Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:20:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 107 108 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 120 121 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4804992 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5650 Dátum: 2007.04.20 péntek, 09:08:00 »

Nem hiszem hogy nálam zár probléma lesz (persze ez ettől nem kizárt).  
Ha éppen nincs rajra a bolondóra , és megpróbálom a jobb első vagy jobb hátsó ajtót kinyitni , akkor kezdődik minden elölről.
 
Merre található a központizár "agya" ? Megpróbálnám egyenként lehúzgálni az ajtók érzékelőit. Talán ezzel ki lehetne szűrni merre van a bibi.
Sztem vmi kontakt probléma lesz. WD40 minden zárnál lévő egységnek! Én amikor utólagost akartam berakni vezérlőből, akkor játszotta ezt, hogy ki be zárt egyfolytában. Ott elkötés volt...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5651 Dátum: 2007.04.20 péntek, 09:11:00 »

Nem hiszem hogy nálam zár probléma lesz (persze ez ettől nem kizárt).  
Ha éppen nincs rajra a bolondóra , és megpróbálom a jobb első vagy jobb hátsó ajtót kinyitni , akkor kezdődik minden elölről.
 
Merre található a központizár "agya" ? Megpróbálnám egyenként lehúzgálni az ajtók érzékelőit. Talán ezzel ki lehetne szűrni merre van a bibi.
nekem meg zökkenőknél bezárt magától, de aztán megjavult, ezért szeretem a mondit
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5652 Dátum: 2007.04.20 péntek, 09:12:00 »

Nem hiszem hogy nálam zár probléma lesz (persze ez ettől nem kizárt).  
Ha éppen nincs rajra a bolondóra , és megpróbálom a jobb első vagy jobb hátsó ajtót kinyitni , akkor kezdődik minden elölről.
 
Merre található a központizár "agya" ? Megpróbálnám egyenként lehúzgálni az ajtók érzékelőit. Talán ezzel ki lehetne szűrni merre van a bibi.
A zárba vannak bepattintva kis kapcsolók azoknak szokott elkopni vagy letörni a pöcke ami jelzi a helyzetet a vezérlőnek meg aws nek. A legjobb ha hátsóablakfűtés kapcsolóval tesztüzemmódra teszed és úgy próbálgatod az ajtózárakat. Ha beégett a kapcsoló műszerrel teljesen jó csak ha folyik áram is akkor bolondul meg. Bontott mikrokapcsoló - Maxcarnál van egy hordónyi Mondeo zár biztos találtok megfelelőt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5653 Dátum: 2007.04.20 péntek, 09:18:00 »

élmény topik is
tegnap vettem a Cromaxnál metszett fényszóróüveget, ui. eddig prizma nélkül volt, de hogy ne vakítson, teljesen le volt buktatva a lámpatest, de úgy meg nem világított messzire
 
még nem szereltem be, csak a lámpa elé tartottam az új üveget, de a fény képe a falon egész más, eddig egy szabályos köröcske volt, most meg egy vízszintesen terülő sugár
 
ehhez valami nem gagyi Tungsram Megalight, oszt jó lesz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5654 Dátum: 2007.04.20 péntek, 09:21:00 »

nekem meg zökkenőknél bezárt magától, de aztán megjavult, ezért szeretem a mondit
LOl . Erről a hátsóablakfűtéstesztüzemmódról ha lehetne egy kicsit bővebben..
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5655 Dátum: 2007.04.20 péntek, 09:21:00 »

élmény topik is
tegnap vettem a Cromaxnál metszett fényszóróüveget, ui. eddig prizma nélkül volt, de hogy ne vakítson, teljesen le volt buktatva a lámpatest, de úgy meg nem világított messzire
 
még nem szereltem be, csak a lámpa elé tartottam az új üveget, de a fény képe a falon egész más, eddig egy szabályos köröcske volt, most meg egy vízszintesen terülő sugár
 
ehhez valami nem gagyi Tungsram Megalight, oszt jó lesz
Akkor eddig projektoros volt mi?Smiley
Egyébként sztem a tecsós, és mega közt semmi különbség...
Mennyibe fájt a vésett?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5656 Dátum: 2007.04.20 péntek, 09:27:00 »

