Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 02:11:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4805180 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #2300 Dátum: 2005.09.19 hétfő, 10:37:00 »

Lotar,
 
de én szerencsére igen. Smiley
Csak a Keres-Kínál alatt marad, oda tartozik.
Köszi, bocsesz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2301 Dátum: 2005.09.19 hétfő, 13:27:00 »

Shadow: ma megláttam, hogy kell beszerelni a hátsó ülés fölé a lámpát. Kell hozzá egy beépítő keret! a kárpit fölé! Van is ilyen keretem egy picit repedt lámpával, ha kő szólj valahogy eljuttatom.
Szia Fusim!
Könye! Ha jó úgy elmenek érte a szok helyre. Deák tér.
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2302 Dátum: 2005.09.19 hétfő, 13:28:00 »

Szia Fusim!
Könye! Ha jó úgy elmenek érte a szok helyre. Deák tér.
Üdv Shadow
Hétvégén postáztam, a plakátos emberrel Őt hívd!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2303 Dátum: 2005.09.19 hétfő, 23:08:00 »

Hétvégén postáztam, a plakátos emberrel Őt hívd!
Oké köszönöm. Akkor a többi cuccal együtt megkapom? :-)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2304 Dátum: 2005.09.23 péntek, 23:44:00 »

Sziasztok. Ülésfűtés hibám lett. Kimértem a kapcsolót, az jó és villanyt is kap. lehet ezt javitani?? Vagy  tud valaki ülést??  előre is thx
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2305 Dátum: 2005.09.24 szombat, 10:26:00 »

Sziasztok. Ülésfűtés hibám lett. Kimértem a kapcsolót, az jó és villanyt is kap. lehet ezt javitani?? Vagy  tud valaki ülést??  előre is thx
Waeco ülés fűtéslapot szerelj bele a gyári helyett
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2306 Dátum: 2005.09.24 szombat, 12:22:00 »

Waeco ülés fűtéslapot szerelj bele a gyári helyett
Az milyen?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2307 Dátum: 2005.09.24 szombat, 12:23:00 »

Waeco ülés fűtéslapot szerelj bele a gyári helyett
az ülés szétszedhető? hozzáférhető a fűtőbetét?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2308 Dátum: 2005.09.24 szombat, 13:45:00 »

az ülés szétszedhető? hozzáférhető a fűtőbetét?
Szétszedhető! www.fordfocus.hu oldalon van egy cikk a Waeco beépítésről képek miegymás a barkács rovatot nézd át.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2309 Dátum: 2005.09.24 szombat, 20:17:00 »

Szétszedhető! www.fordfocus.hu oldalon van egy cikk a Waeco beépítésről képek miegymás a barkács rovatot nézd át.
köszi andy, már nézem is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2310 Dátum: 2005.09.25 vasárnap, 14:13:00 »

ÜDV!
Szükségem lenne, a turnieremhez hátsó ajtóban lévő műanyag rendszámtáblatartó betétre... valamint érdekelne ködlámpa, mert az egyiket kiverte a szomszéd fűnyírója (no comment), ezen kívül Ghia jel mert vagy lelopták, vagy lejött magától, plussz valaki mondta a talin, hogy meg lehet vasalni a computer-t, merthogy nem látszik a számok egy része. Viszont működik.
Előre is köszi a segitséget, ja és a talin a MAF pucolást...
Efrit
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2311 Dátum: 2005.09.25 vasárnap, 17:21:00 »

