Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 20:50:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4804831 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #5100 Dátum: 2007.02.18 vasárnap, 21:54:00 »

Holnap leszedem neked a donorét mailbe küldd el a számát és felhívom. Nekem napközbe Deák tér környékén lenne jó vagy 17:00 körül újpest utána esetleg Dunakeszin itt lakom.
Közben innen kaptam egy ajánlatot akinek már visszaírtam, hogy ok és elvileg kedden tudunk találkozni. Ha bármi közbejön azonnal jelentkezem, mert szerdig meg kéne szerezni. Megkérhetlek, hogy küldj egy mobilszámot mail-ben és hívunk ha mégsem sikerül elhozni? Nagyon köszönöm neked is! Meg mindeninek. Üdv, Laci
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5101 Dátum: 2007.02.18 vasárnap, 22:19:00 »

Közben innen kaptam egy ajánlatot akinek már visszaírtam, hogy ok és elvileg kedden tudunk találkozni. Ha bármi közbejön azonnal jelentkezem, mert szerdig meg kéne szerezni. Megkérhetlek, hogy küldj egy mobilszámot mail-ben és hívunk ha mégsem sikerül elhozni? Nagyon köszönöm neked is! Meg mindeninek. Üdv, Laci
np akkor donor egyben marad, jó kis alkatrészbázis az Cheesy
Naplózva
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5102 Dátum: 2007.02.19 hétfő, 15:09:00 »

Na a hétvégén volt nagy szerelgetés, és alakult a vas egy kicsit.
1. kicseréltem a sebesség jeladót és lám, most már nem áll le és még gurulós fordulatom is lett... Igaz a szenzor nem egy az egyben olyan volt, mint ami benne volt, de müxik...  
 
2. Eltűnt a MAF hibám is, mondjuk nem tudom mitől... kivettem a kölcsön MAF-ot, és vissza tettem bele a sajátomat, ami pihent vagy 2 hetet és most jó...
Annyi plusz történt még, hgy a MAF utáni csőben lévő érzékelőt is megtisztítottam, bár nem láttam rajta szennyeződést...
Ki akartam cserélni a MAF utáni csövet 96 utánira, hogy az első rezonátort ki tudjam dobni, de sajnos  a csőben lévő érzékelők nem kompatibilisek... a régi kerek csatlakozós, az új meg téglalalp alakú... És a réginek sokkal nagyobb az átmérője és nem ment bele az új csőbe.. szal most vagy megfúrom az új csövet, hgy beleférjen a régi érzékelő, vagy szerzek az új érzékelőhöz csatit, és lecserélem a régit a kábelkötegen... csak nem tudom, hogy így fog e működni... Ha ez az érzékelő a hibás azt is MAF hibának írja ki vajon?
 
3. Megmértem a pillangószelep ház feletti rezonátor cseréhez szükséges cső méretei, de még nem sikerült ilyet találnom... Viszont abba a rezonátorba bemegy egy cső az EGR-ekből... kell ez valamire? Vagy kihagyhatom a számításból?  
 
4. Ki akartam cserélni az EGR szelepeket is ( a homlokfalon lévő lemezen lévőket), de nem sikerült, mert a középső szelep csatlakozója teljesen más a bontottnak, mint ami most benne van... megnéztem a számkódot és egyezett  a kettő, csak az utolsó karakterek különböztek AE és BD volt... DE észrevettem, hogy a bal szélső csatlakozó egyik kábele el volt szakadva.. sikerült megforasztani, és reméltem, hogy ennyi volt a gond... sajna nem, mert visszajött a hibakód. (326)
 
Na "röviden" ennyi... ötletek?
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5103 Dátum: 2007.02.19 hétfő, 15:18:00 »

Na a hétvégén volt nagy szerelgetés, és alakult a vas egy kicsit.
1. kicseréltem a sebesség jeladót és lám, most már nem áll le és még gurulós fordulatom is lett... Igaz a szenzor nem egy az egyben olyan volt, mint ami benne volt, de müxik...  
 
