Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:04:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 106 107 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4804892 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #4950 Dátum: 2007.02.04 vasárnap, 15:37:00 »

Megnéztem ezt a tesztmódot amit irtál...
nos nekem ahogy ráraktam a gyújtást, folyamatosan csilingelt, mint mikor égve hagyom a lámpát. Abba se hagyta, mig rajta volt a gyújtás. Szted?
Van ott a tartályon egy másik kimenet is a hátsó ablakmosónak, csak jól el van dugva.Ha kifordítod a kereket és jól fölnyúlsz "heh ez hülyén hangzik" a tartály mögé, megtalálod.De nem egyszerű felrakni, én kb 1/2 órát szenvedtem vele. Lehet én vagyok béna.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4951 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 08:56:00 »

"a géptető alól szívja a meleg levegőt...ez nem jó"
 
Angel cáfolta ezt, egy  kétliteres motor 2000-es fordulaton egy perc alatt 1000 liter levegőt szív be
 
alapjáratú ketyegtetésnél persze gond lehet a motortető alól való lélegzésnél...by m
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4952 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 09:01:00 »

"a géptető alól szívja a meleg levegőt...ez nem jó"
 
Angel cáfolta ezt, egy  kétliteres motor 2000-es fordulaton egy perc alatt 1000 liter levegőt szív be
 
alapjáratú ketyegtetésnél persze gond lehet a motortető alól való lélegzésnél...by m
Igen, asszem inkább sportbetét lesz, K&N 33-2132. Elméletileg méretpontos, úgyhogy nem lehet vele gond.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #4953 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 09:30:00 »

"a géptető alól szívja a meleg levegőt...ez nem jó"
 
Angel cáfolta ezt, egy  kétliteres motor 2000-es fordulaton egy perc alatt 1000 liter levegőt szív be
 
alapjáratú ketyegtetésnél persze gond lehet a motortető alól való lélegzésnél...by m
helyesbítek, mielőtt Angel meglátná: 2000 liter levegőt szív be!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4954 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 09:47:00 »

Hamár fentvagyok, majdnem elfelejtettem:
direktszűrővel kapcsolatban van valami rossz tapasztalat? Vagy gond nélkül beszerelhető a gépbe? Mire kéne figyelni?
Thnx
A direktszűrőt gond nélkül be lehet szerelni. Egy nagyon fontos, hogy a régi légszűrőházat is ki kell venni! Egyébként nagyon frankó a motortér szellőzése, nem lesz vele semmi gond...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4955 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 09:48:00 »

Na igen. Hangja az van, főleg kisebb motornál. De igazából az érdekelne, valami negatív hatása lehet-e a motorra, v vmire. Nem szart akarok venni, nem kockáztatom, hogy kosz menjen a motorba. Vélemény erről: LÉGSZÜRÖ
Vehetsz nyugodta 5eHUF-os kategóriát is, semmi koszt nem enged be az sem!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4956 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 09:49:00 »

Hali!Én amióta meg van az ez az autó-örökölte az előzőtől-direktszűrőt használok.Szerintem jó,a hangja is szép,de csak 3e fölött alatta nem.Akkor érdemes beszerelni,ha cseréled az egészet csővel meg mindennel(nekem eddig kb. 20-25e-be van),de csodát ne várj.Durva hang,kicsit jobb gyorsulás,rugalmasabb motor és ennyi.Olvass vissza más is érdeklődött ilyen irányban.Személy szerint a Presko-tuning(presko-tuning.hu) céget ajánlom,a magnumosok nem egészen korrektek.Ja,ha érdekel van eladó szűrőm.misi
Nekem + max 10e-be...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4957 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 09:50:00 »

Misi!Engem a cromaxosok lebeszéltek a focusos megoldásról.Most akkor mi van?Bár azt sem tudom az milyen...
Ott csak vásárolunk, mégcsak nem is kérdezünk!:)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4958 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 09:51:00 »

Vehetsz nyugodta 5eHUF-os kategóriát is, semmi koszt nem enged be az sem!
Hát remélem... Jaja! Ezzel a tesztmóddal kapcsolatban tud vki vmit? Nekemk folyamatosan csilingel Sad((
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4959 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 09:51:00 »

akkor mit érdemes?
direktszűrő+cső,+ még mit?
Meg egy kis motortuning, aztán 60-as cső a kocsi alá!:)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4960 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 09:52:00 »

Üdv direkt szűrőm nekem is volt, csak épp az alapjáratomat vágta haza, illetve gyakran minden ok nélkül leállt a motor.Orba-szájba pucolnom kellet a légtömegmérőt, oszt lecseréltem újra (a légtömegmérőt)és folytatta tovább.Levettem a direktet, visszatettem a normált, és láss csodát, hibátlanul müxik.
Valamit rosszul csináltál...
Pl nem vetted ki a régi légszűrőházat, vagy az is lehet, hogy még alsó motorburkolatod is volt!
 
