Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:33:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 293 294 295 296 297 298 299 [300] 301 302 303 304 305 306 307 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593596 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
mobster
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 633



E-mail
« Új hozzászólás #14950 Dátum: 2014.05.01 csütörtök, 21:27:58 »

Szep estet. Vegre beszereltuk a Hertz esk 165.5 elso szettet. Egy Ground Zero Iridium 4 csatis erositore kototten. Valami brutal szepen szol!!! Mindenkinek csak ajanlani tudom. Leszigeteltem az ajtokat is, hatul meg maradt a gyari szett meg a dld 500+ lada. Iszonyat kemeny a rendszer. Viszont jaro motornal kisse gerjednek a magas sugarzok. Gondolom generator zaj... Egy zavarszuro megoldana a problemamat? Milyet ajanlotok? Koszi
Naplózva

2005 MK3 4 door/2.0 TDCi/ghia/ford p-box/163Le 380nm/tempomat/6 gang/esp/egr off/black eye/ túl a 260 ezren
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #14951 Dátum: 2014.05.03 szombat, 12:55:07 »

Szep estet. Vegre beszereltuk a Hertz esk 165.5 elso szettet. Egy Ground Zero Iridium 4 csatis erositore kototten. Valami brutal szepen szol!!! Mindenkinek csak ajanlani tudom. Leszigeteltem az ajtokat is, hatul meg maradt a gyari szett meg a dld 500+ lada. Iszonyat kemeny a rendszer. Viszont jaro motornal kisse gerjednek a magas sugarzok. Gondolom generator zaj... Egy zavarszuro megoldana a problemamat? Milyet ajanlotok? Koszi

A + és hangszóró kábelek külön menjenek az 1ik az autó bal küszöbe alatt a másik meg a jobb oldalon,
Naplózva
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #14952 Dátum: 2014.05.03 szombat, 16:48:56 »

Pár dolog autóhifihez az eladás részlegben fent van de hátha itt többen nézik

Imphaze 1 farádos kondi digitális kijelzővel 6000Ft

Digitális kijelzős akku saru ÚJ 5000Ft
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #14953 Dátum: 2014.05.03 szombat, 19:17:56 »

halihó  smile

jössz az első sq versenyre?

 Mesélj mi volt ma ....  taps Wink
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14954 Dátum: 2014.05.04 vasárnap, 19:42:54 »

Mesélj mi volt ma ....  taps Wink

Aktív 2út-ba második lettem smile Beszartam mert az első ellenfél akivel össze sorsoltak Csupor Csongor (Magyar bajnok) és tapasztalt Emma versenyző... na mondom már az elején ki esek  vigyor3 aztán ott én jutottam tovább, de egy opel omegás elvert a végén. Valóban jobb volt a színpadja, viszont az enyém hangra zeneibb élethűbb a bírák szerint. Végül is annyi hibát mondtak h túl közel van a színpad a hallgatási pozícióhoz, a mélységen kell faragnom. Viszont a sub tartományomat imádták főleg a Paál János  taps még a profi kategóriában indulóknak is ajánlották a meghallgatását. Dagadt a májam  eplus2 de nagyon fel kell kötnöm a gatyát az biztos.       
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
mobster
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 633



E-mail
« Új hozzászólás #14955 Dátum: 2014.05.04 vasárnap, 19:48:32 »

A + és hangszóró kábelek külön menjenek az 1ik az autó bal küszöbe alatt a másik meg a jobb oldalon,
Igy mennek alapbol az enyemben... Járó motornál viszont gerjedek..
Naplózva

2005 MK3 4 door/2.0 TDCi/ghia/ford p-box/163Le 380nm/tempomat/6 gang/esp/egr off/black eye/ túl a 260 ezren
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14956 Dátum: 2014.05.04 vasárnap, 20:23:08 »