2. Eltűnt a MAF hibám is, mondjuk nem tudom mitől... kivettem a kölcsön MAF-ot, és vissza tettem bele a sajátomat, ami pihent vagy 2 hetet és most jó...
Annyi plusz történt még, hgy a MAF utáni csőben lévő érzékelőt is megtisztítottam, bár nem láttam rajta szennyeződést...
Ki akartam cserélni a MAF utáni csövet 96 utánira, hogy az első rezonátort ki tudjam dobni, de sajnos  a csőben lévő érzékelők nem kompatibilisek... a régi kerek csatlakozós, az új meg téglalalp alakú... És a réginek sokkal nagyobb az átmérője és nem ment bele az új csőbe.. szal most vagy megfúrom az új csövet, hgy beleférjen a régi érzékelő, vagy szerzek az új érzékelőhöz csatit, és lecserélem a régit a kábelkötegen... csak nem tudom, hogy így fog e működni... Ha ez az érzékelő a hibás azt is MAF hibának írja ki vajon?
 
3. Megmértem a pillangószelep ház feletti rezonátor cseréhez szükséges cső méretei, de még nem sikerült ilyet találnom... Viszont abba a rezonátorba bemegy egy cső az EGR-ekből... kell ez valamire? Vagy kihagyhatom a számításból?  
 
4. Ki akartam cserélni az EGR szelepeket is ( a homlokfalon lévő lemezen lévőket), de nem sikerült, mert a középső szelep csatlakozója teljesen más a bontottnak, mint ami most benne van... megnéztem a számkódot és egyezett  a kettő, csak az utolsó karakterek különböztek AE és BD volt... DE észrevettem, hogy a bal szélső csatlakozó egyik kábele el volt szakadva.. sikerült megforasztani, és reméltem, hogy ennyi volt a gond... sajna nem, mert visszajött a hibakód. (326)
 
Na "röviden" ennyi... ötletek?
Az a MAF utáni érzékelő a levegő hőmérséklet jeladója, azt nem kell pucolni. A csövet nyugodtan cseréld ki, vágd le a régi csatit tőből, és a két drót végére rakjál egy-egy kis sarut, az pont az a méret, és már műxik is. Sztem egyébként ennek van másik hibakódja...
 
Abba a hangtompító dobozba megy bele Neked cső? Ha igen, akkor azt be kell vezetned ismét gondolom, legalábbis már láttam másnál, aki ezt tette, nekem nincs ilyenem.
 
És ezek szerint EGR-t cserélned kéne...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5104 Dátum: 2007.02.19 hétfő, 18:45:00 »

Na a hétvégén volt nagy szerelgetés, és alakult a vas egy kicsit.
1. kicseréltem a sebesség jeladót és lám, most már nem áll le és még gurulós fordulatom is lett... Igaz a szenzor nem egy az egyben olyan volt, mint ami benne volt, de müxik...  
 
2. Eltűnt a MAF hibám is, mondjuk nem tudom mitől... kivettem a kölcsön MAF-ot, és vissza tettem bele a sajátomat, ami pihent vagy 2 hetet és most jó...
Annyi plusz történt még, hgy a MAF utáni csőben lévő érzékelőt is megtisztítottam, bár nem láttam rajta szennyeződést...
Ki akartam cserélni a MAF utáni csövet 96 utánira, hogy az első rezonátort ki tudjam dobni, de sajnos  a csőben lévő érzékelők nem kompatibilisek... a régi kerek csatlakozós, az új meg téglalalp alakú... És a réginek sokkal nagyobb az átmérője és nem ment bele az új csőbe.. szal most vagy megfúrom az új csövet, hgy beleférjen a régi érzékelő, vagy szerzek az új érzékelőhöz csatit, és lecserélem a régit a kábelkötegen... csak nem tudom, hogy így fog e működni... Ha ez az érzékelő a hibás azt is MAF hibának írja ki vajon?
 
3. Megmértem a pillangószelep ház feletti rezonátor cseréhez szükséges cső méretei, de még nem sikerült ilyet találnom... Viszont abba a rezonátorba bemegy egy cső az EGR-ekből... kell ez valamire? Vagy kihagyhatom a számításból?  
 
