Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:33:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4804997 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1050 Dátum: 2005.02.14 hétfő, 17:49:00 »

Napu,
 
szerencséd van. 2004-es a magno. Keress meg mélben és megbeszéljük.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1051 Dátum: 2005.02.15 kedd, 12:21:00 »

Egy érdekesség, amit megint nem értek:
Múltkor hatalmas havazáskor vittem fel a légszűrőmet tisztítani. Motorház kinyit, légszűrő levesz, nyílás betőm, tető lecsuk és felmegy.
Este megyek vissza és mikor kinyitottam a motorházat, az tele volt hóval belűről!!!
De nem csak olyan hónyom volt, ami szereléskor került bele, hanem 5-6 hógolyónyit is össze tudtam volna szedni belőle! Fent, az intercooler környékén és a légszűrőnél is csupa hó volt.
Ez természetes, hogy így tele mehet? Fújt a szél, így sztem alatta befújta. Nem árthat a sok hó a motortérben? Elvégre nemcsak a motorhang csökkentés miatt van elrejtve a motor fedél alá!?
Bye
Cit
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1052 Dátum: 2005.02.15 kedd, 12:53:00 »

 Üdv! Aki tud segíteni abban, hogy az egy hónapja vásárolt F M-m '95-ös, miért nem reagál a kulcs jelzésére, vagy van tippje, esetleg hova "forduljak" segítségért, kérem jelezze!!
Magyar nyelvű dokumentáció is érdekelne!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1053 Dátum: 2005.02.15 kedd, 13:16:00 »

Üdv! Aki tud segíteni abban, hogy az egy hónapja vásárolt F M-m '95-ös, miért nem reagál a kulcs jelzésére, vagy van tippje, esetleg hova "forduljak" segítségért, kérem jelezze!!
Magyar nyelvű dokumentáció is érdekelne!
Milyen a kulcs? Nem nyit/zár? Nem indul? Mit neveznél reagálásnak?
 
Magyar nyelvű doksi a régi oldalon. Milyen kell?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1054 Dátum: 2005.02.15 kedd, 13:17:00 »

Napu,
 
szerencséd van. 2004-es a magno. Keress meg mélben és megbeszéljük.
Kereslek, köszi :-)
Naplózva
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1055 Dátum: 2005.02.15 kedd, 16:34:00 »

Kereslek, köszi :-)
Napu, nekem is van egy 2007-es...
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1056 Dátum: 2005.02.15 kedd, 17:35:00 »

Milyen a kulcs? Nem nyit/zár? Nem indul? Mit neveznél reagálásnak?
 
Magyar nyelvű doksi a régi oldalon. Milyen kell?
napu,
 
dehogy, beszélsz zöldségeket. Smiley))
Doksi az új oldal címlapon! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1057 Dátum: 2005.02.16 szerda, 09:31:00 »

Napu, nekem is van egy 2007-es...
Csak most szól kollega!?!? 8-O FEKETE?
 
Valami azt súgja, hogy lesz nekem egységes középkonzolom :-)
 
Csocso: mail ment ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1058 Dátum: 2005.02.16 szerda, 09:33:00 »

napu,
 
dehogy, beszélsz zöldségeket. Smiley))
Doksi az új oldal címlapon! Smiley
Ezért lesz nekem Tőled zöld helyzetjelzőm, mert neked nem fog tecceni 8-P
 
Elfeledtem, annyira új ez az oldal :-) és még hol a végleges verza 8-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1059 Dátum: 2005.02.16 szerda, 09:37:00 »

Csak most szól kollega!?!? 8-O FEKETE?
 
Valami azt súgja, hogy lesz nekem egységes középkonzolom :-)
 
Csocso: mail ment ...
Megkaptam.
 
Jövö pénteken egy minitali a Hösök Terén?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1060 Dátum: 2005.02.16 szerda, 10:06:00 »

Megkaptam.
 
Jövö pénteken egy minitali a Hösök Terén?
Jó lehet :-) Többiek?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1061 Dátum: 2005.02.16 szerda, 11:08:00 »

Ezért lesz nekem Tőled zöld helyzetjelzőm, mert neked nem fog tecceni 8-P
 
Elfeledtem, annyira új ez az oldal :-) és még hol a végleges verza 8-)
napu,
 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1062 Dátum: 2005.02.16 szerda, 16:43:00 »


Márk !
 
