Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.14 kedd, 00:01:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 ... 30   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Karosszéria  (Megtekintve 558172 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #500 Dátum: 2014.05.06 kedd, 00:07:37 »

Hali!
Így első látásra ezek mennyire számítanak súlyos karcolásoknak? Polírozható szerintetek?
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_5_5_62nxnf7c2s.jpg
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_5_5_zyglr02nlf.jpg

ezek nagyon ratyi képek. Amúgy szerintem évente ráférne az autóra a polírozás, szóval políroztass és kiderül. Ne te polírozz, mert nem értesz hozzá. Bízd szakira, aki ismeri az anyagokat.
Naplózva
Dzsana
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 276


E-mail
« Új hozzászólás #501 Dátum: 2014.05.06 kedd, 05:44:31 »

ezek nagyon ratyi képek. Amúgy szerintem évente ráférne az autóra a polírozás, szóval políroztass és kiderül. Ne te polírozz, mert nem értesz hozzá. Bízd szakira, aki ismeri az anyagokat.

Mivel az alapozóig lement a festék, a polir nem segít. No meg évente ne poliroztasson, mert amilyen vêkony *** a festés rajta, gyorsan ledörgöli róla a gyakorlatilag festék ködöt.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #502 Dátum: 2014.05.06 kedd, 08:50:08 »

Mivel az alapozóig lement a festék, a polir nem segít. No meg évente ne poliroztasson, mert amilyen vêkony *** a festés rajta, gyorsan ledörgöli róla a gyakorlatilag festék ködöt.

Lakk réteg van felül nem a "festék" vagyis a szín.
A lakk átlátszó, de ha sérül kifehéredik. A mély lakk sérülés szintén nem polírozható, de a nem túl mély még igen.
Szakembernek kell látnia.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #503 Dátum: 2014.05.06 kedd, 10:00:17 »

Sziasztok!

Mivel nem értek hozzá ezért kérdeznék. Van egy 2013as Mondeom. Sajna egy idióta robogós belecsúszott hátulról, miközben egy körforgalomnál álltam. Elvittem márkaszervizbe, biztosító, lökös csere. Eddig nem is lenne gond. A fura az hogy először azt mondták előre fényezik, szólnak ha kész, és így csak egy napra kell leadnom a kocsit. Viszont most azt az infot kaptam, hogy a gyári színkód alapján nem tudják előre fújni, mivel gyöngyház metál, és három árnyalat is készült. Létezik hogy a gyári adatok alapján nem tudják fújni és úgy kell kikevergetniük a színt?Huh?
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #504 Dátum: 2014.05.06 kedd, 10:07:17 »

Sziasztok!

Mivel nem értek hozzá ezért kérdeznék. Van egy 2013as Mondeom. Sajna egy idióta robogós belecsúszott hátulról, miközben egy körforgalomnál álltam. Elvittem márkaszervizbe, biztosító, lökös csere. Eddig nem is lenne gond. A fura az hogy először azt mondták előre fényezik, szólnak ha kész, és így csak egy napra kell leadnom a kocsit. Viszont most azt az infot kaptam, hogy a gyári színkód alapján nem tudják előre fújni, mivel gyöngyház metál, és három árnyalat is készült. Létezik hogy a gyári adatok alapján nem tudják fújni és úgy kell kikevergetniük a színt?Huh?

Létezik ilyen, hogy egy azonos színkódhoz több árnyalat is tartozik. Ezt ki kell választani az autó színéhez.
Ha bemész és kiválasztják, akkor minden mehet úgy ahogy korábban ígérték.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #505 Dátum: 2014.05.06 kedd, 10:13:41 »

Létezik ilyen, hogy egy azonos színkódhoz több árnyalat is tartozik. Ezt ki kell választani az autó színéhez.
Ha bemész és kiválasztják, akkor minden mehet úgy ahogy korábban ígérték.

Azt mondták hogy leszednék a tanksapkát a kikeveréshez. Ami elég mókás lenne, mivel akkor majdnem hogy nyitva lenne a beöntőnyílás. Ez eléggé kisipari módszernek tűnik nekem (nem degradálva a kis fényező műhelyeket). Egy márkaszerviznél azt várnám mint laikus hogy van nekik a gyártól bekevert festék és azzal javítanak. Amúgy már hetek óta váratnak hogy nincs lökös, majdnem mondtam nekik, hogy pl a cromaxban 1 napos határidővel szállítják. Pedig ők nem márkaszerviz. Na mindegy.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #506 Dátum: 2014.05.06 kedd, 10:21:33 »

Azt mondták hogy leszednék a tanksapkát a kikeveréshez. Ami elég mókás lenne, mivel akkor majdnem hogy nyitva lenne a beöntőnyílás. Ez eléggé kisipari módszernek tűnik nekem (nem degradálva a kis fényező műhelyeket). Egy márkaszerviznél azt várnám mint laikus hogy van nekik a gyártól bekevert festék és azzal javítanak. Amúgy már hetek óta váratnak hogy nincs lökös, majdnem mondtam nekik, hogy pl a cromaxban 1 napos határidővel szállítják. Pedig ők nem márkaszerviz. Na mindegy.