Aktív 2út-ba második lettem smile Beszartam mert az első ellenfél akivel össze sorsoltak Csupor Csongor (Magyar bajnok) és tapasztalt Emma versenyző... na mondom már az elején ki esek  vigyor3 aztán ott én jutottam tovább, de egy opel omegás elvert a végén. Valóban jobb volt a színpadja, viszont az enyém hangra zeneibb élethűbb a bírák szerint. Végül is annyi hibát mondtak h túl közel van a színpad a hallgatási pozícióhoz, a mélységen kell faragnom. Viszont a sub tartományomat imádták főleg a Paál János  taps még a profi kategóriában indulóknak is ajánlották a meghallgatását. Dagadt a májam  eplus2 de nagyon fel kell kötnöm a gatyát az biztos.       

 taps

Naplózva

Imádom a dízeleket!    
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #14957 Dátum: 2014.05.04 vasárnap, 21:37:39 »

Aktív 2út-ba második lettem smile Beszartam mert az első ellenfél akivel össze sorsoltak Csupor Csongor (Magyar bajnok) és tapasztalt Emma versenyző... na mondom már az elején ki esek  vigyor3 aztán ott én jutottam tovább, de egy opel omegás elvert a végén. Valóban jobb volt a színpadja, viszont az enyém hangra zeneibb élethűbb a bírák szerint. Végül is annyi hibát mondtak h túl közel van a színpad a hallgatási pozícióhoz, a mélységen kell faragnom. Viszont a sub tartományomat imádták főleg a Paál János  taps még a profi kategóriában indulóknak is ajánlották a meghallgatását. Dagadt a májam  eplus2 de nagyon fel kell kötnöm a gatyát az biztos.       

Hali.
Jó volt hallani-olvasni tőled is. Wink
Nekem Bakondi Zoli barátom már beszámolt a versenyről,tudtam az eredményeket.
Hja ,Szlama Zoli is rég gyurja már az autóját....nem csoda hogy jó  eljen
Sokan szó szerint el sem mernek menni,egy ilyen versenyre.

A fejegység miatt hátrányba tuti nem kerülhettél zenén  eplus2 eplus2 integet2
Egy ilyen verseny után,főleg hogy pozitiv visszajelzést kaptál a jó hangért .....hamar megjön a versenyláz

Mi néhányan idén, Szlovákiába járunk dB Drag versenyekre...de ezeken a versenyeken van sq verseny is..../ha érdekel esetleg ,majd szólj...általában ezek közeli állomások,ide készül idén a DD-s autó is passzivba/.

Gratula....evés közben jön meg az étvágy,mint tudjuk  eljen taps

Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14958 Dátum: 2014.05.04 vasárnap, 23:24:53 »

Hali.
Jó volt hallani-olvasni tőled is. Wink
Nekem Bakondi Zoli barátom már beszámolt a versenyről,tudtam az eredményeket.
Hja ,Szlama Zoli is rég gyurja már az autóját....nem csoda hogy jó  eljen
Sokan szó szerint el sem mernek menni,egy ilyen versenyre.

A fejegység miatt hátrányba tuti nem kerülhettél zenén  eplus2 eplus2 integet2
Egy ilyen verseny után,főleg hogy pozitiv visszajelzést kaptál a jó hangért .....hamar megjön a versenyláz

Mi néhányan idén, Szlovákiába járunk dB Drag versenyekre...de ezeken a versenyeken van sq verseny is..../ha érdekel esetleg ,majd szólj...általában ezek közeli állomások,ide készül idén a DD-s autó is passzivba/.

