Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:03:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 145 146 147 148 149 150 151 [152] 153 154 155 156 157 158 159 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4804939 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
halevala
Vendég
« Új hozzászólás #7550 Dátum: 2008.02.29 péntek, 09:59:40 »

Voltam a Cromaxnál futóműállításon. (Fékezéskor balra húz a kocsi)
Két órát tököltek vele, kétszer állítgatták a futóművet, de még mindíg nem jó!
Fékek, futómű jó, azt mondták.
Lehet ez gumi vagy acélfelni hiba???
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #7551 Dátum: 2008.02.29 péntek, 10:38:28 »

Voltam a Cromaxnál futóműállításon. (Fékezéskor balra húz a kocsi)
Két órát tököltek vele, kétszer állítgatták a futóművet, de még mindíg nem jó!
Fékek, futómű jó, azt mondták.
Lehet ez gumi vagy acélfelni hiba???
***, ettől persze még lehet hogy gumiprobléma, de ide ne vidd többet.

(Moderálva - Scratch)
« Utoljára szerkesztve: 2008.02.29 péntek, 12:20:48 írta Scratch » Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #7552 Dátum: 2008.02.29 péntek, 10:40:58 »

Voltam a Cromaxnál futóműállításon. (Fékezéskor balra húz a kocsi)
Két órát tököltek vele, kétszer állítgatták a futóművet, de még mindíg nem jó!
Fékek, futómű jó, azt mondták.
Lehet ez gumi vagy acélfelni hiba???
Nekem cromaxos szerelő mondta, hogy ne vigyem hozzájuk futóműállításra.
Ők profik.
Naplózva
halevala
Vendég
« Új hozzászólás #7553 Dátum: 2008.02.29 péntek, 10:45:42 »


Válasz
Nekem cromaxos szerelő mondta, hogy ne vigyem hozzájuk futóműállításra.
Ők profik

Köszi, megprószálom őket.
Naplózva
Csimbió
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 639


E-mail
« Új hozzászólás #7554 Dátum: 2008.03.01 szombat, 11:12:06 »

Voltam a Cromaxnál futóműállításon. (Fékezéskor balra húz a kocsi)
Két órát tököltek vele, kétszer állítgatták a futóművet, de még mindíg nem jó!
Fékek, futómű jó, azt mondták.
Lehet ez gumi vagy acélfelni hiba???

Szerintem próbáld ki, mi történik, ha átcseréled a kerekeket, az elsőt a hátsóval vagy a jobbost a balossal. Jobb először kizárni azokat a hibalehetőségeket, ami könnyen kizárható.
Aztán, attól, hogy jó a fékbetét és féktárcsa, még húzhat félre miatta. Szerintem.
Naplózva

1993 1,8TD kombi
1997 1,6 16V kombi
Csupi
Vendég
« Új hozzászólás #7555 Dátum: 2008.03.01 szombat, 20:27:55 »

Voltam a Cromaxnál futóműállításon. (Fékezéskor balra húz a kocsi)
Két órát tököltek vele, kétszer állítgatták a futóművet, de még mindíg nem jó!
Fékek, futómű jó, azt mondták.
Lehet ez gumi vagy acélfelni hiba???
Az enyém ugyanezt csinálta. Kicseréltük a lengökar szilenteket, azóta tökéletes.
Naplózva
Csimbió
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 639


E-mail
« Új hozzászólás #7556 Dátum: 2008.03.02 vasárnap, 10:10:54 »

Az enyém ugyanezt csinálta. Kicseréltük a lengökar szilenteket, azóta tökéletes.

Tényleg, nálam is a szilentcsere óta jobb a helyzet.
Naplózva

1993 1,8TD kombi
1997 1,6 16V kombi
Csimbió
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 639


E-mail
« Új hozzászólás #7557 Dátum: 2008.03.02 vasárnap, 13:38:50 »

Ettől nem szokott nyikorogni, helyre kell tenni és egyenes lesz a kormány. A nyikorgást meg kell mutatni szerelőnek honnan jön vagy segítővel ha állóhelyzetben is produkálja megállapitod magad

Nézte, Szeles mester, azt mondta, lehet, hogy levegős a szervó, és lehet hogy elmúlik. De nem értem, miért csak bal kanyarban nyikorog. Állóhelyzetben is csöndben van.
Naplózva

1993 1,8TD kombi
1997 1,6 16V kombi
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7558 Dátum: 2008.03.02 vasárnap, 21:52:52 »


Három dologra figyeltem fel.

