Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 20:20:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 178 179 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 191 192 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4804779 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9200 Dátum: 2008.12.11 csütörtök, 14:45:09 »

madzagot csere esetén ki tudom húzni vagy bontani kell?

Sztem sehonnan sem tudod kihúzni. Már amelyik még rendelkezik a gyári dolgokkat. Fiestánál pl a tetőkárpitban is van 3 rögzítő bilincs, amin nem tudod áthúzni a csatit, ami a tetőre van rögzítve. AZ is számít, hogy gyári megoldással legyen rögzítve az antenna a tetőhöz! Hasonló, alátétes megoldás is ront a vételen! Sztem még a rozsda is...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9201 Dátum: 2008.12.11 csütörtök, 14:47:24 »

ülést kivenni és jobb küszöb burkolat mögött lesz a toldás

 wow1
Nem bitumenezni akar! Minek? Mindenhez hozzá lehet férni anélkül is!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #9202 Dátum: 2008.12.11 csütörtök, 14:53:50 »

wow1
Nem bitumenezni akar! Minek? Mindenhez hozzá lehet férni anélkül is!!!

A küszöb belső burkolatot nem szeded ki sérülésmentesen ha bent van az anyós ülés. Lásd Hovono törött panelját - bent volt neki az ülés lusta volt kiszedni jól el is tört
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9203 Dátum: 2008.12.11 csütörtök, 14:58:27 »

A küszöb belső burkolatot nem szeded ki sérülésmentesen ha bent van az anyós ülés. Lásd Hovono törött panelját - bent volt neki az ülés lusta volt kiszedni jól el is tört

De. Jópátrszor túlestem rajta, és mégcsak eszembe sem jutott kiszedni...
Ezt nem igen értem...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #9204 Dátum: 2008.12.11 csütörtök, 14:59:00 »

Én is láttam felszereltebb CLX-et, mint az én GLX-em volt.
Az immo-t rosszul tudod. Wink Enyémben sem volt...
Mindig tanulok valami újat... worship csak az a kérdés,hogy mit szorított ki a fejemben...
Naplózva
mogyi5568787
Vendég
« Új hozzászólás #9205 Dátum: 2008.12.11 csütörtök, 16:27:06 »

Sziasztok.
Nemrég vettem meg életem első mondeo-ját.
És volna egy pár kérdésem.
Az autó 1995-ös 1.6 os CLX
Az volna a kérdésem milyen tipus hibái vannak amire oda kell figyelni.
Valamin van egy olyan gondom, hogy az óra melleti piros led  néha menet közben elkezd villogni.Mitől lehet ez a jelenség vagy mit jelez az valójában?
Mert azt olvastam a leírásban, hogy az a központi zár és a riasztó berendezés visszajelzője.De ebben az autóban eggyik sincsen.Így tehát nem értem miért villog.
A segítséget előre is köszönöm.
Üdv.mogyi5568787
Na megnéztem és valóban van benne riasztó de miért kezdett el villogni mi baja lehet?És eggyátalán, hogy működne ha müködne?
A válaszokat előre is köszi
Üdv.mogyi5568787
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9206 Dátum: 2008.12.11 csütörtök, 17:48:23 »

Na megnéztem és valóban van benne riasztó de miért kezdett el villogni mi baja lehet?És eggyátalán, hogy működne ha müködne?
A válaszokat előre is köszi
Üdv.mogyi5568787

A mondeo.hu*ról tudsz letölteni kezelésit, abban lehet van benne szó...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9207 Dátum: 2008.12.11 csütörtök, 17:59:26 »

Na megnéztem és valóban van benne riasztó de miért kezdett el villogni mi baja lehet?És eggyátalán, hogy működne ha müködne?
A válaszokat előre is köszi
Üdv.mogyi5568787

