Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:09:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4804941 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #5950 Dátum: 2007.05.20 vasárnap, 23:01:00 »

Hello! nem tudom ti voltatok e kinn tökölön szombaton de én kinn voltam a 94-es 1.6os mondeommal 18évesen azért kevesen mondhatják el h mondeot birtokolnak de ettől függetlenül elég kellemetlenül ért az h egyrészt rajtam kívül 3 ilyen idős mondeo volt csak ráadásul a többi az mind 'J'-s meg 'K'-s rendszámu volt... azt a nagyképűséget meg lenézést gyerekek ami ott volt hát mondom ez nem semmi.. attol mert 7millios autoban ül.. :S na mindegy a rendezvény maga nagyon jo volt!! Üdv nektek és éljen az MK1!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5951 Dátum: 2007.05.20 vasárnap, 23:23:00 »

Ne itélj elsőre! lehet nem jól láttad a dolgokat. Itt nem számít, hogy hány éves az autód és, hogy mennyibe került - lehet céges is. Picit talán összeszokottabb a társaság és mint újfiú nem úgy fogadtunk mint vártad. Szívesen látunk mindenkit, járj erre gyakrabban, kérdezz segítünk, gyere ki pár találkozóra
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5952 Dátum: 2007.05.20 vasárnap, 23:23:00 »

Hello! nem tudom ti voltatok e kinn tökölön szombaton de én kinn voltam a 94-es 1.6os mondeommal 18évesen azért kevesen mondhatják el h mondeot birtokolnak de ettől függetlenül elég kellemetlenül ért az h egyrészt rajtam kívül 3 ilyen idős mondeo volt csak ráadásul a többi az mind 'J'-s meg 'K'-s rendszámu volt... azt a nagyképűséget meg lenézést gyerekek ami ott volt hát mondom ez nem semmi.. attol mert 7millios autoban ül.. :S na mindegy a rendezvény maga nagyon jo volt!! Üdv nektek és éljen az MK1!
Szeva! Én szintén ezen kevés fiatal közé tartozok Smiley Sajnálom nagyon, hogy nem mentem el szmbaton, de majd legközelebb. Az MK3asok védelmében annyit szólnék, hogy tudtommal hiányolták az MK1 és az MK2 Mondeósokat... Ezt a sajnálatos tényt meg nem kell tudomásul vennünk, hogy az idősebb generációk többsége lenéző.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5953 Dátum: 2007.05.20 vasárnap, 23:26:00 »

Ne itélj elsőre! lehet nem jól láttad a dolgokat. Itt nem számít, hogy hány éves az autód és, hogy mennyibe került - lehet céges is. Picit talán összeszokottabb a társaság és mint újfiú nem úgy fogadtunk mint vártad. Szívesen látunk mindenkit, járj erre gyakrabban, kérdezz segítünk, gyere ki pár találkozóra
hoppá kb egyszerre nyomtunk Smiley
Naplózva
Joao
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 482


« Új hozzászólás #5954 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 01:10:00 »

Mentem volna én is, de dolgoztam (93'mk1 2.0 ghia)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5955 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 01:45:00 »

Nincs neked véletlenül üldözési mániád? Ugyan sajnos en nem tudtam kint lenni amit sajnálok, de azt gondolom hogy fiatalsagod elhomalyositja tisztanlátásod.  Akik kint voltak azoknak a zömét személyesen ismerem, igy en nem feluletes találkozás alapján azt mondom rosszuk itélsz. Tudod en is buszke lettem volna ha 18 éves koromba lett volna egy mondeom de: 1.) sajnos abban az idöben még terv asztalon sem létezett. Mire akarok ezzel utalni? Arra hogy mi "idösebbek" örülünk a fiataloknak, cserébe csak annyit hogy türj meg te is bennünket:-))  2.)akkor nekem nem is tellett volna rá az egyetemi ösztöndijambol. 3.) Szerínted itt az számit hogy kinek mk? Ugyan!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5956 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 06:18:00 »

