segíteni nem értek hozzá:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Grzzzz........khhtsmrrrrrrrrrkvvvvvooar!
 
Ilyenek voltak az Asterix-Obelix képregényekben gyermekkoromban (Alfa, ugy mindenki emlékszik), a káromkodásokra!!!!!!!
 
És egyébként akkó te ne válaszolj......
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #661 Dátum: 2004.02.20 péntek, 12:04:00 »

Atti78
 
Azt ugye megosztod velünk, hogy mekkora a mérete az erülködődnek, meg hogy a Hertz sima hangszóró esetleg szett, és hogy milyen karosszériájú a gép (mivel Atta78 néven tagok közt képeket nem találtam) és hova biztosan nem szeretnéd tenni az erőlködőt, valamint hogy 2-vagy 4 hangszóró van most bekötve és milyen fejegységet használsz (közelebbről, arra vagyok kiváncsi, hogy a 3 csat mellett akarod e használni a fejegység erősítőjét)
 
Ennyi infóból már talán okosabbak leszünk
 
Üdv:
Jo kerdeseid vannak Smiley
 
Fejegyseg: Sony Mp40 (Mp3-as)
Erősítő: SAL 2*120W + 1*220W (SAF 3070)
Elso ajtoban:Hertz Oval X Watt (18900 Ft volt)
Hatso ajtoban: sajnos meg gyari
Most a fejegyseg az elso es hatso hangszorokra van kotve.
 
Az elso ajtokban levoket es a melynyomot szeretnem meghajtani az erositorol.
 
A hatso hangszorok meghajtasahoz pedig hasznalni szeretnem a fejegyseg erositojet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #662 Dátum: 2004.02.20 péntek, 12:07:00 »

Atti78
 
Azt ugye megosztod velünk, hogy mekkora a mérete az erülködődnek, meg hogy a Hertz sima hangszóró esetleg szett, és hogy milyen karosszériájú a gép (mivel Atta78 néven tagok közt képeket nem találtam) és hova biztosan nem szeretnéd tenni az erőlködőt, valamint hogy 2-vagy 4 hangszóró van most bekötve és milyen fejegységet használsz (közelebbről, arra vagyok kiváncsi, hogy a 3 csat mellett akarod e használni a fejegység erősítőjét)
 
Ennyi infóból már talán okosabbak leszünk
 
Üdv:
Ja:
 
A gepem 5 ajtos 1993-as 2000 ccm
Az erolkodo meretei kb:35*25*8
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #663 Dátum: 2004.02.20 péntek, 12:29:00 »

Én az hátsó ölés támlára raktam az erősítőt a kábelek pedig a küszöbben futnak végig.a hangszórókábelek a fejegységig mennek onnan a gyári kábelezést használtam(nehéz a kábeleket végigvinni az ajtókba+a csatiba sem mentek be)amúgy azt mondták,hogy a ford gyári kábelezése is elég jó minőségű
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #664 Dátum: 2004.02.20 péntek, 12:44:00 »

Ja:
 
A gepem 5 ajtos 1993-as 2000 ccm
Az erolkodo meretei kb:35*25*8
még1 dolog.A tápkábelek a bal oldalon mennek(ezen az oldalon van az akkumlátor)az rca-k pedig a jobb oldalon(nem ildomos együtt vinni a betápkábelel mert zavart okozhat)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #665 Dátum: 2004.02.20 péntek, 13:17:00 »

Jo kerdeseid vannak Smiley
 
Fejegyseg: Sony Mp40 (Mp3-as)
Erősítő: SAL 2*120W + 1*220W (SAF 3070)
Elso ajtoban:Hertz Oval X Watt (18900 Ft volt)
Hatso ajtoban: sajnos meg gyari
Most a fejegyseg az elso es hatso hangszorokra van kotve.
 
Az elso ajtokban levoket es a melynyomot szeretnem meghajtani az erositorol.
 
A hatso hangszorok meghajtasahoz pedig hasznalni szeretnem a fejegyseg erositojet.
Nekem a csomagtartóba volt eddig az erősítő, a bal oldali kárpit mögött a merevítésre felszerelve. Ajánlom neked is mert Szabyk-al ellentétben magam néha kényszerűen lehajtom a támlát.
 