Akkor eddig projektoros volt mi?Smiley
Egyébként sztem a tecsós, és mega közt semmi különbség...
Mennyibe fájt a vésett?
7500 körül -10% mondeós és cromaxos kedvezmény, vmi. olasz (marelli csomagolásban), elég buborékos, de ez nem termosztát, hogy csak motorcraft lehet
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5657 Dátum: 2007.04.20 péntek, 09:58:00 »

7500 körül -10% mondeós és cromaxos kedvezmény, vmi. olasz (marelli csomagolásban), elég buborékos, de ez nem termosztát, hogy csak motorcraft lehet
Az a dígó számít gyárinak, nekem is dígó, de valami C-betűs
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5658 Dátum: 2007.04.20 péntek, 10:00:00 »

Az a dígó számít gyárinak, nekem is dígó, de valami C-betűs
A gyárit megkérdeztem nagyautónál 14K körül van Annyiért majdnem megvan egy pár Digó - teljesen jó az.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5659 Dátum: 2007.04.20 péntek, 10:50:00 »

Az a dígó számít gyárinak, nekem is dígó, de valami C-betűs
az az, valami Carelli v. Corelli, ha jól emlékszem
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5660 Dátum: 2007.04.20 péntek, 10:53:00 »

7500 körül -10% mondeós és cromaxos kedvezmény, vmi. olasz (marelli csomagolásban), elég buborékos, de ez nem termosztát, hogy csak motorcraft lehet
Nekem is ilyen van! Hibátlan...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5661 Dátum: 2007.04.20 péntek, 10:54:00 »

LOl . Erről a hátsóablakfűtéstesztüzemmódról ha lehetne egy kicsit bővebben..
Főoldalon nézz szét, ott le van írva...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5662 Dátum: 2007.04.20 péntek, 10:55:00 »

LOl . Erről a hátsóablakfűtéstesztüzemmódról ha lehetne egy kicsit bővebben..
A főoldalon nézz szét, ott megtalálod...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5663 Dátum: 2007.04.20 péntek, 11:09:00 »

A gyárit megkérdeztem nagyautónál 14K körül van Annyiért majdnem megvan egy pár Digó - teljesen jó az.
Upsz, akkor az enyém eleje rommátörött volt, aztán jól megvettem ... mekkora szívás
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5664 Dátum: 2007.04.20 péntek, 11:12:00 »

Upsz, akkor az enyém eleje rommátörött volt, aztán jól megvettem ... mekkora szívás
Én nem erre tippelnék.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5665 Dátum: 2007.04.20 péntek, 11:17:00 »

Én nem erre tippelnék.
Gondolj bele: szélvédőcserés, 96.04 havi abban már vésett van, de nem gyári szerinted?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5666 Dátum: 2007.04.20 péntek, 11:20:00 »

Gondolj bele: szélvédőcserés, 96.04 havi abban már vésett van, de nem gyári szerinted?
Majd megszugeráljuk. Én is cseréltem vésettre, az előző akárki miért tett volna bele gyárit. Nem mindegyik jött így. Volt, ami gyárilag prizmás a Te évjáratodban. Van erre is példa.
 
Nekem még az eredeti szélvédőm van. Ez csak apróság. Én is elveszíthetem ezt az opciót egyik napról a másikra sajna...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5667 Dátum: 2007.04.20 péntek, 23:59:00 »

Hi  
Képzeljétek , megszivatott a nagyauto!  
Megrendeltem a lámpa lencsét , hogy ne legyen már sárga és azt mondta a csávó hogy ha ott kifizetem akkor spórolok a postán és így 500ft
3000 valahányszász ft volt.
gondoltam magaman hogy az ajánlott levélben akárhogy számolom 317FT-nál nem lehet több, azért nem megyek vissza az aqvinkumhoz erre ma reggel csönget egy futás MPL és hozza a lencsét  
 
És 1980ft -ot kér még tőlem , mondom és mi  fenére mikor már kifizettem és csk 500ft lezs max?  
Mondja különleges prémium csomagkén tadták fel ( megjegyzem még csak nem is elsőbségivel)  
És az mpl-nél van egy üzleti csomag is amely 1320ft , de nem nekem a 2 rongyos kell , miért ne a hülye ugy is kifizeti ha már ott van a szájába , hát egy szart ! vissza küldtem a picsába , de a nagyauto ugy sem veszi át mert ő már megkapta a pénzét , tehát ha megint visszküldi nekem akkor már 6000ft a posta , ( a lencse 3000ft )  
Azt mondták 500ft ennyi nem érdekel de hogy 5500ft lett a vége a lencsének az durva lehúzás,  
Egyszerűen nem értem korrekt csávóknak látszódnak és direkt átb.sszák az ember fejét.  
 
