Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 05:16:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4805388 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #2750 Dátum: 2005.12.08 csütörtök, 21:48:00 »

na tényleg h.fejes de nem vészes a *** FAGYÁLLÓ MEGETTE A TÖMÍTÉST és picit összefolyt az olajjal meg ki a tömítés alatt ezért nem éri meg spórolni a fagyállón sem!!!!!!!!!!!!!!!!
így picit drágább lett.....................
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2751 Dátum: 2005.12.08 csütörtök, 22:05:00 »

na tényleg h.fejes de nem vészes a *** FAGYÁLLÓ MEGETTE A TÖMÍTÉST és picit összefolyt az olajjal meg ki a tömítés alatt ezért nem éri meg spórolni a fagyállón sem!!!!!!!!!!!!!!!!
így picit drágább lett.....................
Azért jobb így mint egy hf javíttatás!
Síkolni kell?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2752 Dátum: 2005.12.09 péntek, 07:52:00 »

Üdv mindenkinek! Ma szeretném megtisztítani a MAF szenzort. A kérdés az hogy az általatok írt STP Carb Cleaner helyett lehet-e mást használni? Ez egy egyszerü karburátortisztító? Honnan tudom hogy ideje megtisztítanom a szenzort, mi fog érezhetően változni?  
Biztosan 1000szer leírtátok már de sajnos nincs időm visszaolvasni
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2753 Dátum: 2005.12.09 péntek, 08:44:00 »

na tényleg h.fejes de nem vészes a *** FAGYÁLLÓ MEGETTE A TÖMÍTÉST és picit összefolyt az olajjal meg ki a tömítés alatt ezért nem éri meg spórolni a fagyállón sem!!!!!!!!!!!!!!!!
így picit drágább lett.....................
Magyarul nem gyári volt benne?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2754 Dátum: 2005.12.09 péntek, 09:00:00 »

Üdv mindenkinek! Ma szeretném megtisztítani a MAF szenzort. A kérdés az hogy az általatok írt STP Carb Cleaner helyett lehet-e mást használni? Ez egy egyszerü karburátortisztító? Honnan tudom hogy ideje megtisztítanom a szenzort, mi fog érezhetően változni?  
Biztosan 1000szer leírtátok már de sajnos nincs időm visszaolvasni
Hát ne nagyon használj mást! Talán a monitortisztító spray lehet még jó, finom mókusecsettel birizgáld meg, míg fényes nem lesz, mint a Salamon töke változás annyi lehet, amennyivel korábban szarul ment (rángat stb), de ha csak úgy tisztítod, ami nem árt néha, akkor nincs változás. A comp resettel egyidejűleg, illetve szívóoldali tisztítással és ha szükséges gyertya és kábelszett cseréjével már komoly eredmény érhető el, ha volt ilyesmi gondod. Meg nézd meg a T elemet is ... benyásról van szó
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2755 Dátum: 2005.12.09 péntek, 09:00:00 »

Üdv mindenkinek! Ma szeretném megtisztítani a MAF szenzort. A kérdés az hogy az általatok írt STP Carb Cleaner helyett lehet-e mást használni? Ez egy egyszerü karburátortisztító? Honnan tudom hogy ideje megtisztítanom a szenzort, mi fog érezhetően változni?  
Biztosan 1000szer leírtátok már de sajnos nincs időm visszaolvasni
Nem ajánlok más szert, mert ez az ami biztos, hogy nem hagy maga után semmit, és teljesen eltünik. Féktisztító azért nem jó, mert egy zsíros réteget hagy maga után... A kosz okozhat folytást is, gyengülést. Egyébként, ha kiveszed, akkor látszik rajta, ha koszos!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2756 Dátum: 2005.12.09 péntek, 09:01:00 »

Nem ajánlok más szert, mert ez az ami biztos, hogy nem hagy maga után semmit, és teljesen eltünik. Féktisztító azért nem jó, mert egy zsíros réteget hagy maga után... A kosz okozhat folytást is, gyengülést. Egyébként, ha kiveszed, akkor látszik rajta, ha koszos!
Izé ... Ön
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2757 Dátum: 2005.12.09 péntek, 09:01:00 »

