Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:28:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 313 314 315 316 317 318 319 [320] 321 322 323 324 325 326 327 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593575 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #15950 Dátum: 2015.03.18 szerda, 15:42:42 »

Ez egy ilyen sehova se sorolható, 1,5 din-es cucc. Nagyon jó kis beépítő kereteket lehet venni, azzal 1 din-es cuccokat tudsz beépíteni.
vagy neki kell állni egy picit faragni, valami jófajta 2DIN-est választani és akkor az is jó lesz, csak véleményem szerint az MK3-on az, hogy lent van a hifi egy socks. Viszont ha bontóban veszel egy középkonzolt, akkor egy jó műanyagos megcseréli a légkondit a hifiel és már jó is lesz. Ebben az esetben a műanyagos át is alakíthatja 2DIN-re és jippijájé
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #15951 Dátum: 2015.03.18 szerda, 23:11:17 »

vagy neki kell állni egy picit faragni, valami jófajta 2DIN-est választani és akkor az is jó lesz, csak véleményem szerint az MK3-on az, hogy lent van a hifi egy socks. Viszont ha bontóban veszel egy középkonzolt, akkor egy jó műanyagos megcseréli a légkondit a hifiel és már jó is lesz. Ebben az esetben a műanyagos át is alakíthatja 2DIN-re és jippijájé
én 1 Din + gumis telefontartó tokot tennék oda. az olcsóbb hifiben is. boombastikban kapsz beépítőkeretet hozzá. (vagy hol....)
Naplózva
Metatron13
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 972



E-mail
« Új hozzászólás #15952 Dátum: 2015.03.19 csütörtök, 19:53:15 »

én 1 Din + gumis telefontartó tokot tennék oda. az olcsóbb hifiben is. boombastikban kapsz beépítőkeretet hozzá. (vagy hol....)

Köszi a választ utána járok ennek is  worship
Naplózva

2001 Ford Mondeo MK3 2.0 16V (146 HP)B4Y wilting

Tel.: 06-30-331-4175
Orion68
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126



E-mail
« Új hozzászólás #15953 Dátum: 2015.03.25 szerda, 10:53:41 »

Köszi a választ utána járok ennek is  worship
Kicsit off: ha a napokban szeretnél megszabadulni a 6000-től, küldj pü-t nekem. (épp ilyenem van és kezd behalni a kijelzője és cserélném).
Naplózva

2.0 Titanium-S EcoBoost PowerShift SCTI 240PS BA7 >297ekm 2011/12
2.5 V6 2000/05 Turnier (SEC) >496ekm;
Ex. 2.5 V6 1998/10 (SEA) >319ekm - a motor egy traktorban szolgál: V6 traktor!!!!
Ex. Sierra 2.0 GLX DOHC Turnier 1991
Ex. Sierra 1.6 Ferdehátú 1983
GSTLeslie
Vendég
« Új hozzászólás #15954 Dátum: 2015.03.27 péntek, 22:56:21 »

Sziasztok!

MK1-em van, mélynyomó beszerelése előtt állok. Kérdésem az lenne, hogy hol tudnám átvinni a tűzfalon a tápkábelt?
Ahogy nézegettem, a motortér-nyitó bowden mellett elférne, mivel az is egy gumigyűrűn megy keresztül. Ráadásul azon
az oldalon tervezném hátravinni a kábelt. Jó lehet az nekem?  Shocked

Köszi!
GSTLeslie
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #15955 Dátum: 2015.03.28 szombat, 23:31:24 »

Sziasztok!

MK1-em van, mélynyomó beszerelése előtt állok. Kérdésem az lenne, hogy hol tudnám átvinni a tűzfalon a tápkábelt?
Ahogy nézegettem, a motortér-nyitó bowden mellett elférne, mivel az is egy gumigyűrűn megy keresztül. Ráadásul azon
az oldalon tervezném hátravinni a kábelt. Jó lehet az nekem?  Shocked

Köszi!
GSTLeslie
Elég szűkszavú a bevezetés, amire kb annyi választ lehet adni:
Lehet.

Erősítő lesz hozzá? az hol kap áramot?
Naplózva
GSTLeslie
Vendég
« Új hozzászólás #15956 Dátum: 2015.03.29 vasárnap, 00:05:02 »

Elég szűkszavú a bevezetés, amire kb annyi választ lehet adni:
Lehet.

Erősítő lesz hozzá? az hol kap áramot?
Köszi a választ!  worship
Aktív subcső megy hátra, így csak egy tápkábelre van szükségem. Van esetleg valami más átjárási lehetőség ami egyszerűbb lenne?
Ma szétkaptam a kormány alatti részt, de még nem találtam meg a bowden bevezetését... Vagy csak vaksi voltam...  Roll Eyes Wink
Az RCA+Remote a másik oldalon megy majd, de az ugye már a tűzfalon innen indul, így azzal nincs gond!

Üdv.: GSTLeslie
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #15957 Dátum: 2015.03.29 vasárnap, 16:18:29 »

Köszi a választ!  worship
Aktív subcső megy hátra, így csak egy tápkábelre van szükségem. Van esetleg valami más átjárási lehetőség ami egyszerűbb lenne?
Ma szétkaptam a kormány alatti részt, de még nem találtam meg a bowden bevezetését... Vagy csak vaksi voltam...  Roll Eyes Wink
Az RCA+Remote a másik oldalon megy majd, de az ugye már a tűzfalon innen indul, így azzal nincs gond!