1. Színkódot leveszik kb 15 másodperc alatt.
2. Ha csak Kölben van alkatrész, akkor az is 3, de maximum 4 munkanap alatt a márkaszervízben van.
3. Ha előre lefújják (ami célszerű), akkor kb 1 óra kicserélni a lököst.
4. Melyik szervíz ez?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #507 Dátum: 2014.05.06 kedd, 10:30:32 »

1. Színkódot leveszik kb 15 másodperc alatt.
2. Ha csak Kölben van alkatrész, akkor az is 3, de maximum 4 munkanap alatt a márkaszervízben van.
3. Ha előre lefújják (ami célszerű), akkor kb 1 óra kicserélni a lököst.
4. Melyik szervíz ez?

1. A beszélgetés alapján nem úgy tűnt hogy ugorj be öt percre és mehetsz.
2. Nekem is soknak tűnik hogy ápr. 11. óta még nincs megjavítva.
3. Azt mondta a színproblémák miatt ez nem megoldható, mert a fényező nem vállal garanciát a színhelyességre ha nem hagyom ott a kocsit.
4. Auto Fort. És én vagyok a hülye, mert Viktor már az elején azt mondta vigyem máshová ilyen munkával. De mivel garanciális nem akartam utólagos problémát, emiatt vittem márkaszervizbe. És úgy gondoltam egyúttal megcsinálhatják a 20.000es szervizt is.
« Utoljára szerkesztve: 2014.05.06 kedd, 10:33:33 írta titta » Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #508 Dátum: 2014.05.06 kedd, 10:39:10 »

1. A beszélgetés alapján nem úgy tűnt hogy ugorj be öt percre és mehetsz.
2. Nekem is soknak tűnik hogy ápr. 11. óta még nincs megjavítva.
3. Azt mondta a színproblémák miatt ez nem megoldható, mert a fényező nem vállal garanciát a színhelyességre ha nem hagyom ott a kocsit.
4. Auto Fort. És én vagyok a hülye, mert Viktor már az elején azt mondta vigyem máshová ilyen munkával. De mivel garanciális nem akartam utólagos problémát, emiatt vittem márkaszervizbe. És úgy gondoltam egyúttal megcsinálhatják a 20.000es szervizt is.

1. Kihoz egy színkártyát és megnézi a kódot. Célszerű ha tiszta az autó, és mondjuk nem éjszaka csinálni. Legyen 30 másodperc.
2. Auto Fort ráadásul nagyker, szóval ez az alktrész nála polcon is kell, hogy legyen.
3. Ha egy napra otthagyod is, az kevés a fényezéshez, szóval amikor odaviszed, le lesz az már fújva, csak egy kamuduma ez.
4. Auto Fort karosszériás részlege gyatra, xar, fhos, higy, csapnivaló, öreg szakik, nulla hozzáértés, még zsigulikat tákoltak!

+1 Hozd el, ne vidd oda az autót a papírjaival együtt!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #509 Dátum: 2014.05.06 kedd, 10:47:46 »

1. Kihoz egy színkártyát és megnézi a kódot. Célszerű ha tiszta az autó, és mondjuk nem éjszaka csinálni. Legyen 30 másodperc.
2. Auto Fort ráadásul nagyker, szóval ez az alktrész nála polcon is kell, hogy legyen.
3. Ha egy napra otthagyod is, az kevés a fényezéshez, szóval amikor odaviszed, le lesz az már fújva, csak egy kamuduma ez.
4. Auto Fort karosszériás részlege gyatra, xar, fhos, higy, csapnivaló, öreg szakik, nulla hozzáértés, még zsigulikat tákoltak!

+1 Hozd el, ne vidd oda az autót a papírjaival együtt!

Igen, már nekem is eszembe jutott ez az opció, viszont Viktor miatt oda fogom hordani és neki se akarok kellemetlenséget. Most már ő is elkezdett intézkedni. Esetleg tudsz ajánlani másikat, amelyik jól dolgozik? Mert akkor a 20.000es szervizt megcsináltatom Viktorral, a biztosítós melót meg mással.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #510 Dátum: 2014.05.06 kedd, 10:52:17 »

Igen, már nekem is eszembe jutott ez az opció, viszont Viktor miatt oda fogom hordani és neki se akarok kellemetlenséget. Most már ő is elkezdett intézkedni. Esetleg tudsz ajánlani másikat, amelyik jól dolgozik? Mert akkor a 20.000es szervizt megcsináltatom Viktorral, a biztosítós melót meg mással.

