Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 19:21:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 22   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2012. őszi nagy Mondeo találkozó  (Megtekintve 262766 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #200 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 10:48:02 »

Hehe, majd jóó pár év múlva Cheesy am csak nekem tűnik el, h az eleje olyan Aston Martinos???  duhos2
Nekem nem tűnik el.  Roll Eyes (Bocs  poigneemain)
De tényleg hasonló, ami nem is olyan fura, mert manapság már eléggé egyforma "dizájnnal" készülnek az autók.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #201 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 11:24:46 »

Nekem nem tűnik el.  Roll Eyes (Bocs  poigneemain)
De tényleg hasonló, ami nem is olyan fura, mert manapság már eléggé egyforma "dizájnnal" készülnek az autók.
Az Aston Martin tervezője (aki felelős a DB7, DB9, DBS, V8 Vantage) dizájnért, ő volt a Jaguar XK dizájnere is. Nem véletlen, hogy a korábbi Jaguar XK, és az Aston Martin DB7 ilyen erősen hasonlítanak egymásra. A DB7 után az Aston maradt a kicsit puha, lágy vonalaknál (DB9, V8 Vantage), a Jaguar viszont az új XK-val már egy fokkal szögletesebbre vette a fazont.
De mivel a Jaguar, Aston Martin, Ford az egy csoport, így nem csoda, hogy valamelyest hasonlítanak egymásra.

Node, ennek semmi köze az őszi Mondeo találkozóhoz  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #202 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 13:02:03 »

Node, ennek semmi köze az őszi Mondeo találkozóhoz  vigyor3
Igazad van, nem is néztem hova írom, bocs.  idiot2
De hogy témába vágó legyen:
Soha nem voltam még autós találkozón, és a mostanira nagyon készülök, de nem akarom magam nagyon "bepörgetni", szóval hogy kell ezt elképzelni? Gondolom nem olyan mint a mindenféle videókon összevágott életképek (rövid szűkruhás csajok, tuning-verdák, mindenféle versenyek  eplus2). E helyett inkább szolid nézelődést, beszélgetést, tapasztalat cserét tudok elképzelni, némi technikai háttérrel. Jól gondolom? Ráadásul párom is jönne, és nem biztos hogy szeretné, hogy egész nap az autóval foglalkozzak. Biztos lenne bünti.  boxer
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #203 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 13:52:25 »

Igazad van, nem is néztem hova írom, bocs.  idiot2
De hogy témába vágó legyen:
Soha nem voltam még autós találkozón, és a mostanira nagyon készülök, de nem akarom magam nagyon "bepörgetni", szóval hogy kell ezt elképzelni? Gondolom nem olyan mint a mindenféle videókon összevágott életképek (rövid szűkruhás csajok, tuning-verdák, mindenféle versenyek  eplus2). E helyett inkább szolid nézelődést, beszélgetést, tapasztalat cserét tudok elképzelni, némi technikai háttérrel. Jól gondolom? Ráadásul párom is jönne, és nem biztos hogy szeretné, hogy egész nap az autóval foglalkozzak. Biztos lenne bünti.  boxer
Helytől is függ, hogy mi kerül előtérbe. Amikor reptéren, betonon van a tali, akkor vannak akik gyorsulnak a kifutón, és ott elsősorban az autók vannak a központban. Szerelés, nézelődés, stb.
Most egy füves placcon lesz. Itt is felállnak az autók több sorba, itt is lesz autó mustra, és hasonlók, de lesznek grillek, sül a kaja, aki akar horgászhat, lesznek székek, fedett terület, így kicsit családiasabbra várható a hangulat.
Miniszoknyás csajok nem várhatóak, Angel nagy bánatára (ha már máshol nem lát ilyet, legalább itt szeretne  eplus2 )
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #204 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 16:10:49 »

Igazad van, nem is néztem hova írom, bocs.  idiot2
De hogy témába vágó legyen:
Soha nem voltam még autós találkozón, és a mostanira nagyon készülök, de nem akarom magam nagyon "bepörgetni", szóval hogy kell ezt elképzelni? Gondolom nem olyan mint a mindenféle videókon összevágott életképek (rövid szűkruhás csajok, tuning-verdák, mindenféle versenyek  eplus2). E helyett inkább szolid nézelődést, beszélgetést, tapasztalat cserét tudok elképzelni, némi technikai háttérrel. Jól gondolom? Ráadásul párom is jönne, és nem biztos hogy szeretné, hogy egész nap az autóval foglalkozzak. Biztos lenne bünti.  boxer
jól képzeled  Wink  viszont nagy az esély arra, h az autókkal foglalkozással teljen.  megtudod kikkel írogatsz, ha kint van a kocsiján a neve és éppen ott áll mellette  nyes   múltkor így volt, nem volt kitűző. újoncként ez fura volt, mert ugye mindenki mászkál és nem tudod ki az.