Üdv.: GSTLeslie

kérdés hogy Mk1-nél hol megy előre a tápkábel korbács az utastérből. Mk4-nél a kesztyűtartó mögött. ott nézted már?
aktív szubcső?
mit hallgatsz?
van valami linked hogy mit néztél ki?
ajtó hangszórókkal mi a helyzet?
maradnak?
milyen fej van hozzá?
Naplózva
GSTLeslie
Vendég
« Új hozzászólás #15958 Dátum: 2015.03.29 vasárnap, 23:43:08 »

kérdés hogy Mk1-nél hol megy előre a tápkábel korbács az utastérből. Mk4-nél a kesztyűtartó mögött. ott nézted már?
aktív szubcső?
mit hallgatsz?
van valami linked hogy mit néztél ki?
ajtó hangszórókkal mi a helyzet?
maradnak?
milyen fej van hozzá?
A kábelkorbácsot nem is néztem, de mintha az rémlene, hogy a kormány alatt-mögött megy ki a motortérbe, de majd megnézem tüzetesebben.

SAL Boxxer XB-10A van - már rég óta használom, először a [off]Peugeot 206-ban[on] kezdett, nekem bőven megfelel. Nem vagyok egy highend felhasználó. Csak kicsit több basszust szeretnék, mint amit a normál hangszórók kiadnak. Nem járok hangnyomás versenyre, nem vagizni akarok, csak magamat szórakoztatni pl. a dugóban ücsörögve.  Grin

Hogy mit hallgatok?! Hát sokszor rádiót, mindenevő vagyok, a preferált műfaj a hip-hop/rap/r&b, de jöhet dance, pop, rock, stb. - csak (nekem!) jó legyen!

Még a gyári hangszórók vannak az ajtóban, amiket JBL GT7-86-ra szeretnék cserélni (mind a 4-et). A korábban említett autóban szintén JBL hangszórók voltak, amik szintén hozták azt a hangzást, ami nekem tetszett. http://autohifioutlet.hu/termekek/marka-kereso/jbl/t:8879/jbl-gt7-86

A fej jelenleg egy kínai 4x50W(Huh?)-os MP3 lejátszó (USB/SD) (jött az autóval), de le akarom majd cserélni valami értelmes fejre. CD nem játszik, mert nincs egy darab sem, úgyhogy maradok a digitális formátumnál. Ha találok olyat, ami azért FLAC-ot is tud, annak örülnék...  nyes
Persze az anyagiak behatároltak, van más is amire költeni kell - ami fontosabb, de azért lassan összegereblyézem a pénzmagot a hangcuccra...

Hát, így dióhéjban ennyi...  email Cool

Üdv.: GSTLeslie
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #15959 Dátum: 2015.03.30 hétfő, 00:46:17 »

A kábelkorbácsot nem is néztem, de mintha az rémlene, hogy a kormány alatt-mögött megy ki a motortérbe, de majd megnézem tüzetesebben.

SAL Boxxer XB-10A van - már rég óta használom, először a [off]Peugeot 206-ban[on] kezdett, nekem bőven megfelel. Nem vagyok egy highend felhasználó. Csak kicsit több basszust szeretnék, mint amit a normál hangszórók kiadnak. Nem járok hangnyomás versenyre, nem vagizni akarok, csak magamat szórakoztatni pl. a dugóban ücsörögve.  Grin

Hogy mit hallgatok?! Hát sokszor rádiót, mindenevő vagyok, a preferált műfaj a hip-hop/rap/r&b, de jöhet dance, pop, rock, stb. - csak (nekem!) jó legyen!

Még a gyári hangszórók vannak az ajtóban, amiket JBL GT7-86-ra szeretnék cserélni (mind a 4-et). A korábban említett autóban szintén JBL hangszórók voltak, amik szintén hozták azt a hangzást, ami nekem tetszett. http://autohifioutlet.hu/termekek/marka-kereso/jbl/t:8879/jbl-gt7-86

A fej jelenleg egy kínai 4x50W(Huh?)-os MP3 lejátszó (USB/SD) (jött az autóval), de le akarom majd cserélni valami értelmes fejre. CD nem játszik, mert nincs egy darab sem, úgyhogy maradok a digitális formátumnál. Ha találok olyat, ami azért FLAC-ot is tud, annak örülnék...  nyes
Persze az anyagiak behatároltak, van más is amire költeni kell - ami fontosabb, de azért lassan összegereblyézem a pénzmagot a hangcuccra...

Hát, így dióhéjban ennyi...  email Cool

Üdv.: GSTLeslie
hát feleségül nem megyek hozzád, de a JBL vonalban tudlak támogatni. jó motyó autóba és otthonra is. otthonra -következő laknál- JBL hifiben gondolkodok, (most Jamo/Denon van)
én először a fej-hangszóró-kábel-szigetelés vonalon indulnék el szépen sorjában.
sok sikert.
Naplózva
danidoki
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 768



E-mail
« Új hozzászólás #15960 Dátum: 2015.03.30 hétfő, 10:13:27 »

Sziasztok!

Mondeo Mk4 2008.07, gyári Blau FX navigációs fejegységem van, amin most térképet frissítenek meg javítják.

Kérdésem, hogy a fenti navis fejegység helyére bemennek simán a
- Ford 6000CD és
- Ford CD345 (gyári Mp3-as Sony)

fejegységek?