Felefogom hívni őket és megmondom hogy köszönöm a lencsét.  
 
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5668 Dátum: 2007.04.21 szombat, 00:04:00 »

Hi  
Képzeljétek , megszivatott a nagyauto!  
Megrendeltem a lámpa lencsét , hogy ne legyen már sárga és azt mondta a csávó hogy ha ott kifizetem akkor spórolok a postán és így 500ft
3000 valahányszász ft volt.
gondoltam magaman hogy az ajánlott levélben akárhogy számolom 317FT-nál nem lehet több, azért nem megyek vissza az aqvinkumhoz erre ma reggel csönget egy futás MPL és hozza a lencsét  
 
És 1980ft -ot kér még tőlem , mondom és mi  fenére mikor már kifizettem és csk 500ft lezs max?  
Mondja különleges prémium csomagkén tadták fel ( megjegyzem még csak nem is elsőbségivel)  
És az mpl-nél van egy üzleti csomag is amely 1320ft , de nem nekem a 2 rongyos kell , miért ne a hülye ugy is kifizeti ha már ott van a szájába , hát egy szart ! vissza küldtem a picsába , de a nagyauto ugy sem veszi át mert ő már megkapta a pénzét , tehát ha megint visszküldi nekem akkor már 6000ft a posta , ( a lencse 3000ft )  
Azt mondták 500ft ennyi nem érdekel de hogy 5500ft lett a vége a lencsének az durva lehúzás,  
Egyszerűen nem értem korrekt csávóknak látszódnak és direkt átb.sszák az ember fejét.  
 
Felefogom hívni őket és megmondom hogy köszönöm a lencsét.  
 
 

Kétszer elolvastam, de nem értem...
 
Nagyautóról én eddig csak jót tudok mondani és már többszörös visszatérő vendég vagyok. Most már van ellenpélda is?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5669 Dátum: 2007.04.21 szombat, 00:05:00 »

itt valami kölcsön szerződés van a nagyauto és a posta között ; ugye a nagyauto simán elküldhetné mégegyszer mondom 317ft-ért, de a kis karton doboz legyen 200ft és így ok az 500ft
*** idegesítő , ti nem lennétek azok?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5670 Dátum: 2007.04.21 szombat, 00:08:00 »

Kétszer elolvastam, de nem értem...
 
Nagyautóról én eddig csak jót tudok mondani és már többszörös visszatérő vendég vagyok. Most már van ellenpélda is?
Ms02 ! a posta legdrágább luxus szolgáltatásával küldték el az egyszerű 25*20cm pici karton dobozkát, ez a problémám, és ha lemegyek a helyi autos boltba és megrendelem , jön másnapra kb 3800ért. de NAGYAUTO!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5671 Dátum: 2007.04.21 szombat, 00:10:00 »

itt valami kölcsön szerződés van a nagyauto és a posta között ; ugye a nagyauto simán elküldhetné mégegyszer mondom 317ft-ért, de a kis karton doboz legyen 200ft és így ok az 500ft
*** idegesítő , ti nem lennétek azok?
Ez nem biztos, hogy a nagyautó hibája. Ha keretszerződésük van a Magyar Postával, akkor nem küldhetnek mezei módon, hanem a szerződésben megállapodottak szerint.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5672 Dátum: 2007.04.21 szombat, 00:20:00 »

Ms02 ! a posta legdrágább luxus szolgáltatásával küldték el az egyszerű 25*20cm pici karton dobozkát, ez a problémám, és ha lemegyek a helyi autos boltba és megrendelem , jön másnapra kb 3800ért. de NAGYAUTO!
Mivel a MP árpolitikája távolság függő (is) elképzelhető, hogy nagyautónak kedvezményt adnak a nagyobb távolsági csomagküldésre, cserée, ha ezt a szolgáltatást választják. Lássuk be, Bp-en kevesen kérik a házhoszzállítást és így nagy távolságok esetén a vevő jár jobban.
Persze az is lehet, hogy csak biztosak akartak lenni abban, hogy normálisan megérkezik hozzád a termék, de az is hogy átvágnak. Ismerve a fiúkat, az utóbbit nehezen tudom róluk elképzelni, de nem vagyok a védőügyvédjük.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5673 Dátum: 2007.04.21 szombat, 00:44:00 »