4. Ki akartam cserélni az EGR szelepeket is ( a homlokfalon lévő lemezen lévőket), de nem sikerült, mert a középső szelep csatlakozója teljesen más a bontottnak, mint ami most benne van... megnéztem a számkódot és egyezett  a kettő, csak az utolsó karakterek különböztek AE és BD volt... DE észrevettem, hogy a bal szélső csatlakozó egyik kábele el volt szakadva.. sikerült megforasztani, és reméltem, hogy ennyi volt a gond... sajna nem, mert visszajött a hibakód. (326)
 
Na "röviden" ennyi... ötletek?
A (fekete doboz)-ba bele csavart csöröl van szó ha   igen. Szerintem azt a csatlakozot kösd vissza mikor még nekem is volt benne EGR nekem is be volt kötve
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5105 Dátum: 2007.02.19 hétfő, 19:36:00 »

Na a hétvégén volt nagy szerelgetés, és alakult a vas egy kicsit.
1. kicseréltem a sebesség jeladót és lám, most már nem áll le és még gurulós fordulatom is lett... Igaz a szenzor nem egy az egyben olyan volt, mint ami benne volt, de müxik...  
 
2. Eltűnt a MAF hibám is, mondjuk nem tudom mitől... kivettem a kölcsön MAF-ot, és vissza tettem bele a sajátomat, ami pihent vagy 2 hetet és most jó...
Annyi plusz történt még, hgy a MAF utáni csőben lévő érzékelőt is megtisztítottam, bár nem láttam rajta szennyeződést...
Ki akartam cserélni a MAF utáni csövet 96 utánira, hogy az első rezonátort ki tudjam dobni, de sajnos  a csőben lévő érzékelők nem kompatibilisek... a régi kerek csatlakozós, az új meg téglalalp alakú... És a réginek sokkal nagyobb az átmérője és nem ment bele az új csőbe.. szal most vagy megfúrom az új csövet, hgy beleférjen a régi érzékelő, vagy szerzek az új érzékelőhöz csatit, és lecserélem a régit a kábelkötegen... csak nem tudom, hogy így fog e működni... Ha ez az érzékelő a hibás azt is MAF hibának írja ki vajon?
 
3. Megmértem a pillangószelep ház feletti rezonátor cseréhez szükséges cső méretei, de még nem sikerült ilyet találnom... Viszont abba a rezonátorba bemegy egy cső az EGR-ekből... kell ez valamire? Vagy kihagyhatom a számításból?  
 
4. Ki akartam cserélni az EGR szelepeket is ( a homlokfalon lévő lemezen lévőket), de nem sikerült, mert a középső szelep csatlakozója teljesen más a bontottnak, mint ami most benne van... megnéztem a számkódot és egyezett  a kettő, csak az utolsó karakterek különböztek AE és BD volt... DE észrevettem, hogy a bal szélső csatlakozó egyik kábele el volt szakadva.. sikerült megforasztani, és reméltem, hogy ennyi volt a gond... sajna nem, mert visszajött a hibakód. (326)
 
Na "röviden" ennyi... ötletek?
4 es ponthoz javaslat, - nálam igy történt - vágd le nyugodtan azokat a nagy csatikat és forrassz helyükre ami stimmel és rámegy az új szelepekre - MKII cuccai a legjobbak.
Naplózva
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5106 Dátum: 2007.02.19 hétfő, 23:18:00 »

köszi mindenkinek, keresek megfelelő csatikat...
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Vendég
« Új hozzászólás #5107 Dátum: 2007.02.20 kedd, 08:48:00 »

A (fekete doboz)-ba bele csavart csöröl van szó ha   igen. Szerintem azt a csatlakozot kösd vissza mikor még nekem is volt benne EGR nekem is be volt kötve
a fekete dobozba bemenő cső megtörik, ha felteszem a dobozt, szerintem le is dugózható
 
Misi? Joe? szerintetek?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5108 Dátum: 2007.02.20 kedd, 09:22:00 »

a fekete dobozba bemenő cső megtörik, ha felteszem a dobozt, szerintem le is dugózható
 