1. - A kormány enyhe jobbra fordításakor egy kattanás hallatszik. Ha lassan tekrem akkor is és ha gyorsan akkor is.
2. - A vezető oldalon teljesen felhúzott ablak mellet 8is bejön e levegő  valahol. Olyan mintha a "B" oszlopnál jönne be a levegő. 
3. - Az anyós oldali ajtónál a visszapillantó műanyagnál beázik az autó. Eddig nem fordult elő. kerestem, hogy hol de nem találtam.

Segítségetek előre köszönöm!
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #7559 Dátum: 2008.03.03 hétfő, 08:11:23 »

Három dologra figyeltem fel.

1. - A kormány enyhe jobbra fordításakor egy kattanás hallatszik. Ha lassan tekrem akkor is és ha gyorsan akkor is.
2. - A vezető oldalon teljesen felhúzott ablak mellet 8is bejön e levegő  valahol. Olyan mintha a "B" oszlopnál jönne be a levegő. 
3. - Az anyós oldali ajtónál a visszapillantó műanyagnál beázik az autó. Eddig nem fordult elő. kerestem, hogy hol de nem találtam.

Segítségetek előre köszönöm!
A felhúzott ablaknál is jön be levegő,ne rémülj meg.Ez sajnos ilyen,nem csak nálad van.A katt mindig ugyanabban a helyzetben halladszódik?alán át kellene nézetned a kormányzást,de elképzelhető,hogy valamelyik csukló elkopott.Kint v. bent hallod?A tükör beázásra nincs ötletem,azt neked kell megtalálnod,hol jön be víz.Esetleg az üveg szigetelése nincs elkopva?
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7560 Dátum: 2008.03.03 hétfő, 08:13:10 »

Három dologra figyeltem fel.

1. - A kormány enyhe jobbra fordításakor egy kattanás hallatszik. Ha lassan tekrem akkor is és ha gyorsan akkor is.
2. - A vezető oldalon teljesen felhúzott ablak mellet 8is bejön e levegő  valahol. Olyan mintha a "B" oszlopnál jönne be a levegő. 
3. - Az anyós oldali ajtónál a visszapillantó műanyagnál beázik az autó. Eddig nem fordult elő. kerestem, hogy hol de nem találtam.

Segítségetek előre köszönöm!

1. honnan jön a kattanás a kormányoszlopból? Kormányburkolat leszed index kar leakarsz és próba, ha megszünik a hang akkor a kapcsoló rugói elfáradtak csere.
2. vezető oldali kédergumi csere - ha érdekel van otthon vihetek probára Lurdyhoz
3. tükör kiszerel és szigetelőlap megigazít vagy pótol
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7561 Dátum: 2008.03.03 hétfő, 08:18:50 »

1. honnan jön a kattanás a kormányoszlopból? Kormányburkolat leszed index kar leakarsz és próba, ha megszünik a hang akkor a kapcsoló rugói elfáradtak csere.
2. vezető oldali kédergumi csere - ha érdekel van otthon vihetek probára Lurdyhoz
3. tükör kiszerel és szigetelőlap megigazít vagy pótol

1. Igen a kormányoszlopból. De csak a jobbra fordításnál jön elő. Drága egy ilyen rugó vagy pár forint?
2. Azt megköszönném!
3. Erre azt hiszem még várok mert tavasszal darabokra szedem az autót és akkor megcsinálom!
Naplózva
halevala
Vendég
« Új hozzászólás #7562 Dátum: 2008.03.03 hétfő, 08:51:07 »

Az enyém ugyanezt csinálta. Kicseréltük a lengökar szilenteket, azóta tökéletes.
Átnézték a futóművet, valami körmányösszekötő bizbaszt ki is cseréltek.
Nem vették volna észre, hogy cserélni kellene ezeket a lengőkar szilenteket??
Mennyibe fáj egy ilyen operácijó?
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7563 Dátum: 2008.03.03 hétfő, 08:52:39 »

Átnézték a futóművet, valami körmányösszekötő bizbaszt ki is cseréltek.
Nem vették volna észre, hogy cserélni kellene ezeket a lengőkar szilenteket??
Mennyibe fáj egy ilyen operácijó?