Működni fog Bluetooth-on a telefonom, kihangosítással, ahogy az FX-nél?

Köszi.
Dani
Naplózva

Mk4 2.0 TDCI - 140PS Ghia Tournier, VorFL - 2008.
deerman
Vendég
« Új hozzászólás #15961 Dátum: 2015.03.30 hétfő, 20:32:13 »

Halihó!

7000 RDS EON van az autómban, kicsit buffogó, betegeskedő gyári ajtóhangszórókkal. Alapvetően rádiót hallgatok, azt viszont szeretnék elfogadható minőségben. JBL hangszórókat tudok jutányos áron venni. A méretben passzolók között van 4 ohmos (GT7-86, ezt néztem ki) de akad 2 ohmos is (GX862). Ez mennyire gond a végfoknak? Mit tud az utóbbi, amit az első nem, vagy ne is gondolkodjak ezen?
Másik kérdésem: elég változó felénk a rádióvétel. Az antenna talppontjánál tisztítottam a kontaktot, sokat javított a helyzeten, de nem vagyok igazán elégedett. A gyengébb adókat meg sem találja a rádió (semmilyen módban) Lehet ezen antennaerősítővel változtatni? Ha igen, elegendő hozzá egy 1500 forintos koaxba toldható hengeres kütyü, vagy az komolytalan. Esetleg hosszabb antenna segíthet? Vagy valami más tipusból interpretált aktív antenna?

 worship
Naplózva
Caruso
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 907



E-mail
« Új hozzászólás #15962 Dátum: 2015.03.31 kedd, 08:58:12 »

Halihó!

7000 RDS EON van az autómban, kicsit buffogó, betegeskedő gyári ajtóhangszórókkal. Alapvetően rádiót hallgatok, azt viszont szeretnék elfogadható minőségben. JBL hangszórókat tudok jutányos áron venni. A méretben passzolók között van 4 ohmos (GT7-86, ezt néztem ki) de akad 2 ohmos is (GX862). Ez mennyire gond a végfoknak? Mit tud az utóbbi, amit az első nem, vagy ne is gondolkodjak ezen?
Másik kérdésem: elég változó felénk a rádióvétel. Az antenna talppontjánál tisztítottam a kontaktot, sokat javított a helyzeten, de nem vagyok igazán elégedett. A gyengébb adókat meg sem találja a rádió (semmilyen módban) Lehet ezen antennaerősítővel változtatni? Ha igen, elegendő hozzá egy 1500 forintos koaxba toldható hengeres kütyü, vagy az komolytalan. Esetleg hosszabb antenna segíthet? Vagy valami más tipusból interpretált aktív antenna?

 worship

A 2 ohmos nem túl egészséges a végfoknak, szép lassan elhalálozhat tőle. A 4 ohmos verzió - pláne rádiózásra - teljesen jó lehet. Elvileg a kettő között csak az ellenállás a lényegi különbség + néhány technikai paraméter.
Antenna ügyben, érdemes megpróbálni egy elektromos erősítésű antennát, amelynek külön kell +12V-ot adni. Ezek sokat javíthatnak a vételen.
A hengeres kütyü, max gurigázni jó  smile

Szerintem.
Naplózva

Nekem: Ford Mondeo, Mark II. 1996, 1,8 Zetec, sedan
deerman
Vendég
« Új hozzászólás #15963 Dátum: 2015.03.31 kedd, 11:42:59 »

A 2 ohmos nem túl egészséges a végfoknak, szép lassan elhalálozhat tőle. A 4 ohmos verzió - pláne rádiózásra - teljesen jó lehet. Elvileg a kettő között csak az ellenállás a lényegi különbség + néhány technikai paraméter.
Antenna ügyben, érdemes megpróbálni egy elektromos erősítésű antennát, amelynek külön kell +12V-ot adni. Ezek sokat javíthatnak a vételen.
A hengeres kütyü, max gurigázni jó  smile

Szerintem.
  smile  A hengeres kütyü is tápfeszes, csak túl olcsó. Mert ami itt 1500.- azt kínából megkapom 2-2,5 dollárért, és akkor haszonnal adták el nekem ingyen postázással. Képzelem, hogy ezek után mi lehet benne....   Wink
Naplózva
Caruso
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 907



E-mail
« Új hozzászólás #15964 Dátum: 2015.03.31 kedd, 11:51:23 »

  smile  A hengeres kütyü is tápfeszes, csak túl olcsó. Mert ami itt 1500.- azt kínából megkapom 2-2,5 dollárért, és akkor haszonnal adták el nekem ingyen postázással. Képzelem, hogy ezek után mi lehet benne....   Wink

Nekem ami bejött, az a tükör fölé, a szélvédőre felragasztandó, erősítős antenna.
Persze érdemes odafigyelni arra, hogy az antenna érzékenysége magas legyen, mert ha csak zajosan veszi az adást, akkor az erősítő a zajt is felerősíti.
Naplózva

Nekem: Ford Mondeo, Mark II. 1996, 1,8 Zetec, sedan
K_Zsolt
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


kovacszsolt@invitel.hu
E-mail
« Új hozzászólás #15965 Dátum: 2015.04.03 péntek, 10:08:23 »

Klasszisokkal!!!