Hello! nem tudom ti voltatok e kinn tökölön szombaton de én kinn voltam a 94-es 1.6os mondeommal 18évesen azért kevesen mondhatják el h mondeot birtokolnak de ettől függetlenül elég kellemetlenül ért az h egyrészt rajtam kívül 3 ilyen idős mondeo volt csak ráadásul a többi az mind 'J'-s meg 'K'-s rendszámu volt... azt a nagyképűséget meg lenézést gyerekek ami ott volt hát mondom ez nem semmi.. attol mert 7millios autoban ül.. :S na mindegy a rendezvény maga nagyon jo volt!! Üdv nektek és éljen az MK1!
Szia!
Először is légy üdvözölve körünkben! Ahogy MONDani szokták, a Mondeo hozott közénk!
Gratula a Mondidhoz, és őszintén remélem sok elégedett és balesetmentes Km-eket mentek majd együtt!
Örülök, hogy kijöttél Tökölre, voltunk ott egy páran. Nem tudom, mi hozott ki, magadtól, vagy ismerős ajánlotta? Végülis mindegy.
Ha elfogadsz egy pici tanácsot : ha nincs közöttünk úgymond közvetlen ismerősöd, biztosan láttál a Mondeók körül beszélgető kis csoportokat. ( Én akárhányszor visszamentem a parkolóhelyre, mindig voltak ott az autók közelében Mondeósok ) Ilyenkor odamész, üdvözlöd az ottaniakat, és bemutatkozol, elmondhatod hogy most vagy itt először. Biztos lehetsz benne, hogy "felkarolnak" a többiek, és nem lenéznek. Mi is úgy vagyunk vele, hogy nem ismerjük sokszor a saját tagokat, mert lehet hogy itt a fórumon válaszolgatunk egymásnak, de a nagytalálkozón ismerjük meg jobban egymást személyesen.  
És visszatérve egy gondolat erejéig a nagyképűségre. Az, hogy kinek milyen Mondeója van ( Pl III-as, J, K-s rendszámú ), ez egy állapot. Erre a társaságra a nagyképűség egyáltalán nem jellemző! Hidd el, én a Miskolci szekció tagjaként is szívesen látnék körünkben I, és II-es Mondeókat idehaza, de valahogy nem mutatnak túl nagy érdeklődést e Club iránt. Már szétosztogattam vagy 20db Club-os kártyanaptárat a benzinkutaknál, ha láttam Mondeóst épp ott tankolni, és nem elsősorban III-asoknak!
Itt e fórumon nincsenek "rangok" attól, hogy ki milyen Mondeo-t vezet, birtokol!
A csapatszellem a lényeg, és hogy - ha tudunk - segítsünk egymásnak. ( ja, és a közélet mellőzése ) Van amikor tettekkel, vagy csak jótanáccsal, tippekkel, ötletekkel...
Ha sikerült megváltoztatnom a szemléleted, szívesen várunk vissza kérdéseiddel, tapasztalatoddal, élményeiddel!
Addig is a Mondeo vigyázza utad!
Üdv:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5957 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 06:57:00 »

Hello! nem tudom ti voltatok e kinn tökölön szombaton de én kinn voltam a 94-es 1.6os mondeommal 18évesen azért kevesen mondhatják el h mondeot birtokolnak de ettől függetlenül elég kellemetlenül ért az h egyrészt rajtam kívül 3 ilyen idős mondeo volt csak ráadásul a többi az mind 'J'-s meg 'K'-s rendszámu volt... azt a nagyképűséget meg lenézést gyerekek ami ott volt hát mondom ez nem semmi.. attol mert 7millios autoban ül.. :S na mindegy a rendezvény maga nagyon jo volt!! Üdv nektek és éljen az MK1!
Szia MondyMk1!
 
Sajnálom ha így látod a dolgokat, a nagyképűség nem egyenesen arányos a hajtott autó értékével, főleg nálunk itt a klábban. Egyik tatabányai ex-mondeosunk már átnyergelt egy Volvora, és mégis csudajó partykat csapunk itt Tatabányán. Rajtam kívül van még itt 2 Mk3, az egyik pár hónapos, a másik se öreg, de nagyképűségnek még hírmagjával se találkoztam itt...
Az első talim nekem is érdekes volt, kicsit kellemetlen volt, hogy az öreg rókák azonnal megtalálták az összes baját az autómnak (mk1 1.8td, >400eKm), de ez nem feltétlenül fikázás csak baráti jótanács.
Ha belerázódsz a klubéletbe picit, egész máshogy látsz majd dolgokat.
Remélem, egy picit még itt maradsz velünk, és legalább annyi örömöd lesz autódban és a klubbunkban, amennyi nekem.
Szmájlikat figyeld, és ne szólj be Angel-nek.
u.i nekem is J-s a rendszámom, akkor most nekem is nagyképűnek kell lenni?
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5958 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 08:26:00 »