Misi? Joe? szerintetek?
Nekem nincs ilyenem, úgyhogy nem is tudom, hogy mi az...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5109 Dátum: 2007.02.20 kedd, 11:31:00 »

a fekete dobozba bemenő cső megtörik, ha felteszem a dobozt, szerintem le is dugózható
 
Misi? Joe? szerintetek?
Nem tudom mi lehet valószínű alapjárathoz tud azon szívni némi szűrt levegőt vagy szellőztető akármi lehet. Ki kell próbálni a dugózást hátha beindul.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5110 Dátum: 2007.02.20 kedd, 14:06:00 »

Hello
 
Milyen fékbetétet kell rendelnem , ha 1.8-as 16V 93' benzin, ferdehátú, nincs kopásvisszajelző.  
 
Egyszerűen nem tudom megrendelni, mert azt mondják , hogy tudni kell pontossan , hogy milyen fajta az enyém, honnan a pi-ből szopjam ki , hogy milyen??  
Bennetek bízom , hogy valaki tudja , hogy pontossan az én autómba mit kell venni.  
 
Ha megcsörgettek vagy küldtök sms-t visszahívlak , de sos lenne már ,, mert olyan fém hangom van, hogy egy eszterga pad hangjai , hozzáképest lágy simogatás  
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5111 Dátum: 2007.02.20 kedd, 14:08:00 »

Ja igen , fusim már segített, hogy milyen márkát érdemes , köszönöm. De ha van ötlet még akkor ide légyszíves boldi007@freemail.hu
30/5298895
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5112 Dátum: 2007.02.20 kedd, 14:24:00 »

Hello
 
Milyen fékbetétet kell rendelnem , ha 1.8-as 16V 93' benzin, ferdehátú, nincs kopásvisszajelző.  
 
Egyszerűen nem tudom megrendelni, mert azt mondják , hogy tudni kell pontossan , hogy milyen fajta az enyém, honnan a pi-ből szopjam ki , hogy milyen??  
Bennetek bízom , hogy valaki tudja , hogy pontossan az én autómba mit kell venni.  
 
Ha megcsörgettek vagy küldtök sms-t visszahívlak , de sos lenne már ,, mert olyan fém hangom van, hogy egy eszterga pad hangjai , hozzáképest lágy simogatás  
 

Hol akarod venni? Nekem semmi bajom nem volt, csak kértem, és adták...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5113 Dátum: 2007.02.20 kedd, 15:08:00 »

Hello
 
Milyen fékbetétet kell rendelnem , ha 1.8-as 16V 93' benzin, ferdehátú, nincs kopásvisszajelző.  
 
Egyszerűen nem tudom megrendelni, mert azt mondják , hogy tudni kell pontossan , hogy milyen fajta az enyém, honnan a pi-ből szopjam ki , hogy milyen??  
Bennetek bízom , hogy valaki tudja , hogy pontossan az én autómba mit kell venni.  
 
Ha megcsörgettek vagy küldtök sms-t visszahívlak , de sos lenne már ,, mert olyan fém hangom van, hogy egy eszterga pad hangjai , hozzáképest lágy simogatás  
 

Gyári betétet vegyél mint írtam és mivel sívítanak a fékek vásárlás előtt mérd meg a tárcsáid vastagságát ha 22mm alatt van acserélned kell azokat is. Semmi utángyártottat ne vegyél silány hamisítványokat árulnak itthon maradj a gyárinál. A hamisítványos sprorolhatsz ugyan pár forintot, de hidd el nem éri meg
Naplózva
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5114 Dátum: 2007.02.20 kedd, 17:57:00 »

a fekete dobozba bemenő cső megtörik, ha felteszem a dobozt, szerintem le is dugózható
 
Misi? Joe? szerintetek?
A pillangó szelep feletti dobozról beszélsz? nekem ott nem törik meg a cső... És ez a cső  az EGR szelepekből jön, hgy pontosan melyikből a 3 közül már nem meléxem.. szal hogy mit csinálhat lövésem sincs...
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Vendég
« Új hozzászólás #5115 Dátum: 2007.02.20 kedd, 19:27:00 »

