Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 07:19:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 361 362 363 364 365 366 367 [368] 369 370 371 372 373 374 375 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4805610 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #18350 Dátum: 2013.10.19 szombat, 21:26:07 »

Öt leágazása van ennek a csőnek. Ebből négy lejött, az ötödik a problémás. Itt a fenti, középső vastag cső.
és rávan gyogyulva? nem lehet lehuzni? a bilincs fogja,vagy nilincs nélkül se jön le? mert én már jártam igy egy hajlitott acéldrótot behuzol a cső alá-több helyen,és akkor talán elengedi a müanyagot...
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #18351 Dátum: 2013.10.19 szombat, 21:58:23 »

és rávan gyogyulva? nem lehet lehuzni? a bilincs fogja,vagy nilincs nélkül se jön le? mert én már jártam igy egy hajlitott acéldrótot behuzol a cső alá-több helyen,és akkor talán elengedi a müanyagot...
A bilincset kell oldjam, ha nem találom meg a módját, akkor az új csövet sem fogom tudni felrakni.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #18352 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 07:56:33 »

A bilincset kell oldjam, ha nem találom meg a módját, akkor az új csövet sem fogom tudni felrakni.
de a csövet kiszeded mindenestöl.ha máshol oldod? vagy csak ugy jön ki a radiátor ha a csövek lent vannak?
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #18353 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 08:08:30 »

de a csövet kiszeded mindenestöl.ha máshol oldod? vagy csak ugy jön ki a radiátor ha a csövek lent vannak?
Várj, várj!

Én nem a radiátort akarom kiszedni, az már nagyon megy. A cél az alább belinkelt vízcső kiszedése.

A radiátor kiszedéséhez nem kell csövet kiszedni, csak a bilincseket kell oldani és lebontani a lábteret.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #18354 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 08:13:55 »

Várj, várj!

Én nem a radiátort akarom kiszedni, az már nagyon megy. A cél az alább belinkelt vízcső kiszedése.

A radiátor kiszedéséhez nem kell csövet kiszedni, csak a bilincseket kell oldani és lebontani a lábteret.
jaa. de a csövet minek kell kiszedni? és végül milyen radiátort vettél? cromaxost??
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #18355 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 08:25:39 »

jaa. de a csövet minek kell kiszedni? és végül milyen radiátort vettél? cromaxost??
Lemaradtál az elejéről.

A cső szivárog, ha a víz kijön, akkor a levegő is bemehet, így lehet, hogy folyamatosan levegős a rendszerem, ez befolyásolhatja a fűtésem. Van csövem, nem most terveztem a cseréjét, de ha már nekiálltam, megoldom.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #18356 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 08:30:32 »

Lemaradtál az elejéről.

A cső szivárog, ha a víz kijön, akkor a levegő is bemehet, így lehet, hogy folyamatosan levegős a rendszerem, ez befolyásolhatja a fűtésem. Van csövem, nem most terveztem a cseréjét, de ha már nekiálltam, megoldom.
jó bocsi,mostmár világos. akkor a cső is rossz! ez a cső,a jobbos keréknél van ugye,és az egyik fele egy fémcsőre megy rá ami a fülke felé megy!? azt a polipot én is láttam,de nekem még jó! ha igaz! a radiátor hogy jön ki? a box szét szed,a ventillátor alja hogy jön le? ha az lent van,akkor ha vizcsövek le vannak szedve,simán kibukik a radiátor,vagy fogja valami?? köszi
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #18357 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 09:02:00 »

jó bocsi,mostmár világos. akkor a cső is rossz! ez a cső,a jobbos keréknél van ugye,és az egyik fele egy fémcsőre megy rá ami a fülke felé megy!? azt a polipot én is láttam,de nekem még jó! ha igaz! a radiátor hogy jön ki? a box szét szed,a ventillátor alja hogy jön le? ha az lent van,akkor ha vizcsövek le vannak szedve,simán kibukik a radiátor,vagy fogja valami?? köszi
Leírás itt is van.