Hi  
Képzeljétek , megszivatott a nagyauto!  
Megrendeltem a lámpa lencsét , hogy ne legyen már sárga és azt mondta a csávó hogy ha ott kifizetem akkor spórolok a postán és így 500ft
3000 valahányszász ft volt.
gondoltam magaman hogy az ajánlott levélben akárhogy számolom 317FT-nál nem lehet több, azért nem megyek vissza az aqvinkumhoz erre ma reggel csönget egy futás MPL és hozza a lencsét  
 
És 1980ft -ot kér még tőlem , mondom és mi  fenére mikor már kifizettem és csk 500ft lezs max?  
Mondja különleges prémium csomagkén tadták fel ( megjegyzem még csak nem is elsőbségivel)  
És az mpl-nél van egy üzleti csomag is amely 1320ft , de nem nekem a 2 rongyos kell , miért ne a hülye ugy is kifizeti ha már ott van a szájába , hát egy szart ! vissza küldtem a picsába , de a nagyauto ugy sem veszi át mert ő már megkapta a pénzét , tehát ha megint visszküldi nekem akkor már 6000ft a posta , ( a lencse 3000ft )  
Azt mondták 500ft ennyi nem érdekel de hogy 5500ft lett a vége a lencsének az durva lehúzás,  
Egyszerűen nem értem korrekt csávóknak látszódnak és direkt átb.sszák az ember fejét.  
 
Felefogom hívni őket és megmondom hogy köszönöm a lencsét.  
 
 

Sztem beszéld meg velük a dolgot. Biztos lesz rá magyarázat. Pl: vki nem tudott a Veled való megállapodásról, és ezért adták így fel...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5674 Dátum: 2007.04.21 szombat, 01:39:00 »

persze, nem vagyok én problémás alkat,és tudom hogy a nagyauto a favorit , csak az árral van gondom, nem a fiúkkal
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5675 Dátum: 2007.04.21 szombat, 08:03:00 »

Upsz, akkor az enyém eleje rommátörött volt, aztán jól megvettem ... mekkora szívás
nyugi, nekem a hűtőrács egy évvel fiatalabb, mint az autó, emellett az első lökös forrasztott, de ez csak levéve derült ki
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5676 Dátum: 2007.04.21 szombat, 09:05:00 »

nyugi, nekem a hűtőrács egy évvel fiatalabb, mint az autó, emellett az első lökös forrasztott, de ez csak levéve derült ki
És én akkor mit  mondjak?Szegény autóba lassan több lesz a cserélt alkatrész mint az eredeti.Bár a másik motor még mindig nem került bele,de bizakodok,hogy a nagytalira kész lesz...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5677 Dátum: 2007.04.21 szombat, 09:43:00 »

És én akkor mit  mondjak?Szegény autóba lassan több lesz a cserélt alkatrész mint az eredeti.Bár a másik motor még mindig nem került bele,de bizakodok,hogy a nagytalira kész lesz...
Majd elhúzzuk,ha másképp nem megy...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5678 Dátum: 2007.04.21 szombat, 10:53:00 »

Majd elhúzzuk,ha másképp nem megy...
Hahaha...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5679 Dátum: 2007.04.21 szombat, 10:56:00 »

Majd elhúzzuk,ha másképp nem megy...
És a tavalyról megmaradt gyorsulási verseny?Na persze így akarsz nyerni mert tutira Te leszel az első...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5680 Dátum: 2007.04.22 vasárnap, 09:07:00 »

 Sziasztok!Mondeo I em van.Nem tudom,hogy a ventillátornak kell e működnie,mikor még a víz hőmérséklet mutatója nem ment fel középig.Tudtok e tanácsat adni?Előre is köszi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5681 Dátum: 2007.04.22 vasárnap, 09:17:00 »

