Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 23:06:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 320 321 322 323 324 325 326 [327] 328 329 330 331 332 333 334 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4805049 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #16300 Dátum: 2012.08.20 hétfő, 13:53:07 »

Hűtő bal felső sarkánál a másik vége? Ez a cső ami elrepedt, megy rá egy másik csőre.. A két vége különböző átmérő az igaz. Egy toldat van, de nem ágazik szét, csak gondolom a szerelhetőség végett van így. A toldat után megy hátra a blokk mögé, az utastér felé. Szerintem ez a cső nyomja a vizet a fűtőbox-ba. Úgy sikerült megcsinálni, hogy levágtam az elrepedt részt és még így is elég hosszú volt ahhoz, hogy vissza tudjam rakni. Feltöltöttem, beindítottam levett kupaknál.. Elnyelt fél köbméter vizet, böfögött elég rendesen. Most úgy néz ki jó. Délután megyek át Matyihoz, ő nála van donor, azon rajta van és kicserélem ha érdemes.. Kicseréljem? Sajnos újat most nem tudok venni. Így hogy levágtam a rossz részt, így sem szivárog, nem is melegszik a kocsi... Ötlet?

Szerintem cseréld ki, ha van a donorban is ilyen, mert nem tudhatod, hogy pl télen hidegben, vagy a motorblokk esetleges rázkodásakor nem fog hiányozni az a kevés amit kivágtál.
Naplózva
Csocso
Vendég
« Új hozzászólás #16301 Dátum: 2012.08.20 hétfő, 14:36:46 »

Hűtő bal felső sarkánál a másik vége? Ez a cső ami elrepedt, megy rá egy másik csőre.. A két vége különböző átmérő az igaz. Egy toldat van, de nem ágazik szét, csak gondolom a szerelhetőség végett van így. A toldat után megy hátra a blokk mögé, az utastér felé. Szerintem ez a cső nyomja a vizet a fűtőbox-ba. Úgy sikerült megcsinálni, hogy levágtam az elrepedt részt és még így is elég hosszú volt ahhoz, hogy vissza tudjam rakni. Feltöltöttem, beindítottam levett kupaknál.. Elnyelt fél köbméter vizet, böfögött elég rendesen. Most úgy néz ki jó. Délután megyek át Matyihoz, ő nála van donor, azon rajta van és kicserélem ha érdemes.. Kicseréljem? Sajnos újat most nem tudok venni. Így hogy levágtam a rossz részt, így sem szivárog, nem is melegszik a kocsi... Ötlet?

hopp, beneztem, a termosztathazon ott van a cso a kepen, ami a hutohoz megy...
De igaz, inkabb csereld ki, mert valszeg mashol is repedni fog, mert az anyag mar gyengult annyira ott, hogy legyen egy repedesed.

P.S.: Nekem azzal a ket csovel volt gondom es most ha behunyom a szemem, meg ezek az ivek jelennek meg...
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16302 Dátum: 2012.08.20 hétfő, 15:21:57 »

hopp, beneztem, a termosztathazon ott van a cso a kepen, ami a hutohoz megy...
De igaz, inkabb csereld ki, mert valszeg mashol is repedni fog, mert az anyag mar gyengult annyira ott, hogy legyen egy repedesed.

P.S.: Nekem azzal a ket csovel volt gondom es most ha behunyom a szemem, meg ezek az ivek jelennek meg...

Ha én most becsukom a szemem, leesek a székről.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #16303 Dátum: 2012.08.20 hétfő, 16:11:32 »

Ha én most becsukom a szemem, leesek a székről.

Annyira álmos vagy, vagy annyira boldog? Wink
(egyébként prózai művet kerekítettél a dologból Smiley )
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16304 Dátum: 2012.08.20 hétfő, 19:17:55 »

Annyira álmos vagy, vagy annyira boldog? Wink
(egyébként prózai művet kerekítettél a dologból Smiley )

Mondhatni nem sokat aludtam az éjjel az idegességtől.. Sad Végül is utólag belegondolva nem volt nagy mutatvány, csak idegesítő.. Mióta motort cseréltünk nem igazán bírom ha bármi baja van a kocsinak és a 145-nél felvillanó vészjelző és a piros mező felé szaladó óra kicsit megtépte az idegszálaimat... A motorháztető alól kizúduló gőz meg még rá is tett egy lapáttal..

