Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 05:16:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 101 102 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 114 115 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4805387 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5350 Dátum: 2007.03.22 csütörtök, 20:30:00 »

Hali mindenkinek!MOst vettem egy 1,8 TD mondeo kombit. amég nincs tapasztalatom a típussal kapcsolatban, de amit meg tudok jegyezni, hogy az én autóm nagyon lomha. Nagyon lassan gyorsul, 80 felett mint a csiga!
Turbóra gyanakszom, mivel nem hallani semmi turbóra utaló hangot.
Ha ez lenne a probléma mennyibe kerülne ez nekem?
Üd
Add vissza! Tudok egy jobb MKI TáDét...Smiley
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5351 Dátum: 2007.03.23 péntek, 05:59:00 »

Hali mindenkinek!MOst vettem egy 1,8 TD mondeo kombit. amég nincs tapasztalatom a típussal kapcsolatban, de amit meg tudok jegyezni, hogy az én autóm nagyon lomha. Nagyon lassan gyorsul, 80 felett mint a csiga!
Turbóra gyanakszom, mivel nem hallani semmi turbóra utaló hangot.
Ha ez lenne a probléma mennyibe kerülne ez nekem?
Üd
Sokmindentől lehet.
Turbóm van 1 felesleges, de nemhiszem hogy ezzel kellene kezdeni... Mérj egy töltőnyomást, utána írj ide vissza.
Ha nem tudod megoldani, tatabányán tudok segíteni. Merre lax?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5352 Dátum: 2007.03.23 péntek, 10:24:00 »

Vissza nem adom, mert occsón megkaptam.
A motornak nem hiszem hogy baja legyen, mivel nem füstöl( igaz miután beindítom szürke , fehér füst van)
TUdja valaki, hogy milyen fordulatszámtól kell bekapcsolnia  a turbónak?
Pesti vagyok(Miskolcon tanulok), nem tud valaki ajánlani egy korrekt szerelőt?
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5353 Dátum: 2007.03.23 péntek, 11:25:00 »

Vissza nem adom, mert occsón megkaptam.
A motornak nem hiszem hogy baja legyen, mivel nem füstöl( igaz miután beindítom szürke , fehér füst van)
TUdja valaki, hogy milyen fordulatszámtól kell bekapcsolnia  a turbónak?
Pesti vagyok(Miskolcon tanulok), nem tud valaki ajánlani egy korrekt szerelőt?
 
fehér/szürke füst előtöltéspontatlanságtól van. Kb 3 körül menek Budaörsre, ha érdekel, összefuthatunk. 70/9406717
Zolit bírom ajánlani, az ő szülei Miskolcon laknak, de Pesten dolgozik. Smiley
Vagy egy Pestszentlőrinci adagolós van még, ő is ügyes.
Zoli számát meg kell keressem, itt a másik (remélem publikus) Mátyás Tibor  
06-30-931-225
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5354 Dátum: 2007.03.23 péntek, 12:13:00 »

Hali mindenkinek!MOst vettem egy 1,8 TD mondeo kombit. amég nincs tapasztalatom a típussal kapcsolatban, de amit meg tudok jegyezni, hogy az én autóm nagyon lomha. Nagyon lassan gyorsul, 80 felett mint a csiga!
Turbóra gyanakszom, mivel nem hallani semmi turbóra utaló hangot.
Ha ez lenne a probléma mennyibe kerülne ez nekem?
Üd
Nekem akkor vált lomhává és erőtlenné a vas/MKII TD/  mikor a kartegáz visszavezető cső ki volt csúszva a szívócsőből, na meg a turbót az adagolóval összekötő cső gumi vége ki volt repedve,(nem messze tőlünk egy "lanka" aminek hidegen 3.-ban fix 2000-es fordulaton indulok neki, és azt erőlködés nélkül tartja, de akkor 1-ig vissza kellett kapcsolni).
Persze kicsi az esély ugyanerre, de hátha efféle apróság, érdemes nagyon alaposan átnézni a motorteret, kölönösen a gumi elemeket, én se hallok az enyémnél turbóra utaló hangot(persze lehet hangosan halgatom a zenét)
2000-2500 közötti fordulattól kezdem érezni a turbót.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5355 Dátum: 2007.03.23 péntek, 12:44:00 »

Sziasztok!
 
Egy kérdésem lenne:
Hátsó toronyszilent csere megoldható otthon?
Mennyire bonyolult.
Le tudná nekem valaki írni a menetét?
Előre is köszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5356 Dátum: 2007.03.23 péntek, 14:21:00 »

Sziasztok!
 
