Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 06:12:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 187 188 189 190 191 192 193 [194] 195 196 197 198 199 200 201 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4805516 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #9650 Dátum: 2009.01.21 szerda, 22:48:40 »

Sztem a jobb oldalira gondolsz, mivel az aksi is ott van. Forgasd az izzót, és ha bepattan, akkor jó. Egyébként látod az izzót ha benézel a lámpába!

A jobb oldalira gondolt, csak már fáradt a srác.
Nem volt elég idő szötymörögni vele.  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Tonhy
Vendég
« Új hozzászólás #9651 Dátum: 2009.01.21 szerda, 23:17:55 »

Az nem biztos,hogy az.A kopott kuplungot lejjeb jól leírták.Berakod egyesbe,óvatosan elindulsz majd nyomsz egy gázt.Ha csak pörög a motor de nem indul meg v. csak jelentős késéssel az autó akkor elkopott.Becsapós lehet,mert én most a katalizátor csere után kimentem kicsit száguldozni.Előtte már azt hittem,hogy nekem is elfogyott de most meg kiderült,hogy mégse.Valószínűleg összetévesztettem a csúszós úttal...utánaállítva nem lett és mégis,most simán ment 190-et.(nem óra szerint....)


Értem.Azt hiszem még ezt is kipróbálom amit leírtál és majd hamarosan megnézetem.Egyszer én is szeretném megnézni mit megy a kicsike
végre,de nem kopott kuplungal:-)220.000km van az autóban.Mennyi km a csereperiódusa kb a szerkezetnek meg a tárcsának?
Köszi! Wink
Naplózva
szepesim
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


E-mail
« Új hozzászólás #9652 Dátum: 2009.01.21 szerda, 23:26:24 »

Sziasztok!

A hűtővíz nálam még az N betűt is alig éri el. Pár hete még az O és R környékén állt. Én a termosztátra gondoltam, hogy megadta magát. Az lenne kérdésem melyik hőfokú termosztát kell bele?  A másik kérdésem a hátsóajtó, hátsólökhárító páros. Mk ll cuccait nem lehet felhasználni? Köszönöm
Naplózva

MK l Mondeo 2.0 kombi
McAlone
Vendég
« Új hozzászólás #9653 Dátum: 2009.01.21 szerda, 23:32:17 »


A hűtővíz nálam még az N betűt is alig éri el. Pár hete még az O és R környékén állt. Én a termosztátra gondoltam, hogy megadta magát. 

A -10ekben detto ez volt. A héten szépen visszaállt az R betű környékére. Szóval a nagy hideg okozta. Ennyi.
Naplózva
szepesim
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


E-mail
« Új hozzászólás #9654 Dátum: 2009.01.21 szerda, 23:51:20 »

A -10ekben detto ez volt. A héten szépen visszaállt az R betű környékére. Szóval a nagy hideg okozta. Ennyi.
Nálam nem. A mai enyhe időben városban is N alatt állt a mutató.
Naplózva

MK l Mondeo 2.0 kombi
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9655 Dátum: 2009.01.22 csütörtök, 03:25:18 »


Értem.Azt hiszem még ezt is kipróbálom amit leírtál és majd hamarosan megnézetem.Egyszer én is szeretném megnézni mit megy a kicsike
végre,de nem kopott kuplungal:-)220.000km van az autóban.Mennyi km a csereperiódusa kb a szerkezetnek meg a tárcsának?
Köszi! Wink

Az nagyon változó. könnyen tönkre lehet tenni, ha nem tudja valaki használni. Ha nagyon csúsztatod, elkopik, ha hirtelen engeded fel a rugók szakadnak meg benne.
Ez lábtól. és agytól függ. nagyon kevés km-t is és nagyon sokat is el lehet vele menni
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #9656 Dátum: 2009.01.22 csütörtök, 08:08:55 »

A jobb oldalira gondolt, csak már fáradt a srác.
Nem volt elég idő szötymörögni vele.  wave