1. Ilyen 20e-s szervízt nem Viktor fog csinálni. Csip-csup meló, rá nagyobb dolgokat bíznak, illetve inkább elektronyos.
2. Ha minden áron szakszervíz, ami ugye a jótállás miatt kell, akkor Petrányi Üllői út. Szépen fényeznek viszonylag és a egy lökös leszedése és visszarakása nem nagy meló. (Bár Auto Fort Váci úti részlege nekem ezt se tudtad megugrani, GSR is látta, a középső vezető műanyag siftet szépen elnyomták ami így befeszült a lökös és a vas közé, és véletlenül sem volt így a helyén... falbav Balfaxok)
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #511 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:01:45 »

1. Ilyen 20e-s szervízt nem Viktor fog csinálni. Csip-csup meló, rá nagyobb dolgokat bíznak, illetve inkább elektronyos.
2. Ha minden áron szakszervíz, ami ugye a jótállás miatt kell, akkor Petrányi Üllői út. Szépen fényeznek viszonylag és a egy lökös leszedése és visszarakása nem nagy meló. (Bár Auto Fort Váci úti részlege nekem ezt se tudtad megugrani, GSR is látta, a középső vezető műanyag siftet szépen elnyomták ami így befeszült a lökös és a vas közé, és véletlenül sem volt így a helyén... falbav Balfaxok)

Köszi a tippet, valszeg megnézem őket.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #512 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:10:46 »

Köszi a tippet, valszeg megnézem őket.

Valószínű azért nem jött meg a lökös, mert kis meló, kis pénz, illetve ezen nemn tudnak qumma nagyot csalni a biztosító felé!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4941



E-mail
« Új hozzászólás #513 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:11:59 »

Ha minden áron szakszervíz, ami ugye a jótállás miatt kell, akkor Petrányi Üllői út. Szépen fényeznek viszonylag ...
Lehet, hogy szépen fényeznek, de nekem elég kellemetlen tapasztalatom volt velük az autó átnézetése során. Teljes mértékben bizonyították a fogalmatlanságukat, pedig protekcióval mentem.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #514 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:15:25 »

Lehet, hogy szépen fényeznek, de nekem elég kellemetlen tapasztalatom volt velük az autó átnézetése során. Teljes mértékben bizonyították a fogalmatlanságukat, pedig protekcióval mentem.

Én olyan szerelőt nem tudok, akivel nincs kellemetlen tapasztalat. Már csak olyat keresek akivel legalább csak kicsit kellemetlen...  nyes

Mellesleg nekem Váci úti balfaxok javították az s-max bal hátsó sárvédő ívét, mert meghúzta egy teherautó. Biztosítós volt. Ez olyan jól sikerült nekik, rá 2 év garázsban állás után átrozsdásodott. Visszavittem, keresték a kifogásokat, majd aztán csak megcsinálták...

Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #515 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:17:29 »

Valószínű azért nem jött meg a lökös, mert kis meló, kis pénz, illetve ezen nemn tudnak qumma nagyot csalni a biztosító felé!

Hát ja ez megáll nekik kb 200-250-ből bár az nevetséges hogy az a darab műanyag 100.000 ft azért azon van némi hasznuk. De valóban ez aprópénz az autó árához képest.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #516 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:18:51 »

Hát ja ez megáll nekik kb 200-250-ből bár az nevetséges hogy az a darab műanyag 100.000 ft azért azon van némi hasznuk. De valóban ez aprópénz az autó árához képest.

Nem, a biznic az, ha egy rongyátörött autón a fél autót ki tudják cserélni papíron.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #517 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:19:10 »

Én olyan szerelőt nem tudok, akivel nincs kellemetlen tapasztalat. Már csak olyat keresek akivel legalább csak kicsit kellemetlen...  nyes

Mellesleg nekem Váci úti balfaxok javították az s-max bal hátsó sárvédő ívét, mert meghúzta egy teherautó. Biztosítós volt. Ez olyan jól sikerült nekik, rá 2 év garázsban állás után átrozsdásodott. Visszavittem, keresték a kifogásokat, majd aztán csak megcsinálták...



Elég volt a névjegyed átadása vagy néhány jogi fogalmat is felemlegettél?  smile
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #518 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:21:47 »

Elég volt a névjegyed átadása vagy néhány jogi fogalmat is felemlegettél?  smile

Kb. a második jogi szövegnek tűnő mondatukra elég kimerítő választ adtam, és utána már nem nagyon kérdeztek, csak feszülten cselekedtek...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #519 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:25:12 »

Elég volt a névjegyed átadása vagy néhány jogi fogalmat is felemlegettél?  smile

Nem osztogatok egyébként névjegykártyát, nem használom a dr-t sem, nem is úgy írok alá, nem úgy mutatkozok be...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #520 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:27:45 »

Nem osztogatok egyébként névjegykártyát, nem használom a dr-t sem, nem is úgy írok alá, nem úgy mutatkozok be...