Megnéztem!
Zárás után 20mp-el a led lassabban villog, jelezvén, hogy a rendszer aktív. Kikapcsolás után, a gyújtás ráadásakor még 5mp-ig világít, jeleve hogy a rendszer inaktív. Meghibásdás esetén ez az idő 20mp-re módosul. Ennek rengeteg oka lehet, pl: érzékelő hiba, stb...
Aktiválása: a távirányító zárás gombjának megnyomásával történik. Ha 3mp-en belül ismét megnyomjuk a gombot, akkor a kettős retesz, és a belső védelem is aktiválódik. Távirányító hiányában a normál kulcs is használható. Az egy gombnyomás a síma zárásnak felel meg, a kettős gombnyomás a kulcs nyitó állásba tekerése, majd 5mp-en belül zárás funkcióval folytatni...(azaz a vezető oldalon balra, majd jobbra, ha jól emléxem nyes)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
mogyi5568787
Vendég
« Új hozzászólás #9208 Dátum: 2008.12.15 hétfő, 16:57:20 »

Megnéztem!
Zárás után 20mp-el a led lassabban villog, jelezvén, hogy a rendszer aktív. Kikapcsolás után, a gyújtás ráadásakor még 5mp-ig világít, jeleve hogy a rendszer inaktív. Meghibásdás esetén ez az idő 20mp-re módosul. Ennek rengeteg oka lehet, pl: érzékelő hiba, stb...
Aktiválása: a távirányító zárás gombjának megnyomásával történik. Ha 3mp-en belül ismét megnyomjuk a gombot, akkor a kettős retesz, és a belső védelem is aktiválódik. Távirányító hiányában a normál kulcs is használható. Az egy gombnyomás a síma zárásnak felel meg, a kettős gombnyomás a kulcs nyitó állásba tekerése, majd 5mp-en belül zárás funkcióval folytatni...(azaz a vezető oldalon balra, majd jobbra, ha jól emléxem nyes)
Köszönöm a segítséget.
Nekem az a nagy bajom, hogy távirányító nincs az autóhoz centrál sincsen benne és a riasztó nem müködik.Ugyhogy azt hiszem a megoldás egy autóvillamosságis lessz aki ért a fordokhoz.
Azért köszi mindent.
Naplózva
jimvincent
Vendég
« Új hozzászólás #9209 Dátum: 2008.12.15 hétfő, 18:25:36 »

Szijasztok!

A gépemen csöpög a szervóolaj, valahol a váltó környékén, de sem felülről, sem alulról nem látom rendesen. Valószínűleg valami cső repedhetett, vagy lazult meg. Kérdezném a hozzáértő szakszakikat, hogy ha a bal első kereket leveszem, és esetleg a doblemezt kipeccőzöm, hozzáférhetek-e a probljémához, avagy nagyobb munka lesz megtalálni a bibit? Help! help help
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9210 Dátum: 2008.12.15 hétfő, 18:43:46 »

Szijasztok!

A gépemen csöpög a szervóolaj, valahol a váltó környékén, de sem felülről, sem alulról nem látom rendesen. Valószínűleg valami cső repedhetett, vagy lazult meg. Kérdezném a hozzáértő szakszakikat, hogy ha a bal első kereket leveszem, és esetleg a doblemezt kipeccőzöm, hozzáférhetek-e a probljémához, avagy nagyobb munka lesz megtalálni a bibit? Help! help help

A szivattyú szokott ereszteni. Legalább pár tíz ezer a javítása.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9211 Dátum: 2008.12.15 hétfő, 19:14:52 »

biztos, hogy a szervó?
nekem hátsó szimering volt (egyéb dolgok mellett), a motor és a váltó között csöpögött
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #9212 Dátum: 2008.12.15 hétfő, 19:38:46 »

Szijasztok!

A gépemen csöpög a szervóolaj, valahol a váltó környékén, de sem felülről, sem alulról nem látom rendesen. Valószínűleg valami cső repedhetett, vagy lazult meg. Kérdezném a hozzáértő szakszakikat, hogy ha a bal első kereket leveszem, és esetleg a doblemezt kipeccőzöm, hozzáférhetek-e a probljémához, avagy nagyobb munka lesz megtalálni a bibit? Help! help help
Ha felemeled és alámászol egy éles fényű zseblámpával nézd át az alját-a kereket hagyd rajta,mert akkor a lámpa jobban megvilágít mindent és akkor a legsötétebb zugban is megláthatod az olajfolyást.A kerék levétele nem segít rajtad,mert nem látsz be mindenhová.A doblemezt is felesleges levenni.
Naplózva
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #9213 Dátum: 2008.12.16 kedd, 01:12:18 »

Tisztelt Urak!