Gratula....evés közben jön meg az étvágy,mint tudjuk  eljen taps



Köszi  smile

Azért nem csak a fej miatt jó a hang nálam, ott a passzív vágás is ami sokat számít, próbáltam full aktívba is hetekig, egyszer nem sikerült ezt a hangot kipréselnem a rendszerből  smile na meg mire megtaláltam azokat a kábeleket amik illenek a rendszerbe........  idiota
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14959 Dátum: 2014.05.05 hétfő, 04:57:24 »

Köszi  smile

Azért nem csak a fej miatt jó a hang nálam, ott a passzív vágás is ami sokat számít, próbáltam full aktívba is hetekig, egyszer nem sikerült ezt a hangot kipréselnem a rendszerből  smile na meg mire megtaláltam azokat a kábeleket amik illenek a rendszerbe........  idiota
Gratulálok én is az eredményedhez, csak így tovább!  taps
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14960 Dátum: 2014.05.05 hétfő, 13:19:14 »

Gratulálok én is az eredményedhez, csak így tovább!  taps

Köszi! Gyere el a következőre ha rá érsz. Tamásin lesz megrendezve, rengeteget lehet tanulni........  smile bár nem hallottam még a tiéd de akár nyerhetsz is passzívban  Wink
http://www.sqpa.hu/index1.php
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14961 Dátum: 2014.05.05 hétfő, 20:30:06 »

Köszi! Gyere el a következőre ha rá érsz. Tamásin lesz megrendezve, rengeteget lehet tanulni........  smile bár nem hallottam még a tiéd de akár nyerhetsz is passzívban  Wink
http://www.sqpa.hu/index1.php
Sztem vmi gebasz van a Pio-val, resetelés után általában jól szól, de egy idő után olyan mintha ellenfázisban szólna az egész cucc, a zene teljesen rátapad a hangszórókra és eltűnik a tér. Lesz egy kis időm kihajítom és beteszem az Alpine-t.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14962 Dátum: 2014.05.05 hétfő, 20:42:02 »

Sztem vmi gebasz van a Pio-val, resetelés után általában jól szól, de egy idő után olyan mintha ellenfázisban szólna az egész cucc, a zene teljesen rátapad a hangszórókra és eltűnik a tér. Lesz egy kis időm kihajítom és beteszem az Alpine-t.

Passzívban is lehet fázist fordítani benne egyébként? Lehet meghülyült volna az a része  Undecided Pio után alpi hang  wow1 nehéz lesz megszokni  vigyor3  dobsz egy mail címet átküldöm az idei SQ bíra lemezt, + leírást h hol kell elhelyezkedniük a zenészeknek, persze ha érdekel.   
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14963 Dátum: 2014.05.05 hétfő, 20:53:11 »

Passzívban is lehet fázist fordítani benne egyébként? Lehet meghülyült volna az a része  Undecided Pio után alpi hang  wow1 nehéz lesz megszokni  vigyor3  dobsz egy mail címet átküldöm az idei SQ bíra lemezt, + leírást h hol kell elhelyezkedniük a zenészeknek, persze ha érdekel.   

Engem érdekel, ha felém is áll az ajánlat.  Wink
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14964 Dátum: 2014.05.05 hétfő, 21:18:22 »

Engem érdekel, ha felém is áll az ajánlat.  Wink

Persze, éppen tolom fel google drive-re küldj addig egy mail címet
« Utoljára szerkesztve: 2014.05.05 hétfő, 21:21:33 írta Kalap ur » Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14965 Dátum: 2014.05.05 hétfő, 22:10:06 »

Passzívban is lehet fázist fordítani benne egyébként? Lehet meghülyült volna az a része  Undecided Pio után alpi hang  wow1 nehéz lesz megszokni  vigyor3  dobsz egy mail címet átküldöm az idei SQ bíra lemezt, + leírást h hol kell elhelyezkedniük a zenészeknek, persze ha érdekel.   
Nem lehet sztem fázist fordítani, attól tartok a dsp részével van baj, de nem igazán tudom biztosan. Elvinni nagyon sehova nem merem, ismerve a mai "mesterek" működési színvonalát  falbav

Én szeretem az Alpine hangját, a saját erősítője messze jobb, mint a Pioneeré, a vonal kimenetet meg nyilván ki kellene próbálnom.