Ezúton is szeretném megköszönni újfent Ginjoy-nak az egész napi telefonos zaklatás miatti türelmet, Matyinak pedig plusszban még a hiányzó csövet is a donorból.  worship
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #16305 Dátum: 2012.08.20 hétfő, 21:41:35 »

Mondhatni nem sokat aludtam az éjjel az idegességtől.. Sad Végül is utólag belegondolva nem volt nagy mutatvány, csak idegesítő.. Mióta motort cseréltünk nem igazán bírom ha bármi baja van a kocsinak és a 145-nél felvillanó vészjelző és a piros mező felé szaladó óra kicsit megtépte az idegszálaimat... A motorháztető alól kizúduló gőz meg még rá is tett egy lapáttal..

Ezúton is szeretném megköszönni újfent Ginjoy-nak az egész napi telefonos zaklatás miatti türelmet, Matyinak pedig plusszban még a hiányzó csövet is a donorból.  worship

Át tudom érezni, az enyém is motorcserés ugye és ha elkezdene vizet enni, melegedni (mint a régi, hengerfejes motor), akkor én sem aludnék túl jól az tuti... Sőt...
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16306 Dátum: 2012.08.21 kedd, 12:51:25 »

Át tudom érezni, az enyém is motorcserés ugye és ha elkezdene vizet enni, melegedni (mint a régi, hengerfejes motor), akkor én sem aludnék túl jól az tuti... Sőt...

Az incidens óta nem evett vizet, nem melegedik, 100km-ert mentem vele azóta.. Remélem nem lett hengerfejes.. Végül is ennyi idő alatt csaknem.. :SS Azonnal megálltam, még a mutató is normal-ban volt..
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #16307 Dátum: 2012.08.21 kedd, 15:12:58 »

Az incidens óta nem evett vizet, nem melegedik, 100km-ert mentem vele azóta.. Remélem nem lett hengerfejes.. Végül is ennyi idő alatt csaknem.. :SS Azonnal megálltam, még a mutató is normal-ban volt..

Biztos nem, ahhoz azért több kell. Wink Nekem anno az vezérműszíj szakadt el... Utána meg hiába ment 50 "szerelőhöz", mind "megjavította", de ugyanolyan rossz maradt... Sad De most jó ! (koppkoppkopp) Cheesy
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16308 Dátum: 2012.08.21 kedd, 17:53:29 »

Biztos nem, ahhoz azért több kell. Wink Nekem anno az vezérműszíj szakadt el... Utána meg hiába ment 50 "szerelőhöz", mind "megjavította", de ugyanolyan rossz maradt... Sad De most jó ! (koppkoppkopp) Cheesy

Ha belegondol az ember, jobban megéri már venni egy donorautót mint mondjuk mint felújítani a hengerfejet.. Lásd engem.. 80-ért vettem osztrák donorautót, 30.000km-ét tapossa a motorja a kocsiban és van még rengeteg alkatrészem, a többi mindent meg kiárultam 140.000 forintért..
Naplózva
koszitibor
Vendég
« Új hozzászólás #16309 Dátum: 2012.08.21 kedd, 19:09:46 »

sziasztok, nekem 3 kérdésem is lenne, Elsö: megyek a városba a kicsi kocsival (dugoba araszolok inkább ) néha a motortértböl jön egy olyan bizonyos büdös illatt,(szag) mintha a fagyálló kifolyt volna a kiegyenlitötartánybol és a meleg motorra csapodna de nem, megálok kinyitom a motorháztetöt és egy minnimális max 1dl fagyállo folyt ki a tartály kupakja mellet. Olyan mintha csak sokk fagyálló lett volna a tartályba és kinyomta . A max vonal alatt van kb fél centivel. 2 honapja volt vizpumpa cserélve, lehet hogy sokk fagyálló töltött a szerelö a tartáyba Huh?, help

A második kérdés: nekem egy 2000cm3 95-ös 4x4-es ford mondeom van és eljött az idö hogy lecseréljem a komplett kipuffogó rendszert és az lenne a kérdésem hogy nekem 2 hátsó dobom van hátúl. Ha szembe állk a kocsi seggével akkor a ball oldali dobba bemegy a középdobbol egy csö és ki is jön ami a jobb oldali dobba megy be és ott jön ki az aminek kikell jönnnie. Az lenne a kérdésem hogy áttlehet e alakitani az 1.8-as mondeo 1 dobos kipuffogo rendszerére vagy az káros hatással van a motorra. Mert sajna egybe nemtudom kifizetni a komplett kipuffogot de ha részletekbe cserélném ki addigra szétesik az egész.  help

