Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:23:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 115 116 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126 127 128 129 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4804993 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #6050 Dátum: 2007.05.25 péntek, 09:08:00 »

Hol lehet ilyen vésettet venni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6051 Dátum: 2007.05.25 péntek, 09:10:00 »

Szia misi107. Engem három hete megtörtek háturol. Én parkoltam és a barom vonohoroggal lökös telibe. Időhiány miatt én is egy leharcolt vassal megyek.
a legkevesebb...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6052 Dátum: 2007.05.25 péntek, 09:11:00 »

Hol lehet ilyen vésettet venni?
én a Cromax-nál vettem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6053 Dátum: 2007.05.25 péntek, 12:18:00 »

üdv. az utastérben a kormányoszloptól balra van egy lehajtható biztosítéktábla. van esetleg valakinek infója arról hogy mi micsoda rajta?
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6054 Dátum: 2007.05.25 péntek, 12:32:00 »

üdv. az utastérben a kormányoszloptól balra van egy lehajtható biztosítéktábla. van esetleg valakinek infója arról hogy mi micsoda rajta?
Szerintem a kezelésiben le van írva. (Főoldal, hírek közt letölthető)
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #6055 Dátum: 2007.05.25 péntek, 12:45:00 »

Én még sajnos talirasem jutottam el.Nem is nagyon akartam ezt a kocsit mert nem az én pénztárcámhoz méretezték. De mit lehet tenni ha imádom:)Szerencsére motorja rendben van. A hátsó ajtózár szorul egy kicsit de nem vészes. Olyan mint egy 12 éves járgány imitt amott néha zörög de szerencsére ezek szinte pénz nélkül kiküszöbölhetőek. Biztos sok idő míg elkészül de szerintem megfogja érni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6056 Dátum: 2007.05.25 péntek, 13:04:00 »

Szerintem a kezelésiben le van írva. (Főoldal, hírek közt letölthető)
Ahogy mondtad... kösz
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6057 Dátum: 2007.05.25 péntek, 15:45:00 »

Én még sajnos talirasem jutottam el.Nem is nagyon akartam ezt a kocsit mert nem az én pénztárcámhoz méretezték. De mit lehet tenni ha imádom:)Szerencsére motorja rendben van. A hátsó ajtózár szorul egy kicsit de nem vészes. Olyan mint egy 12 éves járgány imitt amott néha zörög de szerencsére ezek szinte pénz nélkül kiküszöbölhetőek. Biztos sok idő míg elkészül de szerintem megfogja érni.
Adatlapodba ird be, h pontosan milyen. Vagy az aláírásba. Kíváncsiak vagyunk Tongue Nagytalira jössz?
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #6058 Dátum: 2007.05.25 péntek, 15:57:00 »

Ahogy mondtad... kösz
Sajnos nemhiszem, hogy eljutok.A következőn viszont már szeretnék ottlenni. Van egy képem igaz jó koszos szegény, majd megpróbálom feltenni. Most műszakira készülök és még sok a meló rajta, de nem akarom elkapkodni és inkább legyen később a műszaki de aminek kell az jól működjön.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6059 Dátum: 2007.05.25 péntek, 16:00:00 »

Ja elfelejtettem:P 1.8 Clx de mégis olyan mint az 1.6-os. Főnökömtől akitől vettem beakarta számíttatni az uj kocsiba de nemnagyon találták a katalógusban. Lehet valami akciós dolog lehetett 1.6 áráért 1.8-as motorral vagy ilyesmi. De ez csak az én véleményem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6060 Dátum: 2007.05.25 péntek, 16:05:00 »


 
Nemtudom fog-e működni így és megnézhető lesz a kép vagy nem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6061 Dátum: 2007.05.25 péntek, 16:06:00 »

Hi müxik
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6062 Dátum: 2007.05.25 péntek, 19:33:00 »

Sziasztok!
 