Mint álruhás Mátyás, csak akkor mutatod ki a fogad fehérjét ha szükség van rá...  smile
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #521 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:30:05 »

Hali!
Így első látásra ezek mennyire számítanak súlyos karcolásoknak? Polírozható szerintetek?
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_5_5_62nxnf7c2s.jpg
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_5_5_zyglr02nlf.jpg
Nagyon ecceru: ha elakad a kormod akkor festés,  ha nem akkor polir.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #522 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:33:37 »

No meg évente ne poliroztasson, mert amilyen vêkony *** a festés rajta, gyorsan ledörgöli róla a gyakorlatilag festék ködöt.
Tévhit.  Nem kicsit, nagyon. Minden evben lehet. A 3as mondeomat 3ev alatt 4x poliroztam. Sehol se lett vekonyabb es a narancsossag is megmaradt.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #523 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:40:32 »

Azt mondták hogy leszednék a tanksapkát a kikeveréshez. Ami elég mókás lenne, mivel akkor majdnem hogy nyitva lenne a beöntőnyílás. Ez eléggé kisipari módszernek tűnik nekem (nem degradálva a kis fényező műhelyeket). Egy márkaszerviznél azt várnám mint laikus hogy van nekik a gyártól bekevert festék és azzal javítanak. Amúgy már hetek óta váratnak hogy nincs lökös, majdnem mondtam nekik, hogy pl a cromaxban 1 napos határidővel szállítják. Pedig ők nem márkaszerviz. Na mindegy.
Jo lenne a tanksapkas ha nem muanyag  lenne.  A muanyaghoz nem jo szint nezni.  Amugy a Fordhoz szivas a szinkeveres. Egy dolgot magyarazz el nekik de nagyon, mindegy melyik szerviz fogja festeni/festetni:  Olyan színű legyen mint most!  Rogton amikor rateszik. Nincs osszeerik es hasonlók!  Ha nem olyan akkor allitsak be a színt, es fujjak ujra. Es ne engedd h atfujjanak a sarvedokbe!

A csere az max fél óra!
« Utoljára szerkesztve: 2014.05.06 kedd, 11:43:52 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #524 Dátum: 2014.05.06 kedd, 11:52:42 »

Jo lenne a tanksapkas ha nem muanyag  lenne.  A muanyaghoz nem jo szint nezni.  Amugy a Fordhoz szivas a szinkeveres. Egy dolgot magyarazz el nekik de nagyon, mindegy melyik szerviz fogja festeni/festetni:  Olyan színű legyen mint most!  Rogton amikor rateszik. Nincs osszeerik es hasonlók!  Ha nem olyan akkor allitsak be a színt, es fujjak ujra. Es ne engedd h atfujjanak a sarvedokbe!

A csere az max fél óra!

Hát most egyre inkább úgy néz ki hogy 2-3 napig ott lesz a kocsi. Ennyi időm meg nincs hogy felügyeljem mit csinálnak. Azt nem vállalják hogy előre fényeznek és csak csere. Remélem nem akarják összefújkálni a többi részét.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #525 Dátum: 2014.05.06 kedd, 12:00:03 »

Hát most egyre inkább úgy néz ki hogy 2-3 napig ott lesz a kocsi. Ennyi időm meg nincs hogy felügyeljem mit csinálnak. Azt nem vállalják hogy előre fényeznek és csak csere. Remélem nem akarják összefújkálni a többi részét.

Szerinted miért kérik az autót?
Ahogy Dentcraft is mondta....simán "beleködöl" a sárvédőkbe is, hogy biztos passzoljon.  Ezt ne engedd nekik!
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #526 Dátum: 2014.05.06 kedd, 12:21:17 »

Szerinted miért kérik az autót?
Ahogy Dentcraft is mondta....simán "beleködöl" a sárvédőkbe is, hogy biztos passzoljon.  Ezt ne engedd nekik!

Ok, szólni fogok hogy sejtem mire megy ki a játék, de ha mégis belefúj, akkor azt gondolom lehet ellenőrizni. Vagy inkább így már oda se vigyem?
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #527 Dátum: 2014.05.06 kedd, 12:26:39 »

Ok, szólni fogok hogy sejtem mire megy ki a játék, de ha mégis belefúj, akkor azt gondolom lehet ellenőrizni. Vagy inkább így már oda se vigyem?