A haramdi kérdés: hol tudnék motorháztetö tartó kitámasztó muanyag részét venni ami elöl a hütö fölötti vémbe van benne. Bocsi ha nem szakszvakat használok de nemvagyok szakember.
KÖSZÖNÖM A SEGITSÉGET
  nyes
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16310 Dátum: 2012.08.21 kedd, 19:27:17 »

sziasztok, nekem 3 kérdésem is lenne, Elsö: megyek a városba a kicsi kocsival (dugoba araszolok inkább ) néha a motortértböl jön egy olyan bizonyos büdös illatt,(szag) mintha a fagyálló kifolyt volna a kiegyenlitötartánybol és a meleg motorra csapodna de nem, megálok kinyitom a motorháztetöt és egy minnimális max 1dl fagyállo folyt ki a tartály kupakja mellet. Olyan mintha csak sokk fagyálló lett volna a tartályba és kinyomta . A max vonal alatt van kb fél centivel. 2 honapja volt vizpumpa cserélve, lehet hogy sokk fagyálló töltött a szerelö a tartáyba Huh?, help

A második kérdés: nekem egy 2000cm3 95-ös 4x4-es ford mondeom van és eljött az idö hogy lecseréljem a komplett kipuffogó rendszert és az lenne a kérdésem hogy nekem 2 hátsó dobom van hátúl. Ha szembe állk a kocsi ***ével akkor a ball oldali dobba bemegy a középdobbol egy csö és ki is jön ami a jobb oldali dobba megy be és ott jön ki az aminek kikell jönnnie. Az lenne a kérdésem hogy áttlehet e alakitani az 1.8-as mondeo 1 dobos kipuffogo rendszerére vagy az káros hatással van a motorra. Mert sajna egybe nemtudom kifizetni a komplett kipuffogot de ha részletekbe cserélném ki addigra szétesik az egész.  help

A haramdi kérdés: hol tudnék motorháztetö tartó kitámasztó muanyag részét venni ami elöl a hütö fölötti vémbe van benne. Bocsi ha nem szakszvakat használok de nemvagyok szakember.
KÖSZÖNÖM A SEGITSÉGET
  nyes

Az első kérdést megválaszoltad saját magad, vagy az lehet még, hogy nem jó a kupak a kiegyenlítőn. Második kérdés az az, hogy nekem is ki lett iktatva a jobb oldali dob és bal oldalról jön ki egyből. A harmadik kérdés: nekem a donorautómban volt, de a bontóban biztosan találsz.
Naplózva
koszitibor
Vendég
« Új hozzászólás #16311 Dátum: 2012.08.21 kedd, 19:30:58 »

eggyáltlán mire szolgál a ball oldali dob mert sajna én értelmét nem látom, nem eszik többet a kocsi vagy valami más változását észre vettél?
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16312 Dátum: 2012.08.21 kedd, 19:33:50 »

eggyáltlán mire szolgál a ball oldali dob mert sajna én értelmét nem látom, nem eszik többet a kocsi vagy valami más változását észre vettél?

Semmi változást nem vettem észre, nem is tudom mire való. A saját autómon bal oldalon van, a donor autón mind a kettőből gyütt a gőz, jó barátom Mondeo-ján meg jobbról jön.. Mind a 3 autó 2.0 és semmit az ég világon nem vettem észre.

Ha majd kirohad a kocsi alól a mostani rendszer, ilyenre akarom megcsinálni. Ez a donorautóm volt, csak már ez is a végét járta és nem raktuk át. Szép hangja is volt nagyon, meg nagyon esztétikus is volt.

« Utoljára szerkesztve: 2012.08.21 kedd, 19:37:44 írta hayhapapi » Naplózva
koszitibor
Vendég
« Új hozzászólás #16313 Dátum: 2012.08.21 kedd, 19:40:16 »

Semmi változást nem vettem észre, nem is tudom mire való. A saját autómon bal oldalon van, a donor autón mind a kettőből gyütt a gőz, jó barátom Mondeo-ján meg jobbról jön.. Mind a 3 autó 2.0 és semmit az ég világon nem vettem észre.

aha. köszönöm a segitséget. most nézem a cromax oldalán hogy az 1 dobos változatt az 1.8-as benzines kocsikhoz valok. És a 2.0-benzines  mondeohoz való a 2 dobos megoldás,  szerintem utána járok és lehet hogy az olcsobb változatott választom. sajna.
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16314 Dátum: 2012.08.21 kedd, 19:44:46 »

aha. köszönöm a segitséget. most nézem a cromax oldalán hogy az 1 dobos változatt az 1.8-as benzines kocsikhoz valok. És a 2.0-benzines  mondeohoz való a 2 dobos megoldás,  szerintem utána járok és lehet hogy az olcsobb változatott választom. sajna.

