Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:30:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4804921 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #950 Dátum: 2005.02.01 kedd, 08:50:00 »

Pedig 321800-nál kéne
kicsire nem adunk:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #951 Dátum: 2005.02.01 kedd, 08:54:00 »

És hótanász ojjat? 8-)
Üdv: Máz (a listáról)
 
Ja, azóta GCS adott róla igazolást ;-)
www.hasznaltauto.hu
Egyik ismerősöm akart Ies Mondeot venni. Megnézett vagy 10et, abból 6 szét volt ütve, 2 túl drága volt, a maradék 2nek meg nagyon unszimpatikus gazdája volt... Így aztán mást vett.  
 
De vehetjük Topford példáját is, aki kb 30 autót megnézett (vagy lehet, többet is), mire megvette az MKIIIas Mondeoját. Most persze boldog vele:) Ő is azt mondta, hogy eszméletlen roncsokra rá bírták mondani, hogy "megkímélet", "keveset futott" meg "törésmentes".  
 
Ez van. Sok a nem éppen becsületes ember, aztán ha valaki egy ilyen után vesz autót, akkor a márkát szídja, nem a felelőst:(
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #952 Dátum: 2005.02.01 kedd, 10:10:00 »

www.hasznaltauto.hu
Egyik ismerősöm akart Ies Mondeot venni. Megnézett vagy 10et, abból 6 szét volt ütve, 2 túl drága volt, a maradék 2nek meg nagyon unszimpatikus gazdája volt... Így aztán mást vett.  
 
De vehetjük Topford példáját is, aki kb 30 autót megnézett (vagy lehet, többet is), mire megvette az MKIIIas Mondeoját. Most persze boldog vele:) Ő is azt mondta, hogy eszméletlen roncsokra rá bírták mondani, hogy "megkímélet", "keveset futott" meg "törésmentes".  
 
Ez van. Sok a nem éppen becsületes ember, aztán ha valaki egy ilyen után vesz autót, akkor a márkát szídja, nem a felelőst:(
Most erre csak azt tudom mondani, hogy olcsón jót nem nagyon lehet kapni. A rendszeres normális szervízmúltat meg kell fizetni.... Persze ettől függetlenül ki lehet fogni egy-egy jó darabot. Egy kicsit én is befürödtem a Mondi vásárlással, de tisztában vagyok azzal, hogy nem egy új autót hoztam egy szalonból (tehát költeni kell rá). Valamit valamiért. Ha kifogástalan állapotú autó kell valakinek, akkor vegyen újat.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #953 Dátum: 2005.02.01 kedd, 10:29:00 »

www.hasznaltauto.hu
Egyik ismerősöm akart Ies Mondeot venni. Megnézett vagy 10et, abból 6 szét volt ütve, 2 túl drága volt, a maradék 2nek meg nagyon unszimpatikus gazdája volt... Így aztán mást vett.  
 
De vehetjük Topford példáját is, aki kb 30 autót megnézett (vagy lehet, többet is), mire megvette az MKIIIas Mondeoját. Most persze boldog vele:) Ő is azt mondta, hogy eszméletlen roncsokra rá bírták mondani, hogy "megkímélet", "keveset futott" meg "törésmentes".  
 
Ez van. Sok a nem éppen becsületes ember, aztán ha valaki egy ilyen után vesz autót, akkor a márkát szídja, nem a felelőst:(
Az ismerősödnek bejött a "mást vett" ? Végülis szerencsés, mert látott már trágyávávált Mondeot :-/ Én csak trehány gazda miatt nem reparált kasznival láttam eddig, de mind ment szépen :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #954 Dátum: 2005.02.01 kedd, 10:34:00 »

Most erre csak azt tudom mondani, hogy olcsón jót nem nagyon lehet kapni. A rendszeres normális szervízmúltat meg kell fizetni.... Persze ettől függetlenül ki lehet fogni egy-egy jó darabot. Egy kicsit én is befürödtem a Mondi vásárlással, de tisztában vagyok azzal, hogy nem egy új autót hoztam egy szalonból (tehát költeni kell rá). Valamit valamiért. Ha kifogástalan állapotú autó kell valakinek, akkor vegyen újat.
Szia Greg!
A haverom új autóján (nem Mondy)már cseréltek komplett műszerfalat, lengéscsillapítókat és komplett első futóművet, mivel ez már nagyon necces volt, ezért itt volt a gyári mérnök gárda, hogy indokolt-e és jól csinálják-e a szervizesek. Szóval nem cserélném el a nem egészen egy éves autóját az én öregedőmre ;-))) Ha ezt neki kellett volna fizetni, akkor annyi neki, de semmi garancia nincs arra, hogy nem fog mégegyszer ugyanez a hiba előjönni.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #955 Dátum: 2005.02.01 kedd, 12:28:00 »