Vagy egyszerűen rossz volt a direktszűrőd.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4961 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 09:53:00 »

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy nem működik a hátsó ablak spriccelőm. A hibának az okát már megtaláltam egyszerűen a cső nincsen rádugva a tartálynak a motorjára hanem ott lóg üresen. A baj az hogy nincs is ott több üres hely amire rádughatnám. Csak egy kimenet van rajta ami az elsőhöz megy. Tök mindegy hogy előre vagy hátra akarok spriccelni mindig csak előre megy. Találkoztatok már ilyennel ?
Nekem belülről mossa a hátsó ablakot!
Gondolom, hogy le van csúszva még a belső kárpit alatt!:-)))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4962 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 09:55:00 »

"a géptető alól szívja a meleg levegőt...ez nem jó"
 
Angel cáfolta ezt, egy  kétliteres motor 2000-es fordulaton egy perc alatt 1000 liter levegőt szív be
 
alapjáratú ketyegtetésnél persze gond lehet a motortető alól való lélegzésnél...by m
Semmi hiba.
Nekem amíg nem volt rács oldalról, addig néha (nagyon ritkán!) kánikulában gondolkozott 7-800 közt a fordulat, de miután elindultam megszünt...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4963 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 11:33:00 »

hello  
probalt mar vki kozponti zarhoz (Mo94 GLX)taviranyitot illeszteni? a multkor megtalaltam a szukseges kittet a cromaxnal, de egyresz most nem talalom ha meggebedek se, masreszt meg: mekkora kaland ez? sufniban megoldhato kombinaltfogo+paka+csavarhuzo komboval?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4964 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 11:44:00 »

hello  
probalt mar vki kozponti zarhoz (Mo94 GLX)taviranyitot illeszteni? a multkor megtalaltam a szukseges kittet a cromaxnal, de egyresz most nem talalom ha meggebedek se, masreszt meg: mekkora kaland ez? sufniban megoldhato kombinaltfogo+paka+csavarhuzo komboval?
Nem egy nagy feladvány. Nem ismerem a Cromaxos szetted de egy sima OEM et minitalin beszereltünk kollektíve egy fordKA ba. Az időbe benne volt egy pákavásárlás is a közeli bevásárlóbázison.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4965 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 11:46:00 »

hello  
probalt mar vki kozponti zarhoz (Mo94 GLX)taviranyitot illeszteni? a multkor megtalaltam a szukseges kittet a cromaxnal, de egyresz most nem talalom ha meggebedek se, masreszt meg: mekkora kaland ez? sufniban megoldhato kombinaltfogo+paka+csavarhuzo komboval?
Ha tuti jót szeretnél Waeco-ból Transaurus nevű partnerünknél tudsz venni tipusspecifikust szettet direkt Fordhoz. Ha van kettős retesz kell egy kiegészítő is hozzá MT relé vagy ilyesmi. A főlapon megleled a címűket.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4966 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 12:05:00 »

hello  
probalt mar vki kozponti zarhoz (Mo94 GLX)taviranyitot illeszteni? a multkor megtalaltam a szukseges kittet a cromaxnal, de egyresz most nem talalom ha meggebedek se, masreszt meg: mekkora kaland ez? sufniban megoldhato kombinaltfogo+paka+csavarhuzo komboval?
Küldenék egy word-ös doksit róla, adnál mailcímet...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4967 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 13:54:00 »

Küldenék egy word-ös doksit róla, adnál mailcímet...
ecc82(at)freemail(dot)hu
thx!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4968 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 14:04:00 »

Ha tuti jót szeretnél Waeco-ból Transaurus nevű partnerünknél tudsz venni tipusspecifikust szettet direkt Fordhoz. Ha van kettős retesz kell egy kiegészítő is hozzá MT relé vagy ilyesmi. A főlapon megleled a címűket.
ilyen a szerencsem: frissitik az oldalt, kesobb visszanezek rajuk vagy telefonalok  
koszi mindenesetre!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4969 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 14:14:00 »

ecc82(at)freemail(dot)hu
thx!
Ment.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4970 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 14:30:00 »