Jaja! Kicsit télleg nem vagyok a toppon. Majd jövő hét után újra próbálkozom.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #9657 Dátum: 2009.01.22 csütörtök, 20:23:54 »


Értem.Azt hiszem még ezt is kipróbálom amit leírtál és majd hamarosan megnézetem.Egyszer én is szeretném megnézni mit megy a kicsike
végre,de nem kopott kuplungal:-)220.000km van az autóban.Mennyi km a csereperiódusa kb a szerkezetnek meg a tárcsának?
Köszi! Wink
Én megnéztem,de konkrét futásteljesítményhez nincs kötve.Gyakorlatilag állapotfüggő,ki kell kiszedni,ellenőrizni.A tárcsára 0.3 mm a minimális vastagságot ír,a szerkezetet meg ellenőrizni kell.Szóval ennyi.
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9658 Dátum: 2009.01.22 csütörtök, 20:36:18 »

Én megnéztem,de konkrét futásteljesítményhez nincs kötve.Gyakorlatilag állapotfüggő,ki kell kiszedni,ellenőrizni.A tárcsára 0.3 mm a minimális vastagságot ír,a szerkezetet meg ellenőrizni kell.Szóval ennyi.
a szerkezet kinyomő lapok kopására is a haynes .3-at ír
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #9659 Dátum: 2009.01.22 csütörtök, 22:26:41 »

a szerkezet kinyomő lapok kopására is a haynes .3-at ír
Akkor ennyivel többet tudok én is,bár valószínűleg sosem fogom magam rászánni kuplungcserére...
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9660 Dátum: 2009.01.23 péntek, 07:19:16 »

Akkor ennyivel többet tudok én is,bár valószínűleg sosem fogom magam rászánni kuplungcserére...

Nekem holnap lesz váltó-és kuplung-szett csere, ezért vagyok ilyen felvilágosult heureka
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #9661 Dátum: 2009.01.23 péntek, 09:15:19 »

Nekem holnap lesz váltó-és kuplung-szett csere, ezért vagyok ilyen felvilágosult heureka
Én most a műszakira gyúrok.Sajnos mégsem tudtam autót venni-hétfőn létszámleépítés keretében elküldték az asszonyt az eddigi munkahelyéről.*** dolog volt közölni a kollegámmal-aki vitte volna ezt-hogy bocsi,de most az autócsere az utolsó helyre került...Kell hátsó teleszkóp,esetleg fék felújítás,másról-még-nem tudok...
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.23 péntek, 09:17:01 írta misi107 » Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9662 Dátum: 2009.01.23 péntek, 09:18:48 »

Én most a műszakira gyúrok.Sajnos mégsem tudtam autót venni-hétfőn létszámleépítés keretében elküldték az asszonyt az eddigi munkahelyéről.*** dolog volt közölni a kollegámmal-aki vitte volna ezt-hogy bocsi,de most az autócsere az utolsó helyre került...Kell hátsó teleszkóp,esetleg fék felújítás,másról-még-nem tudok...
Én a levelezős mellett döntöttem. Nem azért mert nem menne át, de fater Mk2jét a lötyögő üléssín miatt húzták meg... Sad
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #9663 Dátum: 2009.01.23 péntek, 09:39:51 »

Én a levelezős mellett döntöttem. Nem azért mert nem menne át, de fater Mk2jét a lötyögő üléssín miatt húzták meg... Sad
Na én se itt-szeged-fogom vizsgáztatni...25 km-rel arrébb,hmvhelyen enyhébben ítélnek meg egy-egy hibát...
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9664 Dátum: 2009.01.23 péntek, 18:58:30 »

valaki erősítsen meg! ugye a 15-ös kerékhez kell az a km meghajtó fogaskerék, amin egyel kevesebb fog van
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #9665 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:00:24 »


A lábtér és a kesztyűtartó izzó 5W-os sima vagy üveglábas?
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9666 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:03:41 »

A lábtér és a kesztyűtartó izzó 5W-os sima vagy üveglábas?

nekem a foglalat nélküli van. ha azt hívják üveglábasnak, akkor az
 w5w-nek hívják asszem
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9667 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:06:08 »

nekem meg nincs is Cheesy
illetve biztos van, csak meg kéne keresni
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #9668 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:11:06 »

nekem a foglalat nélküli van. ha azt hívják üveglábasnak, akkor az
 w5w-nek hívják asszem

Ilyen



vagy ilyen



foglalatú?