Egyetértés! Nekem is "csak" MKI, és én sem vagyok túl idős (24 leszek), mégis sztem nagyon jó a társaság. TáDé hozzászólása teljesen rendben, annyi módosítással, hogy nyugodtan szól csak be Angel-nek, legfeljebb a következő kistalin nem kapsz tőle pogácsát Úgyhogy én meg is húzom magam
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5959 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 08:45:00 »

Egyetértés! Nekem is "csak" MKI, és én sem vagyok túl idős (24 leszek), mégis sztem nagyon jó a társaság. TáDé hozzászólása teljesen rendben, annyi módosítással, hogy nyugodtan szól csak be Angel-nek, legfeljebb a következő kistalin nem kapsz tőle pogácsát Úgyhogy én meg is húzom magam
Ezt nekem miért nem mondta senki, ha kuss van, lesz pogácsa? Így egész más a gyerek fekvése...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5960 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 08:48:00 »

Szia MondyMk1!
 
Sajnálom ha így látod a dolgokat, a nagyképűség nem egyenesen arányos a hajtott autó értékével, főleg nálunk itt a klábban. Egyik tatabányai ex-mondeosunk már átnyergelt egy Volvora, és mégis csudajó partykat csapunk itt Tatabányán. Rajtam kívül van még itt 2 Mk3, az egyik pár hónapos, a másik se öreg, de nagyképűségnek még hírmagjával se találkoztam itt...
Az első talim nekem is érdekes volt, kicsit kellemetlen volt, hogy az öreg rókák azonnal megtalálták az összes baját az autómnak (mk1 1.8td, >400eKm), de ez nem feltétlenül fikázás csak baráti jótanács.
Ha belerázódsz a klubéletbe picit, egész máshogy látsz majd dolgokat.
Remélem, egy picit még itt maradsz velünk, és legalább annyi örömöd lesz autódban és a klubbunkban, amennyi nekem.
Szmájlikat figyeld, és ne szólj be Angel-nek.
u.i nekem is J-s a rendszámom, akkor most nekem is nagyképűnek kell lenni?
Hé, mi van? mit csináltam? Egy kukkot se szóltam! És én fel szoktam karolni az újakat... szmájli ide vagy oda.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5961 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 08:49:00 »

Hello! nem tudom ti voltatok e kinn tökölön szombaton de én kinn voltam a 94-es 1.6os mondeommal 18évesen azért kevesen mondhatják el h mondeot birtokolnak de ettől függetlenül elég kellemetlenül ért az h egyrészt rajtam kívül 3 ilyen idős mondeo volt csak ráadásul a többi az mind 'J'-s meg 'K'-s rendszámu volt... azt a nagyképűséget meg lenézést gyerekek ami ott volt hát mondom ez nem semmi.. attol mert 7millios autoban ül.. :S na mindegy a rendezvény maga nagyon jo volt!! Üdv nektek és éljen az MK1!
Lásd kivel van dolgod: vendégem vagy egy beszólásra! Nyugodtam írj be bármit!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #5962 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 09:25:00 »

Hé, mi van? mit csináltam? Egy kukkot se szóltam! És én fel szoktam karolni az újakat... szmájli ide vagy oda.
Tényleg, elfelejtettem a szmájlit:
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5963 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 09:56:00 »

Tényleg, elfelejtettem a szmájlit:
Most kifli volt, meg perec.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #5964 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 10:19:00 »

Sziasztok!
Most vagyok itt először, csak kb 1 hete vettem Mondeot. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele és szinte azonnal beleszerettem Smiley De gondolom, ez itt senkit nem lep meg Tongue Egyébként 1994-es 1.6 16V 4 ajtós, csak hogy mondjak róla egy keveset. Remélem nem lesz vele gondom, de ha mégis, akkor itt segítő kezekre találok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5965 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 10:22:00 »