Gyári betétet vegyél mint írtam és mivel sívítanak a fékek vásárlás előtt mérd meg a tárcsáid vastagságát ha 22mm alatt van acserélned kell azokat is. Semmi utángyártottat ne vegyél silány hamisítványokat árulnak itthon maradj a gyárinál. A hamisítványos sprorolhatsz ugyan pár forintot, de hidd el nem éri meg
én egész féket kiakarom cserélni elöl,akkor ott is minden gyári legyen?40e ből megúszom?2 első kerék
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5116 Dátum: 2007.02.20 kedd, 19:45:00 »

én egész féket kiakarom cserélni elöl,akkor ott is minden gyári legyen?40e ből megúszom?2 első kerék
Igen betét is meg tárcsa is gyári! Clubkedvezményt használd ki!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5117 Dátum: 2007.02.20 kedd, 19:49:00 »

én egész féket kiakarom cserélni elöl,akkor ott is minden gyári legyen?40e ből megúszom?2 első kerék
Igen , használd ki a kedvezményes helyeket akkor belefér
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5118 Dátum: 2007.02.20 kedd, 21:07:00 »

Igen , használd ki a kedvezményes helyeket akkor belefér
féktárcsa+fékbetét elég?vagy mi kell még hozzá?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5119 Dátum: 2007.02.20 kedd, 21:30:00 »

féktárcsa+fékbetét elég?vagy mi kell még hozzá?
Elméletileg elég, vehetsz hozzá javító készletet abból a porvédő cseréjére lehet szükség. Legyen kéznél féktiszító és drótkefe. A tárcsa cseréjekor illik lecsutakolni a kerékagyat.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5120 Dátum: 2007.02.20 kedd, 21:34:00 »

Elméletileg elég, vehetsz hozzá javító készletet abból a porvédő cseréjére lehet szükség. Legyen kéznél féktiszító és drótkefe. A tárcsa cseréjekor illik lecsutakolni a kerékagyat.
és cromaxon nézelődtem és láttam olyat hogy fékbetét ami jelzi a kopottságot,az hogy műkszik?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5121 Dátum: 2007.02.20 kedd, 21:38:00 »

és cromaxon nézelődtem és láttam olyat hogy fékbetét ami jelzi a kopottságot,az hogy műkszik?
A főoldalon a tuning részen vagy egy vikk AWS mikiegér kijelző beszerelésről - abban van egy lámpa ami mutatja ha kopottak a betétek. Kell pár plusz kábelt hozzá befűzni, de más klassz dologok is vannak még a kijelzőben.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5122 Dátum: 2007.02.20 kedd, 21:39:00 »

A főoldalon a tuning részen vagy egy vikk AWS mikiegér kijelző beszerelésről - abban van egy lámpa ami mutatja ha kopottak a betétek. Kell pár plusz kábelt hozzá befűzni, de más klassz dologok is vannak még a kijelzőben.
cikk nem vikk
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5123 Dátum: 2007.02.20 kedd, 21:41:00 »

A főoldalon a tuning részen vagy egy vikk AWS mikiegér kijelző beszerelésről - abban van egy lámpa ami mutatja ha kopottak a betétek. Kell pár plusz kábelt hozzá befűzni, de más klassz dologok is vannak még a kijelzőben.
csak abban árat nem ír hogy mennyi az a kütyü,szal ha van olyan kütyüm akkor ahhoz kell hozzákötni a jelzős fékbetétet és úgy műkszik,oks köszi!
azt az AWS hol lehet beszerezni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5124 Dátum: 2007.02.20 kedd, 22:35:00 »

csak abban árat nem ír hogy mennyi az a kütyü,szal ha van olyan kütyüm akkor ahhoz kell hozzákötni a jelzős fékbetétet és úgy műkszik,oks köszi!
azt az AWS hol lehet beszerezni?
Bontóból lehet olyan kütyüre szert tenni - ha nincs beépítve. Szorgalmas gyüjtögetés mire összeáll a teljes szett. Nekem fél év vagy több volt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5125 Dátum: 2007.02.20 kedd, 22:56:00 »