Egyebekben amit Szabyk mondott az áll, a kábeleket nem érdemes máshogy bekötni. A hátsó ajtó hangszóróival egyébként annyira nem érdemes foglalkozni, mert a kevés légtér és az elhelyezés okán nagyobb beruházás mellett dem lesz tőlük a rendszered érezhetően jobb. Tapasztalataim szerint nagyon sokat segítene egy 2 utas első szett, de ha már megvetted a Hertz-et akkor késő, vagy veszel egy jó csipogót és keresztváltót. Nekem azért volt fontos a hangszórók elkülönítése mert a magas hangok nem érvényesülnek igazán az oldalajtóban.
 
A megosztás figyelemmel az erősítőre optimális, mást nem is választhatsz.
 
Ennyi Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #666 Dátum: 2004.02.20 péntek, 13:45:00 »

Szabyk, Peppin  
 
Koszi a segitsegeteket, holnap nekikezdek!
Remelem jol sikerul es jol fog szolni Smiley
 
Udv: Atti
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #667 Dátum: 2004.02.20 péntek, 15:20:00 »

nekem ugy van megoldva ( bár bevallom nem én csináltam) hogy rárakatam az erölködőt a nyomora és gyors csatival van össze kapcsolva a rendszer jo mert ha nagy bevásárlás van akkor csak kiveszem és semmi nem látszik nem zavar semmit!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #668 Dátum: 2004.02.21 szombat, 19:30:00 »

Srácok!
Végre véglegesen sikerült insallálnom a 8"-os kickbass-t(21cm:)az első ajtóba nem volt egyszerű,de a végeredmény messzemenően kárpótolt:)))))))))))))))))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #669 Dátum: 2004.02.23 hétfő, 08:13:00 »

Ha valakit érdekel eladó az 5000 RDS fejegységem. Kóddal gyári füzetével. A szokásos tudással. Ha kérdés van a tel. számom +36302037559, ma csak 18 óra után leszek elérhető. Ir. ár 28k
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #670 Dátum: 2004.02.23 hétfő, 10:41:00 »

Sziasztok!
 
Sikerult szombaton beszerelnem a hangcuccokat!Szerintem eleg szepen sikerult megcsinalni.
A hangja: kellemesen csalodtam, valami brutalisan szol! Nem is raktam meg fel hangeronel nagyobbra, mert szetszall a kocsi:)
Kivulrol hallgatva, rezeg minden, ugyhogy neki kell latnom szigetelni minden muanyagot Smiley
A rendszamtablat mar megoldottam Smiley
 
Nem tudjatok, honnan tudnek letolteni valami hanganyagot amivel be lehet allitani rendesen az erositot ? Smiley (pl. Hol vagjam le a melyet ?)
 
Udv: Atti
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #671 Dátum: 2004.02.23 hétfő, 12:14:00 »

Sziasztok!
 
Sikerult szombaton beszerelnem a hangcuccokat!Szerintem eleg szepen sikerult megcsinalni.
A hangja: kellemesen csalodtam, valami brutalisan szol! Nem is raktam meg fel hangeronel nagyobbra, mert szetszall a kocsi:)
Kivulrol hallgatva, rezeg minden, ugyhogy neki kell latnom szigetelni minden muanyagot Smiley
A rendszamtablat mar megoldottam Smiley
 
Nem tudjatok, honnan tudnek letolteni valami hanganyagot amivel be lehet allitani rendesen az erositot ? Smiley (pl. Hol vagjam le a melyet ?)
 
Udv: Atti
nekem vannak ilyen lemezeim!
A mélyet igazság szerint kb 60Hz-nél kellene vágni,de nem tudom milyen cuccok vannak az autódba ha kell szivesen segítek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #672 Dátum: 2004.02.24 kedd, 11:52:00 »

nekem vannak ilyen lemezeim!
A mélyet igazság szerint kb 60Hz-nél kellene vágni,de nem tudom milyen cuccok vannak az autódba ha kell szivesen segítek.
Szabyk:
 
Honnan szerezted a lemezeket?
Esetleg nem tudnal nekem masolni egyet?Valamikor elugranek erte.
 
Elore is koszi
 
Atti
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #673 Dátum: 2004.02.24 kedd, 13:51:00 »

Szabyk:
 
Honnan szerezted a lemezeket?
Esetleg nem tudnal nekem masolni egyet?Valamikor elugranek erte.
 