kokaikoko [kukac] freemail [pont] hu  - köszi  worship
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14966 Dátum: 2014.05.05 hétfő, 22:13:34 »

Nem lehet sztem fázist fordítani, attól tartok a dsp részével van baj, de nem igazán tudom biztosan. Elvinni nagyon sehova nem merem, ismerve a mai "mesterek" működési színvonalát  falbav

Én szeretem az Alpine hangját, a saját erősítője messze jobb, mint a Pioneeré, a vonal kimenetet meg nyilván ki kellene próbálnom.

kokaikoko [kukac] freemail [pont] hu  - köszi  worship

Milyen pio fejről van szó?
Ha hajítod....szívesen kipróbálnám, hogy milyen.....amikor rossz. Nekem is pio a fej, dsp-vel.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14967 Dátum: 2014.05.05 hétfő, 22:35:25 »

elvileg megkaptátok  smile a leírásra picit várni kell, de küldöm azt is  smile
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6476


E-mail
« Új hozzászólás #14968 Dátum: 2014.05.05 hétfő, 22:38:58 »

Mai mérleg: se szerviz, se tapasztalat...  Angry
Mai mérleg: kesztyűtartó lebontont, aux ki. A belső érintkező volt meghajolva. Kis "nőgyógyászkodás" után a szerelő visszahajlította... Most szól rendesen. Azért a héten beugrom a cromaxba, megkérdezni, mennyi egy új...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14969 Dátum: 2014.05.06 kedd, 10:10:46 »

Passzívban is lehet fázist fordítani benne egyébként? Lehet meghülyült volna az a része  Undecided Pio után alpi hang  wow1 nehéz lesz megszokni  vigyor3  dobsz egy mail címet átküldöm az idei SQ bíra lemezt, + leírást h hol kell elhelyezkedniük a zenészeknek, persze ha érdekel.  
engem is érdekel, mailcím a profilban. thx

ja és nincs google profilom, nem lehetne mamutmailen vagy toldacuccot-on elküldeni?

thx
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14970 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:34:11 »

engem is érdekel, mailcím a profilban. thx

ja és nincs google profilom, nem lehetne mamutmailen vagy toldacuccot-on elküldeni?

thx

küldtem privit  smile
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14971 Dátum: 2014.05.06 kedd, 12:26:41 »

küldtem privit  smile

Én meg már az anyagot neki miután írt, utólagos engedelmeddel!  wave
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14972 Dátum: 2014.05.06 kedd, 13:34:22 »

Milyen pio fejről van szó?
Ha hajítod....szívesen kipróbálnám, hogy milyen.....amikor rossz. Nekem is pio a fej, dsp-vel.
88RSII...
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14973 Dátum: 2014.05.06 kedd, 13:39:06 »

88RSII...

Ilyen volt nekem is kinézve....volt egy patika jó áron tavaly.
Aztán inkább lett egy belsőre szinte azonos 8600-os (3 db, amiből 2 alkatrész....3 db a 88RSII árában Cool).
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Caruso
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 907



E-mail
« Új hozzászólás #14974 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 08:35:40 »

Beszéljetek le pls!
Mélynyomót hajtok az autóba. Párban. Ez ugye limuzin.
A szívem a 38-ashoz húz, nagyon erősen - már találtam is.
De tudom, hogy ezzel elvész a teljes csomagtartó, a láda miatt (többek között az 1ik gond)
Az eszem a 30-asokat mondja, de egyenlőre erősebb a szív szava.
Beszéljetek le pls.
Naplózva

Nekem: Ford Mondeo, Mark II. 1996, 1,8 Zetec, sedan
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14975 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 08:39:28 »

Beszéljetek le pls!
Mélynyomót hajtok az autóba. Párban. Ez ugye limuzin.
A szívem a 38-ashoz húz, nagyon erősen - már találtam is.
De tudom, hogy ezzel elvész a teljes csomagtartó, a láda miatt (többek között az 1ik gond)
Az eszem a 30-asokat mondja, de egyenlőre erősebb a szív szava.
Beszéljetek le pls.