Egy kérdésem lenne:
Hátsó toronyszilent csere megoldható otthon?
Mennyire bonyolult.
Le tudná nekem valaki írni a menetét?
Előre is köszi.
A gátlót csak úgy tudod kivenni, hogy előtte huzatóval összenyomod a rugót. A csavarok nem a csomiból érhetők el hanem a dob felől. Nem könnyű kioperálni és jó szerszámok kellenek hozzá, inkább szakemberre bízd.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5357 Dátum: 2007.03.23 péntek, 20:04:00 »

A toronyszilent kopog?? mert asszem nekem is van efféle problema.
Na meg a csomagtartó zárnál van egy 3 mm-es diletázió ami csodálatossan musikál minden egyes aszfalt foltnál.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5358 Dátum: 2007.03.23 péntek, 20:09:00 »

Sokmindentől lehet.
Turbóm van 1 felesleges, de nemhiszem hogy ezzel kellene kezdeni... Mérj egy töltőnyomást, utána írj ide vissza.
Ha nem tudod megoldani, tatabányán tudok segíteni. Merre lax?
Nekem jó tapasztalataim vannak a Papp autoszervízben. ( vagy 10 fanatikus szerelQ talpig olajban melóznak lelkiismeretessen)
Papp Imre
2119 Pécel Kör ut 35
Adok egy számot , a tulaj fia és ö segít neked  
Nekem haverom, Hivatkozhatsz rám : Én:Boldizsár Ádám
Ö: Viktor:30/3110653
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5359 Dátum: 2007.03.23 péntek, 22:09:00 »

igen,csak a szilent lehet a ludas.felül hallom a kopogást.
Nekem a csomitarto nyiszogáson mindig segít egy kis wd40 :-)
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5360 Dátum: 2007.03.25 vasárnap, 16:33:00 »

Jónapot!
Tud valaki egy jó autóüveg-szerelőt (elektronyikus ablak javítás ügyben) Olyat aki egy bowden-csere helyett nem akarja kicserélni a teljes ablak-fel/lehúzó rendszert. Thnx, ha vki segít.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5361 Dátum: 2007.03.26 hétfő, 10:10:00 »

Jónapot!
Tud valaki egy jó autóüveg-szerelőt (elektronyikus ablak javítás ügyben) Olyat aki egy bowden-csere helyett nem akarja kicserélni a teljes ablak-fel/lehúzó rendszert. Thnx, ha vki segít.
Szerintem nem kell neked üveges vidd ki Gyálra
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5362 Dátum: 2007.03.26 hétfő, 10:13:00 »

Szerintem nem kell neked üveges vidd ki Gyálra
Oda hova?
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5363 Dátum: 2007.03.26 hétfő, 10:21:00 »

Oda hova?
Moldvai György: 30/940-6868
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5364 Dátum: 2007.03.26 hétfő, 14:01:00 »

Moldvai György: 30/940-6868
THNX!
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5365 Dátum: 2007.03.26 hétfő, 15:34:00 »

Hello! Azt szeeretném kérdezni, hogy a MKII-es csomagtér ajtaja valóban helyettesíthető azMKI-esével? Mert nekm azt mondták, hogy csak a rendszámtábla világítás van máshol, egyébként felszerelhető. Igaz a hír?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5366 Dátum: 2007.03.26 hétfő, 15:43:00 »

Ha megegyezik akkor nekem lenne 2 db is:) ha kell rá 5. ajtó:) 06 30 246 69 65
Üdv.:balazs
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5367 Dátum: 2007.03.26 hétfő, 15:44:00 »

Hello! Azt szeeretném kérdezni, hogy a MKII-es csomagtér ajtaja valóban helyettesíthető azMKI-esével? Mert nekm azt mondták, hogy csak a rendszámtábla világítás van máshol, egyébként felszerelhető. Igaz a hír?
Azért jó lenne tudni, hogy milyen autóról van szó: 4, 5 ajtós vagy kombi?
A 4 ajtós nem, az 5 sem hiszem, a kombit nem tudom.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5368 Dátum: 2007.03.26 hétfő, 16:05:00 »