Szia Greg!
A haverom új autóján (nem Mondy)már cseréltek komplett műszerfalat, lengéscsillapítókat és komplett első futóművet, mivel ez már nagyon necces volt, ezért itt volt a gyári mérnök gárda, hogy indokolt-e és jól csinálják-e a szervizesek. Szóval nem cserélném el a nem egészen egy éves autóját az én öregedőmre ;-))) Ha ezt neki kellett volna fizetni, akkor annyi neki, de semmi garancia nincs arra, hogy nem fog mégegyszer ugyanez a hiba előjönni.
Üdv ND
Erre tudom azt mondani, hogy szívás... de gondolom, hogy mindezt garanciában ingyé csinálták..
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #956 Dátum: 2005.02.01 kedd, 12:38:00 »

Erre tudom azt mondani, hogy szívás... de gondolom, hogy mindezt garanciában ingyé csinálták..
Igen garanciába, szegény vett egy céges kocsit jó áron, ráment a gatyája, gondolta, hogy ugy jön ki jól belöle, ha beszámítják neki egy újabb tipusba. Mondtam én neki, hogy nézen Mondeot. ;-))) Csak csendbe jelzem, hogy nálam a ghiába több az extra, mint a hét évvel később kijött kocsijában. ;-))))
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #957 Dátum: 2005.02.01 kedd, 13:25:00 »

Na igen... A Ghiám extráira én sem panaszkodom... A céges autóvásárlás pedig 95%-ban bukással jár. Az 5% az, amikor megveheted a volt céges autódat, és vigyáztál rá
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #958 Dátum: 2005.02.02 szerda, 17:00:00 »

Na ja, jól meg lettem feddve a 20.000 csereperiódus miatt Smiley
Mindez bizony hanyagságból volt, hamar jött össze a 20 és inkább az időt néztem Smiley Mindenki megnyugtatása végett már megtörtént a csere! Egyébként ha valaki komolyan keres I-es Mondeót (nem cégautó!!!), írjon, talán megegyezünk, sztem nem fogja megbánni, mert jó gépsárkány, több infót/képet magánba küldök, ha meg nem hisz nekem, úgy is megnézheti az autót! Ennyit a reklámról Smiley
És egy újabb kérdés: az ABS mit szól a hólánchoz? Sztem nem nagyon használ neki, nem ront a hatásfokon?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #959 Dátum: 2005.02.02 szerda, 19:16:00 »

Az ismerősödnek bejött a "mást vett" ? Végülis szerencsés, mert látott már trágyávávált Mondeot :-/ Én csak trehány gazda miatt nem reparált kasznival láttam eddig, de mind ment szépen :-)
hát, az, hogy egyszer beülsz, és szépen megy, még nem garantálja, hogy nincs szétesve:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #960 Dátum: 2005.02.02 szerda, 19:17:00 »

Az ismerősödnek bejött a "mást vett" ? Végülis szerencsés, mert látott már trágyávávált Mondeot :-/ Én csak trehány gazda miatt nem reparált kasznival láttam eddig, de mind ment szépen :-)
ja, neki bejött. Megvett egy "apuka-kedvence" 250.000et futott Micsut, rak bele 12.000et egy évben, el fog az még futni egy darabig:) De sokkal csúnyább szerintem...Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #961 Dátum: 2005.02.02 szerda, 22:05:00 »

Kérdés: Az MKII tetőcsomgatartó/tetősínje jó MKI-re?
 
Köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #962 Dátum: 2005.02.03 csütörtök, 09:41:00 »

Na ja, jól meg lettem feddve a 20.000 csereperiódus miatt Smiley
Mindez bizony hanyagságból volt, hamar jött össze a 20 és inkább az időt néztem Smiley Mindenki megnyugtatása végett már megtörtént a csere! Egyébként ha valaki komolyan keres I-es Mondeót (nem cégautó!!!), írjon, talán megegyezünk, sztem nem fogja megbánni, mert jó gépsárkány, több infót/képet magánba küldök, ha meg nem hisz nekem, úgy is megnézheti az autót! Ennyit a reklámról Smiley
És egy újabb kérdés: az ABS mit szól a hólánchoz? Sztem nem nagyon használ neki, nem ront a hatásfokon?
Hello Ernő!
Az ABS a fizikai lehetőségek határáig fékez csak, utána felold. A hólánccal jobb lesz a tapadás, ezért csak később old fel, tehát a fékezés hatásfoka jobb lesz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #963 Dátum: 2005.02.03 csütörtök, 09:56:00 »

Kérdés: Az MKII tetőcsomgatartó/tetősínje jó MKI-re?
 