Elore is koszi
 
Atti
Persze van vagy 5-7db lemezem direkt autóhifi beállításra és tesztelésre (fele gyári EMMA,ECAP stb)ezt egy autóhifi beszerelő műhelyböl(a barátomé volt)szereztem.
Hol?Mikor?
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #674 Dátum: 2004.02.25 szerda, 09:51:00 »

Persze van vagy 5-7db lemezem direkt autóhifi beállításra és tesztelésre (fele gyári EMMA,ECAP stb)ezt egy autóhifi beszerelő műhelyböl(a barátomé volt)szereztem.
Hol?Mikor?
 
Üdv
Nem, tudom mikor.Barmikor amikor neked jo.Ha megadod a szamod felhivlak.Enyem 0670 282 1121  atti78@freemail.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #675 Dátum: 2004.02.25 szerda, 10:06:00 »

Nem, tudom mikor.Barmikor amikor neked jo.Ha megadod a szamod felhivlak.Enyem 0670 282 1121  atti78@freemail.hu
06309610963
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #676 Dátum: 2004.02.25 szerda, 11:59:00 »

06309610963
Köszi.Majd hívlak.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #677 Dátum: 2004.03.01 hétfő, 15:23:00 »

nagyon torom a fejem, hogy be kene szerelni egy komponens szettet, csak nem tudom mit csinaljak a csipogoval !? Hogy lehet esztetikusan megoldani? Kinek milyen megoldasa van? Es mennyibe fajhat ha  elviszem vkihez megcsinalni? Koszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #678 Dátum: 2004.03.02 kedd, 21:16:00 »

most akkor a Mk2-be nem 5*7 hangszoro kell?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #679 Dátum: 2004.03.02 kedd, 21:33:00 »

Gyerekek !
 
Profiltisztítás okán bekövetkezettt helyhiány miatt eladó egy nagyon jó 4 csat 800 W erősítő baráti áron, (4 ajtósba pont befér)  
 
Vagy ha tud valaki ugyanilyen tudású készüléket de 30X20X6 cm befoglaló méretben akkor arra elcserélném, esetleg ráfizetek, de csak akkor ha nagyon jó vagy ennél jobb esetleg 5 csatornás.
 
Minden megoldás érdekel, sürgősen az ismert címekre.
 
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #680 Dátum: 2004.03.06 szombat, 18:43:00 »

sziasztok!
 
Használ valaki DMP3-A lejátszót C2-s adapter közreműködésével?
Mert egy DMP3-s cuccot szeretnék venni, de a dension topikon azt írják, hogy van egyfajta zavaró búgás miközben hallgatod a számokat, ami elég idegesítő.
Mondinál is ilyeneket produkál ez a szerkezet?
 
köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #681 Dátum: 2004.03.07 vasárnap, 19:01:00 »

sziasztok!
az lenne a kérdésem h van nekem egy subládám hátul és a hátsó ajtokban egy 100wos kenwood! a probléma az h hátul fele olyan hangosan szolt a magam mint elöl igy előre kellett venni a hangot mert különben a subra tul sok megy és igy a hátsók csak dübörgáést hallotak! egy hifib boltban azt mondták h a hangszoró *** de én nem hittem meg ugy éreztem h csak rám akarnak sozni vm jo drágát, ezért szereztem külön egy csipogot na azzal sem szolt ugy mint ahogy szerintem kéne! Szerintetek mi a probléma? meg hallgatam uncsi tesom mondiját és neki is igy szol! ez egy mondeo szindroma vagy valami szarul van bekötve?  
köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #682 Dátum: 2004.03.07 vasárnap, 22:10:00 »

sziasztok!
az lenne a kérdésem h van nekem egy subládám hátul és a hátsó ajtokban egy 100wos kenwood! a probléma az h hátul fele olyan hangosan szolt a magam mint elöl igy előre kellett venni a hangot mert különben a subra tul sok megy és igy a hátsók csak dübörgáést hallotak! egy hifib boltban azt mondták h a hangszoró *** de én nem hittem meg ugy éreztem h csak rám akarnak sozni vm jo drágát, ezért szereztem külön egy csipogot na azzal sem szolt ugy mint ahogy szerintem kéne! Szerintetek mi a probléma? meg hallgatam uncsi tesom mondiját és neki is igy szol! ez egy mondeo szindroma vagy valami szarul van bekötve?  
köszi
Nekünk nincs benne semmi extra hang cucc, csak a gyári "papírhangszórók helyett lett berakva a hátsó ajtókba két "no name", de azok is halkabbak! Huh?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #683 Dátum: 2004.03.08 hétfő, 00:59:00 »