Lenne még egy kérésem. Mivel valószínüleg elektromos hibája is van a járgánynak nem tudjátok  lehet-e kapcsolási rajzhoz jutni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6063 Dátum: 2007.05.25 péntek, 19:43:00 »

mikor áll a kocsi 2 napot és úgy indítom pöcre indul,viszont ha megyek vele,és eléggé felmelegszik a motor,megállok,leállítom és utánna pár perc múlva indítom akkor néha eléggé nehezen kapja el,elsőre elindul de minta nem akarna elkapni,miért lehet ez?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6064 Dátum: 2007.05.26 szombat, 07:59:00 »

mikor áll a kocsi 2 napot és úgy indítom pöcre indul,viszont ha megyek vele,és eléggé felmelegszik a motor,megállok,leállítom és utánna pár perc múlva indítom akkor néha eléggé nehezen kapja el,elsőre elindul de minta nem akarna elkapni,miért lehet ez?
TáDé-nak volt hasonló az autója, nála ki volt kopva egy valami az adagolóban és amíg nem hűlt vissza teljesen, addig nem működött megfelelően a cucc. kérdezd meg őt, biztosan tudja hol keresd a megoldást.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6065 Dátum: 2007.05.26 szombat, 10:24:00 »

mikor áll a kocsi 2 napot és úgy indítom pöcre indul,viszont ha megyek vele,és eléggé felmelegszik a motor,megállok,leállítom és utánna pár perc múlva indítom akkor néha eléggé nehezen kapja el,elsőre elindul de minta nem akarna elkapni,miért lehet ez?
Ha benzines akkor a termosztátház felső jeladója r0ssz, csere.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6066 Dátum: 2007.05.26 szombat, 12:48:00 »

Ha benzines akkor a termosztátház felső jeladója r0ssz, csere.
Hidegindítást akarna csinálni és túldúsítja a keveréket?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6067 Dátum: 2007.05.26 szombat, 13:08:00 »

Szia fusim! Mint korábban említettem lenne egy olyan problémám,hogy 1 lufisról 2 lufisra lett cserélve a műszerfal és a fedkompnak a kábelei nincsenek ebbe a kötegbe behúzva, ezért a tempomat sem működik. Az eredeti kábelkorbács megvan, de nem ép (nagyon nem ép Smiley)), de mindene megvan, csatik stb. Az lenne a kérdésem bekötnéd-e újra a fed.komp.-ot, vagy legalábbis előzetesben csak vállalnád-e hogy megnézed. Az az igazság eléggé zsúfolt vagyok időügyileg, de elvileg júni 14.-26 között kényszerszabin leszek, azért is kérdezlek most, hogy esetlegesen a két időpont között tudnál-e időpontot adni, ( a legjobb az lenne, ha 14.-e környékére tudnád rakni, mert akkor ha bármi kell, vagy esetlegesen több naposra alakul a dolog akkor is beletudnám zsúfolni a többi elintézni való közé)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6068 Dátum: 2007.05.26 szombat, 14:27:00 »

Szia fusim! Mint korábban említettem lenne egy olyan problémám,hogy 1 lufisról 2 lufisra lett cserélve a műszerfal és a fedkompnak a kábelei nincsenek ebbe a kötegbe behúzva, ezért a tempomat sem működik. Az eredeti kábelkorbács megvan, de nem ép (nagyon nem ép Smiley)), de mindene megvan, csatik stb. Az lenne a kérdésem bekötnéd-e újra a fed.komp.-ot, vagy legalábbis előzetesben csak vállalnád-e hogy megnézed. Az az igazság eléggé zsúfolt vagyok időügyileg, de elvileg júni 14.-26 között kényszerszabin leszek, azért is kérdezlek most, hogy esetlegesen a két időpont között tudnál-e időpontot adni, ( a legjobb az lenne, ha 14.-e környékére tudnád rakni, mert akkor ha bármi kell, vagy esetlegesen több naposra alakul a dolog akkor is beletudnám zsúfolni a többi elintézni való közé)
Junius 14 odébb van. Találkozóra kéne jönnöd junius 2.án ott megnézem mi a helyzet. Utólag be lehet építeni a fedcompot is meg a tempomatot - nekem is így van. A hozzászólás a cikkekhez topicban találsz egy félig kész leírást a tempomat beépítésről. Mivel nem ghia kábelköteget építettél be a kabinban a szükséges kábelek jórésze hiányzik. Kb 2 délutános móka a kábeleket újra befűzni az autóba, csak hétvégén tudok vele foglalkoz - hétközbe dolgozom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6069 Dátum: 2007.05.26 szombat, 17:02:00 »