Küldtem egy mail-t, nem a te címed a macaudio1 ?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1063 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 12:02:00 »

Sziasztok!
Az én 95-ös kicsikém elérte a 90ezres kort.nem csak az olajakra és a szűrőkre fér a csere, de úgy tudom a vezérműszíj(lánc?)ra is.Bár úgy hallottam pár embertől, hogy ha láncos nem kell cserélni.Honnan tudhatnám meg biztosan a lényeget:lánc v. szíj?Segítsetek léccííí!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1064 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 12:04:00 »

Sziasztok!
Az én 95-ös kicsikém elérte a 90ezres kort.nem csak az olajakra és a szűrőkre fér a csere, de úgy tudom a vezérműszíj(lánc?)ra is.Bár úgy hallottam pár embertől, hogy ha láncos nem kell cserélni.Honnan tudhatnám meg biztosan a lényeget:lánc v. szíj?Segítsetek léccííí!
Hí !
 
Az attól függ, hogy milyen motor van benne.
1.6 - 2.0 benzines + TD az szíjas
2.5 V6 az láncos.
 
Üdv Zombi
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1065 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 12:39:00 »

Hi !
 
Csaladi okok miatt le szeretnem cserelni szeretett mondimat. Gondoltam eloszor itt szolok, hatha valakit erdekel a dolog. Nameg szeretnem jo kezekben tudni a verdat Cool
94.12havi I-es limousine 1.6os 90pacis verda. Van benne gyari klima, elol villanyos ablak emelo, elol kozepen konyoktamasz (GLX-bol atrakott ugyan olyan szinu stb. tehat gyarinak mondhato). Van hozza Vredestein teli gumi ami kb. 90%os meg tudok hozza adni nyari gumit is, ami nem 90%os de meg elmegy. Folyamatosan karban volt tartva, igy ennek eredmenyekeppen fel lett ujitva a futomu. Az osszes szilentblokk, kutyacsont ki lett cserelve elol-hatul, illetve most kapott uj toronycsapagyakat. Most lett cserelve vezermuszij, ekszij, uj motorcraft gyari gyergyakat kapott, a szellozolamellak tokeletesen mukodnek stb. szal muszakilag kifogastalan allpotban van. Jah, meg most lett levizsgaztatva, illetve nyaron kerult bele uj lambda szonda is. A verdaban 162e km van. Van meg benne szervo kormany meg ABS ami szinten tokeletesen uzemel. A lokesgatlok 80%osak, a fekpofak szinten, tarcsa rendben. Amit meg tudok hozza adni, az 4db kb. 1 eves megkimelt nem szethajtott eros kozepkategorias Alpine hangszoro, illetve erositohoz power kabel normalisan hatravezetve. Az ara olyan 850e kp vagy 550e + hitel atvalallas.
Nem kertelek, hisz 10eves a verda, igy amit 1x majd cserelni kene, az a fekcsovek.  
Mas baja nincs.
Akit erdekel a verda, azaz alabbi telszamon el tud erni, illetve ha tudtok valakit, aki megbizhato mondit szeretne, az szinten ne kimeljen !
 
Nagy Norbert
06 20 9 206-120
 
Es elorre is elnezest kerek, amiert egy pici reklamot csinaltam hon szeretett mondimnak Cool
 
THX !
 
bye
zacci
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #1066 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 12:49:00 »

Azokután, hogy ennyit áldoztál rá, kicsit (?) szomorú ... mi lesz Veled?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1067 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 13:08:00 »

Azokután, hogy ennyit áldoztál rá, kicsit (?) szomorú ... mi lesz Veled?
Szia napu.
 
Szerintem ne aggódj zacci miatt.
Olvass bele a mondeo III topikba. Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1068 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 13:18:00 »

Szia napu.
 