Hello! Azt szeeretném kérdezni, hogy a MKII-es csomagtér ajtaja valóban helyettesíthető azMKI-esével? Mert nekm azt mondták, hogy csak a rendszámtábla világítás van máshol, egyébként felszerelhető. Igaz a hír?
Szerintem kombiról van szó, és tudomásom szerint teljesen megegyezik. Talán a szín különbözik csak...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #5369 Dátum: 2007.03.26 hétfő, 16:38:00 »

Hello! Azt szeeretném kérdezni, hogy a MKII-es csomagtér ajtaja valóban helyettesíthető azMKI-esével? Mert nekm azt mondták, hogy csak a rendszámtábla világítás van máshol, egyébként felszerelhető. Igaz a hír?
Egyeznek az ajtók! A korai modelleken picit máshol vannak az ütköző de áthelyezhetők.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5370 Dátum: 2007.03.26 hétfő, 16:46:00 »

sziasztok srácok nem tudja valaki hogy az mk1-es kombi mondeó hátsó lengés csillapítójának alsó gumiját vissza lehet valahogy tenni,vagy csak az egész csere ugyanis leszakadt de a csillapító maga tök jó.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5371 Dátum: 2007.03.26 hétfő, 21:15:00 »

Hello! Azt szeeretném kérdezni, hogy a MKII-es csomagtér ajtaja valóban helyettesíthető azMKI-esével? Mert nekm azt mondták, hogy csak a rendszámtábla világítás van máshol, egyébként felszerelhető. Igaz a hír?
Igen felszerelheto, de a vezetekek nem egyformak. Nemely kabelt at kell kotnod. illetve nem biztos, hogy a kabelbecsatlakozas merete egyforma. Nemreg csereltem ki az enyemet. Innen tudom. Udv kaszas
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5372 Dátum: 2007.03.26 hétfő, 21:33:00 »

Bocsi elfelejtettem en kombirol beszelek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5373 Dátum: 2007.03.27 kedd, 07:32:00 »

Bocsi elfelejtettem en kombirol beszelek.
Köszi a segítséget! Kombira kell a csomagtér ajtó, üvegestül, mindenestül.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5374 Dátum: 2007.03.27 kedd, 08:53:00 »

sziasztok srácok nem tudja valaki hogy az mk1-es kombi mondeó hátsó lengés csillapítójának alsó gumiját vissza lehet valahogy tenni,vagy csak az egész csere ugyanis leszakadt de a csillapító maga tök jó.
Ha az ütköző gumibabára gondolsz,ha már kiesett valószínűleg el van érve és nem ér semmit, az újjat meg csaka a rugó bontással tudod berakni szerintem(én légrugót raktam a spirálrugó közepébe és a gumibabát a rugón keresztül csak darabokban tudtam kiszedni már az enyém is el volt érveMKII)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5375 Dátum: 2007.03.27 kedd, 16:10:00 »

valaki meg tudná mutatni nekem hogy mi is az a kutyacsont? azt olvastam, hogy ha indulás és megállásnál hallani lehet, egy koppanást, akkor valószínűleg a kutyacsontokat kellene megnézni. sajnos nem tudom, hogy mi az a kutyacsont.  
 
be tudna valaki linkelni egy képet és elmagyarázni, hogy mit kell csinálni a kutyacsonttal? (persze a cserén kívűl)
 
 
köszönöm szépen:
molnár attila ádám
attila-adam-molnar@c2.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5376 Dátum: 2007.03.27 kedd, 16:24:00 »

valaki meg tudná mutatni nekem hogy mi is az a kutyacsont? azt olvastam, hogy ha indulás és megállásnál hallani lehet, egy koppanást, akkor valószínűleg a kutyacsontokat kellene megnézni. sajnos nem tudom, hogy mi az a kutyacsont.  
 
be tudna valaki linkelni egy képet és elmagyarázni, hogy mit kell csinálni a kutyacsonttal? (persze a cserén kívűl)
 
 
köszönöm szépen:
molnár attila ádám
attila-adam-molnar@c2.hu
Ha leveszed az első kereket a lengéscsillapítót és a kanyarstabilizátort köti össze egy rúd két végén gömbfejekkel. Na az a kutyacsont - csak csere jöhet szóba ha kotyog és lehetőleg gyárit vagy japánt vegyél bele. 8-13ezerFt / db
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5377 Dátum: 2007.03.27 kedd, 18:17:00 »

a kutyacsontnak mi a hivatalos neve? hogy fogom megtalálni a szerelési útmutatóban? lehet ezt házilag cserélni? vagy vigyem inkább szakemberhez?
 