Junius 14 odébb van. Találkozóra kéne jönnöd junius 2.án ott megnézem mi a helyzet. Utólag be lehet építeni a fedcompot is meg a tempomatot - nekem is így van. A hozzászólás a cikkekhez topicban találsz egy félig kész leírást a tempomat beépítésről. Mivel nem ghia kábelköteget építettél be a kabinban a szükséges kábelek jórésze hiányzik. Kb 2 délutános móka a kábeleket újra befűzni az autóba, csak hétvégén tudok vele foglalkoz - hétközbe dolgozom.
Az az igazság, hogy a szabim elött abszolút nincs 1 másodpercem se, de nekem nem gáz ha csak hétvégén szakítasz rá időt, az se baj ha nem vállalod csak megnézed és majd egyeztetünk valamit késöbbre. A kábelköteg az Ghia-ból van, csak automatáé. Én elkezdtem összevetni a TIS-el, meg is van, hogy Km óránál hiányszik szál példul, meg még sok helyen (kb 10-12), így most kapásból nem vágom a dolgot, az volt a baj, hogy igazából nem volt időm rá, mert nem állhatott a gép Smiley) kb. 3,5 óra alatt megvolt a teljes ki-beszerelés. Bár ha nem először láttam volna talán a műszerfal alatti világot akkor gyorsabban is mehetett volna a dolog, dehát még csak fél éve van Mondikám, majd legközelebb. Talira majd azért szívesen elmennék, de igazából még picit csúf oda a gép, külsőleg rengeteg meló van rajta, nem rohad csak festék hibák lökösön, tükrön, apró horpadások, ráférne egy polírozás is, na meg a komoly dolgok, új szilentek, telók, fék, toronycsapágy, gömbfejek, na ja kipufogó. Csak a fontos dolgokra volt időm miután megvettem (szíjak, szűrők, olaj, gyertya csere), most volt zöldkártyán simán átment, Bosch gépre kötötték, mókus beadta a típust, minden zöldet jelzett, motorikusan tutira jó. Ahogy néztem csak az alkatrész kb 4-450.000-be áll meg, de ezt majd csak augusztusban ejtem meg, addig meg gyüjtögetek mint az ősember.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6070 Dátum: 2007.05.26 szombat, 19:11:00 »

Sziasztok. Na végre megy a hőfokmutatóm. Kiszedtem az érzékelőt forró vízben megásztattuk és műszerrel megmértem hogy működik-e.Minden ok volt vele így hát visszaraktam.Elég egy *** helyen van kb. félórán keresztül tartott mire betekertem. De most már minden ok.  Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6071 Dátum: 2007.05.26 szombat, 21:49:00 »

A kormányszervóba milyen olaj kell?Teljesen elnehezült pedig müxik.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6072 Dátum: 2007.05.26 szombat, 22:01:00 »

A kormányszervóba milyen olaj kell?Teljesen elnehezült pedig müxik.
Alvázszám alapján nagyutó megmondja, kérj egy ajánlatot a weboldalukon.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6073 Dátum: 2007.05.26 szombat, 22:26:00 »

Alvázszám alapján nagyutó megmondja, kérj egy ajánlatot a weboldalukon.
És mi az oldaluk?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6074 Dátum: 2007.05.26 szombat, 22:54:00 »

És mi az oldaluk?
www.nagyauto.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6075 Dátum: 2007.05.27 vasárnap, 08:37:00 »

Köszi.Nem írtam www-t és más jött be...
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6076 Dátum: 2007.05.27 vasárnap, 09:37:00 »

A kormányszervóba milyen olaj kell?Teljesen elnehezült pedig müxik.
Nem lehet h. vmilyen csapágy szorul? Olaj miatt annyira nem nehezülhet el
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #6077 Dátum: 2007.05.27 vasárnap, 09:44:00 »

Nem lehet h. vmilyen csapágy szorul? Olaj miatt annyira nem nehezülhet el
toronycsapágyat vagy kormányösszekötőt lehetne megnézni. Esetleg trapézgömbfej...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6078 Dátum: 2007.05.27 vasárnap, 19:47:00 »

Nem lehet h. vmilyen csapágy szorul? Olaj miatt annyira nem nehezülhet el
Nem érzem,nem hallom hogy csapágyas lenne.Lengőkar volt cserélve,a régiét kapta meg.Holtjátéka csak kb. 2-3mm ha van,de az meg megesik öreg autónál.Az  elnehezülés se olyan iszonyú vészes,csak észrevehető.Amúgy meg a fene tudja,lehet hogy még gyári van benne...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6079 Dátum: 2007.05.29 kedd, 09:54:00 »