Hát ne nagyon használj mást! Talán a monitortisztító spray lehet még jó, finom mókusecsettel birizgáld meg, míg fényes nem lesz, mint a Salamon töke változás annyi lehet, amennyivel korábban szarul ment (rángat stb), de ha csak úgy tisztítod, ami nem árt néha, akkor nincs változás. A comp resettel egyidejűleg, illetve szívóoldali tisztítással és ha szükséges gyertya és kábelszett cseréjével már komoly eredmény érhető el, ha volt ilyesmi gondod. Meg nézd meg a T elemet is ... benyásról van szó
Ön nyert megin
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2758 Dátum: 2005.12.09 péntek, 09:08:00 »

Magyarul nem gyári volt benne?
ja vmi szutyok tesco-s:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2759 Dátum: 2005.12.09 péntek, 09:08:00 »

Azért jobb így mint egy hf javíttatás!
Síkolni kell?
kell
én nem rizikózok,hogy mégegyszer szerelni kelljen:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2760 Dátum: 2005.12.09 péntek, 09:36:00 »

ja vmi szutyok tesco-s:)
ja, úgy viszik a TESCO-s olajat, 5 liter 1500 forint, mint a cukrot, + a neonzöld hűtőfolyadékot, brrrr...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2761 Dátum: 2005.12.09 péntek, 09:44:00 »

ja, úgy viszik a TESCO-s olajat, 5 liter 1500 forint, mint a cukrot, + a neonzöld hűtőfolyadékot, brrrr...
Ehh!
 
Múltkor indultam el a parkolóból. Járattam a gépet és mellettem a twingó tulaj (kozmetikus néni) sürgött forgott kocsija körül. Hozott 1 tesco-s olajat (5 literest). Néztem, hogy mit akar, mert jött ment a  kannával a kézben a parkolóban. Elkezdtem kitolatni és indultam el. Láttam, hogy hoz 1 újságot tölcsérnek hajtogatva. Már mellette gurultam, mikor megláttam, hogy nyitja a TANKSAPKÁT és az újság tölcsért tömi bele.
Tovább nem láttam, de a kocsi tetején ott figyelt a motorolaj!
Szerintem képes volt beleönteni! Szegény autó jól megkaphatta! Sajnálom a kocsit, olyan szép színe volt! Smiley
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2762 Dátum: 2005.12.09 péntek, 09:46:00 »

Nemhogy szólt vólna a Cini-nek, nem kellett volna az újságpapper!!!
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #2763 Dátum: 2005.12.09 péntek, 09:49:00 »

Ehh!
 
Múltkor indultam el a parkolóból. Járattam a gépet és mellettem a twingó tulaj (kozmetikus néni) sürgött forgott kocsija körül. Hozott 1 tesco-s olajat (5 literest). Néztem, hogy mit akar, mert jött ment a  kannával a kézben a parkolóban. Elkezdtem kitolatni és indultam el. Láttam, hogy hoz 1 újságot tölcsérnek hajtogatva. Már mellette gurultam, mikor megláttam, hogy nyitja a TANKSAPKÁT és az újság tölcsért tömi bele.
Tovább nem láttam, de a kocsi tetején ott figyelt a motorolaj!
Szerintem képes volt beleönteni! Szegény autó jól megkaphatta! Sajnálom a kocsit, olyan szép színe volt! Smiley
Mé nem szótá be, hát olllyan cserbehagyós vagy te is egy másik bölcs aszonta: mindenki azt kapja, amit megérdemel ... apropó: Baraka? nehogymá lejárjon a szavatossága meg mennyé nézd meg a hidatokat, hídember
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2764 Dátum: 2005.12.09 péntek, 09:50:00 »

Igen 1.8 benzin. A mondeo hibáknál írtam már hogy 4500 tól rángat, de nem is igazán rángat, inkább mintha fuldokolna. Ha elváltok, akkor se tér magához rögtön. Kell neki 1-2 másodperc. Üzemanyagszűrőt cseréltem, de nincs változás. Írták hogy kábelt kell kicserélni,de hátha ez is segít valamit. Az STP carb cleanert minden mezei autósboltba lehet kapni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2765 Dátum: 2005.12.09 péntek, 09:53:00 »