Vagy egyik sem nyes !
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9669 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:20:01 »

nem jó valami a linkkel
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #9670 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:21:43 »

nem jó valami a linkkel
nálam ok.Elmondjam mi van a képeken? hehe hehe hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9671 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:22:56 »

nem jó valami a linkkel

én is látom  a képeket

a második, vagy másnéven alsó kép

amúgy a felső nem 5 hanem 4 wattos
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.23 péntek, 19:25:40 írta GinJoy » Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #9672 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:25:38 »

nem jó valami a linkkel

Hiba az ön készülékében van nyes !
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #9673 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:26:47 »

nem jó valami a linkkel
Kézzeld el meztelen nők,sokan,moderálatlanul!!!!!!Off eplus2 eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #9674 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:27:26 »

a második, vagy másnéven alsó kép

amúgy a felső nem 5 hanem 4 wattos

A lábtér és a kesztyűtartó is üveglábas?
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9675 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:29:35 »

A lábtér és a kesztyűtartó is üveglábas?

a kesztyűtartó műanyag belül egy kis szövettel, de az izzóját nem tudom pontosan. én az az alatti lábtérre gondoltam az előbb.

Bár hülye vagyok, ha arra gondolok, hogy megkérdezi-e valaki külön mindkét oldali lábtérvilit falbav
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #9676 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:34:04 »

a kesztyűtartó műanyag belül egy kis szövettel, de az izzóját nem tudom pontosan. én az az alatti lábtérre gondoltam az előbb.

Bár hülye vagyok,ha arra gondolok, hogy megkérdezi-e valaki külön mindkét oldali lábtérvilit falbav

Neked az anyós ülés előtt is van lábtér világítás?
Én a sofőr oldali lábtérre és az anyós oldalán lévő (mivel nekem csak ott van, illetve a sofőr oldalon csak egy kis tartó zseb van) kesztyűtartóra gondoltam.
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9677 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:48:15 »

Neked az anyós ülés előtt is van lábtér világítás?
Én a sofőr oldali lábtérre és az anyós oldalán lévő (mivel nekem csak ott van, illetve a sofőr oldalon csak egy kis tartó zseb van) kesztyűtartóra gondoltam.

Igen lábtér világítás, ha van rajt, akkor mindkét oldalon kéne. nekem gyári ugyhogy van mindegyik oldalon. a kesztyűtartóba nem tudom milyen kell
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9678 Dátum: 2009.01.23 péntek, 19:52:12 »

Na annyira felizgattál, hogy kimentem a garázsba megnézni. nekem a kesztyűtartóban is üveglábas van
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #9679 Dátum: 2009.01.23 péntek, 23:50:06 »

Igen lábtér világítás, ha van rajt, akkor mindkét oldalon kéne. nekem gyári ugyhogy van mindegyik oldalon. a kesztyűtartóba nem tudom milyen kell

Az jó! Anyós oldalon hol van a lábtér izzónak a foglalata/helye? Merre keressem? Mióta megvettem nem világított azt hittem a mai napig, hogy oda nem jár. Köszi worship worship worship !
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #9680 Dátum: 2009.01.23 péntek, 23:51:26 »

Na annyira felizgattál, hogy kimentem a garázsba megnézni. nekem a kesztyűtartóban is üveglábas van

Ezt is köszi! Majd jövő7en kicserélgetem az izzókat valami normális fényűre.
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #9681 Dátum: 2009.01.24 szombat, 06:15:36 »

Az jó! Anyós oldalon hol van a lábtér izzónak a foglalata/helye? Merre keressem? Mióta megvettem nem világított azt hittem a mai napig, hogy oda nem jár. Köszi worship worship worship !