Oldalanként kb 3eFt az anyag gyári és erre jön a munkadíj kb 6eFt / oldal
Naplózva
halevala
Vendég
« Új hozzászólás #7564 Dátum: 2008.03.03 hétfő, 10:34:12 »

Oldalanként kb 3eFt az anyag gyári és erre jön a munkadíj kb 6eFt / oldal
Köszi!!
A váltó és motortartó bakok cseréje mennyi lehet, ha már ilyen jól ismered az árakat?
Naplózva
halevala
Vendég
« Új hozzászólás #7565 Dátum: 2008.03.03 hétfő, 10:54:13 »

Már csak azért kérdezem, mert amikor visszaengedem a kuplungot, akkor hallatszódik egy "kis" csattanás, koppanás, kattanás.
Ezért gondolom, hogy a kettő közül valamelyik tartó bak a hibás.
És olyan 1800- 2000 fordulatnál is rezonál egy picit az ótó....
Naplózva
halevala
Vendég
« Új hozzászólás #7566 Dátum: 2008.03.03 hétfő, 10:55:18 »

Ha lassan, csúsztatva engedem vissza, akkor viszont semmi hangja....?
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7567 Dátum: 2008.03.03 hétfő, 11:02:54 »

Köszi!!
A váltó és motortartó bakok cseréje mennyi lehet, ha már ilyen jól ismered az árakat?

4 tartó van 35 a nagy, a többi 15eFt körüli
Naplózva
halevala
Vendég
« Új hozzászólás #7568 Dátum: 2008.03.03 hétfő, 11:19:40 »

4 tartó van 35 a nagy, a többi 15eFt körüli
rinya
Naplózva
mondi1
Vendég
« Új hozzászólás #7569 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 03:59:12 »

Üdv, Mondisok.
Szert tettem egy 94-es MK1-re.Tegnap dráma történt rinya,belekoccoltam egy tömöracél terepjáróba,
az első lökös műanyag részei darabokra törtek.Ha van valakinek kici pénzé ilyenje elfekvőben,érdekelne.
Egyébként ezüstmetál,1.6i 16v fatengelyes változat.Gyorsulás=ifa.....
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7570 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 10:15:47 »

Üdv, Mondisok.
Szert tettem egy 94-es MK1-re.Tegnap dráma történt rinya,belekoccoltam egy tömöracél terepjáróba,
az első lökös műanyag részei darabokra törtek.Ha van valakinek kici pénzé ilyenje elfekvőben,érdekelne.
Egyébként ezüstmetál,1.6i 16v fatengelyes változat.Gyorsulás=ifa.....

Keresd Szundit! Neki iztos akad!
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7571 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 10:19:24 »


Nem tudjátok véletelenül hol lehet kikötni a szervíz vissza jelző lámpát. Sajnos a kapcsolót az előző tulaj megerhelte és nem lehet kikapcsolni. Voltam vele szervízben (Ford szervíz de nem hivatalos) ott nem mertek hozzá nyúlni és autó villamosságisnál aki azt mondta, hogy 5ezerért kikapcsolja. Mondam neki ennyiért tudod mit kapcsolj ki... gun Szóval vmi használható ötlet kellene. Ami levan írva valahol, hogy káelt testeljem az nem használható, mert nem olyan színű a kábeleim Sad !
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7572 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 20:25:23 »



Elment a belsővilágítás a kocsiból. Amikor nyitom az ajtókat nem világít sem a lábtérvilágítás sem a tetővilágítás. A biztosíték?
Naplózva
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #7573 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 20:37:12 »