Tényleg, ez most hogy lesz?
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #205 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 16:34:54 »

jól képzeled  Wink  viszont nagy az esély arra, h az autókkal foglalkozással teljen.  megtudod kikkel írogatsz, ha kint van a kocsiján a neve és éppen ott áll mellette  nyes   múltkor így volt, nem volt kitűző. újoncként ez fura volt, mert ugye mindenki mászkál és nem tudod ki az.

Tényleg, ez most hogy lesz?
Nekem volt kitűzőm  vigyor3
Amúgy azokat anno csinálta valaki, és lehetett kérni. Meg volt emléklap, stb. Most a kocsiba tehető nick tábla volt az újdonság (számomra), de tetszett. Jók lennének ilyenek most is.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #206 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 17:03:46 »

jól képzeled  Wink  viszont nagy az esély arra, h az autókkal foglalkozással teljen.  megtudod kikkel írogatsz, ha kint van a kocsiján a neve és éppen ott áll mellette  nyes   múltkor így volt, nem volt kitűző. újoncként ez fura volt, mert ugye mindenki mászkál és nem tudod ki az.

Tényleg, ez most hogy lesz?
Volt nyakba akasztós passtartóban kártya a nickkemmel, nevemmel, rólam legalább tudta mindenki hogy ki vagyok  hehe
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #207 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 19:15:31 »

Volt nyakba akasztós passtartóban kártya a nickkemmel, nevemmel, rólam legalább tudta mindenki hogy ki vagyok  hehe

Téged a piros kocsi miatt nem volt nehéz felismerni  smile

Nekem volt kitűzőm  vigyor3
Amúgy azokat anno csinálta valaki, és lehetett kérni. Meg volt emléklap, stb. Most a kocsiba tehető nick tábla volt az újdonság (számomra), de tetszett. Jók lennének ilyenek most is.
Rólad elég érthető személyleírást kaptam: Ha látok valakit aki mindenkinél magasabb, az a Domi  Wink

Nekem nem volt gond, pedig első tali volt. Viszont aki keveset lóg a fórumon annak nehezebb a dolga, de úgyis kap segítséget. A nicktábla jó volt, mert kiosztásakor lehetett megtudni ki van a nick név mögött.       Kitűzőt-nicktáblát csinálhatna mindenki magának nem?  Bár kinyomtathatom mindenki nickpapírját 1 lista alapján ha gondoljátok?! csak nemtom hogykell ford jelet a háttérbe tenni
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Doby
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449



E-mail
« Új hozzászólás #208 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 19:22:15 »

Egyszer majd egy ilyennel megyek találkozóra:

http://www.youtube.com/watch?v=qSwCENV9FO0

NAGYON SZÉÉÉP! Álmaim kocsija!  taps
Naplózva

MKIV Titanium 2014 2.0 TDCI 100kW, 5 ajtó, Red Candy

Korábban:
MKIII F2 ; 2006.06 ; 4 ajtós limuzin ; 2.0L Duratorq TDCi (131Le) ; MMT6 ; Platinum Metallic ; Aras ; Ghia
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #209 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 19:28:18 »

Téged a piros kocsi miatt nem volt nehéz felismerni  smile
Nekem nem volt gond, pedig első tali volt. Viszont aki keveset lóg a fórumon annak nehezebb a dolga, de úgyis kap segítséget. A nicktábla jó volt, mert kiosztásakor lehetett megtudni ki van a nick név mögött. Kitűzőt-nicktáblát csinálhatna mindenki magának nem?  Bár kinyomtathatom mindenki nickpapírját 1 lista alapján ha gondoljátok?! csak nemtom hogykell ford jelet a háttérbe tenni
Igen az autóm elég feltűnő  nyes
Sztem mindenki rakhatna a nyakába pass tartót kb.40Ft írószerboltban a tok, nyakba akasztója meg tán van vmilyen  Wink
Én sem tudom sok emberről ki-kicsoda, még sokszor azokról sem akikkel beszélgettem (elnézést érte), mert az arc-, névmemóriám igen selejtes  falbav

