Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 14:18:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2004-es MkIII Mondeo Kombi 2.0 Benzines  (Megtekintve 1805 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
GZU86
Vendég
« Dátum: 2014.04.27 vasárnap, 19:29:19 »

Sziasztok!

Sajnos egy kisebbségi komplexusban szenvedő s***fej sofőr miatt egy másfél méteres árokban landoltam a "kis" Mondeómmal szomoru1
(Nem tetszett neki, hogy rádudáltam, miután kivágott elém előzés közben index nélkül, ezért rám fékezett) Már bánom, hogy nem mentem inkább neki. Angry
Persze az emberke nem ismert el semmit, az egyetlen tanú (akit elkezdtünk előzni) lelépett. A rendőrség meg persze engem hozott ki hibásnak, mert "nemtartottamakövetésitávolságot" címszóval kaptam büntetést, és még a kocsit sem fizeti a biztosító.
Na mind1, ennyit a nyavajgásomról. A lényeg, hogy a segítségeteket szeretném kérni. Mivel láttam, hogy itt rendes és hozzáértő emberek vannak Kiss

Mivel az autó seggel előre érkezett meg az árokba ezért az első lökhárítót félig letépte az árokszéle. A hátulját meg egy betonoszlop fogta meg.
Miután a darus autómentő kiemelte az árokból, próbáltam összeszedni a nagyobb darabkákat de nem tudom pontosan, hogy mi hiányzik róla.

A Mondeo MK3 2004-es 2.0 Benzines kombi. Motorkódja asszem: CJBA

Amit biztosan tudok, hogy kellene:

-Első lökhárító (komplett,ködlámpával,légterelővel,műanyagokkal stb.)
-Jobb és bal fényszóró. (nemtudom, hogy a FL előttiek is jóklennének?"majdvalakibiztostudja")
-Hűtőrács króm kerettel
-Ééééés ami sokak számára biztos ismertlen de egy rezonátor doboz "vagymi" is kellene.
 Vagy esetleg ha ez mással is helyettesíthető (és ezzel nem ártok a kocsinak) Akkor az is érdekel.
A hátsó lökhárítót egyenlőre csak leszedem, másikra most nemigen tudok beruházni  Undecided

Ha valaki esetleg rendelkezik a fent említett alkatrészekkel és szívesen megválna tőlük finom ropogós forintokért cserébe az szóljon  Grin
Aki még valamit kiszúrna a képeken, hogy hiányzik, ne habozzon megírni Smiley
Előre is köszönöm a segítségeteket! help

Üdv.: GZU86

















« Utoljára szerkesztve: 2014.04.30 szerda, 07:47:41 írta GZU86 » Naplózva
wolfgabor
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.04.27 vasárnap, 19:37:36 »

Csodás story!  Sad
Fekete az autó? Telefonról nézem...
Naplózva
GZU86
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.04.27 vasárnap, 19:44:18 »

Csodás story!  Sad
Fekete az autó? Telefonról nézem...



Grafit szürke.
Naplózva
Wili75
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 756



E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.04.27 vasárnap, 20:06:23 »


Grafit szürke.



Magnum gray a pontos név!

Hátsó lököst tudok adni minden műanyag kütyüjével együtt ami eltörött.
Persze ha zöld megfelel, nem törött, repedt természetesen.
12-ért.
Naplózva

Ford Capri 2,3 V6 1981, 2.0 TDCI Mk4 Facelift
+36 30 9000 683
GZU86
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.04.27 vasárnap, 20:22:41 »



Magnum gray a pontos név!

Hátsó lököst tudok adni minden műanyag kütyüjével együtt ami eltörött.
Persze ha zöld megfelel, nem törött, repedt természetesen.
12-ért.


Hűha... 12-ért nagyon jó lenne. Csak most elsősorban az eleje a lényeg. Ha a többi alkatrészt is ilyen jó áron szerzem akkor a hátsó lökös is beleférne  Smiley
Csak amíg nem jön ki a biztosító megnézni, nem nyúlhatok hozzá. Ezért nem tudom, hogy a lökhárító merevítő sérült-e.
Esetleg ha addig még meglesz akkor érdekelne.
Naplózva
Wili75
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 756



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2014.04.27 vasárnap, 20:23:23 »


Hűha... 12-ért nagyon jó lenne. Csak most elsősorban az eleje a lényeg. Ha a többi alkatrészt is ilyen jó áron szerzem akkor a hátsó lökös is beleférne  Smiley
Csak amíg nem jön ki a biztosító megnézni, nem nyúlhatok hozzá. Ezért nem tudom, hogy a lökhárító merevítő sérült-e.
Esetleg ha addig még meglesz akkor érdekelne.