Megtörtént a beépítés. Nagyot haladtunk előre!! :-)
Érdekes módon azonban mélyhiányom van.
Haladunk tovább egy zárt mélyládával illetve erősítővel.
Erre van esetleg ötlet??? (Tdci kombi)

Megválnék a tuner hibás gyári mp3-as Sonytól, ha valaki épp kettőből egyet akar, vagy ilyesmi.
Naplózva

Mondeo 2004 2.0 TDCi 131 LE
Caruso
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 907



E-mail
« Új hozzászólás #15966 Dátum: 2015.04.03 péntek, 11:25:54 »

Megtörtént a beépítés. Nagyot haladtunk előre!! :-)
Érdekes módon azonban mélyhiányom van.
Haladunk tovább egy zárt mélyládával illetve erősítővel.
Erre van esetleg ötlet??? (Tdci kombi)

Megválnék a tuner hibás gyári mp3-as Sonytól, ha valaki épp kettőből egyet akar, vagy ilyesmi.

Óh!
Ennek könyvtárakat megtöltő irodalma van!
Függ a zenei ízléstől, a pénztárcától, a csillagok állásától ... nyes
Naplózva

Nekem: Ford Mondeo, Mark II. 1996, 1,8 Zetec, sedan
K_Zsolt
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


kovacszsolt@invitel.hu
E-mail
« Új hozzászólás #15967 Dátum: 2015.04.03 péntek, 11:44:45 »

Óh!
Ennek könyvtárakat megtöltő irodalma van!
Függ a zenei ízléstől, a pénztárcától, a csillagok állásától ... nyes

Na ja...

Zárt ládát szeretnék, zenét hallgatok. Hangszeres zenét Jazz-től rock-ig.
Külön erősítő ill ládában gondolkodom. 50-100 eFt között.
Úgy érzem az Alpine CDE-W296bt jó döntés volt. Szempont lehet még, hogy ehhez társított motyó dübörögjön hátul.
Naplózva

Mondeo 2004 2.0 TDCi 131 LE
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #15968 Dátum: 2015.04.03 péntek, 23:47:31 »

Na ja...

Zárt ládát szeretnék, zenét hallgatok. Hangszeres zenét Jazz-től rock-ig.
Külön erősítő ill ládában gondolkodom. 50-100 eFt között.
Úgy érzem az Alpine CDE-W296bt jó döntés volt. Szempont lehet még, hogy ehhez társított motyó dübörögjön hátul.
én JBL erősítőt vennék zárt ládával,  max25 cm-es átmérővel, nekem a 12colos van, és túl sok, így is le van véve a teljesítménye. ez vígan megáll ebből az összegből. ezek mellé még jobb kábelt és az első ajtókba és a csomitérbe szigetelést is tennék. silent coat vagy stp silver. sokat csökkent a rezonancián és támaszt ad a hangoknak.  Wink ez már több mint 100, de 120 körül megáll.

persze van jó audison erősítő is a neten, használt 5 csatornás...  finom  vigyor3
Naplózva
Caruso
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 907



E-mail
« Új hozzászólás #15969 Dátum: 2015.04.07 kedd, 09:04:44 »

Na ja...

Zárt ládát szeretnék, zenét hallgatok. Hangszeres zenét Jazz-től rock-ig.
Külön erősítő ill ládában gondolkodom. 50-100 eFt között.
Úgy érzem az Alpine CDE-W296bt jó döntés volt. Szempont lehet még, hogy ehhez társított motyó dübörögjön hátul.

Erősen egyetértek Arabic megközelítésével.
Bőven jó a ZENE hallgatásához egy minőségi 25-ös.
Én csak arra figyelnék, hogy ha a fejegység Japán, akkor a lánc többi eleme is az legyen.
Nem tudom, mennyire vagy vájtfülü, de - véleményem szerint - a készülékek hangkaraktere a gyártó ország
"habitusát" is visszahozza.
A Japánok szeretik a nyekergős, vékony hangokat; ezt a hangkaraktert hozzák vissza a készülékeik is.
Az amerikaiak, mindent "nagyon" csinálnak, így is gondolkodnak. Ezért a készülékeik is "nagyon" szólnak.
Ezt az eltérő hangkaraktert, nehéz összesimítani a láncban.
De persze ez is szubjektív  nyes

UFF
Naplózva

Nekem: Ford Mondeo, Mark II. 1996, 1,8 Zetec, sedan
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #15970 Dátum: 2015.04.07 kedd, 12:50:49 »

Erősen egyetértek Arabic megközelítésével.
A Japánok szeretik a nyekergős, vékony hangokat; ezt a hangkaraktert hozzák vissza a készülékeik is.
Az amerikaiak, mindent "nagyon" csinálnak, így is gondolkodnak. Ezért a készülékeik is "nagyon" szólnak.
és a német/dán hangszórók meg? sramlisok, sör mellett jobban szólnak?  eplus2
(precízek?  Wink )
 
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #15971 Dátum: 2015.04.07 kedd, 13:35:26 »

Erősen egyetértek Arabic megközelítésével.
Bőven jó a ZENE hallgatásához egy minőségi 25-ös.
Én csak arra figyelnék, hogy ha a fejegység Japán, akkor a lánc többi eleme is az legyen.
Nem tudom, mennyire vagy vájtfülü, de - véleményem szerint - a készülékek hangkaraktere a gyártó ország
"habitusát" is visszahozza.
A Japánok szeretik a nyekergős, vékony hangokat; ezt a hangkaraktert hozzák vissza a készülékeik is.
Az amerikaiak, mindent "nagyon" csinálnak, így is gondolkodnak. Ezért a készülékeik is "nagyon" szólnak.
Ezt az eltérő hangkaraktert, nehéz összesimítani a láncban.
De persze ez is szubjektív  nyes