Sziasztok!Mondeo I em van.Nem tudom,hogy a ventillátornak kell e működnie,mikor még a víz hőmérséklet mutatója nem ment fel középig.Tudtok e tanácsat adni?Előre is köszi!
Ha bekapcsolod a klímát a ventinek fél fordulaton járnia kell. Egyéb esetben csak dugóban kb a NORMAL felirat "AL" környékén. Ha klíma nélkül folyamatosan megy valószínű kábelhibád van vagy a relék égtek be. Esetleg tesztüzemmódba került az ECU és felporgeti a ventit mintha hibakódokat olvasnál ki - kábelhiba. Mikori évjárat a gépezet és milyen motor
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5682 Dátum: 2007.04.22 vasárnap, 12:11:00 »

ha van a kocsi alján egy kis luk,szal olyan 2 ujjnyi hogy csak a kárpit van ott azzal mit lehet csinálni?
mert volt egy kis balesetem még dec ben,írtam is itt a fórumon,és egy kő bezúzta az alját,és most fedeztem fel a lukat
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5683 Dátum: 2007.04.22 vasárnap, 14:11:00 »

Kihúzta gyufát az autó. Lemostam, és utána nem indulkt be(motorhoz nem nyúltam vízzel). Akksi lemerült. Ez csak ezért baj , mert most lett cserélve a lambdaszonda és a légtömegmérő, és ez már nagyon nem hiányzott.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5684 Dátum: 2007.04.22 vasárnap, 15:07:00 »

Kihúzta gyufát az autó. Lemostam, és utána nem indulkt be(motorhoz nem nyúltam vízzel). Akksi lemerült. Ez csak ezért baj , mert most lett cserélve a lambdaszonda és a légtömegmérő, és ez már nagyon nem hiányzott.
Tudod hogy van ez:mikor úgy gondolja az ember,hogy most már egy darabig nem kell hozzányúlni,na akkor mindig előjön valami hiba...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5685 Dátum: 2007.04.22 vasárnap, 16:28:00 »

Szia Fusim!Köszi a segítségedet.Kb.1 hónapja vettük az autót.1995.évj1.8i benzines ferdehátú.Sajnos nem megy fel a mutató addig,és a klímát nem szoktam használni.Sőt néha amikor piros lámpán állok leáll a motor.Gyertyák,és a gyújtókábel ki lettek cserélve!EÜdv:Tibice!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5686 Dátum: 2007.04.22 vasárnap, 19:54:00 »

ha van a kocsi alján egy kis luk,szal olyan 2 ujjnyi hogy csak a kárpit van ott azzal mit lehet csinálni?
mert volt egy kis balesetem még dec ben,írtam is itt a fórumon,és egy kő bezúzta az alját,és most fedeztem fel a lukat
Heggesztőgép a megoldás, sztem...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5687 Dátum: 2007.04.22 vasárnap, 20:07:00 »

Heggesztőgép a megoldás, sztem...
szal kis vmit odahegeszteni?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5688 Dátum: 2007.04.22 vasárnap, 20:27:00 »

Szia Fusim!Köszi a segítségedet.Kb.1 hónapja vettük az autót.1995.évj1.8i benzines ferdehátú.Sajnos nem megy fel a mutató addig,és a klímát nem szoktam használni.Sőt néha amikor piros lámpán állok leáll a motor.Gyertyák,és a gyújtókábel ki lettek cserélve!EÜdv:Tibice!
Ez nem típushiba!
Másodszor, egy diag mindent elárul. Igy max tippelgetni lehetne...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5689 Dátum: 2007.04.22 vasárnap, 21:18:00 »

Tudod hogy van ez:mikor úgy gondolja az ember,hogy most már egy darabig nem kell hozzányúlni,na akkor mindig előjön valami hiba...
Mondtam neki, hogy szeretem, de saját érdekében egy ideig ne szúrjon ki velem, mert magával fog kiszúrni. Remélem érti. Egyébként uriember volt velem, mert jövőhéten egy nagyobb útra lészülök vele, és jó hogy nem messze az otthontól csinálta ezt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5690 Dátum: 2007.04.22 vasárnap, 22:15:00 »

Mondtam neki, hogy szeretem, de saját érdekében egy ideig ne szúrjon ki velem, mert magával fog kiszúrni. Remélem érti. Egyébként uriember volt velem, mert jövőhéten egy nagyobb útra lészülök vele, és jó hogy nem messze az otthontól csinálta ezt.
Úriember?!Szerintem az autók lányok(nők kinek mi tetszik),mert időnként annyira szeszélyesek tudnak lenni,sose elég nekik a pénzed és egy idő után olyan érzés fog el benne mint egy hosszú házasság.Tudod mire számíthatsz de mégis képes meglepetést okozni...uff én szóltam jó éjszakát mindenkinek!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5691 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 10:36:00 »