Nekünk nincs benne semmi extra hang cucc, csak a gyári "papírhangszórók helyett lett berakva a hátsó ajtókba két "no name", de azok is halkabbak! Huh?
D.Zoli,
 
vissza kell tenni a papírt!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #684 Dátum: 2004.03.08 hétfő, 09:16:00 »

sziasztok!
az lenne a kérdésem h van nekem egy subládám hátul és a hátsó ajtokban egy 100wos kenwood! a probléma az h hátul fele olyan hangosan szolt a magam mint elöl igy előre kellett venni a hangot mert különben a subra tul sok megy és igy a hátsók csak dübörgáést hallotak! egy hifib boltban azt mondták h a hangszoró *** de én nem hittem meg ugy éreztem h csak rám akarnak sozni vm jo drágát, ezért szereztem külön egy csipogot na azzal sem szolt ugy mint ahogy szerintem kéne! Szerintetek mi a probléma? meg hallgatam uncsi tesom mondiját és neki is igy szol! ez egy mondeo szindroma vagy valami szarul van bekötve?  
köszi
A hátsó ajtókat felejtsd el. A kialakítás miatt ott semmi nem fog szólni. Oda elég a gyári, és foglalkozz az elejével és a csomagtartóval. Ha vmit el akarsz érni hátul, akkor vágd bele a kalaptartóba!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #685 Dátum: 2004.03.08 hétfő, 20:04:00 »

és ha a kalaptartoba teszek nahgszorot honnan hozzam a jelet? és szerinted nem a bekötés a ***?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #686 Dátum: 2004.03.09 kedd, 09:52:00 »

és ha a kalaptartoba teszek nahgszorot honnan hozzam a jelet? és szerinted nem a bekötés a ***?
Szerintem az ajtó akusztikája a sz@r!
 
Abba gondolj bele, hogy a mélyet is kifelé nyomja, de oda nagyon szépen! Ha a garázsban állok és szól a magnó, akkor meg nem mondanád, hogy nics benne láda, illetve vmi komolyabb zene, de ha behajolsz, akkor úgy tünik el a hang, mintha sosem lett volna!
 
A jelet, pedig szerintem újra kábelezve, az eredetit kikerülve, vhol a jobb oldali kárpit alatt érdemes vinni.
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #687 Dátum: 2004.03.12 péntek, 12:23:00 »

Sziasztok!
 
Aki tud, az segítsen ki a rádiója fényképével. Össze szeretném szedni egy htm oldalra a Ford rádiók képeit, esetleg a főbb szolgáltatásaikat, amiket egy táblázatba rendeznék majd. Ha van rá lehetőség bekapcsolt állapotba, hogy lehessen látni rajta valamit.  
 
A szlogen – A Tisztelt Ház közreműködése nélkül ez nem jöhet létre.
 
Üdv
ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #688 Dátum: 2004.03.12 péntek, 13:50:00 »

Sziasztok!
 
Aki tud, az segítsen ki a rádiója fényképével. Össze szeretném szedni egy htm oldalra a Ford rádiók képeit, esetleg a főbb szolgáltatásaikat, amiket egy táblázatba rendeznék majd. Ha van rá lehetőség bekapcsolt állapotba, hogy lehessen látni rajta valamit.  
 
A szlogen – A Tisztelt Ház közreműködése nélkül ez nem jöhet létre.
 
Üdv
ND
ND,  
beszkenneltem egyszer a Farkas teljes prospektusát. Ha gondolod, elküldöm Neked (otthonról) a kívánt oldalakat (Benne van a 4000, 5000, 6000 és a 7000 is. Már nem emlékszem, hogy a 6006 benne van-e). Valószínűleg nem tudnék olyan minőségű képet csinálni, mint a Ford fotósai.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #689 Dátum: 2004.03.12 péntek, 22:10:00 »