Sziasztok!
Most vagyok itt először, csak kb 1 hete vettem Mondeot. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele és szinte azonnal beleszerettem Smiley De gondolom, ez itt senkit nem lep meg Tongue Egyébként 1994-es 1.6 16V 4 ajtós, csak hogy mondjak róla egy keveset. Remélem nem lesz vele gondom, de ha mégis, akkor itt segítő kezekre találok.
Üdv a Clubban!
Hova valósi vagy? Vannak ilyen helyi ismerkedő topicok, és most lesz nemsoká a nagy Mondi tali is...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5966 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 10:23:00 »

Sziasztok!
Nem akartam megbántani senkit, csak nekem ez jött le de egyébként lehet tényleg én voltam a béna..szóval ha bkit megsértettem volna attol elnézést kérek tényleg csak azt irtam amit elsőre gondoltam.. de jol estek a hozzászólásaitok nagyon köszönöm őket!! MK1 4 EVER !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5967 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 10:30:00 »

Sziasztok!
Nem akartam megbántani senkit, csak nekem ez jött le de egyébként lehet tényleg én voltam a béna..szóval ha bkit megsértettem volna attol elnézést kérek tényleg csak azt irtam amit elsőre gondoltam.. de jol estek a hozzászólásaitok nagyon köszönöm őket!! MK1 4 EVER !
A következő már sokkal jobb lesz, addigra megismerkedsz egy-két emberrel és lesz miről dumálni is...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5968 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 10:40:00 »

Sziasztok!
Nem akartam megbántani senkit, csak nekem ez jött le de egyébként lehet tényleg én voltam a béna..szóval ha bkit megsértettem volna attol elnézést kérek tényleg csak azt irtam amit elsőre gondoltam.. de jol estek a hozzászólásaitok nagyon köszönöm őket!! MK1 4 EVER !
Semmi gond. Ha a következő talin nem találod a helyed, keress meg engem, bárki megmutatja, ki az az éndzsöl (jó esetben kaját osztok). Szívesen szóval tartalak, meg ilyesmi. Meg tudok vicceket. :-))
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #5969 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 11:34:00 »

Semmi gond. Ha a következő talin nem találod a helyed, keress meg engem, bárki megmutatja, ki az az éndzsöl (jó esetben kaját osztok). Szívesen szóval tartalak, meg ilyesmi. Meg tudok vicceket. :-))
Angel! Az ajánlatod rám is érvényes? főleg a sütik érdeklnének
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5970 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 11:40:00 »

Volna egy kérdésem: hétvégén csomagtartó-világítást szereltem (mert nem alszik el lecsukáskor) A kérdésem a köv volna, volt bent egy 3 vezetékes fekete nemtommi.
 
máshogy fényképezve
 

 
Kimérve, semelyik lába között nem volt feszültség. Kéne hogy legyen? Illetve vszeg ez vezérli a lámpát, ugye? Valami nem stimmel Help!!!
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5971 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 11:46:00 »

Volna egy kérdésem: hétvégén csomagtartó-világítást szereltem (mert nem alszik el lecsukáskor) A kérdésem a köv volna, volt bent egy 3 vezetékes fekete nemtommi.
 
máshogy fényképezve
 

 
Kimérve, semelyik lába között nem volt feszültség. Kéne hogy legyen? Illetve vszeg ez vezérli a lámpát, ugye? Valami nem stimmel Help!!!
ez vezérli! a zárszerkezet környékén van a helye balról jobbra kell betolni. az enyém is kijárúgy tűnik tipushiba :-)
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5972 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 11:48:00 »

ez vezérli! a zárszerkezet környékén van a helye balról jobbra kell betolni. az enyém is kijárúgy tűnik tipushiba :-)
Én csak kivettem, az én gondom inkább az, hogy nem kapcsol, illetve semelyik kábele nincs fesz alatt. Gyanús... Lehet erre is van külön biztosíték? hmm...
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5973 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 11:48:00 »

Sziasztok!
Most vagyok itt először, csak kb 1 hete vettem Mondeot. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele és szinte azonnal beleszerettem Smiley De gondolom, ez itt senkit nem lep meg Tongue Egyébként 1994-es 1.6 16V 4 ajtós, csak hogy mondjak róla egy keveset. Remélem nem lesz vele gondom, de ha mégis, akkor itt segítő kezekre találok.
Köszi! Smiley
Móri vagyok (Fejér).
Majd nézelődök még a fórumban Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5974 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 11:51:00 »