köszönöm
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5378 Dátum: 2007.03.27 kedd, 18:32:00 »

a kutyacsontnak mi a hivatalos neve? hogy fogom megtalálni a szerelési útmutatóban? lehet ezt házilag cserélni? vagy vigyem inkább szakemberhez?
 
köszönöm
Első lengőkar stabilizátor rúd, finish kódja 6960036, az anyáké 2db kell 6960036. Ki lehet cserélni otthon. Utána egy futómű ellenörzésről ne feledkezz meg - műhelymunka.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5379 Dátum: 2007.03.27 kedd, 18:53:00 »

Ha az ütköző gumibabára gondolsz,ha már kiesett valószínűleg el van érve és nem ér semmit, az újjat meg csaka a rugó bontással tudod berakni szerintem(én légrugót raktam a spirálrugó közepébe és a gumibabát a rugón keresztül csak darabokban tudtam kiszedni már az enyém is el volt érveMKII)
ja nem nekem a lengéscsillapíto alján lévő gumi szilent szakedt el.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5380 Dátum: 2007.03.28 szerda, 06:27:00 »

a kutyacsontnak mi a hivatalos neve? hogy fogom megtalálni a szerelési útmutatóban? lehet ezt házilag cserélni? vagy vigyem inkább szakemberhez?
 
köszönöm
Ha nincs agyonrohadva az anyukája, simán lehet otthon cserézni, nekem a kereket se kellett levenni, csak jól öszefeküdni az autóval.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5381 Dátum: 2007.03.28 szerda, 09:13:00 »

Ha nincs agyonrohadva az anyukája, simán lehet otthon cserézni, nekem a kereket se kellett levenni, csak jól öszefeküdni az autóval.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5382 Dátum: 2007.03.28 szerda, 10:22:00 »

Első lengőkar stabilizátor rúd, finish kódja 6960036, az anyáké 2db kell 6960036. Ki lehet cserélni otthon. Utána egy futómű ellenörzésről ne feledkezz meg - műhelymunka.
Futóművet nem kell ellenőrizni ilyenkor!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5383 Dátum: 2007.03.28 szerda, 10:27:00 »

a kutyacsontnak mi a hivatalos neve? hogy fogom megtalálni a szerelési útmutatóban? lehet ezt házilag cserélni? vagy vigyem inkább szakemberhez?
 
köszönöm
Sztem az inkább kopogni szokott...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5384 Dátum: 2007.03.30 péntek, 05:28:00 »

Sziasztok! Nemrég vettem egy 94-es 2.0 ghiát és a kormány mellett a műszerfalon lévő jelzőpanelen két "kocka" világít. Az egyik egy villáskulcsot a másik egy ventillátort ábrázol (ez hol elalszik hol kigyullad), meg tudnátok mondani melyik mire figyelmeztet pontosan?
 
Előre is köszi!  
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5385 Dátum: 2007.03.30 péntek, 09:27:00 »

Sziasztok! Nemrég vettem egy 94-es 2.0 ghiát és a kormány mellett a műszerfalon lévő jelzőpanelen két "kocka" világít. Az egyik egy villáskulcsot a másik egy ventillátort ábrázol (ez hol elalszik hol kigyullad), meg tudnátok mondani melyik mire figyelmeztet pontosan?
 
Előre is köszi!  
A ventillátor azt jelzi hogy kevés a hűtővized! Töltsd utána a motortérban az utas oldalon van egy nagy tartály abba - ford fagyálló és sima csapvíz keverék fele fel arányban - hideg motornál.
A másik a szervízindikátor, a kesztyűtartó mellett bal oldalon van egy kapcsoló - a fiókot ki kell venni - húzd az utasülés felé. Nyomod a kapcsolót villáskulcs van rajta és ráadod a gyújtást ekkor resetel és elalszik.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5386 Dátum: 2007.03.30 péntek, 09:46:00 »

Sziasztok! Nemrég vettem egy 94-es 2.0 ghiát és a kormány mellett a műszerfalon lévő jelzőpanelen két "kocka" világít. Az egyik egy villáskulcsot a másik egy ventillátort ábrázol (ez hol elalszik hol kigyullad), meg tudnátok mondani melyik mire figyelmeztet pontosan?
 
Előre is köszi!  
A kulcs csak km-t figyel nem állapotot!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5387 Dátum: 2007.03.30 péntek, 09:59:00 »

Sziasztok! Nemrég vettem egy 94-es 2.0 ghiát és a kormány mellett a műszerfalon lévő jelzőpanelen két "kocka" világít. Az egyik egy villáskulcsot a másik egy ventillátort ábrázol (ez hol elalszik hol kigyullad), meg tudnátok mondani melyik mire figyelmeztet pontosan?
 