Köszi
Ha kombiról beszélsz akkor igen.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #964 Dátum: 2005.02.03 csütörtök, 10:19:00 »

ja, neki bejött. Megvett egy "apuka-kedvence" 250.000et futott Micsut, rak bele 12.000et egy évben, el fog az még futni egy darabig:) De sokkal csúnyább szerintem...Sad
Ilyen megbízható lenne? Áááááá ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #965 Dátum: 2005.02.03 csütörtök, 10:19:00 »

hát, az, hogy egyszer beülsz, és szépen megy, még nem garantálja, hogy nincs szétesve:
Fokozzam: höhhh, mégcsak nem is ment rendesen, 3 hengerrel 8-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #966 Dátum: 2005.02.03 csütörtök, 13:37:00 »

Ilyen megbízható lenne? Áááááá ...
hát, ha egy kocsinak kinyalják a seggét, és az a kocsi nem francia vagy olasz, akkor jó eséllyel megbízható lesz:) Japók amúgy is megbízhatóak. Csak aztán egyszer el ne romoljanak, mert akkor a tisztelt tulaj csúnya számokat fog látni az alkatrészek listájánál:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #967 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 00:02:00 »

ja, neki bejött. Megvett egy "apuka-kedvence" 250.000et futott Micsut, rak bele 12.000et egy évben, el fog az még futni egy darabig:) De sokkal csúnyább szerintem...Sad
kicsit off, de a "Micsu" alatt ugye Mitsubishi-t értesz? ha igen, akkor az legyen már inkább "Micu"... (a falat kaparom a micsubicsi-től, meg a volkszvágentől... csak a tudadlanok/tajtékok mondják így) Wink
 
egyébként #724-es hozzászólásoddal 1etértek...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #968 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 09:18:00 »

kicsit off, de a "Micsu" alatt ugye Mitsubishi-t értesz? ha igen, akkor az legyen már inkább "Micu"... (a falat kaparom a micsubicsi-től, meg a volkszvágentől... csak a tudadlanok/tajtékok mondják így) Wink
 
egyébként #724-es hozzászólásoddal 1etértek...
micsukocsi?
volcvágen?
 
Ja: és még van az elllem, meg a japppán!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #969 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 10:17:00 »

kicsit off, de a "Micsu" alatt ugye Mitsubishi-t értesz? ha igen, akkor az legyen már inkább "Micu"... (a falat kaparom a micsubicsi-től, meg a volkszvágentől... csak a tudadlanok/tajtékok mondják így) Wink
 
egyébként #724-es hozzászólásoddal 1etértek...
Ez itt nem igazán releváns, kit érdekel :-) persze a ghia az gia, ugye :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #970 Dátum: 2005.02.07 hétfő, 21:17:00 »

Ma reggelre nálunk -18 fok volt, és vagy a harmadik próbálkozásra sikerült becsukni (beb@szni) az ajtót. Nyáron nagyon patent szokott lenni.
Ti is szenvedtek vele?
Mit cseréljek, hogy télen is csukódjon?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #971 Dátum: 2005.02.08 kedd, 06:32:00 »

Ma reggelre nálunk -18 fok volt, és vagy a harmadik próbálkozásra sikerült becsukni (beb@szni) az ajtót. Nyáron nagyon patent szokott lenni.
Ti is szenvedtek vele?
Mit cseréljek, hogy télen is csukódjon?
álj garázsban
na jó, csak vicc volt, sztem érdemes a gumiszigetelést befujni (pl) szilikonnal, illetve a zárszerkezetet is valami nem dermedő/fagyó anyaggal bekenni vagy befujni.
(meg mosás után alaposan kiszárítani az ajtó-tokot Smiley)
 
napu -> én azt szeretem amikor a ghiát, gájának, vagy dzsiának ejtik, ill. a 2 keverékének dzsájának... Evil
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #972 Dátum: 2005.02.08 kedd, 08:18:00 »

micsukocsi?
volcvágen?
 