nagyjábó a tükörképe a saját lábadnál levőnél. a középkonzolhoz közel, szürke foglalat egy kis lemezdarabon
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9682 Dátum: 2009.01.24 szombat, 09:40:11 »

Hiba az ön készülékében van nyes !
nálam a homasita egyáltalán nem jön be  szomoru1
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #9683 Dátum: 2009.01.24 szombat, 09:58:39 »

nálam a homasita egyáltalán nem jön be  szomoru1

Pedig jó hely, néha érdemes elmenni és körülnézni nyes vigyor3 !
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9684 Dátum: 2009.01.24 szombat, 11:08:13 »

Pedig jó hely, néha érdemes elmenni és körülnézni nyes vigyor3 !
a honlap nem jön be, én is szoktam odajárni
nálam anyósoldalnál nincs helye a foglalatnak se, az énoldalim meg ki van égve

kimentem, hogy szerelgessek egy kicsit
a bal hátsó küszöb berogyott emelésnél  wow1
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #9685 Dátum: 2009.01.24 szombat, 11:43:48 »

a honlap nem jön be, én is szoktam odajárni
nálam anyósoldalnál nincs helye a foglalatnak se, az énoldalim meg ki van égve

kimentem, hogy szerelgessek egy kicsit
a bal hátsó küszöb berogyott emelésnél  wow1

Szerintem nálam sem lesz foglalat az anyós oldalon, de majd jövő7en megnézem. Mivel emelted a kocsit?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9686 Dátum: 2009.01.24 szombat, 11:53:53 »

Szerintem nálam sem lesz foglalat az anyós oldalon, de majd jövő7en megnézem. Mivel emelted a kocsit?
a saját emelőjével
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #9687 Dátum: 2009.01.25 vasárnap, 08:28:44 »

nagyjábó a tükörképe a saját lábadnál levőnél. a középkonzolhoz közel, szürke foglalat egy kis lemezdarabon

És tényleg! Nem bírtam ki és lementem megnézni. Az anyós oldalon is van foglalat nyes csak izzó nem volt benne. De jövő7en kap fehér LEDet vigyor3 .
Naplózva
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #9688 Dátum: 2009.01.25 vasárnap, 21:32:31 »

a honlap nem jön be, én is szoktam odajárni
nálam anyósoldalnál nincs helye a foglalatnak se, az énoldalim meg ki van égve

kimentem, hogy szerelgessek egy kicsit
a bal hátsó küszöb berogyott emelésnél  wow1

Én ma ugyanígy jártam, de Nekem nem rogyott be csak kiugrott a helyéről hiába volt benne a vájatban rendes emelési ponton. Mázli, hogy még nem volt leszedve a kerék úgyhogy csak kicsit megcseszte az alvázvédelmet.
Naplózva
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #9689 Dátum: 2009.01.25 vasárnap, 21:35:26 »

A lábtér és a kesztyűtartó izzó 5W-os sima vagy üveglábas?

ha jól rémlik azt a bizonyos "üveglábast" híjják RING izzónak ami foglalt nélkülinek is van még csúfolva
Naplózva
gcs
Vendég
« Új hozzászólás #9690 Dátum: 2009.01.26 hétfő, 20:28:45 »

Sziasztok,

Ez nem az en es mondijaim hetvegeje volt. Parom szombaton reggel valoszinuleg vegleg a feje tetejere allitotta MkIII-unkat egy arokban  Cry Cry Cry  - szerencsere karcolas nelkul szallt ki a fejreallt autobol, aztan vasarnap ejjel MkI-unk lemerult akksival vart engem vissza a repteri parkoloban - bedugva felejtettem a teszkos ulesfutest.
Az akku 4.5 eves. A parkoloban fel voltak keszulve az ilyesmire, ugyhogy gyorsan jott is egy urge, pikkpakk elindult az auto, haza tudtam jonni vele. Ma meg indul, bar nehezen. Szerintetek ilyenkor nyomas a boltba es venni kell ujat? 4-5 ev elvileg tisztesseges kor egy akkunal, ha jol tudom - nem is kellene csodalkoznom, hogy kipurcant. Toltom sajnos nincs, itt meg egy tolto is annyiba kerul, hogy azert mar akkut lehet kapni. Vagy bizzak benne, hogy ha eleget hajtom a motort, visszatoltodik?

koszi!

