Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 20:49:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 275 276 277 278 279 280 281 [282] 283 284 285 286 287 288 289 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4804831 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #14050 Dátum: 2011.10.14 péntek, 20:45:59 »

Jajj, szegény MKIII-as...... eplus2
mivel nem fog belekotnyeleskedni a gazdája, így nem lesz semmi gond  hehe
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #14051 Dátum: 2011.10.14 péntek, 20:55:32 »

mivel nem fog belekotnyeleskedni a gazdája, így nem lesz semmi gond  hehe

Minden rendben lesz? Attól nem félek.  hehe
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #14052 Dátum: 2011.10.14 péntek, 21:05:05 »

Minden rendben lesz? Attól nem félek.  hehe
tudod, sok múlik a hozzáállásomon  eplus2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #14053 Dátum: 2011.10.14 péntek, 21:05:40 »

Vasárnap reggel végzek az éjszakával.Neked jó lenne vasárnap valamikor?
rád csörgök majd, jó?
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #14054 Dátum: 2011.10.14 péntek, 21:27:07 »

tudod, sok múlik a hozzáállásomon  eplus2

Szal ő fizet is. Értem. eplus2
Naplózva
Tonhy
Vendég
« Új hozzászólás #14055 Dátum: 2011.10.15 szombat, 06:49:51 »

Nekem van egy hibátlan.

Ha kiderítem,derítjük,hogy valóban nem jó az enyém akkor szükségem lenne rá.
Mennyi az ára?
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #14056 Dátum: 2011.10.15 szombat, 08:57:09 »

Ha kiderítem,derítjük,hogy valóban nem jó az enyém akkor szükségem lenne rá.
Mennyi az ára?

Nem tudom mennyibe van a piacon.
Naplózva
Tonhy
Vendég
« Új hozzászólás #14057 Dátum: 2011.10.15 szombat, 16:38:06 »

Nem tudom mennyibe van a piacon.

Most néztem vaterán.Mk3-ashoz adnak 6000-ét.Mk2-eshez 4-5000
Viszont a típus társakban jobban bízom:-)....
Naplózva
doktorúr
Vendég
« Új hozzászólás #14058 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 07:20:29 »

Sziasztok!
Ha rossz az önindító, annak mi a jele?
A Mondim az izzítás után nem indít, hiába fordítom el a kulcsot. Eddig nem volt ilyen gond vele.
Mit lehet tenni a cserén kívül?
Kösz
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #14059 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 08:41:45 »

Sziasztok!
Ha rossz az önindító, annak mi a jele?
A Mondim az izzítás után nem indít, hiába fordítom el a kulcsot. Eddig nem volt ilyen gond vele.
Mit lehet tenni a cserén kívül?
Kösz

megpróbálhatod,hogy sebességbe rakod (1),gyújtás ráad majd üresben újra.Persze ne álljon előtted senki...
« Utoljára szerkesztve: 2011.10.16 vasárnap, 11:19:53 írta misi107 » Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #14060 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 12:19:11 »

Sziasztok!
Ha rossz az önindító, annak mi a jele?
A Mondim az izzítás után nem indít, hiába fordítom el a kulcsot. Eddig nem volt ilyen gond vele.
Mit lehet tenni a cserén kívül?
Kösz

Tedd be 1-esbe és tologasd előre hátra, ahogy csak tudod. Aztán rüki és ugyanígy tologasd.