Lebontod a lábtérnél a borítókat.
Egy fekete dobozt fogsz találni. Az alatt van még egy másik doboz is. A külső dobozból jön ki egy függőleges cső, abból ki kell csavarni a csavart a csövet fel kell nyomni. A dobozt négy (3?) csavar és patentok tartják. A csavarokat tapogatással vagy tükörrel találhatod meg. A csavarok torxok és a doboz alján vannak, három (2?) könnyebben kiszedhető, az egyikhez gumikéz, fantázia és sok-sok türelem kell. A patentokat könnyű letörni. Ha az alsó doboz lejött, akkor a másik doboz patentjait kell kipattintani, ekkor a doboz lebillen, és ott lesz a radiátor. Ekkor bemászol a kocsi alá, oldod a bilincseket, lehúzod az alucsőről, visszamész a kocsiba, előre örülsz a kárpitra ömlött fagyállónak és kiveszed a radiátort dobozostól.
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #18358 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 13:29:15 »

Elakadtam!
Nem tudom leszedni a motorba vezető csövet. A bilincshez nem férek hozzá!
Leszedtem, most már csak a csövet kell kiszedjem a motortérből, a másik csövet pedig vissza.
Naplózva
Norbi 81
Vendég
« Új hozzászólás #18359 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 09:53:33 »

sziasztok  94 es 1.6 négyajotos mondeom van. olyan kérdésem lenne  hogy nem tudom mitől rángat pedig cseréltetem ben benzin szüröt is és a rángatás  nem szünt meg. falbav
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #18360 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 10:15:34 »

sziasztok  94 es 1.6 négyajotos mondeom van. olyan kérdésem lenne  hogy nem tudom mitől rángat pedig cseréltetem ben benzin szüröt is és a rángatás  nem szünt meg. falbav

Gyertyák, gyertyakábelek, trafó?
Naplózva
gyulaba55
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 436



E-mail
« Új hozzászólás #18361 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 16:09:52 »

Gyertyák, gyertyakábelek, trafó?
Hello,trafo nem nagyon romlik el az első mondikban,de lehet MAF szenzor,CPS szenzor,lambda xonda stb.
Naplózva

Nagyvarad-MK1-1993.10.-1,6,16V,CLXtre,sedan,4 ajtos,560.000 km-el,elbontva,de akkor meg nagyon jol ment,mai nap is sajnálom.
                MK1-1996.04.-1,6,GLX,Turnier,elektr. ablak elol,elekrt.tukor,kodlampa,2 legzsak,szine turkisz zold.
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #18362 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 16:46:08 »

sziasztok  94 es 1.6 négyajotos mondeom van. olyan kérdésem lenne  hogy nem tudom mitől rángat pedig cseréltetem ben benzin szüröt is és a rángatás  nem szünt meg. falbav
a rángatás,kiahgyás! az lehet,,nekem az volt-a motortéri kábelkötegek zárlata! az injektori kábelekről lepattogzik a szigetelés,és bezárlatol! de a jeladók,pl a vizhőmérséglet,ventillátor jeladó vezetékei,ezek mind pattógosak.. ha teheted,óvatosan nézd át a vezetékeidet,de óvatosan,mert ha bárhova egy vezeték bolyba belenyulsz,akkor ott akár 10cm hosszan is lejön a szigetelés,amiből egy nagy zárlat káosz lesz! na ezzel az ECU nem tud mit kezdeni! ez nem dugulás,nem gyertya! ezeket én végig zongoráztam...Ha mostanában szereltél valamit,és a vezetékeket rakosgattad,vagy nyulkáltál közte,könnyen okozhattál bajt. a motor forró,és annak közelében futó vezetékek,hamar elöregednek!
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #18363 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 20:33:11 »

Leszedtem, most már csak a csövet kell kiszedjem a motortérből, a másik csövet pedig vissza.
A régi csövet kirángattam, az újabbat simán beraktam. Most már csak két kéz kell, aki segít az ékszíjat visszarakni, aztán mehet vissza a fagyálló.
Nem volt egyszerű művelet, a kormányszervó szivattyút is le kellett csavarozni.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #18364 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 21:04:01 »

A régi csövet kirángattam, az újabbat simán beraktam. Most már csak két kéz kell, aki segít az ékszíjat visszarakni, aztán mehet vissza a fagyálló.
Nem volt egyszerű művelet, a kormányszervó szivattyút is le kellett csavarozni.
en meg a motor terben is erzem a fagyallo
szagot,de sehol egy pötty! Egy viznyom! Amerre
a viz megy szaraz minden! Igaz ma egy kb decit utana kellett
 Tölteni,mert fogyott...de hogy hol folyik???
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #18365 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 21:07:49 »

en meg a motor terben is erzem a fagyallo
szagot,de sehol egy pötty! Egy viznyom! Amerre
a viz megy szaraz minden! Igaz ma egy kb decit utana kellett
 Tölteni,mert fogyott...de hogy hol folyik???
Nyomáspróbázni kellene! Akkor kiderül, hogy folyik-e egyáltalán.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #18366 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 21:15:16 »