Szerintem semmi lényegi haszna, de majd az okosok kijavítanak.
Naplózva
koszitibor
Vendég
« Új hozzászólás #16315 Dátum: 2012.08.21 kedd, 19:48:08 »

Szerintem semmi lényegi haszna, de majd az okosok kijavítanak.

azért köszi a segitséget.   worship
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16316 Dátum: 2012.08.22 szerda, 17:04:42 »

Ez de gyönyörű.. Ilyet szeretnék: http://www.youtube.com/watch?v=3wsUGzqrQ4Y
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #16317 Dátum: 2012.08.22 szerda, 20:20:42 »

Ez de gyönyörű.. Ilyet szeretnék: http://www.youtube.com/watch?v=3wsUGzqrQ4Y

Szép jószág, de azért egy ilyen motorral lenne teljes az összkép Grin
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16318 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 14:10:06 »

Hirdetem az igét erőteljesen!! Cheesy Több matricát már nem rakok fel, pedig van még 1.. Cheesy









Tudom, tudom.. Ma lemosom..
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #16319 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 15:11:21 »

Hirdetem az igét erőteljesen!! Cheesy Több matricát már nem rakok fel, pedig van még 1.. Cheesy


Tudom, tudom.. Ma lemosom..
eljen de you ám  eljen

te figyi 1 ford emblémát rakhatnál oda a 16V fölé ahol üres a helye  vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.23 csütörtök, 15:15:33 írta Ragasits » Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16320 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 15:38:53 »

eljen de you ám  eljen

te figyi 1 ford emblémát rakhatnál oda a 16V fölé ahol üres a helye  vigyor3

Most lopták le nem régen, el kell mennem a bontóba venni 1-et..  rinya
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #16321 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 15:43:19 »

Most lopták le nem régen, el kell mennem a bontóba venni 1-et..  rinya
a rohadékok  gun

valami igen erős anyaggal kéne felrakni ,de azt nem tom mivel lenne you,hogy ne tudják le lopni  Undecided
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #16322 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 19:04:17 »

a rohadékok  gun

valami igen erős anyaggal kéne felrakni ,de azt nem tom mivel lenne you,hogy ne tudják le lopni  Undecided
leszedik a fél ajtóval együtt akkor
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #16323 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 19:05:48 »

Hirdetem az igét erőteljesen!! Cheesy Több matricát már nem rakok fel, pedig van még 1.. Cheesy





Ki az a Krisztián?

Tudom, tudom.. Ma lemosom..
Már ráfér. Én is lemosom nemsoká, de a nyári már megvolt, nemsoká jön az őszi
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16324 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 19:23:26 »

Ki az a Krisztián?
Már ráfér. Én is lemosom nemsoká, de a nyári már megvolt, nemsoká jön az őszi

Én általában hetente - két hetente lemosom. Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.23 csütörtök, 19:28:02 írta hayhapapi » Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #16325 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 19:26:34 »

Én vagyok a Krisztián.
Tudom. poén volt(csak nem értetted ezt sem)

Nem is figyeltem eddig. Hogy szólítottál?
Sehogy. Azt, hogy a hátad mögött mit mondok, azt meg nem is mondom... nyes
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16326 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 19:28:42 »

Tudom. poén volt(csak nem értetted ezt sem)
Sehogy. Azt, hogy a hátad mögött mit mondok, azt meg nem is mondom... nyes

Tudom, hogy imádsz, ne is próbáld meg tagadni.. :DDD
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #16327 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 19:30:10 »

Tudom, hogy imádsz, ne is próbáld meg tagadni.. :DDD
Nálad már csak Viló pécsi haverját csípem jobban, amikor este fél tízkor felhív tanácsadásért adagoló ügyben
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16328 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 19:32:19 »

Nálad már csak Viló pécsi haverját csípem jobban, amikor este fél tízkor felhív tanácsadásért adagoló ügyben

Hívtalak már zavaró időpontban? Ne haragudj érte, komolyan.. Most láttam ráértél és munkát intézek, szóval ne tessen panaszkodni Bácsi!! :DD
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #16329 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 19:37:22 »