UFF
Sajnos ennek az eszmefuttatásnak komoly problémája, hogy pl. az olaszok nem csinálnak fejegységet, így szegény Audison erősítőimnek nem lenne forrása. De mondhatnám ezt még több hasonló (német, dán, holland stb.) estében is.
A hangkarakterekkel többé-kevésbé egyetértek, de ha komolyabb fejekről van szó, azért ez már nem egészen igaz. Természetesen a komoly alatt nem a multimédiás, usb-s, telefonkihangosítós, bluetoothos stb. fejekre gondolok, hanem azokra, amik tényleg minőségi zenehallgatásra készültek.
Nekem a Pioneer-Audison-Infinity lánc egészen bevált, igazából az interkonnekteket és a hangfalkábeleket kellene cserélni, talán ez a következő autó projekt része lesz ha összejön úgy, ahogy szeretném.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #15972 Dátum: 2015.04.07 kedd, 15:06:22 »

Sajnos ennek az eszmefuttatásnak komoly problémája, hogy pl. az olaszok nem csinálnak fejegységet, így szegény Audison erősítőimnek nem lenne forrása. De mondhatnám ezt még több hasonló (német, dán, holland stb.) estében is.
A hangkarakterekkel többé-kevésbé egyetértek, de ha komolyabb fejekről van szó, azért ez már nem egészen igaz. Természetesen a komoly alatt nem a multimédiás, usb-s, telefonkihangosítós, bluetoothos stb. fejekre gondolok, hanem azokra, amik tényleg minőségi zenehallgatásra készültek.
Nekem a Pioneer-Audison-Infinity lánc egészen bevált, igazából az interkonnekteket és a hangfalkábeleket kellene cserélni, talán ez a következő autó projekt része lesz ha összejön úgy, ahogy szeretném.

Ha mindenből lágy irányvonalat képviselő cuccot válogatsz össze,nem biztos hogy az eredmény jó lesz. Wink
Amúgy mig volt Denon azért az nem volt rossz  eljen
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
nejo88
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 565



E-mail
« Új hozzászólás #15973 Dátum: 2015.04.07 kedd, 15:56:56 »

Helló.
Ha veszek egy aux kábelt aminek a másik vége USB. Akkor a pendrive-ot rá tudom dugni a 6cd Sonyra (kesztyűt tartóba) . És így my3 lesz belőle?
Naplózva

Audi A6 3.0 tdi V6 Quattro (225 LE)
A múlt.Ford mondeo 2003 2.0 tdci 96kw (131 le) by:Relhist
A múlt. Ford mondeo 2004 2.0 Tdci 85kw (115 Le)
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #15974 Dátum: 2015.04.07 kedd, 16:00:45 »

Helló.
Ha veszek egy aux kábelt aminek a másik vége USB. Akkor a pendrive-ot rá tudom dugni a 6cd Sonyra (kesztyűt tartóba) . És így my3 lesz belőle?
nem
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #15975 Dátum: 2015.04.07 kedd, 16:01:12 »

gyári sony mp3hoz ki milyen hangszórót tenne be?

2utas gyári szettet, vagy van valami más bevált recept rá? worship
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
nejo88
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 565



E-mail
« Új hozzászólás #15976 Dátum: 2015.04.07 kedd, 16:15:49 »

nem

Bővebben? Nem játszaná a pendrivot? Akkor a telefont sem ismerné fel?
Ilyenre gondoltam. https://www.youtube.com/watch?v=wY-jD1uAbgQ
« Utoljára szerkesztve: 2015.04.07 kedd, 16:18:03 írta nejo88 » Naplózva

Audi A6 3.0 tdi V6 Quattro (225 LE)
A múlt.Ford mondeo 2003 2.0 tdci 96kw (131 le) by:Relhist
A múlt. Ford mondeo 2004 2.0 Tdci 85kw (115 Le)
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #15977 Dátum: 2015.04.07 kedd, 16:19:30 »

Ha mindenből lágy irányvonalat képviselő cuccot válogatsz össze,nem biztos hogy az eredmény jó lesz. Wink
Amúgy mig volt Denon azért az nem volt rossz  eljen
Ebben (is) egyetértünk, a Pio helyett az "új" autómba először az Alpine 9812 fog bekerülni. Kíváncsi vagyok mit produkál az Audison-Infinity párossal...
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #15978 Dátum: 2015.04.07 kedd, 16:23:46 »

Bővebben? Nem játszaná a pendrivot? Akkor a telefont sem ismerné fel?
Ilyenre gondoltam. https://www.youtube.com/watch?v=wY-jD1uAbgQ
bővebben az usb-n és az aux-on nagyon más jelek szaladgálnak vigyor3

tehetsz rá ilyet is, de attól még nem fog 220v kijönni belőle  vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
nejo88
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 565



E-mail
« Új hozzászólás #15979 Dátum: 2015.04.07 kedd, 16:33:00 »

bővebben az usb-n és az aux-on nagyon más jelek szaladgálnak vigyor3

tehetsz rá ilyet is, de attól még nem fog 220v kijönni belőle  vigyor3


 falbav taps eplus2
Naplózva

Audi A6 3.0 tdi V6 Quattro (225 LE)
A múlt.Ford mondeo 2003 2.0 tdci 96kw (131 le) by:Relhist
A múlt. Ford mondeo 2004 2.0 Tdci 85kw (115 Le)
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #15980 Dátum: 2015.04.07 kedd, 16:33:33 »

bővebben az usb-n és az aux-on nagyon más jelek szaladgálnak vigyor3

tehetsz rá ilyet is, de attól még nem fog 220v kijönni belőle  vigyor3


hát te nagyon hüle vagy! eplus2 eplus2 eplus2
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
Guci07
Vendég
« Új hozzászólás #15981 Dátum: 2015.04.11 szombat, 12:19:56 »

