Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 10:25:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MkI 95 Ghia kábel köteg.  (Megtekintve 1845 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sarabat
Vendég
« Dátum: 2011.06.20 hétfő, 21:33:29 »

4 ajtóba keresek kábel köteget a fent említett tipushoz,illetve a tankhoz(6 vezetékes)  help
Naplózva
Sarabat
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.06.22 szerda, 22:05:18 »

nemááá nem hiszem,h senkinek nincsen Cheesy
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.06.24 péntek, 17:54:03 »

nemááá nem hiszem,h senkinek nincsen Cheesy
Szerinted mekkora meló kibontani?De kérdezd meg SPANNER-t,ő (is) szeret mindent apró darabokra szedni,hátha van neki.
Naplózva
Sarabat
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.06.24 péntek, 21:45:27 »

Tudom szedtem már szét,ami nekem kell az nem nagy meló.4 ajtó + tank csati köteg.(nem padló köteg) az szívás.Egyébként kösz az infót írok neki.  nyes
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.06.24 péntek, 22:02:32 »

Tudom szedtem már szét,ami nekem kell az nem nagy meló.4 ajtó + tank csati köteg.(nem padló köteg) az szívás.Egyébként kösz az infót írok neki.  nyes
ajtóköteg nálam is lesz,akár szivattyú is,de csak sima.ja és mk2.
Naplózva
Sarabat
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.06.25 szombat, 08:22:18 »

a lényeg,h a hátsó ajtókat villanyosra kell barkácsolnom.A padlóköteg fullos,a henger csatik a helyükön,de az ajtók kábelei hiányoznak és a kijelző folyamatosan azt jelzi,h nyitva elől hátul.A tanknál lévő pedig szintén hiányos és így nem jelzi,h mennyi nyál van még a táltosban.Ezért kellenének a kábelek.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.06.27 hétfő, 08:28:19 »

a lényeg,h a hátsó ajtókat villanyosra kell barkácsolnom.A padlóköteg fullos,a henger csatik a helyükön,de az ajtók kábelei hiányoznak és a kijelző folyamatosan azt jelzi,h nyitva elől hátul.A tanknál lévő pedig szintén hiányos és így nem jelzi,h mennyi nyál van még a táltosban.Ezért kellenének a kábelek.
Hi!
Aláírásodban még mindig nem szerepel, hogy milyen típusú és felszereltségű autód van, így nehéz valamit is mondani.
Attól, hogy a henger csatik a helyükön vannak, még nem biztos, hogy a hátsó ajtónál van bennük kellő mennyiségű átvezető tű a villanyablak működtetéséhez. Ha szétszeded, kell lennie benne 10 db tűnek, a középső 5-nek, illetve a külső körön is 5 db-nak.
Persze ha már kicserélted valamikor a padlókábelköteget, akkor nem szóltam.
Még egy. A benzinszintmérő/szivattyúnál nem elég csak a kábelt kicserélni, ugyanis a Fedkompos változathoz 7 pólusú csati kell (és a szintjelzőnek is olyannak kell lennie), míg a simához csak 5 pólusú való.
Jelezném még, hogy fentiek csak Mk1 esetén helytállóak.

Sok sikert, Üdv, HegeGabi.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.06.27 hétfő, 09:09:08 »

Még egy. A benzinszintmérő/szivattyúnál nem elég csak a kábelt kicserélni, ugyanis a Fedkompos változathoz 7 pólusú csati kell (és a szintjelzőnek is olyannak kell lennie), míg a simához csak 5 pólusú való.
zárójelben: nekem működik 5-el
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2011.06.27 hétfő, 13:36:58 »

zárójelben: nekem működik 5-el
Akkor mondd el astornak, hogyan csináltad meg. Smiley
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2011.06.27 hétfő, 14:09:16 »

Akkor mondd el astornak, hogyan csináltad meg. Smiley
próbáltam, de műszaki analfabéta  nyes
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2011.06.28 kedd, 08:14:40 »

próbáltam, de műszaki analfabéta  nyes
Akkor mondd el nekem, hátha nem kell akkor kicserélni a szinjelző/ACpumpámat a duplapotisra, és így el tudom azt jó pénzért adni. Smiley
Naplózva
Sarabat
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2011.06.30 csütörtök, 16:49:48 »

kicseréltem kompletten a padló csatit csak ez a két rész maradt ki (ajtó,tank)  az ajtókban lévőket nem cseréltem és a táltos ment a levesbe amiből jöttek a cuccok hozzá.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2011.07.01 péntek, 09:50:11 »

kicseréltem kompletten a padló csatit csak ez a két rész maradt ki (ajtó,tank)  az ajtókban lévőket nem cseréltem és a táltos ment a levesbe amiből jöttek a cuccok hozzá.
Kikukáztál egy duplapotis üzemanyagszitnjeladót?!?!  Shocked
astor gutát fog kapni!  Grin
...
Vagy csak a kábelét hagytad a kocsiban?
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.053 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.