Ha ezután sem teker, akkor önindítócsere.
Naplózva
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #14061 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 13:44:34 »

Sziasztok!
Ha rossz az önindító, annak mi a jele?
A Mondim az izzítás után nem indít, hiába fordítom el a kulcsot. Eddig nem volt ilyen gond vele.
Mit lehet tenni a cserén kívül?
Kösz

A felújított is sokba kerül a boltban. Ha Te újíttatod fel, akkor 22eFt, legalábbis nekem annyi volt.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #14062 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 13:50:21 »

A felújított is sokba kerül a boltban. Ha Te újíttatod fel, akkor 22eFt, legalábbis nekem annyi volt.
az a kérdés, hogy mi a rossz benne
Naplózva
Csocso
Vendég
« Új hozzászólás #14063 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 16:47:25 »

Sziasztok!
Ha rossz az önindító, annak mi a jele?
A Mondim az izzítás után nem indít, hiába fordítom el a kulcsot. Eddig nem volt ilyen gond vele.
Mit lehet tenni a cserén kívül?
Kösz

Ha semmit nem csinal, nem is kattan a bebdix se, akkor javaslom, hogy mielott cserelned vagy kivenned felujitasra, a testkabel erintkezeset ellenorizd le. De ne csak az oninditoet, hanem az akksi negativjarol lejovo osszes kabelt csekkold le. Dizliben nem tudom, hogy mennyi van, de a benzinesben 3 ilyen csatlakozas van, legalabbis az enyemben. Nekem semmi baja nem volt az oninditonak, egyszeruen csak "csendben" maradt. Ez segitett.
Naplózva
doktorúr
Vendég
« Új hozzászólás #14064 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 18:42:25 »

Ha semmit nem csinal, nem is kattan a bebdix se, akkor javaslom, hogy mielott cserelned vagy kivenned felujitasra, a testkabel erintkezeset ellenorizd le. De ne csak az oninditoet, hanem az akksi negativjarol lejovo osszes kabelt csekkold le. Dizliben nem tudom, hogy mennyi van, de a benzinesben 3 ilyen csatlakozas van, legalabbis az enyemben. Nekem semmi baja nem volt az oninditonak, egyszeruen csak "csendben" maradt. Ez segitett.
Köszönöm!!!
Megmozgattam a vezetékeket és láss csodát!...elindult a gépezet.
Sokat segítettél, örök hálám!
Naplózva
Tonhy
Vendég
« Új hozzászólás #14065 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 20:58:35 »

Sziasztok!

Egy érdekességet osztanék meg veletek.
Mint sokan tudjátok hidegen nincs alapjáratom és dadog az autó ameddig be nem melegszik.
Most mielőtt hazaértem meghajtottam kicsikét a gépet.
Aztán nem régen voltam vele és láss csodát,mikor hideg motorral beindítottam stabil 950 körüli alapjáratom volt.
Viszont most megint nem megy egy henger.
Létezik,hogy valahol ledobta az egyik vákuumcsövet,vagy ez mi lehet szerintetek?
Eddig ment 4 hengerem és nem volt alapjáratom,most van alapjáratom hidegen is ,de dadog,nem megy egy henger... Huh?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #14066 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 21:41:59 »

Sziasztok!

Zárral-kulccsal kapcsolatos problémám van, segítséget kérnék.
Egyéb okokból szétszedtem a jobb oldali ajtót/zárat, és megnéztem a régi problémát is, miszerint nem nyit a jobb oldal kulccsal. Kiszedett állapotban megnéztem, zárásra fordul a nyelv belül, és nyomja az érintkezőt is, tehát veszi a jelet a rendszer. Ha nyitás irányba fordítom, akkor a kulcs fordul, de a nyelv nem, tehát nem nyomja meg a mikrokapcsolót.
Bal oldalon múködik minden rendesen, nyit is és zár is a kulcs.
Jobb oldalon akkor mi lehet a probléma? A zár kopott vagy a kulcs? Ha a kulcs, akkor bal oldalon miért megy? Ott a zár is hozzákopott, és így meg a jobb oldali nem kopott? Vagy mi van?
Előre is köszi bárminemű segítséget.
Üdv, HegeGabi.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14067 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 21:46:29 »

Sziasztok!