Upsz egy kicsit mellényomtam Smiley
Nem baj, eldumálok magammal
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5975 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 11:56:00 »

Upsz egy kicsit mellényomtam Smiley
Nem baj, eldumálok magammal
Nézelődj a Fejérmondi topicban, itten vok én is.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5976 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 11:57:00 »

Én csak kivettem, az én gondom inkább az, hogy nem kapcsol, illetve semelyik kábele nincs fesz alatt. Gyanús... Lehet erre is van külön biztosíték? hmm...
Nem lehet, hogy a testhez képest kapcsol? Mérd meg úgy, hogy a testre megy a műszer egyik lába, a másik meg a drótra.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #5977 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 11:57:00 »

nyomogasd meg azt a kis bizbaszt a közepén ha nem villog a csom tér lámpa akkor biztosíték vagy cseréld vagy nem tudom Ha ráér pár napot rámérek a sajátomra és MONDom mit mutat
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5978 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 12:00:00 »

most nézem.. a lábak között mértél feszt.? próbálj a lábak és  test között
megpróbálom ott is..
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5979 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 12:00:00 »

Nézelődj a Fejérmondi topicban, itten vok én is.
Köszönöm, jó lenne vmi támpont Wink
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5980 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 12:00:00 »

Én csak kivettem, az én gondom inkább az, hogy nem kapcsol, illetve semelyik kábele nincs fesz alatt. Gyanús... Lehet erre is van külön biztosíték? hmm...
most nézem.. a lábak között mértél feszt.? próbálj a lábak és  test között
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5981 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 12:00:00 »

Nem lehet, hogy a testhez képest kapcsol? Mérd meg úgy, hogy a testre megy a műszer egyik lába, a másik meg a drótra.
Thanx, megnézem úgy is. Már nagyon idegesít, főleg mert vszeg emiatt a belső világítás sem kapcsol 12sec-re Sad(
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5982 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 12:49:00 »

megpróbálom ott is..
Ez a kapcsoló a testet adogatja a lámpának, illetve ha nyitva a csomi az AWS (mikiegér kijelző, és a riasztónak ha van)felé ad szintén testet és kigyullad a csomi nyitva szimbolum. A csomi lámpát pattintsd ki és ott keress +12V ot a másik érintkező összeköttetésbe kell legyen a kapcsoló egyik szálával. Lehet a kapcsoló beégett  - ez szokott lenni a hiba. Tegyél be gyári izzót a lámpába és szerezz egy bontott kapcsolot.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5983 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 13:03:00 »

Volna egy kérdésem: hétvégén csomagtartó-világítást szereltem (mert nem alszik el lecsukáskor) A kérdésem a köv volna, volt bent egy 3 vezetékes fekete nemtommi.
 
máshogy fényképezve
 

 
Kimérve, semelyik lába között nem volt feszültség. Kéne hogy legyen? Illetve vszeg ez vezérli a lámpát, ugye? Valami nem stimmel Help!!!
A gondod:
Eloxidálódtak a kapcsoló érintkezői.
Csere!
 
Üdv:
Bazs77
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5984 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 13:28:00 »

Hát, akkor megyek, bontok. Kösz a segítséget Wink
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5985 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 15:52:00 »

Sziasztok! Pár hete volt egy kis gondom az imobiliserrel. Sajna még nem oldodott meg. Akkor Joe próbált segíteni, amit köszönök, de nem oldodott meg a gond. 2 hete van egy Pécs környékén elég neves emberkénél a gép, de nem talál hozzá programot. Azt mondja, hogy a motorvezérlő elektronika elfelejtette az immobiliserrel kapcsolatos dolgokat és nem tud vele komunikálni. A Ford szervízbe azt mondták, hogy nincs programjuk a régebbi tipusokhoz. Tud valaki ebbe nekem segíteni, hogy mi a tehendő ilyenkor, vagy programot honnan szerválhatnék? Kukába még nem szeretném dobni a verdát, mert különben elégedett vagyok vele. Ja, egyépként 95-ös 1.8 TD-ről beszéltem. Előre is köszi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5986 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 16:29:00 »