Szerintem ne aggódj zacci miatt.
Olvass bele a mondeo III topikba. Smiley
Hja, csak mindig ilyen családi okok jöjjenek mOndenkire :-) csókolom ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1069 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 14:25:00 »

Üdv! Aki tud segíteni abban, hogy az egy hónapja vásárolt F M-m '95-ös, miért nem reagál a kulcs jelzésére, vagy van tippje, esetleg hova "forduljak" segítségért, kérem jelezze!!
Magyar nyelvű dokumentáció is érdekelne!
Üdv! Azt hogy érted hogy milyen a kulcsom? Két gomb van rajta, egy szimpla, és egy dupla háromszöges mintával. (G012, 417B. Ezek a számok vannak rajta)Nekem az sem tiszta, melyik nyitna és melyik zárna.A piros lámpa világít rajta az biztos. Meg van egy AMAX távirányíó is, de az csak riaszóval együtt zár. Lehet hogy én vagyok faxnis, de ha a kulcs zárvezérlős, akkor működjön is. A kocsi szerintem remek, a 20 éves Peugeot 205 GTi után főleg... Minden működik (!), ami használt autónál szerintem nem is rossz. Pedig tartottam a Ford-tól. A gépkönyvre gondoltam egyébként, ha hozzáférhető valahol. Van de német nyelvű, és nincs ingerenciám fordítgatni. Előre is köszi!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1070 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 14:34:00 »

Hi !
 
napu,
 
nyugi Cool Suzukit nem veszel, mert hulye azert nem vagyok Cool
 
Jah, aldoztam ra nem is keveset. De en mar csak ilyen vagyok. Nem csak hasznalom a verdat, hanem gondozom is, mert xeretem. Aki meg majd megveszi, az jol fog jarni vele, szerintem.
Es most kell valtanom, mert asszonyt sikerult megfuznom, hogy vegyunk ujabb szebb dragabb verdat es o erre rabolintott. Ezt a bolintast meg ki kell hasznalnom, meg mielott meggondolna magat Cool Igaz nehezen valik meg a monditol, de remelem az uj mondit is ennyire fogja szeretni mint a mostanit Cool
 
bye
zacci
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #1071 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 15:40:00 »

egy műhelyben a keverékképzésre gyanakodnak, hogy valamelyik távadó (léghőmérséklet, lambda szonda stb, fals jelet ad)
megcsinálni nem tudták
 
 
 
a gyertya és a kábel elvileg rendben van
hogy lehet kimérni? Csak márkaszervízben?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1072 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 15:54:00 »

Dehogy veszek 8-) mi jut eszedbe ?!?!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1073 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 15:58:00 »

Üdv! Azt hogy érted hogy milyen a kulcsom? Két gomb van rajta, egy szimpla, és egy dupla háromszöges mintával. (G012, 417B. Ezek a számok vannak rajta)Nekem az sem tiszta, melyik nyitna és melyik zárna.A piros lámpa világít rajta az biztos. Meg van egy AMAX távirányíó is, de az csak riaszóval együtt zár. Lehet hogy én vagyok faxnis, de ha a kulcs zárvezérlős, akkor működjön is. A kocsi szerintem remek, a 20 éves Peugeot 205 GTi után főleg... Minden működik (!), ami használt autónál szerintem nem is rossz. Pedig tartottam a Ford-tól. A gépkönyvre gondoltam egyébként, ha hozzáférhető valahol. Van de német nyelvű, és nincs ingerenciám fordítgatni. Előre is köszi!
Gondolom nem magaddal levelezel :-) -válasz erre!-
 
Azért jó részletezni a problémát, mert a téma most pörög (kulcs ügyben) és ha nem tudjuk/ják milyen és mi a jelenség, nehéz mit javallani :-) nemdebár? Ahány mondeo, annyiféle kulcs ;-) Az érdemi válasz másoktól érkezik, én csak kicsaltam belőled a LÉNYEG-et!
 