Bontóból lehet olyan kütyüre szert tenni - ha nincs beépítve. Szorgalmas gyüjtögetés mire összeáll a teljes szett. Nekem fél év vagy több volt.
huh akkor felveszem a kapcsolatot egyik ismerőssel bontóban,köszi infót
mennyi volt egyebként?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5126 Dátum: 2007.02.20 kedd, 23:03:00 »

huh akkor felveszem a kapcsolatot egyik ismerőssel bontóban,köszi infót
mennyi volt egyebként?
kb 15-20K bol lehet kihozni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5127 Dátum: 2007.02.20 kedd, 23:06:00 »

huh akkor felveszem a kapcsolatot egyik ismerőssel bontóban,köszi infót
mennyi volt egyebként?
ezek kellenek
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5128 Dátum: 2007.02.20 kedd, 23:11:00 »

ezek kellenek

oks köszi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5129 Dátum: 2007.02.21 szerda, 01:32:00 »

Sziasztok srácok !
 
Szeretnék egy kis segítséget, ill. tapasztalatot kérni. 95-ös MK1 TD Turnier-em van és szórakozik a központizár. Pontosabban a adó/vevő egység.
Infrás. A kulcs (távirányító) "biztos" jó, friss elemek is vannak benne. A probléma az, hogy össze-vissza, időnként elfelejti a nyitást/zárást. Mindig újra kell programoznom. Van amikor működik 3 napig, van amikor sikerül a programozás, ki-be zár, de mire megyek pl. 5km-t addigra elmegy a beállítás és nem is vesz semmi jelet, tehát hiába akarom újraprogramozni, csak világít a led és szépen kialszik akárhogyan is próbálom a programozást.
A kontakt az akkuval jó lehet, mert pl. az óra sosem megy ki, sem a rádió beállítások. Fura...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5130 Dátum: 2007.02.21 szerda, 01:38:00 »

Jah, bocs még annyi, hogy *** is találkoztam a kulcsprogramozásról (pontosabban a távirányítóéról) és a "zárás gomb folyamatosan, nyitás gomb 3x" megy, de a fordítottját is bevette már. (csak ott 4x kell a zárást) Ott nála a "tegyük ON-ba, majd OFF-ba" mi a frászt akar jelenteni? Be-ki zárás, gyújtás, indítás? Mit lehet on-ba meg off-ba rakni?! ... köszi előre is a segítséget, de lehet, hogy elektronikát kell cserélni... (legalábbis egy angol honlapon vmi ilyesmit vettem ki)
 
(Moderálva - Scratch)
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5131 Dátum: 2007.02.21 szerda, 08:42:00 »

Jah, bocs még annyi, hogy *** is találkoztam a kulcsprogramozásról (pontosabban a távirányítóéról) és a "zárás gomb folyamatosan, nyitás gomb 3x" megy, de a fordítottját is bevette már. (csak ott 4x kell a zárást) Ott nála a "tegyük ON-ba, majd OFF-ba" mi a frászt akar jelenteni? Be-ki zárás, gyújtás, indítás? Mit lehet on-ba meg off-ba rakni?! ... köszi előre is a segítséget, de lehet, hogy elektronikát kell cserélni... (legalábbis egy angol honlapon vmi ilyesmit vettem ki)
 
(Moderálva - Scratch)
Az ON-OFF sztem is a gyújtást jelenti...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5132 Dátum: 2007.02.21 szerda, 08:42:00 »

Sziasztok srácok !
 