ND,  
beszkenneltem egyszer a Farkas teljes prospektusát. Ha gondolod, elküldöm Neked (otthonról) a kívánt oldalakat (Benne van a 4000, 5000, 6000 és a 7000 is. Már nem emlékszem, hogy a 6006 benne van-e). Valószínűleg nem tudnék olyan minőségű képet csinálni, mint a Ford fotósai.
Ez a sabat féle katalógus fent is van net -en itt:
 
http://free.x3.hu/scratch/mondeo/farkas/mondeo.htm
(De így a képek nem jönnek be.)
http://free.x3.hu/scratch/mondeo/farkas/
(Inkább így, és akkor eléred a file -okat.)
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #690 Dátum: 2004.03.12 péntek, 22:30:00 »

Kedves Sabat, amikor szkennelsz, be kell kapcsolni a descreen funkció, és leszedi a rácsot (a kicsi pöttyöket). De ha van Photoshopod, azzal is le tudod szedni. Ha akarod, elmagyarázom, nem túl bonyolult. Nyomdai előkészítéssel foglalkozom.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #691 Dátum: 2004.03.12 péntek, 22:43:00 »

Kedves Sabat, amikor szkennelsz, be kell kapcsolni a descreen funkció, és leszedi a rácsot (a kicsi pöttyöket). De ha van Photoshopod, azzal is le tudod szedni. Ha akarod, elmagyarázom, nem túl bonyolult. Nyomdai előkészítéssel foglalkozom.
Angel,
 
mond el az OFF topic -ba, mert engem is érdekel. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #692 Dátum: 2004.03.12 péntek, 23:10:00 »

Kedves Sabat, amikor szkennelsz, be kell kapcsolni a descreen funkció, és leszedi a rácsot (a kicsi pöttyöket). De ha van Photoshopod, azzal is le tudod szedni. Ha akarod, elmagyarázom, nem túl bonyolult. Nyomdai előkészítéssel foglalkozom.
Angel,  
köszi a szándékot, de ez a mai scannerem nem tud ilyen okosságokat. Kb 6 éve vettem 12 eFt-ért, no olyan is. Ezért is fényképezek inkább digitálissal, vagy diára. A photoshopot pedig nem használom, mert nincs rá pénzem. Szemezek a Gimp-pel.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #693 Dátum: 2004.03.12 péntek, 23:13:00 »

Bár ez is off topicos...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #694 Dátum: 2004.03.12 péntek, 23:13:00 »

A gimp is nagyon jó. Amit itt tudni kell szinte bármelyik prg tudja. Milyen géppel fényképezel?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #695 Dátum: 2004.03.28 vasárnap, 12:45:00 »

Sziasztok!
 
A http://x3.hu/freeweb/frameset.x3?user=/scratch&page=/download/fordmp3.htm cimen is megtekintheto MP3-as cuccot hol, es mennyiert lehet beszerezni? Vannak vele tapasztalatok, hogy mennyire nem szereti a kulonbozo irott lemezeket, es mp3-akat?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #696 Dátum: 2004.03.28 vasárnap, 13:05:00 »

Sziasztok,
 
közben tovább olvastam a fórumot, es megtaláltam a választ...
 
  Viczi
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #697 Dátum: 2004.03.28 vasárnap, 14:05:00 »

Engem meg az érdekelne, hogy a Sony-2-es, 6 lemezes rádió miért nem tud mp3-at :-(((( Vajon át lehet-e alakítani, hogy tudja olvasni az mp3-at? Jó lenne valami sony-s ismerős. Ha hallott vki vmit, írja már ide. Egyedüli megoldásnak, úgy tűnik, csak egy külső egység jöhetne szóba, ami nem olyan szimpatikus.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #698 Dátum: 2004.03.29 hétfő, 10:46:00 »

Engem meg az érdekelne, hogy a Sony-2-es, 6 lemezes rádió miért nem tud mp3-at :-(((( Vajon át lehet-e alakítani, hogy tudja olvasni az mp3-at? Jó lenne valami sony-s ismerős. Ha hallott vki vmit, írja már ide. Egyedüli megoldásnak, úgy tűnik, csak egy külső egység jöhetne szóba, ami nem olyan szimpatikus.
Mi tart vissza egy DMP3-tól?
Az új sony fejegységnek van vonalbemenete, elég fájdalommentes az installáció... ha az ártól eltekintünk...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #699 Dátum: 2004.03.29 hétfő, 19:52:00 »

ki tudja a választ?
 
a mondeo II-ben a gyári rádióelőkészítés ugyan azokat a hangszórókat tartalmazta, mint ha hifivel rendelted az autót?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.069 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.