Lehetséges az elindulás utáni automatikus ajtózárást megoldani MKI-nél?
MKIII-hoz láttam a főoldali szerviz menüben ilyen lehetőséget némi ajtónyitogatós trükkel aktiválva a funkciót.



MKI 1995 1.8TD ferdehátú

köszi : K.
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9214 Dátum: 2008.12.16 kedd, 08:18:52 »

Lehetséges az elindulás utáni automatikus ajtózárást megoldani MKI-nél?
MKIII-hoz láttam a főoldali szerviz menüben ilyen lehetőséget némi ajtónyitogatós trükkel aktiválva a funkciót.
Persze. Egy dióda meg némi vezeték kell csak hozzá... Smiley
Naplózva
sNatch
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 580



« Új hozzászólás #9215 Dátum: 2008.12.16 kedd, 09:17:11 »

>>JUJ mittaláltam deszééép<< Grin Grin (bár egy dekoratívabb nénit is odaültethettek volna...)  idiota
Naplózva

MKIII 2005 1.8 SCI 130 LE Ghia Hatchback
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9216 Dátum: 2008.12.16 kedd, 09:18:06 »

na, ebben sincs sok fantázia  eplus2
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #9217 Dátum: 2008.12.16 kedd, 09:19:02 »

na, ebben sincs sok fantázia  eplus2
A néniben?  idiota
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9218 Dátum: 2008.12.16 kedd, 09:20:04 »

A néniben?  idiota
a néniben sokkal több van, mint a kocsikban  hehe
Naplózva
sNatch
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 580



« Új hozzászólás #9219 Dátum: 2008.12.16 kedd, 09:37:21 »

na, ebben sincs sok fantázia  eplus2

 eplus2 naja...  Grin
Naplózva

MKIII 2005 1.8 SCI 130 LE Ghia Hatchback
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #9220 Dátum: 2008.12.16 kedd, 15:06:32 »

Persze. Egy dióda meg némi vezeték kell csak hozzá... Smiley

ezt a megoldást nem is várhattam volna mástól, mint tőled  duhos2

nem sufnizni akarok, hanem bíztam benne, hogy létezik ebben is esetleg a funkció csak valahogy életre kell kelteni
amúgy nem vagy ötletszegény azt látom  wave
Naplózva
jimvincent
Vendég
« Új hozzászólás #9221 Dátum: 2008.12.16 kedd, 16:48:13 »

Ha felemeled és alámászol egy éles fényű zseblámpával nézd át az alját-a kereket hagyd rajta,mert akkor a lámpa jobban megvilágít mindent és akkor a legsötétebb zugban is megláthatod az olajfolyást.A kerék levétele nem segít rajtad,mert nem látsz be mindenhová.A doblemezt is felesleges levenni.

Értem, bár voltam már alatta is, de egyszerűen nem láttunk semmit (ketten is néztük). Éppen ezért gondoltam, hogy biztosan tud valaki valami biztos módozatot a hiba megtekintésére, mert egyszerűen nem látok be oda ahonnan jön a csipp-csöpp. A kormánymű környékéről jöhet, de a váltótól nemigen látszott semmi.
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9222 Dátum: 2008.12.16 kedd, 17:33:38 »

ezt a megoldást nem is várhattam volna mástól, mint tőled  duhos2

nem sufnizni akarok, hanem bíztam benne, hogy létezik ebben is esetleg a funkció csak valahogy életre kell kelteni
amúgy nem vagy ötletszegény azt látom  wave
Sajna az Mk1/Mk2 még a tudatlan fajta, persze amikor ezek készültek még valószínű volt közbiztonság.
Szerintem egyébként ezektől a sufnidolgoktól szép a dolog, pár kattintás helyett ezt üzembehelyezni már kihívás. Cheesy
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #9223 Dátum: 2008.12.16 kedd, 18:44:45 »