Elment a belsővilágítás a kocsiból. Amikor nyitom az ajtókat nem világít sem a lábtérvilágítás sem a tetővilágítás. A biztosíték?
Kapcsoló conf eplus2
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
jani44
Vendég
« Új hozzászólás #7574 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 20:46:37 »


Elment a belsővilágítás a kocsiból. Amikor nyitom az ajtókat nem világít sem a lábtérvilágítás sem a tetővilágítás. A biztosíték?
Relé
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7575 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 20:48:40 »

Nem tudjátok véletelenül hol lehet kikötni a szervíz vissza jelző lámpát. Sajnos a kapcsolót az előző tulaj megerhelte és nem lehet kikapcsolni. Voltam vele szervízben (Ford szervíz de nem hivatalos) ott nem mertek hozzá nyúlni és autó villamosságisnál aki azt mondta, hogy 5ezerért kikapcsolja. Mondam neki ennyiért tudod mit kapcsolj ki... gun Szóval vmi használható ötlet kellene. Ami levan írva valahol, hogy káelt testeljem az nem használható, mert nem olyan színű a kábeleim Sad !

AWS leírást olvasd el, ha testre kötöd a szervíz lámpát fixen - elalszik, láttam már olyat hogy tönkrement a kikapcsolás
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7576 Dátum: 2008.03.08 szombat, 13:41:53 »

AWS leírást olvasd el, ha testre kötöd a szervíz lámpát fixen - elalszik, láttam már olyat hogy tönkrement a kikapcsolás

Köszi! worship Már nem égeti ki a szemem nyes !
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7577 Dátum: 2008.03.08 szombat, 13:46:07 »

Köszi! worship Már nem égeti ki a szemem nyes !

 taps
Naplózva
syloo
Vendég
« Új hozzászólás #7578 Dátum: 2008.03.08 szombat, 20:31:08 »

Szia mindenkinek nemrég vettem egy mondeot. Egy darabig rendben volt minden de elkezdett menetközben szagatni a motor gyórsításnál,lassításnál és alapjáraton is úgyveszem észre hogy hidegen nem annyira csinálja. Gyertya benzin ok. Akinek van valamilyen ötlete kérem segítsen előre is köszi.  Huh? szomoru1
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7579 Dátum: 2008.03.08 szombat, 20:37:55 »

Szia mindenkinek nemrég vettem egy mondeot. Egy darabig rendben volt minden de elkezdett menetközben szagatni a motor gyórsításnál,lassításnál és alapjáraton is úgyveszem észre hogy hidegen nem annyira csinálja. Gyertya benzin ok. Akinek van valamilyen ötlete kérem segítsen előre is köszi.  Huh? szomoru1

Légtömegmérő vagy lambda szonda lehet
Naplózva
syloo
Vendég
« Új hozzászólás #7580 Dátum: 2008.03.08 szombat, 20:54:18 »

Köszi a tanácsot, a szerelő levett pénzel de nem talált semmit lehet nem is érdekelte nagyon a dolog megpróbálom ezt a kettőt köszönöm.
Naplózva
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #7581 Dátum: 2008.03.10 hétfő, 15:21:27 »

Szia mindenkinek nemrég vettem egy mondeot. Egy darabig rendben volt minden de elkezdett menetközben szagatni a motor gyórsításnál,lassításnál és alapjáraton is úgyveszem észre hogy hidegen nem annyira csinálja. Gyertya benzin ok. Akinek van valamilyen ötlete kérem segítsen előre is köszi.  Huh? szomoru1

gyújtókábel, mindig 3500-nál szaggatott be nekem
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7582 Dátum: 2008.03.10 hétfő, 15:28:32 »

gyújtókábel, mindig 3500-nál szaggatott be nekem

Jogos, lehet még "T" elem a trafó alatt is
Naplózva
Gyurka78
Vendég
« Új hozzászólás #7583 Dátum: 2008.03.10 hétfő, 20:23:06 »