Én már 35 vagyok, láttam már jól kinéző 38-ast is, de én inkább a fiatalabbakat választanám.  laugh nyes
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14976 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 08:46:12 »

Én már 35 vagyok, láttam már jól kinéző 38-ast is, de én inkább a fiatalabbakat választanám.  laugh nyes

Viszont te is mélynyomót keresel, aki neked mélyen nyomja?  eplus2  2funny
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14977 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 08:56:14 »

Beszéljetek le pls!
Mélynyomót hajtok az autóba. Párban. Ez ugye limuzin.
A szívem a 38-ashoz húz, nagyon erősen - már találtam is.
De tudom, hogy ezzel elvész a teljes csomagtartó, a láda miatt (többek között az 1ik gond)
Az eszem a 30-asokat mondja, de egyenlőre erősebb a szív szava.
Beszéljetek le pls.
Ekkora bazi mélynyomóhoz kell erősítő és áramellátás is rendesen, én inkább a 15" mellett maradnék. Inkább keresd a normális minőséget, 3 betűs márkákat (kivétel jbl) kerülném.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14978 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 09:11:14 »

Ekkora bazi mélynyomóhoz kell erősítő és áramellátás is rendesen, én inkább a 15" mellett maradnék. Inkább keresd a normális minőséget, 3 betűs márkákat (kivétel jbl) kerülném.
meglepődnék ha egy 12" kevés lenne. van hozzá egy üres zárt ládám, ami nem venne el sok helyet (kárpitozott, vastag falú, ragasztott, kábelezett, újszerű)
az elmegy simán akksiról, persze egy jó kondi nem árt ez mellé se.
Naplózva
K.Imi
Vendég
« Új hozzászólás #14979 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 09:26:45 »

Ekkora bazi mélynyomóhoz kell erősítő és áramellátás is rendesen, én inkább a 15" mellett maradnék. Inkább keresd a normális minőséget, 3 betűs márkákat (kivétel jbl) kerülném.

Mondjuk a DLD ár/érték arányban az egyik, ha nem a legjobb cucc a három betűje ellenére  police
Naplózva
Caruso
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 907



E-mail
« Új hozzászólás #14980 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 09:35:14 »

Ekkora bazi mélynyomóhoz kell erősítő és áramellátás is rendesen, én inkább a 15" mellett maradnék. Inkább keresd a normális minőséget, 3 betűs márkákat (kivétel jbl) kerülném.

Ez most nem jött át.
A 15"ös a 38-as. Egyébként úgy tűnt, te is 30-as párti vagy.
Az erősítővel és a kábellel nincs gond. Nyomóban meg Rockford vagy MTX vagy JBL lesz.
Naplózva

Nekem: Ford Mondeo, Mark II. 1996, 1,8 Zetec, sedan
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14981 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 09:58:14 »

Ez most nem jött át.
A 15"ös a 38-as. Egyébként úgy tűnt, te is 30-as párti vagy.
Az erősítővel és a kábellel nincs gond. Nyomóban meg Rockford vagy MTX vagy JBL lesz.
szerintem is 12-őt akart írni... Wink
Rockford és JBL-re szűkíteném...
Naplózva
Caruso
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 907



E-mail
« Új hozzászólás #14982 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 11:25:20 »

szerintem is 12-őt akart írni... Wink
Rockford és JBL-re szűkíteném...

Mi bajod az MTX-el? Eddig egy T7154-es szólt a kocsiban (Astra) és majd szétesett szegény.
Most a fiam bontja vele a vakolatot a szobájában :O)
Nagyon szeretjük.
Naplózva

Nekem: Ford Mondeo, Mark II. 1996, 1,8 Zetec, sedan
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14983 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 12:19:27 »

Beszéljetek le pls!
Mélynyomót hajtok az autóba. Párban. Ez ugye limuzin.
A szívem a 38-ashoz húz, nagyon erősen - már találtam is.
De tudom, hogy ezzel elvész a teljes csomagtartó, a láda miatt (többek között az 1ik gond)
Az eszem a 30-asokat mondja, de egyenlőre erősebb a szív szava.
Beszéljetek le pls.