Ment.
kossszepen megkaptam, faja kis leiras! eleg eccerunek tunik igy oszt majd meglattyuk...
nem para hogy ezt ki lehet nyitni ugyanott vasarolt cuccal vagy hangolhato valahogy?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4971 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 14:33:00 »

kossszepen megkaptam, faja kis leiras! eleg eccerunek tunik igy oszt majd meglattyuk...
nem para hogy ezt ki lehet nyitni ugyanott vasarolt cuccal vagy hangolhato valahogy?
Ilyentől nem kell félni, hogy az ugyan ott vásárolt nyitná. Inkább attól, hogy ezek lehetnek bármilyen ugrókódosak, úgyis kinyitják az amúgy nem egyszerűen nyitható Mondeot. Én ha egyszer ilyet teszek bele, akkor kap egy kapcsolót belülre, és a forgalmasabb, izgulósabb helyeket ezt az opciót kikapcsolom...
Pár hete lopták ki a haver összes iratát Pesten az autójából az utólag bepakolt távirító miatt!...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4972 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 14:40:00 »

aha, nezem a kapcsolast, mondjuk ha a vevo tapjat lehetne egy majrekapcsoloval mexakitani akkor halalbiztos lenne nem?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4973 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 14:46:00 »

aaa nem mert akkor senki sehova
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4974 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:01:00 »

aha, nezem a kapcsolast, mondjuk ha a vevo tapjat lehetne egy majrekapcsoloval mexakitani akkor halalbiztos lenne nem?
Sztem elég a vevőbe menő testet szakítani, akkor az már nem fog működni, viszont a központi igen. És akkor a kapcsolóban sem lesz ott mindig a delej...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4975 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:10:00 »

hogy is van ez? asszem nem vagom. van 1 kanoc amin az jon h nyitva vagy zarva van e az ajto a masik meg vezerli a zarmotort?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4976 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:12:00 »

hogy is van ez? asszem nem vagom. van 1 kanoc amin az jon h nyitva vagy zarva van e az ajto a masik meg vezerli a zarmotort?
Mindjárt beazonosítom:)
Tényleg, tetszett Esztergom?Smiley))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4977 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:15:00 »

Mindjárt beazonosítom:)
Tényleg, tetszett Esztergom?Smiley))
Én a csatin a Fix mínuszra gondolok.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4978 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:15:00 »

ESZTERGOOOM?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4979 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:15:00 »

a vevoben meg a kek alapbol nyitott a zold meg alapbol zart a feherrel ezeket csereli fel behuzva amikor jelet kap, ugye?
 
es akkkor ugyanez valahol a kulcsnal is meg van oldva es a ketto parhuzamosan van kotve ugye es vagy egyik vagy masik forditja meg a polaritast
 
asszem kezdem erteni
 
es akkor korrekt a test mexakitasa mert attol meg a masik agon ugyanugy lehet nyitni zarni
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4980 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:19:00 »

ESZTERGOOOM?
Inkább Párkány?Smiley))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4981 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:20:00 »

aha asszem kezdem erteni, jaja
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4982 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:22:00 »

a vevoben meg a kek alapbol nyitott a zold meg alapbol zart a feherrel ezeket csereli fel behuzva amikor jelet kap, ugye?
 
es akkkor ugyanez valahol a kulcsnal is meg van oldva es a ketto parhuzamosan van kotve ugye es vagy egyik vagy masik forditja meg a polaritast
 
asszem kezdem erteni
 
es akkor korrekt a test mexakitasa mert attol meg a masik agon ugyanugy lehet nyitni zarni
Én több, mint egy éve próbálkoztam berakni egyett, és ha jó emléxem, akkor a közös, illetve a normál esetben zárt részét kellett volna nekem felhasználni, de akkor nem jött össze, pedig próbáltam sok variációt, azóta meg már csak a távirányítók vannak meg...
 
Nekem vagy azt csinálta, hogy ha rádugtam a központi csatiját, akkor állandóan nyitott zárt, és csak a távirányító megnyomására állt meg, de csak a gomb nyomásásnak idejére, vagy semmit...Sad
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4983 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:22:00 »

párkány esztergom...oo...jartunk arra kb egy hete vagy ketto... (zavar, zavar) Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4984 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:33:00 »

ez nem lehet a monostabil uzemmod miatt?
analog aramkorokbol volt ilyesmi asszem az valami hogy bekapcs aztan ha letelik az idozites akkor kikapcs. vagy nem is van ott egy ilyen adogomb lenyomasa stb. jumper.
 