Sziasztok! Pár hete volt egy kis gondom az imobiliserrel. Sajna még nem oldodott meg. Akkor Joe próbált segíteni, amit köszönök, de nem oldodott meg a gond. 2 hete van egy Pécs környékén elég neves emberkénél a gép, de nem talál hozzá programot. Azt mondja, hogy a motorvezérlő elektronika elfelejtette az immobiliserrel kapcsolatos dolgokat és nem tud vele komunikálni. A Ford szervízbe azt mondták, hogy nincs programjuk a régebbi tipusokhoz. Tud valaki ebbe nekem segíteni, hogy mi a tehendő ilyenkor, vagy programot honnan szerválhatnék? Kukába még nem szeretném dobni a verdát, mert különben elégedett vagyok vele. Ja, egyépként 95-ös 1.8 TD-ről beszéltem. Előre is köszi!
A TD be nincs túl okos vezérlőcomputer ECU csak egy alap vezérlőkészülék a jobb lámpa környékén - tudomásom szerint programot sem lehet betölteni bele. Az Immobilizer különálló egység, szerintem ki kéne szedni az autóból és átnézni a panelt, lehet valami kontakt beégés ilyesmi hiba jött elő a nyákon. Ha nincs a kesztyűtartó mögött akkor a hamutartó környékén lehet még eldugva.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5987 Dátum: 2007.05.21 hétfő, 20:49:00 »

Sziasztok! Pár hete volt egy kis gondom az imobiliserrel. Sajna még nem oldodott meg. Akkor Joe próbált segíteni, amit köszönök, de nem oldodott meg a gond. 2 hete van egy Pécs környékén elég neves emberkénél a gép, de nem talál hozzá programot. Azt mondja, hogy a motorvezérlő elektronika elfelejtette az immobiliserrel kapcsolatos dolgokat és nem tud vele komunikálni. A Ford szervízbe azt mondták, hogy nincs programjuk a régebbi tipusokhoz. Tud valaki ebbe nekem segíteni, hogy mi a tehendő ilyenkor, vagy programot honnan szerválhatnék? Kukába még nem szeretném dobni a verdát, mert különben elégedett vagyok vele. Ja, egyépként 95-ös 1.8 TD-ről beszéltem. Előre is köszi!
Ha más megoldás nincs, dobd ki az immós motorvezérlőt, rakj rá egy immó nélkülit, 93as vagy 94es lesz ilyen.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5988 Dátum: 2007.05.22 kedd, 09:43:00 »

Köszi az infókat, próbálok konzultálni a szerelőmmel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5989 Dátum: 2007.05.22 kedd, 17:52:00 »

Sziasztok. Van egy olyan gondom, hogy ma hazafele jövet kicsit megnyomtam a kocsinak. Mindig finoman megyek igazából sosem szoktam tolni neki. Öt percet mentem vele,de valami nem tetszik nekem. Elég büdös volt az egész autó mintha égett volna valami kicsit lustának is találom,de a fő baj az volt hogy a hűtővíztartályomban kicsit bugyogott a víz. Összesen kb. 10 percet mentem az autóval és ebből 5perc volt amikor huzattam. A hőfékmérőm az nem működik egyszer majd kicserélem az érzékelőt. Félek hogy valami van a géppel. Nektek mi a véleményetek erről ?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5990 Dátum: 2007.05.22 kedd, 17:52:00 »

Sziasztok. Van egy olyan gondom, hogy ma hazafele jövet kicsit megnyomtam a kocsinak. Mindig finoman megyek igazából sosem szoktam tolni neki. Öt percet mentem vele,de valami nem tetszik nekem. Elég büdös volt az egész autó mintha égett volna valami kicsit lustának is találom,de a fő baj az volt hogy a hűtővíztartályomban kicsit bugyogott a víz. Összesen kb. 10 percet mentem az autóval és ebből 5perc volt amikor huzattam. A hőfékmérőm az nem működik egyszer majd kicserélem az érzékelőt. Félek hogy valami van a géppel. Nektek mi a véleményetek erről ?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5991 Dátum: 2007.05.22 kedd, 17:54:00 »