Mond meg neki, hogy tudod mi a tervük és rétegvastagság mérővel mész átvenni az autót.  Smiley
Ha kell akkor tudok ajánlani mást (XVI-ban).       
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #528 Dátum: 2014.05.06 kedd, 12:32:18 »

Mond meg neki, hogy tudod mi a tervük és rétegvastagság mérővel mész átvenni az autót.  Smiley
Ha kell akkor tudok ajánlani mást (XVI-ban).       

Na, csak érdekességképp, felhívtam egy másik Fordot. Elmondtam hogy mizu, erre a karosszériás munkafelvevő korrektül elmondta hogy igen, néha van hogy belefújnak és ezt azzal magyarázta hogy a gyártók idióta színeket találnak ki, és utólagosan nagyon nehéz ugyanazt kikeverni, fújni. Csak nagy tételben rendelhetnek gyári festéket, de az meg rájuk rohadna. Még jó hogy márkaszerviz.... Ha tudsz ajánlani, és ez nem kavar a garanciámba, akkor persze érdekel.

Köszönöm.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #529 Dátum: 2014.05.06 kedd, 13:00:59 »

Ok, szólni fogok hogy sejtem mire megy ki a játék, de ha mégis belefúj, akkor azt gondolom lehet ellenőrizni. Vagy inkább így már oda se vigyem?
Ne engedd az átfújást! Keress más szervizt. Inkább legyen pici eltérés ha nem tudják megcsinálni.

Vagy mondom másképp. Kifizeti valaki az értékcsökkenést?  Mert ha igen akkor esetleg.  Ha meg átfújtak nem lehet visszacsinálni.

Azzal szoktak jönni, h így van a technologia, h átfújnak.  Szerintem csinálják meg rendesen, és ne a jót fújják át, h passzoljon a xarhoz. 

1 éves kocsiról van szó..    De ezeket előre tisztázzátok. 

Az meg h nagy tételbe rendelnek gyári festéket, megint olyan baromság mint az összeérik..   Van 1 rakás festék, és abból keverik ki a megfelelő színt. 
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #530 Dátum: 2014.05.06 kedd, 15:04:44 »

Ne engedd az átfújást! Keress más szervizt. Inkább legyen pici eltérés ha nem tudják megcsinálni.

Vagy mondom másképp. Kifizeti valaki az értékcsökkenést?  Mert ha igen akkor esetleg.  Ha meg átfújtak nem lehet visszacsinálni.

Azzal szoktak jönni, h így van a technologia, h átfújnak.  Szerintem csinálják meg rendesen, és ne a jót fújják át, h passzoljon a xarhoz. 

1 éves kocsiról van szó..    De ezeket előre tisztázzátok. 

Az meg h nagy tételbe rendelnek gyári festéket, megint olyan baromság mint az összeérik..   Van 1 rakás festék, és abból keverik ki a megfelelő színt. 

Nos, elhoztam. Átmentem másikhoz, ott rögtön azzal kezdték hogy a színből előhoztak kb 12 kódkártyát, összenézték, velem is megnézették, van raktáron alkatrész, nem kell várni egy hétig, amint a biztosító visszaigazolta hogy ok, már fújják is. Jobban tetszik ez a hozzáállás.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #531 Dátum: 2014.05.06 kedd, 15:58:39 »

Nos, elhoztam. Átmentem másikhoz, ott rögtön azzal kezdték hogy a színből előhoztak kb 12 kódkártyát, összenézték, velem is megnézették, van raktáron alkatrész, nem kell várni egy hétig, amint a biztosító visszaigazolta hogy ok, már fújják is. Jobban tetszik ez a hozzáállás.
nekem Lurdy Fort-os fhaszfejek bekötptek a biztosítónak hogy azért vittem el mert máshol több mindent is megjavítanak/kicserélnek az autón... ezután biztosítói nyomozást rendeltek el.

Szóval a lurdysok tövig bekaphassák a lónak a...

tisztelet Vik-nek, de ő se volt túl kooperatív...
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #532 Dátum: 2014.05.06 kedd, 16:32:50 »

Nos, elhoztam. Átmentem másikhoz, ott rögtön azzal kezdték hogy a színből előhoztak kb 12 kódkártyát, összenézték, velem is megnézették, van raktáron alkatrész, nem kell várni egy hétig, amint a biztosító visszaigazolta hogy ok, már fújják is. Jobban tetszik ez a hozzáállás.
Ennyi.2014 van, nem 1992  smile 
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #533 Dátum: 2014.05.06 kedd, 16:35:37 »

nekem Lurdy Fort-os fhaszfejek bekötptek a biztosítónak hogy azért vittem el mert máshol több mindent is megjavítanak/kicserélnek az autón... ezután biztosítói nyomozást rendeltek el.