Nyomáspróbázni kellene! Akkor kiderül, hogy folyik-e egyáltalán.
mivel erzem a szagot, olyan
mint ha meleg illat lenne,mintha a forro
Gözőlgő levet ereznem.a venti egy
ertelműen be hozza a szagot!
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #18367 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 21:17:12 »

mivel erzem a szagot, olyan
mint ha meleg illat lenne,mintha a forro
Gözőlgő levet ereznem.a venti egy
ertelműen be hozza a szagot!
Pollenszűrő?
Más nem jut eszembe.
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #18368 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 21:18:20 »

en meg a motor terben is erzem a fagyallo
szagot,de sehol egy pötty! Egy viznyom! Amerre
a viz megy szaraz minden! Igaz ma egy kb decit utana kellett
 Tölteni,mert fogyott...de hogy hol folyik???
nekem most volt pont 1 ilyen sunyi vízfolyásom.
nekem az olajhűtőre menő cső aminek a másik vége a vízcső egyik leágazására megy

csak nyomáson lehet észre venni

nekem 2 bar nyomásal lett megynomatva
fel lett emelve az autó a műnyag tepsi levéve és úgy spriccelt mint egy orvosi fecskendő
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #18369 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 21:24:13 »

Pollenszűrő?
Más nem jut eszembe.

nyaron csereltem! Es a hazat is jol meg reparaltam! Az
az olajhűtős dolog,hol van? Keped nincs rolat?
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #18370 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 21:25:17 »

nyaron csereltem! Es a hazat is jol meg reparaltam! Az
az olajhűtős dolog,hol van? Keped nincs rolat?
az ő képével nem sokra mész, mert dízel kocsija van
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #18371 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 21:30:51 »

az ő képével nem sokra mész, mert dízel kocsija van
mindegy,jo ejt...
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #18372 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 21:32:11 »

mindegy,jo ejt...
2 báral nyomasátok meg és megemelve nézzétek meg a csöveket
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #18373 Dátum: 2013.10.22 kedd, 09:05:11 »

2 báral nyomasátok meg és megemelve nézzétek meg a csöveket
sajnos most nem tudok oda eljutni! de az üzemmi nyomáson nem kéne hogy follyon? amikor forró a motor,és tágul a tartályban a cucc?? mindig rakok alá egy sima butor funér lapot,amin meg látszik az egy csöpp nedü is! de soha egy cseppet sem láttam! ha folyna a vizpumpa akkor ott is csepegne,ha a radiátor,akkor ott is,,,ha a hütő ott is,,.nagy a furnér,az egész motortér alatt van! és mikor inditom a ventit rögtön fujja a képembe az édes illatot! egyenlőre nagyon fáj még a karom,nem tudok kocsi alá mászni,de még a lábtérbe sem,,,sajnos...ha látnám hogy csepeg,,,
Naplózva
csapo geza
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


E-mail
« Új hozzászólás #18374 Dátum: 2013.10.22 kedd, 18:54:12 »

Sziasztok!

Azt mitől produkálja a gép hogy nem a valós vízhőfokot jelzi a műszerfalon a vízhőfok mutató."gomba vagy az óra rossz"van úgy hogy rendessen mutat de csak rövid ideig szomoru1
Naplózva

MK1.1996. 1.6 16V zetec
MK3.2004. 2.0 TDCI 130LE Ghia
MK3.2004. 2.0 Duratec HE
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #18375 Dátum: 2013.10.22 kedd, 20:17:05 »

Sziasztok!

Azt mitől produkálja a gép hogy nem a valós vízhőfokot jelzi a műszerfalon a vízhőfok mutató."gomba vagy az óra rossz"van úgy hogy rendessen mutat de csak rövid ideig szomoru1
Gomba inkább, de ki lehet mérni.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #18376 Dátum: 2013.10.23 szerda, 10:58:59 »

Sziasztok!