Ha tali előtt kapok egy névsort megveszem és bele is nyomtatom a nickeket ha van rá igény. Nyakbavalót intézzen mindenki magának.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #210 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 19:29:43 »

Igen az autóm elég feltűnő  nyes
Sztem mindenki rakhatna a nyakába pass tartót kb.40Ft írószerboltban a tok, nyakba akasztója meg tán van vmilyen  Wink
Én sem tudom sok emberről ki-kicsoda, még sokszor azokról sem akikkel beszélgettem (elnézést érte), mert az arc-, névmemóriám igen selejtes  falbav

Ha tali előtt kapok egy névsort megveszem és bele is nyomtatom a nickeket ha van rá igény. Nyakbavalót intézzen mindenki magának.
jó lenne mondeo klubos pass tartó nekem csak sima Ford-os van
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #211 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 19:32:58 »

jó lenne mondeo klubos pass tartó nekem csak sima Ford-os van
Nekem meg sima műanyag, de legalább benne van a nevem és láccik frankón.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #212 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 19:59:19 »

Ha tali előtt kapok egy névsort megveszem és bele is nyomtatom a nickeket ha van rá igény. Nyakbavalót intézzen mindenki magának.
ez jó 5let  Wink
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #213 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 20:24:32 »

Nekem ma mondta az asszony, hogy már nagyon várja a találkozót. Mondjuk nem tudom miért. Kezdjek el gyanakodni?  falbav
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #214 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 20:25:26 »

Nekem ma mondta az asszony, hogy már nagyon várja a találkozót. Mondjuk nem tudom miért. Kezdjek el gyanakodni?  falbav
a zöldszemű szörny.nincs neked üldözési mániád? nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #215 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 20:30:58 »

a zöldszemű szörny.nincs neked üldözési mániád? nyes

Ő azt mondja azért, mert még sosem voltunk és ő is nagyon szereti a Mondeót!

http://kepfeltoltes.hu/120909/K_p_639_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #216 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 20:31:45 »

Nekem ma mondta az asszony, hogy már nagyon várja a találkozót. Mondjuk nem tudom miért. Kezdjek el gyanakodni?  falbav

Biztos azt hiszi énis megyek.  vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #217 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 20:32:36 »

Biztos azt hiszi énis megyek.  vigyor3
rád az  angel gerjed! vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #218 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 20:33:38 »

Biztos azt hiszi énis megyek.  vigyor3

Tudtam, tudtam...! Lebuktatok!  gun Mostanában elsóz mindent, a hajszínét is megváltoztatta... gun
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #219 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 20:34:08 »

Tudtam, tudtam...! Lebuktatok!  gun Mostanában elsóz mindent, a hajszínét is megváltoztatta... gun
taps taps taps taps taps taps Cheesy
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #220 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 20:36:14 »

taps taps taps taps taps taps Cheesy

Ne hozza senki a csaját, mert szeretnék másokkal beszélgetni.  vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #221 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 20:36:39 »

Úgy szeretnék valami Ford nyakbaakasztót vagy pólót, de nem tudom, hol lehet ilyet szerezni. Valakinek valami tipp?
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #222 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 20:38:12 »

Úgy szeretnék valami Ford nyakbaakasztót vagy pólót, de nem tudom, hol lehet ilyet szerezni. Valakinek valami tipp?

http://www.ford.hu/szerviz/kiegeszitokesbutik
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #223 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 20:40:22 »

Úgy szeretnék valami Ford nyakbaakasztót vagy pólót, de nem tudom, hol lehet ilyet szerezni. Valakinek valami tipp?

Tank júúúú!
Naplózva
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #224 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 20:45:15 »

Ő azt mondja azért, mert még sosem voltunk és ő is nagyon szereti a Mondeót!

http://kepfeltoltes.hu/120909/K_p_639_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Azt hittem az asszonyról teszel föl képet, erre...  Roll Eyes
Na nem mintha ez nem lenne szép.  vigyor3
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #225 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 20:50:59 »

Azt hittem az asszonyról teszel föl képet, erre...  Roll Eyes
Na nem mintha ez nem lenne szép.  vigyor3

Hát nem tudom, hogy te házas vagy-e vagy sem, de hidd el nekem, hogy a Mondeo nagyon sok alkalommal több örömet szerez nekem mint az asszony, és nem úgy, mint ahogyan te azt gondolnád. Ja meg szebb is néha és néha még okosabb is.  vigyor3