Igen 1.8 benzin. A mondeo hibáknál írtam már hogy 4500 tól rángat, de nem is igazán rángat, inkább mintha fuldokolna. Ha elváltok, akkor se tér magához rögtön. Kell neki 1-2 másodperc. Üzemanyagszűrőt cseréltem, de nincs változás. Írták hogy kábelt kell kicserélni,de hátha ez is segít valamit. Az STP carb cleanert minden mezei autósboltba lehet kapni?
Hú, a kagylós kúton láttak, meg a Meteornál (?), de keress rá az STP-re néhány topicban ... vagy neten
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2766 Dátum: 2005.12.09 péntek, 10:06:00 »

Sajnos a környékünkön egyik sincs. Majd utánanézek valahol. Köszi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2767 Dátum: 2005.12.09 péntek, 10:10:00 »

Orbital: Normális méretű gumi van azon a kocsin??? Nem lehet, hogy valahol beleér a gumi a doblemezbe?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2768 Dátum: 2005.12.09 péntek, 10:19:00 »

Mé nem szótá be, hát olllyan cserbehagyós vagy te is egy másik bölcs aszonta: mindenki azt kapja, amit megérdemel ... apropó: Baraka? nehogymá lejárjon a szavatossága meg mennyé nézd meg a hidatokat, hídember
Jóhogy mondod! MInnyá kikarcolom DVD-re. Csak porosodik vinyon. Vasárnap jövök haza Miskolcról... minitalinálad? Smiley
 
A híd építők meg húzzanak bele! Má meg kéne csinálni a futóművem, de míg szét van bszva az út mindenhol, nem érdemes!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2769 Dátum: 2005.12.09 péntek, 10:24:00 »

Sajnos a környékünkön egyik sincs. Majd utánanézek valahol. Köszi!
De lehet a környékeden klubtag, akinek van még a palackban lassan fogy el szerencsére, mondhatnók STP gazdaságos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2770 Dátum: 2005.12.09 péntek, 10:29:00 »

Jóhogy mondod! MInnyá kikarcolom DVD-re. Csak porosodik vinyon. Vasárnap jövök haza Miskolcról... minitalinálad? Smiley
 
A híd építők meg húzzanak bele! Má meg kéne csinálni a futóművem, de míg szét van bszva az út mindenhol, nem érdemes!
Szerencsére a hídépítés nem típushiba, csak fészlift
Ha gondolod, vasárnap jó, de csak ha nem miattam kerülsz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2771 Dátum: 2005.12.09 péntek, 10:34:00 »

Szerencsére a hídépítés nem típushiba, csak fészlift
Ha gondolod, vasárnap jó, de csak ha nem miattam kerülsz
Nem, nem miattad megyek Miskolcra!
Amikor az ember ~500-550 kmes túrát vág, az a 1-2 km belefér! (azé, igyexem nem elfelejteni! )
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2772 Dátum: 2005.12.09 péntek, 10:39:00 »

Nem, nem miattad megyek Miskolcra!
Amikor az ember ~500-550 kmes túrát vág, az a 1-2 km belefér! (azé, igyexem nem elfelejteni! )
vigyázz az úton! (ez apámnak mindig bejött, pedig egy cseppet sem bölcs )
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2773 Dátum: 2005.12.09 péntek, 10:48:00 »

MÉLY SÚRLÓ HANG MEREDEK DÜLÉSFOKÚ KANYARBAN
 
Meredek emelkedős vagy lejtős kanyarban
előjőn egy biyonyos mély surló hang  elöl a kocsi alol, amit
nagyon enyhén a kormányban is érezni lehet mint enyhe
ellenállást.
enyhe emelkedön vagy vizszintes utszakaszon kanyarba ez a
súrlódás nem jelentkezik. Nem tudtam eldönteni, hogy a
hang gumis vagy fémes eredetü.
A kocsim Mondeo Turnier 1.8TD 1994 O6 32OOOOkm
Ha van ötletetek hogy mi lehet az oka ennek az ijesztő súrló hangnak kérlek irjatok.
Előre köszönöm
 