Szeretnék egy kis segítséget, ill. tapasztalatot kérni. 95-ös MK1 TD Turnier-em van és szórakozik a központizár. Pontosabban a adó/vevő egység.
Infrás. A kulcs (távirányító) "biztos" jó, friss elemek is vannak benne. A probléma az, hogy össze-vissza, időnként elfelejti a nyitást/zárást. Mindig újra kell programoznom. Van amikor működik 3 napig, van amikor sikerül a programozás, ki-be zár, de mire megyek pl. 5km-t addigra elmegy a beállítás és nem is vesz semmi jelet, tehát hiába akarom újraprogramozni, csak világít a led és szépen kialszik akárhogyan is próbálom a programozást.
A kontakt az akkuval jó lehet, mert pl. az óra sosem megy ki, sem a rádió beállítások. Fura...
Lehet, hogy meg kéne locsolni + pucolni a kulcsot. Sztem ott is lehet a hiba.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5133 Dátum: 2007.02.22 csütörtök, 03:09:00 »

köszi a választ !
 
most 2 napja működik Smiley a kulcs tiszta, természetesen ! Wink
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5134 Dátum: 2007.02.22 csütörtök, 10:48:00 »

MK-I.-be olcsó optika:fa
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5135 Dátum: 2007.02.22 csütörtök, 11:29:00 »

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni mondeo kombi rugó ügyben. Van valakinek tapasztalata, hogy milyen - a gyárinál pár centivel hosszabb - rugó szerelhető be hátulra, illetve akár előre is? Nem csak arról van szó, hogy ül a hátulja, az eredeti magassághoz képest is szeretném egy kicsit magasabbra. (A hátsó légrugós verziót ismerem.)
Köszönöm,  
Skiccpausz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5136 Dátum: 2007.02.22 csütörtök, 11:41:00 »

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni mondeo kombi rugó ügyben. Van valakinek tapasztalata, hogy milyen - a gyárinál pár centivel hosszabb - rugó szerelhető be hátulra, illetve akár előre is? Nem csak arról van szó, hogy ül a hátulja, az eredeti magassághoz képest is szeretném egy kicsit magasabbra. (A hátsó légrugós verziót ismerem.)
Köszönöm,  
Skiccpausz
Talán OFF Wartburg rugóból tudsz vágatni oda megfelelő méretet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5137 Dátum: 2007.02.22 csütörtök, 16:01:00 »

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni mondeo kombi rugó ügyben. Van valakinek tapasztalata, hogy milyen - a gyárinál pár centivel hosszabb - rugó szerelhető be hátulra, illetve akár előre is? Nem csak arról van szó, hogy ül a hátulja, az eredeti magassághoz képest is szeretném egy kicsit magasabbra. (A hátsó légrugós verziót ismerem.)
Köszönöm,  
Skiccpausz
vagy keress egy rugkészítőt aki megcsinálja akit ismeretem megszünt, de sokat ne emelj rajta mert afutómünek nem tezs jót, és a féltengelyeket is megviseli ha elől emelsz.
Szerintem max 1-2 Cm amit elvisel. üdv Lala
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5138 Dátum: 2007.02.23 péntek, 06:39:00 »

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni mondeo kombi rugó ügyben. Van valakinek tapasztalata, hogy milyen - a gyárinál pár centivel hosszabb - rugó szerelhető be hátulra, illetve akár előre is? Nem csak arról van szó, hogy ül a hátulja, az eredeti magassághoz képest is szeretném egy kicsit magasabbra. (A hátsó légrugós verziót ismerem.)
Köszönöm,  
Skiccpausz
én sem ajánlanám...
ha nem vagyok indiszkrét, miért szeretnéd ezt?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5139 Dátum: 2007.02.23 péntek, 08:49:00 »

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni mondeo kombi rugó ügyben. Van valakinek tapasztalata, hogy milyen - a gyárinál pár centivel hosszabb - rugó szerelhető be hátulra, illetve akár előre is? Nem csak arról van szó, hogy ül a hátulja, az eredeti magassághoz képest is szeretném egy kicsit magasabbra. (A hátsó légrugós verziót ismerem.)
Köszönöm,  
Skiccpausz
légrugó...na, szóval ismered
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5140 Dátum: 2007.02.23 péntek, 09:48:00 »

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni mondeo kombi rugó ügyben. Van valakinek tapasztalata, hogy milyen - a gyárinál pár centivel hosszabb - rugó szerelhető be hátulra, illetve akár előre is? Nem csak arról van szó, hogy ül a hátulja, az eredeti magassághoz képest is szeretném egy kicsit magasabbra. (A hátsó légrugós verziót ismerem.)
Köszönöm,  
Skiccpausz
Dízel, vagy benzines az autó?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5141 Dátum: 2007.02.23 péntek, 12:23:00 »