Ja: és még van az elllem, meg a japppán!
káposztás cvekkkedli, bakkancs, heggesztés, szallag:) Mondjak még?Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #973 Dátum: 2005.02.08 kedd, 20:01:00 »

Szevasztok!!
Nekem is Mondeom van! Hogy tom ide feltenni a képet?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #974 Dátum: 2005.02.08 kedd, 20:16:00 »

Szevasztok!!
Nekem is Mondeom van! Hogy tom ide feltenni a képet?
Hello Márk!
 
Fel kell tölteni egy tárhelyre és az elérési utat meg kell adni.
 
Nem jó a messem jelenleg neked jó?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #975 Dátum: 2005.02.08 kedd, 20:17:00 »

Erre gondoltál?
 
Ez Márk vasa. Smiley)
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #976 Dátum: 2005.02.08 kedd, 20:56:00 »

ATTILA!!! Köszi!! Nem jó a mesengerem!! nem tom mi van
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #977 Dátum: 2005.02.09 szerda, 11:00:00 »

Erre gondoltál?
 
Ez Márk vasa. Smiley)
 

Tárcsa hátul 8-) sirály a gép :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #978 Dátum: 2005.02.09 szerda, 12:09:00 »

ATTILA!!! Köszi!! Nem jó a mesengerem!! nem tom mi van
széééép... Wink
 
hol vetted/csináltattad a szemöldököket? (mennyibe fájt?)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #979 Dátum: 2005.02.09 szerda, 12:11:00 »

jah meg esetleg nem tudna valaki mondani olyat akinek van kombira szárny/légterelő? (hátsó ajtón)
 
thx
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #980 Dátum: 2005.02.09 szerda, 12:35:00 »

Ez meg az én 1-esem lenne:
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #981 Dátum: 2005.02.09 szerda, 13:05:00 »

Ez meg az én 1-esem lenne:
 

Kombi a király ;-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #982 Dátum: 2005.02.09 szerda, 14:21:00 »

Kombi a király ;-)
Főleg ha bordó!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #983 Dátum: 2005.02.09 szerda, 15:00:00 »

Kombi a király ;-)
Tudtam, hogy rá sem nézel az enyémre!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #984 Dátum: 2005.02.09 szerda, 15:20:00 »

széééép... Wink
 
hol vetted/csináltattad a szemöldököket? (mennyibe fájt?)
Error!! Én csináltam rá! Olcsó volt
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #985 Dátum: 2005.02.09 szerda, 15:21:00 »

fszán néz ki Attila verdája is!!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #986 Dátum: 2005.02.09 szerda, 15:24:00 »

Tárcsa hátul 8-) sirály a gép :-)
a V6-oson hátul is tárcsa van!! De csak az enyémen ilyen színű!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #987 Dátum: 2005.02.09 szerda, 15:26:00 »

fszán néz ki Attila verdája is!!!!
Bizony!  
Gyanusan egyforma szinü is mindkét auto
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #988 Dátum: 2005.02.09 szerda, 16:09:00 »

Tudtam, hogy rá sem nézel az enyémre!!!
(nem le akartad cserélni? :-/)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #989 Dátum: 2005.02.09 szerda, 16:09:00 »

Bizony!  
Gyanusan egyforma szinü is mindkét auto
Nem egyforma színű 8-O
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #990 Dátum: 2005.02.09 szerda, 19:56:00 »

Bizony!  
Gyanusan egyforma szinü is mindkét auto
Nem egyforma színű az enyém szebb.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #991 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 05:16:00 »

Error!! Én csináltam rá! Olcsó volt
hogyan barátom? segítenél?
 
Attila: széééép ! kombi rlz
a Te szárnyad honnan van? ilyet szeretnék én is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #992 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 06:45:00 »

hogyan barátom? segítenél?
 
Attila: széééép ! kombi rlz
a Te szárnyad honnan van? ilyet szeretnék én is.
Hy Error!
 
Ezt már így vettem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #993 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 07:42:00 »

Nem egyforma színű 8-O
Tudom, szemészet
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #994 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 07:54:00 »

Hello ND!
 
Szereztem egy pár anyagot, amit a hivatalos szervízben is használnak. Érdekelne olyan dolog ábrákkal, mint a szűrők cseréje az autóban és hasonlók.  
Ha igen, akkor légyszí üzenj, s összedobom egy dokumentumba,s elküldöm e-mail-en.
 