Orbitál  
e-mail: orbitalorbit@yahoo.com
ha leveszed a kereket és megnézed van-e rajta csiszolási nyom lehet kiderül mi az oka. ha nincs semmi, akkor lehet tovább érdeklődni
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Vendég
« Új hozzászólás #2774 Dátum: 2005.12.09 péntek, 11:17:00 »

De lehet a környékeden klubtag, akinek van még a palackban lassan fogy el szerencsére, mondhatnók STP gazdaságos
Ja az lehet. Sárospataki vagyok, ha van valaki a közelböl szolhatna úgyis lenne még jónéhány kérdésem. Azért körbenézek délután hátha találok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2775 Dátum: 2005.12.09 péntek, 13:05:00 »

Orbital: Normális méretű gumi van azon a kocsin??? Nem lehet, hogy valahol beleér a gumi a doblemezbe?
a gumiméretem normális 185 65 r14
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2776 Dátum: 2005.12.09 péntek, 13:06:00 »

ha leveszed a kereket és megnézed van-e rajta csiszolási nyom lehet kiderül mi az oka. ha nincs semmi, akkor lehet tovább érdeklődni
néyegettem a kerekeket de semmi nyomot nem láttam
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2777 Dátum: 2005.12.09 péntek, 13:12:00 »

Üdv mindenkinek!
A központi zár második reteszelése nem megy az autómon(96.06.2iGHIA).Tudja valaki, merre van ennek a vezérlö reléje, illetve hogy bele van e
építve a közp.zár vezérlö paneljébe.
Kaptam már régebben infót a hiba elhárítására
de sajnos nem jutottam előbbre.
Lehet hogy egy bontott panel lesz a megoldás!?
 
*** (Bocs, ezt ne. - Scratch)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2778 Dátum: 2005.12.09 péntek, 13:22:00 »

saba: szerelonek tudom ajanlani del-Bp-en (Gyalon) a Mestert, azaz Moldvai Gyorgy, 30/9406868. Itt mar jopar embernek megoldott par misztikus problemat, nekem is baromi sokat segitett, szerintem erdemes beszelni vele. Ha esetleg ugy dontesz, hogy felhivod, mondd el neki a kalvariat a gombfejjel - elviheti kozeli razopadra, emberesen megrangatjak a futomuvet aztan ott kiderul minden csibeszseg. Ami meg szimpatikus az urgeben, hogy sok alkatreszbol csak gyarit hajlando beletenni - o is tudja, hogy az utangyartott termosztat, motoralkatresz, szilent, stb hulladek.
 
Ha biztosan tudod, hogy valami kell, akkor persze Nagyauto.
Hello. Ritkán szólok közbe, de most nem hagyom ki.A termosztátrol jut eszembe, nagy hülyeségembe elkövettem azt a hibát hogy utángyártottat raktam az automba. Két hét múlva, az addig függőlegesen álló mutató, megint kidőlt balra. Lehetséges hogy ennyi volt az életartama? Van valakinek hasonló tapasztalata.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2779 Dátum: 2005.12.09 péntek, 13:55:00 »

Üdv mindenkinek!
A központi zár második reteszelése nem megy az autómon(96.06.2iGHIA).Tudja valaki, merre van ennek a vezérlö reléje, illetve hogy bele van e
építve a közp.zár vezérlö paneljébe.
Kaptam már régebben infót a hiba elhárítására
de sajnos nem jutottam előbbre.
Lehet hogy egy bontott panel lesz a megoldás!?
 