Értem, bár voltam már alatta is, de egyszerűen nem láttunk semmit (ketten is néztük). Éppen ezért gondoltam, hogy biztosan tud valaki valami biztos módozatot a hiba megtekintésére, mert egyszerűen nem látok be oda ahonnan jön a csipp-csöpp. A kormánymű környékéről jöhet, de a váltótól nemigen látszott semmi.
Ha a kormánymű nyomja ki,akkor sajnos csak kompletten kiszerelve és nyomáspróbázva derül ki,hogy hol nyomja ki az olajat.Ha tényleg erre gyanakszol,akkor szakműhelyben nézesd meg,mert a normális ki-be szereléshez több kell a házi szerszámkészletnél.A kormányműnél két gumiharang és a közepe táján két csőcsatlakozás van.Szerintem azt nem fogod látni,mert az alvázkeretre van csavarozva és ha csak cseppenként jön,akkor nem fog a földre esni,elősegítve a beazonosítást..
Naplózva
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #9224 Dátum: 2008.12.16 kedd, 23:21:28 »

Sajna az Mk1/Mk2 még a tudatlan fajta, persze amikor ezek készültek még valószínű volt közbiztonság.
Szerintem egyébként ezektől a sufnidolgoktól szép a dolog, pár kattintás helyett ezt üzembehelyezni már kihívás. Cheesy


Ezt eléggé nehezemre esik elhinni, mert képzeld egyik ismerősömnek van egy '96-os sötétkék kombija  Wink ami még éppen nem MKII és elvittem egy próbakörre. Annál az autónál tapasztaltam mikor elindultam vele, hogy rögtön rámzárta az ajtókat. Szóval MKII-nek szerintem már tudnia kellene.... ha ebből indulunk ki
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9225 Dátum: 2008.12.17 szerda, 00:19:21 »


Ezt eléggé nehezemre esik elhinni, mert képzeld egyik ismerősömnek van egy '96-os sötétkék kombija  Wink ami még éppen nem MKII és elvittem egy próbakörre. Annál az autónál tapasztaltam mikor elindultam vele, hogy rögtön rámzárta az ajtókat. Szóval MKII-nek szerintem már tudnia kellene.... ha ebből indulunk ki

Ez vmi saját Ápdét lehet! Ilyesmit még nem d
tudnak az MKI-II ők...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9226 Dátum: 2008.12.17 szerda, 08:01:02 »

vélhetően az utólagos riasztó húzza be a központit
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #9227 Dátum: 2008.12.17 szerda, 08:16:19 »

vélhetően az utólagos riasztó húzza be a központit
Vagy az igen gyakori kontakt hiba  eplus2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9228 Dátum: 2008.12.17 szerda, 08:17:39 »

Vagy az igen gyakori kontakt hiba  eplus2
minden elindulásnál?  eplus2 eplus2
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9229 Dátum: 2008.12.17 szerda, 08:19:00 »

egyik ismerősömnek van egy '96-os sötétkék kombija  Wink ami még éppen nem MKII és elvittem egy próbakörre.
Ismerem a tulajt?  Roll Eyes
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #9230 Dátum: 2008.12.17 szerda, 08:20:12 »

minden elindulásnál?  eplus2 eplus2
Nem írta, hogy mindig ott ül a tulaj mellett  nyes
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9231 Dátum: 2008.12.17 szerda, 08:34:07 »

Nem írta, hogy mindig ott ül a tulaj mellett  nyes
biztos csak neki csinált ilyet Smiley
Naplózva
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #9232 Dátum: 2008.12.17 szerda, 14:59:09 »

Ismerem a tulajt?  Roll Eyes

Nem ismered a tulajt, de itt lakik ő is a városkánkban.
Amúgy nem ülök mellette folyamatosan és valszínüleg nem csak azért csinálta a zárást a kocsi, mert én ültem benne.