Sziasztok
Van egy 1993. Mondeom 2.0 v16 Ghia
nem méri rendesen az üzemanyagot a computer s az analóg müszer néha gondol egyett és elfekszik mintha kifogyot volna az üzemanyag.Tudna valaki segíteni valamit, hogy mit cseréljek ki hogy jó legyen a visszejelzés.S kb menyibe kerülhet a dolog.
Elöre is köszönök minden segítséget.
 stnorcy@easymail.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2312 Dátum: 2005.09.25 vasárnap, 23:52:00 »

köszi andy, már nézem is
szia, én már megvasaltam többször is az enyémet. változo hogy meddig tart .Először kibirt majdnem 1 évet, másodszor kb 2 hónapot Sad  már előttem is sokan javitották..
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2313 Dátum: 2005.09.26 hétfő, 10:40:00 »

szia, én már megvasaltam többször is az enyémet. változo hogy meddig tart .Először kibirt majdnem 1 évet, másodszor kb 2 hónapot Sad  már előttem is sokan javitották..
Az atlagfogyasztast kijelzo kis LCD-s kutyure gondolsz? Annak vasaltad meg a foliajat? En is megcsinaltam BPeter tanacsara, de sose sikerult. Voltam 1 Casio-s sracnal, o ugy trukkozott, hogy a folia veget levagta es maradt meg par mm, amit oda tudott vasalni. Ez tartott mostanaig Sad((
 
Ugyhogy most en is aktivan keresek foliat - nem tudod, hol lehetne kapni? Vagy melyik ceg gyart ilyet egyedileg?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2314 Dátum: 2005.09.26 hétfő, 10:45:00 »

Sziasztok,
93-as I-es Mondeom (2.0 v16 Ghia) van. Tegnap még sikerült leengednem az ablakot (elektromos,bal első),viszont felhúzni már nem tudtam (természetesen a lehető legroszabb helyen történt mindez). Az emelő motor működik, látható, tapintható hibát nem találtam a kárpit lebontása után. Mi lehet a hiba, javításra vagy cserére kell felkészülnöm. Minden segítséget köszönök előre is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2315 Dátum: 2005.09.26 hétfő, 10:57:00 »

Szia Peka!
Ha polaritást megcseréled, akkor legalább fel lehet húzni! Nem nagyon tudlak vígasztalni, igaz a haverom szuzukiával történt ugyanez: 2 órát szerelgettük, méregettük a feszt, elvileg minden ok mégsem működött! Kicseréltük a kapcsolót, attól sem lett jobb, tehát szerintem annak a hibája kizárva...
Üdv: cody
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2316 Dátum: 2005.09.26 hétfő, 11:22:00 »

Szia Peka!
Ha polaritást megcseréled, akkor legalább fel lehet húzni! Nem nagyon tudlak vígasztalni, igaz a haverom szuzukiával történt ugyanez: 2 órát szerelgettük, méregettük a feszt, elvileg minden ok mégsem működött! Kicseréltük a kapcsolót, attól sem lett jobb, tehát szerintem annak a hibája kizárva...
Üdv: cody
Cody,
A motor és a kapcsoló is jól működik szerintem, valami mechanikai gond lehet a szerkezettel. Kézzel sikerült csak felhuznom (tolnom) az ablakot.
Köszönöm  
Peka
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2317 Dátum: 2005.09.26 hétfő, 12:22:00 »

Cody,
A motor és a kapcsoló is jól működik szerintem, valami mechanikai gond lehet a szerkezettel. Kézzel sikerült csak felhuznom (tolnom) az ablakot.
Köszönöm  
Peka
szia. Én a motor érintkezőin mérnék feszültséget.
Ha jó a kapcsoló és a motor is akkor még lehet hiba a kábelben ami az ajtón megy keresztül a csatlakozón. ( nekem az ablak még jól megy de a hangszóró már néha recseg ha mozgatom az ajtót)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2318 Dátum: 2005.09.26 hétfő, 12:51:00 »

szia. Én a motor érintkezőin mérnék feszültséget.
Ha jó a kapcsoló és a motor is akkor még lehet hiba a kábelben ami az ajtón megy keresztül a csatlakozón. ( nekem az ablak még jól megy de a hangszóró már néha recseg ha mozgatom az ajtót)
Ne haragudj, de nem tudom kihagyni: mi a kereszntneved? Ibrahim?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2319 Dátum: 2005.09.26 hétfő, 13:03:00 »