*** (Bocs, ezt ne. - Scratch)
Az enyémben nincs kettős retesz (96.04.1.8z) ...  
 
... ezt a sok értékes információt volna jó újra együtt látni mindenesetre aki keres az talál, úgyhogy nincs itt a reklám helye
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2780 Dátum: 2005.12.09 péntek, 13:58:00 »

Igen, én is erre gondoltam. Hogy van ez felfogatva? Csavarokkal, csipeszekkel?
Szia!
Patentekkel van felfogatva. Ha benzines a géped nekem volna egy eladóm hozzá való zárógumival és néhány patenttal együtt. Ha érdekel itt elérsz: 30/203-7559
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2781 Dátum: 2005.12.09 péntek, 13:58:00 »

Hello. Ritkán szólok közbe, de most nem hagyom ki.A termosztátrol jut eszembe, nagy hülyeségembe elkövettem azt a hibát hogy utángyártottat raktam az automba. Két hét múlva, az addig függőlegesen álló mutató, megint kidőlt balra. Lehetséges hogy ennyi volt az életartama? Van valakinek hasonló tapasztalata.
A tapasztalatod neked is megvan: csak és kizárólag gyárit / motorcraft bár sok esetben a kálvária még nem ér itt véget, goto hőmérő topic ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2782 Dátum: 2005.12.09 péntek, 14:35:00 »

Jóhogy mondod! MInnyá kikarcolom DVD-re. Csak porosodik vinyon. Vasárnap jövök haza Miskolcról... minitalinálad? Smiley
 
A híd építők meg húzzanak bele! Má meg kéne csinálni a futóművem, de míg szét van bszva az út mindenhol, nem érdemes!
Futóművet állíttatni?! Ezeknek?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2783 Dátum: 2005.12.09 péntek, 14:39:00 »

Az enyémben nincs kettős retesz (96.04.1.8z) ...  
 
... ezt a sok értékes információt volna jó újra együtt látni mindenesetre aki keres az talál, úgyhogy nincs itt a reklám helye
Az enyémbán már van, most heggesztettem rá a kertkapu tolózárát, tudod még hat a reggeli
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2784 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 22:16:00 »

Sziasztok! Ha van valakinek eladó cd-váltója mondeoba, vagy cd fejegysége, gyári akkor pls írj egy e-mailt. apres@freemail.hu
 
Köszi
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2785 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 23:15:00 »

Sziasztok! Ha van valakinek eladó cd-váltója mondeoba, vagy cd fejegysége, gyári akkor pls írj egy e-mailt. apres@freemail.hu
 
Köszi
Apres,
 
Cody -t keresd!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2786 Dátum: 2005.12.13 kedd, 01:08:00 »

Mondeokombi 96-os ABS gondok  
Először az első 20-30 fékezésnél nem jelzett a műszerfal,csak blokkoltak a kerekek.  Szerelő tanács: Fékolaj csere. Utána kb 5 fékezés után a műszerfal mint a karácsonyfa úgy világít. Van valami tipp mi lehet a gond
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2787 Dátum: 2005.12.13 kedd, 09:35:00 »

Mondeokombi 96-os ABS gondok  
Először az első 20-30 fékezésnél nem jelzett a műszerfal,csak blokkoltak a kerekek.  Szerelő tanács: Fékolaj csere. Utána kb 5 fékezés után a műszerfal mint a karácsonyfa úgy világít. Van valami tipp mi lehet a gond
Csak fékezéssel függ össze a jelenség? Most, hogy hideg van? Lehet, hogy a wd40-é lenne az első kör ...
 
(van egy ABS topic, hátha találsz ott valamit, kincset jobbhíján )
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2788 Dátum: 2005.12.13 kedd, 13:42:00 »

Mondeokombi 96-os ABS gondok  
Először az első 20-30 fékezésnél nem jelzett a műszerfal,csak blokkoltak a kerekek.  Szerelő tanács: Fékolaj csere. Utána kb 5 fékezés után a műszerfal mint a karácsonyfa úgy világít. Van valami tipp mi lehet a gond
Szia!
ABS-sensor?
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2789 Dátum: 2005.12.13 kedd, 23:18:00 »

Helló mindenkinek.
segitségeteket kérném !!
Pont egy éve vettem egy 96'-os 2.5 vasat. eddig király volt, de jönnek a gondok.  
I.: Fogyasztás... eddig 10-12 között, most 18 ( tavaly télen is max 13 ) Huh?Huh???
II.: fűtésventilátor belassul egy idő után, de max fordulatot jelez ( digit )Huh?Huh?Huh??
Ha van ezekre vmi megoldás hogy jó legyen akkor előre is köszi    
( ezért még nem akarom elatni)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2790 Dátum: 2005.12.13 kedd, 23:38:00 »