Van az is!
Naplózva

Ford Capri 2,3 V6 1981, 2.0 TDCI Mk4 Facelift
+36 30 9000 683
GZU86
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2014.04.30 szerda, 07:46:20 »

Üdv!

Mivel úgy néz ki a helyzet, hogy nemsokára nekiállhatok az autónak, ezért kellene nekem a két alkatrész közül valamelyik:





Mind1 melyik....

A fényszórók, hála Zoleex-nek, már megvannak de a komplett első lökhárító és hűtőrács még mindig aktuális.
Naplózva
Wili75
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 756



E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2014.04.30 szerda, 14:54:24 »

Üdv!

Mivel úgy néz ki a helyzet, hogy nemsokára nekiállhatok az autónak, ezért kellene nekem a két alkatrész közül valamelyik:





Mind1 melyik....

A fényszórók, hála Zoleex-nek, már megvannak de a komplett első lökhárító és hűtőrács még mindig aktuális.





Tuti van mindkettő!
Naplózva

Ford Capri 2,3 V6 1981, 2.0 TDCI Mk4 Facelift
+36 30 9000 683
GZU86
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2014.05.01 csütörtök, 00:48:15 »





Tuti van mindkettő!

Szuper Grin Melyik mennyi?  Roll Eyes
Naplózva
Wili75
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 756



E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2014.05.01 csütörtök, 07:00:47 »

Szuper Grin Melyik mennyi?  Roll Eyes



Ment a Pü.
Naplózva

Ford Capri 2,3 V6 1981, 2.0 TDCI Mk4 Facelift
+36 30 9000 683
Banje
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745



E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2014.05.10 szombat, 23:18:16 »

Sziasztok!

Sajnos egy kisebbségi komplexusban szenvedő s***fej sofőr miatt egy másfél méteres árokban landoltam a "kis" Mondeómmal szomoru1
(Nem tetszett neki, hogy rádudáltam, miután kivágott elém előzés közben index nélkül, ezért rám fékezett) Már bánom, hogy nem mentem inkább neki. Angry
Persze az emberke nem ismert el semmit, az egyetlen tanú (akit elkezdtünk előzni) lelépett. A rendőrség meg persze engem hozott ki hibásnak, mert "nemtartottamakövetésitávolságot" címszóval kaptam büntetést, és még a kocsit sem fizeti a biztosító.
Na mind1, ennyit a nyavajgásomról. A lényeg, hogy a segítségeteket szeretném kérni. Mivel láttam, hogy itt rendes és hozzáértő emberek vannak Kiss

Mivel az autó seggel előre érkezett meg az árokba ezért az első lökhárítót félig letépte az árokszéle. A hátulját meg egy betonoszlop fogta meg.
Miután a darus autómentő kiemelte az árokból, próbáltam összeszedni a nagyobb darabkákat de nem tudom pontosan, hogy mi hiányzik róla.

A Mondeo MK3 2004-es 2.0 Benzines kombi. Motorkódja asszem: CJBA

Amit biztosan tudok, hogy kellene:

-Első lökhárító (komplett,ködlámpával,légterelővel,műanyagokkal stb.)
-Jobb és bal fényszóró. (nemtudom, hogy a FL előttiek is jóklennének?"majdvalakibiztostudja")
-Hűtőrács króm kerettel
-Ééééés ami sokak számára biztos ismertlen de egy rezonátor doboz "vagymi" is kellene.
 Vagy esetleg ha ez mással is helyettesíthető (és ezzel nem ártok a kocsinak) Akkor az is érdekel.
A hátsó lökhárítót egyenlőre csak leszedem, másikra most nemigen tudok beruházni  Undecided

Ha valaki esetleg rendelkezik a fent említett alkatrészekkel és szívesen megválna tőlük finom ropogós forintokért cserébe az szóljon  Grin
Aki még valamit kiszúrna a képeken, hogy hiányzik, ne habozzon megírni Smiley
Előre is köszönöm a segítségeteket! help

Üdv.: GZU86




























Szia. van egy ilyen szinű mondeom és egyenlőre még meg van minden.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Naplózva

2003 Ford Mondeo 2.0 TDDI Turnier 115Le (TDCI-böl)      TEL :  / 06307083253 /
GZU86
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2014.05.11 vasárnap, 13:17:14 »










Szia. van egy ilyen szinű mondeom és egyenlőre még meg van minden.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu




Helló!

Érdekel a dolog. Elsősorban a komplett első lökhárító, ködlámpákkal, koptatóval és a hűtőrács kellene.

Ezek milyen állapotúak? Ha kopott vagy karcos az nembaj csak a fülek legyenek épek.

Hol tudnám átvenni az árút? És mennyit gondoltál ezekért?
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.053 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.