Sziasztok! Van egy 6000 cd fejegységem.Szeretnék egy kódot kérni. Előre is köszönöm! Serial:MO29476
Naplózva
Guci07
Vendég
« Új hozzászólás #15982 Dátum: 2015.04.11 szombat, 19:14:43 »

Sziasztok! Van egy 6000 cd fejegységem.Szeretnék egy kódot kérni. Előre is köszönöm! Serial:MO29476
Köszönöm!
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #15983 Dátum: 2015.04.12 vasárnap, 16:51:24 »

Mivel már sokszor volt szó a fejegységekről és viszonylag sokszor le volt fikázva a kínai cucc, ezért beruháztam még is csak egy kínai cuccra.

A lényeg, 2 magos CPU, wince 6, kapacitív screen



Meglepetések sorozata van a kütyüvel.
1. nagyon jó a sebessége
2. Nagyon jó a hangzás
3. odb2 kapcsolata is van, csak a kábelt kell megvenni
3. tud 3G-t és wifit

Szóval eddig csupa pozitív meglepi.
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #15984 Dátum: 2015.04.12 vasárnap, 18:34:09 »

Mivel már sokszor volt szó a fejegységekről és viszonylag sokszor le volt fikázva a kínai cucc, ezért beruháztam még is csak egy kínai cuccra.

A lényeg, 2 magos CPU, wince 6, kapacitív screen

Meglepetések sorozata van a kütyüvel.
1. nagyon jó a sebessége
2. Nagyon jó a hangzás
3. odb2 kapcsolata is van, csak a kábelt kell megvenni
3. tud 3G-t és wifit

Szóval eddig csupa pozitív meglepi.

Nincs ebben semmi 'meglepi'  smile Te egy eredeti terméket vettél...mert az a hamisitvány ami nem Kinában készül  eplus2 eplus2
örülünk hogy bevált neked. taps
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #15985 Dátum: 2015.04.12 vasárnap, 19:03:27 »

gyári sony mp3hoz ki milyen hangszórót tenne be?

2utas gyári szettet, vagy van valami más bevált recept rá? worship

Kb milyen árban gondolkodsz? Erősitő nélkül sztem fölösleges lenne szettben gondolkodni.Nyilván jobb a térérzet, ha magashangok fentebbről jönnek,de nagyobb szereléssel jár./ a koax magasa is megegyezik a szettével,abban sincs különbség/.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Intruder007
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 244


E-mail
« Új hozzászólás #15986 Dátum: 2015.04.27 hétfő, 12:07:25 »

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem, ha a nagynavit cserélném egy normál 1dines fejegységre, mekkora költségekkel kell számolnom?
Gondolok itt beépítőkeret,klímavezérlő más nemtudom kell-e még.
Valamit a kormányvezérlő gondolom nem fog menni, CD tárat fogom tudni használni?
Naplózva

2006 MK3 2.0 TDCI Turnier Ghia Executive
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #15987 Dátum: 2015.04.27 hétfő, 13:41:11 »

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem, ha a nagynavit cserélném egy normál 1dines fejegységre, mekkora költségekkel kell számolnom?
Gondolok itt beépítőkeret,klímavezérlő más nemtudom kell-e még.
Valamit a kormányvezérlő gondolom nem fog menni, CD tárat fogom tudni használni?


Költség: attól függ mit raksz bele és mennyire precízen
Mi van a klímavezérlővel? azt miért kell megbontani?
Kormányvezérlő akkor fog menni, ha olyan típust veszel amihez van interface. Persze ezt további pénzért mérik
Naplózva
Intruder007
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 244


E-mail
« Új hozzászólás #15988 Dátum: 2015.04.27 hétfő, 14:15:28 »

Költség: attól függ mit raksz bele és mennyire precízen
Mi van a klímavezérlővel? azt miért kell megbontani?
Kormányvezérlő akkor fog menni, ha olyan típust veszel amihez van interface. Persze ezt további pénzért mérik

Szia!

Pioneer DEH-80PRS-menne bele.
A klímavezérlő egybe van építve a Navigációval, azért kell egy klímavezérlő is.
Naplózva

2006 MK3 2.0 TDCI Turnier Ghia Executive
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #15989 Dátum: 2015.04.27 hétfő, 14:22:14 »

Szia!

Pioneer DEH-80PRS-menne bele.
A klímavezérlő egybe van építve a Navigációval, azért kell egy klímavezérlő is.

Szerintem teljes középkonzol csere, sima digitklimás verziora, és ebbe a fejegység beépítő keret.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #15990 Dátum: 2015.04.27 hétfő, 19:12:46 »

Szia!

Pioneer DEH-80PRS-menne bele.

Na ez már üt, ezzel már lehet ZENÉT hallgatni  taps  Erősítő(k), hangszórók, kábelek?
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Intruder007
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 244


E-mail
« Új hozzászólás #15991 Dátum: 2015.04.28 kedd, 13:35:48 »

Na ez már üt, ezzel már lehet ZENÉT hallgatni  taps  Erősítő(k), hangszórók, kábelek?