PS a termosztat nekem is szarakodik, meg az N betut sem eri el, de mar beindul a ventillator  Embarrassed  (ja, termeszetesen mar az egyetlen MkI-es mondimrol beszelek  Embarrassed )
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #9691 Dátum: 2009.01.26 hétfő, 20:35:04 »

...

MKIII-at sajnálom viszont pozítiv és örvendetes, hogy asszony megúszta karcolás nélkül.

Szerintem vegyél új akksit Wink . 4,5 év elég szép kor főleg ha nem gondozás mentes.
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9692 Dátum: 2009.01.26 hétfő, 20:36:51 »

...Ez nem az en es mondijaim hetvegeje volt. ...
Az Mk3nak Béke poraira. Sad Teljesen menthetetlen?
Sajna a benzines elég sok elektromosságot eszik, de ha van lehetőség egy hosszabb útra (>50km) én megpróbálnám, hátha magához tér.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9693 Dátum: 2009.01.26 hétfő, 20:38:29 »

Sziasztok,

Ez nem az en es mondijaim hetvegeje volt. Parom szombaton reggel valoszinuleg vegleg a feje tetejere allitotta MkIII-unkat egy arokban  Cry Cry Cry  - szerencsere karcolas nelkul szallt ki a fejreallt autobol, aztan vasarnap ejjel MkI-unk lemerult akksival vart engem vissza a repteri parkoloban - bedugva felejtettem a teszkos ulesfutest.
Az akku 4.5 eves. A parkoloban fel voltak keszulve az ilyesmire, ugyhogy gyorsan jott is egy urge, pikkpakk elindult az auto, haza tudtam jonni vele. Ma meg indul, bar nehezen. Szerintetek ilyenkor nyomas a boltba es venni kell ujat? 4-5 ev elvileg tisztesseges kor egy akkunal, ha jol tudom - nem is kellene csodalkoznom, hogy kipurcant. Toltom sajnos nincs, itt meg egy tolto is annyiba kerul, hogy azert mar akkut lehet kapni. Vagy bizzak benne, hogy ha eleget hajtom a motort, visszatoltodik?

koszi!

PS a termosztat nekem is ***-akodik, meg az N betut sem eri el, de mar beindul a ventillator  Embarrassed  (ja, termeszetesen mar az egyetlen MkI-es mondimrol beszelek  Embarrassed )

Szia!

Az akksid várhatóan ki fog purcanni. Lehet, hogy fél év múlva, de lehet, hogy holnap. Én kivárnék pl: egy reggeli nem indulást. De ki is lehet azt mérni, hogy kb milyen az állapota, mennyire veszi a töltést. Stb-stb... (multiméter)Bár igazán az az akksik ellensége, ha kiszáradnak, egy lemerülés még nem a világ vége...

A hőfokon pedig segít egy termocsere...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #9694 Dátum: 2009.01.26 hétfő, 21:09:39 »

Sziasztok,

Ez nem az en es mondijaim hetvegeje volt. Parom szombaton reggel valoszinuleg vegleg a feje tetejere allitotta MkIII-unkat egy arokban  Cry Cry Cry  - szerencsere karcolas nelkul szallt ki a fejreallt autobol, aztan vasarnap ejjel MkI-unk lemerult akksival vart engem vissza a repteri parkoloban - bedugva felejtettem a teszkos ulesfutest.
Az akku 4.5 eves. A parkoloban fel voltak keszulve az ilyesmire, ugyhogy gyorsan jott is egy urge, pikkpakk elindult az auto, haza tudtam jonni vele. Ma meg indul, bar nehezen. Szerintetek ilyenkor nyomas a boltba es venni kell ujat? 4-5 ev elvileg tisztesseges kor egy akkunal, ha jol tudom - nem is kellene csodalkoznom, hogy kipurcant. Toltom sajnos nincs, itt meg egy tolto is annyiba kerul, hogy azert mar akkut lehet kapni. Vagy bizzak benne, hogy ha eleget hajtom a motort, visszatoltodik?

koszi!