Hívtalak már zavaró időpontban? Ne haragudj érte, komolyan.. Most láttam ráértél és munkát intézek, szóval ne tessen panaszkodni Bácsi!! :DD
én kérek elnézést.  worship
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16330 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 19:43:06 »

én kérek elnézést.  worship

Szoktam figyelni, hogy ne hívjak senkit korán vagy későn, de komolyan bocs ha becsúszott valamikor.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #16331 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 19:46:25 »

Szoktam figyelni, hogy ne hívjak senkit korán vagy későn, de komolyan bocs ha becsúszott valamikor.
dehogyis, csak hülyültem. ha be vagyok kapcsolva akkor fel is veszem akár éjjel is. amúgy általában este fekszek kicsit korán, de hajnalban már elérhető vagyok
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #16332 Dátum: 2012.08.24 péntek, 06:36:40 »

leszedik a fél ajtóval együtt akkor
Wink
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16333 Dátum: 2012.08.24 péntek, 10:41:58 »

El is felejtettem megkérdezni.. Nyaraláskor tankoltam Ukrajbában, negyed alatt volt kicsivel és tett bele a srác 53 litert. Annyira telerakta, hogy észrevettük, hogy folyik ki a tankból. Azt mondta ne izguljunk, az folyik el ami a túlfolyó felett van és, hogy minden Ford ilyen a régebbiek közül. Igaz ez?
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #16334 Dátum: 2012.08.24 péntek, 14:09:17 »

El is felejtettem megkérdezni.. Nyaraláskor tankoltam Ukrajbában, negyed alatt volt kicsivel és tett bele a srác 53 litert. Annyira telerakta, hogy észrevettük, hogy folyik ki a tankból. Azt mondta ne izguljunk, az folyik el ami a túlfolyó felett van és, hogy minden Ford ilyen a régebbiek közül. Igaz ez?
mennyire folyt  Huh? illetve hol jött ki a naftalin  Huh?
 én annyira szoktam teli nyomni ,hogy ha bele nézek a tank nyílásba akkor látható legyen az a csodálatos gázolaj a kupaktol kb10-15cm.-ig
utánna meg nyomkodom a kocsit de nem úgy mint az asszonyt hanem úgy hogy jól lefolyon és ha kívánja akkor 1 kicsit még nyomok hozzá  Wink
ja nem figot hanem azt a lenyűgőző gázolajat  Wink

én még nem vettem észre hogy patakokba folyna a gázolajam  
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.24 péntek, 14:17:41 írta Ragasits » Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16335 Dátum: 2012.08.24 péntek, 15:46:33 »

mennyire folyt  Huh? illetve hol jött ki a naftalin  Huh?
 én annyira szoktam teli nyomni ,hogy ha bele nézek a tank nyílásba akkor látható legyen az a csodálatos gázolaj a kupaktol kb10-15cm.-ig
utánna meg nyomkodom a kocsit de nem úgy mint az asszonyt hanem úgy hogy jól lefolyon és ha kívánja akkor 1 kicsit még nyomok hozzá  Wink
ja nem figot hanem azt a lenyűgőző gázolajat  Wink

én még nem vettem észre hogy patakokba folyna a gázolajam  

Nem tudom hogy pontosan honnan folyt, kb mpként 2-3-at csöppent. 30km múlva már nem.. Olyan 1 lityó kicsöpögött belőle az biztos..
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #16336 Dátum: 2012.08.24 péntek, 21:01:01 »

mennyire folyt  Huh? illetve hol jött ki a naftalin  Huh?
 én annyira szoktam teli nyomni ,hogy ha bele nézek a tank nyílásba akkor látható legyen az a csodálatos gázolaj a kupaktol kb10-15cm.-ig
utánna meg nyomkodom a kocsit de nem úgy mint az asszonyt hanem úgy hogy jól lefolyon és ha kívánja akkor 1 kicsit még nyomok hozzá  Wink
ja nem figot hanem azt a lenyűgőző gázolajat  Wink

én még nem vettem észre hogy patakokba folyna a gázolajam  

Fullra töltésnél én is billegtetem kicsit a hadd távozzon az esetleges bubi... Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #16337 Dátum: 2012.08.25 szombat, 06:42:24 »

Fullra töltésnél én is billegtetem kicsit a hadd távozzon az esetleges bubi... Smiley
az az eljen a bubikat nem szeretjük  eljen
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.25 szombat, 06:45:01 írta Ragasits » Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #16338 Dátum: 2012.08.25 szombat, 06:44:21 »