Zárral-kulccsal kapcsolatos problémám van, segítséget kérnék.
Egyéb okokból szétszedtem a jobb oldali ajtót/zárat, és megnéztem a régi problémát is, miszerint nem nyit a jobb oldal kulccsal. Kiszedett állapotban megnéztem, zárásra fordul a nyelv belül, és nyomja az érintkezőt is, tehát veszi a jelet a rendszer. Ha nyitás irányba fordítom, akkor a kulcs fordul, de a nyelv nem, tehát nem nyomja meg a mikrokapcsolót.
Bal oldalon múködik minden rendesen, nyit is és zár is a kulcs.
Jobb oldalon akkor mi lehet a probléma? A zár kopott vagy a kulcs? Ha a kulcs, akkor bal oldalon miért megy? Ott a zár is hozzákopott, és így meg a jobb oldali nem kopott? Vagy mi van?
Előre is köszi bárminemű segítséget.
Üdv, HegeGabi.
valszeg a jobbosban át lettek pakolva a lamellák, vagy egyszerűen nem is oda való.
de ha kint van, szét tudod szedni hátulról és át tudod rakni a lamellákat, hogy működjön.
egyébként minden ford kulcs zár minden ford zárat...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #14068 Dátum: 2011.10.16 vasárnap, 21:59:07 »

valszeg a jobbosban át lettek pakolva a lamellák, vagy egyszerűen nem is oda való.
de ha kint van, szét tudod szedni hátulról és át tudod rakni a lamellákat, hogy működjön.
egyébként minden ford kulcs zár minden ford zárat...
valamelyiket nyitja is...valamelyiket meg indítja is...nemrég írtam,hogy bent a rabót el lehet indítani az enyémmel...ha netalán valakinek lenne rá ingerenciája,hogy kipróbálja milyen a mozgó rácsok mögött... Wink
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #14069 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 08:56:19 »

valszeg a jobbosban át lettek pakolva a lamellák, vagy egyszerűen nem is oda való.
de ha kint van, szét tudod szedni hátulról és át tudod rakni a lamellákat, hogy működjön.
egyébként minden ford kulcs zár minden ford zárat...
És ha ehhez nincs ingerenciám, akkor el kell vinnem a kiszedett zárat és a kulcsot egy zárashoz, hogy lamellázza át?
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14070 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 09:21:29 »

És ha ehhez nincs ingerenciám, akkor el kell vinnem a kiszedett zárat és a kulcsot egy zárashoz, hogy lamellázza át?
nem olyan nagyon bonyolult szerkezet. egy dolog okozhat bonyodalmat a hátsó műanyag koronagyűrű kibontása. de egy pár darab lapos műszerész csavarhúzó segítségével kibontható.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #14071 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 10:29:29 »

valszeg a jobbosban át lettek pakolva a lamellák, vagy egyszerűen nem is oda való.
de ha kint van, szét tudod szedni hátulról és át tudod rakni a lamellákat, hogy működjön.
egyébként minden ford kulcs zár minden ford zárat...

És ha a jobb oldalit átteszed a bal oldaliba, akkor meg nyitni fogja az összes Ford kulcs...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14072 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 10:31:07 »

És ha a jobb oldalit átteszed a bal oldaliba, akkor meg nyitni fogja az összes Ford kulcs...
miért is? wow1
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #14073 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 10:32:31 »

miért is? wow1

Mert akkor megfordul a menetirány eplus2
(egy mérgelődős szerelős videóból idézve...)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14074 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 10:42:35 »

Mert akkor megfordul a menetirány eplus2
(egy mérgelődős szerelős videóból idézve...)
ááá...értem hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #14075 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 10:43:48 »

Mert akkor megfordul a menetirány eplus2
(egy mérgelődős szerelős videóból idézve...)

 nyes
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #14076 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 11:52:10 »

Sziasztok!