Szia mindenkinek nemrég vettem egy mondeot. Egy darabig rendben volt minden de elkezdett menetközben szagatni a motor gyórsításnál,lassításnál és alapjáraton is úgyveszem észre hogy hidegen nem annyira csinálja. Gyertya benzin ok. Akinek van valamilyen ötlete kérem segítsen előre is köszi.  Huh? szomoru1
Gyújtótrafó testelését nézd meg . Nekem is ezt csinálta 2000-2500 között rángatot . Trafó csavarjai jól meghúzni
csatlakozoknak WD40 .
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7584 Dátum: 2008.03.10 hétfő, 22:07:50 »


Szóval mint már korábban is írtam csöpög az olaj a kocsiból. Fentről semmi nyoma sincs. Lentről meg ennyit láttam, hogy hova csöpög. 5let?






Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7585 Dátum: 2008.03.10 hétfő, 22:14:29 »

Szóval mint már korábban is írtam csöpög az olaj a kocsiból. Fentről semmi nyoma sincs. Lentről meg ennyit láttam, hogy hova csöpög. 5let?


Sok helyről nem tud csöpögni
Szelepdekli tömítés
Kartel szellőzőcső - bilincs legyen rajta vagy műanyag szorító
Olajleeresztő csavar
OlajSzürő mellett
Főtengely szimmering vezérlés felöli oldal esetleg szimmering ház
Kuplung harang - másik főtengely szimmering vagy váltó nyelestengely szimmering
Féltengelyek mellett a difiház - szimmering
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7586 Dátum: 2008.03.10 hétfő, 22:24:58 »

Sok helyről nem tud csöpögni
Szelepdekli tömítés
Kartel szellőzőcső - bilincs legyen rajta vagy műanyag szorító
Olajleeresztő csavar
OlajSzürő mellett
Főtengely szimmering vezérlés felöli oldal esetleg szimmering ház
Kuplung harang - másik főtengely szimmering vagy váltó nyelestengely szimmering
Féltengelyek mellett a difiház - szimmering

Csak ennyi eplus2 ! OK! Köszi!
Naplózva
kocclacc
Vendég
« Új hozzászólás #7587 Dátum: 2008.03.11 kedd, 20:18:31 »

Sziasztok!
Két napja boldog Mondeo I tulaj vagyok.  smile Mivel nem ismerem a típust (eddig Skodáim voltak / vannak) szeretnék néhány tanácsot kérni.
Az elsőrögtön meg is van, az első lámpákkal kapcsolatos... Néztem több Mondeot, és azt láttam, hogy a tompított fényszóróban a tükör és az üveg között egy műanyag lap van... (Vagy mi a csoda  Smiley )
A lényeg, hogy nekem ez nincs benne, az előző tulaj kiszedte. Próbáltam beállítani a fényszórókat, és akkor tűnt fel, hogy nem is vetíti a lámpa a szabályos kontúr szerint a fényt, hanem olyan, mintha simán egy szúrófény világítana...
Lehet hogy a műanyag valami hiánya miatt van? Lehet olyat szerezni valahol?
Köszi előre is a segítséget...  worship
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7588 Dátum: 2008.03.11 kedd, 20:29:55 »

Sziasztok!
Két napja boldog Mondeo I tulaj vagyok.  smile Mivel nem ismerem a típust (eddig Skodáim voltak / vannak) szeretnék néhány tanácsot kérni.
Az elsőrögtön meg is van, az első lámpákkal kapcsolatos... Néztem több Mondeot, és azt láttam, hogy a tompított fényszóróban a tükör és az üveg között egy műanyag lap van... (Vagy mi a csoda  Smiley )
A lényeg, hogy nekem ez nincs benne, az előző tulaj kiszedte. Próbáltam beállítani a fényszórókat, és akkor tűnt fel, hogy nem is vetíti a lámpa a szabályos kontúr szerint a fényt, hanem olyan, mintha simán egy szúrófény világítana...
Lehet hogy a műanyag valami hiánya miatt van? Lehet olyat szerezni valahol?
Köszi előre is a segítséget...  worship
Lehet üveget venni rá, ami előállítja a kívánt vetítési képet.
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7589 Dátum: 2008.03.11 kedd, 20:54:36 »

Sziasztok!...