Sziasztok,
Egy 93-as 2.0 Mondeo-m van. Olajszivárgás lokalizása végett egy jó motormosásra lenne szükség. Nem vagyok jártas a témában, sőt egy kicsit tartok is tőle.Tudnátok-e egy jó mosót ajánlani (Budapesten) ahová érdemes elvinni a gépet. Előre is kösznöm.Pek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6080 Dátum: 2007.05.29 kedd, 09:56:00 »

Helyesen-lokalizálása-.Bocs.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6081 Dátum: 2007.05.29 kedd, 15:15:00 »


Ha mk1-nél fényszórót szabályoztok, akkor a vízszintes állítócsavarok felirata fordítva van feliratozva, legalábbis a 2xH1 izzósnál, korai mk1
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6082 Dátum: 2007.05.29 kedd, 15:26:00 »

Véreim, remélem nem maradunk (nagyon) alul az mkI szekcióval a 7végén
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6083 Dátum: 2007.05.29 kedd, 15:28:00 »

Véreim, remélem nem maradunk (nagyon) alul az mkI szekcióval a 7végén
Igyexünk Wink
boldi007: téged nem láttalak a listán. Vagy csak vak vagyok?!
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #6084 Dátum: 2007.05.30 szerda, 12:08:00 »

Központosítási gond lehet. Ki kellett volna cserélni a szerkezetet is meg a kinyomócsapágyat. A szerkezet biztos hozzákopott a régi tárcsához és most nem találja a helyét. Esetleg nem gyári tárcsa került be a gyári szerkezet alá. Újra szét kellesz szedni a gépezetet - szerintem.
Csak a kuplungtárcsa lett cserélve, nem gyárira.
Most szétszedték újra az egészet, azt mondja a szerelő, semmi hiba nem látszik rajta, teljesen jó a kuplungszerkezet, a kinyomócsapágy, az új kuplungtárcsán sem látszik semmi probléma. Most azt kérdezik, rakják-e újra össze. Nekem meg fogalmam sincs mi legyen most.
Nem tudom elképzelni azt sem, hogy lehet központosítási probléma, mert a tárcsa jól passzol a tengelyre.
Ha a váltónál lenne a gond, azt hogy lehetne kideríteni?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6085 Dátum: 2007.05.30 szerda, 14:08:00 »

Radiátor hozzáférés után érdeklődöm. Lebontom a magnó, fűtéskapcsoló, váltó és a lábtér körüli részt, és hozzáférek? Több, mint valószínű, hogy a Bátyámén likas. Mibe fájhat ez bontva?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #6086 Dátum: 2007.05.30 szerda, 14:16:00 »

Radiátor hozzáférés után érdeklődöm. Lebontom a magnó, fűtéskapcsoló, váltó és a lábtér körüli részt, és hozzáférek? Több, mint valószínű, hogy a Bátyámén likas. Mibe fájhat ez bontva?
Haynesba le van rajzolva hogy lehet kioperálni. A szerelőszalagon elindul egy fűtőradiátor és köréépítik a Mondeot Wink OFF Seat-ba volt szerencsém cserélni, ki kellett szerelni a műszerfalpárnát is, 3óra ki majd 3 óra visszaszerelés a csere 1 perc. Ha már kibontod ilyen szinten az autót érdemes lenne egy újat - ill. utángyártott, gyári beszállító ilyesmit is körbejárni.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6087 Dátum: 2007.05.30 szerda, 14:44:00 »

Haynesba le van rajzolva hogy lehet kioperálni. A szerelőszalagon elindul egy fűtőradiátor és köréépítik a Mondeot Wink OFF Seat-ba volt szerencsém cserélni, ki kellett szerelni a műszerfalpárnát is, 3óra ki majd 3 óra visszaszerelés a csere 1 perc. Ha már kibontod ilyen szinten az autót érdemes lenne egy újat - ill. utángyártott, gyári beszállító ilyesmit is körbejárni.
Most nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek. Vicces, ahogy írod, de tudom, hogy én fogok benne feküdni.:-(
Cromaxnál néztem, de egyenlőre nem hozott ki semmit a kereső...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6088 Dátum: 2007.05.30 szerda, 14:46:00 »

Most nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek. Vicces, ahogy írod, de tudom, hogy én fogok benne feküdni.:-(
Cromaxnál néztem, de egyenlőre nem hozott ki semmit a kereső...
Vagy mégis!
 