Szóval a lurdysok tövig bekaphassák a lónak a...

tisztelet Vik-nek, de ő se volt túl kooperatív...

Itt is azok kavartak. Mint kiderült nincs is fényezőjük helyben emiatt is kellett a sok idő. De az ügyintéző is furán állt hozzá, viszont legalább elismerte hogy elcseszték, és ő is hibás, minden kavarás nélkül kiadta az anyagot. Kavarni itt nem sokat lehet, 3 alkatrész vett fel cserére a biztosító, a lököst fényezni kell, ez nem nagy durr. Bár abban nem vagyok biztos hogy a műanyag alatti cuccot is cserélni fogják, bár az is cserére van véve.
És nem Vik védelmében, de sajna ő nem sokat tehet, nem lakatos és nem is fényez.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #534 Dátum: 2014.05.06 kedd, 17:00:35 »

Itt is azok kavartak. Mint kiderült nincs is fényezőjük helyben emiatt is kellett a sok idő. De az ügyintéző is furán állt hozzá, viszont legalább elismerte hogy elcseszték, és ő is hibás, minden kavarás nélkül kiadta az anyagot. Kavarni itt nem sokat lehet, 3 alkatrész vett fel cserére a biztosító, a lököst fényezni kell, ez nem nagy durr. Bár abban nem vagyok biztos hogy a műanyag alatti cuccot is cserélni fogják, bár az is cserére van véve.
És nem Vik védelmében, de sajna ő nem sokat tehet, nem lakatos és nem is fényez.
Persze, értem én hogy nem sokat tehet, de ő ott dolgozik, azért kicsit tehet a cége és az ügyfél érdekében, ha már itt ajnározzuk és oda küldözgetjük a népeket. szerintem ennyit megérdemelnénk... vagy nem? Roll Eyes
ha hozzám bejön valaki és nem az én szakterületem kapcsán hoz megrendelést, kb a veséjét is megmasszírozom hogy jó legyen az emésztése amiért ide hozza a pénzét és nem máshova.
Naplózva
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #535 Dátum: 2014.05.06 kedd, 18:15:40 »

Persze, értem én hogy nem sokat tehet, de ő ott dolgozik, azért kicsit tehet a cége és az ügyfél érdekében, ha már itt ajnározzuk és oda küldözgetjük a népeket. szerintem ennyit megérdemelnénk... vagy nem? Roll Eyes
ha hozzám bejön valaki és nem az én szakterületem kapcsán hoz megrendelést, kb a veséjét is megmasszírozom hogy jó legyen az emésztése amiért ide hozza a pénzét és nem máshova.

Alapjaban veve persze igazad van sajnos sok ember leragadt a van eleg ugyfel, igy is megelunk szinten. Viszont ez nem kicsi ceg, tobb telephellyel es Viktor, barmennyire is tisztelem, csak egy szerelo, alkalmazott, nem fonok. A lakatosokkal veszekedett az erdekemben, de szerintem pont leszarjak. Mas reszleg es ha jol sejtem helyileg sem ugyanaz. A szereloknek ettol nem lesz kevesebb munkajuk. Ezutan is Vikhez fogom hordani szereltetni, kaszniügy meg remelem nem lesz egy ideig.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Laccee
Vendég
« Új hozzászólás #536 Dátum: 2014.05.06 kedd, 18:28:27 »

Köszönöm mindenkinek a segítséget! (polírozás)
Természetesen nem fogok nekiállni otthoni polírozásnak, még csak most fogom átvenni a kocsit, ez volt az első szemlém róla.

Budapest környékén tudtok ajánlani megbízható műhelyet? A net eléggé tele van magukat jó marketinggel hírdető autófényezőkkel, inkább tapasztalat érdekelne.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6476


E-mail
« Új hozzászólás #537 Dátum: 2014.05.06 kedd, 18:42:48 »


ha hozzám bejön valaki és nem az én szakterületem kapcsán hoz megrendelést, kb a veséjét is megmasszírozom hogy jó legyen az emésztése amiért ide hozza a pénzét és nem máshova.

Régen két bót vót: a Közért, és a Magamért...
Amúgy meg ez lassan már a szakszervíz kategória...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
developer
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 122



« Új hozzászólás #538 Dátum: 2014.05.06 kedd, 18:58:12 »

Nos, elhoztam. Átmentem másikhoz, ott rögtön azzal kezdték hogy a színből előhoztak kb 12 kódkártyát, összenézték, velem is megnézették, van raktáron alkatrész, nem kell várni egy hétig, amint a biztosító visszaigazolta hogy ok, már fújják is. Jobban tetszik ez a hozzáállás.