2005-ben vettem egy Ford Scorpio-t Orgoványról, csak azért írom, mert te ott laksz.
Naplózva
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #226 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 21:00:22 »

Hát nem tudom, hogy te házas vagy-e vagy sem, de hidd el nekem, hogy a Mondeo nagyon sok alkalommal több örömet szerez nekem mint az asszony, és nem úgy, mint ahogyan te azt gondolnád. Ja meg szebb is néha és néha még okosabb is.  vigyor3
2005-ben vettem egy Ford Scorpio-t Orgoványról, csak azért írom, mert te ott laksz.
Jogos.  vigyor3 Bár nem vagyok házas, 7 hónapja vagyok csak kapcsolatban, az autó meg 3 hónapja van meg, úgyhogy nekem még mindkettő örömet okoz.  eplus2 viszem is mindkettőt a talira.  eljen
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #227 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 21:12:52 »

Jogos.  vigyor3 Bár nem vagyok házas, 7 hónapja vagyok csak kapcsolatban, az autó meg 3 hónapja van meg, úgyhogy nekem még mindkettő örömet okoz.  eplus2 viszem is mindkettőt a talira.  eljen


Csak arra leszek majd kíváncsi, hogy a találkozón melyikőjükkel fogsz majd dicsekedni... wow1
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #228 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 21:29:15 »

Jogos.  vigyor3 Bár nem vagyok házas, 7 hónapja vagyok csak kapcsolatban, az autó meg 3 hónapja van meg, úgyhogy nekem még mindkettő örömet okoz.  eplus2 viszem is mindkettőt a talira.  eljen


Ja meg még csak annyit, hogy nekem mind a kettő téren vannak tapasztalataim, így viszonyítási alapom is van. Szóval a Mondeo kerül kevesebbe...  wow1
Naplózva
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #229 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 21:37:54 »

Csak arra leszek majd kíváncsi, hogy a találkozón melyikőjükkel fogsz majd dicsekedni... wow1
Nem a dicsekvés miatt megyek, csak kíváncsi vagyok mások járgányára, meg tapasztalataira.
Na jó egy kicsit talán.  eplus2
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #230 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 22:19:03 »

Nem a dicsekvés miatt megyek, csak kíváncsi vagyok mások járgányára, meg tapasztalataira.
Na jó egy kicsit talán.  eplus2
izsákon csatlakozhatsz, majd vak vezet világtalant  nyes  wave
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #231 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 08:31:56 »

izsákon csatlakozhatsz, majd vak vezet világtalant  nyes  wave
Felőlem mehet, de neked az kerülő lesz Raalhugandu felől.   Roll Eyes
Bár ha Hannoverig hajózol, vagy a Dunán uszályozol föl akkor még jó is lehet.  eplus2
Egyébként Kecskemétre lehetne jól összeszervezni egy találkozót, és onnan közösen menne a helyszínre.  wave
Az mindenkinek útba esik aki a következő régióból jön: Dél-Alföld, Dél-Dunántúl, Tiszántúl déli része.
Csak egy apró közvélemény kutatás: Ki szeretne közös "vonulást" Kecskemétről?
1, CsZoli
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #232 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 09:10:15 »

Felőlem mehet, de neked az kerülő lesz Raalhugandu felől.   Roll Eyes
Bár ha Hannoverig hajózol, vagy a Dunán uszályozol föl akkor még jó is lehet.  eplus2
Egyébként Kecskemétre lehetne jól összeszervezni egy találkozót, és onnan közösen menne a helyszínre.  wave
Az mindenkinek útba esik aki a következő régióból jön: Dél-Alföld, Dél-Dunántúl, Tiszántúl déli része.
Csak egy apró közvélemény kutatás: Ki szeretne közös "vonulást" Kecskemétről?
1, CsZoli

Mi Szolnokról megyünk, Kecskemét ugyan egy kis kerülő, de én benne vagyok. Még azt is tisztázni kellene, hogy autópályán menjünk vagy főúton.

2. Joxer
Naplózva
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #233 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 09:35:23 »

Mi Szolnokról megyünk, Kecskemét ugyan egy kis kerülő, de én benne vagyok. Még azt is tisztázni kellene, hogy autópályán menjünk vagy főúton.