Sziasztok. Van egy olyan gondom, hogy ma hazafele jövet kicsit megnyomtam a kocsinak. Mindig finoman megyek igazából sosem szoktam tolni neki. Öt percet mentem vele,de valami nem tetszik nekem. Elég büdös volt az egész autó mintha égett volna valami kicsit lustának is találom,de a fő baj az volt hogy a hűtővíztartályomban kicsit bugyogott a víz. Összesen kb. 10 percet mentem az autóval és ebből 5perc volt amikor huzattam. A hőfékmérőm az nem működik egyszer majd kicserélem az érzékelőt. Félek hogy valami van a géppel. Nektek mi a véleményetek erről ?
Évjárat egyéb adatok benzin gázolaj meghajtás? Mióta nem működik a mutató? termosztát mikori?, ventillátor szokott működni?, klíma van be volt kapcsolva?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5992 Dátum: 2007.05.22 kedd, 18:07:00 »

Sziasztok. Van egy olyan gondom, hogy ma hazafele jövet kicsit megnyomtam a kocsinak. Mindig finoman megyek igazából sosem szoktam tolni neki. Öt percet mentem vele,de valami nem tetszik nekem. Elég büdös volt az egész autó mintha égett volna valami kicsit lustának is találom,de a fő baj az volt hogy a hűtővíztartályomban kicsit bugyogott a víz. Összesen kb. 10 percet mentem az autóval és ebből 5perc volt amikor huzattam. A hőfékmérőm az nem működik egyszer majd kicserélem az érzékelőt. Félek hogy valami van a géppel. Nektek mi a véleményetek erről ?
A termosztát csere az első lépés. Az is lehet, hogy csak annyi, hogy mindig forgatja a vizet a rendszer. Pont egy két hónapja találkoztam ilyen esettel...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5993 Dátum: 2007.05.22 kedd, 18:22:00 »

95-ös 1.8 benzines mióta megvettem soha nem jó a műszer vagyis néha beugrik,de nagyon ritkán. A klímám se jó úgyhogy nem volt bekapcsolva. A ventilátor az megy most működött.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5994 Dátum: 2007.05.22 kedd, 18:32:00 »

95-ös 1.8 benzines mióta megvettem soha nem jó a műszer vagyis néha beugrik,de nagyon ritkán. A klímám se jó úgyhogy nem volt bekapcsolva. A ventilátor az megy most működött.
Ahogy Joe mondja termosztátcsere, gyári motorcraft 92C os ra. Termosztátházon alsó felső jeladó érintkezőit WD40-el tisztítsd meg ha nem javul meg a műszer alsó jeladó cserére lenne szükség. Hűtőket slagvízzel mosd ki - ne gőzborotvával. Klímát javaslom Ford Petrányinál méresd be, és ha tömítettség rendben feltöltik gázzal kb 15K HUF ha van Clubkártyád -10%
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5995 Dátum: 2007.05.22 kedd, 19:10:00 »

ok. megpróbálom. Köszönöm.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5996 Dátum: 2007.05.22 kedd, 22:56:00 »

Üdv mindenkinek!A 93-as 1.8-as olajteknője jó a 93-as 1.6-ra?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5997 Dátum: 2007.05.23 szerda, 09:27:00 »

Sziasztok. Van egy olyan gondom, hogy ma hazafele jövet kicsit megnyomtam a kocsinak. Mindig finoman megyek igazából sosem szoktam tolni neki. Öt percet mentem vele,de valami nem tetszik nekem. Elég büdös volt az egész autó mintha égett volna valami kicsit lustának is találom,de a fő baj az volt hogy a hűtővíztartályomban kicsit bugyogott a víz. Összesen kb. 10 percet mentem az autóval és ebből 5perc volt amikor huzattam. A hőfékmérőm az nem működik egyszer majd kicserélem az érzékelőt. Félek hogy valami van a géppel. Nektek mi a véleményetek erről ?
Azt az 5 percet bírnia kell, én öregebb vagyok és még én is bírom
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5998 Dátum: 2007.05.23 szerda, 09:38:00 »

Üdv mindenkinek!A 93-as 1.8-as olajteknője jó a 93-as 1.6-ra?
Jó bele a kuplung kipufogódobok is azonosak 1.6 és 1.8 nál
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5999 Dátum: 2007.05.23 szerda, 10:09:00 »

Jó bele a kuplung kipufogódobok is azonosak 1.6 és 1.8 nál
Köszönöm.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.088 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.