Azt mitől produkálja a gép hogy nem a valós vízhőfokot jelzi a műszerfalon a vízhőfok mutató."gomba vagy az óra rossz"van úgy hogy rendessen mutat de csak rövid ideig szomoru1
vagy levegős a rendszer és amikor a levegő van ott felszökik a hőmérséglet! ettől simán tud ugrálni a hőmérő...
Naplózva
MakóJoe
Vendég
« Új hozzászólás #18377 Dátum: 2013.10.23 szerda, 11:19:52 »

Sziasztok!
Szeptember végén vettem egy 1996-os Mk1-es, benzines 2.0 16V 5ajtós manuális Ghia Mondeót.
Ezért csatlakoztam a Clubhoz és szeretnék a fórumhoz is.
Az autóval nagyon elégedett vagyok!  smile
Bár még csak kb. 1000km-t mentünk vele, de máris nagyon megszerettem.
Kellemes vezetni, szerintem elég jók a menetteljesítményei is, minden működik benne:
légkondi, elektromos ablakok, tükrök.
Öreg autó létére lenyűgöző a beltér kényelme: plüss ülés, bőr kormány, nagyon örülök, hogy ezt a tipust vettem.
Volt pár jóval fiatalabb cégautóhoz is szerencsém, de ez megállja a helyét, sőt veri őket,
persze elfogult vagyok most  smile
Kifejezetten Ford Mondeót akartam venni, bár még az Opel Vectra B jött szóba komolyabban, de megnézve párat a Mondeó simán nyert.
A Fórum már a vásárlás előtt is segített: ennek hatására nem mertem automatát, V6-ot vagy dízelt venni...
Ez a kétezres motor nagyon tetszik.
Bár eredetileg 1.8-asokat néztem, de ez a 2.0 Ghia olyan szép volt, hogy nem hagyhattam ott!
Hogy tudom szerkeszteni a profilom?
Szeretném én is a hozzászólás után szerepeltetni a kocsi tipusát, felszereltségét!
Meg képet feltölteni!  smile

Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #18378 Dátum: 2013.10.23 szerda, 11:21:54 »

Sziasztok!
Szeptember végén vettem egy 1996-os Mk1-es, benzines 2.0 16V 5ajtós manuális Ghia Mondeót.
Ezért csatlakoztam a Clubhoz és szeretnék a fórumhoz is.
Az autóval nagyon elégedett vagyok!  smile
Bár még csak kb. 1000km-t mentünk vele, de máris nagyon megszerettem.
Kellemes vezetni, szerintem elég jók a menetteljesítményei is, minden működik benne:
légkondi, elektromos ablakok, tükrök.
Öreg autó létére lenyűgöző a beltér kényelme: plüss ülés, bőr kormány, nagyon örülök, hogy ezt a tipust vettem.
Volt pár jóval fiatalabb cégautóhoz is szerencsém, de ez megállja a helyét, sőt veri őket,
persze elfogult vagyok most  smile
Kifejezetten Ford Mondeót akartam venni, bár még az Opel Vectra B jött szóba komolyabban, de megnézve párat a Mondeó simán nyert.
A Fórum már a vásárlás előtt is segített: ennek hatására nem mertem automatát, V6-ot vagy dízelt venni...
Ez a kétezres motor nagyon tetszik.
Bár eredetileg 1.8-asokat néztem, de ez a 2.0 Ghia olyan szép volt, hogy nem hagyhattam ott!
Hogy tudom szerkeszteni a profilom?
Szeretném én is a hozzászólás után szerepeltetni a kocsi tipusát, felszereltségét!
Meg képet feltölteni!  smile



Üdv a clubban!

profil->fórum profil információ->aláírás
Naplózva
MakóJoe
Vendég
« Új hozzászólás #18379 Dátum: 2013.10.23 szerda, 11:30:10 »

Üdv a clubban!

profil->fórum profil információ->aláírás

Köszi!
Már be is állítottam.
Mindjárt feltöltök egy képet is  smile
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #18380 Dátum: 2013.10.23 szerda, 11:30:54 »

Köszi!
Már be is állítottam.
Mindjárt feltöltök egy képet is  smile

 worship worship
Naplózva
MakóJoe
Vendég
« Új hozzászólás #18381 Dátum: 2013.10.23 szerda, 11:43:10 »

 Wink
worship worship

és a kép  Wink
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #18382 Dátum: 2013.10.23 szerda, 12:07:56 »