El kell döntened, hogy zenét szeretnél hallgatni.... vagy szétrázni az autót.
Te akarod hallgatni vagy az utcának akarsz zenélni.

Egyből kialakul, hogy milyen méretek feleslegesek.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14984 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 14:10:04 »

Mi bajod az MTX-el? Eddig egy T7154-es szólt a kocsiban (Astra) és majd szétesett szegény.
Most a fiam bontja vele a vakolatot a szobájában :O)
Nagyon szeretjük.
ha ez a hasonlat... akkor inkább arra törekedjünk szép festményként gyönyörködjünk a hangban.

rombolni minden(ki) tud.

yvett se öntöz, hanem szétgyilkolja a termést. nem mindegy mit csinál a víz se.  Wink
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14985 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 14:27:56 »

ha ez a hasonlat... akkor inkább arra törekedjünk szép festményként gyönyörködjünk a hangban.

rombolni minden(ki) tud.

yvett se öntöz, hanem szétgyilkolja a termést. nem mindegy mit csinál a víz se.  Wink

pedig a "a rombolás" is egy külön szakértelem.
https://www.youtube.com/watch?v=1o-MKJhNlVE

Sopron egyik qva hangos autója, nem kis munka van mögötte  smile de élmény beülni  eljen de a két kocka már a múlt, most egy 15" sárga CZ farag éppen..
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Caruso
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 907



E-mail
« Új hozzászólás #14986 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 14:28:49 »

ha ez a hasonlat... akkor inkább arra törekedjünk szép festményként gyönyörködjünk a hangban.

rombolni minden(ki) tud.

yvett se öntöz, hanem szétgyilkolja a termést. nem mindegy mit csinál a víz se.  Wink

Ebben egyetértünk, de pont azt szeretem az MTX-ben, hogy tud szépen zenélni (még Ravel-t is jó hallgatni rajta), de ha meghajtom, huhuhuhuuuu!  laugh
Naplózva

Nekem: Ford Mondeo, Mark II. 1996, 1,8 Zetec, sedan
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14987 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 14:35:12 »

pedig a "a rombolás" is egy külön szakértelem.
https://www.youtube.com/watch?v=1o-MKJhNlVE

Sopron egyik qva hangos autója, nem kis munka van mögötte  smile de élmény beülni  eljen de a két kocka már a múlt, most egy 15" sárga CZ farag éppen..

https://www.youtube.com/watch?v=aWdXCQP1sjc    taps taps
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14988 Dátum: 2014.05.15 csütörtök, 18:20:31 »

Mi bajod az MTX-el? Eddig egy T7154-es szólt a kocsiban (Astra) és majd szétesett szegény.
Most a fiam bontja vele a vakolatot a szobájában :O)
Nagyon szeretjük.
Elírtam, 12"-ra gondoltam  falbav Bocs, az MTX is kimaradt, meg még lehet egy kettő, biztosan fogok érte kapni, de nekem pl. a DLD sem annyira szívem csücske. Hallottam már többet is szólni, az ár/érték aránya tényleg nem rossz, de bennem hagy hiányérzetet.
Falat bontani vennék 15-18"-t, zenére annyira nem, max nagy térbe, vmi nagyon jó minőséget. Persze ahogy GSR is írta attól függ mi a cél? Utcazenéhez nem árt a nagy láda, de egy kisebb reflexből is sokat ki lehet hozni. Max. a zene billen el a mélyek irányába, de sok-sok hangszóróval az ajtókban és némi erősítőszettel, mindent lehet ellensúlyozni  wow1
Ja és szigetelés, szigetelés, szigetelés - mondjuk vmiféle bitulappal.
« Utoljára szerkesztve: 2014.05.15 csütörtök, 18:22:15 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Caruso
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 907