Szia!

Egy műanyag prizma van ez izzó és a lámpa búra között. Ha máshol nem akkor itt tudsz venni innen Wyctortól! Amikor én vettem 3000 volt darabja.
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7590 Dátum: 2008.03.11 kedd, 20:59:12 »

Szia!

Egy műanyag prizma van ez izzó és a lámpa búra között. Ha máshol nem akkor itt tudsz venni innen Wyctortól! Amikor én vettem 3000 volt darabja.

Én ilyenre gondoltam, akkor nem kell prizma. Persze Wyctortól  wave
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7591 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:01:12 »

Én ilyenre gondoltam, akkor nem kell prizma. Persze Wyctortól  wave

Jaja ez is megoldható! Csak nem tudom árban hogy melyik éri meg jobban. Bár hosszútávon ez a biztosabb megoldás mert a prizma besárgul 3 év alatt.
Naplózva
kocclacc
Vendég
« Új hozzászólás #7592 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:18:25 »


Én ilyenre gondoltam, akkor nem kell prizma. Persze Wyctortól  wave

ööö, khm, szóval az a helyzet, hogy ilyen az üveg a lámpán... Tökjól néz ki, mert síma, nem ráncos, csak ... nem tudom... két foltot világít...  szomoru1
Naplózva
kocclacc
Vendég
« Új hozzászólás #7593 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:21:00 »

Szia!

Egy műanyag prizma van ez izzó és a lámpa búra között. Ha máshol nem akkor itt tudsz venni innen Wyctortól! Amikor én vettem 3000 volt darabja.

Köszönöm a válaszokat!  Wink
Asszem utána kérdezek a prizmának...  smile
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7594 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:22:04 »

ööö, khm, szóval az a helyzet, hogy ilyen az üveg a lámpán... Tökjól néz ki, mert síma, nem ráncos, csak ... nem tudom... két foltot világít...  szomoru1
Ez "rácsos" és nem sima, hosszabb távú megoldás mint a prizma.
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7595 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:24:06 »

ööö, khm, szóval az a helyzet, hogy ilyen az üveg a lámpán... Tökjól néz ki, mert síma, nem ráncos, csak ... nem tudom... két foltot világít...  szomoru1

Ha nem ilyen van neked mint a képen, akkor prizma kell bele.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7596 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:26:55 »

Jaja ez is megoldható! Csak nem tudom árban hogy melyik éri meg jobban. Bár hosszútávon ez a biztosabb megoldás mert a prizma besárgul 3 év alatt.

Ha xenon szett van mögötte nem sárgul - a melegtől hal meg
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7597 Dátum: 2008.03.11 kedd, 21:28:02 »

Ha nem ilyen van neked mint a képen, akkor prizma kell bele.
Vagy a nem ilyen helyett ez az üveg. Persze melyik éri meg, azt neki kell eldönteni. Ezt azért csinálták, hogy ne kelljen a prizma.
Naplózva
kocclacc
Vendég
« Új hozzászólás #7598 Dátum: 2008.03.12 szerda, 19:17:53 »

Vagy a nem ilyen helyett ez az üveg. Persze melyik éri meg, azt neki kell eldönteni. Ezt azért csinálták, hogy ne kelljen a prizma.

Szóval az a helyzet, hogy az egyik üveg kavicsot kapott, tehát cserés, úgyhogy asszem a választásom magától értetődik, két újabb fajta üveg lesz, a prizma pedig elmarad... Ja, keresem Wyctort...  vigyor3
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #7599 Dátum: 2008.03.12 szerda, 21:12:23 »

Szóval az a helyzet, hogy az egyik üveg kavicsot kapott, tehát cserés, úgyhogy asszem a választásom magától értetődik, két újabb fajta üveg lesz, a prizma pedig elmarad... Ja, keresem Wyctort...  vigyor3
Írtam mailt...  wave
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Oldalak: 1 ... 145 146 147 148 149 150 151 [152] 153 154 155 156 157 158 159 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.095 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.