Sziasztok!
Szeptember végén vettem egy 1996-os Mk1-es, benzines 2.0 16V 5ajtós manuális Ghia Mondeót.
Ezért csatlakoztam a Clubhoz és szeretnék a fórumhoz is.
Az autóval nagyon elégedett vagyok!  smile
Bár még csak kb. 1000km-t mentünk vele, de máris nagyon megszerettem.
Kellemes vezetni, szerintem elég jók a menetteljesítményei is, minden működik benne:
légkondi, elektromos ablakok, tükrök.
Öreg autó létére lenyűgöző a beltér kényelme: plüss ülés, bőr kormány, nagyon örülök, hogy ezt a tipust vettem.
Volt pár jóval fiatalabb cégautóhoz is szerencsém, de ez megállja a helyét, sőt veri őket,
persze elfogult vagyok most  smile
Kifejezetten Ford Mondeót akartam venni, bár még az Opel Vectra B jött szóba komolyabban, de megnézve párat a Mondeó simán nyert.
A Fórum már a vásárlás előtt is segített: ennek hatására nem mertem automatát, V6-ot vagy dízelt venni...
Ez a kétezres motor nagyon tetszik.
Bár eredetileg 1.8-asokat néztem, de ez a 2.0 Ghia olyan szép volt, hogy nem hagyhattam ott!
Hogy tudom szerkeszteni a profilom?
Szeretném én is a hozzászólás után szerepeltetni a kocsi tipusát, felszereltségét!
Meg képet feltölteni!  smile


garatula és üdv  wave
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
MakóJoe
Vendég
« Új hozzászólás #18383 Dátum: 2013.10.23 szerda, 12:12:58 »

garatula és üdv  wave

Köszi!
Most nagy az öröm az "új" kocsival  smile
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #18384 Dátum: 2013.10.23 szerda, 12:26:56 »

Köszi!
Most nagy az öröm az "új" kocsival  smile
az el is hiszem  eljen
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
MakóJoe
Vendég
« Új hozzászólás #18385 Dátum: 2013.10.23 szerda, 12:44:32 »

az el is hiszem  eljen

Ha ezt tudom, hogy a Mondeo ilyen jó autó, már rég vettem volna egyet!  falbav
1új kocsim volt eddig, egy Suzuki 8x ennyiért hitelre,
de ez a Ford egy másik univerzum  taps
cégautóban 99-es S40 Volvót használtam, az is elbújhat a Ghia mellett amilyen fapad meg buta futómű volt alatta  hehe
éljen a Ford Mondeo  worship
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #18386 Dátum: 2013.10.23 szerda, 12:44:36 »

Köszi!
Most nagy az öröm az "új" kocsival  smile

Sok problémamentes km-t.  Grin
Naplózva
MakóJoe
Vendég
« Új hozzászólás #18387 Dátum: 2013.10.23 szerda, 12:48:22 »

Sok problémamentes km-t.  Grin

Köszönöm!  smile
A 3hét alatt mióta megvan annyi baja volt, hogy néha nem világít az első és hátsó 2-2 helyzetjelző,
és ilyenkor a műszerfal világítás is elalszik.
Fel le kapcsolgattam az első-hátsó ködlámpákat, most megjavult..
mi lehet ez? világításkapcsoló hiba? Undecided
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #18388 Dátum: 2013.10.23 szerda, 12:50:56 »

Köszönöm!  smile
A 3hét alatt mióta megvan annyi baja volt, hogy néha nem világít az első és hátsó 2-2 helyzetjelző,
és ilyenkor a műszerfal világítás is elalszik.
Fel le kapcsolgattam az első-hátsó ködlámpákat, most megjavult..
mi lehet ez? világításkapcsoló hiba? Undecided

Az is előfordulhat. Egy próbát megér. Nézz körül a keres-kínálban. Pár db ezresért lehet olyat kapni. Pl: http://mondeo.hu/index.php?topic=15047.0;topicseen
Naplózva
MakóJoe
Vendég
« Új hozzászólás #18389 Dátum: 2013.10.23 szerda, 13:04:18 »

Az is előfordulhat. Egy próbát megér. Nézz körül a keres-kínálban. Pár db ezresért lehet olyat kapni. Pl: http://mondeo.hu/index.php?topic=15047.0;topicseen

köszi!  wave
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #18390 Dátum: 2013.10.23 szerda, 14:41:47 »

vagy levegős a rendszer és amikor a levegő van ott felszökik a hőmérséglet! ettől simán tud ugrálni a hőmérő...
a rendszer szinte sosem lehet levegős
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #18391 Dátum: 2013.10.23 szerda, 14:42:53 »

sajnos most nem tudok oda eljutni! de az üzemmi nyomáson nem kéne hogy follyon? amikor forró a motor,és tágul a tartályban a cucc?? mindig rakok alá egy sima butor funér lapot,amin meg látszik az egy csöpp nedü is! de soha egy cseppet sem láttam! ha folyna a vizpumpa akkor ott is csepegne,ha a radiátor,akkor ott is,,,ha a hütő ott is,,.nagy a furnér,az egész motortér alatt van! és mikor inditom a ventit rögtön fujja a képembe az édes illatot! egyenlőre nagyon fáj még a karom,nem tudok kocsi alá mászni,de még a lábtérbe sem,,,sajnos...ha látnám hogy csepeg,,,
nem feltétlen kell látszania a folyásnak. ha látszik, az már durván folyik
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #18392 Dátum: 2013.10.23 szerda, 18:40:16 »