Helló mindenkinek.
segitségeteket kérném !!
Pont egy éve vettem egy 96'-os 2.5 vasat. eddig király volt, de jönnek a gondok.  
I.: Fogyasztás... eddig 10-12 között, most 18 ( tavaly télen is max 13 ) Huh?Huh???
II.: fűtésventilátor belassul egy idő után, de max fordulatot jelez ( digit )Huh?Huh?Huh??
Ha van ezekre vmi megoldás hogy jó legyen akkor előre is köszi    
( ezért még nem akarom elatni)
Fogyi: gyertyák, gyertyakábel jók-e maf-szenzor tiszta, szívóoldali tisztítás, levegőszűrő. Ezenkívül pl a motor üzemi hőfoka OK? Bemelegszik rendesen? Diagnosztikán volt? Hibatároló? Lambda szonda?
II: pollenszűrő mikor volt cserélve?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2791 Dátum: 2005.12.14 szerda, 08:38:00 »

Helló mindenkinek.
segitségeteket kérném !!
Pont egy éve vettem egy 96'-os 2.5 vasat. eddig király volt, de jönnek a gondok.  
I.: Fogyasztás... eddig 10-12 között, most 18 ( tavaly télen is max 13 ) Huh?Huh???
II.: fűtésventilátor belassul egy idő után, de max fordulatot jelez ( digit )Huh?Huh?Huh??
Ha van ezekre vmi megoldás hogy jó legyen akkor előre is köszi    
( ezért még nem akarom elatni)
termosztát?
indulás után rögtön melegszik a hűtő? ha igen az baj lenne
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2792 Dátum: 2005.12.14 szerda, 09:08:00 »

Helló mindenkinek.
segitségeteket kérném !!
Pont egy éve vettem egy 96'-os 2.5 vasat. eddig király volt, de jönnek a gondok.  
I.: Fogyasztás... eddig 10-12 között, most 18 ( tavaly télen is max 13 ) Huh?Huh???
II.: fűtésventilátor belassul egy idő után, de max fordulatot jelez ( digit )Huh?Huh?Huh??
Ha van ezekre vmi megoldás hogy jó legyen akkor előre is köszi    
( ezért még nem akarom elatni)
Ez már a kettes verza, úgyis mint mkII??? Mert ha mkI, akkor sajna nem sok jóra számíthacc
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2793 Dátum: 2005.12.14 szerda, 09:35:00 »

Ez már a kettes verza, úgyis mint mkII??? Mert ha mkI, akkor sajna nem sok jóra számíthacc
Mer mért nem???
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2794 Dátum: 2005.12.14 szerda, 09:56:00 »

Mer mért nem???
"de jönnek a gondok" - gondoltam, akkor jönnek, nem? MkI v6 nem sikerált nagyon ... bár a digitklíma mkII-re is utalhat ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2795 Dátum: 2005.12.14 szerda, 09:57:00 »

Ez már a kettes verza, úgyis mint mkII??? Mert ha mkI, akkor sajna nem sok jóra számíthacc
MijjabajodazMKII-vel?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2796 Dátum: 2005.12.14 szerda, 10:06:00 »

MijjabajodazMKII-vel?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2797 Dátum: 2005.12.14 szerda, 10:11:00 »

"de jönnek a gondok" - gondoltam, akkor jönnek, nem? MkI v6 nem sikerált nagyon ... bár a digitklíma mkII-re is utalhat ...
... de ugyebár, ha ebbe a topicba írt ... akkor segítsetek neki sürgősen, mégiscsak 24v
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2798 Dátum: 2005.12.14 szerda, 10:53:00 »

... de ugyebár, ha ebbe a topicba írt ... akkor segítsetek neki sürgősen, mégiscsak 24v

Egyébként Angel már megtette helyettünk!:-) Azokat végigzongorázta, akkor próbálkozunk tovább, de ne rögtön a falra kennnyünk!:-)))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2799 Dátum: 2005.12.14 szerda, 11:01:00 »


Jóvanna Megyek má, megyek is innen, mer nem szeretnek
Naplózva
Oldalak: 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.101 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.