... és most rendeztem vele egy telefonbeszélgetést elárulta, hogy a riasztó amit vett bele az tudja ezt a funkciót.
Emlékei szerint valami THOR márkájú kütyüről van szó.
Egyszóval rejtély megoldva
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9233 Dátum: 2008.12.17 szerda, 15:16:06 »

Nem ismered a tulajt, de itt lakik ő is a városkánkban.
Amúgy nem ülök mellette folyamatosan és valszínüleg nem csak azért csinálta a zárást a kocsi, mert én ültem benne.

... és most rendeztem vele egy telefonbeszélgetést elárulta, hogy a riasztó amit vett bele az tudja ezt a funkciót.
Emlékei szerint valami THOR márkájú kütyüről van szó.
Egyszóval rejtély megoldva
Kíváncsi lennék a riogatót hogy kell madzagolni, hogy a sokfajta VSS szenzorról tudja mikor mozog az autó.

Ennek utánanézek én is.
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9234 Dátum: 2008.12.17 szerda, 15:17:40 »

Itt egy ilyen riogató használatija
Naplózva
Shadow
Vendég
« Új hozzászólás #9235 Dátum: 2008.12.17 szerda, 16:00:15 »

Kíváncsi lennék a riogatót hogy kell madzagolni, hogy a sokfajta VSS szenzorról tudja mikor mozog az autó.

Ennek utánanézek én is.
Az még hagyján, de hogy elinduláskor zárjon és csak akkor nyisson, amikor gyújtás le, mert ugye elindulsz bezér, aztán ha nincs seb jel, akkor meg kinyit (mondjuk piros lámpánál, vagy STOP táblánál)? Hát az elég vicces lenne. Én úgy tudom ezek a riogatók úgy műxenek, hogy gyújtásra zár, gyújtásle-re nyit. Ha elindulásra akarnám csinálni, akkor csak a záró ágra kötném a riasztó által kiadott jelet, de továbbra is kérdés, hogy mi újság a sebességjellel, van ahhoz bemenete? Ha van akkor olyan jel kell, hogy kijöjjön, ami csak impulzust ad a kp.zárnak. Sztem.
Üdv Shadow
Naplózva
jimvincent
Vendég
« Új hozzászólás #9236 Dátum: 2008.12.17 szerda, 18:51:49 »

Ha a kormánymű nyomja ki,akkor sajnos csak kompletten kiszerelve és nyomáspróbázva derül ki,hogy hol nyomja ki az olajat.Ha tényleg erre gyanakszol,akkor szakműhelyben nézesd meg,mert a normális ki-be szereléshez több kell a házi szerszámkészletnél.A kormányműnél két gumiharang és a közepe táján két csőcsatlakozás van.Szerintem azt nem fogod látni,mert az alvázkeretre van csavarozva és ha csak cseppenként jön,akkor nem fog a földre esni,elősegítve a beazonosítást..

Értem. Felülről meglámpáztam és az egyik gumiharangot látom is. Fura, hogy nem bilincsel van rögzítve, hanem kábelkötegelővel. Na attól egy kicsit balra (szembe állok a verdával természetesen) kezdődhet a dolog, mer a gumiharang alatti lengőkar vagy micsoda már olajos. Úgy vettem észre, hogy jobbára akkor nyomja ki, ha nem egyenesen áll a kormány.
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9237 Dátum: 2008.12.17 szerda, 18:56:40 »

Értem. Felülről meglámpáztam és az egyik gumiharangot látom is. Fura, hogy nem bilincsel van rögzítve, hanem kábelkötegelővel. Na attól egy kicsit balra (szembe állok a verdával természetesen) kezdődhet a dolog, mer a gumiharang alatti lengőkar vagy micsoda már olajos. Úgy vettem észre, hogy jobbára akkor nyomja ki, ha nem egyenesen áll a kormány.
Kábelkötegelőtől ne izgulj, ha szétszedik és nem számítanak a bilincs visszarakhatatlanságára, kötegelővel csinálják, nem szokott gondot okozni.
Javítás ügyben osztom Misi107 véleményét, műhely kell hozzá, házilag nem lehetséges.
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9238 Dátum: 2008.12.17 szerda, 18:57:39 »

...vis***akhatatlanságára...
...összerakhatatlanságára...
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9239 Dátum: 2008.12.17 szerda, 19:17:25 »

Kábelkötegelőtől ne izgulj, ha szétszedik és nem számítanak a bilincs vis***akhatatlanságára, kötegelővel csinálják, nem szokott gondot okozni.