Ne haragudj, de nem tudom kihagyni: mi a kereszntneved? Ibrahim?
Volt már itt olyan, úgy év elején ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2320 Dátum: 2005.09.26 hétfő, 20:24:00 »

Volt már itt olyan, úgy év elején ...
Én voltam. Csak elveszett a jelszó és újra regisztráltam
Gábor vagyok .
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2321 Dátum: 2005.09.26 hétfő, 20:43:00 »

Sziasztok,
93-as I-es Mondeom (2.0 v16 Ghia) van. Tegnap még sikerült leengednem az ablakot (elektromos,bal első),viszont felhúzni már nem tudtam (természetesen a lehető legroszabb helyen történt mindez). Az emelő motor működik, látható, tapintható hibát nem találtam a kárpit lebontása után. Mi lehet a hiba, javításra vagy cserére kell felkészülnöm. Minden segítséget köszönök előre is
Ilyen nekem is volt nyáron elvittem autóvillamosságiszerelőhöz ő azt mondta panelt cseélt benne. Én nem tudom, hogy tényleg van-e benne panel, de azóta működik. 4 rugóba fájt a művelet.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2322 Dátum: 2005.09.26 hétfő, 20:51:00 »

Én voltam. Csak elveszett a jelszó és újra regisztráltam
Gábor vagyok .
Me' vóna eladó 5-10 cég. Nem tom, érdekel-e...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2323 Dátum: 2005.09.27 kedd, 09:28:00 »

Ilyen nekem is volt nyáron elvittem autóvillamosságiszerelőhöz ő azt mondta panelt cseélt benne. Én nem tudom, hogy tényleg van-e benne panel, de azóta működik. 4 rugóba fájt a művelet.
A panelt érdemes cserélni, kertesre garázzsal
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2324 Dátum: 2005.09.27 kedd, 09:29:00 »

Me' vóna eladó 5-10 cég. Nem tom, érdekel-e...
Belehetszáni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2325 Dátum: 2005.09.27 kedd, 11:17:00 »

kételkedem a panel cseréjében. nem akarom áztatni az embört de az kijelző üveg és a panel közötti átkötő fólia nem érintkezik a panel oldalon. az üvegről nem is lehet levenni, vagyis többé visszarakni. szóval ezért nem értem minek is cserélt panelt?? a javitásért nem sok a 4 ezer de minek akkor + hazudni??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2326 Dátum: 2005.09.27 kedd, 14:57:00 »

Kösziönöm a válaszokat.
Üdv
Peka
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2327 Dátum: 2005.09.27 kedd, 18:21:00 »

kételkedem a panel cseréjében. nem akarom áztatni az embört de az kijelző üveg és a panel közötti átkötő fólia nem érintkezik a panel oldalon. az üvegről nem is lehet levenni, vagyis többé visszarakni. szóval ezért nem értem minek is cserélt panelt?? a javitásért nem sok a 4 ezer de minek akkor + hazudni??
Kicsit masra irtak a paneles temat, viszont amit meg neked irtam, azt nem lattad meg:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2328 Dátum: 2005.09.27 kedd, 20:48:00 »

Kicsit masra irtak a paneles temat, viszont amit meg neked irtam, azt nem lattad meg:)
Bocsi, elnéztem.
Nem tudom hol lehet fóliát venni. Én is vennék ha tudna valaki. Az ötleted viszont felhasználom, arra a levágásra gondoltam mert azt még nem próbáltam csak mindig tisztogattam a panelt és mindenféle eszközzel támasztgattam alá a fólia és a panel csatlakozásáz hogy jobban érintkezzen.
Utoljára egy vastag zsugorcső darabotvágtam el hosszában és azt tettem alá. Így a melegtől a zsugorcső vastagodig és jobban nyomja a fóliát a panelhoz. Ez is elromlott de elég sokáig bírta. Ajánlom.
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #2329 Dátum: 2005.09.28 szerda, 08:02:00 »