Más:
Tud valaki valami infóval szolgálni nekem?
Felprogramoztam a másik kulcsomat úgy, mint ND oldalán le volt írva, s a másik kulcsról levette az infókat. Most csak az egyik kulccsal tudom a kp zárt nyitni zárni, a másik csak sima kulcsnak tudom használni. Mesterkulcsomat (pirost) már nem kaptuk meg a gépjárműhöz, azt mondták eladták. Ilyenkor lehet valamit tenni??
Előre is köszi, s bocsi, hogy kicsit hosszúra sikeredett!!!!
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #995 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 08:01:00 »

Hello ND!
 
Szereztem egy pár anyagot, amit a hivatalos szervízben is használnak. Érdekelne olyan dolog ábrákkal, mint a szűrők cseréje az autóban és hasonlók.  
Ha igen, akkor légyszí üzenj, s összedobom egy dokumentumba,s elküldöm e-mail-en.
 
Más:
Tud valaki valami infóval szolgálni nekem?
Felprogramoztam a másik kulcsomat úgy, mint ND oldalán le volt írva, s a másik kulcsról levette az infókat. Most csak az egyik kulccsal tudom a kp zárt nyitni zárni, a másik csak sima kulcsnak tudom használni. Mesterkulcsomat (pirost) már nem kaptuk meg a gépjárműhöz, azt mondták eladták. Ilyenkor lehet valamit tenni??
Előre is köszi, s bocsi, hogy kicsit hosszúra sikeredett!!!!
 
Üdv
Szia Obert!
Igen érdekelne,írj mailt és belevágunk.
 
Azt a kulcsot nem egészen értem ;-( Olyan nincs, hogy leveszi a prg-t róla. Két külön dologról van szó, Amikor indítani akarod a kocsit a kulccsal, ahhoz kell a mester kulcs, ami általában vörös (speciel az ennyém eléggé fekete). A másik müvelet, amikor az infrát, vagy az rádiófrekis távírányítót programozod fel rá. Melyiket probáltad, hogyan? Irj privátba.
Üdv ND
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #996 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 08:39:00 »

Hi !
 
Nemi tapasztalat gyanant irom a kovetkezo sorokat:
 
Lecsereltettem az olajat a verdamban. Most 5w40 Valvoline van benne. Oljacsere elott toltam a motorba nemi nemu "motoroblito" izet. Leeresztesnel fekete dzsuva jott ki a motorbol, szal valszeg hasznalt valamit. Azert is, mert most sokkal jobban huuz a verda! Konyebben veszi fel a fordulatot stb.
Jah, es joval halkabb lett a moci.  
 
bye
zacci
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #997 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 09:16:00 »

nemi tapasztalat... ez jó
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #998 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 10:32:00 »

Szia Obert!
Igen érdekelne,írj mailt és belevágunk.
 
Azt a kulcsot nem egészen értem ;-( Olyan nincs, hogy leveszi a prg-t róla. Két külön dologról van szó, Amikor indítani akarod a kocsit a kulccsal, ahhoz kell a mester kulcs, ami általában vörös (speciel az ennyém eléggé fekete). A másik müvelet, amikor az infrát, vagy az rádiófrekis távírányítót programozod fel rá. Melyiket probáltad, hogyan? Irj privátba.
Üdv ND
Hello ND!
 
Küldök a mai vagy holnapi nap folyamán egy e-mailt, amiben csatolom az infokat.
 
A kulcsra visszatérve pedig, indítani mind a kettővel tudok, az ajtót mechanikusan is tudom nyitni, de a központi zárt csak az egyik kulcs nyitja. Nincsen piros színű kulcsom, viszont két azonos kulccsal rendelkezem. Mind a kettőnek az elején van egy kis led, szerintem ez az infrás, de lehet, hogy tévedek. A központi zárat csak az egyikkel tudom nyitni, miután az általad leírtak alapján kódoltam a kulcsot.  
Ha újra próbálom, akkor is csak az egyik lesz "mindent tudó". Lehet valahogy mind a kettőt ugyan olyanra kódolni??
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #999 Dátum: 2005.02.10 csütörtök, 10:54:00 »

Erre gondoltál?
 
Ez Márk vasa. Smiley)
 

szép tütü. sőt! Nagyon szép tütü. (kivéve a szemöldök, az nekem nem jön be, de izlések és pofonok)
 
ND! Csináltam pár sztárfotót a szétbombázott Mondeomról:) Nem dobjuk fel a sok nép okulására?Smiley
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.065 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.