Tudnátok segíteni nekem? 1 normál (nem sport) vezetőülés kellene, mert eltört az enyém háttámlája. Úgy gondoltam, hogy mindegy milyen a szövet rajta, mert az enyémről átraknám ha lehetséges. Még annyi, hogy elektromosan állítható kellene. A szövetet át tudom húzni egyszerűen?

Köszönöm: Pocska
Naplózva
Csocso
Vendég
« Új hozzászólás #14077 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 14:00:45 »

Sziasztok!

Tudnátok segíteni nekem? 1 normál (nem sport) vezetőülés kellene, mert eltört az enyém háttámlája. Úgy gondoltam, hogy mindegy milyen a szövet rajta, mert az enyémről átraknám ha lehetséges. Még annyi, hogy elektromosan állítható kellene. A szövetet át tudom húzni egyszerűen?

Köszönöm: Pocska

Hali,

mivel en mar tul vagyok egy ilyen mutatvanyon, azt mondanam, hogy keressel inkabb egy bontott ulest helyette, mert nem tudod sehogysem a torott tamlat megjavitani, hegeszteni szinten nem tudod es a karpit athuzas sem jarhato ut.
Edesapam karpitos es en is at akartam vele huzatni, de annyira gyenge az anyag a varrasoknal, hogy nem tudod levenni a regit szakadas nelkul, azon tul meg ra is van ragasztva a szivacsra nehol, ami miatt meg ha le is varazsoltad, akkor sem fogod tudni a masikra ugy felrakni, hogy ne legyen puplis es ne ugy nezzen ki, mint egy osszegyurt lepedo.

Az eleg nagy kihivas lesz, ha pont ugyanolyat akarsz talalni, mint a mostani, de nem lehetetlen. Nekem ugyan nem volt eleg idom ra, hogy talaljak egy pont ilyet, viszont kozel ugyanolyat sikerult hamar szerezni. A bontott ules ara sem volt veszes, ugyhogy ha szembejon majd egyszer egy ugyanolyan, akkor ismet cserelek majd.

Udv

Csocso
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #14078 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 14:15:04 »


Edesapam karpitos es en is at akartam vele huzatni, de annyira gyenge az anyag a varrasoknal, hogy nem tudod levenni a regit szakadas nelkul, azon tul meg ra is van ragasztva a szivacsra nehol, ami miatt meg ha le is varazsoltad, akkor sem fogod tudni a masikra ugy felrakni, hogy ne legyen puplis es ne ugy nezzen ki, mint egy osszegyurt lepedo.

Pedig már sokan megcsinálták a klubban ezt gond nélkül. nyes
Egyébként milyen az élet külhonban?
Még jó? Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #14079 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 14:23:03 »

Pedig már sokan megcsinálták a klubban ezt gond nélkül. nyes
Egyébként milyen az élet külhonban?
Még jó? Wink

Akkor elméletileg lehetséges áthúzni? Nem tudom, hogy működik ez, de a szivacs is mehet át felőlem. Nekem csak 1 jó vázra lenne szükségem.
Naplózva
Csocso
Vendég
« Új hozzászólás #14080 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 14:37:06 »

Pedig már sokan megcsinálták a klubban ezt gond nélkül. nyes
Egyébként milyen az élet külhonban?
Még jó? Wink

Akkor csak az en ulesemben nincs kiulve a szivacs eplus2 eplus2 Nalam meg feszes az anyag, nem log  nyes

Eleg jo itt, panaszra nincs okom, de ahogy nezem az otthoni hireket, meg az is lehet, hogy jovore bolgar rendszam kerul a kocsira  (levele) es aztan lehet majd engem is folyton megallitani otthon, most adot csalok-e vagy mi... Ennyit errol a temarol, ez a forum masrol szol.