Bocsi, elnéztem.
Nem tudom hol lehet fóliát venni. Én is vennék ha tudna valaki. Az ötleted viszont felhasználom, arra a levágásra gondoltam mert azt még nem próbáltam csak mindig tisztogattam a panelt és mindenféle eszközzel támasztgattam alá a fólia és a panel csatlakozásáz hogy jobban érintkezzen.
Utoljára egy vastag zsugorcső darabotvágtam el hosszában és azt tettem alá. Így a melegtől a zsugorcső vastagodig és jobban nyomja a fóliát a panelhoz. Ez is elromlott de elég sokáig bírta. Ajánlom.
a zsugorcső a melegtől talán nem éppen zsugorodik?
Naplózva

MKI 2.0i
Vendég
« Új hozzászólás #2330 Dátum: 2005.09.28 szerda, 10:23:00 »

Nem tudom , szét fogom szedni, és meg nézem közelebről a dolgokat, mindenesetre, megnézem az ötletek megvalósításának lehetőségét. Egyenlőre drasztikus szétvágós dolgot nem szeretnék eszközölni rajta, mert akkor, amilyen szuper technikus vagyok, tuti mehetek venni másikat. Apropó, ha akarok venni ilyesmit kihez lehet fordulni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2331 Dátum: 2005.09.28 szerda, 10:55:00 »

Nem tudom , szét fogom szedni, és meg nézem közelebről a dolgokat, mindenesetre, megnézem az ötletek megvalósításának lehetőségét. Egyenlőre drasztikus szétvágós dolgot nem szeretnék eszközölni rajta, mert akkor, amilyen szuper technikus vagyok, tuti mehetek venni másikat. Apropó, ha akarok venni ilyesmit kihez lehet fordulni?

(Tegnapi privatot +kaptad? rencámtartó hátra)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2332 Dátum: 2005.09.28 szerda, 13:49:00 »

a zsugorcső a melegtől talán nem éppen zsugorodik?
Ez a lényeg hogy zsugorodjon! Úgy zsugorodik hogy közben a falvastagsága növexik. Te úgy alkalmazod ez esetben hogy kivágsz bellőle egy darabot majd elvágod hosszába is. Kiteríted a palástod, így már nem zsugórcső.És ha ezt a darabot bárhová beilleszted amikor meleget kap bizony hogy dagadni fog. Ezt haszálod ki a kijelzőnél is. A fólia fölé helyezve jobban nyomódik a fólia a panelhoz mint amikor valami szigetelőszalag csíkot tennél bele és az izzó melege is éri a zsugorcső darabot ami jobban dagad majd.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2333 Dátum: 2005.09.28 szerda, 16:03:00 »

ÜDV!
Szükségem lenne, a turnieremhez hátsó ajtóban lévő műanyag rendszámtáblatartó betétre... valamint érdekelne ködlámpa, mert az egyiket kiverte a szomszéd fűnyírója (no comment), ezen kívül Ghia jel mert vagy lelopták, vagy lejött magától, plussz valaki mondta a talin, hogy meg lehet vasalni a computer-t, merthogy nem látszik a számok egy része. Viszont működik.
Előre is köszi a segitséget, ja és a talin a MAF pucolást...
Efrit
Egyáltalán nem baj, hogy nem emléxel rám...:-))))))
Szóval én ajánlottm BPétert, hogy keresd meg e-mail-en (bpeter01@dpg.hu), és kérd meg, hogy vasalja be neked. Tudod, Ő tökéletesen vasal...:-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2334 Dátum: 2005.09.28 szerda, 20:40:00 »

Napu nem kaptam! HELP!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2335 Dátum: 2005.09.28 szerda, 20:41:00 »