Úriember?!Szerintem az autók lányok(nők kinek mi tetszik),mert időnként annyira szeszélyesek tudnak lenni,sose elég nekik a pénzed és egy idő után olyan érzés fog el benne mint egy hosszú házasság.Tudod mire számíthatsz de mégis képes meglepetést okozni...uff én szóltam jó éjszakát mindenkinek!
Van aki jól nősül
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5692 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 10:36:00 »

Kihúzta gyufát az autó. Lemostam, és utána nem indulkt be(motorhoz nem nyúltam vízzel). Akksi lemerült. Ez csak ezért baj , mert most lett cserélve a lambdaszonda és a légtömegmérő, és ez már nagyon nem hiányzott.
Az akksi kitöltötte az idejét? Ne az autót hibáztasd az elhasználódó részei miatt mert megjárod
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5693 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 10:41:00 »

Szia Joe!Köszi az infót,majd megnézetem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5694 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 19:49:00 »

Van aki jól nősül
Igaz,bár nekem ez a második nehezen indul.Tegnap elővettem egy vásárlás után készült fényképet és azt nézegetem vágyakozva "mikor kaplak vissza édes drága egyetlenem..."
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5695 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 19:55:00 »

Igaz,bár nekem ez a második nehezen indul.Tegnap elővettem egy vásárlás után készült fényképet és azt nézegetem vágyakozva "mikor kaplak vissza édes drága egyetlenem..."
Remélem hamarosan a régi fényében tündököl az a csinos lány
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5696 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 20:01:00 »

Kihúzta gyufát az autó. Lemostam, és utána nem indulkt be(motorhoz nem nyúltam vízzel). Akksi lemerült. Ez csak ezért baj , mert most lett cserélve a lambdaszonda és a légtömegmérő, és ez már nagyon nem hiányzott.
nekem mosás után ingadozott az alapjárat és lefulladt néhányszor. mióta kiszáradt semmi baja nem lehet hogy mi ugyanabban a cipőben járunk?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5697 Dátum: 2007.04.24 kedd, 00:51:00 »

Sziasztok!  
 
Olyan problémám van, hogy induláskor és megálláskor furcsa ropogó hang hallatszik a jobb első kerék felöl (olyasmi mint mikor az ember lába alatt ropog a friss hó) Néhány hozzászólásban toronyszilent merült fel, ha valaki tapasztalt már hasonlót vagy van valami ötlete akkor legyen szíves segítsen. Előre is köszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5698 Dátum: 2007.04.24 kedd, 07:31:00 »

Sziasztok!  
 
Olyan problémám van, hogy induláskor és megálláskor furcsa ropogó hang hallatszik a jobb első kerék felöl (olyasmi mint mikor az ember lába alatt ropog a friss hó) Néhány hozzászólásban toronyszilent merült fel, ha valaki tapasztalt már hasonlót vagy van valami ötlete akkor legyen szíves segítsen. Előre is köszi.
Hello Notorius!
 
Ilyen recsegő, ropogó hangot ad? Nem toronycsapágy! Az álló helyzetben, jobbra-balra forgatás közben is hangot generálna. Lengőkar szilenteket nézd meg és a csavarjaikat húzd meg iszonyat módon (ha nincs kéznél a Haynes útmutató a nyomatékokról). Én már jártam úg, hogy recsegett, ropogott indulásnál, megállásnál. A csavarok nem voltak lazák, de még mondjuk 10 fokot tudtam mozdítani rajtuk és azóta nincs hang. Szerintem ezzel kezd!
 
Üdv:
Bazs77
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5699 Dátum: 2007.04.24 kedd, 08:30:00 »

Sziasztok!  
 
Olyan problémám van, hogy induláskor és megálláskor furcsa ropogó hang hallatszik a jobb első kerék felöl (olyasmi mint mikor az ember lába alatt ropog a friss hó) Néhány hozzászólásban toronyszilent merült fel, ha valaki tapasztalt már hasonlót vagy van valami ötlete akkor legyen szíves segítsen. Előre is köszi.
Bocsi, de nem lehet, hogy ugyanazon a szakaszon (pl. a ház előtt) nézed/hallgatod mindig? Nem lehet, hogy más talajon nem csinálja? Mert ez volna a legolcsóbb megfejtés szóval, nem kavicsos kissé az aljzatod? Nyilván -és sajnos- nem erről van szó, de jó volna megúszni
Naplózva
Oldalak: 1 ... 107 108 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 120 121 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.083 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.