PS a termosztat nekem is ***-akodik, meg az N betut sem eri el, de mar beindul a ventillator  Embarrassed  (ja, termeszetesen mar az egyetlen MkI-es mondimrol beszelek  Embarrassed )
Haha,én is pont most jártam így...vettem occsó teszkó gazdaságos töltőt,de egy óra alatt kiderült,hogy egy cella totál kész.Ergo felesleges vergődni vele,mert csak tönkreteszi a generátort+emiatt növeli a fogyit+az elektromos cuccok nem szeretik,ha úton,útfélen nem kapják meg a nekik járó energiamennyiséget.Hosszabb távon kifizetődőbb egy új akksi.Obi-ban,metro-ban most le vannak árazva...egy napot kellett volna várnom....
Naplózva
gcs
Vendég
« Új hozzászólás #9695 Dátum: 2009.01.26 hétfő, 21:13:29 »

Koszi a valaszokat Mindenkinek, akkor a heten elmegyek es veszek masik akksit, 4.5 eves akkuval nem jatszok. Ilyen az elet: ha mar szombat hajnalban lemerul az akku es nem tudok elindulni a repuloterre, parom sem indult volna el az 50km-es utra ertem Pozsonyba, hogy ott varjon ram. Talan meg ma is lenne MkIII-unk.  rinya En persze vegtelenul merges lettem volna, hogy milyen szerencsetlen vagyok...  Cry  Most is megyek haza szombat hajnalban, ezuttal mar biztos oda fognak figyelni arra a kanyarra  Cry

Szia!

Az akksid várhatóan ki fog purcanni. Lehet, hogy fél év múlva, de lehet, hogy holnap. Én kivárnék pl: egy reggeli nem indulást. De ki is lehet azt mérni, hogy kb milyen az állapota, mennyire veszi a töltést. Stb-stb... (multiméter)Bár igazán az az akksik ellensége, ha kiszáradnak, egy lemerülés még nem a világ vége...

A hőfokon pedig segít egy termocsere...
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #9696 Dátum: 2009.01.26 hétfő, 22:12:23 »

Koszi a valaszokat Mindenkinek, akkor a heten elmegyek es veszek masik akksit, 4.5 eves akkuval nem jatszok. Ilyen az elet: ha mar szombat hajnalban lemerul az akku es nem tudok elindulni a repuloterre, parom sem indult volna el az 50km-es utra ertem Pozsonyba, hogy ott varjon ram. Talan meg ma is lenne MkIII-unk.  rinya En persze vegtelenul merges lettem volna, hogy milyen szerencsetlen vagyok...  Cry  Most is megyek haza szombat hajnalban, ezuttal mar biztos oda fognak figyelni arra a kanyarra  Cry


Márkás akkumlátort vegyél, pl.: Exide X-tra
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #9697 Dátum: 2009.01.26 hétfő, 22:14:13 »

Márkás akkumlátort vegyél, pl.: Exide X-tra
fusim mester írta azt hiszem, hogy tud olcsóbban?  fejvakaras
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9698 Dátum: 2009.01.26 hétfő, 22:54:11 »

Márkás akkumlátort vegyél, pl.: Exide X-tra

Vagy gyári Motorcraft, vagy Hoppecke!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Zsotty
Vendég
« Új hozzászólás #9699 Dátum: 2009.01.28 szerda, 13:22:10 »

A fűtésszabályzónál van valami világító alkalmatosság?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 187 188 189 190 191 192 193 [194] 195 196 197 198 199 200 201 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.098 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.