Gyáriban elég húzós...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #6089 Dátum: 2007.05.30 szerda, 15:00:00 »

Vagy mégis!
 
Gyáriban elég húzós...
Az a Nissens teljesen jó Bárdi árakat is nézd me
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6090 Dátum: 2007.05.30 szerda, 15:06:00 »

Most nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek. Vicces, ahogy írod, de tudom, hogy én fogok benne feküdni.:-(
Cromaxnál néztem, de egyenlőre nem hozott ki semmit a kereső...
Egy bontottat nézz meg, lehet a motortérbe kiködöd a vízcsövet és alul körbe kibontva a fűtésblokkot ki lehet valahogy édesgetni onnan. Van ott elektromos csappantyú mindenféle. Ha ki kell szedni a komplett belsőt és van klíma azt előtte lehet le "kellesz" Wink fejteni és ha kész a csere visszatölteni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6091 Dátum: 2007.05.30 szerda, 15:08:00 »

Most nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek. Vicces, ahogy írod, de tudom, hogy én fogok benne feküdni.:-(
Cromaxnál néztem, de egyenlőre nem hozott ki semmit a kereső...
Egy bontottat nézz meg, lehet a motortérbe kiködöd a vízcsövet és alul körbe kibontva a fűtésblokkot ki lehet valahogy édesgetni onnan. Van ott elektromos csappantyú mindenféle. Ha ki kell szedni a komplett belsőt és van klíma azt előtte lehet le "kellesz" Wink fejteni és ha kész a csere visszatölteni.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6092 Dátum: 2007.05.30 szerda, 15:10:00 »

Egy bontottat nézz meg, lehet a motortérbe kiködöd a vízcsövet és alul körbe kibontva a fűtésblokkot ki lehet valahogy édesgetni onnan. Van ott elektromos csappantyú mindenféle. Ha ki kell szedni a komplett belsőt és van klíma azt előtte lehet le "kellesz" Wink fejteni és ha kész a csere visszatölteni.
A motortérből sztem nem megy. Éppen kuplungcserén megy át, így tegnap volt szerencsém alatta. Semmi nyílást nem láttam...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #6093 Dátum: 2007.05.30 szerda, 15:20:00 »

A motortérből sztem nem megy. Éppen kuplungcserén megy át, így tegnap volt szerencsém alatta. Semmi nyílást nem láttam...
A vízcsövet a motortérbe kell lekötni? a radiátor a fülkébe lesz ;P
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6094 Dátum: 2007.05.30 szerda, 15:30:00 »

A motortérből sztem nem megy. Éppen kuplungcserén megy át, így tegnap volt szerencsém alatta. Semmi nyílást nem láttam...
Mennyi ráérőd van tezsvír
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6095 Dátum: 2007.05.30 szerda, 15:38:00 »

A motortérből sztem nem megy. Éppen kuplungcserén megy át, így tegnap volt szerencsém alatta. Semmi nyílást nem láttam...
Joe, lökhárítót is cserélj, mert azt is csak kiszedett motornál lehet
 
(remélem suzukisok nem olvasgatnak itt)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6096 Dátum: 2007.05.30 szerda, 15:47:00 »

Szia joe!
Nekem van egy bontott tökéletes állapotba lévő fűtőradiátorom.06302466965
Üdv.:balazs
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6097 Dátum: 2007.05.30 szerda, 16:06:00 »

Mennyi ráérőd van tezsvír
Na itt a hiba. A hét végére lesz kész a kuplung, és utánna még csöpögni fog egy ideig, mire én odáig jutok. Nade van benne némi anyagi spórolás is...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6098 Dátum: 2007.05.30 szerda, 16:07:00 »

Mennyi ráérőd van tezsvír
Na itt a hiba. A hét végére lesz kész a kuplung, és utánna még csöpögni fog egy ideig, mire én odáig jutok. Nade van benne némi anyagi spórolás is...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6099 Dátum: 2007.05.30 szerda, 16:08:00 »

A vízcsövet a motortérbe kell lekötni? a radiátor a fülkébe lesz ;P
Sztem nem...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: 1 ... 115 116 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126 127 128 129 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.089 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.