Szia!

Ami jelenleg van:
Hertz ESK 570 első szett
Hertz ECX 570 Coax a hátsó ajtókban
Ground Zero GZRA 4.100 4csatornás erősítő ami az ajtókban lévő hangszórókra van kötve.
Gladen Audio SPL Line 1000C1 Monoblock erősítő+Audison Voce 30cm Reflex láda.
Mind a 4ajtó szigetelve STP-lappal.
Paradoxnál csinálták kb2éve, Cordial és Connection kábelek-RCA-k kerültek bele.

Ami tervben van:
1.Fejegység csere, aztán kiderül mit lehet kihozni a jelenlegi hangszórókkal(gyanítom hogy nem leszek vele megelégedve)
2.A hátsó hangszórók kikötése.
3.Új első szett, talán Udimension JR Pro6, ezt nemrég hallottam és igen szépen muzsikált, vagy Audison Voce.
4.Esetleg a Voce Sub kap egy zárt ládát, ha mégsem jönne be visszakerül a reflex ládába.
Naplózva

2006 MK3 2.0 TDCI Turnier Ghia Executive
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #15992 Dátum: 2015.04.28 kedd, 14:59:29 »

Szia!

Ami jelenleg van:
Hertz ESK 570 első szett
Hertz ECX 570 Coax a hátsó ajtókban
Ground Zero GZRA 4.100 4csatornás erősítő ami az ajtókban lévő hangszórókra van kötve.
Gladen Audio SPL Line 1000C1 Monoblock erősítő+Audison Voce 30cm Reflex láda.
Mind a 4ajtó szigetelve STP-lappal.
Paradoxnál csinálták kb2éve, Cordial és Connection kábelek-RCA-k kerültek bele.

Ami tervben van:
1.Fejegység csere, aztán kiderül mit lehet kihozni a jelenlegi hangszórókkal(gyanítom hogy nem leszek vele megelégedve)
2.A hátsó hangszórók kikötése.
3.Új első szett, talán Udimension JR Pro6, ezt nemrég hallottam és igen szépen muzsikált, vagy Audison Voce.
4.Esetleg a Voce Sub kap egy zárt ládát, ha mégsem jönne be visszakerül a reflex ládába.
Cseréld ki a kábeleket, csodát fogsz hallani. Nekem minden Connection Sonus (volt), de messze nem szólt akkorát, mint ami a cuccomtól elvárható lett volna. Viszont nem tudom mire cserélném... talán Mogami vagy vmi hasonló jönne be.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #15993 Dátum: 2015.04.28 kedd, 23:57:39 »

Szia!

Ami jelenleg van:
Hertz ESK 570 első szett
Hertz ECX 570 Coax a hátsó ajtókban
Ground Zero GZRA 4.100 4csatornás erősítő ami az ajtókban lévő hangszórókra van kötve.
Gladen Audio SPL Line 1000C1 Monoblock erősítő+Audison Voce 30cm Reflex láda.
Mind a 4ajtó szigetelve STP-lappal.
Paradoxnál csinálták kb2éve, Cordial és Connection kábelek-RCA-k kerültek bele.

Ami tervben van:
1.Fejegység csere, aztán kiderül mit lehet kihozni a jelenlegi hangszórókkal(gyanítom hogy nem leszek vele megelégedve)
2.A hátsó hangszórók kikötése.
3.Új első szett, talán Udimension JR Pro6, ezt nemrég hallottam és igen szépen muzsikált, vagy Audison Voce.
4.Esetleg a Voce Sub kap egy zárt ládát, ha mégsem jönne be visszakerül a reflex ládába.
mindenképpen zárt ládával kezdeném. utána átgondolnám a dolgokat újra. hátsót megcsinálnám szettre, vagy tényleg kikötni.
erősítőből 5v 6 csatornás csere. ha kikötöd a hátsókat akkor meg egy 4 csatis audison, vagy audio system...

egyébként szép kis csomagod van...  Wink
Naplózva
Caruso
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 907



E-mail
« Új hozzászólás #15994 Dátum: 2015.04.29 szerda, 08:17:56 »

Szia!

Ami jelenleg van:
Hertz ESK 570 első szett
Hertz ECX 570 Coax a hátsó ajtókban
Ground Zero GZRA 4.100 4csatornás erősítő ami az ajtókban lévő hangszórókra van kötve.
Gladen Audio SPL Line 1000C1 Monoblock erősítő+Audison Voce 30cm Reflex láda.
Mind a 4ajtó szigetelve STP-lappal.
Paradoxnál csinálták kb2éve, Cordial és Connection kábelek-RCA-k kerültek bele.

Ami tervben van:
1.Fejegység csere, aztán kiderül mit lehet kihozni a jelenlegi hangszórókkal(gyanítom hogy nem leszek vele megelégedve)
2.A hátsó hangszórók kikötése.
3.Új első szett, talán Udimension JR Pro6, ezt nemrég hallottam és igen szépen muzsikált, vagy Audison Voce.
4.Esetleg a Voce Sub kap egy zárt ládát, ha mégsem jönne be visszakerül a reflex ládába.