2. Joxer

Létszámtól függően, illetve, hogy ki honnan jön, mehetünk az M5-ön (Lajosmizsiéig ingyenes) vagy a régi 5-ösön is. Gyülekező lehet a Au**n  (M5) vagy a Te**o (régi 5-ös) parkoló. (ez gyorsan el kéne dönteni, hogy mindenkinek egyértelmű legyen  vigyor3)
Naplózva
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #234 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 09:36:47 »

Tehát:
Csak egy apró közvélemény kutatás: Ki szeretne közös "vonulást" Kecskemétről?
1, CsZoli (M5)
2, Joxer
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #235 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 09:38:14 »

Létszámtól függően, illetve, hogy ki honnan jön, mehetünk az M5-ön (Lajosmizsiéig ingyenes) vagy a régi 5-ösön is. Gyülekező lehet a Au**n  (M5) vagy a Te**o (régi 5-ös) parkoló. (ez gyorsan el kéne dönteni, hogy mindenkinek egyértelmű legyen  vigyor3)


Nekem8. Bármelyik megoldás érdekel.
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #236 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 09:47:36 »

Tehát:
Csak egy apró közvélemény kutatás: Ki szeretne közös "vonulást" Kecskemétről?
1, CsZoli (M5)
2, Joxer
ezt majd a dél alföldibe jobb lesz megbeszélni mert akkor többen tudunk összeverődni, szegedről is jönnek biztos,  nekik is útba esik. De még korai.

oda csak szeretnék menni
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.10 hétfő, 09:49:50 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #237 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 10:11:47 »

ezt majd a dél alföldibe jobb lesz megbeszélni mert akkor többen tudunk összeverődni, szegedről is jönnek biztos,  nekik is útba esik. De még korai.

oda csak szeretnék menni
Szegedről hát hogy a fenébe ne  nyes Kecskemét nekem is jó úgyis pályán megyek  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #238 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 10:58:30 »

ezt majd a dél alföldibe jobb lesz megbeszélni mert akkor többen tudunk összeverődni, szegedről is jönnek biztos,  nekik is útba esik. De még korai.

oda csak szeretnék menni

Korai? 3 és fél hét van vissza. Szerintem minél korábban kezdjük annál többen hallanak róla, mert ahogy elnézem, van pár tag aki minden nap fönt van a többiek meg elég ritkán.
Azért nem régiósba írtam, mert a múltkor azért fedtek meg, hogy vidéki "minitalit" miért nem a régiósba irok. Ez meg országos, és tudom, a pestieket, meg az északról érkezőket az én fölvetésem nem nagyon érdekli (érthetően) de pédául érdekes lehet Szolok, Békéscsaba, Dunaújváros, Pécs stb. vonzáskörzetéből.
De persze ez sem kötelező, csak egy felvetés volt.  vigyor3
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #239 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 11:23:05 »

Korai? 3 és fél hét van vissza. Szerintem minél korábban kezdjük annál többen hallanak róla, mert ahogy elnézem, van pár tag aki minden nap fönt van a többiek meg elég ritkán.
Azért nem régiósba írtam, mert a múltkor azért fedtek meg, hogy vidéki "minitalit" miért nem a régiósba irok. Ez meg országos, és tudom, a pestieket, meg az északról érkezőket az én fölvetésem nem nagyon érdekli (érthetően) de pédául érdekes lehet Szolok, Békéscsaba, Dunaújváros, Pécs stb. vonzáskörzetéből.
De persze ez sem kötelező, csak egy felvetés volt.  vigyor3
Teljesen korrekt és ideillő sztem a felvetés, fogy az idő és igaz hogy minden az utolsó pár napban szokott eldőlni, de legalább lehet tervezni a dologra  nyes
Auchan parkoló teljesen jó hely, Nyáregyháza előtt is ott gyülekeztünk.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #240 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 11:29:57 »

Korai? 3 és fél hét van vissza. Szerintem minél korábban kezdjük annál többen hallanak róla, mert ahogy elnézem, van pár tag aki minden nap fönt van a többiek meg elég ritkán.
Azért nem régiósba írtam, mert a múltkor azért fedtek meg, hogy vidéki "minitalit" miért nem a régiósba irok. Ez meg országos, és tudom, a pestieket, meg az északról érkezőket az én fölvetésem nem nagyon érdekli (érthetően) de pédául érdekes lehet Szolok, Békéscsaba, Dunaújváros, Pécs stb. vonzáskörzetéből.
De persze ez sem kötelező, csak egy felvetés volt.  vigyor3