Ha nem titok hova mentél át? Én is voltam kb. két hete a Lurdynál lévő Fort-nál hasonló probléma miatt (csak mondjuk én beletolattam egy fába és casco-ra szeretném csináltatni a hátsó ajtót+lököst) és azóta se jutottunk még el odáig se, hogy a biztosító felmérje a kárt.
Naplózva

2008 MKIV 2.0 TDCI Ghia Turnier
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #539 Dátum: 2014.05.06 kedd, 19:26:51 »

Köszönöm mindenkinek a segítséget! (polírozás)
Természetesen nem fogok nekiállni otthoni polírozásnak, még csak most fogom átvenni a kocsit, ez volt az első szemlém róla.

Budapest környékén tudtok ajánlani megbízható műhelyet? A net eléggé tele van magukat jó marketinggel hírdető autófényezőkkel, inkább tapasztalat érdekelne.

Nekem ilyen ügyben csak két ember nyúlhat az aútómhoz, az egyik én vagyok, a másik Dentcraft. Keresd őt, nem Pösti, de nekem ez nem jelentene gondot.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #540 Dátum: 2014.05.06 kedd, 19:38:45 »

Alapjaban veve persze igazad van sajnos sok ember leragadt a van eleg ugyfel, igy is megelunk szinten. Viszont ez nem kicsi ceg, tobb telephellyel es Viktor, barmennyire is tisztelem, csak egy szerelo, alkalmazott, nem fonok. A lakatosokkal veszekedett az erdekemben, de szerintem pont leszarjak. Mas reszleg es ha jol sejtem helyileg sem ugyanaz. A szereloknek ettol nem lesz kevesebb munkajuk. Ezutan is Vikhez fogom hordani szereltetni, kaszniügy meg remelem nem lesz egy ideig.

Most nem akarok lenézni senkit, de a főgóré és nagy részben tulajdonos anno a merkurban volt munkafelvevő. Az első telephely, amit azóta már lebontottak, merkurból alakult át. Sokan, leginkább munkafelvevők még onnan vannak.

Sajnos sokminden nem változott!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #541 Dátum: 2014.05.06 kedd, 19:53:54 »

Ha nem titok hova mentél át? Én is voltam kb. két hete a Lurdynál lévő Fort-nál hasonló probléma miatt (csak mondjuk én beletolattam egy fába és casco-ra szeretném csináltatni a hátsó ajtót+lököst) és azóta se jutottunk még el odáig se, hogy a biztosító felmérje a kárt.

Balogh Tomi az Ulloi uti Petranyit ajanlotta. Felhivtam, elmondtam a problemam. Azonnal megnezte hogy van-e alkatresz hogy ne latatlanba igerjen barmit is. Aztan mondta bogy ha lehet ugkrjak be, osszenezik a szint. Elmentem, hatravitt a fenyezokhoz, bemutatott a sracnak aki fujni fogja, velem is egyeztettek a szint. Sokkal szimpatikusabb eljaras.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #542 Dátum: 2014.05.06 kedd, 20:10:54 »

Balogh Tomi az Ulloi uti Petranyit ajanlotta. Felhivtam, elmondtam a problemam. Azonnal megnezte hogy van-e alkatresz hogy ne latatlanba igerjen barmit is. Aztan mondta bogy ha lehet ugkrjak be, osszenezik a szint. Elmentem, hatravitt a fenyezokhoz, bemutatott a sracnak aki fujni fogja, velem is egyeztettek a szint. Sokkal szimpatikusabb eljaras.

Egy szőke, rövid hajú viszonylag fiatal srác volt? Mert az a karosszéria részleg vezetője, és anno kék ruhát viselt és szerelt. Előrelépett, és ez szimpatikus!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #543 Dátum: 2014.05.06 kedd, 20:11:35 »

Most nem akarok lenézni senkit, de a főgóré és nagy részben tulajdonos anno a merkurban volt munkafelvevő. Az első telephely, amit azóta már lebontottak, merkurból alakult át. Sokan, leginkább munkafelvevők még onnan vannak.

Sajnos sokminden nem változott!

Ez igy van. Anno tanultam biztositasi szakon es dolgoztam is vagy 3 evig a volt Hungaria biztositonal. Ott a gyakorlaton belem neveltek hogy az ugyfelbol elsz igy jol kell bannom vele. Jelenleg is ugyfelekbol elek (mas terulet, szoftverfejlesztes) de itt is az az alapveto hozzaallas hogy az ugyfelet ki kell szolgalni. Nagy a verseny, sok a konkurens ceg ha nem adsz valami pluszt ket forintert is atmegy mashoz. Miutan folyamatosan a panaszt hallani hogy nem emgy az ujauto ertekesites, eltuntek a magan vasarlok, ugy gondolom hogy nagyon nem jol kezeltek ezt az ugyet. Ezert is mentem masikhoz. Szerencsere van valasztasi lehetoseg. De ez meg mindig nem minositi az ott egyeb teruleten dolgozok munkajat. Az egyik reszleg lejaratta magat. Ennyi es nem tobb a tanulsag.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #544 Dátum: 2014.05.06 kedd, 20:13:36 »

Egy szőke, rövid hajú viszonylag fiatal srác volt? Mert az a karosszéria részleg vezetője, és anno kék ruhát viselt és szerelt. Előrelépett, és ez szimpatikus!