(  Az előzőt Zaccinak poéntam el :-/  )
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1074 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 16:01:00 »

Üdv! Azt hogy érted hogy milyen a kulcsom? Két gomb van rajta, egy szimpla, és egy dupla háromszöges mintával. (G012, 417B. Ezek a számok vannak rajta)Nekem az sem tiszta, melyik nyitna és melyik zárna.A piros lámpa világít rajta az biztos. Meg van egy AMAX távirányíó is, de az csak riaszóval együtt zár. Lehet hogy én vagyok faxnis, de ha a kulcs zárvezérlős, akkor működjön is. A kocsi szerintem remek, a 20 éves Peugeot 205 GTi után főleg... Minden működik (!), ami használt autónál szerintem nem is rossz. Pedig tartottam a Ford-tól. A gépkönyvre gondoltam egyébként, ha hozzáférhető valahol. Van de német nyelvű, és nincs ingerenciám fordítgatni. Előre is köszi!
Ne legyen ciki az "Egy új mondeos kérdései" topic :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1075 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 16:15:00 »

hogy lehet kimérni? Csak márkaszervízben?
nem otthon is sima multiméterrel is.....
 
mire vagy kiváncsi?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1076 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 16:28:00 »

Ne legyen ciki az "Egy új mondeos kérdései" topic :-)
Jól van, csak nem tudom milyen adat lehet hasznosítható a számotokra,ezek a kulcson lévő számok nem sokat mondanak nekem, de össz vissz ennyit tudtam levadászni róla. Vagy szedjem szét? Az nem lehet hogy csak riasztóval zárható?
Így kötötték be? Nem hiszem! Szoktak olyant csinálni? Próbáltam a netről letöltött módon életre kelteni a kulcsot, de nem sikerült. Ma újra megpróbálom.  
Mellékesen,csak tegnap fedeztem fel ezt az oldalt, még a végén elhiszem hogy jól döntöttem a F M mellett. Legalább van másnak is ilyen autója. A Peugeot-val úgy nézett rám mindenki mint egy ufóra. Azért is adtam el, a franc magyarázza mindig miért ilyen kocsim van. Na mindegy. Gondolom a kulcs probléma sem orvosolható a neten keresztül, de legalább leírtam. Hátha. Azt azért egy mondatban ha leírná valaki, hogy a digit.fényképezővel miként lehet megvizsgálni a kulcs jeladását? Köszi a türelemet!! Igen tisztelt napu-nak!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1077 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 16:33:00 »

Jól van, csak nem tudom milyen adat lehet hasznosítható a számotokra,ezek a kulcson lévő számok nem sokat mondanak nekem, de össz vissz ennyit tudtam levadászni róla. Vagy szedjem szét? Az nem lehet hogy csak riasztóval zárható?
Így kötötték be? Nem hiszem! Szoktak olyant csinálni? Próbáltam a netről letöltött módon életre kelteni a kulcsot, de nem sikerült. Ma újra megpróbálom.  
Mellékesen,csak tegnap fedeztem fel ezt az oldalt, még a végén elhiszem hogy jól döntöttem a F M mellett. Legalább van másnak is ilyen autója. A Peugeot-val úgy nézett rám mindenki mint egy ufóra. Azért is adtam el, a franc magyarázza mindig miért ilyen kocsim van. Na mindegy. Gondolom a kulcs probléma sem orvosolható a neten keresztül, de legalább leírtam. Hátha. Azt azért egy mondatban ha leírná valaki, hogy a digit.fényképezővel miként lehet megvizsgálni a kulcs jeladását? Köszi a türelemet!! Igen tisztelt napu-nak!!
sukethang,
Eccerű...
Lefotózod a kulcsot, és felteszed ide a képét... Wink
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1078 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 17:29:00 »

Jól van, csak nem tudom milyen adat lehet hasznosítható a számotokra,ezek a kulcson lévő számok nem sokat mondanak nekem, de össz vissz ennyit tudtam levadászni róla. Vagy szedjem szét? Az nem lehet hogy csak riasztóval zárható?
Így kötötték be? Nem hiszem! Szoktak olyant csinálni? Próbáltam a netről letöltött módon életre kelteni a kulcsot, de nem sikerült. Ma újra megpróbálom.  
Mellékesen,csak tegnap fedeztem fel ezt az oldalt, még a végén elhiszem hogy jól döntöttem a F M mellett. Legalább van másnak is ilyen autója. A Peugeot-val úgy nézett rám mindenki mint egy ufóra. Azért is adtam el, a franc magyarázza mindig miért ilyen kocsim van. Na mindegy. Gondolom a kulcs probléma sem orvosolható a neten keresztül, de legalább leírtam. Hátha. Azt azért egy mondatban ha leírná valaki, hogy a digit.fényképezővel miként lehet megvizsgálni a kulcs jeladását? Köszi a türelemet!! Igen tisztelt napu-nak!!
Szia Sukethang!
Milyen évjárat, motor, kaszni? A digit fényképező géppel ránézzel a kulcs vasa melletti fehér ledre, amikor megnyomod valamelyik gombot, akkor ez a led fehér fénnyel világít a fényképező gép lcd-jén. Amugy nem látható s fénye. Van egyáltalán egy kis ablak a kilincsed mellett az infra vevőszámára? ;-)))
Üfv ND
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1079 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 17:32:00 »