Hululi...
Érdeklődnék, hogy utólag van-e tapasztalat klíma beszerelésről. Nem új, egy külföldről behozott MK1-ből lenne átszerelve, ha megy a dolog...
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5142 Dátum: 2007.02.23 péntek, 13:37:00 »

Hululi...
Érdeklődnék, hogy utólag van-e tapasztalat klíma beszerelésről. Nem új, egy külföldről behozott MK1-ből lenne átszerelve, ha megy a dolog...
Nem megy, mert más a klíma nélküli tűzfala. Utángyártottat lehet, de sztem az üti a 300eHUF-ot.
 
Neked nincs klímád?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5143 Dátum: 2007.02.23 péntek, 13:43:00 »

Nem megy, mert más a klíma nélküli tűzfala. Utángyártottat lehet, de sztem az üti a 300eHUF-ot.
 
Neked nincs klímád?
Nincs, és érzem, nyáron melegem lesz
Utángyártottat nem rakok bele 300 K-ért, marad az ablak. Vagy baseballsapi, ventillátorral szerelve.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5144 Dátum: 2007.02.23 péntek, 13:47:00 »

Hululi...
Érdeklődnék, hogy utólag van-e tapasztalat klíma beszerelésről. Nem új, egy külföldről behozott MK1-ből lenne átszerelve, ha megy a dolog...
Be lehet rakni!!! - lásd Citromheja mondeoja - illetve mirez is megcsinálta! Kicsit ki kell bontani a belsőséget de megoldható - a belső keringetés miatt cserélni kell a fülkében a fűtésblokkot. Kell egy tipus és évjárat azonos donorkocsi kb 150K ért lehet kapni papírtalan osztrákokat. Nekem van egy Cheesy komplett Ghia van benne klíma is feltöltve Cheesy
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5145 Dátum: 2007.02.23 péntek, 13:59:00 »

Be lehet rakni!!! - lásd Citromheja mondeoja - illetve mirez is megcsinálta! Kicsit ki kell bontani a belsőséget de megoldható - a belső keringetés miatt cserélni kell a fülkében a fűtésblokkot. Kell egy tipus és évjárat azonos donorkocsi kb 150K ért lehet kapni papírtalan osztrákokat. Nekem van egy Cheesy komplett Ghia van benne klíma is feltöltve Cheesy
Az lesz, má megvan, igazából kasztni, alkatrészek miatt lett behozva, de ha már klima is van... Smiley))
Atomjaira szedem Smiley))))))))))
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5146 Dátum: 2007.02.23 péntek, 14:37:00 »

Be lehet rakni!!! - lásd Citromheja mondeoja - illetve mirez is megcsinálta! Kicsit ki kell bontani a belsőséget de megoldható - a belső keringetés miatt cserélni kell a fülkében a fűtésblokkot. Kell egy tipus és évjárat azonos donorkocsi kb 150K ért lehet kapni papírtalan osztrákokat. Nekem van egy Cheesy komplett Ghia van benne klíma is feltöltve Cheesy
Cit nem utólagost tett eredeti kapcsolóval stb?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5147 Dátum: 2007.02.23 péntek, 14:37:00 »

Nincs, és érzem, nyáron melegem lesz
Utángyártottat nem rakok bele 300 K-ért, marad az ablak. Vagy baseballsapi, ventillátorral szerelve.
Akkor ezért volt olcsó az autód!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5148 Dátum: 2007.02.23 péntek, 14:39:00 »

Na ja. Ezt az egyet sajnálom, örültem volna a klímának. No de még nincs minden veszve Wink
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5149 Dátum: 2007.02.23 péntek, 14:42:00 »

Ha meg nem megy, jön a csajozós, ablaklehúzos, kikönyöklős, hangosan zenehallgatós nyári feeling :PPP
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Oldalak: 1 ... 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.085 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.