Pöppec kis felszerelés  nyes
Milyen zene szól rajta?
Naplózva

Nekem: Ford Mondeo, Mark II. 1996, 1,8 Zetec, sedan
Sofi
Vendég
« Új hozzászólás #15995 Dátum: 2015.04.29 szerda, 09:24:43 »

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a 2002-es MK3 Mondeomban a gyári autó rádiót (5000-es) egy 1 DIN-es rádióra.

Szeretném, ha a régi hangerő és hangzás megmaradna, azzal nagyon megvagyok elégedve. De jó lenne ha USB-t és MP3-at is tudna. CD nem szükséges.

Van valakinek tippje milyen típusú fejegységet vegyek?

2DIN-es beférne vajon? Ha igen, akkor hol találok 2 DIN-es keretet?

Köszi előre is!
Naplózva
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #15996 Dátum: 2015.04.29 szerda, 09:43:38 »

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a 2002-es MK3 Mondeomban a gyári autó rádiót (5000-es) egy 1 DIN-es rádióra.

Szeretném, ha a régi hangerő és hangzás megmaradna, azzal nagyon megvagyok elégedve. De jó lenne ha USB-t és MP3-at is tudna. CD nem szükséges.

Van valakinek tippje milyen típusú fejegységet vegyek?

2DIN-es beférne vajon? Ha igen, akkor hol találok 2 DIN-es keretet?

Köszi előre is!


1 DIN-es befér, kell venni hozzá beépítő keretet. A 2 DIN-hez faragni kell, a gyári méret 1,5 körül van. Hogy milyet vegyél az nagyban függ az összegtől, amit ráköltenél. De ha hangszórókat nem akarsz cserélni és újra vezetékelni sem, akkor felesleges túl sokat tudó cucc. Szerintem vegyél 25-30 körül valami Bluetoothos fejet, így meg van oldva a kihangosítás, akár telóról is mehet a zene. Pioneer, JVC, Sony. Nagyot nem tudsz hibázni.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #15997 Dátum: 2015.04.29 szerda, 10:04:12 »

Szeretném lecserélni a 2002-es MK3 Mondeomban a gyári autó rádiót (5000-es) egy 1 DIN-es rádióra.
Szeretném, ha a régi hangerő és hangzás megmaradna, azzal nagyon megvagyok elégedve. De jó lenne ha USB-t és MP3-at is tudna. CD nem szükséges.
Van valakinek tippje milyen típusú fejegységet vegyek?
2DIN-es beférne vajon? Ha igen, akkor hol találok 2 DIN-es keretet?
Köszi előre is!

a gyári rádiónál csak jobb hangzást érhetsz el...  beka3
lásd autohifioutlet, vagy paradoxhifi  Wink
lásd fent. vagy racingbazár, vagy boombastik, vagy bárhol ahol van autóhifi. ne legyél láma.  Wink
Naplózva
geri93
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 299


« Új hozzászólás #15998 Dátum: 2015.04.29 szerda, 10:08:40 »

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a 2002-es MK3 Mondeomban a gyári autó rádiót (5000-es) egy 1 DIN-es rádióra.

Szeretném, ha a régi hangerő és hangzás megmaradna, azzal nagyon megvagyok elégedve. De jó lenne ha USB-t és MP3-at is tudna. CD nem szükséges.

Van valakinek tippje milyen típusú fejegységet vegyek?

2DIN-es beférne vajon? Ha igen, akkor hol találok 2 DIN-es keretet?

Köszi előre is!


Helló!

Ahogy a kérdést olvastam, a lényeg annyi lenne, hogy tudj pendriveról, stb zenét hallgatni. Ha, ahogy írtad a gyári hangzás megfelel, akkor én javasolnám a yatour nevű kütyüt. Ezt a cd tár csatijára rá lehet dugni a gyári rádión. Így minden használható úgy mint eddig, a kormányvezérlő is. Szerintem olcsóbban is jönnél ki.
Ha 1Din-est raksz be, kell beépítő keret, a kábelekhez is átalakító, plusz a kormány távhoz is egy átalakító, hogy az is működjön. Ez a kombó viszont nem kis pénzt emészthet fel. Én annó használtan 15e-ért hozzájutottam (elv. 14e lehet szerezni újonnan is, ezt most tudtam meg) egy ilyen kütyühöz. Az egyetlen hátránya, hogy nem tudja kiírni a zenék neveit, így csak annyit ír hogy track 1, track 2, track x.
« Utoljára szerkesztve: 2015.04.29 szerda, 14:19:14 írta geri93 » Naplózva

2001 05 MK3 Kombi 2.0 TDDI 115LE D6BA EGR
Sofi
Vendég
« Új hozzászólás #15999 Dátum: 2015.04.29 szerda, 17:58:13 »

Azt valóban nem írtam, hogy mindenképpen cserélni szeretném, mert a gyári kegyetlen ronda jószág.

Természetesen látom, hogy ezeregy HIFI honlap van ahonnan lehet rendelni, és éppen a bőség zavara okoz gondot.

Az érdekelne, hogy van e valakinek olyan 1 DIN-es fejegysége, ami igazán bevált, ajánlana,  jól szól, s esetleg 40.000 Ft-ból kijön. Semmi egyebet nem cserélnék (hangszórók, kábel, stb)

(A kormány távirányító miatt szükséges kábellel kalkuláltam a 40.000 Ft felett)
« Utoljára szerkesztve: 2015.04.29 szerda, 17:59:59 írta Sofi » Naplózva
Oldalak: 1 ... 313 314 315 316 317 318 319 [320] 321 322 323 324 325 326 327 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.089 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.