A munkafelvevo egy kozepkoru szemuveges pasi volt. Bent hagytam a munkahelyen a nevjegyet, ha erdekel holnap megirom hogy ki az.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #545 Dátum: 2014.05.06 kedd, 20:17:22 »

A munkafelvevo egy kozepkoru szemuveges pasi volt. Bent hagytam a munkahelyen a nevjegyet, ha erdekel holnap megirom hogy ki az.

Gondolom ki lehet az. Nekem anno az mk4-re az összes jb spoilert ők fényezték és rakták fel. Meg voltam elégedve, pedig nem kevés helyen lehet az a sok ragasztást elbaxni...

Na akkor állt bent az autó reggeltől estig, pedig az nem egy hátsó lökös fel le móka volt.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #546 Dátum: 2014.05.06 kedd, 20:24:28 »

Gondolom ki lehet az. Nekem anno az mk4-re az összes jb spoilert ők fényezték és rakták fel. Meg voltam elégedve, pedig nem kevés helyen lehet az a sok ragasztást elbaxni...

Na akkor állt bent az autó reggeltől estig, pedig az nem egy hátsó lökös fel le móka volt.

Egyebirant koszonom a tippet. Eddig sokkal korektebbnek tunnek. Bizom benne hogy a munkajukkal se lesz gond.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #547 Dátum: 2014.05.06 kedd, 21:26:52 »

Egyebirant koszonom a tippet. Eddig sokkal korektebbnek tunnek. Bizom benne hogy a munkajukkal se lesz gond.

Ha tudok, segítek. Csak olyat írok, amit magamnak is ajánlanék.

Ha nem lenne garis még az autó, akkor esetleg  eplus2 szóba jöhetne GSR melóhelye is!

Ha itt se vagy megelégedve van egy ismerősöm Duna autónál! A fickóért a kezem a tűzbe tenném, de "csak" egy munkafelvevő, a melósok munkáját nem ismerem.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
developer
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 122



« Új hozzászólás #548 Dátum: 2014.05.06 kedd, 23:02:36 »

Balogh Tomi az Ulloi uti Petranyit ajanlotta. Felhivtam, elmondtam a problemam. Azonnal megnezte hogy van-e alkatresz hogy ne latatlanba igerjen barmit is. Aztan mondta bogy ha lehet ugkrjak be, osszenezik a szint. Elmentem, hatravitt a fenyezokhoz, bemutatott a sracnak aki fujni fogja, velem is egyeztettek a szint. Sokkal szimpatikusabb eljaras.

Ha tudok, segítek. Csak olyat írok, amit magamnak is ajánlanék.

Ha nem lenne garis még az autó, akkor esetleg  eplus2 szóba jöhetne GSR melóhelye is!

Ha itt se vagy megelégedve van egy ismerősöm Duna autónál! A fickóért a kezem a tűzbe tenném, de "csak" egy munkafelvevő, a melósok munkáját nem ismerem.

Köszi az infót mindkettőtöknek. worship Felhívom holnap Petrányi Üllőit, hogy megoldható-e, hogy "átvegyék" az ügyet, amit a Fort-osoknál kezdtem. Ott lett kitöltve a kárbejelentő (gondolom ez alapján kérik le a casco-ra a fedezetigazolást meg ilyenek), de talán ez nem lesz befolyásoló tényező...
Naplózva

2008 MKIV 2.0 TDCI Ghia Turnier
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #549 Dátum: 2014.05.07 szerda, 06:20:29 »

Köszi az infót mindkettőtöknek. worship Felhívom holnap Petrányi Üllőit, hogy megoldható-e, hogy "átvegyék" az ügyet, amit a Fort-osoknál kezdtem. Ott lett kitöltve a kárbejelentő (gondolom ez alapján kérik le a casco-ra a fedezetigazolást meg ilyenek), de talán ez nem lesz befolyásoló tényező...

Szerintem siman atviheted. Nekem kotelezore megy a javitas mar lekertek a biztositotol az igazolast, de elhoztam a teljes anyagot. A Petranyinak adtam uj meghatalmazast, a Fortet mev vissza kell  vonni. A Petranyi meg majd lekeri ujbol a fedezetigazolast. En is ma viszem be nekik a papirokat.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 ... 30   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.087 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.