Üdv! Azt hogy érted hogy milyen a kulcsom? Két gomb van rajta, egy szimpla, és egy dupla háromszöges mintával. (G012, 417B. Ezek a számok vannak rajta)Nekem az sem tiszta, melyik nyitna és melyik zárna.A piros lámpa világít rajta az biztos. Meg van egy AMAX távirányíó is, de az csak riaszóval együtt zár. Lehet hogy én vagyok faxnis, de ha a kulcs zárvezérlős, akkor működjön is. A kocsi szerintem remek, a 20 éves Peugeot 205 GTi után főleg... Minden működik (!), ami használt autónál szerintem nem is rossz. Pedig tartottam a Ford-tól. A gépkönyvre gondoltam egyébként, ha hozzáférhető valahol. Van de német nyelvű, és nincs ingerenciám fordítgatni. Előre is köszi!
sukethang,
 
kezelésikönyv a főoldalon letölthető.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1080 Dátum: 2005.02.17 csütörtök, 21:16:00 »

Jól van, csak nem tudom milyen adat lehet hasznosítható a számotokra,ezek a kulcson lévő számok nem sokat mondanak nekem, de össz vissz ennyit tudtam levadászni róla. Vagy szedjem szét? Az nem lehet hogy csak riasztóval zárható?
Így kötötték be? Nem hiszem! Szoktak olyant csinálni? Próbáltam a netről letöltött módon életre kelteni a kulcsot, de nem sikerült. Ma újra megpróbálom.  
Mellékesen,csak tegnap fedeztem fel ezt az oldalt, még a végén elhiszem hogy jól döntöttem a F M mellett. Legalább van másnak is ilyen autója. A Peugeot-val úgy nézett rám mindenki mint egy ufóra. Azért is adtam el, a franc magyarázza mindig miért ilyen kocsim van. Na mindegy. Gondolom a kulcs probléma sem orvosolható a neten keresztül, de legalább leírtam. Hátha. Azt azért egy mondatban ha leírná valaki, hogy a digit.fényképezővel miként lehet megvizsgálni a kulcs jeladását? Köszi a türelemet!! Igen tisztelt napu-nak!!
Hali!
Ezzel kellett volna kezdened. Valószínű kikötötték a gyári távvezérlőt, amikor bekötötték a riasztót. Egy villanyász valószínű meg tudná csinálni. Apám OFF Renault Thaliájában ON is ezt tették, ráadásul márkaszervizes villanyász volt.
Ugyhogy ennyit a szakszerűtlen szervizekről. Tisztelet a kivételnek.
Üdv Shadow.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1081 Dátum: 2005.02.18 péntek, 10:23:00 »

sukethang,
 
kezelésikönyv a főoldalon letölthető.
Üdv! A kilincs mellett vevő van, már ha a kis négyzet alakú valami az az. A gép 1995-ös évjárat, sötétszürke metál,kombi,  1,8 L , 16szelep, full pull, kivéve automata és bőr. Az előző tulaj szerint sportbelsővel felszerelt, de inkább elegáns. Szerintem. Van klassz "bükkfa" betét, ülésfűtés, szélvédő fűtőszál, klíma stb. 850 volt. 204000 Km van benne. Szerintem jó. Voltam zöldkártyán, féltem mit mondanak, de jó értékeket produkált. Minden csavargatás, és állítgatás nélkül. Ja, ás ma munkába jövet megrúgtam, először. 200-nál még nem hagyta abba. Nem gondoltam volna. Még ha csal is az óra...  Már nem is sajnálom a kis Gti-t. Pedig még ott áll a ház előtt, hívogat hogy " tépjünk"... Múlt...Na mindegy, a kulccsal majd lesz valami, a gépkönyvet kutatom. Egyébként a volt tulaj megint Ford Mondeo-t vett, persze újat, fekete, kombi, vajszínü bőr, stb....
Megígérte hogy 5 év múlva újfent vehetek tőle egy F M-t!
 