Osztom a véleményt, mint a féltengelyek mindentudója Smiley, de láttam már aba bilincs-est is. a gyári egyszer van fent, az első szétszerelésig. Remélem minden nemsokára kuplungot cserélő is érti, és vesz 10 cm es bilincset
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9240 Dátum: 2008.12.17 szerda, 19:29:14 »

Osztom a véleményt, mint a féltengelyek mindentudója Smiley, de láttam már aba bilincs-est is. a gyári egyszer van fent, az első szétszerelésig. Remélem minden nemsokára kuplungot cserélő is érti, és vesz 10 cm es bilincset
A nemsokára kuplungot cserélő érti, de inkább a féltengely-gumiharangra való bilincseket veszi meg. Mi is kell még neki?
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9241 Dátum: 2008.12.17 szerda, 19:31:04 »

A nemsokára kuplungot cserélő érti, de inkább a féltengely-gumiharangra való bilincseket veszi meg. Mi is kell még neki?
A pizzán kívül persze.

-váltóolaj
-féltengely gumiharangok
-erre bilincsek
-kupplungszett
-cigi
-hölgyek pálmalevéllel
-valami vérlázító audioCD
kihagytam valamit?
Persze, a csereautót...  vigyor3
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9242 Dátum: 2008.12.17 szerda, 19:45:01 »

A pizzán kívül persze.

-váltóolaj
-féltengely gumiharangok
-erre bilincsek
-kupplungszett
-cigi
-hölgyek pálmalevéllel
-valami vérlázító audioCD
kihagytam valamit?
Persze, a csereautót...  vigyor3

gumiharang minek? olyan rossz? nem elég a bilincs? csereautó? nem akarsz hazamenni az új kuplunggal? tudok ajánlani egy 1.1 fiat punto benzint
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9243 Dátum: 2008.12.17 szerda, 19:46:49 »

A pizzán kívül persze.

-váltóolaj
-féltengely gumiharangok
-erre bilincsek
-kupplungszett
-cigi
-hölgyek pálmalevéllel
-valami vérlázító audioCD
kihagytam valamit?
Persze, a csereautót...  vigyor3

inkább gumiharang helyett vegyél féltengely szimeringet







nekem
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9244 Dátum: 2008.12.17 szerda, 19:50:05 »

gumiharang minek? olyan rossz? nem elég a bilincs? csereautó? nem akarsz hazamenni az új kuplunggal? tudok ajánlani egy 1.1 fiat punto benzint
action
Arra gondoltam. Cheesy

Szóval hogy On legyen.

Gumiharang akkor nem lesz (foggalmam sincs milyen állapotban van)
Zsírt Peti elvitte? Akkor kellene az is egy kiló.
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9245 Dátum: 2008.12.17 szerda, 19:58:12 »

action
Arra gondoltam. Cheesy

Szóval hogy On legyen.

Gumiharang akkor nem lesz (foggalmam sincs milyen állapotban van)
Zsírt Peti elvitte? Akkor kellene az is egy kiló.


Ki az a Peti?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9246 Dátum: 2008.12.17 szerda, 20:08:03 »

Ki az a Peti?

Aki elvitte a zsírt!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9247 Dátum: 2008.12.17 szerda, 20:14:46 »

Aki elvitte a zsírt!

 worship
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9248 Dátum: 2008.12.17 szerda, 21:00:16 »

worship
A 3. majom a csapatból... Cheesy A boschos gyerek.
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9249 Dátum: 2008.12.20 szombat, 17:32:43 »

lesz kupi, vagy nem lesz? mikor dől el? Hétfőn?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 178 179 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 191 192 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.094 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.