E-mail
« Új hozzászólás #14989 Dátum: 2014.05.16 péntek, 09:21:49 »

Elírtam, 12"-ra gondoltam  falbav Bocs, az MTX is kimaradt, meg még lehet egy kettő, biztosan fogok érte kapni, de nekem pl. a DLD sem annyira szívem csücske. Hallottam már többet is szólni, az ár/érték aránya tényleg nem rossz, de bennem hagy hiányérzetet.
Falat bontani vennék 15-18"-t, zenére annyira nem, max nagy térbe, vmi nagyon jó minőséget. Persze ahogy GSR is írta attól függ mi a cél? Utcazenéhez nem árt a nagy láda, de egy kisebb reflexből is sokat ki lehet hozni. Max. a zene billen el a mélyek irányába, de sok-sok hangszóróval az ajtókban és némi erősítőszettel, mindent lehet ellensúlyozni  wow1
Ja és szigetelés, szigetelés, szigetelés - mondjuk vmiféle bitulappal.

Értem én, de ennyire nem akarok belemenni.
Mp3 lesz zömében, ehhez nem hinném hogy kell a bitulap  laugh
Jó zenét akarok, jó minőségben, azt sem bánom, ha nem High-End.
Ráadásul maga az építés része a kedvencem.
Naplózva

Nekem: Ford Mondeo, Mark II. 1996, 1,8 Zetec, sedan
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14990 Dátum: 2014.05.16 péntek, 11:23:32 »

Értem én, de ennyire nem akarok belemenni.
Mp3 lesz zömében, ehhez nem hinném hogy kell a bitulap  laugh
Jó zenét akarok, jó minőségben, azt sem bánom, ha nem High-End.
Ráadásul maga az építés része a kedvencem.

jó zenét, jó minőségben, de zömében mp3....  hehe hehe
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #14991 Dátum: 2014.05.16 péntek, 11:32:21 »

Értem én, de ennyire nem akarok belemenni.
Mp3 lesz zömében, ehhez nem hinném hogy kell a bitulap  laugh
Jó zenét akarok, jó minőségben, azt sem bánom, ha nem High-End.
Ráadásul maga az építés része a kedvencem.
Ha már nekiállsz építeni, és még élvezed is, akkor már építs jót. És ha már jót építettél, akkor ne hallgass vacak minőséget rajta.

Mellesleg mp3-hoz sem árt a bitulap. Én csak egy alap hifit tettem a kocsiba, nekem is jórészt mp3 szól, de így is sokszor érzem, hogy nagyon kéne a szigetelés... Szeretném jövő tavasszal ezt megcsinálni.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Gábor09
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



E-mail
« Új hozzászólás #14992 Dátum: 2014.05.16 péntek, 11:36:35 »

Sziasztok!
valaki tudna ajánlani egy oldalt vagy valamilyen fórumot ahol lehet rendelni mondeoba ( mk4 ) mp3-as gyári lejátszót?
Válaszokat előre is köszönöm.
Naplózva

Ford Mondeo .. 1.8 TDCI Trend 2010
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #14993 Dátum: 2014.05.16 péntek, 11:50:22 »

Sziasztok!
valaki tudna ajánlani egy oldalt vagy valamilyen fórumot ahol lehet rendelni mondeoba ( mk4 ) mp3-as gyári lejátszót?
Válaszokat előre is köszönöm.
szerintem ilyen nincs,hogy gyári mp3 lejátszó.... Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #14994 Dátum: 2014.05.16 péntek, 11:52:29 »