Előre is köszi!  
Szia! Bocs ha kicsit lényegretörő a kérdés, mennyiért vetted?
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5388 Dátum: 2007.03.30 péntek, 10:24:00 »

Köszi szépen az infót, egyébbként nekem is a hűtővíz ellenőrzése volt az első dolgom de az rendben van, meg hát néha el is alszik ez a jelzés aztán megint visszaljön, szóval valószínűleg inkább a jeladónál lesz a gond.
 
Mégegyszer köszi!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5389 Dátum: 2007.03.30 péntek, 10:29:00 »

Köszi szépen az infót, egyébbként nekem is a hűtővíz ellenőrzése volt az első dolgom de az rendben van, meg hát néha el is alszik ez a jelzés aztán megint visszaljön, szóval valószínűleg inkább a jeladónál lesz a gond.
 
Mégegyszer köszi!
Sztem az levegősödést is jelezhet. A Bátyámé is világít egy igeje, és nem tudtunk vele mit kezdeni.Most meg két hét alatt elfogy a lé...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5390 Dátum: 2007.03.30 péntek, 10:34:00 »

Mármint a bátyádén...
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5391 Dátum: 2007.03.30 péntek, 10:34:00 »

Sztem az levegősödést is jelezhet. A Bátyámé is világít egy igeje, és nem tudtunk vele mit kezdeni.Most meg két hét alatt elfogy a lé...
Hengerfejtömítés?
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5392 Dátum: 2007.03.30 péntek, 10:37:00 »

Hengerfejtömítés?
Nem csak egy darabka vízcső. 12-13eHUF
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5393 Dátum: 2007.03.30 péntek, 10:38:00 »

Sztem az levegősödést is jelezhet. A Bátyámé is világít egy igeje, és nem tudtunk vele mit kezdeni.Most meg két hét alatt elfogy a lé...
A vízpumpa öntvényét kidörzsölte a cső a bilincs alatt. Szeles mesternek gyártottam egy tesztelő tartály kupakot autószeleppel - ilyen hibák kereséséhez. Cheesy volt egy rossz kupakom
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5394 Dátum: 2007.03.30 péntek, 10:39:00 »

Állt épp egy MIII as az udvarba és nem találták hol tünik el a víz - szerencsére csak a tartály volt repedt trükkösen csak nyomás alatt volt hajlandó szivárogni.
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5395 Dátum: 2007.03.30 péntek, 10:40:00 »

Nem csak egy darabka vízcső. 12-13eHUF
Az a jobbik (olcsóbbik) verzió. Mongyuk egy darabka vízcső se kéne hogy 1X ezer legyen Sad
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5396 Dátum: 2007.03.30 péntek, 11:09:00 »

A vízpumpa öntvényét kidörzsölte a cső a bilincs alatt. Szeles mesternek gyártottam egy tesztelő tartály kupakot autószeleppel - ilyen hibák kereséséhez. Cheesy volt egy rossz kupakom
Azt nem értem, hogy hogy műxik, de nálunk meg van a hiba. Az enyém is csöpög, de még csak csöpög, ugyan ott. Nekem még van 2ekm-em, és aztán foglalkozom vele...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5397 Dátum: 2007.03.30 péntek, 11:35:00 »

Háló!
Kértem ajánlatot a vezérműszíj cserére, munkadíjjal együtt 45 ezerbe jönne ki. Sztetek sok, v elfogadható?
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5398 Dátum: 2007.03.30 péntek, 12:48:00 »

Háló!
Kértem ajánlatot a vezérműszíj cserére, munkadíjjal együtt 45 ezerbe jönne ki. Sztetek sok, v elfogadható?
Murmucka: Dunakeszi messze van neked? Hozod a gyári szíjat és beszerelik neked 30 sem lesz
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5399 Dátum: 2007.03.30 péntek, 13:00:00 »

Murmucka: Dunakeszi messze van neked? Hozod a gyári szíjat és beszerelik neked 30 sem lesz
Az jó, akkor utánanézek, szerzek szíjat+görgőt, oszt szólok. Nncs olyan messze, 15EFT-ot megér a dolgog Wink
Köszi!
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Oldalak: 1 ... 101 102 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 114 115 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.088 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.