Mindent osszevetve, a tenger nincs tul messze, a hegyek meg egyenesen kozel vannak, csodas a levego 2000meter felett, gyonyoru a videk, jok az etelek-italok, olcso a szallas, ha elmegyunk hetvegere valahova, egyszoval leszamitva, hogy a csalad es a baratok messze vannak, szeretunk itt lenni.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #14081 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 14:47:31 »

Mindent osszevetve, a tenger nincs tul messze, a hegyek meg egyenesen kozel vannak, csodas a levego 2000meter felett, gyonyoru a videk, jok az etelek-italok, olcso a szallas, ha elmegyunk hetvegere valahova, egyszoval leszamitva, hogy a csalad es a baratok messze vannak, szeretunk itt lenni.

 eljen wave
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #14082 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 15:15:04 »

az a kérdés, hogy mi a rossz benne

Az lett a baja, egyik napról a másikra, hogy az indítómotor csak pörgött, de a motorhoz nem kapcsolódott. Kb. tizedszerre indított, meleg motornál azonnal, tehát a hőtágulás valahogy megoldotta a problémát mindig.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #14083 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 15:20:12 »

Hali,

mivel en mar tul vagyok egy ilyen mutatvanyon, azt mondanam, hogy keressel inkabb egy bontott ulest helyette, mert nem tudod sehogysem a torott tamlat megjavitani, hegeszteni szinten nem tudod es a karpit athuzas sem jarhato ut.
Edesapam karpitos es en is at akartam vele huzatni, de annyira gyenge az anyag a varrasoknal, hogy nem tudod levenni a regit szakadas nelkul, azon tul meg ra is van ragasztva a szivacsra nehol, ami miatt meg ha le is varazsoltad, akkor sem fogod tudni a masikra ugy felrakni, hogy ne legyen puplis es ne ugy nezzen ki, mint egy osszegyurt lepedo.


Én nem tudom, hogy a plüssnél mi a helyzet, de a bőr simán lefejthető és újra felrakható. nyes
Naplózva
Csocso
Vendég
« Új hozzászólás #14084 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 15:34:08 »


Én nem tudom, hogy a plüssnél mi a helyzet, de a bőr simán lefejthető és újra felrakható. nyes

naja, a bor az mas, az kicsit "izmosabb" anyag, mint a pluss. De ha mar eljutottunk a borhoz: szerintetek az mk3 hutott-futott boruleset bele lehet valahogy applikalni az mk1-be?
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14085 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 15:40:16 »

naja, a bor az mas, az kicsit "izmosabb" anyag, mint a pluss. De ha mar eljutottunk a borhoz: szerintetek az mk3 hutott-futott boruleset bele lehet valahogy applikalni az mk1-be?
első ülések bemennek, a hátsókat faragni kell.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #14086 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 17:04:41 »

Van valakinek elfekvőben vezető ülése, ami állítható magasságú és eladó? Smiley
Naplózva
lacasa
Vendég
« Új hozzászólás #14087 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 19:03:29 »

Van valakinek elfekvőben vezető ülése, ami állítható magasságú és eladó? Smiley
Most jut eszembe, keresd MkII klubtársat. Neki aszem lesz.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #14088 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 19:13:45 »

És ha a jobb oldalit átteszed a bal oldaliba, akkor meg nyitni fogja az összes Ford kulcs...
És akkor meg majd zárni nem lehet?
 Smiley


Tudnátok segíteni nekem? 1 normál (nem sport) vezetőülés kellene, mert eltört az enyém háttámlája. Úgy gondoltam, hogy mindegy milyen a szövet rajta, mert az enyémről átraknám ha lehetséges. Még annyi, hogy elektromosan állítható kellene. A szövetet át tudom húzni egyszerűen?
Nem lesz egyszerű, mert a legtöbbnek a háttámlája van szétmenve: eltört, elgörbült, stb.
Ha úgyis át szeretnéd húzni, elég csak a háttámlán cserélni, ha az ülőrész nem problémás. És akkor egyből már nem is kell elektromosan állítható magasságú, ha nem muszáj.
Ha találsz angolt, akkor az jó, mert ott ugye a neked szükséges az utasülés, amit ugye kevesebbet használtak.
Ja, Mk2-é nem jó, mert annak magasabb a háttámlája, tehát áthúzni nem tudod, csak egyben cserélni.