Nem tudom hogy pontosan honnan folyt, kb mpként 2-3-at csöppent. 30km múlva már nem.. Olyan 1 lityó kicsöpögött belőle az biztos..
az 1 lityi egy kicsit sok  Undecided
legközelebb nézd meg honnan jön   Lips Sealed
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16339 Dátum: 2012.08.25 szombat, 13:19:20 »

az 1 lityi egy kicsit sok  Undecided
legközelebb nézd meg honnan jön   Lips Sealed

Pedig annyi simán kijött :\ Ha valahol ki van repedve, tuti a legtetején van.. 20km után már nem csöpögött..
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #16340 Dátum: 2012.08.25 szombat, 13:21:43 »

Pedig annyi simán kijött :\ Ha valahol ki van repedve, tuti a legtetején van.. 20km után már nem csöpögött..
kérd meg GinJoy-t nézze meg azt meg kéne javítani  szomoru1
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16341 Dátum: 2012.08.25 szombat, 13:30:06 »

kérd meg GinJoy-t nézze meg azt meg kéne javítani  szomoru1

Azt nem tudom, honnan lehetne úgy hozzáférni, hogy lássunk is valamit..
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #16342 Dátum: 2012.08.25 szombat, 13:37:59 »

Azt nem tudom, honnan lehetne úgy hozzáférni, hogy lássunk is valamit..
nem tom  Undecided
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16343 Dátum: 2012.08.26 vasárnap, 11:25:58 »

Odanézzetek srácok, ilyen a jó nevelés!! Smiley) Délelőtti programnak sem volt utolsó.. Smiley







És az eredmény is szép lett Smiley



(Amúgy nem csinálunk egy MK1 általános beszélgetés-es topikot? Nem akarok leszúrást mert ide teszem a hülyeségeimet.. Sad )
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #16344 Dátum: 2012.08.26 vasárnap, 19:11:43 »

Odanézzetek srácok, ilyen a jó nevelés!! Smiley) Délelőtti programnak sem volt utolsó.. Smiley



(Amúgy nem csinálunk egy MK1 általános beszélgetés-es topikot? Nem akarok leszúrást mert ide teszem a hülyeségeimet.. Sad )
gartula szép lett nagyon a mondi  eljen
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #16345 Dátum: 2012.08.26 vasárnap, 20:03:16 »

Szép tényleg, de papi, cserélj má' plexit !! Wink
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16346 Dátum: 2012.08.26 vasárnap, 22:08:17 »

Szép tényleg, de papi, cserélj má' plexit !! Wink

Az a baj, hogy sosincs ingerenciám rá, hogy szétkapjam teljesen az elejét.. (meg nem is tudnám..) Amúgy köszönöm! Smiley
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #16347 Dátum: 2012.08.26 vasárnap, 22:09:42 »

Az a baj, hogy sosincs ingerenciám rá, hogy szétkapjam teljesen az elejét.. (meg nem is tudnám..) Amúgy köszönöm! Smiley
dehogynem! nem egy nagy ügy...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #16348 Dátum: 2012.08.26 vasárnap, 22:12:56 »

dehogynem! nem egy nagy ügy...

Egyrészt azt sem tudnám, hogy álljak neki, másrészt meg jó lenne vésett búrát venni, aztán akkor le lenne róla a gond.. De hát tele vagyok pénzel, amikor meg van, mindig másra kell.

Szerk: Pölö most lenne pénzem, megvenném ezt.. Legalábbis biztos megnézném.. http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_1.8_16v_glx_108.500km-6078009
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.26 vasárnap, 22:47:29 írta hayhapapi » Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #16349 Dátum: 2012.08.26 vasárnap, 22:49:04 »

Egyrészt azt sem tudnám, hogy álljak neki, másrészt meg jó lenne vésett búrát venni, aztán akkor le lenne róla a gond.. De hát tele vagyok pénzel, amikor meg van, mindig másra kell.

Olcsóbb a plexi. Smiley

Lökös le, hűtőmaszk le, indexek ki és már ki is tudod venni az egész lámpahidat. Azon pedig csak lepattintgatod az üveget és búrát összefogó kapcsokat és már ki kaphatod a plexit. Wink
(természetesen a sok csavart kihagytam, ill. ha van kartervédő lemezed, azt sem árt levenni a lökös levételéhez)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Oldalak: 1 ... 320 321 322 323 324 325 326 [327] 328 329 330 331 332 333 334 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.085 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.