Bocs Joe, akikkel beszéltem azokra emlékszem, így rád is... de mivel privátban nem kaptam meg az emilt tőled, gondoltam feldobom a témát ide és várom a választ!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2336 Dátum: 2005.09.28 szerda, 20:43:00 »

Amúgy great thanx az emilcímért!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2337 Dátum: 2005.09.29 csütörtök, 09:49:00 »

Napu, írj az efritsultan@hotmail.com kérlek... THX.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2338 Dátum: 2005.09.29 csütörtök, 10:27:00 »

Napu, írj az efritsultan@hotmail.com kérlek... THX.
Má' rég ment a hotmélesemről
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2339 Dátum: 2005.09.29 csütörtök, 10:49:00 »

Megjött, köszi...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2340 Dátum: 2005.09.30 péntek, 08:37:00 »

Bocs Joe, akikkel beszéltem azokra emlékszem, így rád is... de mivel privátban nem kaptam meg az emilt tőled, gondoltam feldobom a témát ide és várom a választ!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2341 Dátum: 2005.09.30 péntek, 20:46:00 »

MOst vennék egy Mondeo 1.6,93-as évjárat,160000 km-t futott autót 400000E-t.Árában van?Mire kell figyelni,ha elmegyünk személyesen is +tekinteni.
SOS.
KÖszi mindenkinek.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2342 Dátum: 2005.09.30 péntek, 21:41:00 »

MOst vennék egy Mondeo 1.6,93-as évjárat,160000 km-t futott autót 400000E-t.Árában van?Mire kell figyelni,ha elmegyünk személyesen is +tekinteni.
SOS.
KÖszi mindenkinek.
Hát, 400e tényleg nem sok. Mi azt szoktuk mondani, hogy az 1,6-os motor kevés ehhez a kasztnihoz, mert az 1,8-as ugyanannyit (vagy kevesebbet) fogyaszt, de hát az ár az úr, ugyi.
 
Mire figyel? Sok mindenre. A 160e km az szinte biztos, hogy nem igaz, én így látatlanban a 2-300 ezret tippelem. A kormány sima, a pedálok kopottak, az ajtófoganyún is látszik - ha jól megnézed. De a 200e meg sem kottyan neki, valószínű, még egyszer annyit le kell mennie. A motornak könnyen, pöccre kell indulnia. Alapjárat nyugodt legyen, egyenletes. Próbáld ki: fékezéskor ne húzzon jobbra, balra. A kormánynak holtjátéka nincs, a váltónak normálisnak kell lenni, ne akadozzon. Komoly rozsdának nem kéne lenni, maximum aprók. Olaj ne follyon a motorból. A szervókormány már ekkorra engedi az olajat, azt javítani drága, ezt azért nézd meg, mennyire engedi, mert nem mindegy, 1 év alatt 1 liter, vagy 1 hét alatt. A szilentek/lengéscsillapítók valószínűleg csereérettek, hála a tutti magyar utaknak. Azért én rászánnék vagy még 200 ezret, javításra, ez is valószínűsíthető. Tudod, eladás előtt már halogatják a szervíz-dolgot. Ha megvetted, olaj-, szűrők cseréje. Ha nem 100%-osan biztos, hogy cseréltek benne vezérműszíjat, akkor azt is csináltasd meg. Fékbetétek cseréje, szilentek (ha kell), meg ami még rossz benne. Kell még egy teljes szívóoldali tisztítás, de azt valszeg már egyedül is meg tudod csinálni, nem egy nagy ügy. Ja, és nézd meg a hibatárolót, nincs-e benne valami. Ja, persze mindent própálj ki benne! Klíma (ha van), hűtsön!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2343 Dátum: 2005.09.30 péntek, 21:44:00 »