Szerintem azért is jó, hogy itt beszélünk erről, mert én magam sem tudom, hogy melyik régióban vagyok. Minden fórumon más-más régióhoz tartozom. A másik meg az, hogy több régió klubtagját is érintheti ez a lehetőség.
Naplózva
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #241 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 12:10:08 »

Teljesen korrekt és ideillő sztem a felvetés, fogy az idő és igaz hogy minden az utolsó pár napban szokott eldőlni, de legalább lehet tervezni a dologra  nyes
Auchan parkoló teljesen jó hely, Nyáregyháza előtt is ott gyülekeztünk.
Akkor egyelőre annyi, hogy október 6.án kecskeméti Auchan pakoló. Fél 10-ig várakozok, aztán irány a tali. Aki jön-jön, aki nem-nem.  eplus2
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #242 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 12:22:38 »

Akkor egyelőre annyi, hogy október 6.án kecskeméti Auchan pakoló. Fél 10-ig várakozok, aztán irány a tali. Aki jön-jön, aki nem-nem.  eplus2

Hacsak nem jön közbe semmi nagy geb.sz, akkor mi ott leszünk. Mi = kiccsaládom + én. Szerintem lesznek ott többen is, addigra majd, gyűlik a banda. wave
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #243 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 12:24:15 »

Mondjuk én még nem regisztráltam, de ma este mindenféleképpen meg fogom tenni, meg persze küldök egy kis zsét is hozzá.
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #244 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 12:35:57 »

Már jelentkeztem is...  wave
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #245 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 12:52:34 »

Korai? 3 és fél hét van vissza. Szerintem minél korábban kezdjük annál többen hallanak róla, mert ahogy elnézem, van pár tag aki minden nap fönt van a többiek meg elég ritkán.
Azért nem régiósba írtam, mert a múltkor azért fedtek meg, hogy vidéki "minitalit" miért nem a régiósba irok. Ez meg országos, és tudom, a pestieket, meg az északról érkezőket az én fölvetésem nem nagyon érdekli (érthetően) de pédául érdekes lehet Szolok, Békéscsaba, Dunaújváros, Pécs stb. vonzáskörzetéből.
De persze ez sem kötelező, csak egy felvetés volt.  vigyor3
nekem elég előtte este tudnom, h merre megyek és hányra, nem kell hozzá 3 hét  smile addig amit most írtatok az 2-3 oldallal visszább lesz és csak akkor fognak tudni róla, ha újra beírod a listát 1-2 nappal előtte. Mert nem mindenki olvas vissza.  Beteheted majd a régiósokba is nyugodtan, h még többen lássák.  De nekem aztán tökmind1, én ott leszek.  wave
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #246 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 13:02:39 »

nekem elég előtte este tudnom, h merre megyek és hányra, nem kell hozzá 3 hét  smile addig amit most írtatok az 2-3 oldallal visszább lesz és csak akkor fognak tudni róla, ha újra beírod a listát 1-2 nappal előtte. Mert nem mindenki olvas vissza.  Beteheted majd a régiósokba is nyugodtan, h még többen lássák.  De nekem aztán tökmind1, én ott leszek.  wave
Értem én persze, csak aki akar, tud készülni rá előre.  vigyor3
Egyébként lehet Akasztóról indulunk, szóval veled már akár kőrösön is összefuthatunk. Viszont ezt én is csak előtte tudom meg, így majd visszatérünk rá.  worship
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #247 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 13:15:01 »

Értem én persze, csak aki akar, tud készülni rá előre.  vigyor3
Egyébként lehet Akasztóról indulunk, szóval veled már akár kőrösön is összefuthatunk. Viszont ezt én is csak előtte tudom meg, így majd visszatérünk rá.  worship

Szerintem meg örülni kell annak, hogy egyesek (ki így, ki úgy) 3 héttel az esemény előtt szervezik a nagy napot. Ez is csak azt mutatja, hogy van rá igény, van lelkesedés. Ez egy nagy nap lesz nem csak nekünk, hanem az autóinknak is, találkozhatnak a tesókkal, mert ez egy nagy család...


Jaj de szíp vót  rinya rinya
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #248 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 21:23:56 »

Ez itt egy komment!

(csak azért hogy könnyebben tudjam követni az eseményeket)  hehe
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #249 Dátum: 2012.09.10 hétfő, 21:48:49 »

Ez itt egy komment!

(csak azért hogy könnyebben tudjam követni az eseményeket)  hehe

Ment a pü.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 22   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.126 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.