na akkor  email

nekem SEMMI nyoma nem volt ,hogy lyukas a vízcső

csak a víz fogyott szomoru1 olyan sunyin spricelt,hogy nem lehetett észre venni  szomoru1
 
szerncsére jó lett most tökéletes

jó meghajtottam elmentünk kirándulni és semmi víz csökkenés nem volt tapasztalható  taps
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #18393 Dátum: 2013.10.23 szerda, 18:48:27 »

papáim  eplus2

eredetileg melyik beszállító vitte a mondeo 1.8TD hez a hátsó kipufogó dobot  Huh?

utánna nézetem motorcraft  Undecided

viszont sehol nem lehet kapni  szomoru1

a Bosal-ra gomdoltam mert ők is első beszállítók  Undecided

a Walker is nagyon jó de hallottam ,hogy nagy a fojtása túl nagy neten olvastam.

melyik a nyerő  Huh?

kezdődik  eplus2
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #18394 Dátum: 2013.10.23 szerda, 19:06:55 »

papáim  eplus2

eredetileg melyik beszállító vitte a mondeo 1.8TD hez a hátsó kipufogó dobot  Huh?

utánna nézetem motorcraft  Undecided

viszont sehol nem lehet kapni  szomoru1

a Bosal-ra gomdoltam mert ők is első beszállítók  Undecided

a Walker is nagyon jó de hallottam ,hogy nagy a fojtása túl nagy neten olvastam.

melyik a nyerő  Huh?

kezdődik  eplus2
nincs olyan gyártó, hogy motorcraft. minden fordos gyári alkatrészre ez van írva szinte. tehát gyárit akarsz venni. kérj árajánlatot a nagyautótól, vagy rendelj a cromaxtól.
ha jó az utángyártott, akkor meg az egyik legjobb a walker, de drága is nagyon. bár érdekes, mert középsőben a walker drágább, hátsóban a bosal.
én hátsót 32-ért tudnék walkert, és 38-ért bosalt. 22-ért van asso néven futó
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #18395 Dátum: 2013.10.23 szerda, 19:10:59 »

nincs olyan gyártó, hogy motorcraft. minden fordos gyári alkatrészre ez van írva szinte. tehát gyárit akarsz venni. kérj árajánlatot a nagyautótól, vagy rendelj a cromaxtól.
ha jó az utángyártott, akkor meg az egyik legjobb a walker, de drága is nagyon. bár érdekes, mert középsőben a walker drágább, hátsóban a bosal.
én hátsót 32-ért tudnék walkert, és 38-ért bosalt. 22-ért van asso néven futó
az unix azt írta,hogy a bosal a Ford és még jópár autógyártó első beszállítója

a Bárdiba azzal a mondeos kedvezményel kerül a Bosal 38-ba  Huh?
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #18396 Dátum: 2013.10.23 szerda, 19:14:20 »

az unix azt írta,hogy a bosal a Ford és még jópár autógyártó első beszállítója

a Bárdiba azzal a mondeos kedvezményel kerül a Bosal 38-ba  Huh?
nem láttam a bárdiban bosalt, csak asso-t. unixban van 50 körül bosal. vagy körülnézel a neten, hátha van olcsóbb
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #18397 Dátum: 2013.10.23 szerda, 19:16:18 »

nem láttam a bárdiban bosalt, csak asso-t. unixban van 50 körül bosal. vagy körülnézel a neten, hátha van olcsóbb
az a szerencse nem sűrgős de nem sokára csere érett lesz még az első van rajta
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #18398 Dátum: 2013.10.23 szerda, 19:17:53 »

az a szerencse nem sűrgős de nem sokára csere érett lesz még az első van rajta
rohad?
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #18399 Dátum: 2013.10.23 szerda, 19:19:55 »

rohad?
a külseje már nincs meg tudod az a védő rész
mégnem lukadt ki de szerintem nem sokára possz
a hátsódob és a középső dob csatlakozásánál van egy kis ki fújás  szomoru1
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Oldalak: 1 ... 361 362 363 364 365 366 367 [368] 369 370 371 372 373 374 375 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.12 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.