Egy hónap után csak jó véleményem van. Kivétel az amit majd egyszer leírok, de nem akarok senki agyára mászni... Üdv mindekinek!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1082 Dátum: 2005.02.18 péntek, 10:36:00 »

Sziasztok!
Az én kicsikém egy 95'ös 2.5 V6.A drága elérte a 90e-es km-t.Időszerű lett az olajak,szűrők cseréje.Talán a gyertyák is,még nem vizsgáltam meg.Nincs kézikönyvem, meg tudnátok mondani, hogy a drága vezérmű szíjas v láncos??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1083 Dátum: 2005.02.18 péntek, 10:41:00 »

Sziasztok!
Az én kicsikém egy 95'ös 2.5 V6.A drága elérte a 90e-es km-t.Időszerű lett az olajak,szűrők cseréje.Talán a gyertyák is,még nem vizsgáltam meg.Nincs kézikönyvem, meg tudnátok mondani, hogy a drága vezérmű szíjas v láncos??
Szia IZE!
 
Láncos lesz.
 
Üdv
Attila
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1084 Dátum: 2005.02.18 péntek, 11:00:00 »

Köszönöm Atti!Az akkor nem szorul cserére.
Üdv
IZE
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1085 Dátum: 2005.02.18 péntek, 11:06:00 »

mi=mit
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1086 Dátum: 2005.02.18 péntek, 11:06:00 »

Köszönöm Atti!Az akkor nem szorul cserére.
Üdv
IZE
Nincs mi, az enyém is ilyen évjárat és ilyen motor van benne. Smiley)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1087 Dátum: 2005.02.18 péntek, 12:15:00 »

Nekem az egyetlen problémám a következő:a kalaptartó gyári felfüggesztése megadta magát és csörög-zörög akár hogyan próbálom javítani.Bontóban sem találtam eddig hozzávalót.
Hol találok ilyet v mivel lehetne helyettesíteni ami tartósabb, mint a saját megoldásaim?Ötleteket várok:
Köszi Mindenki!
IZE
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1088 Dátum: 2005.02.18 péntek, 12:52:00 »

Nekem az egyetlen problémám a következő:a kalaptartó gyári felfüggesztése megadta magát és csörög-zörög akár hogyan próbálom javítani.Bontóban sem találtam eddig hozzávalót.
Hol találok ilyet v mivel lehetne helyettesíteni ami tartósabb, mint a saját megoldásaim?Ötleteket várok:
Köszi Mindenki!
IZE
Csá!
 
A Cromaxnál van mindenféle b#&@sz-b@&#sz !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1089 Dátum: 2005.02.18 péntek, 13:29:00 »

Üdv! A kilincs mellett vevő van, már ha a kis négyzet alakú valami az az. A gép 1995-ös évjárat, sötétszürke metál,kombi,  1,8 L , 16szelep, full pull, kivéve automata és bőr. Az előző tulaj szerint sportbelsővel felszerelt, de inkább elegáns. Szerintem. Van klassz "bükkfa" betét, ülésfűtés, szélvédő fűtőszál, klíma stb. 850 volt. 204000 Km van benne. Szerintem jó. Voltam zöldkártyán, féltem mit mondanak, de jó értékeket produkált. Minden csavargatás, és állítgatás nélkül. Ja, ás ma munkába jövet megrúgtam, először. 200-nál még nem hagyta abba. Nem gondoltam volna. Még ha csal is az óra...  Már nem is sajnálom a kis Gti-t. Pedig még ott áll a ház előtt, hívogat hogy " tépjünk"... Múlt...Na mindegy, a kulccsal majd lesz valami, a gépkönyvet kutatom. Egyébként a volt tulaj megint Ford Mondeo-t vett, persze újat, fekete, kombi, vajszínü bőr, stb....
Megígérte hogy 5 év múlva újfent vehetek tőle egy F M-t!
 