Van valakinek elfekvőben vezető ülése, ami állítható magasságú és eladó? Smiley
A sajátom görbe volt, a donoromé törött, amit találtam annak a döntéshez szükséges tengelye volt törött - nem javítható roncsolás mentesen -, az utsónak meg más, de javítható baja volt, ez lett a nyerő. Volt olyan hét, amikor 3 háttámla hevert darabokban a nappaliban  nyes, nejem kifejezetten örült a szerteszét repkedő és mindenhova elbújó szivacsdaraboknak.

Csináltam egy cikket is, de sajnos az most nem elérhető, megpróbálom máshova is feltenni.
Ide valahogy esetleg lehet? Kit tudok ezügyben keresni?


első ülések bemennek, a hátsókat faragni kell.
Tényleg simán bemennek az Mk3 első ülések Mk1-be? Van valami kép/írás erről? Köszi!
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14089 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 19:29:40 »


Tényleg simán bemennek az Mk3 első ülések Mk1-be? Van valami kép/írás erről? Köszi!
nekem mk2(krisztián) adta ezt az infót.
leírást nem tudok és ami ennél lényegesebb, még soha nem láttam olyan helyzetben 3-as ülést, hogy meg tudjam mondani, hátul mit kell alakítani.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #14090 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 19:31:35 »

nekem mk2(krisztián) adta ezt az infót.
leírást nem tudok és ami ennél lényegesebb, még soha nem láttam olyan helyzetben 3-as ülést, hogy meg tudjam mondani, hátul mit kell alakítani.
tudtommal Fusim is gondolkodott rajta, nem tudom ,hogy végül meglépte-e a dolgot
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14091 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 19:35:51 »

tudtommal Fusim is gondolkodott rajta, nem tudom ,hogy végül meglépte-e a dolgot
szerintem nem, mert pirosat akart.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #14092 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 19:52:14 »

szerintem nem, mert pirosat akart.
tudom Smiley
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #14093 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 20:00:48 »

Egy központi zár vezérlő elektronika mennyit ér? Nem tudom mit mondjak a srácnak.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14094 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 20:08:58 »

Egy központi zár vezérlő elektronika mennyit ér? Nem tudom mit mondjak a srácnak.
ha venni akar az ember, akkor minden pénzt megér.
ha eladni, akkor 3-5...de lehet sokat mondtam..
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #14095 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 20:21:13 »

ha venni akar az ember, akkor minden pénzt megér.
ha eladni, akkor 3-5...de lehet sokat mondtam..

Köszönöm szépen! Smiley
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #14096 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 20:34:45 »

Most jut eszembe, keresd MkII klubtársat. Neki aszem lesz.

Köszönöm a választ mindenkinek!
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #14097 Dátum: 2011.10.17 hétfő, 23:23:09 »

Köszönöm szépen! Smiley

én is hasonló árat mondanék... Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
bzs
Vendég
« Új hozzászólás #14098 Dátum: 2011.10.18 kedd, 06:42:59 »

 Sziasztok !

 Szeretném segítségeteket kérni. A generátorom csapágyas lett. Vettem egy jó állapotút, elkezdtem kiszerelni de sajnos elakadtam, az alsó csavart nem tudom kiszedni a mert túl hosszú. Sajnos  a cseréről  leírást nem találtam. Az autó 2000-es benzines zetec.  Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdvözlettel: bzs
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #14099 Dátum: 2011.10.18 kedd, 17:17:14 »

Srácok! A kormányt hogy tudom leszerelni? Cheesy Megvennék, de ezt meg nem bírom leszedni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 275 276 277 278 279 280 281 [282] 283 284 285 286 287 288 289 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.084 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.