Sziasztok!
valaki tudna ajánlani egy oldalt vagy valamilyen fórumot ahol lehet rendelni mondeoba ( mk4 ) mp3-as gyári lejátszót?
Válaszokat előre is köszönöm.
Milyen van neked a kocsiban, és milyet szeretnél? A gyári fej nem játszik mp3-at? Gyárit akarsz, vagy utángyártottat? Fejegységet akarsz cserélni, vagy egy utólagos mp3 lejátszót beépíteni?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14995 Dátum: 2014.05.16 péntek, 12:03:11 »

szerintem ilyen nincs,hogy gyári mp3 lejátszó.... Roll Eyes

A sonyból van mp3-as. Illetve minden lejátszó gyári, vagyis ott készül.  vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Gábor09
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



E-mail
« Új hozzászólás #14996 Dátum: 2014.05.16 péntek, 12:10:10 »

Milyen van neked a kocsiban, és milyet szeretnél? A gyári fej nem játszik mp3-at? Gyárit akarsz, vagy utángyártottat? Fejegységet akarsz cserélni, vagy egy utólagos mp3 lejátszót beépíteni?

Ford 6000 cd van jelenleg benne és csak audio cd-ket játszik mindenképp olyan lejátszót szeretnék ami viszi az MP3-at. Jobban szeretnék gyárit, tartok egy kicsit az utángyártottaktól és igen az egész egységet szeretnék cserélni.
« Utoljára szerkesztve: 2014.05.16 péntek, 12:13:29 írta Gábor09 » Naplózva

Ford Mondeo .. 1.8 TDCI Trend 2010
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #14997 Dátum: 2014.05.16 péntek, 12:19:58 »

Ford 6000 cd van jelenleg benne és csak audio cd-ket játszik mindenképp olyan lejátszót szeretnék ami viszi az MP3-at. Jobban szeretnék gyárit, tartok egy kicsit az utángyártottaktól és igen az egész egységet szeretnék cserélni.
Bár MK4-et még nem nagyon bontanak (legalábbis itt a fórumon), de itt pl. van egy: http://mondeo.hu/index.php?topic=17431.0
Hogy a benne levő fejegység mp3-as vagy sem, azt nem tudom. Csörögj rá, és megmondják.

Ha meg ő nem, akkor racing bazár, vagy autoalkatresz.hu oldalon biztos lehet találni bontott gyári mp3-as fejegységet. Újonnan egész biztosan horror pénzért van csak.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14998 Dátum: 2014.05.16 péntek, 12:23:55 »

Értem én, de ennyire nem akarok belemenni.
Mp3 lesz zömében, ehhez nem hinném hogy kell a bitulap  laugh
Jó zenét akarok, jó minőségben, azt sem bánom, ha nem High-End.
Ráadásul maga az építés része a kedvencem.
Az mp3 mint tömörítési formátum tényleg nem függ össze a szigeteléssel, de a jó minőséghez (nem highend), meg a 15"-os mélynyomókhoz, hogy ne zörögjön minden 1/2 év múlva, nem árt legalább soudaband a kocsi hátuljába. Az a +10e-s beruházás bőven megtérül a minőségen és a zajcsillapításon, ha az építés a kedvenc részed, akkor pedig végképp.  nyes
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #14999 Dátum: 2014.05.16 péntek, 12:28:02 »

Bár MK4-et még nem nagyon bontanak (legalábbis itt a fórumon), de itt pl. van egy: http://mondeo.hu/index.php?topic=17431.0
Hogy a benne levő fejegység mp3-as vagy sem, azt nem tudom. Csörögj rá, és megmondják.

Ha meg ő nem, akkor racing bazár, vagy autoalkatresz.hu oldalon biztos lehet találni bontott gyári mp3-as fejegységet. Újonnan egész biztosan horror pénzért van csak.
nekem volt eladó sony mp3-at játszó gyári rádióm.hahun van fenn már 20ért is.....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: 1 ... 293 294 295 296 297 298 299 [300] 301 302 303 304 305 306 307 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.074 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.