rajzolgatok meg olvasok kozben hat nem ugy van ahogy gondoltam pont
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4985 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:35:00 »

ez nem lehet a monostabil uzemmod miatt?
analog aramkorokbol volt ilyesmi asszem az valami hogy bekapcs aztan ha letelik az idozites akkor kikapcs. vagy nem is van ott egy ilyen adogomb lenyomasa stb. jumper.
 
rajzolgatok meg olvasok kozben hat nem ugy van ahogy gondoltam pont
Ehhez én már...
Egyébként megállás nélkül ment a motor!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4986 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:36:00 »

AHA:
"Az az érdekes, hogy, ha az ajtó zárva van, akkor a nyitáshoz pont az a +12V szükséges, ami a zármotor vezérlésénél megjelenik"... a feher madzagon a kocsibol jovet.
 
es ezt koti ra a feher+vkek madzaggal a behuzott rele a vevon, vagy a kulcs
 
ezt birom az autos mernokoben en ilyet 100 ev alatt se tudnek kitalalni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4987 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:37:00 »

visszaterve parkanyra... ize
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4988 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:53:00 »

de nem lehet hogy nem a kek hanem a zold megy ra? innen mar probalgatassal mennie kell.
majd beszamolok h sikerult-e mindent elegetnem, tonkretennem stb.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4989 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 15:59:00 »

visszaterve parkanyra... ize
Minek az íze?Smiley))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4990 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 16:00:00 »

de nem lehet hogy nem a kek hanem a zold megy ra? innen mar probalgatassal mennie kell.
majd beszamolok h sikerult-e mindent elegetnem, tonkretennem stb.
Nekem nem ment, de hajrá! Igaz én egy másfajta vevőt akartam ráerőszakolni...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4991 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 16:09:00 »

Minek az íze?Smiley))
Smiley
csak nem tom hova tenni. vagy bloff volt? Smiley
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4992 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 16:24:00 »

Csak böngésztem az adatlapodon...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4993 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 16:24:00 »

Smiley
csak nem tom hova tenni. vagy bloff volt? Smiley
Csak böngésztem az adatlapodon...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4994 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 16:27:00 »

AHA!!!
 
LOL, hat ezert nem megyek en autoelektronikat tervezni Smiley MUHAHAHA
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4995 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 20:23:00 »

Helló!
Hasonlóan mind Lopi én is távirányítót szeretnék illeszteni a központi zárhoz csak annyi a gondom,hogy nem tudom mi kell hozzá ,  hol kell beszerezni és hogy kell bekötni.Ha tud valaki segítsen!Előre is köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4996 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 20:46:00 »

Helló!
Hasonlóan mind Lopi én is távirányítót szeretnék illeszteni a központi zárhoz csak annyi a gondom,hogy nem tudom mi kell hozzá ,  hol kell beszerezni és hogy kell bekötni.Ha tud valaki segítsen!Előre is köszi
Picit lentebb írtam, hogy szerintem a Waeco a legjobb erre a célra. Ebben a doksiban megtalálod a szükséges tipusspecifikus cucc számát. Mondeo, year 93 to 97* MT-150-FO2 van hozzá leírás, hogyan szereld be akár házilag is menni fog
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4997 Dátum: 2007.02.05 hétfő, 21:04:00 »

Picit lentebb írtam, hogy szerintem a Waeco a legjobb erre a célra. Ebben a doksiban megtalálod a szükséges tipusspecifikus cucc számát. Mondeo, year 93 to 97* MT-150-FO2 van hozzá leírás, hogyan szereld be akár házilag is menni fog
Köszi Fusim !Esetleg egy cimet vagy valami internet elérhetőséget tudnál adni ahol megtudnám rendelni a kütyüt,eddig még nem találtam sehol.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4998 Dátum: 2007.02.06 kedd, 09:45:00 »

Köszi Fusim !Esetleg egy cimet vagy valami internet elérhetőséget tudnál adni ahol megtudnám rendelni a kütyüt,eddig még nem találtam sehol.
muci:
www.transaurus.hu
 
csak ezt (nekem) kicsit csipos arban dobaljak (23k +8k a taviranyito), vagy nem ugyanarrol beszelunk?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4999 Dátum: 2007.02.06 kedd, 09:50:00 »

itt:
http://href.hu/x/29j1
(href mi?)
talaltam 16 k ert az ugy mar egesz baratsagos, bar ennyiert mintha leteznenek riasztoval egyutt szallitott megoldasok
Naplózva
Oldalak: 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 106 107 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.073 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.