MOst vennék egy Mondeo 1.6,93-as évjárat,160000 km-t futott autót 400000E-t.Árában van?Mire kell figyelni,ha elmegyünk személyesen is +tekinteni.
SOS.
KÖszi mindenkinek.
sárgarépa: 93-asnak a kábelkötegei a beszállító hibájából repedeznek Sad főleg a géptérben, a meleg helyeken pl injektorok, hűtőventillátor vezetékek - a repedéseken látható a fém ki lehet cserélni újabb évjáratú bontottra ezt próbáld árból leépíteni - költség kb 15K ha te csinálod szervízbe jóval több. Ha valóban 160000 van a gépben a motornak nagyon egyenletesen és szinte hang nélkül kell járnia. Menet közben rángatás nincs, alapjárat stabil és pillanatok alatt beáll a fordulat fix 800 környékére. Ha garantálja az ember a kilómétert a műszerfalkeret kiszerelésével bizonyíthat - a kilométeróra oldalán van papír matrica ami ha sérült óra piszkálva volt. Hátsó sárvédő ívek elhanyagolt kocsinál megindulhatnak esetlég üzemanyag töltő körül lehet rozsda. Ha eleje ném sérült a sárvédők géptető alatti pereme és a zárhíd feketére van fényezve a csavarok között ford felirat beütve - egész pici emblémák.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2344 Dátum: 2005.09.30 péntek, 22:36:00 »

Köszi Angel és Fusim a gyors reakciót.ÜDV!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2345 Dátum: 2005.10.01 szombat, 00:13:00 »

MOst vennék egy Mondeo 1.6,93-as évjárat,160000 km-t futott autót 400000E-t.Árában van?Mire kell figyelni,ha elmegyünk személyesen is +tekinteni.
SOS.
KÖszi mindenkinek.
NE vegyel benzines 1.6-ot! Azt a motort porgetni kell, hogy teljesitsen es mivel a fordulatszam kobe egyenesen aranyos a kopassal (szivo motor eseten), ezert szinten nem ajanlom. A tobbit Fusim es Angel mester korrektul leirta.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2346 Dátum: 2005.10.01 szombat, 16:26:00 »

NE vegyel benzines 1.6-ot! Azt a motort porgetni kell, hogy teljesitsen es mivel a fordulatszam kobe egyenesen aranyos a kopassal (szivo motor eseten), ezert szinten nem ajanlom. A tobbit Fusim es Angel mester korrektul leirta.
Köszönöm! Igyekszik a zembör...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2347 Dátum: 2005.10.03 hétfő, 08:29:00 »

MOst vennék egy Mondeo 1.6,93-as évjárat,160000 km-t futott autót 400000E-t.Árában van?Mire kell figyelni,ha elmegyünk személyesen is +tekinteni.
SOS.
KÖszi mindenkinek.
rohadt olcsó... Az "érdekes" fórumban árulnak egyet 80.000 km-el, 750.000 Ft-ért... Én megnézném azt, mivel ha tényleg annyi van benne, és tényleg olyan állapotban van, amilyennek citromhéja leírta, akkor arra a kocsira nem mostanában kell költeni...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2348 Dátum: 2005.10.03 hétfő, 08:54:00 »

rohadt olcsó... Az "érdekes" fórumban árulnak egyet 80.000 km-el, 750.000 Ft-ért... Én megnézném azt, mivel ha tényleg annyi van benne, és tényleg olyan állapotban van, amilyennek citromhéja leírta, akkor arra a kocsira nem mostanában kell költeni...
A fővárosi autópiacon láttam a kocsit. Asszem, úgy mondta, hogy 700-ért ma elviszik.
700e Huf, egy olyan kocsiért!?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2349 Dátum: 2005.10.03 hétfő, 09:33:00 »

A fővárosi autópiacon láttam a kocsit. Asszem, úgy mondta, hogy 700-ért ma elviszik.
700e Huf, egy olyan kocsiért!?
miután a vevők többségét az érdekli, hogy hány km van benne, és 3-400.000et futott kocsikat adnak el 120.000et futottként... Valaki nagyon jól fog járni
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.096 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.