Egy hónap után csak jó véleményem van. Kivétel az amit majd egyszer leírok, de nem akarok senki agyára mászni... Üdv mindekinek!
Gépkönyv ügyben nézz körül a főoldalon onnan letölthető.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1090 Dátum: 2005.02.18 péntek, 13:32:00 »

Meg is találtam!
Köszke!
IZE
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1091 Dátum: 2005.02.18 péntek, 14:13:00 »

Sziasztok!
Az én 95-ös kicsikém elérte a 90ezres kort.nem csak az olajakra és a szűrőkre fér a csere, de úgy tudom a vezérműszíj(lánc?)ra is.Bár úgy hallottam pár embertől, hogy ha láncos nem kell cserélni.Honnan tudhatnám meg biztosan a lényeget:lánc v. szíj?Segítsetek léccííí!
Szia Szello,
Ezt a kérdést én is feltettem, és azt hiszem, azt a választ kaptam, hogy a V6-ok a láncosak, a tobbiben szij van.
 
Üdv,
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1092 Dátum: 2005.02.19 szombat, 18:35:00 »

egy műhelyben a keverékképzésre gyanakodnak, hogy valamelyik távadó (léghőmérséklet, lambda szonda stb, fals jelet ad)
megcsinálni nem tudták
 
 
 
a gyertya és a kábel elvileg rendben van
szia,az mit jent,hogy renben van?ki lett cserélve?mert ha nem akkor csere....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1093 Dátum: 2005.02.21 hétfő, 17:57:00 »

Csá!
 
A Cromaxnál van mindenféle b#&@sz-b@&#sz !
van sokminden, csak amiket én keresek az nincs... Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1094 Dátum: 2005.02.22 kedd, 09:21:00 »

Meg tudja valaki világositani az elmémet, hogy mi lehet a szivosor és a befecskendezö fuvokák felett az a két aluminium csö, amelyekböl a jobb oldalin egy bicikliszelep találhato?
 
Köszönettel!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1095 Dátum: 2005.02.22 kedd, 10:05:00 »

Meg tudja valaki világositani az elmémet, hogy mi lehet a szivosor és a befecskendezö fuvokák felett az a két aluminium csö, amelyekböl a jobb oldalin egy bicikliszelep találhato?
 
Köszönettel!
Szerintem a klíma csövek.  
SZERINTEM
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1096 Dátum: 2005.02.22 kedd, 10:21:00 »

Meg tudja valaki világositani az elmémet, hogy mi lehet a szivosor és a befecskendezö fuvokák felett az a két aluminium csö, amelyekböl a jobb oldalin egy bicikliszelep találhato?
 
Köszönettel!
Zombi a fővilágosító 8-) mer azok!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1097 Dátum: 2005.02.22 kedd, 10:47:00 »

Meg tudja valaki világositani az elmémet, hogy mi lehet a szivosor és a befecskendezö fuvokák felett az a két aluminium csö, amelyekböl a jobb oldalin egy bicikliszelep találhato?
 
Köszönettel!
Nem a kerekeket kell ott fújni?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1098 Dátum: 2005.02.22 kedd, 11:26:00 »

Meg tudja valaki világositani az elmémet, hogy mi lehet a szivosor és a befecskendezö fuvokák felett az a két aluminium csö, amelyekböl a jobb oldalin egy bicikliszelep találhato?
 
Köszönettel!
Télleg Csocsó, kétféle 2004-es rádió van 8-) viszek róluk képet. Neked tekerőgombos, vagy nyomós? (mondjuk ezt aztán tényleg nem értem, kinek jó, mert mér írnánk a Focusra, hogy Mondeo, nem Joe ;-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1099 Dátum: 2005.02.22 kedd, 11:29:00 »

Meg tudja valaki világositani az elmémet, hogy mi lehet a szivosor és a befecskendezö fuvokák felett az a két aluminium csö, amelyekböl a jobb oldalin egy bicikliszelep találhato?
 
Köszönettel!
az a benzincső a bicikliszeleppel, ha a motor leállítása után lecsavarod a sapkát, benyomod a szelepszárat, akkor kispriccel a benya, VIGYÁZZ ne legyen forró a motor
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.054 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.